Akrep ve Akrep Burcunun Uyumu
 

Akrep ve Akrep Burcu'nun Uyumu

Astrolojik olarak Akrep burçlarının birlikteliği muhteşemdir. Yataktan hiç çıkamayabilirsiniz. Beraberliğiniz, atom bombası kadar güçlüdür. Bu ilişki, güçlü ve iyidir. İkiniz de fiziksel ve duygusal olarak çok etkileyicisiniz. Duygularınız, kuvvetli ve derindir. Birlikte etrafınız aşkınızla çevrilecek ve dış dünyadan soyutlanacaksınız.

İlişkinizdeki sorun ikinizin birden sahiplenici ve kıskanç oluşudur. İlişkinizin başında birbirinizi yakından takip edersiniz. Karşınızdakine belli etmeden onu yakından tanımaya çalışırsınız. İlişkide bu şekilde bir yere varamazsınız.

Öbür yarınızı buldunuz! Akrep sevgiliniz, sizin içgüdülerinizi ve hassas noktalarınızı iyi bilir. İkiniz de güçlü ve sevecen duygulara sahip olduğunuz için beraberliğiniz duygusal olarak da çok güçlü olacaktır.

Bu ilişkide konuşmadan, sadece gözlerinizle bile anlaşabilirsiniz. Kaçamak bir bakış bile birbirinize sayfalarca bilgi vermenize yeter.

Durmayın! Bu hayatınızın aşkı olabilir. Siz yoğunluk istiyorsunuz ve sevgiliniz de buna sahip.

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: aziz, 13.12.2010, 10:51 (UTC):
yhaaaaaaaaaa süperrrr

Yorumu gönderen: murat, 18.11.2009, 19:41 (UTC):
kesinlikle doğruBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 52728529 ziyaretçi (133990426 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)

gizli, gizli ilim, ilim, gizli ilimler