Ana Menü Paneli
 
gizli ilimler

Gizli İlimler Ana Menü Paneli

ألعلوم السّريّةهل أنتم جاهزون أن تقلبوا ألحقاءق

G ençliğinizde hiç karabasana yakalandınız mı? Bir gece, bağırmak istediğiniz halde sesinizi çıkaramadığınız, hareket edemediğiniz ve öylece donup kaldığınız oldu mu?

S iz hiç rüyalarınızın anlamını düşünüp geleceğinizin ve kaderinizin size vermek istediği mesaj hakkında yalnız başına kaldığınızda kendi kendinize sordunuz mu?

S iz hiç, (muhtemelen çocukken sık sık uğradığınız ve birçoğunu bilinçaltınıza attığınız o) görmediğiniz varlıklar tarafından ziyaret edildiniz ya da daha başka korkularınızla uykusuz kaldığınız, gecelerinizi cehenneme çevirdiğiniz oldu mu?

S iz hiç, bir gece kendinizi bedeninizi dışında bulmuş, yatağınızda yatan kendi kendinizi seyrettiğiniz oldu mu? Ya da farkında olmadığınız (Tanrı’nın size hediyesi olan) güçlerinizle eşyaların yerinden oynadığına, insanların düşüncelerini okuyabildiğinize şahit oldunuz mu?

S iz hiç, "Böyle kalmak istemiyorum; değişmek, hayatımı bütün karamsarlıklardan ve tersliklerden kurtarmak istiyorum!" diye çıkış yolları aradığınız, iki dünya arasında sıkışıp kaldığınız, belki de gökten bir mucize beklediğinizde, aradığınız o mucizevi gücün, Tanrı tarafından daha doğuşunuzdan itibaren beyninize, kalbinize nakşedilmiş olduğunu ve birgün keşfedilmeyi bekleyen ikinci bir siz’in varlığından haberdar mıydınız?

S iz hiç varlığınızı, bu dünyada ne aradığınızı, hayatınızın amacını düşünüp kafa yordunuz mu? Gerçekten de kanlı-canlı yaşayan bir insan mısınız, ya da başkasının düşlerinde gezen figüranlar mı? Gerçeği aradıkça 180 derece ondan uzaklaştığınızda ve -aksine- asıl gerçeklikten koptuğunuzda, "kişisel menkıbenizi aramaya" nokta koydunuz mu?

S iz hiç, sanki eskiden farklı bir hayatta yaşıyormuş; ya da şu anı ikinci kez yaşıyormuşsunuz hissine kapıldınız mı? Aynaya baktığınızda karşılaştığınız iki çift gözün arkasında saklanan, bazen çözebilecek gibi olduğunuz, bazen en başa tekrar döndüğünüz sırların peşinden koştunuz mu?

P eki size sır olan ne var? Bir puzzle’nin parçaları gibi duran düşünceleriniz mi? Siyah-beyaz ve birbirinden kopuk resimler gibi duran hatıralarınız mı? Tarihin karanlık noktaları, eski ve gizemli uygarlıklar, sıradışı olaylar, büyüler, efsaneler, Anka kuşunun kanadında taşıdığı ve düşlerinizde sizi çağıran Kaf Dağı’nın sırları. Uçsuz bucaksız uzay, aklınızı karıştıran sonsuzluk ve yine aklınıza sığmayan sonsuz bir hayat vaadi. Kader, ölüm, çıkmazlar, hiç çıkmaz yollar, aşk, sır, Cennet ve Cehennem, Azazil, Nasıralı İsa, kadim Mısır ve sırrını göğsünde taşıyan Züleyhâ...

Size gerçekten sır olan ne var??? En çok da KENDİNİZ Mİ? Duymayı, sohbet etmeyi, dostluk ve ahbaplık etmeyi unuttuğunuz yüreğiniz mi?

Ve gerçeği TERSYÜZ etmeye tekrar hazır olun!!!

Duymadıklarınızı duyacak, bilmediklerinizi bileceksiniz.

Tüm gizemler, tüm güzelliğiyle gözlerinizin ve sezginizin karşısında olacak ve artık hiçbir şey, SİZE SIR OLARAK KALMAYACAK!

Bu Kategorideki Bazı Makaleler

Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: turgut, 23.11.2021, 10:45 (UTC):
her şey olacağına varır

Yorumu gönderen: Ayhan, 07.04.2018, 21:41 (UTC):
Kara basan olayını cocukluktan beri yaşarım
Karabasan olaýındaki sır karabasan icin bir araştırma yapmıştım internette...sizde eyer böyle bir sorunuz varsa internette video var...karabasanın gelme sebebini ben araştırdığimda tavsiyeleri uyguladım ve şu an binde bir oluyor...araştırmamdaki videodaki uzman kisi..karabasanın yattığı yatağınızda altında üstünde yemek artıklaŕi kedi köpek idrarı...ekmek kırıntısı üstünüzün pis olması ayaklarınızın kokması ve çorabınız la yatmanız bu olayda yüzde 90 etken...bir anımı paylaşayım bir akşam işten geldim yorgun argin kaba elbiyemi cıkartıp yattım..tabi çoraplarımla....yattım...tırnaklarınızın penseyle cekildigini hayal edin çektigim aci aynen böyledi ve tırnaklarım resmen çekiliyordu ve uyanmak istiyordum nafile...inlemelerim eşimi uyandırmişki oda beni uyandırdı su içtim tekrar yattim yine aynı....zar zor tekrar uyammayi başardım ve cebimden karabasan araştırması yaptım el ayak tırnak ne varsa temizledim...ve abdest alarak yattim...desiğim 3 yada 4 yıl oldu...bir kaç kez kaŕsılaştim...bu olayla corapla yatsanız bile muhakak temiz olmalı...umarım yazdıkları. Bu olayları yaşayan birinin işine yarar...ve tabiki namaz ve dua bu olayda çok etkili....namaz kılmıyorsanız bile yatmadan muhakkak ayetel kursu okuyunuz...saygılar

Yorumu gönderen: yusuf, 02.01.2017, 22:04 (UTC):
yukarıda yazdığınız maddelerin bir çoğu bende oldu ama ben kendi auramı ve nesnelerin aurasını görmek konusunda çalışama yapıyorum ancak sunuca ulaşamıyorum.sürekli engelleniyorum.sorun çıkıyor.yıllardır bu işle uğrasıyorum ama artık umutsuz hale geldim.lanet olsun bir el uzanmadı bir türlu.ne yapsam başaramıyorum.

Yorumu gönderen: Onur, 22.07.2016, 00:28 (UTC):
gerçek bilenler gözle görülmezler. Onu bulamazsın. o seni bulur

Yorumu gönderen: aysel, 12.06.2016, 02:50 (UTC):
Sayfadaki görselde duyacak kelimesi hatalı yazılmış bilginize efendim. Sitenin genel içeriği için tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

Yorumu gönderen: Resul, 30.04.2016, 15:03 (UTC):
Niçin Allah Lafzını kullanmıyorsunuz da tanrı ?

Yorumu gönderen: Hmm, 21.02.2016, 00:12 (UTC):
Bu

Yorumu gönderen: Emre, 31.12.2015, 00:36 (UTC):
ARKADAŞLAR BURADAKİ ANLATILANLARIN ÇOĞU HADİSLER VE TESFİRELERE DAYANMAKTADIR
.

Yorumu gönderen: Atila , 22.12.2015, 20:29 (UTC):
NUNU. Bende sürekli soruyorum kendime bulamıyorum bir türlü

Yorumu gönderen: Nunu, 27.10.2015, 09:01 (UTC):
Sayfaniz ile yeni tanistim inceleme firsatim pek olmadi yukarda yazdiklarinizin bir çoğunu yaşadım cocukken gokyuzune bakar cok buyuk evlerin tepesine kadar boyu olan birseyle konusurdum yanimdaki cocuklar sorardi kimle konusuyorsun diye allahla derdim onlarda gorunmezki nasil görüyorsun derlerdi o zaman anladimki benim disimda kimse görmüyordu aileme soyleme dedigi icin kimseye soylemezdim gece bircok ses biarada konusur alkisi andiran sesler araya karisirdi korkudan annem babamla yatardim o sesleri duymamak icin buyudukce gitti yerini karabasanlar aldi onunla mucadele etmeyi ogrendim bu arada yas oldu 40 6.Hissim hep kuvetlidir surekli benim bir amacım var amacimi bulamadim deyip soylenirim gunluk rutin isler deyil para kazanmak deyil bi amacim var bulamadigim

Yorumu gönderen: ahmetkar, 02.10.2015, 16:35 (UTC):
Diğer sitenizide ziyaret ettim başarılı ve çok içerikli dinamik bir siteniz var başarılar..

Yorumu gönderen: Lüzumsuz , 17.09.2015, 23:58 (UTC):
"Arama" kısmı lazımmm . Güzel şeyler var ama bir konu hakkında okumak isterken tek tek var mı acaba diye bakmak... ben mi göremedim acaba öyle bir link ??

Yorumu gönderen: Lucifer, 02.07.2015, 04:49 (UTC):
Madem "gizli" ilimler siz bunları nerden öğrendiniz. Ya da buraya yazdıklarınız bu "gizli" bilgilere sahip olanların size yansıttıkları aldatmacalar,komplo teorileri ve ya gerçeğin sadece bizim bilmemiz için( ki bunun amacı kendileri hakkında korku salınması olabilir,yani biz izin vermeden bişey yapamazsınız düşüncesi yayma eğilimi) mi verilenler cevaplarsanız sevinirim.

Yorumu gönderen: neyir alkuş, 29.09.2014, 11:20 (UTC):
sayfa çok güzel ilgi çekici fakat aradığımızı bulmak zor oluyor. bu neden le sayfa yezlımında değişiklik yapılmalı bir köşeye arama modu eklenmeli. yazdığımız zaman aradığımızı kolayca bulabilmeliyiz.

Yorumu gönderen: KUBERA, 15.06.2014, 17:24 (UTC):
Gizli İlimler Ana Menü Panelinde sorulan sorular doğrultusunda olayların hepsini yaşadım. Sanırım ruhsal tekamül açısından yaşanması ve bilinmesi gerekenler insana bu yolla öğretiliyor. Bu sitenin açılması ve insanların bu yolla irşat edilmesi nedeniyle teşekkür ederim

Yorumu gönderen: efe, 05.05.2014, 02:06 (UTC):
Iyi guzel yazmissiniz sayin site sahibi. Site karman coman ne nerde belli degil. Kisi ne yapmali hangi yolu izlemeli, ne okumali. Kendinizi sir biliyor gibi gosteriyorsunuz. Nebaat, hayvanat, cinler, insan. En ustun insan. Gunumuzde goruyorumki insan haricindeki diger carliklar insandan ustun gosteriliyor. Cafer gezgez abdullahin kitabini okumanizi tavsihe ederim. Insanlari oyle aydinlatin.

Yorumu gönderen: sorcun, 04.05.2014, 22:47 (UTC):
Yukarı bahsedilenlerin hepsi tecrübe edilmiştir.Bundan sonra ne veya neler olacağanıda söyleseydiniz daha iyi olurdu :)

Yorumu gönderen: tuba kotancı, 02.12.2010, 11:41 (UTC):
ewt çok korkmuştum abi ya

Yorumu gönderen: mehmet, 25.10.2010, 07:39 (UTC):
nediyonuz iyimisin

Yorumu gönderen: mustafa, 09.10.2010, 17:19 (UTC):
Yukarida yazilanlarin cogunu hatta bunlardan cok daha fazlasini cok kucukken yasadigimi hatirliyorum simdi kocaman adam oldum ve hic birsey yok Acaba bilmeden birseylermi kacirdim yoksa herkes böyle seyler yasadigini hatirliyormu yada bu bir ruhsal hastalik olabilirmi bilgisi ola baylassin lutfen

Yorumu gönderen: NEŞET, 12.08.2010, 13:00 (UTC):
SİTE HARIKA OLMUŞ google dan yaprakhisar yazarak benim sitemede girebilirsiniz

Yorumu gönderen: İdris, 23.07.2010, 13:15 (UTC):
ALLAH Razı Olsun!

Yorumu gönderen: nefertiti_1960, 03.07.2010, 18:30 (UTC):
ben bu siteyi begenerek takip ediyorum yapımda emeği geçen tüm araştırmacı ve arkadaşlara teşekkür ediyorum çünkü bu site benim duymak istediklerimi ulaşmamı sağlıyor

Yorumu gönderen: İdris, 27.06.2010, 11:53 (UTC):
ALLAH Razı Olsun!

Yorumu gönderen: serap, 26.06.2010, 15:47 (UTC):
a.s herkese evet burda yazılanlarının cogunu yasadım,ruyamda gorduklerımıde sonradan aynı sekılde yasadım gercek olarak.bırsey olacagı zaman hısseterdım 6.his yanı gercekde cıkardı.karapasanıda gordum gercekden farkı yoktu.dua ederek uzaklastırıyordum karapasanı.ama artık eskısı gıbı 6.his sim kalmadı arada bır oluyor ama su gercekkı dusundugum ve yasadıgım herseyı onu almısınız tskler.ALLAH herkesın gönlüne göre versın.tüm dualarınız kabul olsun amin

Yorumu gönderen: İdris, 26.06.2010, 11:26 (UTC):
ALLAH Razı Olsun!

Yorumu gönderen: Erdal, 22.06.2010, 21:58 (UTC):
Bilmediğimiz aklımızda ve kalbimizde yazılı olması gerekenleri siz sitenize yazmışsınız çok teşekkür ediyorum başarılarınızn devamını diliyorum

Yorumu gönderen: bahar, 22.06.2010, 13:46 (UTC):
İdris denen kullanıcı sanırım yeri şaşırdın ben bu yorumu buraya yazmanı değil kalbinde tutmanı tercih ederdim.Herkes kendine müslüman yani...

Yorumu gönderen: İdris, 22.06.2010, 13:33 (UTC):
ALLAH Razı Olsun!ALLAHU EKEBR!(ALLAH En Büyüktür!)!

Yorumu gönderen: reyhan, 18.06.2010, 16:32 (UTC):
hiç biri başıma gelmedi allaha şükür,böle şeyler yazılarak yok siz şöle oldunuzmu falan nedir bu ya,neden insanları korkutmaya çalışıyosunuz...

Yorumu gönderen: -----, 18.06.2010, 08:07 (UTC):
Siteniz çok güzel ve hak ettiğiniz kadar da hit alıyorsunuz.Başarılarınızın devamını diliyorum sitenizi takip ediyorum. :D

Yorumu gönderen: BERAT 59, 05.06.2010, 23:48 (UTC):
Bu siteyi actigim zaman ayrilamiyorum.Allah razi olsun sayenizde epey bilgi sahibi oluyorum.Zaten siteye girdikten sonra zamanin nasil gectigini anlamiyorum.

Yorumu gönderen: BashcentLee, 05.06.2010, 08:39 (UTC):
bu sıte cok yararlı bence herkese tavsıye ederım bılgıler cok guzeL ve onemLı

Yorumu gönderen: BÜKTAM , 04.06.2010, 07:55 (UTC):
sayın site yöneticileri sitenizi dün tesadüfen buldum birdaha ayrılacağımı sanmıyorum emeği gecen herkese sonsuz teşekkürler allah razı olsun bilgilerinizin devamını dilerim daha fazla yararlanmak icin basarılar

Yorumu gönderen: Sondurock, 30.05.2010, 14:43 (UTC):
Ayşeğül arkadaşımıza aynen katılıyorum.Tanrı kelimesi Göktürk yazıtlarında yani bizim ana dilimizde var olan bir kelimedir.Araplarda Allah , İngilzilerde God gibi bizde de Tanrı diye yaratıcıyı adlandırız.yok ben Türk değilim diyorsanız o ayrı bir kondur :)

Yorumu gönderen: ayşegül, 25.05.2010, 14:03 (UTC):
hay Allah'ım yaaa!Tanrı kelimesinden korkmayın arkadaşlar hrıstiyanların kullandığını sandığınız bu kelime;kökeni"TENGRİ"olan öztürkçe bir kelimedir.başkalarına mal ettiğiniz şeyler aslında tamamen size ait...hrıstiyanlık propagandası yapmakla suçlamak için tek bir kelimeye takılıp kalmak çokda adilane değil gibime geliyor:)

Yorumu gönderen: hasan, 25.05.2010, 09:28 (UTC):
ben böyle bir güzel site gerçek ten daha rastlamadım meğersem insanların ne aradığına bağlı olan birşeymi Fakat tanrı kelimesi çok kafamı bozuyor tanrı deil Allah lafzını kullanmış olsaydı daha güzel olacaktı. çünkü temkinli olarak okuyoum bunlarhrıistyanlığın propagandasınımı yapıyor diye ama...

Yorumu gönderen: Uğur Demir, 21.05.2010, 21:15 (UTC):
Merhaba yukarıdaki yorumlarda gerçekten çök önemli konulara değinilmiş cahil insanlarımız falcılar tarafından kandırılarak sizde büyü var bozmazsak hiçbir işin rast gitmez denerek kandırılıyor daha açıkçası dolandırılıyor. Şahsen falcılara inanmıyorum zaman zaman oturup öylesine fincan kapattığım oluyor ama genelde ciddiye almıyorum ama inanan hatta bu safsatalarla hayatını yönlendirerek hata yapanlar var. Fal bakan şarlatanlar, mutlaka bir büyü yapıldığını söylüyor ve bozalım diyerek avuç dolusu para alıyorlar üstelik bir kez olsa gene iyi bir defada 500-bin tl alıp büyü bozarım diyenler var tabi bunlara inananlar da var bu açıdan böyle bir site açmanız gerçekten oldukça faydalı olmuş. Tüm bunlar bilgisizlikten kaynaklanıyor. Benim ise burada olan arkadaşlara veya bu konuda bilgili olanlara sorum şu

bende birkaç yıldır sürekli bi aksilik var sakarlık terslik bi türlü peşimi bırakmıyor mesela bir kaç gün üst üste tam ortadan bardaklar çatlıyor ikiye ayrılıyor sebepsiz düşüyorum, elimi kesiyorum ya da aradığımı bulamıyorum, bazı günler üst üste aynı saatlerde gelen baş ağrılarım oluyor çok fena. Bir hoca bana dua taşımamı söyledi ama ne zaman alsam kaybediyorum kırtasiyeden cevşen Esma ül hüsna Hümayüngibi dualar alarak üzerimde taşıyorum ama ne zaman çıkarsam mutlaka kayboluyor, tekrar alıyorum yine kayboluyor hani şeytan aldı rderler ya bir tünlü bulamıyorum.Ne yapmam gerektiği konusunda sizden yardım istiyorum bu konuda lütfen bana yardım edebilir misiniz? Üzerimdeki bu olumsuzlukların nedeni büyü olabilir mi? Ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun

Yorumu gönderen: İdris, 21.05.2010, 15:54 (UTC):
ALLAHU EKBER!(ALLAH En Büyüktür!)!

Yorumu gönderen: İdris, 19.05.2010, 08:30 (UTC):
ALLAH Emeği Geçen Herkesten RAZI Olsun!

Yorumu gönderen: serkan, 01.05.2010, 18:53 (UTC):
arkadaslar bılen bırısı varsa efsunlanma [EFSUN]HALK ARASINDA AVSIN da denılen olayı bana anlatabılırmı allah hepımızden razı olsun

Yorumu gönderen: mesut, 30.04.2010, 20:39 (UTC):
güzel bılgıler ama okuyunca tüylerım dıken gıbı oldu çünku bunların bazıları basımdan gectı özerlıkle 2. mısradakı ruya konusunda cok takıldım bır ruya gördum çocukken yatagımdan korkarak dısarı kactık o kadar korkmustum ama su an yanı bazı zamanlarda hatırlamak istemesemde hıssedıyorum ve göysümde bır bosluk oluyorkı sankı dunyanın tepesındeyım ve ordan kaya kaya dusuyorum o hıs oluyo göysum sıkısıyo karabasan olayı süreklı gele gele alıştım ona artık eskısı gıbı benı incıtmıyo

Yorumu gönderen: Çağkan, 27.04.2010, 03:27 (UTC):
Bilgilerin doğruluğunu kanıtlayan kaynakçalar olduğunu sürece,bilgilerin doğruluğu kesindir. tabi alınan kaynağın doğru olup olmadığını da araştırmak gerekir,bu böyle gider..
yani tavsiyem,konuyu okurken önce konunun altında kaynak belirtilmiş mi ona bakın,eğer kaynak varsa doğru olma ihtimali vardır. ama kaynak gösterilmemişse ya uydurulmuştur yada bilinmiyordur tahmini bir yorumdur..
kaynaklara bakarak,doğru olup olmadığını anlatabilirsiniz. Site sahibi zaten belirtmiş.
Portal olarak güzel bir site ama forum olarak olsa güzel olur. aktif üye sayısı pek kalabalık olmayan forumlarda hem ortam güzel oluyor,sohbetler falan. hemde bilgi paylaşımı güzel oluyor. ama kalabalık forumlar çekilmiyor,bir konuya yazdığın cevabı takip edemiyorsun çok kişi yazıyor bu kötü oluyor..
Ama güzel site,çoğu konuda kaynak belirtilmiş.
Bende sembolbilim ve mitoloji çalışmalarımı yayınlayacağım bir ara konulara ek olarak.
Bilgi paylaşıldıkça güzeldir..

Yorumu gönderen: fatma, 23.04.2010, 12:06 (UTC):
çok güzel bilgiler var inşallah ddoğrudur.

Yorumu gönderen: mehtap, 22.04.2010, 10:15 (UTC):
cevaplarmısınız bilmiyorum ama bu bilgilere nereden ulaştınız araştırmalarınız nedir.yanlış anlaşılmak istemiyorum bilmediğim için soruyorum.bunları okuduğum zaman bu bilgiler benim bilgilerim olcak yanlış bilgi edinmek istemiyorum.ne kadar güvenilir bi site

Yorumu gönderen: orhan, 17.04.2010, 23:21 (UTC):
selamün aleyküm arkadaslar. site tek kelimeyle harika.
baska diyecek söz yok. Bir dua ariyordum burada buldum iki kere sevindim.

Yorumu gönderen: salih, 16.04.2010, 08:59 (UTC):
sitenizi yen ikeşfettim gercekten mükemmel

Yorumu gönderen: emin, 10.04.2010, 09:10 (UTC):
Gerçekten harika bir site zaten bu konulara baya bi ilgim vardı tam aradığım bir site hazırlayanlara teşekkür ederim

Yorumu gönderen: muazzez , 06.04.2010, 12:44 (UTC):
gerçektende sizi tebrik ediyorum siteniz çok güzel hayran kaldımm....

Yorumu gönderen: ahmet, 01.04.2010, 11:10 (UTC):
sıte guzel ama yukarıda kı dusuncelerı yaptıkta bı acıklama beklıyoruz evet o dusunceler herkeste varBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56439864 ziyaretçi (143813008 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)