Astral Seyahat Sirasinda Yasananlar
 
Astral Seyahat Sırasında Yaşananlar

Astral Seyahat Sırasında Yaşananlar

Astral Seyahat sırasında, bedenin değişik yerlerinde seğirmeler, kulakta çınlamalar ve tam ayrışma anında ise, çatırdama ya da buna benzer birtakım sesler duyulabilir. Astral seyahat yaparak bedeninden geçici bir süre ayrılanlar, başlarından geçen bu tecrübelerini genellikle birbirlerine çok benzer ifadelerle anlatmaktadırlar. İşte onlardan birkaç örnek:
"Beden dışındaki ilk tecrübemi gayet iyi hatırlıyorum. O zamanlar 7 yaşındaydım ve böyle birşeyden haberim yoktu. Bir yaz günü, sabahın erken saatlerinde çok susamış olarak uyandım. Yataktan dışarıya çıkarak içme suyunun bulunduğu yere gittim. Ancak sürahi boştu. Bunun üzerine pencereye doğru yürüyerek perdenin aralığından güneşin ilk ışıkları ile aydınlanan bahçeye baktım. Sonra geri dönerek yatağa geldim. Yatağın dolu olduğunu gördüğüm zaman şok geçirdim. Yatağımda uyumakta olan birisi vardı ve bu insanın kendim olduğunu gördüğüm zaman, korku ve şaşkınlığım daha da arttı. Bu şaşkınlık sebebiyle olsa gerek, aniden ve süratle bedene çekildiğimi ve ayaklarımın bedenin ayakları üzerine gelecek şekilde bedene gömüldüğümü hissettim. Sonra uyandım. Daha sonra bu olay bir çok kereler tekrarlandı."

"Bir deniz seyahatindeydim. Birgün sırt üstü yatarken uykuya dalmışım. Bir kabus görmeye başladım. Gemi batmakta sular yavaş yavaş yükselmekteydi. Fakat ben, sular çeneme gelinceye kadar kayıtsız kaldım. Sonra büyük bir mücadele sonucu soğuk bir ter içinde uyandım. Birkaç dakika içinde tekrar uyumuşum. Bir ara yan tarafıma dönük olarak yatarken, geminin bölmesine doğru hareket etmekte olduğumu hissettim. Çok hoş bir histi bu. Her şeyin farkındaydım. Tamamen bilincim yerinde olduğu halde bu olayı normal karşılamam sonradan beni çok şaşırttı. Sırt üstü yatacak şekilde yavaşça döndüm. Sonra böyle uyuya kalırsam ikinci bir kâbûs görürüm düşüncesi ile tekrar yan tarafıma dönmek istedim. Ancak bu çok zor bir işti ve epey mücadele etmek zorunda kaldım. Bu olaya rağmen her şeyi hâlâ normal karşılamaktaydım. Yanlamasına dönmüştüm ki, bir kuvvetin beni sırtımdan geriye doğru çektiğini hissettim. Birkaç dakika orada öylece yanlamasına sallanır vaziyette kaldım. Bedenimin sallantısı durduğu halde, sol bacağım sallanmasına bir müddet daha devam etti. İşte bu bana tuhaf gelmişti. Bunun üzerinde düşünüyordum ki bedenimin dışında olduğum fikri birden zihnimde canlandı. O kadar tatlı bir histi ki, burada kalmaya karar verdim. Ne olacağını beklemeye koyuldum. Bir ara kendimi kapıdan 30 cm, yerden ise 210 cm kadar yükseklikte buldum. Sonra koridorda ayak sesleri işittim. Gelip beni bu halde görürlerse ne aptalca bir şey olacağını düşünmüştüm ki bir sıçrama oldu ve uyandım. Sıçrama merdivenden inerken ya da çıkarken basamak olmadığı halde var zannıyla atılan adım sonucu ortaya çıkan sarsılmaya benziyordu.

Aynı yılın Eylül'ünde karaya ayak bastığımda, bu olayla ikinci kez karşılaştım. Pozisyonum ilk seferinde olduğu gibiydi. Yegâne fark, odamın oldukça aydınlık oluşuydu. Her zamanki gibi normal bir uykuya dalmıştım. Sonra kendimi, ayaklarım eksen olmak üzere yanlamasına doğru şiddetle sallanır buldum. Daha sonra bu sallanma sona erdi. Fiziki bedenimden 1 metre kadar yükseldim ve havada asılı durmaya başladım. Bir İki dakika sonra, sağa doğru hareket ettim ve ayaklarım yavaşça yere doğru gelecek şekilde aşağı süzüldüm. İşte o zaman etrafı görebildiğimin farkına vardım. Artan heyecanımı bastırmayı başararak aynaya doğru yürüdüm. Sanki suyun altında zorlukla yürüyor gibiydim. Birden, bir şok geçirdim. Bedenim hemen arkamda bulunan divanda yatmaktaydı ve ben onu dışardan izleyebiliyordum. Bir an için ölmüş olabileceğimi düşündüm."

Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: -A, 06.08.2020, 16:16 (UTC):
ramazan ayında sahurdan sonra yatağa yattığımda bir anda donup kaldım çok titriyor ve terliyordum ve acayip yüksek sesli uğuldamalar duymuştum o an kedim üstüme atladı ve sanki bir anda çözüldüm o an annemlerin yanına mutfağa kadar arkama bakmadan koştum ne olduğunu bende bilmiyorum

Yorumu gönderen: Wham!, 25.11.2019, 18:27 (UTC):
Son iki gündür oluyor .Daha öncede yaşadım fakat pek ilgi alanıma girmediği için ne olduğunu bilmiyordum.Bedenimin yanında aynı elbiseleri giymiş başka bir beden vardı.Kendim olduğunu anladım ve üstüme doğru çekmeye başladım.Sonra hareket etmeye başladı beni yakaladı tam vuracaktı ki yüzünü görünce durdu.Beni duvara dayayan kişi yine bendim.Git dedim buradan ve pencereden uçarak gitti arkasında sarı ışıkla çıktı.Evin içinde camı açıp dışarı baktım tek tük insan var ve zorlanarak yürüdükleri ve her şeyin hatta zamanın bile yavaş olduğunu hissettim ve gördüm.Hemen camı kapattım .Bilincim yerindeydi.Gerçek gibiydi.Ne yapacağımı bilemedim dua etmeye başladım sonra uyandım.

Yorumu gönderen: Master Yi, 08.03.2019, 08:19 (UTC):
başıma bir olay geldi yatağımın aşağısına odanın kapısına bakmayacak şekilde uyudum böylece koridordaki ışık gözüme bakmıyacaktı ve uydum bir süre sonra uyandım ve kapıya bakıyordum yatağımın yukarısındaydım bir den kapının aralığında kapkara bir cisim gördüm ve bir den bana doğru bir şey attı tam yatağımın altına korkuyla yorganımı üstüme çektim ve kafamı kaldırdım bir de ne göreyim duvara bakıyorum aslında kapıya bile dönük değilim ve sonra annemler uyandı ne düştü diye geldiler ancak bişey anlamdılar ben o şeyi net olarak gördüm ve yatağımın altına bir şey attığını hatırladım yatağımın altına bakınca dedemin çerçeveli resimini paramparça olmuş halde gördüm .dedemin çerçevisi ise tam yatağımın yanındali duvarda asılı halde olması gerekiyordu . bu olayı anttım ama kimse bana inanmadı sizce bu astral seyehatmıydı.

Yorumu gönderen: Mustafa jaya , 02.03.2018, 16:37 (UTC):
bunları yapması cok mu basit bu kadar ya 10 15 yaşında falan
nasıl bir yerdeyiz ya bende 18 yaşındayım 1 yıla yakındır yapmaya çalışıyorum ama yapamadım siz bukadar basit nasıl yapıyorsunuz hipnoz falan mı yapıyorsunuz

Yorumu gönderen: Küçük kız, 06.02.2018, 18:58 (UTC):
Seyahat etmeyi denedim. Topraklanma ve meditasyon yaparak kendimi sakinleştirdim .
Sonra bilincimin benden kayıp gitmesini sağladım uğultu ve titreme beni korkuttu. Ama bişekilde gözlerimi açtım.
Yerden 30santim falan yukardaydım ama bedenimi kıpırdatmayı beceremedim bu yüzden kafamı çevirip odama bakmakla yetindim. Sonra bişi hissettim ve babam odamın kapısını açtı.Ani fren yapmış gibi yere geri döndüm ve babama yorgun olduğumu ve bu yüzden yattığımı söyledim .Neden yerde yattığımı sorup gitti.Neyse başım okadar dönüyordu ki geri döndüğümden emin olamadım.Ve sakinleşemedim. Duş almama rağmen. Neyden korktuğumu bilmiyorm ama üstüme çok fazla korku yüklendi.Ha bir de ilk denememde başardığım için mutlu olmalı mıyım.
Ve ben de küçüklüğüm -yani şuanki yaşıma kadar (13)- çok kez bunu yaşamışım ama daha yeni bunun rüya deil astral seyahat olduğunu yeni öğrendim.Neyse beni dinlediğin için saol (´u`)

Yorumu gönderen: Gejeleruzun, 22.01.2018, 01:50 (UTC):
Bana istem dışı çok sık oluyo akşam ile yatsı arası yatarsam özellikle. Gözler kapalı önümü görüyom catirdama ve üst gövdede titreşim oluyo kendi kasıp uyaniyorum çünkü istemiyorum. Bir keresinde bni izleyen yüzsüz bi hatun vardı gri up uzun saçlı oturduğu koltuktan kalkıp bana doğru süzüldü son anda uyanmayı başardım.

Yorumu gönderen: aysse gul, 16.11.2017, 21:13 (UTC):
bende denemek istiyorum arkadaşlar ama bsaramadim bana yardimci olurmusunuz cok istiyorum yapmayi ama bi de korku var lütfen yardimci olun

Yorumu gönderen: lokman salihoğlu, 13.11.2017, 00:10 (UTC):
bana oldu 4 sene önce başka bir boyuda giddiğimi düşünüyorum ozamandan kalma kulak çınlaması gibi sesler duyuyorum kafamın içinden geliyor sanki sürekli şekilde bu nasıl gecer yada nedir tam olarak bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

Yorumu gönderen: Lucid Dream, 24.02.2017, 19:06 (UTC):
Öncelikle size astrale nasıl kolay yoldan çıkılır ufak bilgiler vereyim.
1- Sırt üstü yatmak gerekir. Neden bilmiyorum ama genelde sırtüstü mumya gibi yatınca mümkün.

2- Üzerinizde hafif giysiler olmalı. Yani yorgan battaniye, kalın kazaklar falan astral çıkışa engel olabiliyor.

3- Mideniz dolu yatmayın. Biraz aç karnına uyumaya çalışın. Az su içerek uyumaya çalışın.

4- Kesin astrale çıkacağım kesin çıkmalıyım düşüncesiyle yatmayın. Zihni serbest bırakın. zorlamak engel olur.

Kendi astral deneyimlerimi paylaşmayacağım çünkü üşendim.

Yorumu gönderen: Emirhan Köse , 30.09.2016, 19:38 (UTC):
Ilk once bir kitapta okudum sonra instagram sayfasinda gordum ve iyicene merak ettim internetten arastirdim denemeye kalkistim ve ilk denemem olmasada ikincisi oldu donuste ise korkmustum ve ruzgar gibi bir sesle cok sayida yildiz gordum o esnada ruh bedenime dondu yatakta otururken kendimi goruyodum ve ruh bedene doner donmek yatakta oturmaya basladim aslinda korkutucu ama guzel bir deneyimdi :)

Yorumu gönderen: Astral Seyahat Hayranı, 10.09.2016, 11:46 (UTC):
Ben 11 ila 12 yaş arasında bir kızım ve inanılmaz hayalperestim. Yaşım uygun mu?

Yorumu gönderen: Cansu, 14.08.2016, 14:47 (UTC):
Yha ben denedim aşırı terledim tam bedenim çıkıyor hisetim sonra o his kayboldu ağrılarımda gitiki baktım hayla yataktaydım ama sabah denediğim için olabilir :D

Yorumu gönderen: Burcu sönmezler , 08.06.2016, 12:08 (UTC):
Merhaba arkadaşlar yaşım 15 ben yaptım mı yapmadım mı emin değilim. Rüyamda ingilizce kitabımı evde unutuyordum sonra rüyada olduğumu fark ettim ve gerçekten kitabımı unutup unutmadığıma bakmak için uyanmak istedim ve gözlerimi hafiften açmaya çalıştım ama her yer beyazdı ve resmen yatakta sarılıyordum ben kendimi zorladıkça kulağımdaki uğuldamalar saha da artıyordu kalp atışlarım da cabası. Resmen kuş kanadı gibiydi ve bu kadar hızlı atması imkansız diye düşünüyordum. kalkmaya çalıştığım anda kendimi bedenimden yaklaşık 1 metre kadar yukarıda tabloya bakarken buldum ve öldüğümü düşündüm.Ölemem hazır değilim diye düşünürken bir anda sandalyeden düşer gibi bir hızla geri çekildim ve uyandığımda her yerim buz kesilmiş elim ayağım titriyordu.Şimdilerde yine uyumaya çalışırken aynı şekilde uyanmaya çalıştığım zamanlarda kulağımda uğuldamalar oluyor ama seyahat başlamadan bitiriyorum.

Yorumu gönderen: Ahmet, 30.05.2016, 09:23 (UTC):
Soyle anlatayim yaklasik 1 yil once surekli aksam uyuyacagim esnada oluyodu arkadaslarin anlattigi gibi ilk once kulagima bi çınlama sesi geliyo epey bi yuksek derecede sonra vücudumun hic bi tarafimı oynatamiyorum degisik bir his butun vucudum ağri ile uyusma arasi bisey oluyo bu boyle 2 ay sürdü hemen hemen her gun oluyodu artik rahatsiz etmeye basladi beni uyuyamadim ilk baslarda karabasan felan dedim herAlda pislolojim alt ust oldu uyumak istemiyordum yine olacak diye sonra kesildi dahada olmadi taki dune kadar Yine ayni belirtiler oldu bu sefer astral seyahatin ne oldugunu bayagi arastirdigim icin konuya hakimdim o çınlama ve uyusma basladiginda kendimi cok rahat bi sekilde fiziki vücuttan ciktim biraz bulanik goruyodum cok hizli haraket edebiliyor duvarlardan gecebiliyordum baska kisilerin seslerini duyabiliyodum ama konusamiyorum sonra uyandim anlattiklarim abarti yada ruya da degil

Yorumu gönderen: EYLÜL, 05.05.2016, 23:15 (UTC):
Arada lusid rüya yapabiliyorum. İlk defa başıma böyle birşey geldi. Uyku ile uyanıklık arasındayken bir takım görüntüler belirmeye başladı. İki kadın başları kapalı arkası dönük ben bana dönüp yüzlerini görmek istiyordum. Biri döndü pek de genç olmayan yaşlılığa doğru ilerleyen bir yüze sahipti. O anda rüyada olup olmadığımı anlamak için sorular soruyorum hiç biri olmuyor. Ve bacaklarımdan yukarıya doğru çekildiğimi hissettim. Korktum ve uyandırdım kendimi. Buna benzer durumları yaşayanların yorumlarıyla karşılaşında bunun astrele çıkış olduğunu öğrendim.

Yorumu gönderen: psiramist, 16.04.2015, 10:30 (UTC):
ruhtur insanı yaşatan bizler sadece yansımazlarız...bu yargıya yaşanmışlıklarala eriştim. astrala gelince bu yaradılıştan gelen bir yetenek olsa gerek. ben kendimi bildiğimden beri kendi bedenimi karşımda görür vaziyetteyim bana bunun astral seyehat olduğunu psikoloji danışmanım açıkladı. fazla uğraşmayın. deneyim edinin fakat bağlanmayın neden mi çünkü bağımlı olunduğunda real hayat insana gerçekten bir yansıma olarak geliyor...
İNSANI YAŞATAN BEDEN DEĞİL RUHTUR...

Yorumu gönderen: Seyda, 11.02.2015, 11:15 (UTC):
Bu konu hakkında ok fazla kolpa var kendi deneyimlerimi anlatıcam.ilk denemem olduğu için heyecanım çok fazlaydı düşünemiyordum sürekli gülüyordum felan o yüzden olmadı daha sonrasında bi 5 ay kadar araştırdım kitaplar okudum fimler izledim ve denedim ama denemeye başlamadan önce yapıcağınız her şeyi planlmanız gerekiyor yoksa ne yapıcağınızı bilmiyorsunuz ve heyecan koru başlıyo o anda seyahat son buluyo ve birdahaki denemeyede çok zor olur başaramazsınız.Sırt üstü yatın yatağınıza tavana bakın kalp atışlarınızı ve nefes alşınıza odaklanın olabildiğince gevşeyin ve bir anda gözlerinizi kapatıp sadece düşünün nereye gitmek istediğinizi.Eğer ilk denemenizse evden çıkmayın evini düşünün çünkü farklı şeyler görüceğiniz için korkabilirsiniz seyahata başlayın kendinize,evdekilere bakın yada mahallenizin yakınlarında bildiğiniz sokaklarda bulunun yani uzak mekanlara gitmeyin.Bedene geri dönüş işinide kafanıza takmayın o istemsiz oluyo bedeninize dönüyorsunuz.uçmayı düşünün uçabilirsiniz başka şehirlere gidebilirsiniz ancak bu konuda kontrolü ele alabildiğiniz zaman başkalarının rüyasına gireilirsiniz ancak kötü şeyler denemeye kalkıştığınızda seyahat kuvvetl ve acı verici şekilde son buluyo.kötü şeylerde denemek derken sevgilinizle öpüştüğünüzü felan hayal ederseniz seyahat son bulur.astralde yarı baygın yarı ölü yarı uykuda bir haldeyken düşündüklerinizi gerçekleştirebilmeniz ve bunun bilincinde olduğunuz anlamına geliyor eğer korkmazsanız bu size huzur verir gerçek hayatada farklı bir boyutta bakarsınız.

Yorumu gönderen: astral traveler, 30.12.2014, 18:02 (UTC):
KaygusuzAbdal kim yaptin diyosa yapmistir. Mesele cikarken titremeyle birlikte aci kulağa gelen ses ve cikana kadar olan nefes alamamakla çözülür. Bunlar olay esnasinda yasaniyosa aatraldedir kişi. Ben yattiktan 15 dkka sonrasi siye tahmin rsiyorum kendiliğimden cikmaya baslardim vede birden bire uzaya falan gidemiyosun once iyice ogrenmen lazım. iki makale arastirmayla, kimsenin aslında yapamamış olduğunu soyleyemezsin eger yapiyosan konus yoksa bos cümlelerle kendini yorma kimse seni takmaz 'kelamlarina' bakarak ;|

Yorumu gönderen: Yasin, 26.09.2014, 13:44 (UTC):
Şu an 12 yaşındayım. İlk deneyimim sanırım 6-7 yaşındayken oldu karabasanla alakalı bir şey varmış araştırmalarda gördüm.
İlk başta yere düşüyomuş gibi oldum sonra kendimi gçrdüm karşıda hemen ayna vardı bi ışık gibiydim sonra o halimden korkmuş olmalıyım ki geri döndüm bir sıçramayla anneme kalktım sordum ben kaç saattir uyuyorum diye 2 saat dedi bende korkmuştum.. Anneme olanları anlatmadım ve bu astralle 10 yaşında falan tanıştım artık anladım böyle bişey olduğunu
sonra bir çok kez yaptım yaptığımı hissedince aklıma gelen yerlere gidiyordum istemsizce oluyordu ama çok huzurlu hissediyordum kendimi sanki Cennet'e düşmüş gibiydi

Yorumu gönderen: KaygusuzAbdal, 07.09.2014, 22:53 (UTC):
Astral seyahat ve bunun türevlerinin kişinin bilinci dahilinde olması gerektiğini vurgularken şunu belirteyim, uyku esnasında ve uykudan hemen sonra olan bilinçsiz ve yarı baygın yaşanan bütün tecrübeler, kişinin kurgusal evreninin bir oyunudur.Beyin yanılgısı olduğunun tam teşhisini koymamakla beraber tam bir astral seyahat olmadığını da sükunetle bildiririm.Yapılan yorumlar doğrultusunda şunu sezinledim, herkes kendi deneyiminin uyku, yarı baygın ve bilinçsiz başlaması sonucu olduğunu söylemekte fakat astral seyahatin olması bilincin açık olduğu, konsantrasyonun kişilere göre değişiklik gösterdiği herhangi bir durumda olmaktadır.Ruh ve bedenin ayrılması şeklinde nitelendirmek yanlıştır.Oluşan hissiyat şudur, kişi astral seyahatte olduğunu bilmekte ise kendi vücudunu dinginlikle görür ve bunun idrakine vardığı için istediği her şekilde seyahati sonuçlandırır.Bir diğer ihtimal ise kişi bilincini yitirip rüya gördüğünü düşünür ve bunun etkisinde yaptıklarının kısıtlı olduğunu rüya olmadığını fark ettiğinde zorunlu uyanışa geçer ve uyanıklıkla sersemlik arasında bir durumda rüya gördüğü varsayımında bulunur .Astral seyahat yapılması temelde bilinçli olan, algısal olarak da duyulan bir olaydır. Net olmayan, hissedilmeyen, tam gezilemeyen bir seyahat düşünülemez.Yorum yapanların olayı tekrar araştırıp okumasını şiddetle tavsiye ederken günlük yaşamda arayış içinde olanlara astral seyahat, duru görü, telepati gibi olaylarla ilgilenen ve öğretmek amaçlı olduğunu belirten kişilerin para, şöhret ve sorunlu olduğunu içtenlikle bildiriyorum.Hepinize sağlık, mutluluk ve hayırlı günler diliyorum.

Yorumu gönderen: azra, 21.06.2014, 20:07 (UTC):
Astral seyehati bir arkadaşımdan duymuştum.
Bi gün uyurken titrediğimi hissettiğimi hatırlıyorum tam bedenimden ayrılıcaktım uyandım
Astral seyehatin ramazan aylarıyla ilgisi varmı
Bilmiyorum ama sabah ezanından önce hep seyehat çıkıcakmış gibi oluyorum karabasan basıyo :)
Sonra uykum kaçıyo balkonda sabahalıyorum :)
Bi kez astral seyehate tam olarak çıkmıştım hafiften bedenimi gördüm ama tam bakmadım ezan okunmuştu dedemlerde kalıyodum dedem camiye gitmişti ama astral seyehatteyken dedemi gördüm senin camide olman lazım diyodum ama dedem bana sarılıyodum sonra dedeme sen benim dedem değilsin dedim yanından gitmeye çalışıyodum sonra uyandım ben uyandıktan sonra dedem geldi ben yine balkonda güneşi bekledim inşallah bu ramazandada aynısı olmaz :)

Yorumu gönderen: cengiz , 08.12.2013, 18:40 (UTC):
Selamlar, Ben Astronomi egitimi aldim, arastirmalar yaptim, bir vatandasin Astral Seyahatin karabasanlarla ilgili bir hadise olduguna dair gorusune itiraz ediyorum Kabul etmiyorum. Gunumuzde batili bilimadamlari ve arastirmacilar Astral Seyahatin metafizik oldugunu hatta baska boyutlara gecis veya dunya disi yerlere gitmek seklinde yorumlamislardir. Islami eserlerde de bazi evliyalarin ozellikle ruhani olarak dunya disi alemlere seyahat ettikleri, Ahmed Thompson kitabinda S.E. Muhyiddin-i b.Arabi (k.s.)nin 100 bin aleme seyahat ettigini belirtip yazmistir, baska eserlerde ise bazi evliyanin ve ulu kisilerin Kafdagina(Samanyolu galaksisi derler)dek gittikleri kaydedilmistir. Islam da daha baska bilgiler mevcuttur . Vesselam.

Yorumu gönderen: HELENA 70, 06.12.2010, 22:56 (UTC):
bende astral yolculuk yaptım. İngilteredeydim ve çok zor günler geçirmeme rağmen dönmek ve dönmemek arasında kararsızdım. Bir gece aniden uyandım gözlerimi açtığımda odadadik herşey aynı hala burdayım diye düşündüm sonra yataktan kalkmak istedim üzerimdeki battaniyeyi kaldırmak istedim ancak ellerim battaniyeden geçti ellerime baktım etrafında mavimsi parlak bir ışık vardı. tekrar denedim ama battaniyeyi açamıyordum. şaşkındım birden ölmüş olabileceğim aklıma geldi başımı arkaya çevirdiğimde bedenimin hala yatakta olduğunu gördüm. çok korkmuştum. o anda hayır daha henüz ölemem benim Türkiyeye dönmem lazım diye düşündüm ve o anda sanki omuzlarımdan çok kuvvetli bir güç beni bedenime çekti. Vücudumda çok şiddetli bir titreme ve sıçramayla uyandım. çok korkmuştum. Bu benim ilk tecrübemdi. ve ağlamıştım saatlerce fakat sakinleşip düşününce bir arkadaşımın anlattıkları aklıma geldi o da sık sık astral yolculuk yapıyordu ki buduzim de bu varmış.sonra Türkiyeye geldim ve buna benzer bir olayı tekrar yaşadım ama budefa kendim istemiştim fakat ikincide nedense geri dönememekten korktum ve kısa sürede döndüm. her iki olaydada ruhumda çok büyük bir hafifleme ve huzur oluşmuştu.tekrar yaşamak istiyorum ancak daha öncekiler de olduğu gibi geri dönememekten korkuyorum...inşallah cesaret ederim:)

Yorumu gönderen: tarık, 12.11.2010, 19:32 (UTC):
bende bu astral seyahati dersanede hocamdan duydumarsatırdım ve arastırma sırasında ilginç bir bilgiye vardım çünkü karabasan denen olayda astaRL seyahata geciş aşamasıymış bir gece uyuyordum aniden gözümü actım siyaH bi nokta gördüm gözlerimi actıgım an o nokta hızlı bı sekilde gitmişti peşinden baktım ve uyudum hemen birmuddet sonra tuhaf bır hissettim gözlerimi actım sankı ben yatgımın suıtundeydım ve kendımı göruyodumyatarken üstümde yaTERKEN olan kıyafetlervardı ölece yatıyordum ve tekrar uyudum dahda bısey hatırlamıyom sabah kalkktım

Yorumu gönderen: İsmet, 06.11.2010, 13:43 (UTC):
Ben astral seyahate bilinçsiz de olsa çıktığıma inanıyorum.
Geçtiğimiz ramazan ayında sahurdan sonra uyumamıştım kuşluk vaktinde bir banyo yaptıktan sonra o yorgunlukla yatağa yattım. Uyuya kalmışım, birden kendimi bir ahırın içinde buldum, ot yerinde azıcık saman vardı. Benim ne işim var burada diye dışarı doğru hareketlenirken farkettiğim ilk şey dvuarların oynadığıydı. Sonradan farkettim duvar oynamıyordu sanki başım dönüyordu. iyi kötüleşmeye başladığında. gözümü kapatıp kendimi sıktım elimi kolumu çok kötü bir şekilde kasıyordum. Her yer karanlıktı sonra kasık bölgemden başlayıp tüm vucüduma yayılan bir titreme(sanki üstümde cep telefonu çalıyormuş gibi) geldi. Ben hala kendimi sıkıyordum. Bir anlık cesaretle gözlerimi araladım ve odamdaydım. İşin en ilginç kısmı ise kendime geldiğim zaman vücudumu asla kasmamış olmamdı. Bir kaç gün kendime gelemedim. Astral seyahate çıkmak çok hoşuma gitmişti ama bir daha çıkmadım. Umarım en kısa zamanda tekrar çıkarım :)

Yorumu gönderen: merkaba, 18.10.2010, 19:28 (UTC):
kesinlikle doğru.uyumadan denedim tam olmadı ama uyuduktan hemen sonra kendiliğinden oldu.ama kollarım ve ayaklarım bağlı gibiydi sanki.bi halat tutuyordu onları oynatabilsemde zorlanıyordum.ilk çkışta normaldi ama sonra hani suda kendinizi bırakınca yukarı kaldırır ya aynen öle oldu.sırt üstü kaldım havada.

Yorumu gönderen: rafet görünmez, 10.09.2010, 20:51 (UTC):
bedene dönüşte kalp aşırı atıyor.korkudan olsa gerek
birde ayrılışta korku hissi çok fazla.sanki korku hissi olmazsa astral seyahat olmayacak gibi

Yorumu gönderen: ezgi, 29.07.2010, 04:28 (UTC):
astral seyahat adını ilk kez duyduğumda kafamda eksik kalan parçaların tamamlandığını hissetttim.böyle birşey vardı ve imkanlıydı.bir iki kez denedim.ruhum bedenimden çıkmak için zorlanıyordu,ellerimin hafiflediğini ve yoğun bir çaba harcadığını gördüm.tam bir astral seyahat yaşayamadım sanırım bunun nedeni biran için de olsa korkuya kapılmamdı.

Yorumu gönderen: DREAM, 08.07.2010, 02:23 (UTC):
benliğimi kendimi yani gercek insanı bir kere buldum yine kendi elimle nefsani tabutuma yani bedenime kendi isteğimle girdim.
bir gece aniden uykudan uyandım ve kalkmak istedim ama adeta bir kuş tüyü kadar hafif olarak kalktım ve bütün bilincimide yerinde ve doğal hissetim. içimden dedim ki ben ölmemem lazım hayata geri gitmeliyim dedim. çünkü korktuğum başımdaydı ve yatakten kalkerken bedenimin öylece yatakta uyuduğunun farkındaydım ve yarısına cesaret edip bakabildim

Yorumu gönderen: yunus, 27.05.2010, 04:29 (UTC):
Uzun yıllardır bu tür deneyimler yaşıyorum.İnsanlar bana sen çıldırıyorsun derler diyede anlatmıyorum.Duvar içinden geçmeden tutun,birebir insan şekline giren orda olması mümkünatı olmayan figürler görüyorum.Doktora gittim psikotik bozukluğum olduğunu söyledi aslında bi çok şeyi bile hala onla paylaşmadım.Manik atak teşhisi kondu ama ben çocukluğumda bile rüyalarımda çok açık ve net şekilde rüyalar görüp başka alemlere gidiyordum.Mesela Hz.İbrahim peygamber olduğunu söyleyen metrelerce uzunluğunda ak sakallı dedeler görüyordum daha 10 belki 11 yaşındaydım herkese komik geliyordu.Şeytanla kavga ediyordum bire bir film gibi görüyordum.Hatta mekandan mekana ışınlanıyordum.Daha neler ki hangisini anlatsam uçarak eski medeniyetler üzerinde uçuyordum.Birebir savaşlara katılıyor ve rüyalar beni çok etkiliyordu.Yalnız bu değil fizik aleminde olmama rağmen çinleride görebiliyordum.Kulakları eşek kulağı gibi ne günlerdi.Ve hayatım boyuncada kullanacağım ilaçlarım var genetik bozukluk olduğunu doktorum söyledi.Bi de parapsikolojik olarak uzmanlardan bu gördüklerimin ne anlama geldiğini öğrenmek isterdim.Ha bir keresinde İstanbul'da yürürken bir duvarın yanından geçtiğimde bunun rüyamda gördüğüm yerin aynı yer olduğunu anladım ve ilk kez paylaşıyorum.İşim zor gibi görünüyor.

Yorumu gönderen: burçin dönmez, 24.05.2010, 13:45 (UTC):
bende denedim yatağa yattım ve iyce konsantre oldum başımı kuzey tarafına koymama rağmen güneyde olduğuna inanmaya başladığım anda kış mevsimi olmasın ve üstümü örtmememe rağmen terlemeye başladım çok feci terledim ve inanılmaz titredim ruhum bedenimden ayrılacağını anladığım sırada vazgeçtim birdahada korkudan yapamadım ama kesinlikle varlığına inanıyorum...

Yorumu gönderen: dilan, 06.05.2010, 14:21 (UTC):
astral seyahat kesinlikle doğrudur..inanmayanların ise birgün denemelerini öneriyorum.o zamn gerçek oluğunu görecekseiniz.ve gerçekten bilinerek ve dikkatli bir şekilde yapılığında çok keyif verici olabiliyor.asla korkmayın ve deneyin..Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56730003 ziyaretçi (144594911 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)