6. His
 
6. his, sixth sense, telepati, telepathy

6. His

Bircan M.

Son zamanlarda enerji sıçraması konuları oldukça fazla gündeme gelmeye başladı. "6.his", hemen hemen çok kişinin geçmiş zamanlardan bugüne kadar kullandığı bir kelime ve enerji hakkında olan araştırmalarla birlikte daha çok konuşulmaya başladı.

Bir çoğumuzun başına geliyor telepatik olaylar. Aklınıza gelen birinin sizi o anda araması, onunla o anda paylaştığınız enerji iletişimini gerçekleştiriyor. Beğendiğiniz bir fincan takımını arkadaşınızın size getirmesi, istediğiniz herhangi bir dileğin anında gerçekleşmesi ya da saf düşüncelerimizin kısa zaman içinde bizlere cevap vermesi sıkça yaşanan bir gerçek. Çoğumuz buna benzer bir çok örneklerle yaşayabiliyoruz ve bu gibi durumlarda çokça kullanılan bir söz var: "Ayyy, keşke para isteydim; saatine denk geldi. Az önce aklımdan bu geçmişti." gibi.

Aslında kullandığımız deyimler, olayı bize en açık şekilde açıklıyor. Sık sık duyarız: "Şu kişiyi severim; ama frekansım uymuyor.", "Yok, yok; siz ne derseniz deyin, benim enerjim tutmadı mı iyi biri değil uzak durmak lazım"...Ya da "Bu kişiyi çok seviyorum. Sürekli pozitif bir enerji yayıyor"...Ve "Aman ya, zor durdum içeride nasıl bir negatif enerjisi vardı." gibi.

Artık kullandığımız cümlelerde kendimizi enerjilerle ifade eder olduk. Belki de asırlardır farkına varamadığımız enerjiyi artık farkına vararak yaşamaya başlıyoruz.

Hepimizin içinde bir parça "6. his" var ve doğru kullanılmayı bekliyor olabilir. Bazen hiç tanımadığınız insanların enerjisini bile hissedebiliyorsunuz. Ruh halini anlayabiliyorsunuz. Bu durumlar, duygusal derinliğe sahip insanlarda daha fazla olabiliyor. Duygusal bağ, enerjiyi yükselttiğinden; hissel gücü de harekete geçiriyor.

Bu hisse sahip insanların çok da huzurlu ve rahat bir yaşam yaşayabileceklerini sanmıyorum. Yorucu olmalı. Çünkü bu enerji frekansı, etrafına karşı duyarlı olmayı arttıracaktır. Ama günümüze kadar gelen bu hissel dürtüler, tehlikeli boyutlarda fal ticaretine dönüşmeye başladı. Oysa hepimiz biliyoruz ki, geleceği Yüce Yaradan'dan başkası bilemez. Hissel yeteneği bu duyguları bizlere bağışlayan, yine Rabbimiz'dir. Bu yüzden de bu yeteneğin bu gibi yollarda kullanılması, yanlış. Zaten ayetlerde de açık açık belirtilmiş.

"Fala inanma, falsız da kalma." derler. Birçok insan, geleceğini fallara bağlamış durumda. Düşünecek olsak eğer, bu gelecek his ile fal ile anlaşılacak olsaydı, ilk önce bu kişilerin kendilerine yardım etmesi gerekirdi.

Ticarete dönüşmüş fallar, zaman içinde tehlikeli boyutlara varabiliyor. Bir çok insanın hayatı karışıyor. Çünkü orada yanlış kullanılan sözleri derinden inanıp hayatına geçirenler ve bu falları beklentiye dönüştürenler var. Tabiî ki ortada dönen parayı hiç hesaba katmıyorum.

Toplantılarda, günlerde, kendi aramızda bakılan masum fallar, çok masum olmasa da vazgeçemeyeceğimiz bir dürtü. Bu, tamamen kişisel bir seçim. Fakat "6. his", bazen kişilerde gösterdiği değişikliklerle olayları önceden görebilme yetisini de özel durumlarda gözler önüne seriyor. Bu deneyimleri en çok duyduğuma göre ölüm ile yaşam arasında gidip gelen insanlarda daha fazla gözlendiği. Ne düşünürsek düşünelim, nasıl bir bakış açısı geliştirirsek geliştirelim; kainat, bizim bilemediğimiz sırlarla dolu.

"6. his", bazı kişilerde rüya aracılığı ile de ortaya çıkabiliyor. Birçok kişi, uyarıcı rüyalar görebiliyor. Gördüğü rüyaların gerçekleştiği bir çok insan var aramızda. Birebir yaşanan, mesaj veren rüyalar. Önceden olacak bir kazayı kötü ya da iyi olayları önceden sezebiliyorlar. Bizler, insan olarak ne kadar büyük bir mucize içinde yaşıyoruz. Her gün bizleri Yaradan'a binlerce teşekkür etmek için bir çok sebebimiz var.

Her şey gönlümüzce olsun.

Bircan M.
6 Haziran 2010, Salı.

Bircan M'nin Diğer Yazıları ❯

Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: Bircan, 13.04.2018, 18:14 (UTC):
Mustafa kardeşim siz ve sizin gibi bir çok kardeşimiz var. Bu farkındalıkları yaşayan kişiler ilk başta buna bir anlam veremiyorlar. Aslında pisijik özellikleri ya doğuştan yada sonradan kazanılan bir özellik. .. Aslında her birimize buna benzer özellikler var ama yaşadığımız çağda gerek teknoloji gerekse hormonlu beslenme bu özellikleri bizden alıyor ve manevi dünyamızı daraltıyor. Siz ve sizin gibi insanlar bilmelisin ki çok yoruluyor... Kolay bir şey degil! Sizin enerjiniz bazı kişilerden daha farklı buda hissiyat dünyanızı dahada arttırıyor. .. Daha çok bilgi edinmek için bu konuyla ilgili kaynaklardan yararlanabilirsiniz... Çünkü bazen bazılarımız bizlere verilen bu özelliklerle yaşamak zorundayız. .. Kendini sorgulama tanı ...
Sağlıcakla

Yorumu gönderen: mustafa, 23.03.2018, 23:28 (UTC):
BN 5 ,10 saniye öncesini görebiliyorum bazen pek sık değil ama ,bazı günler çok üst üste geliyor aklıma gelen insanları görüyorum,uzun zamandır karşılaşmadğım arkadaşlarım birden aklıma geliyor ve 10 dk içersinde onu görüyorum,telefon çalınca kimin aradığını görüyorum. Bide en önemlisi kötü bir haberin geleceğini tüm benliğimle hissediyorum. Örneğin 1 ay önce günlerden birgün içime aniden inanılmaz bir sıkıntı düştü. Baya uzun sürdü bu ve evi aradım herkes iyi mi diye sormak için herkes iyiydi bi sıkıntı yoktu ama. Annem bana ilkokul arkadaşım olan bi kız vardı meğer o gün o intahar etmiş kendini aşmıştı , sonra birden o sıkıntı geçti. Lütfen bu durumu mu açıklayın

Yorumu gönderen: SİNAN..., 16.12.2017, 20:28 (UTC):
Bilgi pek fazla değil kısaca özetlenmiş isteyen olursa ulaşsın snn_smcn Instagram adresim

Yorumu gönderen: Rena, 22.05.2017, 18:05 (UTC):
Rüyalarımda gördüklerimin 6. Hisle bi alaksi oldugunu bilmiyodum olacak olaylari önceden ruyalarimda goruyorum ama her zman degil

Yorumu gönderen: eren, 14.04.2017, 15:04 (UTC):
ARKADAŞLAR BENİM HALA GELİŞTİREMEDİĞİM BİR YETENEĞİM VAR BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. BENİM YETENEĞİM BİR OLAYI DÜŞÜNDÜĞÜM ZAMAN YADA BİR OLAY OLACAK YADA OLMUYACAK DÜŞÜNDÜĞÜM ANDA YA SAĞ GÖZÜM SEĞRİYOR YA DA SOL GÖZÜM SEĞRİYOR BU ANLIK BİR OLAYDIR VE EĞER OLUMLU OLACAKSA SAĞ OLUMSUZ OLACAKSA SOL GÖZÜM SEĞRİYOR BUNU ÇOK DENEDİM AMA BU OLAYLAR ORTALAMA 1 SAAT ÖNCESİNİ TAHMİN EDEBİLİYORUM DAHA FAZLA NASIL GELİŞTİREBİLİRİM YARDIMCI OLACAK ARKADAŞLAR BANA eren3583 outlook DAN ULAŞSIN LÜTFEN...

Yorumu gönderen: Deli Adam, 23.05.2015, 12:12 (UTC):
Insanlar sürekli bir Arayış içerisindeler.Dünyanın evrenin bilinmeyen yönlerini ortaya çıkarmak,kendilerini üstün kılmak isteyen birçok insan var maalesef ama şunu unutmayın ki Üstünlük yalnızca takvadadır.

Yorumu gönderen: canfeda demirci, 26.07.2014, 12:45 (UTC):
kızın biri,bana büyülü yemekler yedirdi,sonrasında,kulağımda,fısıltı halinde sesler duymaya başladım,bu sesler,o günden bu yana,yani dört yıldır,zaman zaman etkinlikleri azalsada,çoğu zaman,şiddetlenerek beynimdeki varlıklarını sürdürüyorlar,son ulaştığım şey,bu seslerin,büyüyle beynime yerleşen cinlere ait olduğu,anlamadığım şey şu,bu kız,benim,her yerde,ve her yaptığım,ve her konuştuğum şeyi,yanımda olmadığı halde biliyor,ve bana yazıyordu,sonrasında,tüm yalvarmalarıma rağmen,benimle değilde,bir başkasıyla evlendi,genelde şunu söylüyordu,bana kara sevdalıydı,ama her nedense,benden intikam almak istediğini,ona ne yaptım bilmiyorum,defalarca kez,bunu neden yaptığını sordum,tatmin edici hiçbir yanıt alamadım,onun beynini hissedebiliyorum,tüm duygularını,bunu,gönderiden hemen sonra baktığım cevabi yazılarından anlayabiliyordum,yada mesela,diyelim biri bişey söyledi,ve o çok kızdı,ve ben bunu şiddetle hissettiğimde,dönüp hemen sayfasına bakıyordum,ve orada,ve o anlar,birileriyle sürtüşme içinde olduğunu okuyordum,bu algılama sürüyor,bunun nasıl olabildiğini tam anlamıyla,ve bir türlü çözemedim,ve şimdi,sevişmelerini hissediyorum,o anlar korkunç acılar çekiyorum,onu,ve evlendiği kişiyi,ve ailesini öldürmemi istediğine mealen yazılar yazıyor,ama ben,ne seni,nede kendmi öldürmeyeceğim dedim,oradan büyük zararlarla ve bu nedenle kaçarcasına ayrıldım,belki,bu şekilde kurtulurum dedim,ama nafile,sesler,ve algılama sürüyor,ne o benden kopabiliyor,nede ben ondan,hatırladığım bir şey var,mutlu olduğumda sol gözümen,mutsuz olduğumda sağ gözümden yaşlar geliyor diyordu,ve o ağladığında,bende ağlıyordum,veya ben ağladığımda,oda aynısını yaşıyordu,evlendiği adam bu durumu bildiği halde,ondan vazgeçmedi,benden ölesiye korkuyorlar,ve benim etrafımda ve guruplar halinde silahlı geziyorlardı,bir felaketi önlemek içindi kaçışım,o ise,bu durumu bile istismar etti,şimdi bu durumda şeytan kim,o kızmı,yoksa bağlantı kurduğu cinlermi,son sözlerim,benimle olan hikayesininde,benim ilk olmadığımdı,ve sonsuzlukta kaybolan hayallerinden bahsediyordu,resminde,gözlerinin içine baktığımda,o sanki,yirmili yaşlarda olmasına rağmen,en az bin yıl yaşındaydı,ve ona benzeyen bir tasfiri bir gazetede görmüştüm,efsane bir kadındı adını hatırlamadığım,gazetedeki figür,birebir onun resminin aynısıydı,dokuz başlı bir yılandı tasfirdeki efsane kadın,ve her başında,bu kızın başının aynısı vardı,ve şimdi,tüm kadınlara karşı yıkık ve güvensizim,acım sürüyor,,,

Yorumu gönderen: ceren, 06.05.2014, 04:54 (UTC):
6. hisle telepatil olayların nasıl bir alakası var? ikiside aynıymış gibi algıladım şuan

Yorumu gönderen: nilgün/izmir, 10.11.2010, 13:07 (UTC):
TEBRİK EDERİM..BENCE ÇOK SADE VE ANLAŞILIR BİR YAZI.

Yorumu gönderen: devran, 25.09.2010, 08:28 (UTC):
bendede yetenek var ama kullanamıyorum ne tavsiye edersiniz

Yorumu gönderen: ne diyeyim ki, 19.09.2010, 06:12 (UTC):
fal ile 6. hissi çok yakınmış gibi göstermemek gerek.sanki öyle algılanır bir intiba uyandırıyor.
ama elinize saglık.çok güzel ifade etmişsin.yazılarının devamını hetecanla bekleyenlerdenim.

Yorumu gönderen: şakird, 09.07.2010, 19:19 (UTC):
eğer ki aranızda bir şeyleri önceden sezen birileri varsa yani en azından ne olup olmayacağını değilde kötü bir şeylerin olacağını sezen birisi varsa aklına iyi güzel şeyler getirsin ve bu kötü düşünceleri kafasından atsın biraz zaman sonra bunlardan tamamiyle kurtulacaksınız İNŞALLAHBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56744416 ziyaretçi (144632306 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)