Atatürk'ün Son Vasiyeti: Kod 0
 

Kod 0 Serisi

Kitap Tanıtımı

“İnsan, doğumu ile başlayan arayışını son nefesine kadar sürdürür. Ama ne gariptir ki; bazıları, ne aradığını dahi bilemeden son nefesini verir. Bazılarıysa ne aradığını bulur ve onunla yaşamak için nefes alır. Bazılarıysa, aradığının aslında kendisi olduğunu ve artık ölümsüzlüğünün onu aradığını bilir. İşte siz de kendinizin nerde olduğuna karar verin. Ölümsüzlükse arayışınızın temeli, o zmaan gelin beni bulun. ORADA OLACAĞIM!” (Kod 0 - Yeryüzünün Efendileri: Agharta - Shamballah'tan)

İlk kitabı, yaklaşık 2-3 yıl önce Nokta Yayınları'ndan piyasaya çıktığında yeğenimin tavsiyesiyle tanışmıştım bu kitapla. Siteye ekliyeceğim yazılar hakkında konu ararken ve acaba başka gizemli hangi konular vardır diye düşünürken elime her sayfasında onlarca araştırabileceğim konu dizini olan bir kaynak çıkmıştı. Astral seyahat'ten gizli cemiyetler'e, Eski Mısır'dan Mayalar'a, Marduk medeniyetinden Agarta-Şamballa ve yeraltı tünellerine uzanan nerdeyse onlarca gizem dolu bilinmeyeni tek bir romanda tem olarak işleyen muhteşem bir gizem yolculuğu. Erkan Uçar ve Burak Turna'nın Metal "Fırtına" serisi ile bilim-kurgu romancılığına soktukları parapsikoloji ve metafizik evrenle ilgili konular, çoğu kişinin ilgisini çektiği gibi benim de bir anda ilgi odağıma oturmuştu ki, gizli ilimler sitesi de böylece doğmuş oldu. Kod 0 ise, metafizik konuların daha da derinleştiği bir kitap olarak hayli ilgi çekiciydi.

İlk kitap olan "Agarta-Şamballa: Yeryüzü'nün Efendileri'nde rastlayabileceğiniz ve gizli ilimler ziyaretçilerine hiç de yabancı gelmeyecek yüzlerce gizemin ipuçları var. Yakın tarihimizden en iptidai medeniyetlere, realiteden komplo teorilerine sanki bir gizli ilimler indeksi verilmiş: Agarta-Şamballa, Titanlar, Marduk medeniyeti, dünyayı örümcek gibi saran yeraltı tünelleri ve Kapadokya ilişkisi, Eski Mısır, Okültizm, kabala Yahudiciliği, astral seyahat, istihbarat ve diğer örgütler, Masonlar, Atatürk'ün zehirlenmesi ve manevi oğlu Kod 0, Malta şövalyeleri, Illuminati, Yunan Mitolojisi, Maya takvimi ve 2012, Osiris tarikatı, Nefilimler (Gözcüler), Anunnakiler, Bermuda Şeytan Üçgeni, yeraltı şehirleri, Vatikan'ın sırları, Gülhaçlılar ve Tapınak Şövalyeleri, Hz. İsa'nın evliliği ve çocukları, Tibet, Hitler ve Vril UFO'ları vs.

Atatürk'ün son vasiyeti, kürşat burak çağıl, roman

Kitap 1: Kod 0 -Yeryüzünün Efendileri: Agartha Shamballah (Atatürk'ün Gizli Vasiyeti)'ın Konusu

  1. ATATÜRK'ÜN SON VASİYETİ NEYDİ?
  2. “KIRMIZI KİTAP” GERÇEK Mİ?
  3. 2012'NİN SIRRINI ATATÜRK BİLİYOR MUYDU?
  4. “ATATÜRK'ÜN BİYOLOJİK OĞLU VAR MIYDI?”

Sinsice vücuduna adeta enjekte edilen zehirler onun güçlü bedenini çaresiz ve acılar içinde bırakmaya yetmişti. Son dakikalarında, dudaklarından dökülen birkaç kelime, küçücük bir çocuğun kulaklarından geçerek odanın sessizliğinde yok oldu. Bu, çocuğa “O”nun son vasiyetiydi!

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün son sözleri, sadece birkaç kişi tarafından biliniyordu ve söylediklerinin büyük bir gizlilikle korunması gerekiyordu. Türkiye Cumhuriyeti'ni bekleyen her tür iç ve dış tehlikelere karşı kalkan olacak gizli bir teşkilat kurulması O'nun son vasiyetiydi. Ama bu sözler, sadece bir vasiyet değildi.

BU, BİR EMİRDİ! O'NUN SON EMRİ.

kod 0, Yonca Operasyonu, Kürşat Burak Çağıl, roman

Kitap 2: Kod 0 - Yonca Operasyonu'nun Konusu

Yıl 1430 – Moni Vlatadon Manastırı- Selanik. Rum kızı Maria gizemli bir rüya görür. Ancak hatırlayabildiği tek şey; derin berrak bir deniz gibi parlayan masmavi gözlü bir bebektir. Rüyası Çember üst kâhinleri tarafından yorumlanır. Bu, bir KEHANETTİR.

Merkez tarafından koruma altına alınan mavi gözlü bebek, onun son nefesine kadar hep yanında olmuştur. 41 defa suikast yapılmış ancak burnu bile kanamamıştır. Ta ki içlerinden iki kişi, ihanet edene kadar. Birisi Merkez üst kurucu üyesi, birisi de en yakın silah arkadaşı.

Mavi gözlü bebeğin sevdiği herkes, ya öldürülmüş ya da kayıplara karışmıştır. İhanetin ağırlığı, tarih sayfalarında ise asla yerini almamıştır. Çünkü tarih, ihanet edenlerin elinden yazılmıştır. Gerçekler ise sadece gizlenen VASİYETNAMESİNDE belirtilmiştir ve bu vasiyetname, artık onun gerçek oğlu (KOD 0) tarafından bilinmektedir.

Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: Akhenaton, 23.04.2015, 19:06 (UTC):
Pardon, 4. kitap da varmış... Merkez Çember...

Yorumu gönderen: Akhenaton, 23.04.2015, 18:58 (UTC):
Şu ana dek sanırım 3 kitaptan oluşuyor. Ama 4. kitap da ileride çıkabilir. İlk kitap, Agarta-Şamballa. İkinci kitap, Yonca Operasyonu. 3. kitapsa Son Halife başlıklarını taşıyor. Ben, ilk 2 kitabı okudum Son Halife'yi yeni gördüm...

Yorumu gönderen: Gönül karaman , 23.04.2015, 18:51 (UTC):
Merhaba serinin ilk kitabını okudum 2009 yılında. Bugün tesadüfen bir kitap sitesinde gezinirken ilk kitabın yeni çıkanlar listesinde olduğunu görünce şaşırdım. Yeni çıkmış bir kitap olduğunu düşünürken okuduğumu anladım. Biraz daha inceleme devam ederken serinin diğer kitaplarıyla karşılaştım. Serinin 2. ve 4. kitaplarını bulmama rağmen 3. Kitabın ne olduğu hakkında bir fikir edinemedim. Ayrıca satışta olmadığını da üzülerek gördüm. Sizden ricam KOD 0 serisinin kaç kitaptan oluştuğunu ve adlarını bana yazmanız. Bir de nasıl ve nereden alacağım konusunda da yardımcı olursanız sevinirim. İlk kitabı severek okudum, diğer kitapları da okumak istiyorum. Teşekkürler.

Yorumu gönderen: Osman, 18.12.2013, 14:49 (UTC):
Kitabın 3 bölümümü okudum gerçekten mükemmel emeğinize teşekkürler syn Kürşat BurakÇağıl

Yorumu gönderen: hakan, 07.12.2010, 01:24 (UTC):
eserlerinizi ben ve ailem keyifle okuyoruz ve yenilerini bekliyoruz.

Yorumu gönderen: fidan, 08.07.2010, 05:15 (UTC):
Ben kitabinizi okudum Kürsat bey ve cok begendim her ne olursa olsun ister kurgu ister gercek sonucta emek verilmistir.Emege saygisizliga tahammülüm yok.Her yapilan üründe Film olsun kitap olsun sonuc olarak bir birikim ve zeka gerektirir.Kürsat bey basli basina hayat hikayeniz bile etkileyici bu kadar genc yasta bu kadar egitim ve birikim harika ve ders alinmasini öneririm.Basarilarinizin devamini dilerim.Bu arada sanirim KOD 0 henüz bitmemis bir kitap en kisa zamanda devamini okumak icin sabirsizlaniyorum.

Yorumu gönderen: dupdup, 21.05.2010, 23:28 (UTC):
gizli bir teşkilat kurulması son sözümüydü ?
palavralar ne zamandır KEHANET oldu...

hakimiyet kayıtsız şartsız milletindir diyebilen bir lidere atılan en büyük iftaralardan biridir bu safsata yumağı.

Yorumu gönderen: bahar, 20.05.2010, 13:10 (UTC):
banada saçma geliyor atatürk'e karşı manevi saldırı

Yorumu gönderen: Sdf, 18.05.2010, 10:20 (UTC):
buna benzer bir film bile suan adını hatırlamıyorum ama sizde muhakkak görmüşünüzdür. Daha geçen gün tv de yayınlandı. Eski rus devlet baskanı ''Lenin'' in gizli oğlu hakkında bir filmdi. Bu gizli çocuk büüyp serpildikten sonra yeniden rusyanın basına geçmek için mücadele ediyordu buda bence o tarzda ki yine kasik bir teknik kopyala yapıştır mantıgıyla yapılmış bir kitaptır. Bazen kitabın nasıl olduğunu anlamak için onu iyice layıp yutmak gerekmez bir önsöz bi sonsöz ve kısa bi özet yeterlidir.

Yorumu gönderen: GS, 15.05.2010, 12:06 (UTC):
olabilir buna sözüm yok AMA en azindan BIRAZ DÜSÜNDÜRMEYE YETER!!!

Yorumu gönderen: GS, 15.05.2010, 11:57 (UTC):
Selam arkadaslar, herseye pesin hüküm vererek bilmeden arastirmadan nerden bilecegiz, dogru veya yanlisi? Cogu Komplp Teorisi iceren kitaplar ya Bilim Kurgu veya Roman olarak yazilir. Bu kitabin icinde hersey yalan

Yorumu gönderen: x, 10.05.2010, 11:39 (UTC):
Kitabı okumadım ama Atatürk'ü karalamaya yönelikse kitaptan kazanılan tüm paraların yazara saplanmasını dilerim :-)

Yorumu gönderen: isim, 07.05.2010, 21:08 (UTC):
kitabı bilmem ama ataürkün vasiyetnamesi diye bir sitede meriç tumluerin bahsettiği ilginç şeyler var arkadaşlar

Yorumu gönderen: isim, 07.05.2010, 20:58 (UTC):
kitabı bilmem ama ataürkün vasiyetnamesi diye bir sitede meriç tumluerin bahsettiği ilginç şeyler var arkadaşlar

Yorumu gönderen: yalçın, 07.05.2010, 11:27 (UTC):
Ben çevre kirlilik nedenin merak ediyorum çunku çok saçma bir şey.

Yorumu gönderen: Kürşat Burak Çağıl, 05.05.2010, 15:05 (UTC):
Güzel yurdumun güzel gençleri. Bu kitapların yazılma amacı, bizlere empoze edilen paranoyak ve önyargılı hallerimizden biraz olsun sıyrılıp gerçek dünyaya bakmamız gerektiğidir. Bir eseri daha okumadan, bilmeden bu kadar hazımsız yorumlar ancak benim ortaya attığım teorileri desteklemektedir. Eğer bir şey hakkında yorum yapmak istiyorsanız öncelikle onu gerçekten yakından tanımanızı tavsiye ederim. Güzel gözlerinden de öperim ... Saygılar..

Yorumu gönderen: bts2, 02.05.2010, 10:27 (UTC):
kurgu bile olsa böyle kitaplar ulusumuzu yıpratma amacı taşıyabilir ve okuyunca ister istemz etkilenebilirsiniz o yüzden bana kalırsa böyle kitapları okuyup kafa karıştırmaya hiç gerek yok

Yorumu gönderen: ...DeŞifRee..., 29.04.2010, 20:31 (UTC):
gizliler gizli kalır,o gizlilik perdesi aralanamz ve bunu unutmayın ki bu gerçek olma ihtimali bilmiyorumda bnce degil...ama okuması zevkli olabilir bi yandanda kafa karıştırıcı......

Yorumu gönderen: MURAT, 21.04.2010, 14:08 (UTC):
KARDEŞLERİM BİZLERE DEDİLERKİ HAYDİ BATIYA YÖNELELİM EVT

Yorumu gönderen: tengri, 20.04.2010, 10:06 (UTC):
kitabı okumadım daha o yüzden yorum yapamıcam akhenaton arkadaş metal fırtına hakında yazmış bazı kitaplar ne kadar kurguda olsa da psikolojik savaş içerir sen ne kadarda kurgu desen içinde acaba bırakır bu acabalar farklı kitap tvler programlarla pekişince beyninde doru olabilire gider şu sıralar yapılan bi çok film ve belgesellerde (örnek mustafa filmi) 3 doğru ve 1 yanlış verilmekte insanların kafası karıştırılmaktadır iyi araştırmacı ve gözlemci olup metal fırtına gibi kasıtlı yapılmış psikolojik savaş içeren kitaplara dikkat etmenizi öneririm son yüzyıllarda tüklerde oluşan aşşağlık komplekssinin sebebi metal fırtına gibi kitaplardır

Yorumu gönderen: Akhenaton, 20.04.2010, 07:55 (UTC):
İnanmak mı :) Kitabın daha 3. sayfasında bu romanın gerçeklik değil KURGU romanı olduğu açıklandığı halde böyle bir yorum biraz yersiz değil mi? Bir kitabı okumadan eleştirmeye ne kadar meraklıyız... Hani şu Metal Fırtına serisini okuyup romanın fonksiyonunu kurguculuktan çıkaran kimse görmedim. İzlediği bir bilim-kurgu filminden sonra keyif almak yerine sürekli, yoook öyle şey kardeşimm saçma diyen bir film izleyicisi de görmedim. Adı üstünde. Ne: KURGU. Bazen cehaletimizi o kadar da belli etmememiz geekiyor değil mi???

Yorumu gönderen: Tugay Kutluöz, 19.04.2010, 14:03 (UTC):
olağanüstü zevkli

Yorumu gönderen: sinan, 17.04.2010, 10:56 (UTC):
türkiyenin geleceği bataklık gençlik gelecek nesilleri ATATÜRK'çü ruhuyla yetiştirelim

Yorumu gönderen: Ank, 16.04.2010, 01:36 (UTC):
Atatürk üzerinden rant sağlamak adına yapılan işlerdir ve asılı astarı olmayan işlerdir sadece gizem rüya ve gerçekçiliği olmayan şeylerdir realist insanların asla bunun gibi işlere kalkışacağını ve yapacaklarını düşünmem.

Yorumu gönderen: polat alpolat , 14.04.2010, 13:45 (UTC):
yaw insan biraz güzel atar bu ne böyle çocuklar bile inanmaz buna

Yorumu gönderen: sezai, 04.04.2010, 18:59 (UTC):
başka işinizmi yok bunlar hayal ürünü böyle masalları kimse yemıyor artıkBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56448551 ziyaretçi (143843370 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)