Akrep Burcu
 

Akrep Burcu, 24 Ekim - 22 Kasım

Grubu: Su, negatif
Uğurlu günü: Salı
Uğurlu sayısı: 8, 9, 53, 783, 6591
Uğurlu taşı: Topaz, Opsidyen, Ametis, Sitrin
Uğurlu renkleri: Canlı kırmızı, Siyah
Uğurlu çiçekleri: Kırmızı karanfil, Hanımeli, Ateş çiçeği
Uğurlu kokuları: Misk, Manolya,
Uğurlu müzik: Marşlar ve canlı parçalar
Belirgin özelliği: Gizem
Negatif yönü: Merhametsizlik ve ihmalkarlık
İsteği: Yaşam boyu güvenlik
Anlaştığı burçlar: Yengeç, Balık
Anlaşamadığı burçlar: Boğa, Aslan, Kova
Kariyerine yardımcı olacak burç: Aslan
Duygusal açıdan destekçi burç: Kova
Maddi açıdan en yardımcı burç: Yay
Evlilik için uygun burç: Boğa

ÖZELLİKLERİ

Akrepleri anlatacak iki kelime vardır. Yaşam ve Ölüm. Akrepler için her zaman iki uç vardır ve akrep her zaman tek bir taraftadır. Onları tanımlamak oldukça zordur. Üstün kişiliklidirler. Yarım yamalak işlerden hoşlanmazlar. Yaşamın her alanında tutkuları vardır. Yaşam güçleri olduğu kadar fiziksel güçleri de kuvvetlidir. Gözler onlar için önemlidir. Güçlerini gözlerinden okuyabilirsiniz. Felsefeleri yâ hep ya da hiçtir. Şımarık, bencil ve yalancı insanları sevmezler.

Bazen patavatsız, kaba olurlar. Uzlaşmaya kolay kolay yanaşmazlar. Düşüncelerinin doğrultusunda davranırlar. Dikkate alınmaktan hoşnut olurlar. Kuşkucudurlar, bu yüzden onları kolayca inandıramazsınız. İnandıklarını da sonuna kadar savunur ve bunun için gereken mücadeleyi verirler.

Nefret ve eylemleri kişiseldir. Bu burçta doğanlar işlerini tek başına yapmayı severler. Yaşam onlar için ciddi bir iştir. Sabır, özen ve ilgiyle çalışırlar. Hedeflerine kilitlenirler. Akrepler kendilerini kandırmaz, gerçeklerle yüzleşirler. Zayıf akrepler zehirlerini içlerine akıtır ve kendi yıkımlarına neden olurlar. Kötü bir akrep ise öç almak için elinden geleni yapar. Gücünü olumlu yönde kullanırsa iyi bir önder olur.

Kendisine verilen bir armağanı ya da yapılan bir iyiliği asla unutmaz ve karşılıksız bırakmaz. Din ve teoloji özel ilgi alanıdır. Akrep erkeği yenilmek ve yılmak nedir bilmez. Akrepler kendi yasalarını uygularlar bir başkasının kendileri için ne düşündükleri onu zerre kadar ilgilendirmez, kendi bildiğini okur.

Cinsellik yaşamlarının bir parçası olduğu için çok önemlidir. Ölüm ise onlar için yaşamın diğer bir gerçeğidir. Flört etmeyi severler. Duygusal ilişkileri sıcak ve samimi olmasına rağmen ilişkilerinde istikrar pek gözlenemez. Yönetmeyi sevdiklerinden hem yakınlarını hem de arkadaşlarını yönetmeyi severler.

Akrep erkeği tutkulu ve heyecanlı, aynı zamanda kötü kıskançtır. Kişiliğini istekleri yönetir. Bu isteklerim gerçekleştirmek için her türlü zorluğu aşar. Karşı konulmaz karizması onun hazinesidir. Tutkusunu kontrol etmekte zorlanabilir.

Akrep kadınlarının ise seks merkezli yaşam tarzları vardır. Ateşli ve çekici kadınlardır. Aşık olduğunda aşkı için savaşır. Buna rağmen sadık kalması zordur. Çok çalışmayı ve eğlenmeyi sever.

Akrep erkeği gibi akrep kadını da tutku esiridir. Akrep kadını derin, gizemli bir güzelliğe sahiptir. Çekici, gururlu ve güvenlidir. Bilinmeyenleri araştırmaya ve öğrenmeye meraklıdır ama anlaşılmaz bir şekilde bütün araştırmalarından ve deneyimlerinden sapasağlam çıkar.

Akrep kadını güçlü ve değerli bulduğu kişilere inanılmaz bir sadakat gösterir. Zayıflıklara tahammül etmez. Her şeyine sahip çıkan bir insandır, ama kendisine sahip çıkılmasını istemez. Akrep kadını yaşama ihtirası içinde bazen neredeyse sizi boğacak, ama gerçek bir fırtınada, soğuk kanlı, sakin mantığı ve çelik gibi gücü bir can kurtaran olacaktır.

Akrep anne ve babalar kendilerini çocuklarına adarlar. Onlarla ilişkileri biraz serttir. Çocuklarının soru sormasına izin vermezler. Bu burçta doğan çocuklara enerjilerini doğru kullanmayı öğretmek gerekir.

DİĞER ÖZELLİKLERİ

Daima aşırı uçlarda yaşarlar. Hayat görüşleri "ya hep, ya hiç" prensibine dayanır. Yaşamlarında renkler yoktur. Var olan renk sadece siyah ve beyazdır. Olanla yetinmek, ortalarda kalmak onlara hiç mi hiç uymaz. Hedefleri daima, her şeyde derinleşmek, en zirveye ulaşmaktır. Bir şey, "ya olacaktır, ya olacaktır". Olursa olur, olmazsa olmaz değildir.

Onlar pek çok kişinin göremediği çok farklı ve gizli noktaları görebilir, birbirine bağlayabilir ve bir netice elde edebilirler. Asla olayların, konuların kıyısında kalmazlar. Araştırır, analız eder ve sırlarına inerler. Hangi konuyu, hangi alanı seçerlerse seçsinler sonunda mutlaka başarılı olacaklardır. Zaten başarılı olma isteği onlarda bir hırs şeklindedir. Ancak bu hırs ters dönüp en aşağılara düşmeleri de mümkündür. Kimselerin onları geçmelerine izin vermezler. Zirvede onların bayrakları dalgalanmalıdır.

Geçinilmesi oldukça zor insanlardır. Onları memnun etmek zordur. Mutlaka bir yerden bir huzursuzluk çıkaracak şey bulurlar, mantıklı ya da mantıksız.

Son derece kıskanç ve kincidirler. Kendilerine yapılan kötülük saydıkları şeyleri asla unutmazlar ve öç almadan rahat etmezler.

Genellikle davranışlarında başkalarına nispet ya da öç alma duygusu yattığından, uzun vadede de olsa haksızlık yaptıkları şeyler neticede kendilerine zarar verir. Kendi kendisini mahveder. Yanı, artık kaçacak delik bulamayan akrebin kendi iğnesi ile zehirini kendine sokması gibi.

Çok iyi bir dost ama bir o kadar da çok kötü düşmandırlar. Sevdiğinin, kendine bağlı olan kişilerin her ihtiyacını, ondan evvel düşünür ve yardım eder. Onun için her şeyi yapar. Son derece sadık ve düşünceli bir dost olur. Ama kızdırırsanız, bir kötülük yaparsanız ya da onun isteklerine ters düşerseniz yandınız. Sizi asla rahat bırakmaz. Nefreti sonsuzdur.

Gizlilik, suskunluk ve kararlılık önemli özellikleridir. Kendini saklar ama herkesin sırlarını öğrenmek ister. İyi bir gözlemci, iyi bir dinleyicidir. Sır tutar. Zaten kendisi çok konuşmaz. Daha ziyade dinlemeyi tercih eder. Yüzünde soğuk bir ifade vardır, ancak az kullandığı gülmesi ile yüzü ışıklanır ve ısınır. Emir almak, hükmedilmek, güdülmek için var değildir. Kimsenin boyunduruğu altına girmez.

Seks gücü fazladır. Son derece çekici, esrarlı ve seksidir. Sevdiği kişi sadece onun olmalıdır. Bu konuda çok kıskançtır. Olur olmaz şeyler için sevdiğini suçlar. Ama sonuçta onun gibi çıkmaz ve pişman olur.

Aldatılırsa, bir ajan gibi araştırır, bulur ve elinden geleni ardına koymaz. Acımasız olur. Arkadaşlarını da başkaları ile paylaşmak istemez. Şayet sevdiği kişi sadıksa o zaman, yuvasına bağlı ve onları çok fazla düşünen, ihtiyaçlarını yerine getiren biri olur.

Ölüm, ölüm ötesi, mistik, felsefi, bilim ve dini konular ilgi alanı içindedir. Bu konuları araştırmak, derinliğine inip sırlar bulmak ister. Sezgileri de çok güçlüdür. Bu yolla aldıklarını iyi değerlendirir.

Gizli işler planlama, uygulamada çok başarılıdır. Az konuşmayı başarabildiği için, sinsice, sessizce iş yürütmek onun için çok kolaydır.

Şiddet, öfke, geçimsizlik, normal dışı istekler, seks düşkünlüğü, kuşku kuruntu, kendi hatalarının acısını başkalarından çıkarma, tatminsizlik ve hırslı istekleri yüzünden etrafındakilere hayatı zehretme gibi durumlar hep Akrep Burcu insanlarında görülen hallerdendir.

Diğer uçta da üstün bir Akrep tipi vardır. Bunlar aklını kullanan, gayretli, hırslı ama başarmak için, sezgi ve analiz güçleri ile ileriyi görerek toplumda zirve noktasına gelebilmiş, insanlığa faydalı, yetenekli ve kesin başarılı insanlardır. Ama yine de zor insanlardır.

Şöyle ya da böyle, neticede Akrep insanı ile geçinmek oldukça zordur. Çünkü kendini asla açmaz. Buna karşın, karşısındakinin zayıf ve kuvvetli yönlerini çok iyi görür ve böylece istediği gibi davranır. Yani ipler onun elindedir. Maddeye, paraya önem verir. Tutucudur. Aldığı kararlardan asla dönmez. Çok güçlü ve sabırlıdır. Kolay kolay kimseye güvenmez. Dostu yok gibidir. Arzusu sürekli güven içinde olmaktır.

Dostluk ya da beraberliklerinde hakim unsur maddi ya da manevi menfaat duygusu ağır basar. Kolayca nankörlük yapabilir. Dostluklarından hiçbir zaman emin olunmaz; arkadan vurabilirler.

Sadistçe yönleri de vardır. Hem korkar, hem de kendi canının yanmasından adeta zevk alırlar. Bedensel acı adeta ona zevk verir. Yani başkalarına yaptığı gibi kendine de acımasız davranabilir. Ölümden ve kan görmekten korkar.

Ayrıca kendi düşüncelerinin, gizli planlarının başkaları tarafından anlaşılacağı düşüncesi onu çok tedirgin eder. Onun için susar. Yaşam boyu hırslan, enerjileri, kin ve nefretleri, yaşam hırsları asla bitmez. Adeta ölüme meydan okurlar.

Olayları analiz etme, derinliğine inerek bulduklarını birbirine bağlayıp netice çıkarmada çok cin fikirlidir. İyi bir dedektif, ajan ya da zor ve gizli işleri çözümleyici olur. Ayrıca hemşirelik, doktorluğun ağır dalları ve gizemli sanatkarlık onlar için çok uygun alanlardır.

AkrepAslanBalıkBaşakBoğaİkizlerKoçKovaOğlakTeraziYayYengeç ❯

Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: Suna Güzel, 08.01.2020, 01:47 (UTC):
Suna K , seninle aynı ülkedeyiz, aynı burçttayız(balık ) neredeyse aynı günde bebeklerimiz ana rahmine düşmüş

Yorumu gönderen: Suna Güzel, 07.01.2020, 13:28 (UTC):
Merhaba, ben Balık burcuyum oğlum 1 Kasımda doğdu ve şu an 1 yaşında, onu salih bir insan olarak yetişmesi için Allah yardımcım olsun. Abim ile aynı günde doğdu ve bu yüzden endişlerim var.

Yorumu gönderen: Asu, 01.12.2019, 20:31 (UTC):
Akrep kadınıyım, yazılanların hepsi doğru. Kimseye sırrımı anlatmak istemiyorum çünkü kimseye güvenmiyorum. Eğer birine bir şey anlatırsam ardından duvarlarım yıkılırmış gibi hissediyorum. İyiyken çok iyiyim ama kötüyken de çekilmez bir insan oluyorum. Mistik olarak da güçlüyüm ve bu beni oldukça yoran bir durum...

Yorumu gönderen: Akrep84, 18.11.2019, 22:13 (UTC):
Burcum akrep yükselenim de akrep. Bu yazılanların hemen hemen hepsi doğru,ölümden korkuyor kısmı hariç. Ver
bana dünyayı yöneteyim adalet ile hak ile . Yanında 4 hatun eş birde 8 10 câriye başkada birşey istemem vesselam

Yorumu gönderen: Adımı bilme daha iyi, 11.10.2018, 17:10 (UTC):
Ne diyim fantezimden korkuma zevkime her şey doğru kova burcuyla hiçbir zaman anlaşamadım nefret ederim erkeği de kızı da egoist oluyor mal oluyor

Yorumu gönderen: Suna K, 04.03.2018, 22:27 (UTC):
Ben Balık burcuyum, bebeğim tahminen 8Kasım'da dünyaya gelecek. Akrep burcu,

Yorumu gönderen: Akrepkadını, 05.01.2018, 17:25 (UTC):
Herşey çok doğru gerçekten aynı ben çok seviyorum kendimi akrep burcu ayrıcalıktır

Yorumu gönderen: 3harf, 18.11.2017, 11:11 (UTC):
Akrep burucunu anlatıyor ayrıca Ölümden ve kandan korkmam kan kokusu en sevdiğim kokular içindedir.

Yorumu gönderen: Sefo, 07.08.2017, 20:01 (UTC):
Hepsini okudum resmen herşeyimi yazmışlar..yazilqnlarin hepsi bende mevcut, kindarlik hariç, çook teşekkür ederim sayenizde kendimi, nasil biri olduğumu çözüyorum yavas yavas

Yorumu gönderen: Akrep Adam1z, 03.05.2017, 22:41 (UTC):
Yasasın Akrep Burcu Akrep Burçluları

Yorumu gönderen: ayse, 22.01.2017, 15:02 (UTC):
Erkek arkadasim terazi ben akrep kiziyim bogalarla hic anlasamam cok inatcilar bugune kadar beni en iyi anlayan burc terazi erkegi cikti her yönden çok uyumluyuz.

Yorumu gönderen: dakrWeb, 05.12.2016, 22:32 (UTC):
arkadaş benim anlamadığım şu duygusal açıdan destekçi kova
adama sormazlar mı anlaşamadığın bir burç nasıl duygusal açıdan destekçi olacak

2 Bizim Allah"tan başka hiç bir kimseye ihtiyacımız yok kimseye"de
eyvallah demeyiz Adı Üstünde Akrep Burcu kovalar alınacak biraz ağır gelebilir ama ite köpeğe boyun eğmeyiz benim yükselenim ikizler burç akrep.

admin duygusal açıdan destekçi derken hep sabit öncü değişken burçları böyle yorumlamışın
yani ben anladım meseeleyi işin özeti şu sabit burçlar birbirlerinin eksik yönlerinin tamamlayıcı özelliğine sahip şimdi akrep burcunun duygusal dürtüsünü ortaya çıkartan kova burcu oluyor
boğa burcuna duygusal açıdan destekçi olan burç aslan oluyor akrep"burcu ise o açıdan destekçi olan burç aslan
mesela yay balık zıt kutuplar duygusal açıdan yay burcunun o duygusal ihtiyacını karşılıyor dürtüsü meydana çıkıyor duygusal açıdan benim anladığım bu öncü burçlar kendi içlerinde sabit burçlar kendi içlerinde değişken burçlar kendi içlerinde bu eksiklerini kısır bir döngü içinde tamamlama özelliğine sahip admin Allah aşkına yorum yap arkadaş yazıp çiziyorsun sonra yorum yok eleştiri yok millet sorular sormuş cevaplamamışsın arkadaş yapma böyle..

Yorumu gönderen: SonEr , 05.12.2016, 19:39 (UTC):
Burda herhangi bir insan da olabilecek bütün özellikler varr bazıları tutuyor bazıları tutmuyor bunlar tamamen hurafe

Yorumu gönderen: skylake, 22.10.2016, 16:02 (UTC):
yani burç olayı karma bir yapıya sahip akrep burcuyum kova burcu ile gayet iyi anlaşıyorum arkadaş yükselenim yay.
evet burçlar var kimse yok demiyor
ama bunu günlük hayata endekslemek buna göre hareket etmek Allaha şirktir ortak koşmaktır bu karmadan sonra işin boyutu büyü hipnoza girer...

Yorumu gönderen: mavim, 27.09.2016, 16:34 (UTC):
bakma sen findik burcuyla iyi gecinirler

Yorumu gönderen: karakartal, 17.09.2016, 23:32 (UTC):
bi kız akreplerin"de çok umurunda sanki onlar"da merakla bekliyordu bir boğa gelsede evlensek zaten imkansızı yazıyor saçma bir yorum yapılmış akrep burcu ile ilgili ben bu boğalar ile oldum olası anlaşamam ama kova ikizler terazi ile aram çok iyi yükselenim ikizler anlamadığım şu madem uyumsuz evlilik için ideal yazılmış tezatlık var burada mantık hatası var yani ikili ilişkiler"de bile ben burç ile anlaşamıyorum düşünsene evleneceksin boğa gibi sıradan basit kafası çalışmayan bir karakter"de bir burç ile hayatı paylaşmak intihardan başka bir şey değil benim sevdiğim insan kova burcu olmalı kafalar hep uymuştur kendi şahsıma kovalar ile çok severim kova burçlarını :)

Yorumu gönderen: ufuk, 24.06.2016, 15:42 (UTC):
duygusal açıdan destekçi burç kovaymış biz duygusal değiliz ki biz asaletin temsili asil insanlarız BİZ ALLAH"TAN BAŞKA KİMSEYE BOYUN EĞMEYİZ TAMAH"TA ETMEYİZ.
BAZILARI ŞUNU ANLAMAKTA GÜÇLÜK ÇEKİYOR DUYGU DİYE BİR OLGU YOKTUR İNSAN EŞREFİ MAHLUKAT AKILDIR ZEKADIR DUYGU DEDİĞİNİZ ŞEY HAYVANLARDA VAR O ZAMAN BİZ NEDEN DUYGULARA BAĞLI YAŞIYORUZ SAÇMA MANTIKSIZ BİR ŞAİRİN DEDİĞİ GİBİ ACİZ İNSANLAR DUYGUSALDIR GÜÇLÜ İNSAN ZEKİ AKILLI VE ÇEVİKTİR İŞTE BURADA DEVREYE YİNE MANTIK GİRİYOR AYRICA YÜKSELENİM KOVA NASIL OLUYOR ANLAMIŞ DEĞİLİM DUYGUSAL AÇIDAN DESTEKÇİ BURÇ.KOVA DİYOR EE BANA KİM DESTEK OLACAK HAYVANLAR MI :)
YA BÖYLE SAÇMALIKMI OLURMUŞ DUYGUSAL AÇIDAN DESTEKÇİ KOVA İMİŞ YESİNLER YALANLARINIZI..

Yorumu gönderen: KRAL AKREP, 04.06.2016, 11:02 (UTC):
SADECE ÖZET ÇIKARMIŞ AKREPLERDE KENDİ İÇLERİNDE AYRILIRLAR HER AKREP BİR BİRİNE BENZEMEZ EN ZEHİRLİ OLANLARI EN TEHLİKELİ OLANIDIR NE İKİZLER NEDE BİR BOĞA AKREPLE BAŞA ÇIKAMAZ ZEHRİMİZ DEĞERLİDİR SABRIMIZ EN BÜYÜK ERDEMDİR BU YÜZDEN GİZEMLİYİZ KISADECE GELİŞMİŞ BİR AKREBİN ZEHRİNDEN UZAK DURULMALIDIR ÖLÜMCÜM OLMA OLASILIĞI %100 DÜR.

Yorumu gönderen: Yaşam ve Ölüm, 22.04.2016, 17:32 (UTC):
Öncelikle büyük bi çaba harcayarak biz Akrepleri dünyaya tanıtanlara derin teşekkürlerimizi iletiyoruz.
Ve biz Akrepleri hazm etmeyenlere fazla çatlamamalarını tavsiyye ediyorum. Yada bi Bayan Akrep var yanımda o diyokii "heeeep çatlayın".
İkimiz birlikte aynı anda yüksek sesle teker teker okuduk. Hepsi çok çok ama çok uyumlu. Adetaa bizden bahz ediyolar. Çok hoş bulduk bu bilgiyi.. Kısası Akrepleri iki kelmeyle anlatmak olur. YAŞAM VE ÖLÜM

Yorumu gönderen: SAVAŞÇI TÜRK, 08.01.2016, 23:03 (UTC):
BEN AKREP BURCUYUM KOVALARI ÇOK SEVİYORUM YÜKSELENİM KOVA :)
ANLAŞIRIM KOVALAR İLE AMA BOĞA ASLAN KOÇ HARİÇ
GENELDE HERKES AKREPLERİ GEÇİMSİZ KİNCİ KUŞKUCU BİLİR BU ÖZELLİKLER YOK BENDE KISKANÇLIK O HİÇ YOK
The cool o ön yargı hava su grubu elementine dayanarak gök bilimciler bunu böyle sıralamıştır yani aslında şunu ifade ediyor kanımca kova hava akrep su grubu aradaki zıtlıklar bundan dolayı olabilir tabi ben hariç yükselen burcum kova olduğundan ötürü doğa element olarak birbirine zıt değişim içinde olduğu için su ve hava evet normal akrepler kova ile anlaşamaz bunun nedeni bu gezegenler yıldızlar muhabbetleri varya ondan ötürü gelerek"te söyleniyor aslında kova akrep burcuna çok öğretici konumda akrep burcunun zekası ile kova burcunun dahi yapısı ortaya çıktığı zaman müthiş bir uyum oluyor aslında çünkü 2 side sabit burç sabit burçlar hangileri
akrep
aslan
kova
boğa aslında birbirleri ile %50 anlaşırlar
yükseleni kova olan akreplerin birbir ile uyumu %70 oluyor...

Yorumu gönderen: Akrep Adam, 25.09.2015, 15:56 (UTC):
Kiskanmayin Beyler bayanlar..

Yorumu gönderen: cool, 06.04.2015, 22:32 (UTC):
hangi yıldıznameyi okursanız okuyun en şehvetli ve en ateşli burç boğadır..burdakiler akrebi sallamışlarda sallamışlar...atılırda bu kadarı da atılmazki...akrep kincidir...ama şehvet yönünden gizli ilimlerin alimleri bile boğa burcunu ateşli ve şehvetli göstermişlerdir...havalanmayın akrepler :D

Yorumu gönderen: bi kız, 18.03.2015, 18:29 (UTC):
Ben boğayım.Evleneceğim burç akrepmiş.Ama bn akreple evlenmek istemiyorum..çünkü çok bencillll.

Yorumu gönderen: Emrah, 28.01.2015, 17:29 (UTC):
bende eşimle beraber okudum gerçekten çok yansıtıyo beni

Yorumu gönderen: fatıh, 19.12.2014, 15:37 (UTC):
Ben bir akrepım nerdeyse benı anlatmıslar

Yorumu gönderen: zekıye, 18.12.2014, 21:33 (UTC):
çok saçma yorm ılk defa bolesini okudum akrepler neymiş bee daha dogru arastırmalar yapılması dılegıylee

Yorumu gönderen: Parapsikoloji, 10.10.2014, 22:45 (UTC):
Akrep esittir evren, hayatin ve ölümün anlamı demek bence uzun uzun anlatmış niyeliğimizi ancak kısası bu.

Yorumu gönderen: aries, 31.07.2014, 20:08 (UTC):
selam, en iyi dostum akrep erkeği, istisnasız tüm özellikleri taşıyor,ama, biraz vefasız olduğunu görüyom, başkalarına, bana söz verdi ama, vefasızlık yaparmı? dostluğuna güvenilirmi?aldatır yarıyolda bırakırmı? sadıkmı?

Yorumu gönderen: nenenen, 24.01.2014, 18:50 (UTC):
boğa kovaaa aslaaaa

Yorumu gönderen: dişi akrep, 19.11.2010, 18:20 (UTC):
her kelimesi tam beni anlatıyo

Yorumu gönderen: adnan özakn, 27.09.2010, 10:41 (UTC):
Emeğinize sağlık...çok faydalı oldu

Yorumu gönderen: dabbe, 08.09.2010, 23:53 (UTC):
sanki beni anltmşlr.. hazrlayanlarn eline sağlk hepsi kelimesi kelimesine uyuyo

Yorumu gönderen: Birisi, 15.08.2010, 15:37 (UTC):
Bence hangi burça baksan biraz uyuyo biraz uymuyo

Yorumu gönderen: SEvİm, 09.08.2010, 12:45 (UTC):
tam benimm vee ben hepsni okudum..

Yorumu gönderen: kübüş, 21.07.2010, 22:55 (UTC):
bu kadar yazmışsınız iyi hasda kim okuyacak bukadar şeyi

Yorumu gönderen: aynur, 10.03.2010, 16:29 (UTC):
öc alma ve cinsellıge düşkünlıük hariç hepsi dogru akrep kadını için ama neden yıldıznamade akrep kadınında olmayan özellıkler yazılmış anlamadım

Yorumu gönderen: thecool, 06.08.2009, 12:26 (UTC):
Akrep burcunun anlaşamadığı burç olarak boğa gösterilmiş evlilik için de boğa yazılmış sizce bunda bi tezat yokmu İnsan anlaşamadığı biriyle nasıl evlensin. Ayrıca başka sitelerde akrebin düşmanı olarak kova gösterilir sizde dost olarak gözüküyor. Bu tezatları açıklarsanız sevinirim.Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56449964 ziyaretçi (143846813 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)