Analjezi Nedir?
 

Analjezi Nedir

Analjezi (analgesia) Parapsikolojik terminolojide trans haline ya da ‘değişik şuur halleri'nden birine girmiş kimi mistiklerin, yogilerin ve medyumların bu şuur hali sırasında, kimi zaman deneyimledikleri, acıya duyarsızlaşmaları, acı hissetmemeleri paranormal fenomenine verilen addır.

İlkel sayılan kimi yerlilerin kült ayinleri sırasında, bazı Asya dinlerinde ve Fakirizm'de de bu tür paranormal olaylara rastlanmıştır. Ayin sırasında ya gösteri amacına yönelik olarak yapılan bu tür olaylardan en tanınanları ateşte yürüme fenomeni ve vücuda şiş gibi delici aletler batırmadır. Ateşte yürüme fenomenine daha çok Hint Fakirler'inde, Şinto rahiplerinde, Tibet, Bali Adaları, Fiji Adaları, Hong Kong, Tahiti, Hawaii, Filipinler ve Şamanizm'de rastlanır.

KAYNAK BELİRTİLMELİ

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: MR.X'e, 18.11.2016, 19:07 (UTC):
SN.MR.X ,KİM ODUĞUNUZU BİLİYORUM.NEDEN FATİH BEY SİTELERİ KARIŞTIRIYOR OLMASIN TIPKII BENİM GİBİ...BENİMLE UĞRAŞAŞACAĞINIZA FATİH BEY'E YARDIMCI OLUNUZ.

ABIGAIL

Yorumu gönderen: MR x, 11.11.2016, 18:31 (UTC):
Sn. Abigail'e....Fatih Akyüz bu yazalı 7 yıl olmuş...Siz herhalde Eshab-ı Keyf'te yaşayıp,yeni uyananlardansınız....Fatih Akyüz ortalığı kırıp,parçalarken bir başkası da çıkıp,F.Akyüz'ü kırıp,felç etmiştir....Günaydınlarınızın ! bol olması dileğiyle...Saygılarımla....Mr X.

Yorumu gönderen: abigail, 01.09.2016, 20:49 (UTC):
böyle bir yetenek ya Allah vergisi olarak armağandır ya da hiç yoktur. kötülük yapana yapacak olana verilmez. özel insanlara verilir ve onlar ayarını da tuttururlar. psikolojik olarak da sağlamdırlar, nörolojik olarak da ...kalp, iç salgı bezlerinde de problem yoktur immünolojik testten de başarıyla geçmiştir. isteyenler vazgeçsin. telekinetik gücü olanlarda enerjilerinin fazlasını boşaltsın. nasıl enerji boşaltılacağı bu sitelerde var.
Sevgili Fatih, her insan bir diğeri içindir sevmemek de ne demek kendini törpülersen iyi olur. onların kötü huylarını görmemeye çalış. fikirleriniz ayrı olabilir olsun demokrat ol. bana da kızmış olabilirsin ama tüm iyi niyetimle yazdığımı bilmelisin. hasta falan da değilsin.

Yorumu gönderen: Ugur, 27.09.2014, 22:19 (UTC):
Yorumlar ve yorumcular biraz ucuk galiba..Adam bakislariyla kirip dökürek sevmedigi kisilere zarar verebiliyormus..Cinlerin bile buna müsadesi yokken arkadas yapabiliyormus..Doktora git belkide sizofreni baslangicinda olabilirsin diyecegim ama 5 sene önce atmis yorumu..Olan olmustur zaten Telekinetik arkadasa

Yorumu gönderen: emre yaşar, 18.12.2010, 18:21 (UTC):
bende öğrenmek istiyorum yardımcı olabilirmisin

Yorumu gönderen: fatih akyüz, 07.08.2009, 11:15 (UTC):
ben fatih akyüz gözlerimle cisimleri kırabiliyor parçalıyabiliyor taşıyabiliyorum.Sevmediğim insanlara gözlerimle zarar verebiliyorum.Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56730075 ziyaretçi (144595111 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)