Arkturuslulardan Yüksek Öncelikli Bir Mesaj
 

Arkturuslulardan Yüksek Öncelikli Bir Mesaj

Judith Moore ve Sean Sands

Bu materyalin güvenliği: OrtaOrtaZayıfZayıfZayıfZayıfZayıfZayıfZayıfZayıf (Çok Zayıf. Sadece bilgilendirme amacıyla verilmiştir.)

Judith. Bana Dünya'nın bir tür zaman eğrilmesinden geçtiğini ve zaman alanlarının tam simdi akışta olduğunu ve Arkturusluların düzenleyici bir alan yerleştirmek zorunda kaldıklarını anlatıyorlar. Gezegenin etrafında 4 Ana gemi görebiliyorum. Onlar gezegenin üzerine, parçacıkların birleşmesine yardım eden bir enerji cihazı koydular. Bunlar parçacık alanlarının birleşmesine yardım ediyor. Dünya, kütle ve maddenin içinde geçtiği kritik bir noktada. Biz, proton ve nötronlardan birbirine bağlı tutulduğu ve elektronlardan oluşan moleküllerle, bir foton enerjisi yolundan geçiş aşamasındayız. Kohezyon (birleşme) alanı denilen bir şey var ve bu sayede; bir elektromanyetik alanda proton ve nötronlar birbirlerine bağlı dururlar. Manyetizmin doğası, bir hızlanma sürecine girdi ve bastan yaratım toptan değişimi (transmugenative metamorfosis) sözcüğünü işitiyorum ki, biz o kritik noktadayız. Bu değişim modelinde tüm matematik olasılık ile, protonlar ve nötronlardaki elektriksel yüklerin değişimi, kütle ve maddenin istikrarsızlığına neden olur ve işte böylece biz de, gezegenlere özgü kaotik enerjinin zirvesindeyiz. Onlar bu dengeleme için, büyük gemilere sahipler. 4 tane görebiliyorum, bunlar ana gemiden bile daha büyük, bunlar uzay istasyonları ya da öyle bir şey. Bunlar çok büyük ve örtülü, ama ordalar. İnsanlar uydularla bile göremiyorlar, onlar orada kendi ekipmanlarına sahip olabilirler. Bu güç alanına nerede sahip olduklarını görebiliyorum ve onlar bunu kutuplardan ve ekvatordan yansıtıyor, gezegenin etrafındaki bu güç alanı dengede kalmamıza yardım ediyor. Ancak, bana simdi ve Temmuz'un başlangıcı arasında bazı büyük Dünyasal değişimlerin olasılığının çok yüksek olduğunu söylüyorlar. Biz bunu hücresel seviyede hissediyoruz ve onlar bana kaos faktörünün zirvede olduğunu söylüyorlar. Hücrelerimizde moleküler seviyede bunu hissediyoruz ve onlar da bazı anormalliklerin rapor edileceğini söylüyorlar ve bu normal olmayan hayvanların dogması olabilir ve belki doğum kusurlarının olasılığının olacağı bir zaman olacak.

Hamileliğin belli aşamasında olan kadınlarda, DNA fiziksel beden için haritayı oluştururken, elektron parçacıklarının yollarını şaşırmaları. Bu, doğan bebeklerde ve hayvanlarda bazı garip şeylere neden olabilir; çünkü bu başlıca 1. trimester döneminde olanlar için olacaktır; çünkü bu DNA haritasının gelmesi için asil kritik zamandır. Böylece, onlar özel bir tür enerjiye odaklanıyor, bu congenative embriyonik restoration (embriyonun aniden ve yeniden düzeltilmesi) alanları olarak adlandırılıyor ve bir tür özel enerjidir. Onlar uzay istasyonlarından bunu yansıtıyorlar.

S. Gezegenin hizalanma içinde takip ettiği bir vuruş tesis ettiğiniz yerde bindirme fikri.

J. Kozmik annenin kalbi. Bu embriyoyu stabilize etmeye yardım ediyor; çünkü bu tam simdi gerçeklesen şeyle ilgili risklerden biri; elektromanyetik alanların bu karışıklığı ile embriyonik gelişim aşamasından dolayı. Bu nedenle bunu

e-posta ile aktarmamın önemli olduğu söylendi ve farkında olan bizlerin kendimizi evlerdeki paratonerler gibi, topraklayıcı çubuklara benzer şekilde imgelememiz isteniyor, bizler dengeleyici enerji alanlarının iletkenleriyiz ve kişilerarası ilişkilerde bir çok rahatsızlıklar olacağının farkında olmamız isteniyor; çünkü tam simdi, zaman alanlarının ve elektron parçacıklarının çok güçlü bir akışı var.

Görünen o ki, realiteyi sabit tutan hologram dengededir, ama bu sağlam alanların mevcudiyetine rağmen, şimdilerde bu hologramın bazı kısımlarının dengesizliğe gittiği hissediliyor. Bunu anlatabilmenin bir yolu, bir sinemada, filmin tam ortasında fokus bozulduğunda, her şeyin bulanık görünmesidir. İste tam simdi, hologramın dengede olmayan alanları var. Alanın çoğunluğu dengededir ve bu dengeli alan bizi yayılmaktan/saçılmaktan korumak için yeterlidir, ama algıladığımız realitemize ait hologramın dengede olmayan ve sapmaya yatkın olan, oldukça büyük bölgeleri var.

S. bulanık olan alanlar dünyasal değişimlere maruz kalacak olan alanlardır.

J. Doğru.

S. Kuzey Amerika'nın bati sahilinin bulanık olduğunu görüyor musun ?

J. Evet, çoğu zaman. Bunu yazmamız ve sonra web sitemize koymamız lazım; çünkü farkında olanlarımız, evrenin kalp atışına uyuklayan, bu enerji için iletkenler olabilir. Çünkü tam simdi biz beşikteki bebek gibiyiz ve Arkturuslular bu güç alanını yayıyorlar, bu Evrenin kalp atisidir. Bunun niyeti elektron parçacıklarının yeniden yollarını bulmalarına yardımcı olmak için ritmi tesis etmektir; çünkü bu evrenin kalp atisinin dengeleyici enerjisidir. Tam simdi gezegene harmonik bir dalgada gönderilmektedir ve farkında olanlarımız bu enerjinin gezegeni dengelemesine yardım etmek için topraklayıcı çubuklar olabilirler. Bu bilginin, mümkün olduğunca çabuk, insanlara ulaşması lazım. Onlar, acil sözcüğünü kullanmadıklarını, ancak yüksek öncelikli sözcüğünü kullandıklarını söylüyorlar. Bu haberi mümkün olduğunca bir çok insana ulaştırın. Onların bize yol gösterdiği şey, dengeleyici enerjinin varlığına dair, mesajı; telepatik olarak her şeye iletmek için kendi bedenlerimizdeki elektron alanlarımız kanalıyla iletişim kurmaya niyet etmemizdir. Yaşamın webini düşünün, hepimiz birbirimize bağlıyız. Eğer kendimize mikrokozmos, gezegenimize ve tüm insanlığa da makrokozmos olarak odaklanabilirsek, kendi mikrokozmosumuzda denge yaratabilen herhangi birimiz, makrokozmosun dengede olmasına yardımcı olacaktır.

Ancak meydan okuma su ki, dengesizlik tam simdi; olağanüstü yüksektir. Cesaretli olalım ve sadece dengeleyici huzurlu enerjiye odaklanmış kalalım ve hücrelerimizin geçişi yapabilmesini teşvik etmek için hücrelerimizle telepatik olarak iletişim kuralım. Tam simdi hepimizden Dünya'nın doğumunun ebeleri olmamız isteniyor. Aynen bir ebenin ya da doğum yardımcısının anneye nefes alması için yardımcı olması gibi, doğumun düzgün ve nazik ve dengeli olmasını teşvik ederek kendi mikrokozmik yörünge alanlarımıza, kendi hücrelerimize bunu yapmalıyız; çünkü gezegen üzerinde aşırı dengesizlik noktasındayız.

S.M. Tsunaminin Dünya Ana'nın doğum sürecinde suların yarılmasına benzediğinden bahsetti.

J. Evet. Bu, M. den aldığın bilgi ile tutarlı.


Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56738532 ziyaretçi (144616207 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)