4 Fantom Savas Ucagimiz UFO Ile Karsilasti
 
UFO, FANTOM

4 Fantom Savaş Uçağımız, UFO İle Karşılaştı

01 Ekim 2006'de Diyarbakır'dan dönmekte olan Eskişehir 1. Ana Jet Hava Üssüne bağlı Binbaşı Hakan Erten komutasındaki 4 adet Fantom tipi askeri jetlerimiz havada bir UFO ile karşı karşıya geldiler.

Olay, geçen Cumartesi'yi Pazar'a bağlayan gece saat 01:00 / 01:30 sularında meydana geldi. Diyarbakır'dan dönmekte olan 4 uçaktan oluşan Fantom filosu, uçaklarının radarlarında tanımlanamayan bir cisim tespit ettiler ve filoya komutalık eden Binbaşı Hakan Erten'in talimatıyla 4 Fantom'da bu garip cismi tespit etmek için cisme doğru yönelirler. Işıklı cisme yaklaştıklarında cismin oval biçimli otobüs büyüklüğünde ve çok parlak ışıklar saçan bir cisim olduğunu gözlemlediklerini belirten Binbaşı Hakan Erten, UFO'nun bir sure Fantomlarımızla yan yana uçtuğunu, daha sonra ise inanılmaz bir süratle, birkaç saniyede ufukta gözden kaybolduğunu belirtmiştir. Cismin kanadı, kuyruğu, motoru.vs yoktur ve hiçbir ses çıkartmadan, çok parlak ışıklar saçarak uçan bu cisim dünyada hiçbir aracın yapamayacağı olağanüstü bir hızla hareket ederek gözden kaybolmuştur.

Başta Pilot Binbaşı Hakan Erten olmak üzere, 4 Fantom savaş uçağı pilotlarımız tarafından gözlemlenen ve yaşanan bu olayda karşılaşılan cismin gerek yapısı, gerek manevraları ve gerek tüm karakteristik özellikleri; meteor, uydu, uçak, helikopter, hava balonu ya da Venüs gibi her hangi bir kategoriyle uygunluk göstermediği çok açıktır. Cismin özellikleri bunun kesinlikle atmosferik ya da doğal bir fenomen olmadığını da açıkça göstermektedir. Ayrıca, aynı gece ve aynı saatlerde (01 Ekim 01:00/ 01:30) tanımlanamayan cisim gördüklerini söyleyen Türkiye'nin değişik bölgelerinden yüzlerce vatandaşımız, gerek Araştırma Merkezimizi gerekse basınımızı arayarak benzer ifadelerle gözlemlerini ihbar etmişlerdir.

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: sisin icindeki kör, 11.08.2018, 22:03 (UTC):
sinemayı ilk izleyenlerde tren bizi ezcek diye sinemadan dısarı fırlamıslardı...suan sanırım daha ileri boyuta gitmis olmalılar ..cogu hologramik goruntudur...o kadar hızla hareket etmesinin sebebide kimler bunu hazrlıyosa ahanda bakın simdi elimi sole bi hzlı cektim mi goruntu hzla sahneden cıkar ..tabi o sahne gkyuzu ise pilotlar cort olur ..bu seklde hafızalara biseyler kazıyarak acaba ileride bundan bisey elde edermiyiz hesabını yapıyorlar ..ilerde gkten genetigi dgstirlims varlıkları bze uzylı dye yutturacaklarını dusnuyorum tabi bi de dnsel metinler var meshin glmesi falan onuda dsunublirler ..esas bu isin cıkısı amerkaya getrdikleri alman blimadamlarını bolgenin halkından korumak ve yapılacak deneyleri bole sacma sapan bi seylere aktarıp gercekleri gzlemek ..yer mi bizim gibi turk zekası ..yemez.

Yorumu gönderen: karanlık , 28.02.2014, 21:04 (UTC):
arkadaşlar ben bunlara inanmyrum amerika nasa tarafından yapılan bi uçak ufo şeklinde yapmışlar gökyüzüne salmışlar snrada dyolar ki ufo gördük ndn hep byle olaylar dış ülkelerde oluyor ndn yani türkiyede bu tür olaylara rastlamyruz diceksinizki bna elazığda böyle bi olay oldu adamı tır ezecekken uzylı adamı kurtardı buda yalan internet yoluyla para kazanmak isteyen bi tür düzenbazın yaptığı bi olay tır gelirken adam karşıdan karşıya geçecek snra tır yavaşlıyor ordan bi adam geliyo adamı kucaklayıp karşıki yola geçiriyo sonrada diyolarki işte ufo ydu yok uzaylıydı bunlar çok saçma şeyler ben inanmyrum inananlarında aklı yok olması lazım msla cin in fotorafını çekiyolar cin bir ruhani varlık olduğumdan fotoğrafa kameraya mümkün değil çıkmaz böyle yalancıların toplumumuzda yerleri yok bence bnden bu kadar artk düşünürsünüz inanmayın byle sahtekarlaraBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56744397 ziyaretçi (144632266 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)