Aslan ve Balik Burcunun Uyumu
 

Aslan ve Balık Burcunun Uyumu

Kükreyen bir Aslan ve narin bir Balık! Kulağa uygun bir çift olarak gelmeseler ve astrolojik olarak pek uyumlu sayılmasalar da tuhaf bir şekilde iyi giden bir ilişkileri vardır. Siz ateş Balık ise su burcudur, bu ikisi kolayca bir araya gelemez.

Balık sevgiliniz hassas, duygusal ve romantiktir. Burada ortak bir yönünüz var çünkü Aslan burcu aşka aşıktır. Balık sizin tüm fantezilerinizi tatmin edebilir. Size aşk notları, hediyeler yollayacaktır. Ay ışığında romantik yürüyüşler yaparak birbirinize şiirler okuyacaksınız.

Balık insanının öpücüklere, dokunulmaya ve sevgiye sizden daha fazla ihtiyacı vardır. Sizin dışadönüklüğünüze, sıcakkanlı, cömert oluşunuza ve sosyal hayata olan düşkünlüğünüze bayılacaktır.

Onun zaman zaman yalnız kalmak isteyişine anlayış göstermelisiniz. Dış dünya Balık insanını yıpratmaktadır. O hassastır ve sünger gibi diğer insanların duygularını alır. Tüm dünyanın dertlerinden arınabilmek için yalnız kalmaya ihtiyacı vardır. Bu kadar yıprandığı halde neden hala herkesin yardımına koştuğunu merak edersiniz. Balık, başkalarının yerine daima kendini koymakta, yabancı biri bile olsa başkasının çektiği acıyı aynen hissetmektedir. Etki altında kaldığını ve kafasının karışık olduğunu düşünebilirsiniz. Aslında bu sadece Balığın karşılıksız verme kapasitesidir.

Balık paraya hiç önem vermez ama ona bir mücevher hediye ederseniz bu sizin aşkınızın bir parçası olduğu için çok sevinecektir. Bunu almaya gücünüz yetmezse sadece almak istediğinizi söylemeniz bile ona yetecektir. Düşünmeniz bile ona yeter.

Balık, hareket ve sembollerle dünyayı algılar. Aynı şekilde sizin hareketlerinizi de izlediğinden ne söylediğinize değil nasıl söylediğinize dikkat edecek ve düşüncelerinizi hissedecektir.

Sizin aşırı harcamalarınızı onaylamamakla birlikte yine de sizin kararlarınıza saygı gösterir. Arada bir birilerine yardım etmenizi ister. Balık bu dünyanın geçiciliğine inanır, zamana ve yere bağlı olmadan başka bir boyuta konsantre olmuştur. Onun için bu dünya sadece bir hayaldir.

Yatakta Balık insanının verme kapasitesini göreceksiniz. Balık sizi sihirli bir ağ ile kendi hayal dünyasına götürecektir. Onun hayal gücü ve size olan hayranlığından çok heyecanlanacaksınız. Balık sizi hiç bilmediğiniz derinliklere götürecektir.

Kadın ya da erkek Balık ona hükmetmenize - eğer bu sizi çok mutlu kılacaksa - göz yumacaktır. Onun için güç o kadar önemli değildir. Balık için fedakarlıkta bulunmak karşısındakine yapılan en büyük iltifattır. Neptün'ün yönettiği Balık çok olgunlaşmıştır ve evrensel aşkı temsil eder. Bu hiç tatmadığınız ve karşılık beklemeyen bir aşktır.

Balık insanı size zorla değil ama yumuşaklıkla istediklerini yaptıracaktır. Balık sizin gibi sabit değil ama değişken bir burç olduğu için daha esnektir. Aranızdaki her hangi bir anlaşmazlıkta özveride bulanan Balık olacaktır.

Asil Aslan, Balık burcunun iyi niyetini istismar etmemelidir. Aslan zaman zaman kendini beğenmiş, diktatör ve fazla sahiplenici olabilir. Balığın ise duygularını anlaması için zamana ihtiyacı vardır. Duygusal Balık her zaman duygularından emin değildir ve düşünmeye ihtiyacı vardır. Tartışma ve kavgadan hiç hoşlanmaz. Onu zorlarsanız çekip gidecektir. Uyumsuzluk onu yıprattığından terk etmekten başka çare bulamaz. Mucizelere inanan Balığın aynı şekilde aniden ortadan yok olma özelliği vardır.

İş işten geçmeden ilişkinizi düzeltin. Balık insanının el üstünde tutun ve üzerine titreyin, aşkınız yıllarca sürecektir. Sadece ikiniz su ve ateşin birlikte olabileceğini ispatlayabilirsiniz.

Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: özo, 02.09.2014, 20:32 (UTC):
leyla ve burcak haklı olabilirsiniz ama balıklar hakkında genelleme yapmasanız burda bir sürü balık burcu olan insanın hakkını yiyosunuz.Her balık aynı değildir hatta her insan aynı değildir bence siz öküz olanlarına denk gelmişsiniz.Bende bir balık burcu kadınıyım ve nasıl hissettiğinizi anlıyorum ama lütfen genelleme yapmayalım.

Yorumu gönderen: burcak, 25.10.2010, 01:32 (UTC):
leyla bende seni cok iyi anliyorum,sanada gecmis olsun...ugrasma bence,kadir kiymet diye bisey bilmiyo bunlar,karakterleri 0 bos insanlar sen bakma ic dünya dis dünya olaylarina bunlar hayalperest her insani kolayca zivanadan cikartabilecek yapida insanlarmseninle onun arasinda en 2 ömür farki var baska bisey demiyorum...birak artik o düsünsün.saygilar

Yorumu gönderen: leyla, 04.09.2010, 12:23 (UTC):
burcak söylediklerine birebir katılıyorum.aynı durumu bende yaşıyorum sonuna kadar haklısınız geçen 21 seneme yazık

Yorumu gönderen: burcak, 27.08.2010, 04:53 (UTC):
isimiz buralara kadar düsdü sonunda .vay be insan ne karamsarliklar yasiyo hayatda,ben aslanim eski karim beni evde yokken 1 gecede terk edebildi,kendince belki sebebleri vaardi ama vahim bisey olmamisdi,bumu yani ince ruhluluk bu hassaslik??bu kancikligin ve egoistligin ta kendisi abuk sabuk yazmayin aslan gibi aslan erkegine bi balik uymaz kardesim kendinizi kandirmayin....evet kendini sevdirmeyi iyi beceriyo ama bu acizliginden ve korkak olmasindan hayatimda daha balik kadar korkak ve hain bi burc tanimadim ben eger o benim hissettiklerimi yada yasadiklarimin binde birini hissedebilseydi ölürdü heralde...cok iyi tiyatrocu olur bence onlardan ..sanati seviyolar nede olsa .ama hayat bi gercek dir bunu cocuk bile anliyo dünyaya geldimi.ve ancak bi saf iyi kalbli bi aslan bu kadar yalani ve sinsiliyi farkedemiyebilir......nefret ediyorum baliklardan

Yorumu gönderen: leyla, 18.08.2010, 14:39 (UTC):
aslanla balık çok zor arkadaşlar inanın buna biri dışa dönük digeri içe dönük
enerjimizi alıyolar ama bu demek degilki kötü insanlar hayır kötü degiller sadece aslanın yapısına ters o kadar

Yorumu gönderen: leyla, 18.08.2010, 14:16 (UTC):
yaw eşim balık bunların düşündükleriyle uygulamaları farklı ne dşündüğünü kimse anlayamaz zor insanlar tutarsız bi ğün iyi bi ğün kötü kuşku şühe güvensizlik
içlerini kemiriyo ve şu an ayrıyız boşanmaya dogru gidiyoz hayırlısı bakalım

Yorumu gönderen: hazal, 08.08.2010, 11:59 (UTC):
benim sevgilim aslan nasıl bu kadar soğuk olduğuna inanamıyorum ben ona bir ara derin dondurucu derim
ama yinede anlaşıyoruz
ne kadar soğuk olsa da onu çok seviyorum nasıl yapıyor ama bilmiyorum...

Yorumu gönderen: büşra, 29.07.2010, 11:10 (UTC):
PROMETEUS sana aynen katılıyorum ben bir balığım ve sevgilim aslan gercekten bizde aynıyız ama mtluyuz ben inanıyorm anlaştığımıza tabi o beni cektiği için anlasabilioruz
:D

Yorumu gönderen: defne, 28.06.2010, 08:07 (UTC):
bn balık burcuyum sewgiilim o,aslan burcu anlaşabilimizzz

?????

Yorumu gönderen: nilüfer, 26.06.2010, 21:44 (UTC):
bence balıklar çok ince ruhlu çok değerliler...

Yorumu gönderen: fatma, 15.05.2010, 06:07 (UTC):
valla beni okudu ama keşke herkes balık olsa

Yorumu gönderen: orhan, 09.04.2010, 22:57 (UTC):
valla melis, anlaşabilirsiniz ama özellikle senin çok çaba sarfetmen gerekecek. balık'ın duygularını anlmaya çalış. onu, en az onun seni sevdiği kadar sev ve kıskan. bunun için çabala...bunu ona hissettir. çok hoşuna gidecektir, emin ol buna. romantik ol - kusura bakma bu ifadeyi kullanıyorum ama- odun olma :)
hitaplarına dikkat et, emrivaki cümleler kurmaktan çekin. çünkü bi balık erkeği bundan nefret eder.
ve ilişkinin yürümesi için anahtar kelimeyi söylüyorum: empati.
sık sık empati yap...

Yorumu gönderen: Melis, 02.04.2010, 16:23 (UTC):
Benim burcum aslan sevdigim çocukta balık anlaşabilirmiyiz ?

Yorumu gönderen: özlem, 18.03.2010, 15:50 (UTC):
bende balık burcuyum aycaa lafına dikkat et alırım ayagımın altına seni

Yorumu gönderen: yeliz, 24.02.2010, 09:27 (UTC):
ben balık burcuyum sevgılım aslan yazdıklarıda çok nuyuyo bize

Yorumu gönderen: pRoMeTeuS, 23.01.2010, 00:39 (UTC):
bn aslanm sevglm balık,duygusallıkla uzaktan yakından hiçbi alakası yok çok dik kafalı hep kızıyorm ona yine yapcağnı yapıo, balık kızıyla çıkmayın arkdşlar ben 1 buçuk yıldır çekiom siz çekmeyn :D bide insanı kendine bağlayan bi yapıya sahipler hergün sinir edio beni kavga ediyos ama yinede ayrılamıom,baskası olsa şimdiye kadar çoktan bitmsti :)

Yorumu gönderen: antakya, 17.01.2010, 12:54 (UTC):
ben balık sevdiğim kız aslan.. bişiler var ters giden.. sebebi yıldızlarmı acaba?

Yorumu gönderen: sedoş, 09.09.2009, 18:10 (UTC):
bence çok uyumlu çiftler ben aslan eşim balık,gayet uyumluyuz çünkü benim yükselenim yengec onun aslan,ondan olsa gerek

Yorumu gönderen: Ayca, 04.07.2009, 12:35 (UTC):
Balik burcundan adam olmaz onlar flirtingden baska bisi bilmez,ne istediklerini bilmeyen kararsiz varliklardir.

Yorumu gönderen: blkasln, 03.07.2009, 20:03 (UTC):
inanıorum artıkBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 53004657 ziyaretçi (134812099 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)

gizli, gizli ilim, ilim, gizli ilimler