Büyü Belirtileri
 

Büyü Belirtileri

Bu listede geçen bazı belirtiler, birçok psikolojik hastalıklarda görülebilir özelliklerdir. Cindarlar ve kendilerini medyum ya da kahin olarak tanıtan bu insanların çoğu şarlatandır ve sizdeki psikolojik rahatsızlıkları "sizde büyü var" palavrasıyla sizi aldatmak ve istismar etmek için kullanmaktadırlar. Bu insanlar, dikkat ederseniz az çok insan psikolojisi okumuştur. Bu yüzden bu makaleyi GÜVENİLİR OLARAK GÖRMEMENİZİ tavsiye diyorum.

Akhenaton (Gizliilimler.Org Admin), 15 Haziran 2008.

Fiziksel Belirtiler

 1. Gözde nedensiz miyopluk ya da ağrı.
 2. Uyku esnasında dişleri gıcırdatmak.
 3. Uyku esnasında terlemek (oda sıcaklığı ya da giydiği şeylerle alakalı olmayan hallerde)
 4. Hastada hep bir tedirginlik, uyuşukluk, tembellik
 5. Aşırı yorgunluk
 6. Ensenizde ağrılar
 7. Kasıklarda ağrı ya da şişkinlik
 8. Saçlarınızda elektriklenmeler olması.
 9. Akşam yatağına yattığında uyuyamama sağa sola dönüp durma, sabaha karşı uykuya dalma, sabahları da uyanıp kalkamama hali.
 10. Sabahları uyanınca ellerde kollarda (genelde sol kolda) uyuşma
 11. Ayak tabanlarınızın yanma hissi.
 12. Eğer ki yapılan büyü kişiye yedirilerek yapılmışsa ki bu büyü vakaları günümüz büyülerinin • ini kapsar. O kişi de büyülü yiyeceği yedikten sonra mide bulantısı, midede yanma, karın ağrısı, yutkunma sorunları, bağırsakta batma, kusma sorunları ortaya çıkar.
 13. Büyüye maruz kalmış bir eve ya da mekana gidildiği zaman vücudun her yerinde kırmızı küçük küçük çizikler ve bazen de bedende kırmızı kırmızı noktacıklar oluşur. Çoğu kişi sabah kalkınca elini bir yere vurduğunu ve bu yüzden bu çiziklerin oluştuğunu zanneder.
 14. Büyüye maruz kalmış bayanların özel günlerinde düzensizlikler görülür.

Ruhsal Belirtiler

 1. Ruh halinizde bir değişiklik hissetmeniz, vesvese halleri. Örneğin; bazıları evden dışarı çıkıp içeri girse elbisesinin hatta tüm bedenlerinin kirlendiği hissine kapılarak elbiselerini değiştirirler ve banyo yaparlar. Bazılarının derdi problemi de su ile; devamlı banyo yapmak isterler saatlerce banyoda kalırlar, saatlerce ellerini yıkarlar.
 2. Kişide tuvalette ve banyoda çok uzun kalma ya da bazen de çok çabuk çıkma isteği oluşur.
 3. Kendinizi tanıyamaz durumda olmanız.
 4. Gölgenizin sizi izlediği izlenimine kapılmak
 5. Takip ediliyormuş hissi
 6. Banyo yaparken yüzünü sabunlar ve kendisini birisinin gözetlediği hissine kapılarak bir an önce yüzünü yıkayıp gözlerini açmak ister, yalnız başına namaz kılarken arkasında biri varmış hissine kapılır, yolda giderken hemen arkasından bir köpeğin gelip kendisine saldıracağı hissine kapılır.
 7. Yalnızlıktan korkma ve tedirgin olma. (Bazıları da tam tersine yalnızlığı sever ve odalarına kapanırlar, kalabalıklardan hoşlanmazlar)
 8. Boğuluyormuş gibi olmak (boğazını sıkıyorlarmış hissi)
 9. Kalp ya da midenizde ilgili rahatsızlığınız olmadığı halde göğüs kafesinizde ağrı hissetmeniz
 10. Kişi bir ortamda otururken bir adam ya da kadın gelip büyü yapılan kişinin yanına oturur, fakat bu adam ya da kadını yalnızca büyü yapılan kişi görür, ortamda bulunan diğer insanlar göremezler.
 11. Kendisine büyü yapılan kişi araçlara, taşıtlara, asansör ve yürüyen merdivene binerken çekinir, ürkek davranır aynı durumu normal merdivenden çıkarken de görmek mümkündür.
 12. Kendisine büyü yapılan kişide ciddi mânada bir unutkanlık olur. Evden ayrılınca sürekli anahtarı aldım mı diye cebini kontrol eder ve almış olmasına rağmen yine de şüphede kalır ve sık sık kontrol etmeye devam eder. Ocağın altını söndürmesine rağmen sürekli olarak ocağı kontrol eder.
 13. Kendisine büyü yapılan kişide öğlen bile perdeleri kapatıp oturma isteği olur ve bazen de tam tersi perdeleri sonuna kadar açma isteği olur, can sıkıntısı olur bu durum özellikle ikindi vakti daha da artar.
 14. Eğer ki yapılan büyüde kömür kullanılmışsa o kişi karanlıkta yaşıyormuş gibi hayatına devam eder. Kömür ile yapılan büyüye maruz kalan kişi temizlenmek istemez, insanlar ona bakınca yavaş yavaş o kişiden iğrenmeye ve uzaklaşmaya başlarlar, o kişinin delirdiğini düşünürler, kömür kullanılarak yapılan büyü kişinin şişmanlamasına, aptallaşmasına ve agresif tavırlar sergilemesine sebep olur.
 15. Büyüye maruz kalan kişide ki bir başka belirti ise ileri ki yaşlarda ortaya çıkan sebepsiz kekemeliklerdir.
 16. Eğer ki yapılan büyü bir yere gömülmüş ise büyü yapılan kişi enerjisini kaybeder, uykusuz hisseder, kirli görünür, insan vücudunda ki bütün enerjiyi yok eder, büyü yapılan kişi kendini halsiz hisseder, ağır uykular basar, kendine bakmaz yıkanmaz, böyle bir büyüye maruz kalan kişi kendini ölü gibi görür, sürekli olarak ölümü düşünür, sık sık ölüler ve ölümle ilgili rüyalar görür.
 17. Eğer ki yapılan büyü kuyu gibi bir şeyin içine atıldıysa bu tür büyü tamamen kişinin her şeyini kaybetmesini sağlar, girdiği her iş olumsuzlukla sonuçlanır, maddi yönden batar, kendisini yerin dibindeymiş gibi hisseder ve bir türlü çıkar yol bulamaz, kadında genetik bozukluğa sebep olur, evlatlarında hastalık ya da engelli doğuma sebep olur, tamamen kısırlığa ya da düşüklüğü sebep olur, kocasından nefret ettirir, eşi ile beraber olmaz.
 18. Kendisine büyü yapılan kişi abdest almada ve namaz kılmada zorluk çeker bazen de abdest aldığı halde namaz kılmaktan vazgeçer.

Rüyalar

 1. Rüyalarınızda sık sık kedi, köpek gibi hayvanları (onların sizi kovaladıklarını, ısırdıklarını ya da tırmaladıklarını) görmeniz.
 2. Uykuda yükseklerden atılma-düşme-uçma (sık sık olanlar)
 3. Gece artarak devam eden sıçrayarak uyanma, uyku esnasında korkma, bağırarak uyanma,
 4. Korkunç rüyalar görmeye başlamanız
 5. Rüyanızda büyü tarifleri, bazen de siyah siyah adamlar görmek.
 6. Rüyasında kilise ya da benzeri ibadet yerlerinde gezdiğini görmek
 7. Rüyanızda sık sık tuvalet ve banyo gibi yerler ve çoğu kez bu yerleri pis olarak görmek.
 8. Kendisine büyü yapılan kişi rüyalarında sürekli mezarlar görür, sık sık ölüleri görür ve bazen de yaşayan insanları ölü olarak görür.

Bazı insanlarda, aşırı etkilenme ve geç müdahale sonucu sinir bozuklukları ve akli denge bozukluklarına kadar giden olaylar mevcuttur. Bu yüzden dikkatli olup, bu belirtileri önemsemek gereklidir. Büyülerde etkinin beyin iradesiyle en aza indirilmesi mümkündür.

Büyülerin etkileri insanların burçlarına göre de değişkenlik gösterebilir. Yengeç, Aslan, İkizler, Oğlak, Kova ve Yay Burçları büyü konusunda daha hassastır

Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: Orhan , 03.04.2022, 21:39 (UTC):
Allah yar ve yardımcınız olsun.
Yaklaşık 1 aydır vucüdumda kaşıntı kırmızı lekeler çıkmaya başladı.3 defa doktora gittim.ilaçlar kullandım.bir türlü kaşıntı geçmedi.ve hala devam ediyor.dua edip Allah'a sığınmalıyız.özellikle geceleri kaşıntı artıyor.abdest alınca rahatlıyorum.ayetül Kürsi felak nas sureleri okuyorum.

Yorumu gönderen: R.A, 11.10.2019, 22:09 (UTC):
Evimin çeşitli yerlerine atılmış çörek otu buldum büyümüdür sizce eşimle boşanma davası var hiç huzurum kalmadı bebeğim ortada kalacak

Yorumu gönderen: Hayri eroglu, 15.09.2019, 20:59 (UTC):
Yahu bu belirtiler az çok her insanda var. Büyü bir gerçek, fakat bozulması için hacı hoca gezmeye gerek yok. Oturun büyük bir konsantrasyon ve irade ile dua edin, sabredin, yaratandan yardım isteyin, fakire sadaka verin (çok çok önemli), zorda kalmışa destek olun, yaratanın korumasına tekrar kavuşmak için çabalayın.

Yorumu gönderen: yasemin, 04.01.2019, 23:20 (UTC):
Benimde eşimle sorunlarım başlamıştı.bana seni domuz gibi görüyorum deyip evden çıkıp gidiyordu eve gelince camı açıp nefes alamıyorum diyodu sonra evi terk etti bende 3 ay gibi bir süre iyi bir hoca arayışına girdim.megerse kaynana yaptırmış zaten istemedi hiç beni neyse hoca buldum hemde bayan allah razı olsun 2 aydan önce gelmez istersen işleme başlayım dedi istersen bi düşün dedi.hemen başla dedim.tam 2 ay doldu hatta 3 gün geçti büyük bir özlemle geldi.Allah kötülerin şerrinden korusun

Yorumu gönderen: şifa nerede., 21.09.2018, 22:48 (UTC):
merhabalar,
siz sevdiğiniz kişiye aşık olduğunuzda büyülenmiş hissedersiniz ama şikayetçi olmazsınız fakat aranız bozulduğu zaman kesin büyü var deyip şikayetçi olursanız bu iş pek değişmez aslında. çünkü ikiside büyü değil mi? ya da gerçekten büyü mü var? din bilgisi sadece bir insanın yaşamını sürdürebilmesi için yeterli değildir ki zaten bu durumlarda insan kendini biraz rahatsızlanmış gibi ve huzursuz hisseder. yani vesvese yapmak sağlığınıza da zarar verebilir.nasıl ki iyi bir hoca sorguluyorsanız iyi bir doktor için de çaba sarf etmelisiniz.ve aslında ilk teşhisi kendiniz koyabilmelisiniz.yani gittiğinizde anlatmanız gereken bilgiler çok önemli. belki hiçbir yere gitmeden sevdiğinize gidip konuyu konuşup herşeyi dürüst bir şekilde tabi ki kalp kırmadan ve karşıdaki kişiyi anlayarak bir adım atabilirsiniz.ne kaybedebilirsiniz ki?emin olun kazançlarınız daha fazla olur. (KAZANÇ DEDİM DİYE PARA GELMESİN AKLINIZA)

Yorumu gönderen: Cansu, 11.06.2018, 16:41 (UTC):
Sevdigim adama büyü yapıldı bunu bozabilecek gerçekten güvenilir olan bir hoca var mı yardimci olabilir misiniz lütfen

Yorumu gönderen: ....., 18.05.2018, 19:10 (UTC):
KURBAN OLAYIM BIRI BANA YARDIM ETSIN ALLAH RIZASI ICIN ESIME BIR KADIN BUYU YEDIRMIS BENIDE YAVRUMUDA TERK ETTI BENI DUSMAN GORUYO KONUSMUYO AGZA ALINMAYACAK KUFUR EDIYO BIRDE BEBEGIM VAR INA BILE BAKMIYO ALLAHTAN KORKAN ADAM HASAA ALLAHIDA TANIMIYORUM DIOR BOSANIYORUZ COK YORULDUM CIKAR YOL YOK NE OLUR ALLAH RIZASI ICIM ESIMI EVE GETIRIP O BUYULERI BIZACAK BIR HOCA ONERIM YALVARIRIRIM.DOLANDIRACAKLAR UZAK DURSUN INSAN VEBALI AGIRDIR OLMEK UZEREYIM

Yorumu gönderen: Yabanci, 16.05.2018, 19:21 (UTC):
Bir akraba geldi evinde huzursuz oldunu muska buldunu kasinti bastini evin etrafinda kirec parcalari buldunu soyledi bir hocaya gitmis yapan kisileri tarif etmis ancak soyledigi kisi 5vakit namazinda kuraninda 82 yasinda asla yapmaz dedim ikna olmuyor me yapmak lazim iyi bir ...harflilerden kurtulmak isyiyoruz diyor hoca veye ne yapmasi lazim

Yorumu gönderen: Işıl, 14.03.2018, 21:56 (UTC):
Sevdiğim adam benden hiçbir sebep yokken ayrıldı. Ne yapsam, ne dediysem geri getiremedim. Tek o değil, bugüne kadar aşk yaşamış olduğum birkaç adam da beni hiçbir sebep yokken ayrılmıştı... Üzerimde büyü olduğunu düşünüyorum, yok mu gerçek bir medyum bana bakacak Allah rızası için?

Yorumu gönderen: yorum, 21.02.2018, 19:37 (UTC):
Bana ulaşabilir misiniz

Yorumu gönderen: Selin, 12.02.2018, 02:28 (UTC):
Üzerimde büyü var eşimdede ne yapmam gerek hiç iyi deyiliz ikimizde anlasamiorz ama çok seviorum yardim edin rabbime dualar ediyorm ama gün geçdikçe eriorm

Yorumu gönderen: Fatih, 10.01.2018, 19:20 (UTC):
Sizd nasıl ulaşabiliriz demissin nasıl ulasacam sana bana ulaş
Facebook tan levrafy yaz cikar

Yorumu gönderen: merak, 17.12.2017, 22:59 (UTC):
yüce rabbim herkesin yar ve yardımcısı olsun. son yazılan yorumun sahibi sayın çetin bey kamera de bişey buldunuz mu. kimse son mesajdan sonra bişey yazmamış nerdeyse 3 yıldır. umarım biri bunu okur. yada tek merak eden benimdir. kimbilir

Yorumu gönderen: Ayşegul, 26.11.2017, 15:29 (UTC):
11 aydır eşim yüzüme bakamıyor. Gittiğimiz hocalar eşimin benden soğuması için 5 kez büyü yapilmis dediler.eşim yüzüme bakınca nefes nefese kalıyor yüzünde değişik hayvan suretleri görüyorum diyor pis koku alıyorum diyor.daha tam anlamıyla iyileşme Di ne yapacağımı bilmiyorum.gittiğimiz hocalar çözeriz diyor sonra çözülmeyin cevap dediklerimizi yapmadı diyorlar.Allah rızası için yapan birini tanıyan var mı

Yorumu gönderen: Sizd nasıl ulaşabilirim, 22.11.2017, 00:17 (UTC):
Lütfen bana ulaşın

Yorumu gönderen: Fatih , 09.10.2017, 14:40 (UTC):
Arkadaşlar ben mersinde 10 sene dır inanılmaz bir şekilde ruhum daraliyor tıbben her yolu denedinm ama çare yok çok hocalara gittim yok Allah için bana yardım edin bana yardimci olacak gerçek bir Allah dostuna ihtiyacım var turkiyenin neresinde olsa giderim numaram faceden levrafy ismiyle ulaşabilirsiniz

Yorumu gönderen: Mutlu, 22.09.2017, 09:52 (UTC):
5 namazınızı kılın. Haramdan uzak durun. Ne büyü kalır nede sıkıntı.

Yorumu gönderen: Light, 17.09.2017, 15:28 (UTC):
Bende bana büyü yapıldığını düşünüyorum her işimde bi terslik çıkıyo onun dışında görünüşümle ilgili hi gariplik var kendimi oldukça çirkin görüyorum bunun için fal baktırdım falda güzel görünmeni engelleyen bişey var dedi falcı senelerdir ne olduğunu bulamadım bu engelin.Çok fazla kişinden bilgi aldım daha öncr hepsi farklı farklı sebepler söyledi kafam çol karıştı bu yüzden.

Yorumu gönderen: zeynep, 04.09.2017, 21:15 (UTC):
merhabalar benim size bir sorum olacakti biz yeni bir eve tasindik ama eve tasindigimiz gunden beri hic bir isimiz yolunda gitmedi maddi manevi bir suru sikintilarimiz oldu ve ben en son nisanlimdan ayrildim birden bire hic olmayacak cok basit bi nedenle su anda hic olmadigi bir insan gibi davraniyo ve yasiyor aklima dolayosiyla uzerimizde buyu muska nazar mi var sorusu geliyo lutfen bana yardimci olun resmen beynim cok yorgun bunu anlayabilme yolum nedir iyi geceler

Yorumu gönderen: Acil cevap, 26.08.2017, 13:44 (UTC):
İyi günler .Büyü yapılıp yapılmadığı konusında yardımcı olabilir misiniz?Gidilmeyen doktor içilmedik ilaç kalmadı bu evham ve vesvese halinin modern tıpta şu an için çaresi yok.bize yardımcı olabilir misiniz?

Yorumu gönderen: Gulten, 20.08.2017, 19:29 (UTC):
Iyi aksamlar arkadaslar and 2007 senesinde babam vefat etti ve annem baska bir adamla evlendi adam bulgar cingeni o zamandan itibaren annem beni ve kardeslerimi gormek istemiyordu hep bizimle tartisiyordu ama kocasinla cok iyi geciniyordu kocasida ep bizimle tartisiyordu bizi kotuluyordu biz hep agliyorduk neyse sonra ben evlendim esimle cok tartisiyordum dovusuyorduk annemin ikinci kocasi hep diyormus gulten kocasindan ayrilicak yeni yila varmaz eve gelecek diyormus ben tam yeni yil aksami esimle tartisiyorum ve anneme gidiyorum neyse esimle ayrildim 3 ay ayri durduk sonra yine baristik ve bulgaristana gittik kursun gittim dokturme bir teyzenin yanina kadin bana kizim sende buyu var dedi ama biz esimle ayri oldugumuz donem annemin esi bana sahip olmaya kalkti ama olamadi neyse ben annemle konusmuyodum bana hic inanmiyordu sonra ben anneme bizde ailemizde yapili buyu var dedim bizim koyde cok hizli bir hoca vardi simdi rahmete kaldi neyse annem o kadina gitmeye basladi ve annem duzelmeye basladi cocuklarini yani bizi seviyor benimle esimle cok iyi anlasiyor ama esini kalan istemiyoz hazzetmiyor ondan gecen yine gittik bi kadina anneme kizim sizde buyu var dedi senin dedi unudulmus bir kiyafetin var o kiyafetine hep buyu tazeleniyor ve ailenize bulasiyor bu arada ben 5 vakit namaz kilmaya basladim kadin banada bakti sende buyu yok kizim dedi namazin allahimin sayesinde bence simdi ama bu kadin bizden cok para aldi simdi arap bi hoca varmis cok hizli onada gitcez o allah rizasi icin bakarmis balacaz baklm daha buyu varmi

Yorumu gönderen: Irem, 09.08.2017, 13:49 (UTC):
Bundan 7 veya 8 ay önce babamın tisortunde marka yazan yerde dikilmiş bir et parçası buldu annem sonra eti ipliği tuvalete attı ardından etiketi çamaşır suyuyla yikadi ama leke çok zor çıktı şimdi de koltugun içinde et parcalari buldu kirmiziydi et parçaları yani simdi biz ne yapmaliyiz büyü müdür ki bunlar?

Yorumu gönderen: MERVE, 01.06.2017, 11:37 (UTC):
MERHABALAR SELİN HANIM SİZİNLE KONUŞABİLMEMİZ MÜMKÜNMÜDÜR ACABA

Yorumu gönderen: Onur, 11.05.2017, 21:02 (UTC):
Arkadaşlar her yaşadığınız sıkıntılı olayı cin musallatı, büyü vb. şeklinde yorumlamak doğru değildir.
yaşadığınız sıkıntılar; psikojik hastalıklar, aşırı stres hali, bilinçaltınızda baskıladığınız geçmişinizle ilgili sıkıntılı durumların birleşmesi sonucu oluşabilir, hemen kendinize büyü yapıldı veya cin musallat oldu hissine kapılıp paranoya yapmayın, öncelikle psikolojinizi sağlam tutmanız lazım. beyninizin ve bilinçaltının gücü tahmin edemedeceğiniz kadar fazladır, kendinizi aciz hissetmeyin Allah'ın her zaman sizin en büyük yardımcınız olduğuna gerçekten iman edip, tüm korkularınızın üstüne giderek sıkıntılarınızı çözmeye çalışın, gerekirse psikolojik destek almayı da ihmal etmeyin.
Hergün en az 100 defa "La Havle Vela Kuvvete İlla Billahil Aliyyil’Aziym." okuyun.
Ayetel Kürsi, Fatiha, İhlas, Felak, Nas surelerini de en az 7 kere okumayı ihmal etmeyin.
Unutmayın; Allah inananlarla beraberdir, hepinize geçmiş olsun. Allah kendisinden medet uman, yardım isteyen herkesin yardımcısı olsun.

Yorumu gönderen: Ö.B,,,,,, 06.04.2017, 00:00 (UTC):
Merhaba admin büyü konusunda benimde başımda bi kac belirti var nefes alamıyorum boguyolar sanki uyuyamıyorum geceleri geceleri sabahlara kadar duvar yumrukluyorum ellerim paçavra dikkat ettim çoğu kez sabah ezanıyla uyuya kalıyorum Allahu Ekber dediği andan itibaren bi rahatlama giriyo halsız kalıyorum uyuyorum bütün gün bi sevgilim var onunla kavga ettiğimiz, den beri bu belirtiler arttı günden güne. napıcam konusunda bi bilgim yok yardım edin korkuyorum kendimden özellikle geceleri sabah pamuk gibi oluyorum geceleri tanıyamıyorum kendimi aynaları çok seviyorum değişik bi sempati var başından ayrılamıyorum saatlerce izliyorum kendimi lütfen biran önce cevap yazın

Yorumu gönderen: Levent, 01.04.2017, 11:39 (UTC):
Facebook da bu konuda yardımcı olmak için manevi rahatsızlıklar & Cin musallat tedavileri altında grup açtık. Yardımlaşma amaçlıdır ücret söz konusu bile değildir.

Yorumu gönderen: Kaan, 27.02.2017, 00:27 (UTC):
Bn ve nişanlım berbat durumda yız ikimiz de tum sıkıntılar var Bn kolay kolay pes etmiyorum ama nişanlım maf oldu severek oldu ama son 20 gun dur kan kusturdu Bna ailesine ve sevenlerine kadın varmış herşeyi soyuluyor muş ve cozuyormuş çok para istiyor müş bir De biz bulduk erkek hoca oda allah rızası için yapıyor muş gönlünden ne koparsa diyormuş Bn inanmazdım ama bu tarz seylere allah buyuk kotulugu yapan kımse allah onların belalarını versin inşallah allaha havale ediyorum cunku

Yorumu gönderen: Omer, 26.02.2017, 19:09 (UTC):
Ben hic kimseyi gormek konusmak ve ayilemi istemiyorum

Yorumu gönderen: esen ımalı, 17.02.2017, 08:22 (UTC):
allah rızası ıcın yardım edın esımle gun boyunca ıyıyız hıc bır sorunumuz yok yataga gırınce tartısıyor bırbırımızı yıyoruz

Yorumu gönderen: Mehmet, 04.02.2017, 00:38 (UTC):
Merhaba suanda 37 yasindayim 18 yasindan sonra her konudaki sansim nasibim kapandi 10 yildirda yurt disindayim daha da beter oldu ise kimse almiyor staja gidiyoruz yanimdaki iki arkadasi aliyorlar bana yok kadinlar konusunda da ayni ne is ne ask ne cinsellik cok bunaldim acaba bunun nedeni nedir lutfen yardimci olun dayanamiyorum artik.

Yorumu gönderen: Canan, 28.01.2017, 15:18 (UTC):
Merabalar bnde birini hic unutamiyorum aklima gelince anlamdigim sikinti ya dusyorum hep aklimin bir kosesinde bir seyi arzu ettigmde hep onunla edyorum kızamıyorum kızamıyorum bunun ne olduğunu hiç bilmiyorum hep bir sıkıntı var içimde o gelince aklıma sıkıntıdan çıkamıyorum

Yorumu gönderen: Erdem , 19.01.2017, 11:07 (UTC):
Acayip göğsüm ağrıyor sol kulak çınlıyor gece geç saatlere kadar uyuyamıyorum elektirik sistemi insanlara bulaşıyormuş gibi rahat sohbet edemiyorum tek paşıma dolaştığım zaman bazen siyah gölge görüyorum sanki beni takip ediyo üstüne yetmez gibi ķaşıntı yapıyor intihar etmeyi düşündü bu nasıl bişey hayatımı mahvetti 12 yılin 11yılı alkol içtim yaşama öyle bağlandım insanlar bilmiyor alkolik diyip geçiyor bana bunu yapanı allaha havale ediyorum


Yorumu gönderen: dilek, 15.01.2017, 09:00 (UTC):
yorum yapanlardan iyi bir hoca tavsiye edenler bana yardimci olurmu

Yorumu gönderen: Allah rızası için birisi yardım etsin, 14.01.2017, 19:11 (UTC):
Selâmün aleyküm konuya vakıf olan arkadaslara bir sorum olucak; Bnde acaip bir sıkıntı darlık şanssızlık vb...gibi ruhsal sıkıntılar baş gösterdi son zamanlarda acaip uyku hali unutkanlık dikkat dağınıklığı basima kaza bela gelme sürekli.... Bu işlerle ugrasan bir hocaya gittik ve sam rüzgarı var sende dedi yalnız internette araştırmama rağmen gerekli bilgiye ulaşamıyorum bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa biraz Allah rızası için çok memnun olurum.

Yorumu gönderen: Yusuf, 11.01.2017, 10:03 (UTC):
Arkadaslar bendede vardı iki yıl once esimin annesi yaptirmis bende cok ugrastim ama sonunda Allah razı olsun bir hoca sayesinde kurtuldum simdi durum iyi ra ara bakim yaptiriyorum

Yorumu gönderen: mersav, 10.01.2017, 21:34 (UTC):
Allah bu dertle ugrasan herkesin yardımcısı olsun bes senedir bu illetı bilerek yasıorum ama dokuz senedr ustumdeymıs doktor doktor gezdim hıcbısıler cıkmadı megerse musallat varmıs Allaha sukur şmdi daha ıtıyım ama tam bitmiş degıl sabır isteyen bı imtihan bu cok sey öğrendim hayatım mafoldu ama şükretmeyı bilmeyi öğrendim bnden daa kotu olanları dusundum bunlarıda bana Allah razı olsun gittiğim hoca öğretti tedavmde iyiye gidiyo arkadaşlar sabır ve sukur ama carenızıde aramaktan vazgeçmeyin sakın yoksa bu illetten kurtulmak mumkun degıl...

Yorumu gönderen: Nimey , 06.01.2017, 15:27 (UTC):
Mersav isimli kullanıcıy ulaşmak itiyorum da

Yorumu gönderen: Yasin, 23.12.2016, 12:55 (UTC):
Selamun aleyküm arkadaşlar derdi veren allah dermanı verenende kuranı kerim indirdi bize derman odur nas Felak ayetel kürsü sabah akşam biizbillah hiç bişeyimiz kalmaz inanarak olunmalı

Yorumu gönderen: Akhenaton, 13.12.2016, 20:30 (UTC):
Merhaba. Eski yorumları, hele de 1 yıl öncesine ait yorumları bulabilip silmem inanın mümkün değil. Free bir site olduğu için elimde gelişmiş bir YORUP ARAYIP SİLME SAYFASI yok. O tarihli bir yorumu silebilmek için yaklaşık 800-900 yorum sayfasını tek tek gezip o yorumu bulmak gerekiyor. Bu da inanın saatler alan bir uğraş. Bu konuda sizin anlayışınıza sığınıyorum. İyi geceler...

Yorumu gönderen: sena, 12.12.2016, 14:11 (UTC):
iyi günler ali kavas adlı kişinin numarasını kaldırırmısınız,yanlışlık olmuşta

Yorumu gönderen: mersav, 22.11.2016, 21:34 (UTC):
Senelerdır buyu ve musallat sorunuyla uğraşıyorum tedavi gordum cok ıyı bı hocaya gıdıyorum çokda faydadı oldu isteyen olursa yardım edebilirim adresini veririm ama benmde yardıma ihtiyacım var hoca büyüyü bozdukca buyu tekrarlandığı ıcın ben yıne Basa donuyorum bnm isteğim bildiğiniz bırı var mı buyu yapan kısı soleyen benm gıttıgm hoca bılsede solemıo şeriata yasak diyo ama artık bilmek ıstıyorum bu kötülüğü kım yapıyo sürekli yardımcı olursanız sevinirim ama tedavı olmak isteyen varsa gercekten faydasını gorebılcegnız bı hoca yardım edebılırım

Yorumu gönderen: nomercy, 13.11.2016, 20:13 (UTC):
Sadece Rahman ve Rahim olan ALLAH 'a sığının .. sizi hiç bişey yıkamaz Sarsamaz !!!Bu belirtilerin hepside ayrıca günlük yaşantının vermiş olduğu yorgunluğun bilinçaltının sıkıntılarını dışarı vurmasıdır ...

Yorumu gönderen: Zehra, 26.10.2016, 17:30 (UTC):
Slm bende basimdan geceni anlatmak istedim 2006 senesi evde deyisik sesler duymaya basladim sanki bisiler geziniyor gibiydi ayak sesleri kapilarin acilip kapanmasi gibi o sene hep icimde sikinti vardi gecmeyen bi huzursuzluk gorunmeye musalat olmaya basladilar hep uykuyla uyaniklik arasi gelir oldular baya bi rahatsiz ediliyordum artik esimin kiligina girerek cinsel iliskide bulunuyolardi babam oluyodu 2007 de esim hic yapmicagi bi isi yapti ve hapise dustu sonrasinda daha cok olmaya basladi goruyordum seslerini duyuyordum cok igrenclerdi bi arkadasim bana bi sayfa uzunlugunda bir dua yazdirdi ogece yastigimin altina koydum uyumusum ama gece ciglik seslerinle uyandim fisir fisir anlayamadigim sesler isitim cok korkmustum o gunden sonra azalma oldu lakin bi gece evde tek oldugum bi gece tam yatmisken ama uyaniktim kapidan hisimla bisi geldi ve beni tavana kaldirdi asaya bakiyodum uyaniktim ama bu neyse cok sinirliydi tavanda kendimi yatagida asada goruyordum sonra baska biri veya bisi uckere ayni cumleyi soledi uckere ayni cumle hatirlamiyorum su an neydi o soledigi uckere soledikten sonra beni yataga firlati o sey sonrada giti esimden ayrildim isim vardi iflas etim evimi bosaltmak zorunda kaldim 2007 den beri bu zamana kadar olmicak isler oldu calisamadim belki buyu belki cin bilmiyorum ama hayatimi fazlasinla maf eti bi sekilde enson hacamat yaptirdim evi deyistim biraz olsun rahatim simdi

Yorumu gönderen: Selin, 24.10.2016, 18:44 (UTC):
2 sene öncesine kadar büyüye inanmayan biriydim bu devirde kim ne için böyle şeyler yapar derdim hep.meger 12 sene once kismetim baglanmis kimseyi begenmedim begendigim kisi de beni istemedi evlenemiyordum ta ki yasli bi teyze ile karsilasana dek.bana kismetimi kapattiklarini ve kimin yaptigini ismini söyledi ben şok oldum caresini aradim ve Allah'ın izniyle buldum 21 günde çözüldüm ve rüyasını gördüm tamamen temizlendim ve 2 ay içinde tanıştım kisi ile evlendim cok mutlu bir evliligim var ve tam 1 yil olmadan bu sefer de kayinvalidem mutlulugumuzu kiskanip ayirma buyusu yaptirmis esim birden benden sogudu seni sevmiyorum nefret ediyorum deyince anladim hocaya gittim şuan çözülme asamasinda 1 hafta kalmis ayrilik buyuleri biraz zaman aliyormus 41 gün falan az kaldi sabırla bekliyorum.

Yorumu gönderen: Eda, 16.10.2016, 19:58 (UTC):
Bende bişey sormak istedim evimizin kapı üstünde peçete içinde çörekotu koyulmuş buldum göle attım ne olsbilir acaba bir avuç peçete içinde koyulmuş

Yorumu gönderen: Bilge , 13.10.2016, 08:32 (UTC):
Merhaba
Ben de 2 aydır yaşamadığım birşey kalmadı.
Sözümden bir hafta önce bizim kiracimiz dan sakladık sözümüzü oğluna düşünmüş beni bende ne olur olmaz sakladık söz yaklaştığı gün babam söyledi o adama biz bir hafta ayrılma esigine girdik çok şükür düzeldi söz oldu çamaşır makinesi bozuldu sonra arkasından
Evimiz yanıyordu mahledekiler söndürdü sonra şimdide erkek kardeşim madde bağımlısı olmuş 4 aydır ,sonra da bulaşık makinesi bozuldu artık kafayı yiyecez arka arkaya çok huzursuzum
Büyü mu yapıldı bize bizim kiracı eve girdiğinden beri çok huzursuzuz annemde korkuyor adam bize muska yapar diye

Yorumu gönderen: Songül, 06.10.2016, 11:17 (UTC):
Benim eşimde var çünkü durup durup gece dışarıya çıkıyor ve eve gelince hemen duşa giriyor uykuda aglıyo her iki üç ayda boşanmak istiyor benden sürekli okuyarak onu durduruyorum bazen bana sen nesin be diyo

Yorumu gönderen: Emir coşkun, 04.10.2016, 18:45 (UTC):
Malesef büyü var bana eltim yapmış yıllardır çekiyorum eşyalarıma evime giysilerime heryerlere dömuz yagı sürmüşler eşimi af edersiniz domuz gibi görüyordum kendi evimdi taşındım ama eşyalarımda varmış yine devam etti masamın altına sürmüş 1 ay önce fark ettim evde uyuyamazdık masayı evden attım eşimi çok güzel görmeye başladım halen daha var yataklarda yorganlarda ama atamıyom eşim çok kızıyo biri okutupda yedirdimi o bile yetiyo ben yıllardır çekiyorum eşim evden sogudu büyü yüzünden halen eşim ne zaman dışarı çıksa eve gelene kadar ağlıyorum bu demekki evdeki eşyalarda var demekdir ne zaman evden eski eşyalarımdan atsam rahatlama geliyo hergün felak naz ayati kürsü kulfallahat elham bunları okumazsam uyutmuyolar özellikle felak naz onlara yaklaşamıyorlar ben o şekil kurtuldum üstelik duaları okuyarak buldum evimde domuz yaglarını rüyamda görüp elimle koymuş gibi buluyodum
allahım kimseye yaşatmasın insanın hayatı z,ndana dönüyo yapanlarında yerleri olmasın ne bu dünyada nede öbür dünyada


Yorumu gönderen: Inci, 05.09.2016, 13:56 (UTC):
Buyu belirtilerin de soylenenlerin birkaci var benden bastaelektirenmeler ve boyunda agri gogus agrisi asiriesneme neyapmaliyim yardimci olur sanity sevinirim

Yorumu gönderen: Sude, 30.08.2016, 09:28 (UTC):
S.A arkadaşlar mevlam hepimizi bu büyü denen şerden korusun annem ben ve kardeşlerim bir türlü uykudan kalkamıyoruz evde temizlik deseniz elimizi bilene kaldıramıyoruz biz şuan yeni bir ewe taşındık ancak ilk taşındığımızda tüm işleri yapıp ewde rahat rahat otururken şimdi gene ewimizi toparlayamıyoruz hiçbir işimizi halledemiyoruz ewimiz cok bereketsiz annem iş yapmasa bile her tarafı ağriyor ve babam annemkafasınin etini yiyor bir turlu susmak bilmiyor ewde oturup habire birseyler sariyor arkadaşlar bunun gibi daha cok sey var nağapmam lazim sizce allah rizasi için yardim edin...Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56730015 ziyaretçi (144594945 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)