Anal Iliski Kadinla Arka Organdan Cinsel Iliski
 
anal, arka, cinsel, ilişki, ilişki, kadınla, organdan

Anal İlişki Kadınla Arka Organdan Cinsel İlişki

Kadına arka organdan temas ne şekilde olursa olsun kesinlikle haramdır. Şayet kadın bu işe razı olacak olursa, o da büyük günaha ortak olur. Eşler arası bile olsa anal ilişki, livata olarak adlandırılmış olup, yasaklanmıştır.

Allah buyuruyor:

وَيَسْأَلُونَكَ عَنِ الْمَحِيضِ قُلْ هُوَ أَذًى فَاعْتَزِلُواْ النِّسَاء فِي الْمَحِيضِ وَلاَ تَقْرَبُوهُنَّ حَتَّىَ يَطْهُرْنَ فَإِذَا تَطَهَّرْنَ فَأْتُوهُنَّ مِنْ حَيْثُ أَمَرَكُمُ اللّهُ إِنَّ اللّهَ يُحِبُّ التَّوَّابِينَ وَيُحِبُّ الْمُتَطَهِّرِينَ

"Ey Muhammed! Sana kadınların ay başı halinden de soruyorlar. De ki: O bir eziyettir Onun için ay başı halinde oldukları zaman kadınlardan çekilin ve temizleninceye kadar onlara yaklaşmayın. İyice temizlendikleri zaman ise Allah'ın emrettiği yerden onlara varın, yaklaşın Şüphesiz ki Allah çok tövbe edenleri de sever, çok temizlenenleri de sever." (Bakara 222)

نِسَآؤُكُمْ حَرْثٌ لَّكُمْ فَأْتُواْ حَرْثَكُمْ أَنَّى شِئْتُمْ وَقَدِّمُواْ لأَنفُسِكُمْ وَاتَّقُواْ اللّهَ وَاعْلَمُواْ أَنَّكُم مُّلاَقُوهُ وَبَشِّرِ الْمُؤْمِنِينَ

"Kadınlarınız, sizin için bir tarladır. O halde tarlanıza dilediğiniz gibi varın ve kendiniz için ileriye hazırlık yapın. Allah'tan korkun ve bilin ki siz mutlaka O'nun huzuruna varacaksınız. Ey Muhammed, müminleri müjdele!" (Bakara, 223)

Cinsel ilişki çocuğun çıktığı yerden olmak şartıyla ister kadının yüzü dönük olsun size, isterse arkası, Allah (cc) helal olan yere ekin tarlası diyor. Yani çocuk yetişen doğum olan yer, bunun dışında herhangi bir yerden varmak haramdır.

Allah Resulü buyuruyor:

  1. Kadınlara arkadan varmayınız.
  2. Kadınlara arkadan yaklaşana lanet edilmiştir.
  3. Allah'ın size emrettiği yerden kadınlara yanaşın.

Erkeğin cinsel organının sünnet kısmı kadının arka organına sokulmasıyla bu haram işlenmiş olur. Karısının tenasül uzvunu bırakıp da livata edenlere, şiddetli tazir lazım olur.

Kaynaklar

[1] Rauf Pehlivan, Büyük Kadın İlmihali.
[2] İlmihal, İslam ve Toplum, Türkiye Diyanet Vakfı.
[3] Mehmed Emre, Günümüz Meselelerine Açıklamalı Fetvalar.
[4] Tirmizi.

Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: xx, 17.04.2014, 10:04 (UTC):
kuranı acıp okuyun lutfen ver gereksiz saçma sapan seyler sunmayın insanlara.ALLAH Arkadan ilişkiye giremeyin demiyor... kadınlar sizin tarlalarınız dilediğiniz gibi varın diyor iyi okuyun iyi anlayın... ve tabikide bi musluman olarak arkadan ters ilişkiye karsıyım fakat öğrenip öyle yorum yapın lutfen.. lanetlenme falanda yok boyle seylere inanmayın :)

Yorumu gönderen: Burhan, 09.12.2010, 21:48 (UTC):
Ya pislik yolu deniliyor önden de pislik çıkıyor yoksa ben mi yanılıyorum? Çiş temiz mi?

Yorumu gönderen: mustafa, 08.12.2010, 14:25 (UTC):
sevgılı amad kardesım aklına allahı kur anı getırme dıyorsun ama o ısı yaparken ınankı aklından cıkmamalı allah...yanlıs bılıyorsun..bence bı arastır canım kardesım..

Yorumu gönderen: ahmet sivaslı, 02.10.2010, 14:18 (UTC):
allah razı olsun arkadaşlar

Yorumu gönderen: izzet narin, 11.09.2010, 20:48 (UTC):
allah razı olsun

Yorumu gönderen: rauf, 08.09.2010, 22:27 (UTC):
allah saittir cok anal yoldan denedim olmadi sonradan deniyorum diye cok pismanlik duyuyordum insallah ALLAH c.c benim ve bütün müslüman kardeslerimizi kendi halimize birakmaz s.a

Yorumu gönderen: AMAD, 31.08.2010, 16:34 (UTC):
Ayrica agiz yolu ile, elle bosa bosalma, ve aydinlikta yapma, yaparken ses cikarmada cok gunahtir, isigi kapatip gece sessizce yapilmali, eger lanetlenmek istemiyorsaniz, bide cumalari ve namaz vakitleride lanetlenirsiniz, ayrica yaparken kibleyede donuk olmayin, bide akliniza kuran ve Allahi getirmeyin, oda gunah, aman deyim, 2 gunluk omrunuz var onuda hakki ile yasayin harama gunaha bulasmayin, Allahim sen bize akil fikir ver.

Yorumu gönderen: ally, 25.08.2010, 11:11 (UTC):
yaa günah olduğunu biliyordum ama bu derece olduğunu bilmiodum iyiki yapmamışım kimsede yapmasın biraz inancınız varsa tabi

Yorumu gönderen: KEMAL, 15.06.2010, 01:58 (UTC):
livata günahtır,kafir işidir. helal yol neise ordan olmalı.

Yorumu gönderen: husrev , 23.01.2010, 13:32 (UTC):
yahu hak yolu durur ken pıslık cıkan yolda ne ne ısımız olsun dımı amaBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56687748 ziyaretçi (144483998 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)