Aslan ve Aslan Burcunun Uyumu
 

Aslan ve Aslan Burcunun Uyumu

İki Aslan arasında çok uyumlu bir ilişki olabileceği gibi tamamen uyumsuz bir ilişki de olabilir. Hem kadın, hem erkek burç ateş grubudur ve aynı burçtan kadın ve erkeğin birçok ortak noktaları olabilir. Her ikisi de hareketli, neşeli, girişken ve romantiktir. Hayatın güzelliklerine, gösterişe ve lükse oldukça düşkündür. Aynı zamanda da gururludur. Sadakat ve dostluk duyguları oldukça kuvvetlidir. Birlikte vakit geçirmekten fazlasıyla keyif alırlar. Birbirlerinin duygu ve düşüncelerine anlayış gösterdikleri müddetçe arzu ve isteklerine karşılık verebileceklerdir.

Eğer gururları nedeniyle birbirlerinin üzerinde baskı kurmaya çalışırlarsa anlaşamazlar ve birbirlerinden uzaklaşırlar. Seksüel anlamda her iki taraf da arzulu ve isteklidir. Uzun vadede çok iyi iki dost olabilirler, fakat uyumlu bir ilişki yakalayabilmeleri zordur.

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: cansucan, 14.12.2010, 15:02 (UTC):
evt ben ve sevgilimde aslan burcuyuz ve arda cok iyi anlasiyoruz ama arda anasamiyoruz ve aslna burclari cok kiskanctir hersey cok doru yazmisiniz

Yorumu gönderen: RUKIYE, 22.12.2009, 10:10 (UTC):
GERCEKTEN DOGRU KATILIYORUM

Yorumu gönderen: neraperla, 17.12.2009, 17:31 (UTC):
Aslan – Aslan

İki Aslan bir araya gelirse herşeyin mükemmel olmaması için hiçbir neden yok tabii ki. İki ateş birlikte çok daha güzel yanacaklardır. Onların parlak ışığı çevrelerini de aydınlatacak bir çok arkadaş ve dostları onları gıpta ile izleyeceklerdir. Fakat herşey dışardan görüldüğü gibi güllük gülistanlık olmayacaktır. İkisinin de olumsuz özelliklerinden dolayı büyük savaşların çıkma olasılığını hiçbir zaman unutmamak gerekir. Kıskançlıkların egoların çarpıştığı bir evlilik olacak fakat aynı alevi başka yerlerde de bulamayacakları için her kavgadan sonra birbirlerinin kollarında atılacaklardır.

bu yorumdsa güsel:)Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 55886047 ziyaretçi (142389432 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)