Anlam Veremedigim Güzel Bir Rüya Sayilir...
 
anlam, bir, güzel, rüya, sayılır., veremediğim

Anlam Veremediğim Güzel Bir Rüya Sayılır

Trues

Yaklaşık olarak 1 ay önce bu rüyayı gördüm. Ama hala rüya mıydı değil miydi tereddütteyim.

Gün içinde akşam olup yatmadan içime bir his düştü. Bu his, o korktuğum hislere çok benziyordu ve ben bu hisleri duymayalı yaklaşık 1 sene olmuştu. "Olamaz, yine mi!" demeye başlamıştım. Gün içinde akşam olmasını hiç istemiyordum ve gece yatma vakti geldi çattı. Yatağıma yattım. Ama bu sefer çok farklıydı. Çünkü gece 3'te uyandırılmadım ya da ayaklarımdan başlayan ve ensemde nefes sesleriyle son bulan bir şey hissetmedim.

Ama içimde korku vardı. Gece 3'e doğru olmuştu ve ben hala korkudan uyuyamadım. Gözlerim kapalı dualar okuyordum. En sonunda dualarla uyuya kalmışım ve rüyam başladı böylelikle.:

Rüyamda işten gelmişim. Oturma odamızın kapısından giriyorum ve karşımda her zaman işten geldiğimde benim oturduğum soluklandığım köşede bir bayan var. Tanımıyorum ama ilk etapta gözleri dikkatimi çekiyor. Mosmor ve hiç beyazı yok. Sadece mor. Ama o kadar güzel ki yüzü, "Hayırdır inşallah" demeye başlıyorum ki içim ürperiyor rüyamda ve "İşte bu o diyorum." ve gözlerim, ayaklarına ilişiyor.

Bir de bakıyorum ki ayakları ters. "Allah'ım sen kuvvet ver" deyip besmele çekip aua okumaya başlamaya hazırlanırken bir gülümse — çok tatlı bir gülümseme — ile bana diyor ki: "Benden korkma. Seni korkutmaya değil arkadaş olmaya geldim." diyor.

Ben, hayır anlamında kafamı sallıyorum. Konuşuyor dedim, ama aslında zihnime düşüyor telepati gibi. Ben de arkadaşlığına hayır deyip Besmeleyle Nas okumaya başlıyorum. Aklımı karıştırıyor, "Lütfen okuma, ben sana dost olmaya geldim. Sen çok dardasın, sıkıntıdasın. Dertlerini kimseye anlatamıyorsun." dedi ve bu gerçekten doğruydu.

"Gel yanıma otur!" dedi. Gittim, oturdum; ama hiç korkmadım nedense.

O şey her neyse rüya içinde günlük yaşamımız birlikte sürdü rüya bitimine kadar ve bana o kadar yardımcı oldu ki konuştu, tavsiyede bulundu. Rüya içinde yaşanılan, günlük hayatta başıma gelen kötülüklerden korudu ve ben sabah 6:30 gibi kalktığımda ve gözlerimi açtığımda, her şeyi çok net hatırlıyordum ve o günden sonra da bir daha gelmedi her neyse o varlık.

Trues'in Diğer Yazıları


Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56449878 ziyaretçi (143846534 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)