Astral Seyahat Teknikleri 1
 
Astral Seyahat Teknikleri 1

Astral Seyahat Teknikleri 1

Pratik Astral Seyehat tekniklerine geçmeden önce deney öncesi sağlanması gereken çok önemli şartlar vardır ve hemen belirtelim ki, bu şartlar yerine getirilmeden, Astral Seyahat yapılabilmesi mümkün değildir. Deney öncesi sağlamanız gereken şartları yerine getirebilirseniz; çalışmanızda elde edeceğiniz başarıya ` yaklaştınız demektir.

İlk olarak uygun bir yer seçimiyle çalışmaya kendinizi hazırlayın. Herkes yattıktan sonra odanızda bu çalışmayı yapabilirsiniz. Üzerinizde sizi rahatsız etmeyecek, sizi sıkmayacak bir elbise olmasına dikkat edin. Odanız ne çok soğuk, ne de çok sıcak olmamalıdır.

Evdeki diğer insanları, özel bir çalışma yapacağınızı ve sizi kesinlikle rahatsız etmemeleri konusunda uyarın. Bedeninizden ayrıldığınızda, herhangi bir kimsenin yanınıza gelmesi sizin bedeninize ani dönmenize sebebiyet verebilir. Bu konuda dikkatli olun.

Eğer herhangi bir sebepten dolayı, ani geri dönüş yaparsanız, yatıp uyumak yapılacak en iyi şey olacaktır. Böylelikle astral bedeniniz uyku esnasında kendiliğinden ayrışıp tekrar fizik bedene geri döneceği için, az Önceki ani girişin olumsuz etkisi kendiliğinden kaybolacaktır.

NİYETİNİZ

Bu çalışmalara başlamadan önce, konunun ciddiyetini fark etmek çok önemlidir. Niyetinizi önceden belirleyin.

Bu tür bir deneyi gerçekleştirmek istemenizin sebebi olarak; diğer insanlara hava atmak, diğer insanlara karşın üstünlük sağlamak gibi düşüncelerinizin şuuraltınızda olup olmadığını çok iyi tespit edin. Eğer böyle bir düşünceye sahipseniz bu çalışmaya hiç başlamamanız sizin açınızdan daha yararlı olacaktır. Çünkü bu tür negatif düşünceler negatif tesirleri üzerinize çeker ve başarınızı olumsuz yönde etkiler.

Ayrıca bu tür negatif enerjiler arzu edilmeyen sonuçlarla karşılaşılmasına sebebiyet verebilir. Bu çalışmaya sizi yönlendiren etken bu tür bir isteğin sonucuysa, Astral Seyahat deneyinde başarı elde etseniz bile, bedeninizden ayrıldıktan sonra serbest hale gelen şuuraltınıza negatif enerjilerin birikmesi sonucuyla karşılaşabilirsiniz. Bu da sizin psikolojik ve fizyolojik dengenizi olumsuz yönde etkileyecektir.

DENEY HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

Her şeyden önce arzu edilen başarıya ulaşabileceğinizden emin olmalısınız. Başarıya olan inancınız ve konsantrasyonunuz sizi başarıya hızla yaklaştıracaktır. Buna karşı her türlü tereddütleriniz sizi başarıdan uzaklaştıracaktır. Bu çalışmada başarı elde edemeyeceğinizi düşündüğünüz müddetçe, Astral Seyahat yapabilmeniz mümkün değildir. Çünkü Astral Seyahat tamamıyla düşüncelerinizin konsantrasyonuyla yapılabilecek bir çalışmadır ve kesinlikle unutmayınız ki, bedeninizi terk ettiğiniz andan itibaren bütün hareketlerinizi düşüncelerinizle yönlendireceksiniz. Düşünceleriniz, bu çalışmanızın başlangıcından sonuna kadar çok önemli bir fonksiyon görecektir

Her alanda olduğu gibi, bu alanda da; itimatsızlık, şüphe, korku endişe gibi duygular her türlü isteklerinizin gerçekleşmesine engel olurlar. Buna karşılık olumlu, yapıcı düşünceleriniz sizin en büyük yardımcınız olacaktır.

Unutmayın! İstediğinizi yapabileceğinize kuvvetle inandığınız andan itibaren başarıya çok yaklaşmış olacaksınız. Aslında bu durum, Duyular Dışı Algılamalarımız'la ilgili bundan sonraki yapacağımız her alandaki çalışmalarımızda önemli bir yer işgal eder. Ancak Astral Seyahafda bu bir kat daha fazladır.

İÇ HUZURUNUZ

Bu deneyi gerçekleştireceğiniz gününüzün, sakin ve huzur içinde geçirilmiş bir gün olmasına dikkat etmelisiniz. O gün birisiyle aranızda sizi sinirlendirecek şekilde bir münakaşa olduysa, aynı günün akşamında deneye girişmekte fayda yoktur. Bu sinirlilik hali konsantrasyonunuzun bozulmasına sebebiyet verebileceği için başarınızı engelleyecektir. Bu yüzden deneyci, deney günü huzur içinde olmalıdır. Hareketlerine çok dikkat etmeli ve huzurunu bozabilecek olaylardan uzak durmalıdır.

Konsantrasyonunuzu bozacak, düşüncelerinizin belli bir noktaya odaklamanıza engel olacak, zihninizin dağılmasına sebebiyet verecek her türlü iç sıkıntılarınızdan uzak bir zihin haliyle bu çalışmaya başlamalısınız. Bu da gerçek anlamda bir iç huzuruyla yakalayabileceğiniz bir haldir. Hiç değilse çalışmaya başlamadan birkaç saat önce tüm sorunlardan arının. Streslerden kurtularak istenen hale kendinizi sokabilmek için "Gevşeme Egzersizlerinden yararlanabilirsiniz.

KORKULARINIZ

Deneyci korku hissini mutlaka yenmek zorundadır. Bu çalışmalarda sizlere en büyük engel: Korkularmızdır. Korkularınızı yenemediğiniz müddetçe bu çalışmada başarı elde etmenize imkan yoktur. Çünkü korku hissi derhal bedeninize geri dönmenize sebebiyet verir. Heyecanlanmanıza ve korkmanıza bu çalışmalarda hiçbir gerek yoktur. Ancak korkmanıza gerek yoktur demekle, korkunun ya da heyecanın ortadan kaldırılmasının mümkün olamadığını da biliyoruz. Korkunuzun ya da heyecanınızın yenilebilmesi bu konulardaki teorik ve pratik bilgilerinizin artmasıyla mümkün olabilecektir.

Korkunun temelinde; bilgisizlik vardır. Bu nedenle korkumuzu yenebilmeniz için yapılacak tek şey; bu konuyla ilgili bilginizi artırmaktır. Böylelikle korkulacak yegane şeyin korkunun kendisinden başka bir şey olmadığını gerçek anlamda farkedebileceksiniz. Bunu gerçek anlamda farketmeden korkularınızı, endişelerinizi ve heyecanlarınızı yenebilmeniz mümkün değildir.

BEDENİ ŞARTLAR

Bedeninizin Pozisyonu

Bedeninizin çok rahat bir şekilde olması gerekmektedir. Burada bedenin en rahat pozisyonu uzanma halidir. Bedenin rahat olması, dikkatin dağılmaması, sakinlik devresine kolayca erişebilmeniz bakımından önemlidir. Bu yüzden, fiziki bedeniniz en rahat olacak şekilde uzanınız. Bacaklarınızı çapraz yaparak kanın damarlardaki dolanımına engel olmayınız. Aksi takdirde tecrübenizin bitiminde rahatsızlık hissi duyabilirsiniz. Ellerinizi vücudunuzun yanına koyunuz. Başınızın altında da bir yastık olmalıdır.

Beslenme ve Sağlık Durumunuz

Çalışma saatinden hemen önce hiçbir şey yemeyiniz. Normalin üzerinde yemek yemek tecrübelerinizdeki başarınıza engel teşkil eder. Aç kalma çoğunlukla dublenin serbest kalmasına yardım eden bir unsurdur. Sebze ve meyve türü yiyeceklerle o gün beslenmiş olmanız, çalışmanızda size yardımcı olacak unsurlardandır. Aşırı olmamak kaydıyla sıvı alınan gıdalar faydalıdır. Mütevazı bir yemekten 3-4 saat sonra denemeye başlanabilir.

Bu çalışmaya başlamadan önce kesinlikle anestezik ilaçlar, alkol ve her türlü uyuşturucu ya da uyarıcı maddeler alınmamalıdır. Bedeninizin sağlıklı olması çok önemlidir. Eğer vücudunuzun herhangi bir yerinde ağrı, sızı varsa, düşüncelerinizi konsantre edemezsiniz. Kalbinizle ilgili herhangi bir rahatsızlığınız varsa, kesinlikle bu çalışmayı yapmayınız.

1. Bölüm2. Bölüm3. Bölüm4. Bölüm ❯

Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: kayhan, 21.08.2019, 21:21 (UTC):
sıklıkla yaşadığım bir dönem de bir fikir geldi aklıma uyku felci yaşayan birisi olarak olayı çok uzun yıllar sonra çözdüm yataktan kalkıp evde dolaşıyor sonra tekrar dönüp kendimi yatakta gördüğümde aynı pozisyonda tekrar bedene girip 3 saniye falan sonra uyanıyordum .düşündüm ve aynı bir durum yine olursa duvara yazı yazmayı denemek istedim derken birkaç gün sonra yine yataktan cıkınca aklıma geldi masanın üzerinden bir kalem alıp tam karşı duvara ALİ ismini yazdım sabah kalktığımda yazıyı görmeyi ummuyordum ama bi ihtimal olabilirmi diye düşündüm ama yazı falan yoktu

Yorumu gönderen: bayarm, 21.12.2017, 10:19 (UTC):
ben dün akşam denedim bir nevi başarılı sayıldım birdedn bir tek ses ve ışık hissetmeye başladım abi kortum biraz sonra başım büyüdüğünü ve vücudumun küçüldüğünü hisessettim çok korktum garip sesler algılamaya başladım sonra deprem oluyor gibi her yer titremeye başladı kalbim hızla çarptı dayanamadım gözlerimi açtım

Yorumu gönderen: sssz, 19.11.2017, 20:43 (UTC):
Ben günah değil diye biliyorum dinde de var sanırım bu konular öyle duymuştum .

Yorumu gönderen: Gökhan, 19.08.2017, 20:56 (UTC):
ruhun benenden ayrıldıgı andır uyanmak rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır zaman gerek eger yoksa son demek uyumanın en iyi yolu düşünmekdir tertemiz duygulardır allah bizi bir hiç ugruna var etmedi Medyum..

Yorumu gönderen: raşit , 03.08.2017, 18:48 (UTC):
Bu uygulama şeriaten uygunmu biri soyleyebirmi yanlışlıkla günah felan işliyor olabilir miyiz

Yorumu gönderen: firat, 30.03.2017, 09:40 (UTC):
Beyler bugun sabah erkenden uykudan uyandim uyku sersemiydim bi cinlama sesi duydum sonra hemen astral sehata yapiyordum birden ev sanki sallanmaya basladi cok garip şeyler olmaya başladı sonra ruhum bedenimden yavas yavas ayrildi birden korktum cinler aklima geldi ve ayrilma basarisiz oldu neyapmaliyim

Yorumu gönderen: Sudenur, 10.09.2016, 19:28 (UTC):
Yaa tam nasıl oluyor anlatirmisiniz lütfen ellerin uyuşuyor sanki hareket ediyormuşum gibi bide hissediyorum ama gözlerimi açtığımda hala yatakta oluyorum normalde gözlerinizi actimizda havadami oluyoruz istedimi yere.gidebiliyomuyuz bi rüya gibimi oluyor yoksa hareket ediyosun ama bedensiz mi oluyor lütfen cevaplayin gerçek hayatta yasan bir kişinin yanına gidebiliyomuyum o an napiyosa o şekilde goruyomuyum

Yorumu gönderen: Emir, 28.06.2016, 10:06 (UTC):
Dün Gece Astral Seyehatı Denemeye Çalıştım Ve Başarılı Oldum :)

Yorumu gönderen: mehmet, 20.10.2015, 08:03 (UTC):
nefessiz kalmanın sebebi o tarafa geçmen için beyninin verdiği olumsuz tepkilerden kaynaklanmakta. ilk başlarda bende de aynı şey oluyordu. sonradan birinin burnumu sıktığını düşünüp bende onun burnunu sıkıp ondan kurtulduğum telkinini verip o aşamayı atladım. astral seyahatte baya ileriyim. bugün arkadaşımın gitarının kırıldığını gördüm ona sorduğumda evet doğru sen kimden duydun dedi

Yorumu gönderen: haydar, 11.10.2015, 12:33 (UTC):
1 defa kısa bir an yaşadım uyandım gözümü açtım yukarıdan biri bana bakıyor o benim o ara yukardan aşağıya bakıyorum oda benim yavaş yavaş yukarıya doğru yükselyorum evin tavanına kadar yükseldim o ara dışardan abimn eve geldgni gördüm abm kapıyı hızla kapatınca çok büyük acı duydum bir anda terledim sanki cennetten cehenneme geldim ama önce tarif edlemez bir huzur içindeydim

Yorumu gönderen: fatma, 22.02.2015, 14:49 (UTC):
yaptığım astral seyehatmı bilmyorum.gözlerimi kapatığp ruhunu özgür bırakıyorum .kendimi bir kuyunun dibinde gördüm çıkış arıyorum .tam çıkışa yaklaştım ama bulamadım .bir yılan kuyu duvarı ndan içeri daldı ardından da ben .yukarıya onunla çıktım .yukarda konuştuk ..ben beyaz bir güvercin o yılandı.ben aslında bir beyaz güvercin değilm insanım sen nesin dedim .cinim dedi.neden bana yardım etin dedim .allah seni sevdi .allah bizi gördü dedi.sen benden korkarsın ama korkma dedi.gel kıvrılayım kıvrımın içinde uyu dedi.o kıvrıldı ben dairenin içindeydim diliyle başımıı sevfi.öyle uyuyakalmışım .kuyunun dibinde 1 tane büyük yılan diğerleri küçük onlardan kaçıyordum .ve o beni ordan kurtardı.

Yorumu gönderen: edaaaaaaaa, 28.12.2014, 19:59 (UTC):
arkadaşlar bilmiyorm ne kadar inananrsnz fakat farkında olmadan başıma geldi bu olay. yanmda arkadaşm yattı ve uyuduk gerçekten çok derin uyuduuğmu hatrlyorum çünkü çok yorgundum.. ailem arasnda yaşadğım çok fazla olumsuzluklarla aalaklı bir rüya gördüm gerçekten korkunçtu. daha sonra bu bir rüya dedim ve bi anda uyanmak istedim. gözlerimi actğmda yukardan kendi bedenimi gördüm ve yannmdaki arkadaşmn uyuyuş şekli dikkatmi çekti. bacaklarnn biri havada biri uzanmış bir şekldeydi.korkudan uyandm çünkü ilk kez tamaaen gerçek olduğunu hissetğm birşeydi. daha sonra bu rüya diyerek tekrar gözümü açtm. gerçekten uyanmştm artk ve arkadşm gerçekten dediğim gibi uyuyordu. anlatmak istedğim odadaki kokuyu bile hissediyodum.. ben bunu yaşadım. ne olduğunu bilmediğim için bir yorum yapamıyordum ama iki yıl önce öğrendim ne olduğunu. tekrr denememe rağmen yapamadm. ama o anın gerçekliğinden adım gibi eminim..

Yorumu gönderen: hasret , 24.11.2014, 13:22 (UTC):
ben astralı kendi elimde olmadan yaşıyorum hatta kküçüklüğümden beri ve hiç korkunç değil fakat pek fazla anlamıyorum astral seyehatı geçirdikten sonra mesela annem uyandırdı kalk ekmek al gibisinden hala rüyamı görüyom die saçma lıklar oluy gerçek hayat ile rüyayı karıştırıyorum ve bana ne şeytan neden üç harfli bulaştı buda yalan astral yaparken beyin jimlastii yapıyon sayılır

Yorumu gönderen: selahattin, 16.12.2010, 20:39 (UTC):
bnm de küçükken olöş tu çok geripti bikaç metre yuarı çıktım geri inmiştim ama tesadüfütü ne olduğuna bilmiyodum bi daa omadı yapmya çalıştı yine olmaı am azekiliyi daa dotusu ilginçti

Yorumu gönderen: fatih, 25.10.2010, 18:28 (UTC):
ben 20 yaşındayken yaşadım ama astral seyhatle ilgili kesinlikle bilgim yoktu sadece dinlenmek için uzandım tavana yükselip geri döndüm simdi 30 yaşındayım ve sigara tiryakisiyim olurmu tekrar acaba.

Yorumu gönderen: re: ibo, 19.10.2010, 19:44 (UTC):
ibo yalış biliyorsun astral seyahatte onlar sana zarar veremez. bilip bilmeden konuşma

Yorumu gönderen: ibo, 06.10.2010, 11:49 (UTC):
bu beyni yanıltma gibi bir şey arkadaşlar,, yapıldığı söyleniyor fakat bunu yaparkan üç harfli şeytan gibi şeyleri düşünürseniz onlara yakalanma gibi bir ihtimal var.. BENCE DENEMEYİN!

Yorumu gönderen: Umut, 25.07.2010, 08:51 (UTC):
aynı şekilde bn de. vücut fonksiyonlarım duruyor.

Yorumu gönderen: emre, 22.07.2010, 19:10 (UTC):
cidden yaşadınız mı bu deneyimi? biraz anlatır mısınız?

Yorumu gönderen: RAMAZAN, 16.07.2010, 12:16 (UTC):
astral seyahat yaparken nefessız kalıyorum almuyor sorun ne olabilirBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56741274 ziyaretçi (144624074 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)