Aslan ve Akrep Burcunun Uyumu
 

Aslan ve Akrep Burcunun Uyumu

Bu ilişki yoğun duygularla dolu tutkulu bir beraberlik olacaktır. İkiniz de sabit burç olduğunuz için hiçbir konuda ödün veremezsiniz ve çıkan kavgada eşyalar havada uçmaya başlar. Aslan-Akrep çiftini izlerseniz, belki de arkasından gelen tutkulu sevişmeler yüzünden bu kadar şiddetli kavga ediyorlardır diye düşünebilirsiniz.

Aranızda bastırmaya çalıştığınız sürekli bir gerilim var. Bu yüzden ilişkinizde heyecan eksik olmayacaktır. İkinizde bu heyecanı seversiniz. Birlikteliğiniz güçlü bir enerji yaratacaktır.

Akrep, Aslan'dan daha gizemli ve derin duygulara sahiptir. Onun duygularını anlayamadınız zamanlar olacaktır. Akrep az konuşur ve kendinden pek bahsetmez. Kendinden bahsettiği zaman gücünü kaybedebileceğinden korkar.

Bu ilişkide sevgisini gösteren taraf siz olacaksınız. Güneş tarafından yönetilen Aslan, gülüşü ile buz dağlarını bile eritebilir. Akrep ise savaşçı Mars ve gizemli Pluto tarafından yönetilir. Bu yüzden duygularını açığa vurmaz ve masalsı bir gizeme sahiptir.

Akrep insanı sevdiği zaman tüm benliği ile sever. Siz bu ihtirası ancak tahmin edebilirsiniz. Sevdiklerine bakışları son derece yoğun ve büyülüdür. Akrebin gözleri ruhunun aynasıdır, tüm duygularını gözlerinden okuyabilirsiniz.

İkiniz hiçbir şeyi hafife almazsınız, özelliklede birbirinizi! İkinizde aynı derecede kıskanç ve sahiplenici olduğunuz için aranızda sorun olmayacaktır. Hayatınızı birleştirince Akrep size hayat boyu sadık kalacaktır. Siz ise aynı sadakati göstermekte zorlanabilirsiniz.

Para harcarken o kadar abartırsınız ki, Akrep sizin harcamalarınız karşısında dehşete düşecek ve ekonomik olmanız için size yalvaracaktır. Soylu Aslan ise kısıtlandığı zaman mutsuz olacaktır. Sonuçta su ateşi söndürecek ve Akrebin dediği olacaktır.

İkinizde güçlü ve baskın karakterlere sahip olduğunuz için bu ilişkide dikkatli olmalısınız. Biriniz gözden düşerse, etrafı gök gürültüleri ve yıldırımlar saracaktır. Birbirinizle yarışmak yerine farklılıklarınıza anlayış göstermeye çalışın. En büyük tehlikeyi iki tarafın inatçılığı oluşturacaktır. İkinizde sabit burç olduğunuz için esnek değilsiniz ve inatlaştığınız konularda takılıp kalabilirsiniz.

Çok güçlü bir ilişki olabilir, elinizden gelini yapmalısınız.

Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: Simay, 20.10.2018, 01:10 (UTC):
Akrep kadınıyım ve öyle bir aslan erkeğine aşığım ki... Ama ayrıyız, çok oldu ayrılalı ama çok seviyorum, unutamiyorum.. Aramizda hep bir çekim gücü var, olacak, bunu hissediyorum.. Aslan erkekleri çok başkadır.. Hele bir akrep, bir aslana aşıksa... Ortaya çok güzel şeyler çıkabilir..

Yorumu gönderen: Hicran, 31.12.2017, 10:40 (UTC):
Bn akrep sevgilim aslan cok tartisiyoruz ama 5 dk bile gecmeden kndini bana sevindirerek ozur diliyerek yine barisiyoruz her bi tartismada cok buyuk hatalar yapiyor sevgilim bn cok sinirliyim hatayi bi turlu afedemiyorum ve hatasi yuzunden knusmak icimden gelsede bi turlu mantikla yaklasiyorum ve yine tartisiyoruz

Yorumu gönderen: Ersin, 04.11.2017, 13:21 (UTC):
Tarık bu arada söylediklerine sonuna kadar katılıyorum. Akrebin aşkı ne kadar tutkulu olsa da kendini bi halt zannettiği doğru. Cesur ve kurnaz olduğunu sanan akrep, aslanın gazabı karşısında tek kelimeyle erir. Onu bu halde görmek beslediği nefretinden dolayı aslana büyük keyif verir. Kötü birisi değildir aslan, onu bu hale sokan akrebin kışkırtmalarıdır.

Yorumu gönderen: Ersin, 03.11.2017, 22:34 (UTC):
Yazilan yorumlarin hepsi dogru. Aslan erkegi başta akrep kadininin soğuk duruşunu kendince itici bulsa da bir araya geldiklerinde akrep kadinindaki o büyüleyici bakışların etkisini hisseder. Bu ikili bir araya gelirse oluşacak o tutku ve aşk var ya o kadar hipnotize edicidir ki iki taraf da böyle bir ilişkinin ne kadar özel ve çekici olduğunu bildikleri için birbirlerine sıkı sıkıya kenetlenirler.

Yorumu gönderen: Derya, 16.07.2017, 10:55 (UTC):
Ben akrep burcuyum esim aslan ve kavgalarimiz cok oluyor tabi ben icime atiyorum korkuyorum mutlu olmak istiyorum oluyorum ama anlık oluyor bu beni sinir ediyor insallah herkes mutlu olur

Yorumu gönderen: suzan, 16.01.2017, 07:26 (UTC):
Ben aslan burcu sevgilim akrep ikimizde birbirimize sadık oldukça ilşkimiz devam eder iliskilerinizi sayfada yazilan yazilara gore sekilendrirsenjz o iliski bitsin.

Yorumu gönderen: Callahan, 29.11.2016, 14:52 (UTC):
Skylake; sen aciz bir yaratıksın. Güçsüz olduğun için anca buradan konuşursun. Seni küçükken aslanlar kapmış yada sana çok kötü şeyler yapmışlar çocukken onun için travmayı atlatamamışsın sen. Aşşağılık kompleksinde diz boyu. Sen hiçkimseye hiçbirşey yapamazsın. Erkeksen yolda gördüğün aslanlara bi bulaş bak ne yapacaklar sana.Senden anca şamar oğlanı olur.Ben yıllarca dövüş sporu yaptım benim karşımda bu saçmalıklarını söylesen senin kafanı parçalarım sende kim kimi 1000 parçaya ayırırmış öğrenirsin.

Yorumu gönderen: Çınar, 29.11.2016, 14:42 (UTC):
Dünya da akrep burcu kadar aşağılık bir burç yoktur. Arkadan vuran hainler bu burçtan çıkar.Ben akrep burcundan ne kadar insan varsa katrilyonlarca parçaya bölüp onları ateşe vermek istiyorum. Bu burçtan tüm insanları parçalamak istiyorum. Akrep burcunda doğum yapılması yasaklanmalı.

Yorumu gönderen: Lethal Conarch, 24.11.2016, 20:10 (UTC):
Aslan burcuyum kız arkadaşım Akrep. En iyi yere de götürsem 4-4 lük tatilede götürsem hep bir kusur buluyor detaylara ve en gereksizlere takılıyor ne yapsam yaranamıyorum hep daha fazlası benden isteniyor sabrım taşıp bağırıp çağırdığım da da ortam da ya kaçıyor ya da sesini kesip oturuyor 11 ay oldu çıkmaya başlıyalı sanki beni ne şekilde tepki vereceğimi ölçmeye çalışıp bana kendi isteklerini yaptırmak için limitlrimi ve nerede patlayıp onun canına okuyacağımı test ediyormuşgibi geliyor bu tür şeylerde en nefret ettiğim şeylerdir beni kendi küçük beynine göre test etmeye çalışıp beni domine etmeye çalışması falan. Biz Aslanlara kibirli filan derlerde bunların Akrepleri bi görmeleri lazım. Akrep burcundan bir bayan bu kızın niye böyle davrandığını yazarsa sevinirim. Ayrılmayı düşünüyorum çok sıkıldım bu aptalca ve banal davranışlarından bu kızın.

Yorumu gönderen: Hopelane26, 24.11.2016, 19:56 (UTC):
Amma konuştunuz kardeşim be, iki insan anlaşıyorsa ok gerisi hikayre. Ayrıcada her burçtanda manyak çıkabilir aslan burçlarından çıkan manyaklar daha bi meşhur oluyo , yumurtayı balyozla kırmayı sevdikleri için olsa gerek hepsi bu yoksa her burçtan seri oluyor.

Yorumu gönderen: İlmihan, 24.11.2016, 19:40 (UTC):
Benim yükselenimde normalide Kova. Kız arkadaşım Akrep bana son derece içine kapanık ve sessiz geliyor. Bu gidişle ayrılıcağız çekemem bu kadar pasif birini. Bundan önceki kız arkadaşım Aslan dı ateş gibiydi keşke ayrılmasaydık. Galiba Kova ile Aslan tamam hava ateş uyumlu oluyor ama Akrep le Kova çok zor.

Yorumu gönderen: Vader, 24.11.2016, 19:15 (UTC):
Ben Akrep miş Aslan falan bilmem de bu Skylake Tarık arkadaşımızın dövdüğü Akrep olabilir haha. Çok kinlenmiş.İşte milletin kız arkadaşına falan sarkarsan Akrep Makrep dinlemez böyle paralarlar seni. Sende ancak burdan ötersin

Yorumu gönderen: Ayça, 24.11.2016, 18:49 (UTC):
Bu seri katiller meselesi gerçek internette birçok site var bunun hakkında o Ukraynalı Aslan da korkunç biri ben tırstım bir akrep olarak birde Akrep seniz ateş grubundan biri yada birileri tarafından şiddet kurbanı olma olasılığınız çok yüksekmiş, bende Akrebim ve Aslanlardan tırsıyorum iş yerimde çok varlar.

Yorumu gönderen: skylake, 21.11.2016, 19:39 (UTC):
akrep burcuyum hiç anlaşamam bu aslanlar ile elimden gelse aslan burçlarını bin parçaya bölerim yinede ciğerim soğumaz o denli nefret ediyorum bu alçak burçtan yeryüzünde böyle bir burç olmaması lazım kinim nefretim bitmiyor yükselenim"de kova anlaşmak çok aşırı güç

Yorumu gönderen: Aynur, 20.11.2016, 18:37 (UTC):
Ya her insan bir olurmu. Ben akrebim kocam aslan ve ben hiçbir zaman ihanet etmedim. Eşimde bende ihaneti affetmeyiz. Tarık bir psikopat falan değil bir sosyopat gibi konuşmuşsun. Mesela Ukrayna terminatörü lakaplı bir seri katil var. Ukrayna da 56 kişiyi öldürmüş ve kurbanlarının büyük çoğunluğu da akrep burcundan. Onlaı resmen avlamış. Bu Ukraynalı katil 25 Temmuz doğumlu bir Aslan. Yine birinci dünya savaşını çıkaran Sırp suikastçı da 25 Temmuz doğumlu bir Aslan ve Avusturya- Macaristan veliahtı ve hamile karısını tek kurşunla öldürmüştü. Tarık biliyormusun sen FBI raporlarına göre Aslan burcundan olan seri katiller tüm dünya da yüzde olarak diğer burçlardan daha fazla. FBI tüm seri katilleri burçlarına göre kategorize etmiş ve Aslan kurban sayısı ve şiddet oranına göre 1. sırada. Aslan burcundan olan seri katiller tüm seri katillerin en tehlikelileri ve en acımasızları ve bunların garipbir şekilde nedense kurbanlarının büyük bir çoğunluğu akrep burcundan insanlar ve o insanları en beklemedikleri anda vurmuş bu aslan burcundan katiller. Şimdi biz tüm Aslan burcunda doğan insanları katil olma potansiyelleri yüksek diye mi yaftalayalım?. Benim eşimde 25 Temmuz doğumlu öfkeli bir Aslandır ve dünyanın en iyi ve cesur insanıdır. Lütfen Tarık senden rica ediyorum insanları yaftalama Allah ta senin karşına iyileri çıkarsın...

Yorumu gönderen: Efe, 20.11.2016, 18:21 (UTC):
Tarık bence sana hep kötü insanlar denk gelmiş. Her Akrep aynı değildir. Ben senin bu Akrep burcu hakkındaki kötü ve insanı dehşete düşüren sözlerini Akrep burcundan olan o kızla yaşadığın ve kötü bitmiş deneyimine bağlıyorum. Allah kötü insanlardan Akrep olalım , Aslan olalım bizi uzak tutsun. Bu arada Fidel Castro, Napolyon, Benito Mussolini gibi askerler Aslandır evet. Ve yine Amerikan sivil savaşınında Aslan burcundan olan generalllerin yaptığı ve bugünün Amerikan askeri akademilerinin de Aslan askerleri tarafından kurulduğu : Amerikalıların Gods and Generals (Tanrılar ve Genareller) dedikleri gibi doğrudur. Ayrıca şu anki Amerikan Hollywood ünlülerinin de yüzde doksanı Aslandır evet. Fakat her burçtan başarılı insan çıkar. Sözgelimi 2. dünya savaşının bir çok ünlü generali de Akreptir.

Yorumu gönderen: Tarık, 20.11.2016, 18:02 (UTC):
Ben Aslan burcu yum eski kız arkadaşım akrep ti denildiği gibi iyi kavgalar ve şiddetli barışmalarla dolu bir 17 aydan sonra beni bir akrep le aldattı. Aldattığı akrep i çok güzel benzettim insan içine çıkacak hali kalmadı. akrep lerin sorunu şu kendi değerlerini fazla abartıyorlar ve kendilerini hiç olmadıkları gibi güçlü ve gizemli göstermeye çalışıyorlar fakat kadını da erkeği de sadık değildir. Benim tüm düşmanlarım akrep burcun dan çıktı ve bu içten pazarlıklı entrikacı yaratıkları ezip geçtim. İş yerime akrep çalışan bile almam arkamdan dolap çeviren akrebin de kafasını parçalar geçerim. Buradan tüm Aslan burcundan olan erkek ve kadınlara sesleniyorum akrep herzaman ihanet eder çok dikkatli olun ihanete uğradığınızda da yıkıcı öfkenizi akrepten mutlaka çıkarın ve onu yenin çünkü bundan daha güzel bir tatmin yok. akrepler hiçbir zaman Aslan kadar savaşçı, yıkıcı ve yaratıcı olamazlar tüm dünya daki ünlü askeri deha lar Napolyon dan Amerikan iç savaşı nın generallerine kadar Aslan dan çıkar araştırın ve içinizdeki gücü görün. Karanlık akrep hiçbir zaman ışığın askeri Aslanın gücünü ve kalitesini yakalayamayacak ancak arkasından konuşup kıskanacaktır.

Yorumu gönderen: Özgür, 08.10.2016, 13:10 (UTC):
Ben aslan burcuyum. Sevdiğimde akrep burcu.
Ne fırtınalar ne depremler oldu aramızda yinede devam ediyor ilişkimiz.
Rabbim Hiçbir seveni birbirinden ayırmasın inşallah. 2017.De. Tam 10 yıl. Olacak. Rabbim bir ömür boyu ayırmasın inşallah. Sizlere tek söyleyebileceğim birşey var uzun süreli bir ilişki istiyorsanız Duâ edin birbirinize karşı son derece samimi olun emin olun o ilişki hiçbirşey Rabbim den başkası değiştiremez.Dilerim Allah.c.c
Hiçbir seveni ayrılıklarla imtihan etmesin İNŞALLAH..

Yorumu gönderen: Melis, 24.08.2016, 23:47 (UTC):
Bence cokda uyumlu aslan erkegi cok cekici ve akrepde cok guzel olunca olanlar oluyo işte

Yorumu gönderen: Derya, 27.07.2016, 15:22 (UTC):
Ben çözemedim ama eminim ki aramızdaki bağ çok kuvetli onu gördüğüm ilk anda anlamıştım onu çok seviyorum

Yorumu gönderen: cengiz, 27.06.2016, 19:21 (UTC):
ben bir akrep burcuyum yükselenim ikizler şimdi bakıyorum akrep aslan aslında zıtlıklar var ama benim yükselen burç ile uyum sağlıyor ama tabiki her akrep için geçerli değil ben hava grupları ateş grupları ile iyi anlaşıyorum günlük ilişkiler uzun vadeli ilişkiler olsun su ve toprak gruplarına karşı soğuğum anlaştığım söylenemez ilginç olan tarafı ise özellik ile akrepler kendi burcumdan olan insanlar ile anlaşamıyorum yengeç balık dahildir buna herhangi bir daha doğrusu aslan burçları yay ve koç burçları ile aram çok iyi ALLAH BOZMASIN. :)
ASLANLAR CANDIR YERİM ONLARIN KIZLARINI :d

Yorumu gönderen: ufuk, 16.02.2016, 20:46 (UTC):
bir akrep olarak yükselenimde kova bu arada
kendimden bahsetmek koz vermektir herkesin bileceği bilmesi gerektiği kadar bilgi verir araya her zaman mesafe koyarım çok samimi olmam
çünkü ben gitsem bile o bilmediklerin öğrenmesi için gene bana bir şekilde geri gelir ama herhangi bir hatasında hayatını faciaya çevirmesini çok ta iyi bilirim.

BU ARADA BÜŞRA BOŞ KONUŞUYORSUN AKREP DUYGUSAL DEĞİLDİR İTE KÖPEĞE DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMAZ AKREP"E DUYGU ACİZLİKTİR SEN BUNU ÖĞREN SONRA GEL KONUŞ NE ASLANA NE YENGEÇ NE BALIKLARA BENZERİZ BİZLER ÇOK FARKLIYIZ BİZLERİ ÇÖZEMEZSİNİZ.!

Yorumu gönderen: TÜRK SAVASŞÇI, 03.01.2016, 01:02 (UTC):
ben akrep yükselenim kova hiçte duygusal değilim bence yorum yazanlar
yanılıyor..

Yorumu gönderen: zehra, 30.12.2015, 19:55 (UTC):
%100 doğru çok doğru o inat ben ondan inat o dik başli ben ondan dik başli ama biz boyle mutluyuz ben sevgimi dile dokerken o susmayi tercih eder cok nadirdir sevgisini dile getirdigi

Yorumu gönderen: Akrep-aslan, 16.12.2015, 02:54 (UTC):
Aynen oyle Aslan inat Akrep ondan inat cok buyuk bi bag olmasi gerekiyo ki bitmesin iliski bazen tam sogur akrep sonra aslan bi hamle yapar bi bakmisin akrep erimiş ve bitmek bilmeyen tartısmalarda cabası

Yorumu gönderen: Enes, 06.12.2015, 09:38 (UTC):
Ben Akrep erkeğiyim kız arkadaşım aslan sürekli kavga eder küser barışırız ama birbirimizi çok seviyoruz bırakmıyoruz birbirimizi

Yorumu gönderen: boş ver xd, 03.09.2015, 12:38 (UTC):
ben cok korkuyorum ayrılacaz diye ben aslan sevgılım akrep taqrtısmamak için elımızden gelenı yapıyoruz o benı ben onu cok sevıyorum özellıkler tutuyor

Yorumu gönderen: kumsal, 12.07.2015, 22:56 (UTC):
Ben aslan kocam akrep hergun birbirimizi yiyoruz ama birbirimizden vazgecemiyoruz ilginc bir evliligimiz var konu bosanmaya geldiginde bosanmak istemiyor sonra konu kapaniyor bu kezde eskihalleri yine canlaniyor cok soguk bir insan ama disarda bambaska birine donusuyor ben cozemedim akrebi cozen varsa yorum atsin

Yorumu gönderen: zelzele, 21.03.2015, 19:56 (UTC):
o para konusunda ben aslanım ve bir bayanım ama eşim akrep o parayı çok deli harcıyor bu konuda yanılmışsınız

Yorumu gönderen: bakalımm???, 22.09.2014, 11:21 (UTC):
ben akrep kadınıyım sevgilim aslan ...zorrr cok zorr cunku ben meraklıyım o cok rahat kesin ve net guvenlı duruyor kendine ama ben cok şüpheciyim haliyle akrebim:))arastırıyorum , gözlemliyorum eger söylenildigi gibi aslan söylediklerinin arkasında duruyorsa cok ıyı cunku dıger tum herseyi uyuyor :)ama bi akrebede böyle baskın ruhlu biri gerek diger burçlar cok pasif kalıyor..Bakalım hayırlısı..

Yorumu gönderen: Murat, 05.08.2014, 06:31 (UTC):
Esim akrep burcu hergun 2 defa kavga etmessek kesinlikle bosaniriz karimi cok seviyorum akrep kadinini Alttan alin sonra hersey serbest...

Yorumu gönderen: sait, 18.05.2014, 21:07 (UTC):
ben aslan'ım karım akrep..kıskançlığı yüzünden beni terk etti.ayrılmadık ama 2 senedir ailesinin yanında...Allah bana da onada yardım etsin..karımı çok seviyorum

Yorumu gönderen: Akrep * Aslan, 13.11.2010, 20:14 (UTC):
ben bir akrebim ve eşimde iyi bi aslan onunla hakketten söylendiginde cok iyi kavga ediyoruz ve hakketen iyi bir akrep olmama rahmen beni bi anlık bir gülümsemesi beni benden alıyor nasıl yürür bu ilişki bilmiyorum :) ama onu cok seviyorum :D

Yorumu gönderen: Aslan, 17.10.2010, 00:24 (UTC):
Akrep kadınına sevdiğinizi ve değer verdiğinizi herzamn her an belli edin sonra herşey serbest arkadaslar..

Yorumu gönderen: fatoş, 29.09.2010, 09:00 (UTC):
ewet aynen bende sevgilimle böleyim yhaa tartışırız bazen haklı olsamda kendimi affettirmeye çalışırım daha sonra herşey yoluna girer ve çok mutlu oluruz ikimizde biraz inatçıyız

Yorumu gönderen: Melek, 26.08.2010, 09:19 (UTC):
bende yeni evlendim ben aslanım eşim akrep burcu kavga ederken her şeyi söyleriz ama 5 dk sonra sanki hiç kavga etmemiş gibiyiz.Her şeye rağmen eşimi çook seviyorum...

Yorumu gönderen: sevda , 10.08.2010, 19:40 (UTC):
ben akrep burcuyum eşim arslan burcu sinirlenince çok kötü kavga ediyoruz eşimin ağzından çıkanı kulağı duymaz yani çok iii olduğumuz kadar çokda kötüyüz asrlan erkeği çok zor bir karekter.....

Yorumu gönderen: efe, 13.07.2010, 08:54 (UTC):
ben akrebim nisanlm aslan onu çzmekte zrlanyorum mesela öpmeyimmi dsem kaçamak cvblar öptüğümde ise benden fazla sevinir

Yorumu gönderen: yaren, 11.05.2010, 13:17 (UTC):
ya aynene benim eşim akrep bazen beni de çileden çıkartıyor bir insan bu kadar mı içine kapanık olur anlayamıyorum o kadar benzer yönümüz olmasına rağmen o kadar tartışmanın çıkması beni şaşırtmıyor değil

Yorumu gönderen: damla, 27.04.2010, 08:23 (UTC):
ben akrep burcuyum sevgilim aslan ikimizde cok inatcıyız cok cabuk kavga ederiz ama 5dk gecmez hemen barışırz ama onu cok seviyorm:)

Yorumu gönderen: deniz gözlü, 16.02.2010, 17:36 (UTC):
bende akrebim eşim aslan baya bi kavga ediyoruz ama çabuçak barışır hiçbirşey olmamış yaşarız. onun be merkezçiliği benim doğrularım birbirine çatışsada herşey çok iyi..........

Yorumu gönderen: sev beni hımbıll, 31.12.2009, 13:45 (UTC):
burda ne yazıyorsa aynısını yaşıyoruz eşimle her kelimeye birebir katılıyorum... ama aslan aşk kadını aşk biterse bitti gitti geçmiş olsun....

Yorumu gönderen: yasemin, 04.11.2009, 01:17 (UTC):
bizde ayni esim aslan ben akrep cok zor burclar manyak kavga ederiz ama BARISTIMIDA hersey guzel oluyor daha cok baglaniyoruz onu cok seviyorum :)

Yorumu gönderen: reyhan, 12.10.2009, 14:46 (UTC):
aynen ya cok dogru yazilmis.. benimki cok inatcii bende ole.. ikimizde birbirimizden bekliyoruzz... bu beni bazen cileden cikariyor.. ama birimiz ilk adimi atinca gerisi geliyor :D

Yorumu gönderen: buket, 15.08.2009, 15:24 (UTC):
bizde aynı böyleyiz aliyle

Yorumu gönderen: büşra, 19.07.2009, 20:56 (UTC):
benim sevgilim akrep burcu ben aslanım çok duygusalız birbirimize hep içimizden geleni döylüyoruz sevgi veya küfür hep sakalasırız ama bazende birlikteyken sıkılırız...

Yorumu gönderen: yoook:P, 03.07.2009, 21:49 (UTC):
yha valla hepsi doğru burda yazanlar bizm iliskmzde böle aynı yhaBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 52757292 ziyaretçi (134090621 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)

gizli, gizli ilim, ilim, gizli ilimler