Akrep ve Balik Burcunun Uyumu
 

Akrep ve Balık Burcu'nun Uyumu

Cennetten çıkma bir beraberlik! İkinizde su elementisiniz bu yüzden Balık burcuna kendinizi çok yakın hissedebilirsiniz. Bu ilişki kalben ve ruhen çok tatmin edici olacaktır. Balık burcu sizi çok az insanın anlayabileceği kadar iyi anlar.

İkinizde hassas ve romantiksiniz. Bazen hiç konuşmadan anlaşırsınız. Balık burcunun sezgileri o kadar güçlüdür ki kendiniz bile farkına varmadığınız duyguları anlar. Sizi ne zaman kendi haline, bırakması gerektiğini ne zaman kabuğunuzdan çekip çıkarması gerektiğini bilir. En suratsız, çekilmez zamanlarınızda bile anlayışlı olarak size destek olacaktır. Balık burcu başkalarının sorunlarına çare bulan bir burçtur. Sizi hiç incitmeyecek, duyarlılığı ile sizi büyüleyecek ve rahatlatacaktır.

Balık burcu değişken burç olduğu için esnektir. Siz değişikliklere direnirken o her koşula adapte olabilir. Her türlü zorluk karşısında sizi ileriye doğru destekleyecek ve yaratıcı çözümler getirecektir. Karşılığında ise siz sabit bir burç olarak onun ihtiyacı olan sağlam bir temel ve altyapı sağlayacaksınız.

Balık yönetmek istemediği için çoğu zaman istediğinizi yapmanıza izin verecektir. Siz ise zaten kontrolü elinizde tutmak istersiniz.

Seks ikiniz içinde harika olacaktır. Sadece çok gelişmiş ruhlar arasında var olan bir seviyeye çıkabilirsiniz. Balık burcu için seks, aşkın en değerli ve güvenilir ifade şeklidir. Eğer Balık sizin onunla aynı duygulara sahip olmadığını hissederse sizi terk edecektir. Balık insanını gerçekten seviyorsanız aşkınız size on kat fazlası ile geri dönecektir. Kendi umut ve arzularını sizinkiler için feda edebilir.

Balık burcu hiçbir zaman olaylarla yüzleşmez. Sorunlu bir ilişkide elinden gelen her şeyi yaptığına emin olana kadar kalır. Gitme zamanı geldiğinde ise bir şey söylemeden geri dönmemek üzere gidecektir.

Akrep kendisi hakkında ipucu vermediği halde, Balık sadece sevgilisinin beden dilini ve yüz ifadesini izleyerek onun duygu ve düşüncelerini anlayacaktır.

Balık sevgilinize sıkı sarılın ve kollarınızın arasından kayıp gitmesine izin vermeyin. Sonsuz ve karşılıksız aşkının farklı yönlerini keşfetmekten bıkmayacaksınız.

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: uzik, 08.06.2016, 21:33 (UTC):
Ben balıkım bəncədə balık ən gizəmli bürc o üzdən anlayır onuda deyim ki akrep zor ama balık tüm bürclərdən zor həmdə kolay bürc

Yorumu gönderen: Zemzem, 23.11.2010, 21:32 (UTC):
ya bırakın ya akrep zormus =) akrep en has burc bence sadakat konusunda ustune tanımam kı su an bulundugumuz kosullarda kı gunumuz turkıyesınden bahsedıyoruz bole cınslerı bulmak cok zor .. + sıda var romantık akıllı .. gizemli bence bı ton ozellıgı var tek takıntısı kendı kendını uzmesı ortada bısey olmasa bıle biraz sizofrendır akrep

Yorumu gönderen: selda, 13.10.2010, 09:02 (UTC):
ben akrep burcuyum bu yazanların %90 bana uyuyo ama kötü yönleri war yha ben kimseye güwenemiyorum bu yüzden çok zorluk çekiyorum... aşık oldugum kişi balık burcu biz 1 buçuk sene çıktık şuan ayrıyız... akrep we balık tam birbirlerine göre ama güwen problemi oluyo..

Yorumu gönderen: hatayy, 10.10.2010, 07:43 (UTC):
ben bir akrepe aşık oldummmm:)hemde ne aşkk tepeden tırnağa 10yıl"sonra bu duygular fena geldii..offf

Yorumu gönderen: sıbel, 15.09.2010, 15:50 (UTC):
ben balık esım akrem cetın cevız bır ılıskımız var 12 yıldır allaha cok sukur ınıslı cıkıslıda olsa gıdıyor super kavgamız bıle sehvetlı o kadar deyım balık lar akreplerde var ne varsa

Yorumu gönderen: fatma, 13.08.2010, 16:37 (UTC):
evet doğru ama ben çok zor anlaşıyom.akreple evlenmek isteyenlere iyi düşünsünler.anlaşması zor.

Yorumu gönderen: elif, 28.06.2010, 16:44 (UTC):
ya zeze bn falima baktırmak iştiyorum ama kimse bakmiyo sen bakar mişin

Yorumu gönderen: sema, 13.03.2010, 01:01 (UTC):
gerçekten doğru

Yorumu gönderen: ZEZE, 11.02.2010, 21:12 (UTC):
soylenenler dogru ben balik burcuyum esim ne yazik ki akrep cekilmesi zor ama onun esrarengiz olmasida hos tasimasi zor bi es evlenmek isteyenler iyi dusunsun akrep burcu ise karsi cinsBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 52757423 ziyaretçi (134091038 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)

gizli, gizli ilim, ilim, gizli ilimler