Amadeus Shamanic Healing
 
amadeus, healing, shamanic

Amadeus Shamanic Healing

Ama Deus, Orta Brezilya'nın balta girmemiş Amazon ormanının derinliklerinde yaşayan Guarani (Gau ra ni diye telaffuz edilir) yerlileri tarafından 6000 yıldır kullanılmış bir enerji şifa tekniğidir.

Ama Deus, Tanrı'nın sevgisini ve (adları ve renkleri olmayan) bir dizi eski sembolü enerji aktarımı için araç olarak kullanan güçlü, enerjiye dayalı şamanik şifa sistemidir. Semboller çok boyutludur ve bu sebeple hem uygulamaları belirlidir hem de içerikleri geniş çaplıdır. Vücudun içindeki enerji merkezlerini dengelemeyi amaçladığı için sistem her ne kadar bazı yönlerden Reikiye benzese de, Ama Deus sembolleri, Reiki'de kullanılanlardan daha özel işler için tasarlanmıştır. Ama Deus, aşağıdakiler dahil bir çok durumda kullanılabilir:

 1. Kendimize ve başkalarına şifa vermek
 2. Uzaktan şifa vermek
 3. Acil durumlarda şifa vermek
 4. Hayvanlar, kuşlar ve bitkiler için şifa vermek
 5. Ölüm döşeğinde olanlara ya da daha fazla yaşamamayı seçenlere yardımcı olmak - ruhani açıdan bakıldığında her son gerçekte yeni bir başlangıçtır.
 6. Göçmüş ruhların ruh dünyasına geçişlerinde yardımcı olmak
 7. Yiyeceklerin, suyun, ilaçların vs. Arındırılması
 8. Kalbin fiziksel ve duygusal olarak şifalandırılması
 9. Bebeklerin dünyaya yumuşak bir geçiş yapmalarına ve fiziksel vücutlarının yere bağlanmasına yardımcı olmak
 10. Doğum gününüzde ruhani bir hediye almak
 11. Rüyalarınızda ruhani bir bilgi almak
 12. Geçmiş hayatların hatıraları / Akaşa Kayıtları'nda gezinmek
 13. Dünya liderlerine, tüm Yeryüzü'nü etkileyecek kararları almalarında destek olmak
 14. Yeryüzüne şifa vermek
 15. Negatif enerjiyi uzaklaştırma

Şifa sistemi Batıya ilk kez üçüncü nesil Brezilyalı şifacı Alberto Aguas tarafından getirilmiştir. Hem annesi hem de dedesi şifa enerjisiyle çalışmış doktorlardı ve Alberto yaşamı boyunca birçok şifaya ve bu şifaların değişik birçok yöntemle verilmesine şahit olmuştur. Nesiller boyu ailesi Guaraniler arasında, gerektiğinde tıbbı bakım sağlayarak yaşamıştır ve yerlilere yardım etme çabalarının sonucu olarak kabile şamanlarıyla doktorlar arasında karşılıklı bir saygı oluşmuştur. Gitgide şamanlar kendi şifa yöntemlerini paylaşmaya başlamışlar ve bu güvene dayalı ilişki aracılığıyla yöntem süre gelmiştir

Ama Deus Shamanic Healing 2 farklı inisiyasyona öğretilir ve inisiyasyonlar aynı gün içinde ya da arka arkaya iki günde verilebilir. Sistemde Shamanların kullandığı 26 sembole de inisiye olacaksınız. Bu sisteme inisiye olmak için en az Usui Reiki 2.aşama bilmelisiniz ve kullanımı etkili olmasına karşın zor bir sistem olduğu için şifa çalışmaları konusunda sadece ciddi çalışmalar yapanların öğrenmesi tavsiye edilir.

Ama Deus Shamanic - Öneriler

Reiki orijinli bir şifa sistemi değildir. Son derece etkili ancak teknikleri detaylı, kullanımı emek isteyen bir sistemdir. Bu konuda yeteneği olanlara önermek ve öğretmek daha doğrudur.

KAYNAK BELİRTİLMELİ

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: TUFANA, 22.03.2017, 07:47 (UTC):
Merhaba,
Konu hakkında uzman kişi arıyorum.
Yardımlarınızı esirgemeyin lütfen.Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56071471 ziyaretçi (142846389 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)