11 Eylül'ün Sirlari
 
11 eylül, komplo

11 Eylül’ün Sırları

Dünya Ticaret Merkezi kulelerinin, uçakların çarpmasının ardından çökmesi hâlen Dünya’nın en karanlık olayı olarak karşımızda duruyor. İşte dehşet verici kanıtlar, görgü tanıkları, ifadeler, fotoğraflar, belgeler ve büyük yankı uyandıran Türkçe altyazılı belgesel.

11 Eylül 2001 günü meydana gelen olaylar

Yerel Saatle 08:46:30 da bir uçak Dünya Ticaret Merkezi Kuzey Kulesi 94. -98. katları arasına kulenin kuzey tarafından çarptı.

Bina çarpmadan 102 dakika sonra yıkıldı.

Dünya Ticaret Merkezi Güney Kule’ye çarpan uçak

Yerel Saatle 09:02:59 da 2. bir uçak Dünya Ticaret Merkezi güney Kulesi 77. -85. katları arasına kulenin güney tarafından çarptı. Bina çarpmadan 56 dakika sonra yıkıldı.

Pentagon’a çarptığı iddia edilen uçak

Yerel Saatle 09:37:46’da Pentagon’a 3. bir uçağın çarptığı açıklandı. Olay yerinde herhangi bir uçak enkazına rastlanmadı. Resmi açıklamaya göre uçağın jet yakıtıyla yanıp kül olduğu şeklindedir. Yakındaki bir benzin istasyonunun güvenlik kamerasında patlamanın olduğu anda uçağın olmadığı açıkça bellidir

Pensilvanya’da düştüğü iddia edilen uçak

Yerel Saatle 10:03:11 de Washington’un 240 kilometre (150 mil) kuzey batısına, Pensilvanya Shanksville kırsalı da 4. bir uçağın düştüğü açıklandı. Olay yerinde herhangi bir uçak enkazına rastlanmadı. Resmî makamlarca uçak enkazının olduğu vurgulanmasına rağmen enkaza arama kurtarma için giden ekipler herhangi bir uçak ve ölüye rastlamadıklarını o an orada bulunan gazetecilere bildirdiler. Orada bulunan metallerin daha çok kamyonlarla dökülmüş metal yığınına benzediğini söylemişlerdir.

Komplo teorilerinden en mantıklı ve gerçekçi ve belki de " gerçek olanı" ise şu şekilde: Aslında bu saldırıyı Amerika kendi kendine yapmıştır. Kulelere çarpan uçaklar başka bir hava alanından havalanmıştır. Eğer görüntülere ve resimlere dikkat ederseniz bunların bildiğimiz beyaz yolcu uçakları değil, koyu renkteki savaş uçakları olduğu görülecektir. Diğer bulunamayan 2 uçak ve içindeki yolcular bilinmeyen bir yere götürülmüştür. Pentagon’a uçak çarpmamış, çarpmış görüntüsü vermek için içeride bomba patlatılmıştır. Pensilvanya’da hiçbir zaman uçak düşmemiştir. Buradaki amaç nereye götürüldükleri ve ne yapıldıkları belli olmayan insanların içinde bulunduğu 2 uçak ve kulelere çarpan 2 uçakla toplamın 4 gibi gösterilmesidir. Böylece kimse asıl yolcu uçaklarının nerede olduklarını sorgulamayacaktı. Amerika petrole ve Ortadoğu’ya girmek için kendine bahane yaratmıştır. Gerçekten de sayfanın ilerleyen kısımlarında okuyacağınız gibi, Bush Suudi Sermayesiyle yakından ilgilidir, hatta ortaktır.

Amerika hükümetinin açıklamaları

Amerika hükümetinin açıklamalarına göre olaylar şöyle gelişti: 11 Eylül 2001 Salı günü Amerika’da 4 yolcu uçağının ikisi New York’taki Dünya Ticaret Merkezi gökdelenlerine, bir diğeri Washington D.C.’de Pentagon’a çarptı. Sonuncu uçaksa yolcular ve uçağı kaçıranlar arasındaki mücadeleden sonra 150 mil uzakta, Pensilvanya kırsalında düştü.

Amerika Hükümetinin öne sürdüğü kanıtlar

  1. Dünya Ticaret Merkezi kulelerine çarpan uçaktaki teröristlerden birinin pasaportu uçağın kuleye çarpmasından sonra aşağıya fırlamış ve bölgedeki bir polis tarafından bulunmuştur.
  2. Teröristlerin havaalanına gelirken kullandıkları ve havaalanına otoparkına bıraktıkları araçta uçak kullanma kılavuzu ve Kurân-ı Kerîm bulunmuştur.

Resmi Amerikan kayıtlarına göre sorumlular

Amerikan hükümetinin araştırmasına ve 11 Eylül Komisyon Raporu’na göre yolcu uçaklar Usame bin Laden’in lideri olduğu El-Kâide terör örgütünün 19 üyesi tarafından kaçırıldı ve eylem gerçekleştirildi. Bazılarına göreyse bu saldırı Hitler’in Reichstag yangınından farksızdı.

Sonuçları ve etkileri

Saldırı, dünya medyası tarafından " uygarlıklar çatışması" olarak yorumlandı. 11 Eylül 2001 saldırılarını gerekçe gösteren başkan George W. Bush, önce Afganistan, ardından da Irak’ı işgâ l etti. Amerika Başkanı George W. Bush Terörizmle Savaş Kampanyası başlattı ve bu kampanyayla NATO’nun 5. Maddesini işletmeye başlattı. Bu Kampanya’da Amerika’ya başta Birleşik Krallık olmak üzere birçok ülke destek olmaktadır.

11 Eylül saldırıları sonucu, başta Amerika olmak üzere Batılı devletlerde Müslümanlara karşı işlenen nefret suçlarında büyük artış görüldü.

Bu konuda akıl yürütenler “Komplo teorisyeni” olarak suçlanıp susturulmakta. Bu, Türkiye’de de böyle dünyanın başka yerlerinde de. Fakat Irak’a müdahalenin gerekçelerinin “yalan” olduğunun ortaya çıkması bu konudaki şüpheleri iyice artırdı.

İkiz kuleler “Kod adı kılıçbalığı” filminin mantığıyla mi feda edildi?

Türkiye’de emekli general Hurşit Tolon, geçenlerde bir üniversitede 11 Eylül’ün bir terör saldırısı olup olmadığı konusundaki şüphelerini dile getiren ilk asker oldu. O’na göre Amerika, Dünya egemenliği kurma noktasında mücadele veriyor. İleride küresel güce dönüşebilecek bölgesel güçlerin önlenmesi, birleştiklerinde küresel güce dönüşebilecek bölgesel güçlerin önlenmesi doğrultusunda hareket ediyor. Amerika dünya egemenliği hedefi doğrultusunda nükleer teknolojiyi kontrol altında tutmak istiyor. İran bu nedenle hedef!

Amerika’daysa “11 Eylül’ün resmi hikâyesi”ne yönelik eleştiriler sürüyor. Hollywood aktörü Charlie Sheen de bu konudaki bağımsız araştırma gruplarından birine katılmış. Grupta, Beyaz Saray’ın eski danışmanı CIA uzmanı Ray Mc Govern, Reagan ekonomistlerinin babası sayılan Hazine eski bakan yardımcısı Paul Craig Roberts, Fizik Profesörü Steven Jones, Almanya eski savunma bakanı Andreas von Buelow, MI5 eski ajanı David Shayler, Blair hükümetinin eski enerji bakanı Michael Meacher, Bush’un ilk döneminde işçi bölümünde şef ekonomist olarak görev yapan Morgan Reynolds ve daha niceleri var.

Sheen’e göre asıl 19 amatörün uçak kaçırıp hedeflerini vurması bir komplo teorisidir. İkiz kulelerin kısa sürede ayakları dibine yıkılmasının tepesine çakılan bir uçakla olması imkânsız çünkü. Binalara daha önceden yerleştirilmiş bombalarla kontrollü yıkımın gerçekleştirilmesi daha akıllıca ve bilimsel, dolayısıyla bağımsız bir soruşturma komisyonu 11 Eylül’ü aydınlatmalı.

Fizik profesörü Steven Jones ve ikiz kulelerin çelik aksamı projesini yazan, onaylayan Kevin Ryan ancak alt katta yerleştirilmiş bombalarla binanın komple yıkılabileceğini savunuyor.

Eylül 2002’de PBS’de yayımlanan ’Amerika’da yıkım endüstrisi’ belgeselinde bir binanın ayakları dibine nasıl yıkılabileceği anlatılıyordu. Bu tarz yıkım, ancak bombalarla ya da bina hemen yıkılmak isteniyorsa ya da aksiyon filmlerinde olabilir. Örneğin Madrid’de bombalanan bina ancak 20 saat sonra yıkılabilmiş, hemen ayakları dibine çökmemiş.

Sheen’e göre Pentagon’a çarpan uçak iddiası da hikâ yeden ibâret. Devlet sırrı gerekçesiyle Pentagon, çakılma görüntülerini yayımlamadı. Pentagon’a yakın Shreaton Oteli ve benzin istasyonu kameralarının yaptığı çekimlerin kamuoyunda yayılmasına izin verilmedi. İşin ilginç yanı uçağın verdiği zarar birdenbire yok oldu ve hiçbir iz kalmadı.

Sheen, Afganistan savaşının 11 Eylülden 2 gün, Irak savaşının 2 yıl önce kararlaştırıldığına dikkat çekiyor. Bu tarihte 44.000 Amerikan ve 18.000 İngiliz askeri Tacikistan ve Özbekistan’da konuşlandırılmış. Ortadoğu ve Suudi Arabistan’da Amerikan üsleri takviye edilmiş.

Yeni Amerikan Yüzyılı projesini hayata geçirmek için savaş çetesinin yeni bir Pearl Harbour’a ihtiyaç duyduğunu ve ikiz kuleleri kontrollü yıktığını belirten Sheen, bu kadar strateji ve savaşın, işgalin kısa sürede hazırlanamayacağını, mükemmel biçimde planlanıp hesaplandığını kaydediyor.

Sheen’in sözleri karşısında ikiz kulelerle ilgili komplo teorisi olduğu iddia edilen görüşlerin resmi görüşten daha mantıklı ve akıllıca olduğu ortaya çıkıyor. Fakat bu kimin umurunda!

BBC ve CNN, Gökdelen çökmeden Bildirdi

BBC ve CNN’e ait videolarda, 11 eylül 2001 saldırılarında ikiz kulelerden sıçrayan ateşle alev alan WTC 7000ası (Dünya Ticaret Merkezi’nin 7 numaralı binası) çökmeden 23 dakika önce çöktü diye haber verildi.

Ana yayın organlarınca ört-pas edilmeye çalışılan olay, 11 eylülün gizli lobilerce gerçekleştirildiğine yeni bir delil oldu.

BBC, çöktüğünü bildirmesine rağmen arka planda görülen WTC 7’nin haber videolarının orijinallerini kaybettiklerini iddia etti. Oysa medya kuruluşlarının böyle önemli olaylara dair dokümanları arşivlemeleri yasal olarak zorunludur.

Görgü tanıkları.

"Çarpan cisim bir füze ya da Boing 757 den küçük bir uçak deniliyordu." (Comments on The Pentagon Strike, Cassiopaea)

"O uçak 8 ya da 12 kişilik olabilir, daha büyük olamaz ancak Pentagona gidiyordu ve sanki inmeye çalışırcasına alçaktan uçuyordu." (Washington Post, Petterson)

"Onu gördüm. Küçük bir uçaktı ve sadece 2 motoru vardı. güneyden geliyordu ve alçaktan uçuyordu." (Don Wright)

Eğer uçak binanın içine girdiyse, neden dışarıda kanatları yok?

"Karmaşık şeyler var. Eğer belli bir açıyla yoldan geldiğini tanımlıyorsa neden binanın dışında kanatları yok? Demek istediğim, o kadar alçak bir noktaya çarptıysa kanatları binanın dışında kalmalı. Hadi kanatları geçtim, kuyruğu nerede?" (Reporter, DoD Pentagon News Briefing)

"Aslında bakarsanız E çemberine bir uçak çarptığını kanıtlayan herhangi bir delilimiz yok." (Lee Evey, Pentagon Onarım Müdürü)

"Kimi görgü tanıkları uçağın önce Pentagonun bahçesine düştüğünü ve daha sonra kayarak binaya çarptığını söylüyor." (CBS News)

Motorlar nerede?

"Beynim bunun gerçekten bir uçak olduğunu çözümleyemiyor. çünkü sadece küçük bir delik var. Ne kanatlar, ne kuyruk. Hiçbir şey." (Steva DeChiaro)

"Çok yüksek ve çok hızlı bir sesti. Uçak olamaz; fakat belki bir füzeydi." (Lon Rains, Space News Editörü)

"Ortalık birbirine girmişti. Alevler ve dumanlar vardı fakat ben 2. bir patlama duydum. Eminim." (Kirk Milburn)

"Füze sesi duyduk. Kesinlikle füzeydi." (Tom Seibert, Pentagon çalışanı)

"Bundan eminim çarpan şey kesinlikle füzeydi." (Michael DiPaula, Pentagon çalışanı)

"Bir bomba patladı. Kokusundan tanıdım. Patlayıcıları biliyorum; çünkü uzmanlık alanım." (Don Perkal)

1. ZAMANLAMA

CIA, 11 Eylül Saldırıları’ndan kısa süre önce 1962 Küba krizi günlerine denk gelen kimi belgeleri basına sızdırdı. Bu belgelerde Küba’nın işgalini meşru kılmak için gerçekleştirilen Northwoods operasyonunun arkasında yatan gerçekler yer alıyordu.

2. PENTAGON

Amerikan Havayolları’na ait Flight 77 uçağının Pentagon’a çarpma olasılığı bulunmuyor. Binadaki hasar, ancak Cruise füzesi ya da daha küçük bir askeri uçak tarafından oluşturulmuş olabilir.

3. KULELER ÇÖKERTİLDİ

Kulelerin yıkılma nedeni, uçak çarpması değil. Görgü tanıkları, çarpmadan hemen önce binanın alt katlarında duman ve ışık gibi patlama belirtileri gördü. çökme sırasında patlamalar gözlenebiliyor

4. FLIGHT 93

Beyaz Saray’a giderken kahraman yolcuların isyan etmesiyle Pensilvanya’da bir araziye düşürüldüğü söylenen uçak, aslında güvenli bir şekilde başka bir yere indirildi ve yolcular sağ salim tahliye edildi. çünkü uçağın düştüğü söylenen yerde hiçbir enkaz ya da ağır hasar bulunmuyor. Ayrıca, kayıtlarda, 11 Eylül tarihinde böyle bir uçuşa rastlanmadı.

5. TUHAFLIKLAR

Kaza sırasında uçaktan yapıldığı iddia edilen telefon görüşmeleri mümkün olamaz. çünkü, bunu mümkün kılan sistem Amerikan Havayolları uçaklarına 11 Eylül’den çok sonra kuruldu. Ayrıca hükümetin açıkladığı listede bulunan hava korsanlarından bazılarının saldırılardan sonra hayatta oldukları ortaya çıktı.

6. KİMİN İŞİNE GELDİ?

Büyük meblağlardaki sigorta poliçelerinden faydalanabilecek kişiler, kulelerin yıkılacağından önceden haberdardı. 11 Eylül’den önce, milyarlarca dolarlık altın Dünya Ticaret Merkezi’nden çıkarıldı.

MÜTHİŞ SORULAR

1999’da Kuzey Amerika Hava Savunma Komuta Merkezi (NORAD), bir uçağın kaçırılıp İkiz Kuleler ve Pentagon’a çarpmasıyla ilgili tatbikatlara başladı.

24 Ekim 2000: Pentagon, ilk egzersizleri MASCAL adıyla yürürlüğe koydu. Boeing 757’nin Pentagon’a çarpması simülasyonu bunlardan biriydi.

Nisan 2001: Usame bin Ladin, Dubai’deki Amerikan Hastanesi’nde CIA’nın bölge şefi tarafından ziyaret edildi.

24 Temmuz 2001: Dünya Ticaret Merkezi’nin sahibi Larry A. Silverstein, olaydan 6 hafta önce kuleleri 99 yıllığına kiraladı. 3.5.000.000$lık sigorta poliçesi terörizmi de kapsıyordu.

6 Eylül 2001: Bomba koklayıcı köpekler kulelerden çekildi. Güvenlik görevlilerinin vardiyaları 2 hafta boyunca 12 saatin sonunda bitiyordu.

10 Eylül 2001: Ulusal Güvenlik Danışmanı Condoleeza Rice, San Francisco Belediye Başkanı Willie Brown’u arayarak ertesi sabah uçmamasını söyledi.

11 Eylül 2001: Washington, Andrews Hava üssü’nden 3 F-16’yı, Pentagon’dan 15 mil uzaktaki Kuzey Carolina’daki eğitim görevine gönderdi. Amerika’yı korumak için 14 uçak kaldı.

Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: dursun yılmaz, 11.01.2020, 18:03 (UTC):
tabiki dünyada en büyük terörist amerikayı yönetenlerdir amerikalılar değil ikiz kulelerin yıkılması önceden ayarlanmış amerika oyunudur

Yorumu gönderen: HakkaTapan, 02.06.2018, 19:12 (UTC):
Kulelere carpan ucaklar gostermeliktir. Gercek yikim sebebi kulelerin temellerinde bulunan ve yapim asamasinda yerlestirilen thermo nukleer bombalardir. Amerikada yasaya gore 50 katin uzerinde bir gokdelen insa edecekseniz bunun yapim planiyla beraber yikim planinida onaylatmaniz gerekmektedir. Ve ikiz kulelerin yikim plani temelde olusturulan kureler icinde patlatilacak termo nukleer bombalardir. Isin komik kismi bu bilgiye halen New York Belediye kayitlarindan ulasilabilmektedir. Ilk sorulacak soru eger bu binalar ucaklarla yikildiysa temeline 45 sene once yerlestirilmis olan termonukleer bombalar NEREDEDIR?!!!
-Jet yakitinin yanma isisi basinc altinda 220 derecedir. Bu jet yakitiyla eriyip temelde havuzlar olusturarak tekrar donan alumunyum havuzlarini eritebilmek icin gereken isi ise 661 DERECEDIR !!!
-Binada eriyen tum metal temelde geri donmustur tek eksik 35 ton altindir !!!
-nukleer bombalarin yeryuzunun altindaki patlatilmari yani oksijensiz ortamlarda patlatilmalari kayalari bile eritebilecek bir isiya ulasip ( aluminyumu eritebildigine gore) basitce binalarin temelinde gecici magma kureleri yaratmaktadir ve buna gore binalar bu magmalarin icerisine tipki soba uzerine konan tereyag kaliplari gibi erimektedir. Bu kadar mukemmel calismasinin sebebi zaten en basta planlanin yani binanin gerektiginde yikim planinin bu olmasidir.
Basiniza is acabilecek daha fazla bilgi icin PULVARIZASYON-IKIZ KULELER aramasini yapabilirsiniz.
Allah Turk`u Korusun !!!

Yorumu gönderen: zehir, 02.02.2018, 10:58 (UTC):
O binaların ekonomik değeri 0. Saldırılardan önce bir kadına satılmıştı zaten. Ayrıca uçağın çarptığı katın duvarları kartonpiyerden yapıldığı için direk için geçiyor yani. Güçlü bir boksör yumruk atsa duvarlara kolu içeri girer çünkü kartonpiyer. Saldırı yaptıranlar içeriden. Siyonizm bunu yapamaz içeride ki Amerika'da adıne derin devlet denilen yapı (halk arasında) yani Establishment'ın haberi olmadan olmaz olamaz... Abd'nin Establishment yapısına WASP denir. Yani White/anlo-sakson/protestant. Bir çoğu karanlık (arcane) örgütlerin üyesi olan WASP'ın en üst temsicileri tarafından planlandı. Amaçları Amerika'yı savaşa sokup kendi egemenliklerini pekiştirmek. Bush'dan önce ki Silah iyalesini Clinton kabul etmedi. Bush geldikten sonra silah şirketleri çok kar etti. Yani bu işin arkasında Silah şirketleri,petrol tröstleri ve ilaç kartelleri var. Bunların sahipleri de zaten karanlık örgüt üyeleri olan WASP temsilcileri. Tabi ki yahudilerin (siyonistlerin) haberi var mıydı ? Elbette ki vardı lakin planlayıcı içeride ki yapı yani WASP... Zaten Bush ailesi de WASP'tan.

Yorumu gönderen: Zekeriya Tümer, 22.07.2017, 22:05 (UTC):
Kesinlikle katılıyorum. İkiz kulelere yolcu uçağı falan çarpmadı. Hiçbir Terörist grup bu denli planlı bir iş yapamaz. İkiz kulelerin kaçıncı katına çarpar isen yıkılabilir. Bunu kim yapabilir. Amerika oyununu oynadı ve bahane ile Irak'a girdi. Devletler vatandaşlarını düşünür gözükseler de düşünmezler. Ölenler ölsün, kalanlar yaşasın politikasını uygularlar.
Yalan yalan yalan.

Yorumu gönderen: muhyiddin, 27.02.2017, 10:59 (UTC):
Aslında geriye ,1774 yılına gidelim : Küçük Kaynarca antlaşması ile 1.Philadelphia kongresi ,bakınız bu tarihler müzekker dünya ile müennesin değiştiği tarihtir. Belki 21. yy. başı bu döngünün yer değiştirdiği tarihtir. MESELENİN Osmanlı -Amerikan ve Rusya boyutuyla insandaki tezahürlerini tarihsel dokularıyla açıklanır.

Yorumu gönderen: Paradoks, 12.02.2017, 06:24 (UTC):
Buna benzer bir tiyatro da yakın zamanda ülkemizde gerçekleşti. Şeytan üçgeni tarafından ABD-TARİKAT-BÜROKRAT

Yorumu gönderen: dr.jivago, 08.08.2015, 12:12 (UTC):
abd her daim yapmıştır ve kimse engel olamamıştır..geriye kalan sadece bol acılı laf çorbasıdır...

Yorumu gönderen: haydar, 17.02.2015, 22:03 (UTC):
herkes bırseyler sallamıslar ıyıde kımse sormuyor bu canıler dünyayı tehtıt etmekteler 195 2014 arasında 50 fazla ülkeyı uçaklarıyla bombaladılar mılyonlarca ınsanların ölümlerıne sebeb oldular ınsanlıgı tehtıt etmekteler lanet olsunkı kımselerde sorgulayamamaktalar dünyadakı bütün kaynakları tüketmekteler

Yorumu gönderen: tak ALİ, 02.02.2015, 14:13 (UTC):
Arkadaşlar gerçek şu usame denilan adam müslüman degil saddam denilen adamda öyle hepsi planlanmış ve uygulanıyor önemli olan bizim ülkemizin hangi rolü oynadıgı bizim saddamımız kim olacak,87.kata çarpan uçak degilde füzede olsa temel nasıl yıkılır bilinçli bir yıkımdı bu.


Yorumu gönderen: Nurgül, 26.08.2014, 08:42 (UTC):
onların bır hesabı varsa elbette Allah-ü-Teâlâ'ın da bir hesabı var, amennâ ve saddaknâ

Allah-Azîmü-Şân bizi yolundan ayırmasın...amîn


Yorumu gönderen: bayram soylu, 11.09.2010, 15:35 (UTC):
12. 2001 11 Eylüle; Korkunun Imaparatorluhu yikildi..! Yerine Korku Terör Sirketi emirlerine hazir!
-2001-11 Eylül Olayi ne müslümanlikla nede Hiristiyanlikla bir alakasi nedebir ilgisi vardi! Malesef Milyonlarca insani terörize etmek icin
hem Hiristiyanlari korkutmak, hemde Müslümanlari korkutmak!, Provaka etmek, kimsenin can ve mal güvenligi yok izlemini vermek ve sürekli Milletleri gerilim cizgisi özerinde durdurtmak! En sonunda kendilerine yapay Terör Sirketi kurdurtmak! Ve korkunu bas Rölünüde b.ladin, zahvahri ve diyer oyunculara vermisler! o oyunclar iseMagaranin icinerisinde Video Filiminde, tehditler.!. savuruyorlar.. yok böyle vuracagiz söyle vucagiz.. ): CIA ve Sionistler iyi birir Roller vermsiler onalra! Onlar; oynasin, dursunlar, bakalim!!
-Sionistler,CIA,Global örgütleri ve onlarin denetiminde olan istihbaratlar..! gayet cok iyi biliyorlarki, Ancak O X..kisi büyük Devletleri Pilanlariyla,vurabilir? yikabilir.!Gerekirse yeni Devlet kurabilir!? , gerekirse yeni Orduda,yeni istibahratlarda,yeni örgütlerde, yeni Partilerde ! kurabilir gücte! Ben iddiada bulundum ve yazdim! Sizlerde bunlara, bu Legal ve ya ilegal Terör örgütlerine sorun> (CHN- Bildenberge, Sonistlere- CiA –Massad- ILUMati sorun !)

Yorumu gönderen: bayram soylu, 11.09.2010, 15:25 (UTC):
11. 2001- 11 Eylülün ikiz kullerini, Ucaklarla vurma Pilani calintiydi!
-Bunlar baskalarinin! (baskasinin.!) ait olan Pilanini sadece Ucaklarla ikiz kulelere sabotajlarla tatbik etiler..!
-.Amerikada ikiz büyük Binalari vurmada önce Amerikanin icersinde görükmeyen.! Deprem Fayhatina benzer o büyük Enerjiyi.. ve derin Tasarima,Pilana, cevirebilen.!. ve o Enerjiyle. Amerikayi vurmak icin! Askeri ve ya Terör Eylemine dönüstürebilen kisi kim idi? Peki Pilani Calan hangi? Sionistler? Gebolbal Örgütleri? Istibarahlatlar, be hangi Ajan Medyomlardilar! (..Ben, sadece amatörce böyle acikladim, ama: Akademik ve ya istibahrat ve ya gizli Bilimlerle bu konular nasil tarif edilir bilmiyorum.! (1.Enerjilerin kodu varmi? 2.Enerjiler sidete dönüstürebilinirmi?)3.Enerjile farkili Tasarimlar derin düsünceler ortaya cikarilirmi.? ve yapilirmi?(.. Hem, ikiz büyük Binalari, sonra: Pentagogu vurma! gereyi.! ozaman, niye tekrardan ortaya cikti.!) O zaman, Amerika niye daha büyük zarar verilmedi?) ve ya eyer Amerikadaki ikiz Kuller sabotajla Vurulmasaydi ne olunurdu.?!!!)

Yorumu gönderen: serdar karahisar, 11.09.2010, 10:09 (UTC):
süleyman peygamberin mabedinin mimari niteliği (terazi&denge) ile ikiz kuleler yapılırken israil ABD'yi uyarmıştı yapmayın.YIKARIZ Diye ve YIKTILAR. Binaların ilmi ve teknik olarak uçak veya darbe ile yıkılması ilmi hesaplara göre imkansız.TEMEL taşıyıcı kolonlara TESLA Darbesi yapılarak yıkılmıştır.O dasadece TEMEL bağlantı noktasındaki kolonlarla olur. saygılarla....

Yorumu gönderen: zaur, 07.08.2010, 10:03 (UTC):
Allah teala her sheyi goruyor.ondan gizlin hich bir shey yoktur... Inshallah bunlarin kurdugu gizli dunya mahv olur.

Yorumu gönderen: Evrim D., 02.08.2010, 23:12 (UTC):
Yukarıda bazı arkadaşlar bilmedikleri yorumlar yazmıs olmakla birlikte nekadar cahil olduklarınıda ortaya sermişlerdir rahatsız olduğum husular: bunu yapanlar insanmı,gerçeği hiç bilemeyeceğiz vay efendim amrikanın planı şu bu arkadaşlar size bildiklerimi yazmak istesem ne ben yazabilirim nede özgürce insan gibi yaşayabilirim;) bunu yapanlar insan kardeşim hemde bir çok kişiden daha insan kısasa kısas bakara suresi nisa suresi vb. surelerde bundan bahsedilir ve bunu yapan insanlar 6 ay boyunca özel eğitim almış özel spor salonları yerine toz toprağın içinde çıplak ayakla tüm dövüş sporlarını benim diyen adamlardan daha iyi bi şekilde yapmışlardır.bilmeden araştırmadan kulaktan dolma hikeyelerle oraya buraya yazak için yazmayın.burada ciddi bir konu işleniyorsa cahilce demeyinki onun oyunu bunun oyunu biraz daha sağduyu biraz daha araştırma lütfen.bu konuyla ilgili sorusu veya gerçekten brşeyler öğrenmek isteyen birisi olursa yazabilir.elimden geldiği kadar yardımcı olabilirim...

Yorumu gönderen: can eryıldırım, 02.04.2010, 02:10 (UTC):
müslüman olmak için önce güzel ahlaklı insan olunmalı ki; herşey burada başlıyor

Yorumu gönderen: Uğur BAHÇIVAN, 04.02.2010, 23:08 (UTC):
bence dünyayı yöneten bu adamlar kendilerini herşeyin üstsnde gördüler.En çok zararı müslümanlara verdiler.Ama bu adamlara birilerinin ders vermesi,uyarı yapması gerekiyordu.bunuda inanan bazı korkusuz müslümanlar yaptı.şimdi onlar kendilerinin dokunulmaz olduklarını zannediyorlardı.Ama o korkusuz müslümanlar nah dokunulmazsınız dediler.demekki istenildikten sonra cehenneme paketlenilmeyecek insan yok.yeterki karar verilsin

Yorumu gönderen: Salih Akdeniz, 27.01.2010, 21:50 (UTC):
Ben bu olayların neden yaşandığını hala anlayabilmiş değilim.abd nin ne petrola ihtiyacı var nede paraya ırakı zaten istediği zaman işgal edebilirdi yada afganı bunun için ikiz kule bahanesinede gerek yoktu.Kim ne derse desin bana göre mesele petrol değil.ama nee??.

Yorumu gönderen: halit, 03.01.2010, 06:46 (UTC):
baldırı cıplak müslümanın işi deyil bunlar abd nin bi planı petrol için onlar için insanın deyeri yok nasılsa hepsi göçmen

Yorumu gönderen: murat dost, 17.12.2009, 17:45 (UTC):
bunun zaten bi belgeseli var orada daha net anlayabilrsiniz.. ama işin sinir bozucu yanı gerçeği hiçbir zaman öğrenemicezz. ve bunu yapanlar insan olamaz yavv:((

Yorumu gönderen: kuafor selcuk, 05.11.2009, 07:06 (UTC):
amerıkanın butun dunyanın basına bela oldugunu zaten hepımız bılıyoruz bu tamamamen duzmece amerıkan para babalarının ıstegı sadece senaryo

Yorumu gönderen: rafet, 30.10.2009, 19:21 (UTC):
siz bu kadar kurguyu nasıl yaptınız helal olsun 3000 insan öldü siz halaa kendileri yaptı diyebiliyorusunuz ya pes!

Yorumu gönderen: memed, 09.10.2009, 14:14 (UTC):
öncelikle site çok güzel ve çok yardımcı bi site. Hazırlayanlardan ALLAH razı olsun ve TEŞEKÜR ediyorum. Bi çok soruya cevap buldum ilk girişim olmasına rağmen. Ayrıca bu konu hakkında aşağıdaki bilgileri vermemin gerekli olduğunu hissediyorum:

Hakikate Açılan Kapı olarak arama motoruna yazın açılan sayfadan lütfen israilin
şifresi bölümünü okuyun bi çok soruya cevap bulabileceğiniz bi yazıdır.
Ayrıca buradaki saldırıarın hepsi çok evelden planlanmış şeylerdir hatta facebook ta bu açığa çıkarılmıştıda sildiler. Halen zamanımızda kullanılmakta olan ABD para birimi dolarlar büyülü paralardır. Ve üzerinde bi çok gizli ve şifreli simgeler bulunmakta bunlarda yapılan saldırıları ve üzerindeki simgelerin neyi yada neleri temsil ettiğini açıkca ortaya koyuyor. ama bir çoğu deşifre edilmiş şekilde. Ve bahsettiğim İSRAİL in ŞİFRESİ bölümündede bazı olaylar açıklanmakta. ziyaret etmenizi tavsiye ederim
not: site ziyaret ettiğim bi sitedir benim değildir.

Yorumu gönderen: faruk, 06.10.2009, 20:11 (UTC):
ömer faruk yılmaz 07.09.1992 dogumluyum :) muhammed ekrem :)

Yorumu gönderen: ozyy, 24.09.2009, 21:51 (UTC):
Bence çok güzel ama aceleye getirilmiş bir kurgulama. Pentagon yada bunu planlayanlar acemice davranış. Herhalde Push'un sabırsızlığından olsa gerek...

Yorumu gönderen: AYŞEGÜL, 20.09.2009, 17:07 (UTC):
gerçekten etkileyici,uçağın içindeki yolcuları düşünmek beni hep üzmüştür.ama şuna inanıyorum bir derin dünya var,hani derin devlet gibi...yalanların üstünde filmini gördünüzmü bilmem,ama orda amerikanın nasıl komplolar kurabileceği anlatılıyor zaten.dünya ne kadar küçülürse küçülsün,sırlar tüm insanların kaderini yönetmeye devam ediyor.bir yerlerde birileri gerçekleri biliyor,büyük balık varlığını sürdürmek için önüne çıkan(yada çıkmayan,o,nasılsa bi sebep bulur)küçük balıkları yemeye devam ediyor.

Yorumu gönderen: kaan, 19.09.2009, 23:37 (UTC):
boş işlerle uğraşma gözüm.ahiretini kurtarmaya bak.gerisi boş.öbür tarafta sana 11 eylülde ne oldu diye değil, 11 eylülde Allah için ne yaptın diye sorulacak:)

Yorumu gönderen: karabidan, 19.07.2009, 06:59 (UTC):
herkez kimlerde korkuyorda bunlar yazılıp konuşuluyor ama nedense herkez birşeyler yapmıyor ABD güçlü diye o nederse olur çünküBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56450008 ziyaretçi (143847003 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)