A Harfi Ile Baslayan Rüyalar
 
Rüya Tabiri, Rüya Tabirleri

A Harfi İle Başlayan Rüyalar

— A —

ABA: Rüyada abadan yapılmış bir elbise giymek, yoksul bir duruma düşülebilecek kederli ve üzüntülü bir dönem yaşanabileceğini belirtir. Renkli aba giyilmesi, hayırlı bir haber alınabileceğini, yırtık bir aba ise, yakın bir gelecekte maddi kazanç belirtir.

ABAJUR: Rüyada her ne şekilde olursa olsun abajur ile ilgili bir şey görmek, yakın gelecekte bir işten maddi bir kazanç sağlanacağını belirtir.

ABANOZ: Rüyada ABANOZ ağacı ya da abanozdan yapılmış eşyalar görülmesi, çok inatçı ve huysuz biri ile evlilik ya da iş ortaklığı yapılacağını belirtir.

ABLA: Rüyada kendi ablasını görmek, yakında iyi bir haber alacağını ya da bekarsa evlenebileceğini belirtir.

ABDEST: Rüyada abdest alınırken görülmesi, o kişinin o dönem yaşadığı maddi ve manevi sıkıntılarının ortadan kalkacağını belirtir. Abdestin bozulması ise, bir dönem geçici sıkıntılar yaşayacağını belirtir.

ABDESTHANE: Rüyada bir abdest hane görülmesi, önemli bir işin ya da sorunun yakında çözüleceğini belirtir.

AÇLIK: Rüyada açlık çekmek, maddi konularda kazanç sağlayacağını belirtir. Bir çocuğu, dilenciyi ya da bir hayvanı doyurmak hayırlı bir iş yaparak, manevi kazanç sağlayacağını belirtir.

ACUZE: Rüyada ihtiyar ve çirkin bir kadın görmek, evlilik hayatında sıkıntıyı belirtir.

ADA: Rüyada ada görmek, bekarlar için güzel bir aşk yaşayacağını, evliler için evlilik içi maddi ya da manevi sıkıntıyı belirtir. Orta yaşlılar için, iş değişikliğini de belirtebilir. Ada da gezinti, o sırada çok istediği bir işin gerçekleşmeyeceğini, ada da fırtına, üzüntü ve acı yaşanacağını belirtir. Ada da yanardağ görmek, yakınlarınızdan bir kötülük göreceğinizi, adanın batması ise, bir kız çocuğu doğacağını belirtir.

ADAM: Rüyada tanımadığı bir adam ile konuşma, yeni ve iyi bir arkadaşlığı, kavga etmek, ev içinde bir sıkıntıyı, öldürmek, eski bir düşmanlığın canlanması ya da bir dedikodu yüzünden sıkıntıya düşmeyi belirtir. Adama yiyecek vermek, hafif bir sağlık bozukluğuna, bir şey almak, ciddi bir hastalığa, iyilik etmek, yakın çevrede bir sıkıntıya işaret eder. Adama para vermek, can sıkıcı bir dedikoduyu, para almak, emeğinin karşılığı çok büyük bir para kazanılacağını belirtir.

ADEM PEYGAMBER: Rüyada Adem peygamber niyetine kutsal bir kişi görmek, hayatında o dönemde olmasını istediği birçok şeyin gerçekleşeceğini belirtir.

ADLİYE BİNASI: İşlerin bozulacağı ve sıkıntı çekileceğini belirtir. Adliyede hakim görmek iyiye yorumlanır.

AĞAÇ: Rüyada meyve ağacı görmek, isteklerin gerçekleşeceğini ve maddi kazancı belirtir. Yapraksız ve kuru bir ağaç görmek, isteklerin gerçekleşmeyeceğini belirtir. Çok yapraklı ağaç ise sağlık ve mutluluk belirtir.

AĞARMAK: Saçların ağarmasını görmek, maddi kayıbı belirtir. Bir kadının saçlarının ağardığını görmesi, aldatıldığını belirtir.

AĞRI: Rüyada ağrı çekmek, sağlıklı, huzur ve güven içinde yaşanacağını belirtir. Ağrının dinmesi, umulmadık ve önemli bir yardımın alınacağına işarettir. Ağrı çeken bir insan ya da hayvana yardım etmek girişilen işlerde başarıya ulaşılacağını belirtir.

AHCI: Bolluk, refah ve mutluluğa işaret eder. Ayrıca beklenmedik bir yolculuğu da belirtebilir.

AHİRET: Rüyada ahirete gitmek, uzun ve yararlı bir yolculuğu belirtir. Ahirette bulunmak, tüm çabalarının karşılığını alacağını büyük bir iyilik ve mutluluğa kavuşulacağını belirtir. Ahiretten kovulmak, mal, mülk bazen de can kaybına işarettir.

AHTAPOT: Rüyada ahtapot görmek, girişilecek birden fazla işte büyük başarılar elde etmeyi belirtir.

AKARSU: Rüyada herhangi bir su akıntısı görmek, maddi kazanca işarettir.

AKİK: Sağlık ve uzun bir yaşantının işaretidir.

AKREP: Rüyada akrep görmek, kötü ve ahlaksız biri ile karşılaşılacağı ya da onunla bir işe girişileceğine işarettir. Akrep sokması, ağır hastalık ya da ölüme işarettir. Akrep öldürmek bir kötülükten kurtulacağını belirtir.

AKTÖR: Rüyada film ya da tiyatro aktörü görmek, kendisinin ya da yakınının devlet ya da bir kurumdan herhangi bir kazanç elde edeceğine işarettir.

AKTRİST: Rüyada aktrist görmek, maddi kayıba uğrayacağını gösterir.

ALEV: Rüyada harlı bir alev görmek, önceleri kötü giden bir işin sonradan düzeleceğini gösterir. Alevle bir yerinin yanması, tıbbi bir operasyona işarettir. Yangın alevi, iyi bir haberin işaretidir.

ALABALIK: Rüyada alabalık ile ilgili herhangi bir şey görmek, beklenmedik bir maddi ya da manevi kazancı belirtir.

ALIŞVERİŞ: Rüyada alışveriş yapılması, kazançlı bir döneme girildiğini belirtir.

ALTIN: Rüyada altın ile ilgili herhangi bir şey görmek, maddi, manevi ve sağlık yönünden istenilen şeylerin gerçekleşeceği, çevreden iyilik ve yardım görüleceği bir döneme girildiğini gösterir.

ANAHTAR: Rüyada anahtar kaybetme, erkekler için, ev değişikliğine, kadınlar için, aile yaşantısında geçimsizliğe işarettir. Anahtar bulmak güç ve iyi bir gelecek sağlayacak bir işe başlanacağına işarettir.

ANNE: Rüyada bir kişinin annesini görmesi, iyi ve kazançlı günleri belirtir. Annesini ölü görmesi iyi bir haber ya da olaya işarettir. Annesi ile dargınlık ve kavga ise, başarısızlık ve maddi kaybı işaret eder.

AŞK: Rüyada sevgilisi ile başka birisini görmek, erkek için sevgilisinin kendisine çok sadık olduğuna, kadın içinse, tehlikeli bir rakibi olduğuna işarettir.

AT: Rüyada herhangi bir şekilde at görmek, iyiye işarettir. İş hayatında yükselme, aşk hayatında iyi gelişmeler, maddi ve manevi isteklerin yerine gelmesine işarettir.

AYAKKABI: Yeni bir ayakkabı almak ya da ayakkabısını kaybetmek, sıkıntılı günlerin belirtisidir. Rahat ve uygun bir ayakkabı bulup giymek, sonunda huzura kavuşulacak bir döneme işarettir.

AYNA: Rüyada aynaya bakmak, yeni bir çevre ve yeni dostlar edinmeye işarettir. Aynanın kırılması kötü bir haber alınacağını belirtir.

AYVA: Rüyada ayva görmek, kişinin içinde bulunduğu duruma göre, hastalık, hastalıktan kurtuluş, yolculuk, doğum, işte başarı ve kazancı işaret eder.

ABC-ÇDEFGHI-İJKLMNO-ÖPRS-ŞTU-ÜVYZ

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: Hüseyin, 22.12.2019, 07:38 (UTC):
2 adet yorgan veriyorum ablam yardımcı oluyor

Yorumu gönderen: Akhenaton, 20.03.2018, 17:03 (UTC):
Merhaba. Aslan için sitedeki "Rüyada Bir Hayvan Görmek" başlıklı 4 bölümlük yazı dizisine; Kuran ayet ya da sureleri içinse "Rüyada Kurân'dan Bir Sure Ya Da Ayet Görmek" adlı 3 bölümlük yazı dizisine göz atabilirsiniz.

Yorumu gönderen: Ayşe, 03.08.2017, 08:24 (UTC):
Rüyamda 2göğsümdende süt geldiğini ve askere çağrıldığımı gördüm değerli yorumlarınız için teşeklür ederim

Yorumu gönderen: kübra, 18.09.2010, 10:52 (UTC):
rüyamda kanlı aslanlar gördüm beni kovalıyorlardı ne anlama gelio açıklarmısınız

Yorumu gönderen: ismail, 19.05.2010, 03:00 (UTC):
syetielkürsive diğer ayetlerin rüya tabirlerine eklermemişiniz

Yorumu gönderen: orkun, 13.03.2010, 01:30 (UTC):
eksikler var en çok allahın ismini zikreden aslann manasını yazarsanız sewinirimBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 52966898 ziyaretçi (134702470 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)

gizli, gizli ilim, ilim, gizli ilimler