Astral Mekanlar
 
astral mekanlar, astral places

Astral Mekanlar

Astral Seyahat çalışmalarında tecrübeniz arttıkça, sadece fizikî mekânlara değil, fizik ötesi diye adlandırılan astral mekânlara da gidebilmeniz mümkündür. Bunun için kendinize bu yönde telkin vermeniz gerekir. Ancak ilk çalışmalarınızda fizik planda kalacak şekilde kendinizi yönlendirmeniz daha iyidir.

Astral bedeninizle çıkış yaptığınızda dublenizde hem fiziksel, hem de astral enerjiler bulunmaktadır. Bu enerjilerden hangisi daha ağır basarsa o mekanda kalırsınız. Dublenizin üzerindeki fiziksel enerjilerin azalması bedeninizden oldukça uzaklaşmanızla gerçekleşir.

İleriki çalışmalarınızda astral mekana yani spatyoma geçme çalışmaları yaparsanız, o mekandaki bedensiz varlıklarla yani daha önce dünyada yaşayıp da öldükten sonra spatyoma intikal etmiş olan varlıklarla da karşılaşabilirsiniz. Onlarla konuşabilirsiniz de. Zaten medyumik çalışmalarda kullanılan bir tekniktir bu. Ancak bu tür çalışmalar, tek başına yapılmaması gerekir. Mutlaka başınızda bu konuda bilgili ve deneyimli bir operatörün bulunması şarttır.

Biz, başınızda deneyimli bir operatör bulunsa bile, ruhsal irtibat celselerine girişmemenizi öneririz.

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: Süeda, 25.06.2021, 15:48 (UTC):
Astral seyahat yaptık diyelim, boyut dısı varlıklar bundan faydalanıp bedenimize girebilir mi?

Yorumu gönderen: Gül, 24.04.2017, 00:50 (UTC):
Babam öldügünde bende trans halinde
kendimi orda görüyordum
sürekli dalip duruyordum
bence buda bir Astral seyahattir

Yorumu gönderen: Nadir, 27.01.2017, 09:56 (UTC):
Merhaba hocam . Iyi gunler . Benim bir sorum olacaktı . Bu astral seyehat ile ilgili . Normalde hiç oyle denemeler yapmadım fakat lise yıllarında rüyalarımi kontrol edebiliyordum . Dun aksam ruyamda yada degildi bilemiyorum . Bi yerdeyim bildigim bir mekan herkes farklı giyinmiş . Ileride bir siyahlık var ve oraya gidince ordan çıkacağımı biliyorum ve siyah yere gidiyorum önce beni güçlü bir kuvvet cekiyo vücudum parçalanacak gibi daha sonra düşmeye başlıyorum hızlı bir sekilde . Ve düşüyorum gözüm kapalı ve kendime gozumu acmamalıyım astraldeyim galiba diyorum ve yere bakarak gözümü açıyorum hafiften korkarak evin mutfağindaydim ve sonra bi anda uyandım uyandığımda ellerim uyuşmuş bir vaziyetteydi

Yorumu gönderen: berkay, 09.12.2016, 23:38 (UTC):
çünkü eger astral mekana gidersen ve senin ölmediğini anlarlarsa senin vücuduna girmeye calısırlar

Yorumu gönderen: ASLI, 02.08.2016, 10:01 (UTC):
YA
ONA GEREK DUYMANA GEREK YOK Kİ

Yorumu gönderen: sinem, 20.01.2016, 15:08 (UTC):
peki neden astral mekanlara gitmememiz gerektiğini söylermisiniz?Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56251973 ziyaretçi (143315403 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)