2256 Yilindan Geldigini Iddia Eden Adam
 
Zaman Machine

2256, adam, eden, geldiğini, iddia, yılından

2256 Yılından Geldiğini İddia Eden Adam

HAFTADA 800 DOLARINI 350 MİLYON DOLARA ÇIKARAN YATIRIMCI, İNSİDER TRADİNG SUÇLAMASIYLA KARŞILAŞINCA "BEN ASLINDA 2 BİN 256'DAN GELEN ZAMAN YOLCUSUYUM" DEDİ. AMERİKAN SERMAYE PİYASASI OTORİTESİ SEC, İŞİN İÇİNDEN ÇIKAMADI.

Zamanda Yolculuk Yaptığını İddia Eden Adam Borsayı Karıştırdı.

Federal güvenlik görevlileri, içeriden bilgi sızdırma suçlaması yüzünden bir Wall Street borsacısını tutuklayıp sorgulamaya başladılar. Tutuklanan borsa dahisi, 2256'dan günümüze zaman yolculuğu yaptığını iddia ediyor!

"Security and Exchange Commission" kaynaklarına göre 44 yaşındaki Andrew Carlssin, 28 Ocak tarihindeki tutuklanmasına yol açan şüphe uyandırıcı olağanüstü borsa başarısını yukarıdaki gibi garip bir şekilde açıklamakla yetiniyor.

Bir SEC görevlisi şöyle diyor: "Bu adamın palavralarına inanmıyoruz, ya delinin teki ya da patolojik bir yalan söyleme vakası. Ancak bir de şöyle bir gerçek var elimizde: Adam 800$'lık bir yatırım ile başlamış ve 2 hafta içinde sahip olduğu portföy 350 milyon doların üzerinde! Borsa üzerinden gerçekleştirdiği tüm alışlar ve satışlar beklenmedik gelişmelerin bilgisine dayanıyor, bunu şans faktörü ile açıklamak mümkün değil. Bu bilgilere sahip olmasının tek bir yolu ver, işlem yaptığı şirketlerle ilgili içeriden bilgi sızdırmış olması ki bu da yasadışı. Bize bilgi kaynaklarını söyleyene kadar onu Rikers Adası'ndaki bir hücrede tutmayı düşünüyoruz."

Geçen yılki borsa dalgalanmaları pek çok yatırımcıyı beş parasız bırakmıştı. Aynı esnada Carlssin 126 çok riskli işlem gerçekleştirip hepsinden de yüksek kazançlar elde edince gözler bir anda bu borsacıya dönmüştü. Carlssin, 200 yıl ileriki bir tarihten, yani gelecekten günümüze geldiğini iddia ediyor ve tabii o zamanki tarih ve istatistik kayıtlarında da günümüzdeki borsa dalgalanmaları detaylı olarak yazıyormuş. Carlssin'e göre: "Bu fırsata karşı koymak çok zordu. Aslında her şeyin sıradan ve doğal görünmesini planlamıştım. Bilirsiniz işte, sağda solda birkaç doları bile bile kaybedecek ve böylece normal bir borsacı görüntüsü çizecektim ancak son anda yakalandım." Üzerine gidilen Carlssin, Usame Bin Ladin'in akıbeti ve AIDS'in çaresi gibi tarihi gerçekleri de açıklayabileceğini söyledi, tek ihtiyacı olan zaman makinesine binmesinin izin verilmesi. Ancak Carlssin, makinenin nerede olduğunu bir türlü söylemediği gibi nasıl çalıştığını açıklamayı da reddediyor. Sebep: "Bu teknoloji, kötü güçlerin eline geçebilir." Yetkililer, bu adamın iddialarının palavra olduğu konusunda hemfikir; ancak bir SEC yetkilisi şunu itiraf ediyor: "Elimizdeki tüm federal kayıtları taradık, Andrew Carlssin isimli biriyle ilgili olarak, böyle bir adamın yaşadığını, bir şeyler yaptığını gösteren Aralık 2002 tarihinden önce hiçbir kayıt yok."

KAYNAK BELİRTİLMELİ

Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: yav bırakın, 30.01.2016, 01:58 (UTC):
madem öyle. kendinin tutuklanacağını niye bilemedi :) nasıl insanların pararları götürülüyor açık belgesi. hadi salladın bari 30-40 yıl önceden geliyorum de

Yorumu gönderen: dursun, 19.05.2015, 11:44 (UTC):
zaman makinesi hayalleri süslesede imtihana ters düşeceği için insanlara bedeni olarak bu izin verilmez.ancak rüyada ruhi olarak gidebilir.

Yorumu gönderen: Supernova, 07.03.2015, 23:10 (UTC):
-Cinler insan bedenini gasp edebilir ancak bu şekilde değil.
-Astral seyahat olması mümkün değil, o tamamen zihinsel bir yolculuktur ki burda bedensel bir bulunuş söz konusu.
-Eğer 2002 öncesinde bir kaydı yoksa, 2002 yılına kadar bir AJAN olduğu içindir.
-ABD medyası abartmayı da sever bilirsiniz.
-"Zaman makinesi" kalıplaşmış bir isimdir. Yani aslında birisi makine değil de, bir zeytin dalı kullanarak seyahat etse dahi ona "zaman makinesi" denir. Ki fikrimce bu hiç bir zaman mümkün olmayacaktır. Olsa dahi bu bir makine ile olmaz.

Yorumu gönderen: Tolga, 09.10.2014, 12:23 (UTC):
Offff, çok müthişsiniz. Arkadaş demiş ki; "bu adam aslinda bir cin, insan kiligina girmis ve bunlari yapmis mantiki olarak bunun olamamasi için hiç bir neden yok" Mantıklı olarak ha? :) Mantıken ne içtiysen aynısından istiyorum.

Yorumu gönderen: Tuncay, 06.09.2014, 22:09 (UTC):
Bunu islama gore çok basit bir sekilde açiklayabiliriz, eger muslumansaniz ve cinlere inaniyorsaniz bu adam amerikada kayitli olmayan biri ve cinlerle iletisime geçebilen birçok insan gibi buda cinler sayesinde borsa duzeni hakkinda bilgi alip kendi yararina kullanmis,
ikinci teoriyse bence bu adam aslinda bir cin, insan kiligina girmis ve bunlari yapmis mantiki olarak bunun olamamasi için hiç bir neden yok, hiç yoksa bu sitedeki astral seyahat bolumunu okuyun belkide o yontemleri kullanarak bunlari yapmistir...

Yorumu gönderen: fatih, 29.11.2010, 03:18 (UTC):
geleceğini belki şuan değiştirebilirsin.ama geçmişini asla bu 1.mantığımı zorlayan ise adamın 2002 den önce kaydının bulunmaması.adam ya usta dolandırıcı sıfırdan kimlik yaptırmış kendine yada hakkaten acaip şanslı.

Yorumu gönderen: haah, 23.09.2010, 12:25 (UTC):
borsa zaten 3 kagıt degil mi?

Yorumu gönderen: Qarrizma, 13.08.2010, 15:37 (UTC):
Yok Artık

Yorumu gönderen: Kemal, 09.07.2010, 20:44 (UTC):
Internette gezen her şeye inanırsanız neler çıkar..

Amerikan borsası yılda zar zor %8-10 anca getirir.

Nerde kalmış 2 haftada 800 USD den milyon USD lere..

Palavra..Palavra..Palavra...

Yorumu gönderen: user, 18.04.2010, 19:35 (UTC):
eger gelecekte böyle bir makina bulunmus ise simdiki zamana akin akin insanlar gelip zengin olup gitmeleri gerekirdi...yani eger bir tek makina bu adamin elinde degildir heral.

Yorumu gönderen: melis, 28.01.2010, 21:52 (UTC):
ohaBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56738566 ziyaretçi (144616518 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)