"13 Tanri"nin Evi - Washingtondaki Gizli Ada
 
13 TANRI'NIN EVİ – WASHINGTON'DAKİ GİZLİ ADA - K=F=22 ÜÇGEN

13 TANRI'NIN EVİ – WASHINGTON'DAKİ GİZLİ ADA - K=F=22 ÜÇGEN

Hakan Yılmaz Çebi

Pek müstesna okurlarım, bir yıl önce hep beraber "HAZIR KITA" ailesi olarak yola koyulduk.

Nitekim, 5 sene evvel gördüğümüz bir rüyada yakınlarımıza seslenerek: "Bunlar Ehl-i Beyt örtüleri lütfen üzerimize örtün demiş, 5 atlas örtünün altına alnımızda biriken boncuk boncuk terlerle mahzun ve kırgın olarak girmiştik ". O rüyanın tevilini; "GASSALIN ELİNDEKİ MEYYİT" gibi HİMMET KOMUTANLARININ HİKMET DERYALARINDA yıkanıp, "5 BOĞUMLU AKREBİN" kuyruğundan çıktığımız da anladık!..

İşte "HAZIR KITA"; o boğumlu mağaralarda fikir atlasına kazınan tüm çizgilerin de yer aldığı "kan kusup da kızılcık şerbeti içtim diyen dudaklara has rengte" iken sizlerin karşısına getirildi!...

Fizik alemi –enleriyle- okuyabilmek RAHMET TAŞIYICILARININ işi. Bizler, müstesna mutasavvuf/divan edebiyatı şairi Fuzûlî'nin bir şiirinde atıfta bulunduğu gibi; "Mucizeleri insanlara aktaran papağanlarız/Tuti-i mucize-i guyem.". Nasibimiz RAHMETİ KOMUTANLARIN meclisinin papağanı olmak. "Akbaba olmadan/leşlere de konmadan" müddet-i ömrümüzü tamamlarsak ne mutlu!

Lakin, birtakım şeylerin de şahidi olup bunları lüzumuyla aktarmamak sanıyorum; "istikbalimi engelleyecekler, maaşımı kesecekler, arabamı, katlarımı, yatlarımı, hanımın tek taş yüzüğünü, çocukların kolejini ne yaparım sonra ben diyen "alçak adamların" işi olsa gerek!"

TEVEKKELTÜ ALELLAH!..

Şimdiiii.

Maksad hasıl oldu deyip, yazının başlığına gelirsek:

Sevgili dostlar bu hafta, Kahraman Maraş'ta tanınmış bir gazeteci ve televizyon programcısıyken bir anda dünyadan elini eteğini çekip, birtakım hallere girip kendini ahıra kapatan Mehmet Alperen Beyefendiyle pek özel bir program çektik. Mehmet Bey, aynı zamanda bir dönem siyâsî bir partinin de il başkanlığını da yapmış birisi.

Mehmet Bey, kendini ahıra kapattığı o dönemde karısını da – daha yakın ilişkiler kurmak için- yanına alıp yöresel tabirle CİNDARLARIN arasına dalar. Maksadı, hem üzerindeki bu hal değişikliğini anlamak, hem de bu adamların ilmini tartıp, analiz etmek. Bunun için 20'den fazla insanın kapısına gidiyor. Aralarındaki benzerlikleri, metod farklılıklarını, bu işe nasıl başladıklarını vs. öğreniyor.

5 YAŞINDA YILAN'IN BAŞINI AĞZINA ALIP EMDİ.

Tanıştıklarının içinde bir var ki, annesine göre 5 yaşındayken yılanın başını ağzına alıp ne olduysa ondan sonra oldu dediği 17 yaşındaki D. (Ben kendisine bu yılanın bir cin âlimi olup kızın vücuduna bu formatta ilgili kimyasalları akıttığını söyledim. Çünkü kendisi bu bilgileri aktarsa şeytânîler tarafından yakılırdı. Kıza taşıyıp kendisini sakladı. Ayrıca yılan, kara kedi, kara köpek en çok gizlendikleri formatlardır.- Hakan Yılmaz Çebi Notu)

17 yaşındaki D.'nin cinlerden aldığı pek üst düzey bilgiler dikkatini çekiyor. D., çeşitli trans hâlleri yaşıyor ve bu trans hâlleri sırasında kendisinin anlamadığı; ancak Mehmet Bey gibi kendilerine DÜNYANIN EFENDİLERİ diyen İLLÜZYONİST SAHTEKARLARI takip edenlerin anlayabileceği pek önemli bilgiler veriyor. Akabinde, bu bilgileri fizik ve metafizik istihbarat aleminden elde edilen diğer verilerle de kıyaslayınca ortaya pek güzel bir kompozisyon çıkıyor.

D. TRANS HALİNDE. — "TANRI İDDİACI ŞEYTANLARIN EVİNDE"

17 yaşındaki D., trans halinde konuşuyor:

— WASHINGTON'un 4-5 mil ilerisinde, dünya haritasında yer almayan, uzaydan uydulardan görüntü alınmaması için manyetik bir alan oluşturulup / foton kuşağıyla korunan adeta BERMUDA ŞEYTAN ÜÇGENİ mahiyetinde bir ada var. Ada da TAPINAK ŞÖVALYELERİNE ait gizem ve mimârî bir de bina var. Üzerinde İBRANİCE "TANRILARIN EVİ" YAZIYOR! İÇERİDE İNSAN SURETİNDE; FAKAT DAHA ÇOK BİR TAKIM HAYVANLARIN GÖRÜNTÜLERİNDEN İZLER TAŞIYAN ve tuhaf bir düzende toplanan (SEFİROT) ÇOK ÇİRKİN VE SURATSIZ 13 ADAM VAR.

— YAŞLARI 60 ÜZERİNDE DÜNYA ÜLKELERİYLE İLGİLİ SÜREKLİ KARARLAR ALIP, EMİRLER VERİYORLAR!

BEYİN HARİTALARI!..

— ÜLKE İNSANLARININ BEYİN HARİTALARINI TIPKI DÜNYA HARİTASI GİBİ ÇIKARIP, NE TARZ İŞLEM YAPACAKLARINI TEŞHİS EDİP ÜZERLERİNE BİR TAKIM GİZLİ İŞARETLER KOYUYORLAR.

(BEYİNLER BİR YERDE ÇALIŞIRKEN BAŞKA BİR BÖLÜMDE ADETA SALÇA OLUYOR! DÜŞÜNCELER KESİK VE KOPUK, ANALİST DÜŞÜNEMEYEN BİR YAPIDA, TUTARSIZ, KAYBOLAN KITALAR GİBİ BEYNİN BAZI İSTASYONLARI BLOKE EDİLMİŞ VE BU ADAMLAR ASKER- SİVİL YÖNETENLER - Hakan Yılmaz Çebi Notu)

ÖZEL NOT

— Nâcizâne bir seyahatimizde bu haritaları ve etnik karakterlere göre yapılan fizik objelerle metafizik büyüleri görmüştük. Türkiye'yi ise özel ve gizli dolaba fasulye tanelerine okudukları büyülerle kilitlemişlerdi. -KURU FASULYE ÇOK YEDİĞİMİZDEN Mİ OLSA GEREK?! - hâl-i hazırda o dolaptaki büyülü fasulyelerden bir kısmını çıkarıp birtakım menfî kuvvetleri harekete geçirmek için "HİPNOTİK OBJELER" olarak kullanıyorlardı. Fasulyeler, adeta bindirilmiş kıtalar oluyordu. - Neticede, pek uzun ve detaylı anlatması çok güç bir mevzû. Haklısınız; görmeniz, şahit olmanız gerek. Anlayana sivri sinek saz, anlamayana davul zurna az ne diyeyim. Herkes boyutunca ve çapınca yaşar!...(Hakan Yılmaz Çebi.)

13 ŞEYTANİ'NİN PENTAGON'DAKİ TASARIMI.

Program bittikten sonra Mehmet Bey'i evine bırakırken yolda konuşuyoruz.

Konuyu, CONDELEİZA RİCE'nin sesine ve bedenine erkek olması için yapılan operasyonlara ve KABBALA'DAKİ KODUNUN: K=F=22 ÜÇGEN olduğuna getiriyorum, PEK ŞAŞIRIP;

"HAYY ALLAH, PROGRAMDA UNUTTUM SÖYLEMEYİ, BU KIZCAĞIZ YANİ 17 yaşındaki D.'DE BU 13 ŞEYTANİ ADAMIN ÖZEL TASARIMLARININ, DIŞİŞLERİ BAKANI OLARAK PENTAGON'DA OLDUĞUNU SÖYLEDİ Kİ AMERİKA'NIN YERİNİ BİLE BİLMEZ." DEDİ.

ALIN SİZE BİR BİLGİ SAĞLAMASI DAHA!

Pek müstesna okurlarım;

Bu tarz aldığı bilgileri, KENDİ ANALİZ ALEMİNDE değerlendirdikten sonra, 30 yakın yazdığı kitaplara yediren MEHMET ALPEREN BEY'le yaptığımız programı: mpl tv. SALI AKŞAMI: 21.05 VE YİNE AYNI GECE 24:05' TE TÜRK-SAT 1C UYDUSUNDAN VE D-SMART'TAN yoksa İNTERNETTEKİ YUKARIDAKİ ADRESTEN "canlı" yazan yeri tıkladığınızda seyredebilirsiniz.

Yine, bu internet adresinden girip "HAZIR KITA'nın diğer yayın saatlerini öğrenip, arşivde yer alan diğer programları da kesintisiz takip edebilirsiniz. "Hazır Kıta Ailesi" olarak, aktardığınız bilgiler, gönderdiğiniz gizli arşivler, yaptığınız özel çalışmalar "BÜYÜK TÜRKİYE'yi en kısa zamanda bize kavuşturacaktır İNŞAALLAH!..

DEVLETLERİN ŞAHS-I MANEVİSİ seçkin ve sami fertlerden oluşur!.. BAZEN 70 MİLYON İNSAN, BİR DEVLET ETMEZ AMA İNANMIŞ 7 İNSAN (ASHAB-I KEHF), BİR DEVLET EDER!!!

ÖZEL NOT

Bu sütunda, YAZARIN DİĞER YAZILARI başlığı altında sıralanan yazılar arasında olan; "TİTANOMAKİA / TANRILAR SAVAŞINDAN ARMEGEDON'A KIYAMET SAVAŞI" başlıklı yazıyı bir daha okumanızı tavsiye ediyorum.

Ardı sıra ŞEYTANLA EMPATİ YAPIN!

MU ve ATLANTİS'İN SONUNU GETİREN FİLM; WASHINGTON AÇIKLARINDA GÖRÜNMEZ ADA'DA, "TANRILARIN EVİ'NDE PLANLANAN FİLİMLE AYNI SONU TAŞIYOR MU?..

YERYÜZÜNDE HİKAYELER; GÖKYÜZÜNDE HAKİKATLER VARDIR!!!

Levh'i Mahfuz'da günler, bal peteğinin hücreleri gibidir.

Görebilene aşk olsun!

* Bu yazıları bulundukları ülkelerin dillerine çeviren kardeşlerime tebrik eder; Cenab'ı Mevla'nın iki cihanda kendilerini takdir etmesini dilerim.

Selam ve sevgilerle!....

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: gizemli gel bul.., 19.01.2016, 20:29 (UTC):
bu adam mehmet alperen hakan yılmaz çebinin sunduğu programa çıkıyor iyi hoşta mpl kanalı kendini mehdi ilan eden iskender evrenesoğlu ali mihr denen şahsın ne bu çelişki birader milletin beyninde telkin yapmağın

Yorumu gönderen: furkannet, 17.12.2010, 13:26 (UTC):
konunun işlendiği bahsedilen MPL kanalı şu sahte peygamber ISKENDER ALI MIHR in değilmi eskiden NUR TV de program yapıyordu. bu sahte peygamber şu an amerikada yaşıyor dolayısıyla bu küçük adacıktaki 13 ihtiyarın adamlarından kendiside programda bunların reklamını yapmıyormu zaten ÜLKEMİZDE İLLUMİNATİ yoğun bi şekilde faliyete geçti .

Yorumu gönderen: serdar, 07.10.2010, 18:32 (UTC):
KAİNATIN 1 TEK SIRRI VARDIR.''BÜYÜĞÜN KÜÇÜKTE ZUHURU'' rüyalar serbest ve sanal alemdir asıl olan fiğüranların yaşadığı hayattır ve bu hayatlar formata uyduğu derecede GERÇEKTİR. saygılarla.

Yorumu gönderen: ali, 26.08.2010, 22:34 (UTC):
guzel,arkadaslar ister inanin ister inanmayin insanlarin birbiri uzerinde etkisi var henuz arastiriyorum.ama birgun bunu cozeceyim.

Yorumu gönderen: çağrı, 05.08.2010, 11:44 (UTC):
kendinize inanın

Yorumu gönderen: zülfikar, 15.07.2010, 02:02 (UTC):
Hakan yılmaz çebi yakında mason oolur heralde ŞEYTANLA EMPATi YAPINMIS yapıyor zaten işte kınayan kınadıgı şeyi yaşamadan can vermez. HADiSi şerif.

Yorumu gönderen: 1071, 06.04.2010, 19:04 (UTC):
Gercekten de sitenin rengi iyi degil fazla beyaz biraz gri yapsak fena olmaz yada daha az kullanılan renklerden

Yorumu gönderen: mehmet, 22.03.2010, 16:46 (UTC):
site rengi güzel olmuş

Yorumu gönderen: süleyman ankara, 16.01.2010, 20:17 (UTC):
şu sitenin rengini siyah beyaz ne yapıyorsunuz kardeşim. gözlerimizi mafettiniz.

hemen bu sitenin kontrstını ayarlayın. adamı hasta etmeyin.Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56730064 ziyaretçi (144595079 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)