Aslan ve Yengec Burcunun Uyumu
 

Aslan ve Yengeç Burcunun Uyumu

Aslan Yengeç'ten sonra gelen burçtur. Birbirinden sonra gelen burçlar birbirlerinin eksiklerini tamamlarlar. Yengeç ile tanıştığınız zaman sizin sahip olmak istediğiniz bazı özellikleri olduğunu fark edeceksiniz. Hayat hakkında bilmek istediğiniz bazı şeyleri onun bildiğini hissedebilirsiniz.

Yengeç bütün burçlar içinde en hassas ve ilgili burçtur. Sezgisi ile insanların duygularını kolayca anlayabilir. Su elementi olduğu için telepati duygusu vardır. Yengeç bu özelliğini sizi sakinleştirmek ve gerekli ilgiyi gösterebilmek için kullanacaktır.

Size aşık bir Yengeç harika bir deneyim olacaktır. Yengeç insanı sıcak, yumuşak ve içtendir. Size hükmetmeye çalışmayacaktır. Siz Aslan burcu olarak hayatı dolu dolu yaşarken, o bunu kendi beceremese bile sizin bu yaklaşımınıza hayran kalacaktır. Sizin cömertliğinizi ve stilinizi çok beğenir ama harcamalarınız onu çılgına çevirebilir. Yengeç tutumludur, ucuzluk zamanı alışverişini yapar ve mutlaka pazarlık eder. Üstelik para biriktirir. Bütün bunlar size yabancı kavramlardır. Bu farklılık ileride sorun yaratabilir. Para konusu çiftlerin en çok kavga ettiği konulardandır.

Yengeç burcunun ailesine ve evine olan düşkünlüğünü takdir edersiniz. Sizin sabahlara kadar ağlayan bir bebeğe sabrınız yoksa bile onunla oyun oynamak hoşunuza gider.

Yengeç insanı gibi iyi bir aşçı olmasanız da arada bir özel bir yemek yapıp hayranlık kazanmak istersiniz. Sorumluluk almadan ailenin bir parçası olmak çok hoşunuza gider. Abartmayı sevdiğinizden Yengeç burcunun emek verdiği (çocuk yetiştirmek, ev idaresi, yemek davetleri. Gibi) şeyleri kendinize mal edip onu küstürebilirsiniz. Onun çabalarını küçümsemeyin bu, duygularını incitecektir.

Yengeç insanı sizin ateşli yapınıza ve güveninize sahip olmak ister. O sürekli endişe içindedir, siz onun gibi bir çok konuda endişe duymazsınız. Bu aranızda sorun yaratabilir. Yengeç burcu olaylara geç tepki gösterir. Aranızda önceden geçmiş bir anlaşmazlıkta hiç tepki vermemiş olan Yengeç bir ay sonra bu konudaki rahatsızlığını dile getirirse hiç şaşırmayın. Bu başta tuhaf gelse de onu tanıdıkça onun bu davranış biçimlerini anlamaya başlarsınız. Duyguları sık sık değişir ve geçmişe dönük olarak yaşar.

Onu rahatsız eden bir konu olduğu zaman, Yengeç içine kapanacak aynı konuyu kafasının içinde evire çevire düşünecektir. Huzursuzluğunun ve sinir bozukluğunun bir an önce geçmesi için onu kabuğundan çıkarıp konuşturmaya çalışın. En başta onu biraz yalnız bırakmalısınız, zaten ilk söyledikleri sizin duymayı istediğiniz şeyler olabilir. Daha derine inmelisiniz. Su elementi olmadığınız için olayı sezgilerinizle çözemezsiniz. Sizin tutumunuz önemli olacaktır. Onu eleştirmeden, neşelendirerek yardımcı olmalısınız. Ay tarafından yönetilen Yengeç aynı gel-gitler gibi sık sık değişir. Kendisi bile çoğu zaman bunun sebebini bilmez.

Yengeç insanı sevgilisine herkesten fazla güvenir. Onu derinden yaralayabilirsiniz. Kendisini tehdit altında hissettiği zaman ilişkinizi bitirecektir. Su elementi Aslan'ın ateşini söndürebilir. Yengeç kesinlikle zayıf ve yardıma muhtaç biri değildir. Onun duygusallığı sizi yanıltmasın.

Yengeç burcunun size ters gelen bir başka özelliği ise olaylar ve insanlarla yüzleşmemesidir. Siz bunu içten pazarlık olarak değerlendirseniz de bu aslında güveni kaybolmuş bir Yengeç insanının doğal davranış biçimidir. Böyle durumlarda konuyu siz açmalı ve onu cesaretlendirmelisiniz.

Sekste ise ne kadar heyecanlı bir sevgiliniz olduğunu fark edeceksiniz. Yengeç burcunun sonsuz ilgisi ve aşkı sizi çok mutlu edecektir. Yengeç size hayal edemeyeceğiniz kadar çok zaman ayıracaktır. Bunu içinden geldiği için yapacaktır. Onun derinliğine hayran olacaksınız. Yengeç insanına yeterli şefkati gösterirseniz siz kükreyen aslanı uysal bir kedi yavrusuna çevirecektir.

Yengeç burcu sanki tüm dünyaya bakmakla yükümlüdür ve hiç karşılık beklememektedir. Ona değer verin ve el üstünde tutun. Aslında birbirinizden zannettiğiniz kadar farklı değilsiniz.

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: Aybala, 18.12.2010, 08:14 (UTC):
babam da aslan ben yengeç hiç anlaşamayız ama bazen birlik oluruz bu kadar birbirimize bağlı olduğumuzu bilmiyordum

Yorumu gönderen: kübraa, 07.12.2010, 09:30 (UTC):
dogru söylüyorsunuzz :)))

Yorumu gönderen: gülşah, 13.01.2010, 12:14 (UTC):
benim sevdiğim insanda yengeç ve aramızda bazı sorunlar var bunların düzelmesi iiçin çabalıyorum ama hep birbirimizden habersiz onunda beni düşündüğünü söulüyolar ama şimdi ondnabiraz daha uzaklaşıyorum çünkü o askere gidiyor ben hiçbirşey yapamıyorum lanet gururum yüzünden ...

Yorumu gönderen: hasan, 06.10.2009, 07:56 (UTC):
gercekten cok dogru ben bir aslan eşim yengec biz bunları yaşıyoruz

Yorumu gönderen: :)ce, 01.10.2009, 11:20 (UTC):
BARO; yorumuna tamamen katılıyorum.tamamen beni anlatmışın..

Yorumu gönderen: burak, 18.09.2009, 03:02 (UTC):
yengeç ve terazi..şimdiden saolun

Yorumu gönderen: Baro, 28.08.2009, 19:21 (UTC):
İşte bu yaa!! Yıllardır beklediğim yorum kendim hakkında. Yok Yasemin Boran'mış, yok Niobe'ymiş, yok Ata Nirun'muş, yok Hakan'mış, haydeee!! Ben bir Yengecim, herkes bizi yıllar boyunca hassas, kırılgan, duygusal olarak tanıdı. Ulan Biz yengeçler burnumuz yere düşse eğilip almayız yerden!! Yola devam ederiz!! Bize 1 metre gelene biz 10 m. geliriz. Bizi satan, yarı yolda bırakan olursa da, evet hemen tepki vermeyiz, intikamı meze yapıp, soğuk olarak servis ederiz!! Teşekkürler hocam !! selamlar...Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 52767371 ziyaretçi (134117915 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)

gizli, gizli ilim, ilim, gizli ilimler