AB - Cin - Israil - ABD
 
, ab, abd, israil, çin

AB - Çin - İsrail - ABD

Bir Senaryo

ABD seçimlerinde Evangalist-Yahudi-Şeytan ortaklığı seçimleri kazanarak ikinci kanlı dönemi başlatırlar. Amerikan doları İsrail'e akacak ve İsrail vaat edilmiş topraklara ulaşmak için 3-5 ülke daha işgal edip birkaç kukla devlet yaratıp yüz binlerce kişiyi öldürecek. İsrail Filistin'i ortadan kaldırarak Filistin sorununu çözecek ve Filistinlilerin büyük bir bölümü Kuzey Amerika'ya yerleşecektir.

Amerika Irak'taki 200.000 askeri için gereken yıllık 50 milyar dolarlık ek bütçe tarihe karışır Irak petrolü savaşın masraflarını karşılamamakta günlük 2 milyon varil Suudi petrolüne bağımlılığından sırada Suudi Arabistan vardır.

Suriye ve Lübnan'ı işgalinde 10.000 coninin ölümünden Vehhabileri sorumlu tutar ve Vehhabilerin Suudi yönetiminin desteğinde olduğunu ve tüm kaynaklarının kraliyet ailesinden karşılandığını açıklar ve Bush Suudi Arabistan'a savaş açar. Önce Amerika'da bulunan 4.5 trilyon dolar Arap sermayesine el konulur. Suud kraliyeti devrilir. ABD, Irak'ta olduğu gibi seçimle yönetimi devretme sözü verir ancak aşiret savaşlarından ve intihar saldırılarından bu hiçbir zaman olmaz

Kabe'nin işgali ve kutsal toprakların çiğnemesi, tüm Müslüman aleminde büyük Amerika nefreti oluşturur ve İran Çin ve Rusya'nın yardımı ile yaptığı atom bombasını Tel Aviv'e atar. İsrail jetleri İran'ı vurmak için yola çıkar. Hedef, 20 milyonluk Tahran'dır Bush'un uyarısı ile bombalar Kum ve İsfahan kentlerine atılır.

Amerika 2007-2010 arası İran'a savaş açar ve Tahran'a atılan atom bombası ile İran teslim olur. İran petrolü de Amerikan kontrolüne geçer ve İsrail'in üzerinden İran tehdidi kalkmış olur. Amerikan ekonomisini ayakta tutan Japonya'ya artık gerek yoktur.

Petrol ihtiyacının yüzde 90'ınını İran'dan karşılayan Japonya, ekonomik krize sürüklenir.

2008'de yapılan seçimleri Amerika doğumlu olamayan Avusturya asıllı filim yıldızı Arnold kazanır (Adolf Hitler de Avusturyalıydı ve inanılmaz bir şekilde yükselerek Alman imparatorluğunu süper güç haline getirip savaş sırasında açtığı yanlış cephelerle Alman imparatorluğunun çöküşünü yaratmıştır Arnold un sonu da aynı olacak)

2005'te kotaların kalkmasıyla Çin 2010 yılında dünya ekonomisini allak bullak etmiş Amerika başta olmak üzere tüm dünyadaki işsizlik yüzde 35-40 seviyelerine dayanmıştır Amerika sars ve yeni hastalıklar üretmiş ancak Çin tehdidini durduramamıştır

3. kanlı dönem Arnold'un Yahudi danışmanları tarafından Hollywood senaryosu gibi Arnold'a benimsetilmiştir. Amerika dünya petrolünün yüzde 80'ini eline almıştır. Venezüella'da darbe ile bir Amerikan vatandaşı göreve getirilmiş, Meksika da Amerika'dan izinsiz petrol ihracatı yapmayacağını açıklamıştır.

Rusya ve Amerika petrol fiyatlarını 30 dolardan 50 dolara çıkartarak petrol ithal eden ülkelere iki kat daha fazla fatura ödeterek ekonomilerinde çöküş yaşatır. Amerika'ya direnen tek ülke Çin olur ve Amerika, Çin'deki sosyalizmi devirerek yerine Amerikan güdümlü kapitalist bir yönetim için Doğu Türkistan, Tibet, Şanghay ve Aşağı Moğolistan'da azınlık hakları ve mezhep ayrılıkları için çalışan sivil toplum örgütlerine Gürcista'da Balkanlar'da ve bunun gibi birçok yerde olduğu gibi George Soros gibi Yahudi oligarklar ile bu bölgelerdeki sivil toplum örgütlerine dolar aktarır.

Çin 2010-2020 yılları arasında Amerika ve Avrupa birliği ekonomisinin yüzde 40-50 eline alması Yahudi sermayesi için hiç iyi bir senaryo değil. Aamerika'nın orta Asya ve uzak doğudaki etkisi gittikçe azalmaktadır (tezkere geçse 150.000 amerikan askeri Adana'dan Hakkari'ye kadar her yerde cirit atacaktı)

Kabe'nin işgalinden sonra tüm Müslümanlar Kürtler de dahil olmak üzere birleşerek Amerika'yı bölgede istenmemektedir. Buradaki amaç alevi-Sünni provokasyonu çıkartmak, Kürtleri ayaklandırmak, Yunanistan'ın Kıbrıs'ı işgaline izin vermek ve bunlardan dolayı Türk ordusunu sıcak savaşa sokmaktır.

İran'daki 20 milyon Azeri'ye güneyde bir kukla Azeri devleti kurulur. İran'daki 5 milyon Kürt Kürdistan'la birleşir ve Amerika'nın Büyük Ortadoğu Projesi'nin çöküşü ve Amerika'nın sonunun başlangıcı olur. 2010-2020 arasında kusursuz işleyen plan, İran Türkiye ve Çin'deki milliyetçilik akımlarıyla sekteye uğrar.

Amerika'daki Yahudi lobisi teşhir edilmeye başlanır ve Amerikan kamuoyunun baskıları ile 6 milyon Yahudi İsrail'e göçe zorlanır.

2015 yılında Amerika'nın Uygur Türklerine Afganistan üzerinden yardım ettiğini bahane eden Çin, Afganistan'a girer. Sırayla Kazakistan, Türkmenistan,Kırgızistan, Özbekistan'ı işgal eder ve dananın kuyruğu kopar. 5-10 yıl sürecek Amerika-Çin savaşı başlar ve milyonlarca kişi ölür. Çin, Hindistan ile ittifak kurup uzak doğudaki Pakistan, Bangladeş, Endonezya Filipinler'deki Amerikan karakollarını ortadan kaldırır. Amerika'nın İran'ı işgalinden kuyruk açısı olan Japonya, Çin ve Rusya'ya destek verir. Amerika, İran'da tam bir fiyasko yaşayıp İran'ı terk eder. İran-Türkiye-Rusya-Çin arasında imzalanan güvenlik paktı, Avrupa Birliği ve Amerika'yı şok eder. Irak, Suriye, Lübnan, Ürdün, Katar, Suudi Arabistan ve Mısır, PAN-ARAP devletini kurarak birleşirler.

Türkiye'nin Arap dünyasıyla diyalogları artmış ve İsrail'in İran, Irak, Suriye üzerinden gerçekleştirdiği terör politikaları sekteye uğramıştır. Türkiye, Arap birliğine yakınlaşmaya, bu arada Amerika ve İsrail'den uzaklaşmaya başlamıştır ve Araplar, Türkleri Müslüman olduğunu görmüş ve Arap sermayesi ile Türkiye arasında ticari bağlar oluşmuştur.

Amerika'nın Ortadoğu'dan çekilişi başlar. 2025 yılında Avrupa Birliği'nde büyük bir ekonomik krize girer. Almanya'daki yükselen ırkçılık ve Almanların siyasi üstünlük çabaları, birliği bozar. Amerika'nın Truva atı İngiltere, petrol krizinde Avrupa Birliği'ne sırtını döner.

2010- 2015'te tam üye olması gereken Türkiye kabul edilmemektedir. Bunun nedeni de Avrupa Birliği, bölgesel bir güç haline gelmiş olan Müslüman Türkiye'yi dinsel ve kültürel farklardan dolayı kabul etmeyecektir. Amerika ise ülkeyi terk eden Yahudilerden oluşan ekonomik boşluğu doldurma peşindedir. Sünya üzerindeki tüm Yahudi sermayesi İsrail'e taşınmış, 6 milyonluk İsrail'in nüfusu 13 milyona çıkmıştır. İsrail'in artık tek düşmanı vardır: Amerika.

Artık Amerika'da çöküş başlamış ve tek başına kalmıştır. 2000'lerin gelişmiş ve çağdaş Avrupa ülkeleri yeterli nüfus gücü bulamamaktan onlarda da çöküş başlamıştır. Türk ve Müslüman dünyası, düzenli aile kurumları ile 2000'lerin Avrupa devletleri seviyesini yakalamıştır.

2030-2040 yılında İsrail Kabe'yi yıkmak için intihar saldırıları düzenlemektedir. Artık İsrail'in karşısında 2000-2010 yılında Kabe'nin işgaline boyun eğen Müslüman alemi yoktur. Amerika, kendi iç meseleleri ile uğraşmakta; Avrupa Birliği ise dağılmıştır. Çin, dünyaya bela olmuştur.

KAYNAK BELİRTİLMELİ


Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56741285 ziyaretçi (144624121 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)