Astral Seyahat Herkes Tarafindan Yapilabilir Mi?
 
Astral Seyahat

Astral Seyahat Herkes Tarafından Yapılabilir mi?

Evet. Özel metotlarla bu yeteneğimizden yararlanabilmemiz mümkündür. Ancak bıkmadan, usanmadan, büyük bir sabırla üstünde çalışılması gerekebilir. İlk denemelerinde bu tecrübeyi yaşayabilenler olmuşsa da, genellikle uzun süre üstünde çalışılması gerekebilir. Bu çalışmada başarı elde edip edememeniz tamamen size bağlıdır. Özellikle deney öncesi sağlamanız gereken şartları tam anlamıyla yerine getirebilirseniz, başarısızlığa uğrama şansınız oldukça azalacaktır.

Özel çalışmalarla gerçekleştirilebilmekte olan Astral Seyahat, hiçbir çalışma yapmadan bazen kendiliğinden de yaşanabilir. Dünya üzerinde birçok insanın başından böyle bir tecrübe geçmiştir.

Kendiliğinden meydana gelen olaylarda bu ayrışma, genellikle uyku sırasında gerçekleşir. Uyumakta olduğu bir sırada kendini bedeninin dışında, hatta bedenini yukardan seyrederken bulan insanların sayısı bir hayli fazladır. Bu tür bir olayla karşılaşan bazı kişiler, bu konuda yeterli bilgiye sahip değilse, kendinde psikolojik dengesizliklerin başladığı endişesine kapılarak, bu olaydan hiç kimseye söz etmeme yolunu seçmektedir. Oysaki bu, herhangi bir rahatsızlık belirtisi değil, parapsişik bir yeteneğimizin kendiliğinden ortaya çıkmasıyla meydana gelen bir tecrübedir.

Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: NİHAL, 18.01.2022, 13:55 (UTC):
BENDE ASTRAL SEYAHAT YAPMAK İSTİYORUM AMA YARDIMCI OLACAK BİRİSİ VARMI

Yorumu gönderen: sıla, 12.05.2021, 13:57 (UTC):
bir şeyi merak ettim. bu seyahatlerden geri dönüş nasıl oluyor ya tekrar yanamazsak ve gittiğimiz yerde kalırsak

Yorumu gönderen: kayhan, 21.08.2019, 21:07 (UTC):
uyku felci olanlar bunu kolaylıkla yapar uyku felçi rem uykusunda başlar bilinciniz açık ama uyanamazsınız ve bir güç sizi tekrar uykuya çeker tabi o esnada acı veren bir azap vardır tabi rüyada olamazsınız kabus görmüyorsanız acıyı boş verin rahatlayıp sakinleşin ve uykuya tekrar dalın bilincinizi tam bırakmadan yataktan hafifce kalkmayı deneyin üzerinizde örttünüz yorganı elinizle açıp yavaşca kalkığınızı düşününrseniz gerçekleşme ihtimali yüksek :) ben bazen zorlanıyorum tam yataktan cıkacağım bedenim sanki geri cekiyor çok agır cekimdeymiş gibi zorluyorum bazı zamanlar çok hızlı gelişiyor arasını tam bulamadım ama pekte önemsemiyorum

Yorumu gönderen: Ali, 25.04.2018, 04:25 (UTC):
İlkokula gittiğim vakitlerdi.. 15 yıl geçmiştir üzerinden. Dayımın kızı yeni evlenmişti. Bir yaz günüydü. Odadaydım. Ailem balkondaydı. Annem ile kuzenim içeri girdi. Annem, "Fatoş'la Murat geldi" dedi. "Ben onların geldiğini rüyamda gördüm" dedim. Anlattım, şaşırdılar...
Yattığım odanın eşiğinden balkona bakıyordum. Annem arkası dönük olarak sarma sararken, kuzenimle kocası geldiler. El sıkıştılar gülümseyerek falan.
Bunu anlatmıştım.
Sanırım bu bir rüya değil, kendiliğinden gerçekleşen astral yolculuktu.
İki sene önce astral seyahat için sessiz bir odada gözlerimi kapattım. Göbeğimde gümüş kordon olduğunu düşündüm uzun uzun. Yarım saate kalmadan bedenimde ve kalbimde bir çatırtı hissedince panikledim ve daha fazlasına cesaret gösteremeden gözlerimi açtım.

Yorumu gönderen: Akhenaton, 17.04.2018, 08:19 (UTC):
Astral seyahat için güçlü bir konsantrasyon gerekir. Eğer bu deneyimi yaşamak istiyoranız, astral seyahat göreceğim diye şartlanmadan konsantrasyon ve nefes alıştırmaları yapın. O zaman istediğiniz bu deneyimlerin tümü kendiliğinden siz farkında olmadan gelir...

Yorumu gönderen: karamurat1635, 27.03.2017, 11:09 (UTC):
peki zeki mürende bizi görüyormu

Yorumu gönderen: kloh, 22.06.2016, 09:25 (UTC):
tabiki yakınsın başarmaya devam et

Yorumu gönderen: CC, 08.03.2016, 23:08 (UTC):
kendiliğinden gelişmiş bu olayı bir çok kez yaşadım hatta Kabe ziyareti yaptığımı gördüğüm gün bile oldu diğer yandan beni orada gören bile

Yorumu gönderen: türkan, 15.11.2014, 20:40 (UTC):
bende astral seyahat konusunda ciddiyim daha bugün merak ederek denemeye başladım ve cidden ürktüm birkaç arkadaşım böyle bir şeyin olamayacağını birkaç arkadaşımda korkunç şeylerle sonuçlanabileceğini söylüyor hemen hemen herkesin anlattıklarından korktum ama çokta merak ediyorum :/

Yorumu gönderen: Sezer, 14.08.2014, 21:56 (UTC):
Ruyamda Kendimi uyurken gordugum iki kez oldu ilkin de gercekten cok sasırmıstım ve korkmustum , ikinciside bekledim ve uyandıgımı, farklı seyler yaptıgımı izledim. Daha sonra butur ruyaları daha fazla gormeye basladım mesela artık istediğimi yapar hale geldim ucabiliorum suyun altında nefes alabiliorum istediğim an istediğim yerde olabilir duruma geldim gercekten insan cok farklı hissdior ama bunu her zaman istediğimde yapamıorum . Kendiliğinden oldugunu soylemeliyim yani astral seyehat için hiç bir yontem uygulamadım bu gune kadar.

Yorumu gönderen: selim, 15.06.2014, 22:44 (UTC):
Kadikoy den Taksim e gecmek bile bir kabus iken astral seyahat hangi ruyalarda ortaya cikiyor merak ediyorum

Yorumu gönderen: Wortex, 17.02.2014, 12:27 (UTC):
Selam ben Fatih sana yardımcı olurum face veriyorum ordan detaylı konusurz fatih selamet profıl resmim de eski bir atlı war

Yorumu gönderen: QyağmurQ, 11.11.2010, 17:34 (UTC):
kimse cevap vermicekmi

Yorumu gönderen: QyağmurQ , 10.11.2010, 20:46 (UTC):
Ayrıca verdğiniz bilgiler içinde tşk ederim sitenizi kaç gündür okuyorum hoş bi site benım merak alanıma giren herşey var genelde okudum. yalnız astralle ilgili denemiş tecrübeli birinden daha fazla bilgi almam gerek ..

Yorumu gönderen: QyağmurQ , 10.11.2010, 20:36 (UTC):
selam ben astral seyahat yapmak istiyorum uğraşıyorum bunun için bi kaç gündür ve inançlyım olucak .. yalnız bunu yapan birileryle konuşmak istiorum site sahibiyle konuşmak istiorum özellikle bu konu hakkında daha fazla bilgi istiorum...Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56729870 ziyaretçi (144594525 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)