Avrupa'nin Yeni Firavunu Sarkozy
 
Sarkozy

Avrupa'nın Yeni Firavunu Sarkozy

Oktan Keleş

Aylar önce Ramses'in Sakalı isimli bir yazı yazmıştım netpano.com`da. Çıkacak olan üçüncü kitabımdan bir alıntıydı bu yazı. Merak edenler, Ramses'in Sakalı yazısını Netpano'da bulabilirler. Şimdi ise burada bu yazıda geçen konuya bazı yeni bilgiler ilave etmek istiyorum.

Yazıda, Ramses'in sakalının çalınarak Firavun'un gensel psikolojik analizinin yapıldığı belirtilmiş; bununla ilgili şehir ve mekanın ismi de verilerek konunun esrar perdesi aralanmaya çalışılmıştı. Pensilvanya'daki bir göl kenarında yaşayan, Mossad'ın güdümünde olan Yahudi asıllı ve iş adamı görünümündeki Amerikalı bir adamdan bahsetmiştik. Ayrıca bir hahamdan ve ilişkisinden söz etmiştik. Bu yazıdan birkaç ay sonra Pensilvanya'da göl kenarındaki bir malikanede Sarkozy'nin malikane sahibi Mike Appe ile tatili bütün dünyayı karıştırdı. Tabi başta Fransa'yı da.

İŞTE GÖL KENARINDAKİ ÜNLÜ MALİKANE

Nasıl olur da Fransa'nın Cumhurbaşkanı Pensilvanya'da, bir göl kenarında ve Bush'un evine yakın bir mevkide böyle bir tatil yapar. (Tabi sözde bir tatil) Gazetecilere yakalanan Sarkozy'nin çok sinirli olduğu ve kızgın bir şekilde bağırıp çağırdığı yansıdı medyaya daha sonra. Melami savaşları kitabımda Şeytanîlerden (Yahudi ırkına mensup), Haçlı konseyinden, Vatikan'dan ve bunlarla mücadele eden Hilalîlerden bahsetmiştim.

Kısaca: - Bu insanlık düşmanı İsrail finanslı Şeytanîler ve Haçlı konseyi, yeryüzünde İslam ve insanlık düşmanı fitnelerin, savaşların ve projelerin sahibidir. - Kürdistan İsrail'in; Avrupa birliği ise Vatikan ve Haçlı konseyinin projesidir. - Kürdistan haritaları Türkiye'nin de büyük bir bölümünü almış şekilde, dünyada hemen hemen her yerde yayımlanır. - Aynı şekilde Haçlı konseyinin de emeli olan Büyük Ermenistan Projesi tıpkı sözde Kürdistan haritaları gibi aynı bölgeleri kendi toprakları olarak gösterir. Ayrıca :- Gözler Türkiye'de, Türk ordusunda ve İstanbul'da. - Şeytanîler (İsrail'in) ile Haçlı konseyi arasında da bir rekabet vardır; hem insanlık üzerindeki emellerinde hem de yurdumuz üzerinde. Bizim için küfür, tek millettir. Fakat bu rekabeti; yani aralarında olan mücadeleyi de anlamazsak gardımızı iyi alamayız. Katıldığım bazı program ve gazete röportajlarında bütün bunlardan bahsetmeye çalıştım. Gelelim ana konuya: İsrail tarih boyunca dünya sahnesine sembolik birer proje olarak bazı şahsiyetler çıkardı. Bunlardan biri 2007 versiyonu olan Sarkozy'dir.

Tıpkı Hitler'in ayrı bir versiyonu gibi. Fakat amacı Hitler'inkinden farklı. Planı, Avrupa Birliği'ni Yahudileştirmek ve yönetmek. Burada 1O Temmuz 2007 Salı tarihli Millî Gazete'sinden Avraam Burg İsrail'in ölümü ve Süt Kovası başlıklı yazıdan kısa bir alıntı sunmak istiyorum: Haber şöyle:" İsrail'de yayınlanan bir gazeteye açıklama yapmış. Biz Türkiye Yahudilerinin yayın organı Şalom'dan aldık. Açıklamasında çok önemli ayrıntılar var. Birincisi, Avrupa Birliği'ne ilişkin. Bakın Ünlü Yahudi siyasetçi Avraam Burg ne diyor: Avrupa Birliği Tevrat Kaynaklı bir ütopyadır. Birliğin ne kadar zaman sonra sağlanabileceğini bilmiyorum ama tümüyle Yahudi temellere dayandığı kesin. Hukukta bir tabir vardı; En kuvvetli şahitlik, Hasmın şahitliğidir. Bu şahitliğin üzerine başka ayrıntılarda ekleyebiliriz.

Avrupa Birliği'nin 12 yıldızlı bayrağını Paul Levi adındaki Musevi asıllı bir Belçikalı'ya ait olması, 12 Yıldız'ın da İsrail'in dünyanın çeşitli bölgelerine dağılmış İsrail'in 12 Kabilesini simgelemesi gibi Avrupa Birliği Hıristiyan-Yahudi işbirliğinin en büyük örneklerinden biridir. Ortak düşmanları ise İslam Dünyasıdır. Hasmın şahadeti ortadadır. . İsrail öldü! diyor Burg. Henüz haberi bize ulaşmadı ama ne yazık ki öldü. İsrail'in artık bir Yahudi ülkesi olmadığını söylüyor ve İsraillilere kendisinin yaptığı gibi ikinci bir ülkenin vatandaşlığını almalarını öğütlüyor. Kendisi de Fransız vatandaşlığı almış. Bu haber çok şey anlatıyor. Bu projenin baş kahramanı dünya sahnesine çıkarılmış 2007 model Sarkozy. Aynen daha önce çıkarılmış diğer figüranlar gibi.

Mesela: Che Guevara. Desek ki bu şahıs İsrail kasabı Ariel Şaron'un akrabasıdır ve Şaron da Che Guevara'nın dayısının oğlu. Che'nin annesi Rus asıllı Yahudi Celia de la Serna Arjantin'e göç eder ve ismini değiştirir.( Theodor Herzl'e bir Yahudi devleti'nin nerede kurulacağı sorusuna karşılık Herzl, iki öneride bulunur: Filistin ya da Arjantin.) Arjantin'in başkenti Buenos Aires'te mühendis Ernosto Guevara Lynch ile evlenir. Bu evlilikten Che doğar. Che'nin annesi 1965 tarihinde ölürken bu aile sırrını Che'ye verir belgelerle. Che'nin dayısı Samuel, Filistin'de hayatını sürdürmüş. Ayrıca Che'nin annesi Şaron'la birlikte yaşamıştır.

Che 1960'lı yıllarda İsrail'e sık sık gizlice isim değiştirerek giriyor. Ariel Şaron kontrolünde buradaki dinî Yahudi okullarında eğitim alıyor. Sonrası malum: Dünya sahnesi'ne çıkarılıyor. Tıpkı daha önce çıkarılan onlarca figüran gibi. Neyse dönelim filmin karesine: AB'nin iki lokomotif ülkesi: Almanya ve Fransa. Yahudiler AB'yi ele geçirme planlarında bir adım öndeler. Angela Merkel bir Yahudi. Papa Benedikt Yahudi. Sarkozy'de Yahudi. Yani 'Şeytan üçgeni' kuruldu. Haçlılar bundan rahatsız. Aralarında çetin bir mücadele başladı ve ileride sonuçlarını göreceğiz. Buraya bir not düşmek istiyorum:

Sarkozy'nin babası değil, annesi Yahudi'dir ve Yahudilik anneden geçer. Bilmeyenler varmış hâlâ. Dikkat edin: Sarkozy daha cumhurbaşkanı seçilir seçilmez. Akdeniz birliği projesi'ni sundu. Haydaa. AB'yi daha tam kuramadan Akdeniz bölge devletlerini birleştirecek ve lütfedip Türkiye'yi de bu birliğe önerecekmiş (!) Ben de diyorum ki: Sarkozy Bey! Akdeniz'in hakim ülkesi biziz. Böyle bir birlik kurulacaksa onu ancak biz kurarız. Lütfetme! Tabi bu işin sırrı da şu: Sunulan bu Akdeniz projesi, sekteye uğramış.

Büyük Ortadoğu projesi'nin farklı bir isim altında yeni sürümü; yani bir B PLANI bu proje. Tabii yersek. Sarkozy, cumhurbaşkanlığı seçimlerinde tüm propagandasını Türkiye üzerine yaptı. Problemi Türkiye ile. Çünkü o da biliyor ki, Türkiye engellenmezse ahir zaman'da Dünya Hakim Devleti olacak. Şimdi gelelim göl kenarındaki malikanedeki muhabbete: Tarih:8. 08. 2007 Saat:15.00 suları Yer:Pensilvanya'da bir göl kenarı. Mike Appe'nin malikanesi

GÖL KENARINDAKİ BÖLGE WOLFEBORO`NUN GÖRÜNTÜLERİ

CIA ve Mossad kuş uçurtmuyor. Ama bizim kuş bir yolunu bulmuş ve içeri çoktan girmiş bile. Seçilmiş Şeytanîler ayinlerini yapıyor.

Sarkozy'ye Firavun3. Ramses unvânı veriliyor. Gecede sapık bir ayin gerçekleştiriliyor. Kafası kesilmiş yeni doğmuş bir bebeğin kanı içiliyor. Tabi bütün bunlar Şeytanîler tarafından belli karelerle gizlice filme çekiliyor. İleride bir arıza çıkarılırsa şantaj amacıyla saklanacak. 3. Ramses Sarkozy'ye telkinler yapılıyor. Bu arada küçük bir ameliyat yapılacağı söyleniyor ve Sarkozy Avrupa'daki görevine hazırlanıyor. Yakında Paris gettoları yanar da isyan çıkarsa, yeni terör olayları Avrupa'da İslam ve göçmenler adına olursa şaşırmayın. Yakında Avrupa'nın kaynadığını görebiliriz. Burada yine AB hayranlarına küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum: AB diye bir şey yok. Ne olduğu belirsiz projeler var. İngiltere pusuda. Herkes kendi oyununu oynuyor. Örneğin bir haberin analizi:- Rusya Gürcistan'a bomba atmış; ama patlamamış.

Gürcistan'ın ismi Corciya'dır.(Georgia). Ayrıca ABD'de bulunan Georgia eyaleti de ABD'ye ilk katılan koyu Hıristiyan bir eyalettir. Gürcistan Kafkasya'nın barutu ve ajan yuvasıdır. - Bu arada Azerbaycan da Karabağ'ı geri almak için fırsat kolluyor. - Kafkasya kaynar kazan; adeta kıvılcım bekliyor. Yani Ortadoğu, Irak derken buralar unutuluyor. - Gürcistan; yani Corciya'da Şeytaniler ve Haçlılar projeler hazırlıyorlar. - ABD Kafkasya'ya adım atmak için burayı seçti. Rusya bu işe ne der; bunu da Stratejistler cevaplasın. Tüm bu yazdıklarım belki de bir masaldan ibaret. Bizden sadece anlatması. Ayrıca - 2. Abdülhamit'i tahtan indiren altı kişiden biri olan Emanuel Karasu kimdir? - Sarkozy ile akrabalığı ne boyuttadır. - Sarkozy'nin İstanbul'daki akrabaları kimlerdir. Araştırın ve bakın! Ne sürprizlerle karşılaşılacak.

Sevgilerimle. Oktan Keleş/ Netpano.com

oktankeles@gmail.com

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: aydın, 13.03.2010, 12:26 (UTC):
ne cahil, ne ukala insanlar var. Che hakkında ne atmışsın, hayret verici. Bir kere adı Che değildir, Che, arkadaş,yoldaş anlamına gelen bir lakaptır. Che yahudi,amerikan çıkarlarını derinden sarsan Kübada "sahneye" çıkmıştır ki, çıkış biçimine ne şaron ne de bir başkası yardım etmiş olamaz. Biraz okuyup, öyle uydurun, gerçeğe benzesinBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56244598 ziyaretçi (143294219 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)