Ask
 
“tebessümün gibiyse ölüm


razıyım gülüm


al beni


kalbin canıma kabir olsun”

Aşk

Bu Kategorideki Bazı Yazılar

Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: KOGAMİYATA, 19.07.2019, 20:03 (UTC):
Aşk eski bir yalan; Adem'le Havva'dan kalan....

Yorumu gönderen: yeldeğirmeni, 15.04.2019, 19:50 (UTC):
Aşk eğer tek taraflı platonik ise,bunu geçiniz.Yok eğer karşılıklı ise,galiba sağlığınıza varıncaya dek olumlu gidişatlar oluşuyor.Yani işiniz,huzurunuz,mutluluğunuz,iş yaşamınızdaki tırmanışlar ,hatta hatta araç kullanmanıza varıncaya dek her şeyiniz olumlu gider....Peki',bunu nasıl mı elde edeceğiz?',.Zaten herkes böyle uyumlu bir aşk yaşıyor olsaydı,etrafımızda hatta gazetelerin üçüncü ( !) sayfalarında olumsuz nahoş haberleri pek duymazdık.
İşte, ruh ikizliliği bu noktada devreye giriyor....Ruh ikizinizi bulduğunuza eminseniz,gerçek aşk da kendiliğinden oluşuyor.Geriye sadece zamanın sizi yönlendirmesi kalıyor...Nehirde kendi başına kayıp giden sal misali....

Yorumu gönderen: MR. X, 14.09.2018, 20:22 (UTC):
14.9.2018"de yazan, MİSAFİR, rumuzlu kişiye yorum...
Blok yazıları tekrar gözden geçirirseniz,
bahsettiğiniz kişilerin ortak noktasının aşk'dan ziyade, bu sitenin de makale başlığı olan, RUH EŞ-İKİZLİĞİ olduğunu göreceksiniz.. Galiba, bu iki kişi 'ruh ikizi ", diye, düşünüyorum.
Hııı, aşk ile ne kadar bağdaştırılır, orası size kalmış....
NOT :Bir şey dikkatimi çekti.' Beray" yazarken "sn. 'demiyorsunuz da' Ersoy', da, 'sn.' diyorsunuz!!!.

Yorumu gönderen: misafir, 14.09.2018, 09:42 (UTC):
B eray ve sn.Ersoy'un muhabbetini hepsini okudum ve aşkın ne kadar zarar verici bir duygu olduğunu anladım.Bu arada ALLAH sizi ıslah etsin.

Yorumu gönderen: Akhenaton, 20.04.2018, 21:29 (UTC):
:))))))))))

Yorumu gönderen: misafir yorumcu, 15.02.2018, 18:05 (UTC):
Akhenaton reis niye bölüyorsun)

Yorumu gönderen: Akhenaton, 15.04.2017, 01:42 (UTC):
Değerli Beray kardeşim, sizi kırmak, incitmek istemem. Ama siz de hak verirsiniz ki burası sadece kişisel bir blog. Bu sitede elbette dostluklar, arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Ama özel hayatlar, özel kalmalı ve özelde yaşanmalıdır. Özel yazışmalarınız varsa birbirinizden e-mailinizi alıp orda yazışmanız daha uygun sanırım. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Yorumu gönderen: GECEÇOCUĞUNA, 14.04.2017, 21:28 (UTC):
DOSTUM KAL,İSTEDİKLERİ KADAR KIZSINLAR SESİNİ DUYUNCA ÇOK MUTLU OLDUM. HOPELESSY TO WİTH YOU .SANDY'İ DİNLİYORUM.ÖNCE ABBA DİNLEMİŞTİM.DANCING QUEEN EN SEVDİĞİM ŞARKISIBİRR TANE DAHA VAR. ENSONUNDA HESAP SORDUM BİZİMKİLERE NEDEN MESAJ VE MEKTUBU SÖYLEMEDİNİZ.HALANIN ÖLÜMÜNÜ SEN YAZDIN CHATTE.MESAJINIZ VAR ADLI FİLMİ SEYRET MEG RYAN'IN.ORADA HEP SENİ HATIRLAMIŞTIM.

Yorumu gönderen: GECEÇOCUĞUNA, 14.04.2017, 21:14 (UTC):
HER AŞK KARŞISINDAKİNE AŞIK OLMAKTIR ASLINDA'DA JULIETTE OLARAK BULACAKSIN BENİ LÜTFEN OKU.DURUMUMUZ ROMEO &JULIETTE'Yİ ANDIRIYOR.
ŞU SÖZDE ŞİŞMAN HALİM,OLMAYAN GÖKSEL AMCA DA NE?BEN HAYATIMDA ERGENLİK DÖNEMİNDE KİLO ALDIM.O DA AŞIRI DEĞİL.ÇİRKİNDİM,BURNUM SİVİCELİYDİ, SONRA KİLO VERDİM.VÜCUT OTURDU.ÇİRKİN ÖRDEK YAVRUSUNDAN KUĞUYA DÖNÜŞTÜM.BÜTÜN ERKEKLER PEŞİMDEYDİ ARTIK.
İKİ AMCAM,BİR HALAM VAR.HALAM VEFAT ETTİ. KOCASI ÖNDEN GİTTİ.OĞLU GELİNDEN SONRA BABAMIN KOLLARINDA CAN VERDİ.KALP.....AMBULANS GÖREVLİLERİ BİRŞEY YAPAMAZDI.SIRA 50LERİNİ SÜREN KIZKARDEŞİNDE STENT TAKILDI MARTTA,AMA DİĞER DAMARLAR DA TIKALI BY-PASS OLACAK.
BANA YAZMIYORSUN DOKUNMASINLAR DİYE DEĞİL Mİ SENİN HER HAREKETİNİ NEDENİYLE BİLİYORUM.BAZEN PANİKTEN YANLIŞ ANLIYORUM.DAHA ÖNCE DE OLDU.BEN BUNU HEP YAPARIM.PANİKLİYORUM. SEN ARADIĞINDA ANNEM AÇTI BEN DEĞİLDİM.HEMEN ANLADIM.SENİN LAKABINI BİLİYORUM.UNUTMADIM.

Yorumu gönderen: GECEÇOCUĞUNA , 14.04.2017, 20:25 (UTC):
SEVGİLİ MURAT,PARANORMAL VİDEOLARDAKİ BAZI YAZILARINI YANLIŞ ANLAMIŞIM.KİŞİYE ÖZEL YAZARDIN BİR ZAMANLAR O DA BENDİM.EGOİSTTİM OYUNCAKLAR ARIYORDUM DOKTORA BENİ BÖYLE TANITMIŞSIN.O DA HASTA YAFTASI YAPIŞTIRMIŞ BANA.KAÇMAN DOKTORUN ETKİSİNDE KALMANDAN.NE YALANIM VAR,NE EGOİSTİM.SADECE YAŞ İCABI BİLİRİM.KÜLTÜRLÜYÜM.SERDE GAZETECİLİK VAR.KALEMİM İYİDİR.HÜMANİSTİMDİR.YALANI KORKAKLAR SÖYLER.BEN KORKMAM.YARANMA AMACI GÜTMEM.HERŞEYİ BİLMEYE HAKKIN VARDI.SÖYLEDİM SUÇLU OLDUM. MİTOMANI BEN ÖĞRETMİŞTİM SANA.VE PEK ÇOK ŞEYİ.....ÇÜNKÜ BEN DE GEÇ ÖĞRENDİM.YALAN SÖYLEYEBİLECEK BİRİNİ AKLIMA GETİRMEMİŞTİM.YALAN DA DEĞİL KUYRUKLUSU....SABAHAT ADLI YARDIMCIMIZDI BENİ APTAL YERİNE KOYAN DEDEMİ SAF....SEN YUTMAZDIN.BEN HERKESİ KENDİM GİBİ BİLİR İNANIRIM SUÇUM BU.ÇOCUKSU BİR SAFLIK.

Yorumu gönderen: GECEÇOCUĞUNA , 14.04.2017, 19:49 (UTC):
ARTIK KALK TA BENİM İÇİN AĞLA.LAHİTİMDE ZEHİR İÇ ÖL.AMA KİMSEYE VARMA. BU YAŞIMDA SEVECEĞİM AKLIMA GELMEZDİ HİÇ.
SENİN YAĞLI VE KIZARTMALARDAN DA UZAK DURMAN,KAHVE İÇMEMEN GEREKİYOR.
SENİNLE YAZIŞMANIN SOONU HEP ELEM KEDER.RUHİKİZLERİNİN BAŞINA GELENLER GELİYOR BAŞIMIZA.BAŞKALARI BİZİ AYIRI YOR,BİZ DEĞİL.DAHA MUTLU OLALIM DİYE.ŞİMDİ CEFA ÇEKİYORUZ SONRA SEFASINI SÜRMEK İÇİN.......İKİMİZ DE ÖLÜMÜ DÜŞÜNÜYORUZ.SEN YOĞUN DUYGULARLA ÖLÜMÜ DÜŞÜNDÜN MÜ?UYAN ARTIK UYAN! ! !

Yorumu gönderen: GECEÇOCUĞUNA , 14.04.2017, 19:11 (UTC):
NASIL BULUŞACAĞIZ ŞİMDİ? BEN SENİNLE BULUŞMAK İSTİYORUM.AMA BANA ERKEK DÜŞKÜNÜ DEMEZSEN.DİLEK BANA YARDIM ETMEZ O DELİ DİYOR SANA,ONA OLUMSUZ SİNYALLER GÖNDERİYORMUŞSUN.BANA NİYE GELMİYOR O SİNYALLER. AŞKIN GÖZÜ KÖRDÜR.HEM SEN ÇOK YAKIŞIKLISIN.BİR KIZ VARDI SİZİ PEK BEĞENEMEDİM DEMİŞTİ.HASTAYDI O KIZ.EDERİNİ BİLİYORDU,SENİ MADDİ DEĞERLE ÖLÇÜYORDU.O DOKTORA BİR DAHA GİTMENDEN KORKARIM.SENİN İÇİN ÇARPAN BİR YÜREK VAR.UZAKTAYIM AMA YANINDAYIM.BENİ ÖTELEME.BAK SENİN DOKTORUN OLDUM.SENİ İYİ ETTİM.ÇÜNKÜ DOSTUNUM.GERÇEĞİNİM.İKİZRUHLAR EŞRUHLAR HAKKINDAKİ YAZILARINA BAYILDIM.

Yorumu gönderen: GECEÇOCUĞUNA, 14.04.2017, 18:55 (UTC):
BİLİRMİSİN BUNLARI OKUMADIĞINI BİLE BİLE YAZIYORUM.BİZ NE YAPACAĞIZ? BANA BİR ÇARE....SEN ZOR DURUMDA DEĞİLSİN O BENİM.BENİ UNUTMANA DAYANAMAM.AİLEM SENİNLE EVLENDİRMEZMİŞ,İMAM NİKAHIYLA.....O BENİM DOSTUM, GERÇEK DOSTUM HABERİNİZ YOK. DEDİM.SİZE BATANLAR BANA BATMAMAKTA.....NORMAL GELİYOR.O KÖTÜLÜĞÜMÜ İSTEMEZ. ŞİMDİ KALP HASTASI OLDUĞUM KANITLANMADAN KALP HASTASISIN EVLENİRSEN ÖLÜRSÜN OLDU.

Yorumu gönderen: GECEÇOCUĞUNA , 14.04.2017, 18:26 (UTC):
HEP ONLARA KÖTÜLEDİM .BİR DELİ GİBİ SENİN İÇİN YALAN SÖYLEDİM.AKLINA NE GELİRSE.ONU SEVMİYORUM DEDİM,OYSA ÖYLE DEĞİLDİ.ŞİMDİ O ŞEBNEM CADISI BABAMA YETİŞTİRDİ.ANNEM BURNUMU KIRIYORDU.

Yorumu gönderen: GECEÇOCUĞUNA , 14.04.2017, 18:19 (UTC):
ÇOK FENA DAYAK YEDİM .HERKES ÜSTÜME SALDIRDILAR. BEN SANA HİÇ YALAN SÖYLEMEDİM.AMCAMLA NE SAMİMİYET DEDİLER.İNANMADILAR.AYAĞINI ÖPEYİM DİYORUM ANNEME BENİ SEVMİYORLAR.BENİ YAPIŞKAN NİTELİYORLAR.ARTIK TELEFONU İPTAL EDECEKLER.BİLGİSAYARI ELİMDEN ALACAKLAR.ASIL BEN ÇEKİYORUM.KORKULARIM DA VAR.BEN ERKEK DELİSİ BİR SAPIKMIŞIM. ÖYLE DÜŞÜNÜYORSAN SİL.GERÇEKTEN SİL BENİ.BENİM HAKKIMDDA KİM NE DİYORSA YANLIŞ DEMİŞ.ŞİŞKOYMUŞUM,GÖKSEL DİYE AMCAM VARMIŞ.GİTTİĞİN BİR FALCIYSA HATLARI KARIŞTIRMIŞ.

Yorumu gönderen: GECEÇOCUĞUNA, 14.04.2017, 17:54 (UTC):
SEVGİLİ GECEÇOCUĞU YA KORKUDAAN KENDİMİ ÖLDÜRSEYDİM!UYKUSUZSUN AMA BEN SENİN İYİ DOSTUNUM.GÖZYAŞLARIM SULAR SELLER GİBİ SAKLIYORUM EKRANIN ARKASINA .....BANA BERAY HANIM DEME SEVGİLİ BERAY DE YAHUT BERAY DİYE HİTAP ET.BEN SENİ GERÇEKTEN SEVDİM.ŞİMDİ ÜÇ KERE SENİ ÇALDIRACAĞIM.AÇMA SENİ ÇOK SEVİYORUM DEMEK BU.

Yorumu gönderen: Geceçocuğu, 14.04.2017, 17:41 (UTC):
Sn. BERAY hanıma.. Gelin adayı bana değil.. Panikte dolayı yanlış anlamışsın.... ( bu yazıyı yatakta cep telefonundan yazıyorum)... Çok uykusuzum... Bugün hastahaneye gidip kan tahlilleri verdim. Rutin kontrol amaçlı olarak.. Şeker :143.Diğerleri de iyi.. Aslında çayı bıraktıktan sonra kan değerlerim normale döndü... Unlu Mamülleri de terk ettim.. Bunları terk etmemi sen istemiştin.... Teşekkürler. GECEÇOCUĞU.

Yorumu gönderen: GECEÇOCUĞUNA, 14.04.2017, 17:33 (UTC):
BANA''ÖL'' MÜ DİYORSUN.SONSUZA DEK UYU ÖL DEMEK.HUZURA KAVUŞMAK İSTEMİŞTİM BİRAZCIK.TAM BAŞIM YASTIĞA DEĞECEK NASIL DA KALKTIM! SEN BENİM ÖLMEMİ İSTEYEN BİR VARLIKSIN.GERÇEKTEN BUNU MU İSTİYORSUN?İNTİHAR EDERİM BEN DE.....SEN NEDEN ÖLMEYİ DÜŞÜNDÜN.?BEKLEDİĞİN KIZ KİMDİ?

Yorumu gönderen: GECEÇOCUĞUNA , 14.04.2017, 17:20 (UTC):
SEN O KIZA GÜVENMESEN BENDEN AYRILMAZDIN.İŞTE SEN BUSUN! GÜVENİLİMMEZ,DALDAN DALA KONAN BİR ERKEK.SONRA DA GÖRÜŞTÜĞÜ KIZA VERİP VERİŞTİREN BİR ADAM.BAŞKALARININ SUÇUNU O KÜÇÜK KIZA YÜKLEYEN ONU HASTA EDEN ADAM.SEN YOKKEN HASTAYDIM YİNE HASTA OLACAĞIM.DELİ DEDİN YA GERÇEKTEN DELİRECEĞİM .BUGÜN ANNEMİ ÖLDÜRÜYORDUM.AĞLIYORUM.SENİN UMRUNDA OLMAZ NASILSA.BİR SEVGİLİN VARMIŞ BAKSANA NE TESADÜF Kİ BENİM DOĞDUĞUM HASTANE ORASI.YANİ HER YOL BANA ÇIKIYOR.

Yorumu gönderen: geceçocuğu, 14.04.2017, 17:09 (UTC):
Sn.BERAY hanıma...Sonsuza dek size iyi uykular...Ben de birazdan uyuyup,2-3 saat sonra uyanacağım....GECEÇOCUĞU.

Yorumu gönderen: GECEÇOCUĞUNA, 14.04.2017, 16:57 (UTC):
SİNİRLERİM ÇOK BOZUK.EVDEKİLERİ KIRIP GEÇİRİYORUM.NEDENİNİ SORUYORLAR ANLATAMIYORUM.ASLINDA SENSİN SORUN ARKADAŞLIĞIMIZI BİTİRİYORSUN.BİR DE BENİM BABA HAKKI KİŞİLİĞİM VAR DİYORSUN.DEPRESYONA GİRDİM BİLE SENİ BU KADAR SEVDİĞİMİ BİLMİYORDUM.ŞEBNEM'İN AYMAZLIĞI İLE BENİ AYNI KEFEYE KOYMAN CANIMI YAKIYOR.SONSUZA DEK UYUMAK İSTİYORUM.

Yorumu gönderen: geceçocuğu, 14.04.2017, 02:30 (UTC):
Sn.BERAY hanıma.....Az önce uyandım..BJK maçını merak etmiştim..Sonuç;gönlümden geçtiği gibi,çıkmış..Yani,'tek gollü mağlubiyeti en kötü sonuç', diye yazdığımı (saat 21:47 ) biliyorsun...Nereden tahminimi de yazmıştım....
BJK 'li değilim;ama,Kadıköy'deki halamlarda kaldığımda İnönü'ye maç seyretmeye giderdim...İlk BJK maçını 1979'da seyretmiştim..Eniştem götürmüştü....BJK'li değilim;ama,orada (Serencebey'de )yazın kaldık..Halkevi'ne 150 metre mesafedeydi.. Sana ekim ayında bu durumumuzu yazmıştım....
BJK'ye sempati nedenim ise,rahmetli Baba Hakkı'nın kişiliğini tasvip ediyor oluşum....Mesela evvelki c.tesi bildiğin gibi,hayırlı bir işim için,İzmir'deydim. Akşam bir bilardo salonunda BJK -Gençlerbirliği maçını seyrederken ( ilk yarının uzatma dakikalarında ) top ,ileri sol kanatta Queresma'ya geldiğinde bir baktım rakip kale önünde iki BJK'li...Gayri ihtiyari bir şekilde ;''Neden olmasın be !''diye ,yüksek sesle bağırınca bazı kişiler bana baktı .. Ve,pozisyon devamında Queresma topu rakip altı pas bölgesine gönderdi.Akabinde de gol geldi...İşte ben orada bu işin olabilirliğine yüzde oranı ile bakıyor ve hissediyorum.
''Ne alaka( !.)'',diyebilirsin ;ama,' seninle arkadaşlığımızın sonuna geldik', yüzdesi bayağı yukarılarda seyrediyor...Yani;''Bu iş neden sona ermesin be !''.
Babanızın rahatsızlığına üzüldüm..Geçmiş olsun..Keşke kızlarının mürüvvetini görse.Belki,mutlu olur.Moral kazanır..Bu senden ziyade kardeşinin başaracağı bir olgu..Aklıma geldi de üzerimde kalmasın .Bir keresinde kardeşinin beni bir mesajımdan ötürü yanlış anlamasına çok kızdım;zira,'' ....bana ve Dileğe mi asılıyorsun ?''diye son yıllarda üzerime atılan en utanç verici cümleyi sarf etmişti...Ben asıl o zaman sizlerden soğumaya başladım......
İst.'da tanıdığım dr. Zeynep Kamil'de...Bir de bize müstakbel gelin adayı var......
İki gün önce hiper aktiflik'le ilgili bir yazım vardı..Orada sizinle bir ortak yönümüzün de bu olabileceğini ,vurgulamıştım...Geçiniz,gitsin...
GECEÇOCUĞU.

Yorumu gönderen: GECEÇOCUĞUNA , 14.04.2017, 00:00 (UTC):
BANA ÜZÜNTÜ YARAMIYOR,BUNU BİLİYORSUN .AMA YETMEZMİŞ GİBİ ÜZÜYORSUN.BAŞIM DÖNÜYOR O GÜNKÜ GİBİ.O GECE ÇOK FENA OLMUŞTUM.DUYGU SÖMÜRÜSÜ DEĞİL.YAPMAM DİK DURURUM.FAKAT HASTAYIM ONU ÖNLEYEMEM.ÜZME BENİ O GECE GİBİ.YALANCILIKLA SUÇLANMIŞTIM,KARALANMIŞTIM.FAKAT HAKSIZDIN. AİLEM YÜZÜNDEN BENİ SUÇLUYORSUN. SENDEN BIKAYIM DİYE DEĞİL Mİ TÜM BUNLAR? TABİİ Kİ ÖYLE SEN YAŞAYACAKSIN BANA NE OLURSA OLSUN.....

Yorumu gönderen: GECEÇOCUĞUNA , 13.04.2017, 23:23 (UTC):
BAŞKA DİR SAYFADA İLAHİ İLE MESAJLAŞIYORSUNUZ.KONUŞMAALARINIZ HOŞUMA GİTTİ,YAZDIKLARIN DA VELEV Kİ O HASTA YARDIM EDİYORUM.SİZLE KONUŞACAK ÇOK ŞEYİMİZ VAR ARDINDAN UZUN VADEDE İLİŞKİMİZ OLABİLİR GİBİLERDEN BİRŞEYLER YAZMIŞSIN.ALLAHTAN DÖNDÜM OKUYORUM DA ANLIYORUM.HALA YALANIMI ISPATLAMA AMACI GÜDÜYORSUN.ŞÜPHELER ŞÜPHELER...DOKTORA BUNDAN DA BAHSET.DAZOWEN İLE ÇIKIYORMUŞUM,O BENDEN YARALANIYORMUŞ GİBİ BİR MANZARA ÇIKTI.NAMUSUMA DİL UZATTIN.AYNI KIZ MI MERAK EDİYORUM?DİYORSUN.DAZOWEN MIDIR DAZLAK MIDIR NEDİR TANIMIYORUM.İNAN YA DA İNANMA .....BEN KENDİMİ BİLİYORUM HER AÇIDAN.HİPERAKTİF OLDUĞUMU DA BİLİYORUM.ÇOCUKKEN AZGINDIM ERKEK ÇOCUKLARI GİBİYDİM.O ZAMANDAN BERİ KARŞI CİNSLE İYİDİR ARAM.KIZLARI SEVMEM.DEDİKODUCU ,KISKANÇ BULURUM.

Yorumu gönderen: GECEÇOCUĞUNA , 13.04.2017, 22:51 (UTC):
SİZE SON KEZ SÖYLÜYORUM.BEN PSİKİYATRA GİTMEDİM.NÖROŞİRÜRJİSTE GİTTİM.ÇÜNKÜ KAZA GEÇİRMİŞTİM.GALİBA BU TİP BİR DOKTORUN NEYE BAKTIĞINI BİLMİYORSUN.BEYNİ BEYİN SAPINI AMELİYAT EDER.YÜRÜMEYE BAKAR,REFLEKSLERE GÖZ,BACAK,AYAK TABANI.TANSİYONU ÖLÇER NABZA BAKAR.ÇOK GİTTİM .BİR KİŞİYE GİTTİM.ONU SEVMİŞTİM.KOLAY DOKTOR BEĞENMEM.KOMİK OLMALI MORAL VERMELİ AİLESİNDEN BAHSETMELİ. DAHİLİYECİ ORHAN BEY DE ONUN GİBİ.ÇOK KOMİK.KIZLARINDAN BAHSEDER HER İKİSİ DE.PSİKİYATR,PSİKOLOG TANIMAM.CENGİZ BEY BENİM DOKTOR OLMAMI İSTEMİŞTİ BANA YAKIŞIRMIŞ.ÇOK GEÇ AMA DEYİNCE BOZULDU.O DA ŞAİRDİR.

Yorumu gönderen: GECEÇOCUĞUNA , 13.04.2017, 21:19 (UTC):
SAYGIDEĞER HALANIZ HANIMEFENDİYE YASİN İNMİŞTİR.ANNENEZ VE BABANIZLA BERABER ....VE VEFAT ETMİŞ NİCE ÖLÜLERİNİZE.ÖNCEKİ BUGÜNKİ.BİR SOLUKLUKLUK BİR ŞEYDİ.TEŞEKKÜR İSTEMEZ.ZATEN SİZ BENİ GERÇEKTEN SEVMEDİNİZ Kİ!

Yorumu gönderen: GECEÇOCUĞUNA , 13.04.2017, 21:00 (UTC):
SENİ HİÇ BEKLEMEDİĞİN BİR AN ARAYACAĞIM.İSTER TUTKAL DE İSTER BAŞKA ŞEY.BEN BULUNCA UNUTMAM,KAYBETMEM DE.....ANNEANNEMLER YAŞASAYDI ORADAN ARARDIM,BOSTANCI'DAN.AMA ÖLDÜLER.HAYATTA HER İŞİM TERS GİTTİ,YİNE ÖYLE.ÖNCE KAZA OLDU VE HASTALIK GELDİ HİÇ ÜSTÜNDE DURMADIM.ARDINDAN ÜNİVERSİTEDE BÜ KAZANAMADIM,SAÇMA SAPAN BİR YER GELDİ.BARİ MSÜ ' YE GİTSEYDİM DE TİYATROCU OLSAYDIM.KOMEDYEN.SENARİST FALAN.GÜLDÜRMEYİ PEK SEVERİM.BABAM BANA GELEN EVLENME TEKLİFİNİ GERİ ÇEVİRDİ TANIMIYORDUM.HERHALDE 10 YAŞ BÜYÜKTÜ.BEN 18İNDE BEBEK.HİÇ BİR ŞEYDEN HABERİ OLMAYAN TEMİZ BİR KIZ.GAZETECİLİK BİLE PARASIZLIKTAN KISA SÜRDÜ.MUSTAFA'YA SOR .ANLATSIN.ÇÜNKÜ BANA İNANMIYORSUN.NE KADAR KİLOLU,ÇİRKİN BİRİ OLDUĞUMU DA SORG.AMA O DOSTTUR.BANA KÖTÜ GÖZLE BAKMADI.SEVGİLİSİ VARDI.ONUNLA TANIŞTIRIR KIZLAR HAKKINDA FİKİR DANIŞIRDI. GAZETECİLİKTEN SOĞUDUM. KENDİME GÜVENİM UÇTU.SONRA KİMSEYLE EVLENEMEDİM BEĞENDİLER DE BEN SEVEMEDİM.YA DA TERSİ.KADER DE VAR İŞİN İÇİNDE.İŞİN KÖTÜSÜ ARTIK GÜZELDİM,ZAYIFTIM. SONRASINI BİLİYORSUN.

Yorumu gönderen: GECEÇOCUĞUNA , 13.04.2017, 20:11 (UTC):
HAŞMETMAHAPLARI, ZİMZO BEN DEĞİLİM.YEMİNLE. SANA BİR SIR VERECEĞİM.DOSTUM OLDUĞUNU BİLİYORUM.BEN GECELERİ UYUYAMAM,EVDEKİLERİN SESİNİ BAĞIRIŞMALARINI DUYABİLİYORUM.KONUŞMALARINI.HER ZAMAN DEĞİL DOKTORDAN UYKU HAPI DİLENAM DA ONA DİLENMİŞTİM VERMEDİ.NEDEN BİLMİYORUM.YARDIMINA İHTİYACIM VAR.ZATEN BENİM GİBİ HAREKETLİ BİR İNSAN EVE KAPANINCA KAFAYI YİYOR.AŞKI BULDUĞU ADAM ONA SIRTINI DÖNÜYOR.EMİNİM AŞKI BAŞKASINDA BULACAK.BANA NE OLACAK?ORASI MUAMMA! HERŞEYİ DUYUYOR DEĞİLİM.ÇOĞU ŞEY BANA NE SÖYLENDİ NE DUYDUM. BAZI ŞEYLER GEÇ SÖYLENDİ ŞOK GEÇİRDİM ,AĞLADIM.ÖYLECE KALAKALDIM.SESİM DİLEK'E GİTMEDİ YATIŞTIRMAYA ÇALIŞTI BENİ FENALAŞACAĞIM SANDI,KORKTU.ONU /SENİ ARAMAK İSTEDİM SANA HESAP SORACAKTIM.BENİ ZOR DURUMA DÜŞÜRDÜN. UNUTTUM.ONUNLA ARKADAŞLIĞIMIZ BİTİYORDU.BEN AİLEM,AKRABALARIM,ARKADAŞIM İLE SENİN ARASINDA KALDIM.
KUTLARIM BJK GOL ATTI.BABAMLA ORTAK YÖNÜNÜZ. BABAM AMELİYAT OLACAK.KUZENİM DE BY-PASS OLACAK.BANA DA STENT TAKILIRSA HİÇ ŞAŞMAM.SEVİNİR MİSİN?

Yorumu gönderen: GECEÇOCUĞUNA, 13.04.2017, 19:46 (UTC):
AFFEDRSİNİZ BEYEFENDİCİĞİM,ZİMZO 34 KİM,ARZU KİM,RUH HASTASI MI DOKTORU MU O KİM,DAWZERN İŞTE ÖYLE BİRŞEY O KİM?HİÇ BİRİYLE UZAK YAKIN İLİŞKİM YOK.AZAZEL İLE DE SOULMATE İLE DE ÇARESİZ İLE DE VE GERİ KALANLARLA DA

Yorumu gönderen: GECEÇOCUĞUNA, 13.04.2017, 19:37 (UTC):
EFENDİM,BEN DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMAM .SEN TERBİYELİ YAZMIŞ YAPIŞKANLIK BU DEMEMİŞSİN.ÖTEKİ SİTELERDE Mİ NE OKUDUM. EVET ÖYLE OLDU.BİRİNE İÇİNİ DÖKÜYORDUN.GARİP İSİMLİ BİRİNE. SEN BENİ SİLMİŞSİN. KİLOLU OLDUĞUMU NEREDEN BİLİYORSUN?KİM SÖYLEDİ?MUSTAFA İLE İRTİBAT MI KURDUN?93 YILINDA ÜSTÜSTE GİYİNİRDİM.CEKET ÜSTÜNE PALTO. SONRA ÇOK ÇİRKİN MAKYAJ BİLE YAPAMAYAN BİR KIZDIM.BENİM TANIDIĞIM O ADAM YUMUŞARDI.BENİM TANIDIĞIM ADAM ÇOK BAŞKAYDI.BENİ ÖLDÜRMEZDİ.BAŞKA KIZLARA YÖNELMEZDİ.TANIDIĞIM O ADAM BENİ SEVERDİ.MAHKEMEDEN DE KORKMAZDI.ONLAR SENİ KORKUTMAK İÇİN UYDURULMUŞ ŞEYLER.YUTTUN ŞEBNEM SENİ FENA KORKUTMUŞ. ARTIK BANA YAKLAŞMAZSIN.AMA HEDİYENİ ALACAĞIM.VEREMEDİĞİMDEN BEN DE KENDİ MASAMA KOYACAĞIM.GERÇEK DOST SEN MİSİN?HANİ NE YAPTIĞIMI GÖREN.

Yorumu gönderen: geceçocuğu, 13.04.2017, 19:35 (UTC):
SN.BERAY hanıma...Diğer sayfalara da bir baktım...
Paranormalde dil bilgimi eleştiriyorsun..Kabul ederim;fakat ,sizin yazdığınız gibi, ' ...dağarcığı 'değil;'darağacı' 'dır...Kardeşinizin dil bilgisi sizden çok daha geniş...
Yine aynı sayfada ;'' ...o doktorlar sınırlı sayıda ...'diyorsunuz..
Bir insan belli bir branştaki doktor sayısını nasıl bilebilir ?.Ancak ,o konuda rahatsızlığı varsa ,bilebilir...Ben, sizin gittiğiniz doktorlarla hiç işim olmadı..
ünlem işaretlerini,cümle içinde değil,sonunda kullanmaya gayret gösterip,vurgumu sona saklıyorum.
Telapatide ise,''benden kurtul'',diyorsunuz...Ki,bundan sonra bu telkininizi yerine getireceğim.
Son satırlarım ise şu;ben,o sayfada Zimzo 34 'e yazdım...Ve,siz cevaplamışsınız.Bu durumda Zimzo'nun kim olduğu ortaya çıktı..
Bakın ben YDGÇ 'yi açıkladım...Siz de bu şeffaflığı pekala (Zimzo 'yu ) gösterebilirsiniz ..GECEÇOCUĞU.

Yorumu gönderen: geceçocuğu, 13.04.2017, 18:47 (UTC):
Sn.BERAY hanıma....Önce şunu söyleyeyim..Yazılarınız adeta duygu sömürüsü amaçlı.....Lütfen bana ispat edemeyeceğim düşüncelerinizi benimle paylaşmayın...Dün de belirttim ;bu tür düşüncelerinizi evleneceğiniz kişiye aktarın...
Hııı ! illa ki,anlatıp içinizi dökmek istiyorsanız ve de bu sizi rahatlatacaksa ; sabaha kadar yazın....Aksi durumda ben size cevap yazacak olursam ; kardeşinizin 24 kasım günü belirttiği gibi,size umut verdiğimden dolayı bu işin sonu mahkemede bitermiş....Sizlerle uğraşacak zamanım yok...Belki belki bu siteden güncel konular üzerine düşüncelerimi sunabilirim...Mesela bu akşamki Beşiktaş maçından BJK adına ümitliyim..En kötü ihtimal tek gol farkla mağlup olur..Yani,rezil olmaz ; zira ,BJK liğde moral olarak rahat..Tek odaklanacağı nokta ,bu maç.....Refarandum seçimi ise,ilgimin yıllardır olmadığı bir konu...Siyasete çok uzak birisiyim....Hatta,pazar günü neyin oylanacağını dahi bilmiyorum...Kısacası ,ha ben ha Türkiye'ye turistik ziyarete gelmiş bir turist...
Yazılarınızda dikkatimi çeken şu oldu.Hem diyorsunuz ki;''...babama attığın mesajları bana göstermiyorlar...''. Diğer taraftan da ;''...beni unutmak için,dr.'a gidiyormuşsun...''. ( Babana bununla ilgili mesajımı atmıştım..Zaten,dr.'a gittiğim ve psikolojik seans bittikten 15 dakika sonra halamın vefat haberi gelmişti...O an Konya'daydım.) Şimdi sen olsan hangi BERAY'a inanırsın !....Ben,hiç birine inanamıyorum....Kusura bakmayın....Uykusuzum...GECEÇOCUĞU.

Yorumu gönderen: GECEÇOCUĞUNA , 13.04.2017, 18:18 (UTC):
DAYAMAYACAĞIM GALİBA İSMİNİ YAZACAĞIM.HAYDİ BU SEFER DE VAZGEÇTİM.BEN ONU ABIGAIL OLARAK TANIDIM.O DA YOĞUN DUYGULAR'DI. BİZ ÖNCE İYİ ARDINDAN KAVGALI DÖĞÜŞLÜ BİR İLİŞKİYE BAŞLADIK.O BENİ İNCELEMEK İÇİN BİR DEFTER,BEN DE ANILARIMIZI YAZMAK İÇİN BAŞKA BİR DEFTER TUTTUK.BEN BİR AJANDAYA YAZDIM ONU.İLEERLEDİKÇE İLİŞKİMİZ ORTAK ZEVKLERİMİZ ORTAYA ÇIKTI.
BEN ONDA GERÇEK DOSTU TANIDIM.SONRA SEVİP AŞIK OLDUİM.ONU BİLEMEM. BENİM GERÇEK DOSTUMDU SON DOSTUM.ÖRNEĞİN İKİ ELİMDE DE BİRER AVUÇ İNCİ OLSA BİR İP BULUR,TESPİH GİBİ DİZER SONRA BOYNUMA TAKAR.TELEPATİ İLE BENİMLE KONUŞUR BEN DE ONUNLA.YAPTIĞIM VE YAPAMADIĞIM HERŞEY KENDİMİ VE ONU KORUMAK İÇİN.ROMEO VE JULIETTE GİBİYİZ.ONUN AİLESİ İYİ BENİMKİLER DÜŞMAN.BEN ONU SEVDİM.KUSUR BULAMADIM.BANA BAĞIRMASI AĞIRIMA GİDİYOR O KADAR.KARISI OLMAYI BİLE KABUL ETTİM.ŞİMDİ GELİNLİĞİ DE İSTEMİYORUM.ALLAH HUZURUNDA EVLENMEK İSTİYORUM. VE O BEBEĞİ DÜNYAYA GETİRMEK.ERKEK OLSUN İSTİYORUM. ONUN AYNASI OLMAK İSTİYORUM,ŞEYTANI.BUNLARI OLDUK.O BENİM KUSURUMU İFŞA ETTİ.PUR-Ü PAK BİR ZEVCE İSTİYORDU. O BEN DEĞİLDİM YAZIK Kİ!AMA ONU SEVDİĞİM GERÇEĞİNİ DEĞİŞTİRMİYOR BU. O DA BENİ SEVİYOR BİLİYORUM.BİZİM İLİŞKİMİZDEN KOCAMAN BİR ALEV YÜKSELİYOR.BUNU BAŞTA SEZMİŞTİM.İSMİNİ BİLE BİLMİŞTİM,DOĞUM TARİHİNİ DE. PEK ÇOK ŞEYİ BEN HATIRLARIM,O KARIŞTIRIR.SORUN DA BURADAN ÇIKAR.KAFASI ÇOK DOLU.SEVİLİYORSUNUZ BUNU BİLİN!SEN BENİM BİR PARÇAMSIN.BİR YERE GİTME SAKIN.KAL SEN YANIMDA KAL!

Yorumu gönderen: GECEÇOCUĞUNA , 13.04.2017, 16:48 (UTC):
GECEÇOCUĞU, BİZİM AİLEDEN KİM NE YAPTI SANA?ÖYLE KİHASTALANDIN.BADEMCİKLERİN ŞİŞTİĞİ GİBİ YATAKLARA DÜŞTÜN.ŞOK GEÇİRDİN. VE BANA DÜŞMANLIĞIN BÖYLE BAŞLADI. BENİMSE BİRŞEYDEN HABERİM OLMADI.OTURUP DÜŞÜNDÜM.NEDEN BU DÜŞMANLIK ,GAREZ.....BEN YAPMADIĞIMA GÖRE...TEVEKKELİ DEĞİL. BU ŞEBNEM!TABİİ BENDEN AYRILMAYA KARAR VERDİN.

Yorumu gönderen: GECEÇOCUĞUNA , 13.04.2017, 16:25 (UTC):
SN.ERSOY,SENİN VEYA SİZİN SOYADINIZLA SİZE HİTAP ETMEK BANA AĞIR GELİYOR.ZATEN ÇARPINTIM VAR.MADEM HERŞEY BANA BAĞLI BEN SANA GEL BULUŞALIM ,OTURUP KONUŞALIM HEDİYENİ VEREYİM.BENİ SEVECEKSİN ADIM GİBİ BİLİYORUM.BANA İNANACAKSIN.BENİ YİNE,YENİ,YENİDEN SEVECEKSİN.KUSUR BULAMAYACAKSIN.DOĞRULAR NİÇİN SÖYLENİR BİLİR MİSİN SEVİLMEK İÇİN DEĞİL.İKİ İNSAN ARASINDAKİ İLİŞKİNİN TEMELİ BÖYLE ATILIR.SİZDEN VAZGEÇMEYECEĞİM.NÜVENİZİ GÖRDÜM;İNSAN GİBİ İNSAN VARDI ORADA.GÜZEL ANNEN HARİKA BİR ÇOCUK YETİŞTİRMİŞ.DEĞERİNİ BİLMEYENLERE DUYURULUR. KEŞKE ADINI YAZMAMA İZİN VERSEN .....MİLLETE NASIL BİRİ OLDUĞUNU ANLATIRIM.BU GECE ABDESTLİYİM,ANNENE,BABANA,HALANA YASİN İNDİRECEĞİM.ANNEN MERHUME SEVİM H.,BABAN MERHUM M.ALİ B.,HALAN MERHUME LÜTFİYE H.BAŞKA KİŞİ VARSA YAZ, ONLARA DA GİTSİN.
SEVGİLERİMLE

Yorumu gönderen: GECEÇOCUĞUNA , 13.04.2017, 15:32 (UTC):
SN .ERSOY, ŞİRAZEYİ KAÇIRMIŞIM MİZANSEN YARATIRKEN.NE YAPAYIM SANA ÇOK KIZMIŞTIM.HAYALGÜCÜM DE FAZLA ÇALIŞINCA SEN KIRILDIN.HASSASSIN.BEN AFFEDİCİYİM.TOPARLARIM KENDİMİ.BAŞTA ÇOK KÖTÜ OLURUM .ŞU ANDA ÖYLEYİM.UZUN ZAMAN DEPRESİF OLACAĞIM.RUH HASTASI YARATTIN. KUTLARIM.BENİ DÜZELTMEK SENİN ELİNDE.YAHU ,SEN DEMİYORMUSUN ZEKİ BİR KIZSIN DİYE.MİZANSENLERİN İÇİNDE TEK BİR GERÇEK VARDIR; O DA SENİ SEVDİĞİM.SEN MELANCHOLY MAN SİN ASLINDA.

Yorumu gönderen: GECEÇOCUĞUNA, 13.04.2017, 15:05 (UTC):
SN.ERSOY,GALİBA FENALAŞTIM.MİDEM ALLAK BULLAK...SEBEBİ SENSİN.BENİM ADIMI GÖRÜNCE SEVİNİRSİN SANMIŞTIM.SEN MUTLU EDERDİN ESKİDEN BENİ.ŞİMDİ DEĞİL.SAKIN GEÇMİŞ OLSUN DEME. ALAY ETTİĞİNİ DÜŞÜNÜRÜM.ÇÜNKÜ BENİ BIRAKMAYI ŞİDDETLE İSTİYORSUN.SOĞUMUŞSUN.BEN SANA NE YAPTIM?BUNU SORACAĞIM SÜREKLİ....DÜRÜSTLÜK VE GERÇEKLİK Mİ İŞE YARAMAYAN.MUTLULUK BÖYLE KURULUR.

Yorumu gönderen: GECEÇOCUĞUNA, 13.04.2017, 14:48 (UTC):
DÜN GECE AĞLADIM.BENİ BIR DAHA SEVMEYECEK,BANAA İNANMAYACAK Kİ SANA DOĞRULARI SÖYLEDİM YALANIM YOKTU.ARAMIZDA GERÇEKLER OLSUN İSTEDİM.AMA KARDEŞİM KATMERLİ OLARAK BENİ SENDEN UZAKLAŞTIRMAK İÇİN YAALAN SÖYLEDİ YA DA ABARTTI.SENDEN SONRA YÜZÜM HİÇ GÜLMEDİ DIŞARI BİLE ÇIKMADIM.EVE KAPANDIM.BENDEN BIKTIĞINI DA ÖĞRENDİM YA TAMAM.ASIL ÖLMESİ GEREKEN BENİM.ZATEN DOKTORA GİDİYORMUŞSUN,BENDEN KURTULMAK İÇİN.ACABA ONU İÇİMDEN NASIL SÖKÜP ATABİLİRİM......UYKUSUZ GECELERİMİN HESABINI VER DE GİT BARİ.ÇÜNKÜ BENİ İSTEMİYORSUN. ÇÜNKÜ BEN SANA YALAN SÖYLEMİŞİM.KARŞIMA ÇIK YÜZYÜZE GELEYİM SENİNLE ANLATACAKLARIMI BİR DİNLE,KARAR VER.HAKLI BULACAKSIN.

Yorumu gönderen: geceçocuğu, 13.04.2017, 01:38 (UTC):
Sn.BERAY hanıma.....Yıldız Yokuşundaki iş eğer olmasaydı,karşı tarafın bana zaten yüzü yok,bu kez hepten silerdim onu...Zaten bu yazıyı da şu nedenle yazıyorum; hani siz,diyorsunuz ya !;''senden dost çıkmaz ..''diye.İşte sizin için,iş isteyeceğim kişiye de geçmişte çok dostluk yaptım ;ama,o yanlış yaptığı için,bana yüzü yok...İşte ona son bir şans verip,sizin için,iş isteyecektim.....Bu kişi ,İst.'da benimle aynı kanı taşıyan 5 kişiden biri...Nihayette ailede ağabeysi yerine geçerim...Unutma ! her şey sana bağlı...
Hammadde olayı kardeşimin saflığımdan kaynaklandı...Ama,bunun hesabını fazlasıyla karşı taraftan çıkartacağım...Rakamsal değeri 20 bin liraydı....GECEÇOCUĞU..

Yorumu gönderen: GECEÇOCUĞUNA , 13.04.2017, 01:25 (UTC):
BEN SENİ HAREKETE GEÇİRMEK İÇİN BAZI YÖNTEMLER BULUYORUM.O DA KIRICI BİR YÖNTEM ...YOKSA DOSTUMSUN.BEN SANA ALIŞTIM.EYVAH SAAT KAÇ BİRİLERİ HAREKETLENDİ.KIZMA AMA BENİ SENDEN ÇALAN ONLARDIR. BEN SENSİZ OLAMIYORUM.SKILDIN MI?YAPMA BİR TANEM.....ONKİŞİDEN ÜÇ TANESİ YETER. NUMARALARI ŞİFRELİ VER

Yorumu gönderen: GECEÇOCUĞUNA, 13.04.2017, 01:16 (UTC):
ANLAT BANA GECEÇOCUĞU N'OLDU SANA ?O HAMMADDE NE?YAPIŞKAN BAZLI MI?SONRA SİZİ NEDEN PARAVAN OLARAK KULLANDILAR?BU HOŞ DEĞİL.....HERKESE HAKKIMDA DELİ DİYE YAZMIŞSIN.BEN DE DURUP KENDİME BAKMA İHTİYACI HİSSETTİM VE ÇOK KORKTUM.KARŞI TARAF BİLİR GÖRÜR,SEN ANLAMAZSIN.HEM SENDEN ŞEBNEM'E NASIL YARDIMCI OLABİLİRİM ONU SORDUM.BİR YIĞIN ÖRNEK VERDİM.BENİ SEVSEN BANA YARDIMCI OLURDUN. ONCA GÜN DURDU BU YAZILAR BEKLEDİ OKUNMAYI. GALİBA SENİ SEVEN SENİ GÖRMEK İSTEYEN BENİM.

Yorumu gönderen: geceçocuğu, 13.04.2017, 01:15 (UTC):
Sn.BERAY hanıma...Benden ,''dost çıkmazsa,'' lütfen bana hitaben yazmayın....Eğer nasıl bir kişi olduğumu da merak ediyorsanız,size 10 arkadaşımın tlf numarasını veririm..Onlara beni sorarsınız.....
Vallahi beni sıkmaya başladınız...GECEÇOCUĞU.

Yorumu gönderen: GECEÇOCUĞUNA , 13.04.2017, 01:06 (UTC):
OOO FFF,YA GİTTİ GÜLLÜK GÜLİSTANLIK İŞ......SANA TEŞEKKÜR EDERİM.HERŞEYE RAĞMEN......BENİM İÇİN İŞ BULMUŞSUN.ÜNİVERSİTE TERKİM DİYE ALMAZLAR SANDIM,KOLEJE GİTTİM AMA ABLAN GİBİ INGİLİZCEM YOK.YİNE NEDEN BEN SUÇLUYUM ANLAMADIM.KİMSE TECAVÜZE UĞRAMADI Kİ!ALANYA HALKI SAPIKTIR.HAKAN'LA BİR HALT YEMEDİM ROMANTİK BİR FLÖRTTÜ.

Yorumu gönderen: geceçocuğu, 13.04.2017, 01:05 (UTC):
Sn.BERAY hanıma.....Size,'' deli ,''filan dediğim yok;bilakis,gayet zekisiniz...Bunu inkar edemem...Babanıza da bu yönünüzü övgüyle sundum.
''Altınıza yapmak'',lafı da nereden çıktı yahu!...Var sayalım bir arkadaşımın böyle bir durumu var.Ben onu kendimden uzaklaştırmam;bilakis ,yardımcı olurum....Lütfen! bu konuyu geçelim...Zaten bugün bir hammadde nedeniyle canım sıkıldı...Paravan olarak kullanıldık..Zoruma gitti....
Doğum günümde ister arayın,ister aramayın..Siz bensiz daha güzelsiniz.....GECEÇOCUĞU...


Yorumu gönderen: GECEÇOCUĞUNA, 13.04.2017, 00:56 (UTC):
BENDEN GERÇEK DOST ÇIKAR AMA SENDEN BİR ŞEYCİK ÇIKMAZ.O GÜZEL ANNEDEN SENİN GİBİ EVLAT ÇIKMIŞ,YAZIK.AZAZEL'İ TANIMIYORUM.SADECE BİR GRUPLAR SAKIN ADIMI VERME.DEŞİFRE ETME İSMİMİ.GEREKMİYOR.ONLARLA BAŞKA ŞEYLER KONUŞ BENİ TARTIŞMA.ONLARIN BİR GRUP OLDUĞUNU NEREDEN Mİ BİLİYORUM?ONLAR YAZDI.

Yorumu gönderen: geceçocuğu, 13.04.2017, 00:47 (UTC):
Sn.BERAY hanıma...Hakan'la ve diğer erkeklerle olan her boyuttaki ilişkilerinizi bana değil ;ilerde evleneceğiniz kişiye anlatın...Bana bir şey anlatmak isterseniz de gezilecek-görülecek yerlerden olursa daha iyi olur......Sizin ve evinizin diğer sakinleri hakkında söylediklerinizi alt alta topluyorum çetrefilli görüntüler elde ediyorum....İyisi mi,bu konuları daha samimi olacağınız erkeklere anlatın...Aksi durumda inandırıcı olmadığınız gibi,kendinizi komik duruma soktuğunuzun farkında olamıyorsunuz...
Kaldı ki,kardeşinizden yediğim küfür ve hakaretlerin haddi hesabı yok...Bir kadına yakışmaz...Babanıza da söyledim bunu...
Şunu diyebilirsiniz:''Neden tepki vermediniz ?''. Karşılığını aynı şekilde verilmeyeceğini ablam bize öğretti....Zamanla beni ,sizin değil de kardeşinizin tanımasını isterim ...Ki, bu küfürleri hak etmediğimi ,görsün...Ve,göreceksiniz, kardeşiniz benden özür dileyecek...Ben bunu Allah'tan istedim ,çünkü....Hııı ! Dilek'i de unutmuş değilim;zira ,o da ortadan,kayboldu...Çok üzülmüştüm bu duruma o zamanlar...Oysa ,değmezmiş..Gerçek kimlikler ortaya çıkmaya başladı......
Galiba siz 5-6 yıl önce daha kiloluymuşunuz...
Şu dergicilik olayını da söyleyeyim..Hatırlarsanız, size 6 ekimdeki bir yazımda ;''özel tv kanallarından birine iş için,müracaat edin '',demiştim...Siz ise;'' diploma-yabancı dil isterler...Beni istemeyeni ben de istemem ,''demiştiniz....Aslında size Beşiktaş -Yıldız Yokuşunda böyle bir iş bulmak için 7 ekimde gelmiştim...Ve,''Dilek'de sana 15 dakikalık mesafede olsun'', demiştim...Fakat,babanız bana hakaret etti....Yıldız'daki işi kısmen ayarlamıştım..Sadece size sürpriz yapmak istemiştim;zira anneniz ,evde canınızın sıkıldığını ,söylemişti....Mamafih,her şeyde bir hayır varmış...Ve,gördük ki, değmezmişiniz....GECEÇOCUĞU.

Yorumu gönderen: GECEÇOCUĞUNA, 13.04.2017, 00:46 (UTC):
SEN BENDEN DE AİLEMDEN DE NE İSTİYORSUN?NEDİR BİZE GAREZİN?....SENİ BENİMSEMİŞTİM.DEMEK ÖYLE BİR NEFRET Kİ İÇİNDEKİ SAÇLARIMIN KIRPILMASI İSTİYORSUN.GHOST RIDER MI KİM SADECE SENİ SİLKECEK BİR İSİM.O KADAR.SAKAT DEĞİL. DİNDEN İMANDAN UZAK DEĞİL.ALTINA İŞEDİĞİ DE YALAN.BAZEN BİRİLERİNİ ÇİMDİKLEMEK GEREKİR.KABASINI MORARTMAK.OHHHHH.....YD.UNUTULMUŞTU.YENİ SEVGİLİN SANIYORDUM.ADI VE SOYADI.EYÜP SULTAN'A GİTMİŞTİM.BURSA'daya O DÖNERİN TADINI BİLİRİM.
BİTİRMEK İSTİYORSAN BİTİRELİM. BAŞKASINI BULAMAM BEN BU YAŞTAN SONRA.AĞIZ KOKUSU DA ÇEKEMEM.SÜREKLİ KİTAP YAZARIM.HEM ZATEN BEN DELİYİM DEĞİL Mİ?O DOKTORLAR ÖNCE KENDİLERİNE BAKSIN .SONRA TANIMADIKLARI BİRİNE 3.AĞIZDAN TEŞHİS KOYSUNLAR.

Yorumu gönderen: geceçocuğu, 12.04.2017, 23:48 (UTC):
Sn.BERAY hanıma..İlk nick name'mim ,''Yoğun Duygular''ın YD'si...Sizin koyduğunuz son nick ise,''Gece Çocuğu''nun GÇ'si...Yani:YDGÇ...Üçüncü nick hangi bayandan gelecek acaba ! Belki ailen koymuştur bile.
Bu yazım daha uzundu ;ama,elim bir tuşa yanlışlıkla değince silindi..
Hani sizin,başka isimle yazılarınız yoktu da ,Ghost Rider kim ?...Azazel'e de yazdım...
16 mart'ta Eyüp Sultan'a gidip,hayırlı kısmet için,2 rekat namaz kıldım.Size de öneririm...17 mart'ta da Bilecik'i gezmeye gittim.
Ki,böylece 67 vilayet gezmiş oldum..Geride 14 tane kaldı...Önümüzdeki ay 3-4 vilayet görme planım var.( Zonguldak ve Gümüşhane bölgesi)...Gezmeyi severim...Doğaya hayranım..Bu yüzden arada sırada,'' İrlandalı Kız'' filminin internetteki ''Ryan's Daughter Then and Now'',fragmanını izliyorum...Babana mektupta belirttiğim ( senin ihtiyacın olan hava orada var) köy de bu filmdeki sahnelerle adeta benzer görünümde...Annene söyle,seni oraya götürsün...Ben gittiğimde ,dönmek istemiyorum.......Babana Bursa'daki dönerciyi de senin için,yazmıştım....
Fazla muhabbete gerek yok....GECEÇOCUĞU.

Yorumu gönderen: GECEÇOCUĞUNA , 12.04.2017, 23:29 (UTC):
KARDEŞİMLE İLİŞKİMİZDEN BAHSEDEYİM BİRAZ .....O BANA ABA DİYOR YA İÇİM GİDİYOR.ASLINDA BEN HİÇ KOLAY KIZAMAM.ALLAH BANA SEVMEK NEDİR ONU VERMİŞ.AŞKI YÜKLEMİŞ FITRATIMA.....DELİ OLAMAM Kİ BEN.AKILLI USLU HAREKET EDERİM.HERZAMAN ŞEBNEM'İ DAVRANIŞLARIMLA ,KONTROLLÜ DAVRANIŞLARIMLA ALANYA'DA TECAVÜZDEN KURTARDIM.O ALKOLE ORADA BAŞLADI ERKEKLER KURT GİBİ ONA İÇİRDİLER BANA SÖKMEZ.BİR ERKEK BENİ KUCAĞA ALAMAZ.AKŞAM OLMAKTA YİNE ORALARDA BİZ EVE DÖNÜYORUZ YOLUMUZU KESEN ARABALAR OLURDU.ŞEBNEM FEVRİ DAVRANARAK ONLARI DAHA DA ÇEKERDİ.BEN BİZİM KIZI İDARE EDERDİM ,AKILLI ,USLU DAVRANARAK YAPMA DAHA ÇEKİYORSUN YAPMA ,OLMADI ŞU ARSAYA ATLARIZ OTOMOBİL ORAYA İNERSE TERS DÖNER.BEN KAFAMDA HERŞAYİ HESAPLAYAN BİRİYİM.ONA GÖRE DAVRANAN SONRA....SANA SÖYLEDİĞİM ÇİRKİN KELİMELER BANA YAKIŞMIYOR.FAKAT BENİ KIŞKIRTIYORSUN.

Yorumu gönderen: GECEÇOCUĞUNA, 12.04.2017, 23:10 (UTC):
BABAM SENİN MESAJINI SİLMİŞ,MEKTUBU DA ATMIŞTIR ÇÖPE.....NEYMİŞ SENİ TANIMIYORMUŞ NE MUHATAP OLACAKMIŞ. BİR DAHA BABAMA YAZMA ZATEN OKUTMUYOR.BENİM HABERİM OLMUYOR.DİLEK'İN KOCASINI DA ARAMAMALIYDIN.BUNU SANA SÖYLEMEMEM GEREKİYORDU.KARI-KOCANIN ARASINI DA BENİMLE ONUN ARASINI BOZABİLİRSİN.KOCASI SOYADIMI BİLMİYOR.TANIŞIRKEN İSMİMİ SÖYLEMEMEKTEYİM.SOYADIM DA ŞU DİYEMEM YA İŞ GÖRÜŞMELERİNDE OLUR.GAZETE PARDON DERGİYE GİTTİĞİMDE OLDU.BÖYLE YAPTIK.ADIM BÇ. İŞ İÇİN BENİ İSTEMİŞSİNİZ.İLK GÖREVİM PAZARLAMA VE RÖPORTAJDI.SONRA MAKALE YAZDIM.1 SENE BOYUNCA SÜRDÜ.HATTA HAKAN'LA BULUŞACAĞIM O ISRARLARDA BENİMSE İŞE GİTMEM LAZIM.İLK KAVGAMIZ ÖYLE ÇIKTI.KAVGACI DEĞİLİMDİR.ONUN DA SINAVI VARDI.YÜKSEK MÜH. OLACAKTI.YIDIZ'I KAZANDI.ONUNLA GURUR DUYDUM HALA DUYARIM.O ÖZBEK ONU BENDEN ÇALANA DEK...HASTANELİK OLDUM ÜZÜNTÜDEN.O DA AĞLADI HEP.ANNEM ONU ÇOK SEVERDİ.DEPRESYONU UZUN SÜRE ATLATAMADIM.ONUNLA EVLENMEKTENSE ÖLMESİNİ DİLEDİM.YÜZÜNE HAYKIRDIM. ŞAŞIRDI. ONCA YILIMIZ BERABER GEÇMİŞTİ BENDEN HİÇ KÖTÜ SÖZ DUYMADI.İŞTE O GÜNDEN BERİ YALNIZIM.Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56468441 ziyaretçi (143901721 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)