Astral Seyahat Pratikleri
 
astral setahat

Astral Seyahat Pratikleri

Ders 1

Bu derslerde sizi kimsenin rahatsız edemeyeceği bir odaya ihtiyacınız olacak. Çünkü bedeninizden kurtulma çalışması yapacaksınız Tek başına olmalısınız, gevşemiş olmalısınız ve kolaylık olması için bir zemine, tercihen bir yatak üzerine uzanmış olmalısınız.

Hiç kimsenin sizi rahatsız edemeyeceğinden ve deneyiminizi bozmayacağından emin olun. Yavaş yavaş nefes alarak ve bu tecrübeyi düşünerek sakinleştiğiniz zaman, iki metre yukarımızdaki bir noktaya yoğunlaşın. Gözlerinizi kapatın ve yoğunlaşın. İki metre yukardan bedeninizi seyrettiğinizi düşünün.

Düşünün! Uygulayın! Kendinizi yoğunlaştırın Sonra aniden bir huzursuzluk, neredeyse bir elektrik şoku deneyimleyeceksiniz ve gözleri kapalı uzanmış bedeninizi iki metre yukarıdan göreceksiniz.

İlkinde bu sonucu başarmak için oldukça fazla bir güç gerekecektir. Büyük bir kauçuk balonun içindeymişsiniz hissi duyabilirsiniz. İtin, itin ve zorlayın. Hiçbir şey olmuyor gibi görünebilir. Neredeyse oluyormuş gibi de görünebilir.

Sonra aniden ileri fırlarsınız ve neredeyse bir çocuğun oyuncak balonunun delinmesi gibi, hafif, çıtırtılı bir kopuş hissi olur. Telaş yapmayın, korkuya izin vermeyin. Çünkü korkudan uzak kalırsanız devam edersiniz ve gelecekte ne olursa olsun, herhangi bir güçlüğünüz olmaz. Fakat korkacak olursanız, fiziksel bedeninize geri sıçrayacaksınız ve başka bir tarihte her şeye yeni baştan başlamak zorunda kalacaksınız.

Eğer bedeninize geri sıçrarsanız, binde bir başarılı olacağınız için o gün tekrar denemenin bir anlamı kalmaz. İlk önce uyumaya ve dinlenmeye ihtiyacınız olacak.

Haydi, daha ileri gidelim. Gelin bu basit ve kolay metotla bedenimizin dışına çıktığımızı hayal edelim Fiziki bileşeninize bakarak ve sonrasında ne yapacağınızı merak ederek orada durduğumuzu hayal edelim. Fiziksel bedeninize bakmaktan bir an bile sıkılmayın. Sık sık onu tekrar göreceksiniz! Onun yerine şunu deneyin:

Şimdi, kendinizi tembelce sürüklenen bir sabun köpüğü gibi odanın içerisinde, havada süzülmeye bırakın. Yere düşemezsiniz. Kendinizi incitemezsiniz. Fiziksel bedeninizin oldukça gevşemiş olduğundan emn olun. Bu önlemi almazsanız, ona döndüğünüz zaman kasılmış bir kol ya da tutulmuş bir boynunuz olur.

Örneğin, fiziksel bedeninizden ayrıldınız. Ancak bir kolunuz sonradan karıncalanmaya sebep olacak bir sinir üzerine baskı yapabilecek bir döşeğin kenarına uzanmıştı. Bir kere daha bedeninizi astral seyahat için terk etmeye teşebbüs etmeden önce tamamen gevşediğinizden emin olun.

Şimdi sürüklenmenize izin verin. Odanın içinde havada süzülmenize izin verin. Sanki serseri hava akımlarıyla sürüklenen bir sabun köpüğüymüşsünüz gibi tembelce dolaşın. Normalde detaylı göremediğiniz tavan zeminini keşfedin. Bu ilk astral seyahate alışmış oldunuz. Çünkü bir odanın içinde tembelce dolaşmaya alışmadıkça, dışarıdaki maceralara güvenle atılamazsınız.

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: Bill 22 , 07.07.2017, 15:25 (UTC):
Astral seyahat yaşadım , mükemmeldi ! Sonunda ruhumun bedenime girdiğini hissettim muhteşemdi ! Tüm korkularımdan arındım ! Melekleri gördüm , onlarla konuştum , çok çok ilginç , unutmayacağım bir deneyimdi .....

Yorumu gönderen: Rüya, 25.02.2017, 11:16 (UTC):
Daha once bir kez astral seyahat birçok kez ve hala lucid ruya yaptım-gördümçastrakdan korktugum ıcın seyahatım yaklasık 2 dk surdu.ya korkmasaydım orada kalsaydım nasıl geri docegım yanı telefonuma alarm kurup uyandımalımıyım kendimi yoksa farklı bir etken yoluylamı uyandırılmalıyım? gümüş kordon ya koparsa da ölürsem?

Yorumu gönderen: ne fark ederrr, 23.08.2016, 21:24 (UTC):
yapıcammmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
kesinlikleee

Yorumu gönderen: Biri, 09.05.2016, 12:32 (UTC):
Küöükken bende farkında olamadan lucid rüya görürüm.rüyam uçabiliyodum ve uzun zaman bunu yapabiliyordum sonra ne olduysa birden lucidden kesildim :)

Yorumu gönderen: ismini vermek isteyemeyen şahıs, 22.04.2016, 19:43 (UTC):
aslında herkes astral seyahet yaptığını sanır ama hiç kimse bu olaya anlam veremez ama benim tecrübeme gelirsek bu konu hakkında ağır basabilir...

neye çok ihtiyacınız varsa orayı yakarsınız...

ama bu iş çocukluğumun macerasıydı farkında olmadan astral seyahet yapardım ama bu iş herzaman olmazdı

arkamda aslan kovalardı sonra aşağısı çukur ya aslandan kaçacaksın
yada atlayacaksın bende attım kendimi atlarken birden ruhumun aşağısına doğru süzülürdüm adeta öyle mutluluk verici birşey olmazdı uyandıktan sonra yere çarpılmış gibi hissederdim...

ikiinci olay dünyayı elime verseler hiç yönetemezdim...
Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56741579 ziyaretçi (144625594 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)