Büyü Bozmak Icin Özel Bir Uygulama
 

Büyü Bozmak İçin Özel Bir Uygulama

Bu duayı iki Cuma arası 105 kez okuyan – Allah’ın izni ile – her türlü sıkıntılardan, büyülerden ve belalardan kurtulur; gelecek bela, sıkıntı ve kederlerden de emin olur. Allah celle celâluhû, o kişinin dünya ve âhiret sıkıntılarını giderir.

DUANIN YAPILIŞ ŞEKLİ

Bir günde tamamı okunabilirse de her günün nasibinin olması için, her güne (7 güne) bölünerek okunması daha faziletlidir. Sabah namazından sonra ya da öğlen namazına 1 saat kalacak vakte kadarki zaman dilimi içerisinde okunabilir.

Her günlük 15 defa okumanın sonunda 1 defa da AMENERRESÛLÜ duası (Bakara suresinin son iki ayeti) okunur. Böylece bu dua toplamda 7 defa okunmuş olur. Hepsi bir günde okunmak istenirse 105 defa okumanın bitiminde 7 defa da AMENERRESÛLÜ duası okunup tamamlanabilir.

Duanın gücünü artırmak için başlangıcında 2 rekat müracaat niyetli namaz, bitiminde 2 rekat şükür niyetli namaz kılınabilir.

Duanın Rabbimden isteklerimizde vesile olduğunu, hakkımızda hayırlı olanı istemek gerektiğini ve bunu verecek olanın da sadece Rabbimiz olduğunu unutmayalım.

Dualarınızda bizleri de hatırlamanız temennisi ile.

Ek Bilgi - Amenerresulü'nün Okunuşu ve Anlamı

آمَنَ الرَّسُولُ بِمَا أُنزِلَ إِلَيْهِ مِن رَّبِّهِ وَالْمُؤْمِنُونَ كُلٌّ آمَنَ بِاللّهِ وَمَلآئِكَتِهِ وَكُتُبِهِ وَرُسُلِهِ لاَ نُفَرِّقُ بَيْنَ أَحَدٍ مِّن رُّسُلِهِ وَقَالُواْ سَمِعْنَا وَأَطَعْنَا غُفْرَانَكَ رَبَّنَا وَإِلَيْكَ الْمَصِيرُ

286. Ayetin Okunuşu: Âmener resûlu bimâ unzile ileyhi mir-rabbihî vel mu’minûn, Küllün âmene billâhi ve melâiketihî ve kutubihî ve rusulih, lâ nuferriku beyne ehadm-mir-rusulih ve kâlû semi’nâ ve ata’nâ gufrâneke rabbenâ ve ileykel masîr (masîru).

Anlamı: Peygamber, Rabbinden ne indirildiyse ona iman etti, müminler de. Hepsi, Allah'a, meleklerine, kitaplarına ve: “Peygamberleri arasında hiçbir ayırım yapmayız.” diye Peygamberlerine inandılar ve: “İşittik ve boyun eğdik, bağışlamanızı dileriz, ey Rabbimiz! Dönüş sanadır!” dediler.

لاَ يُكَلِّفُ اللّهُ نَفْسًا إِلاَّ وُسْعَهَا لَهَا مَا كَسَبَتْ وَعَلَيْهَا مَا اكْتَسَبَتْ رَبَّنَا لاَ تُؤَاخِذْنَا إِن نَّسِينَا أَوْ أَخْطَأْنَا رَبَّنَا وَلاَ تَحْمِلْ عَلَيْنَا إِصْرًا كَمَا حَمَلْتَهُ عَلَى الَّذِينَ مِن قَبْلِنَا رَبَّنَا وَلاَ تُحَمِّلْنَا مَا لاَ طَاقَةَ لَنَا بِهِ وَاعْفُ عَنَّا وَاغْفِرْ لَنَا وَارْحَمْنَآ أَنتَ مَوْلاَنَا فَانصُرْنَا عَلَى الْقَوْمِ الْكَافِرِينَ

287. Ayetin Okunuşu: Lâ yükellifullâhu nefsen illâ vus’ahâ lehâ mâ kesebet ve aleyhâ mektesebet rabbenâ lâ tuâhıznâ in nesînâ ev ahta’nâ, rabbenâ ve lâ tahmil aleynâ ısran kemâ hameltehu alellezîne min kablinâ, rabbenâ ve lâ tuhammilnâ mâ lâ tâkate lenâ bih, va’fu annâ, vagfir lenâ, verhamnâ, ente mevlânâ fensurnâ alel kavmil kâfirîn.

Anlamı: Allah her şahsı, ancak gücünün yettiği ölçüde mükellef kılar. Herkesin kazandığı (hayır) kendine, yapacağı (şer) de kendinedir. Rabbimiz! Unutursak ya da hataya düşersek bizi sorumlu tutma. Ey Rabbimiz! Bizden öncekilere yüklediğin gibi bize de ağır bir yük yükleme. Ey Rabbimiz! Bize gücümüzün yetmediği işler de yükleme! Bizi affet! Bizi bağışla! Bize acı! Sen bizim mevlâmızsın. Kâfirler topluluğuna karşı bize yardım et!

DUANIN OKUNUŞU

Estağfirullah (3 defa) (Duaya başlamadan önce tevbe edip temizlenmek içindir)

Allâhumme salli âlâ seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli seyyidinâ Muhammed

Bismillâhirrahmânirrahîm

Elhamdulillâhi Rabbil âlemîn. Errahmânirrahîm. Mâliki yevmiddîn. İyyâke nağbudu ve iyyâke nesteîn.

Elif-Lâm-Mim

Allâhu lâ ilâhe illâ huvel hayyul kayyum. Lâ te’ huzühu sinetuv-ve lâ nevm. Lehu mâ fissemâvâti ve mâ fil erdı. Men zellezî yeş feu ındehû illâ bi iznih. Yağlemu mâ beyne eydîhim ve mâ halfehum ve lâ yuhîtûne bi şey im-min ılmihî illâ bi mâ şâ’. Vesia kursiyyihus semâvâti vel erdı ve lâ yeûduhû hıfzuhumâ ve huvel aliyyul azîm.

Sebbehâ lillâhi mâ fis-semâvâti erdı ve huvel azîzul hakîm. Lehu mulkus-semâvâti vel erdı. Yuhyî ve yumît ve huve alâ kulli şey’in kadîr. Huvel evvelu vel âhiru vez-zâhiru vel bâtın ve huve bi kulli şey’in alîm. Huvellezi halakas-semâvâti vel erda fî sitteti eyyâmin summestevâ alel arşi. Yağlemu ma yelicu fil erdı ve mâ yehrucu minhâ ve mâ yenzilu mines-semâi ve mâ yağricu fîhâ ve huve meakum eyne mâ kuntum. Vallâhu bimâ tağmelûne besîr. Lehu mulkus-semâvâti vel erdı ve ilallâhi turceul umûr. Yûlicul leyle finnehâri ve tûlicun nehâre fil leyl ve huve alîmun bi zâtis sudûr.

Vallâhu ğafururrahîm.

Huvallâhullezi lâ ilâhe illâ hû. Âlimul ğaybi veş şehadeh. Huverrahmânurrahîm. Huvallâhullezi lâ ilâhe illâ huvel melikul kuddûsüs selâmul mu’minul muheyminul azîzul cebbârul mutekebbir. Subhânallâhi ammâ yuşrikûn. Huvallâhul hâlikul bâriul musavviru lehul esmâul husnâ. Yusebbihu lehu mâ fissemâvâti vel erdı ve huvel azîzul hakîm.

Kul huvallâhu ehad. Allâhus samed. Lem yelid ve lem yûled ve lem yekullehu kufuven ehad.
Kul huvallâhu ehad. Allâhus samed. Lem yelid ve lem yûled ve lem yekullehu kufuven ehad.
Kul huvallâhu ehad. Allâhus samed. Lem yelid ve lem yûled ve lem yekullehu kufuven ehad.

İhdinas sırât el-mustekîm. Sırâtellezîne en amte aleyhim. Ğayril mağdûbi aleyhim. Veleddâllîn.

Vallâhu latîful. Zul celâli vel ikrâm

Amennâ ve Saddaknâ
Elâ yağlemu men halaka ve huvel latîful habîr (Mülk/14)

Hasbunallâhu ve nığmel vekîl. Hasbunallâhu ve nığmel vekîl. Hasbunallâhu ve nığmel vekîl.

Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: Hesna yıldırım, 09.10.2017, 20:54 (UTC):
Selamun eleykum Yatak odamda yatağa çarşafa yatağın altına kadar işleyen insan pisligi buldum ben evde yokken yapılmış bişey iki gün annemler e gittim ve geldiğimde böyleydi eşime sordum haberi yok yemin ediyo ilerleyen günlerde de esimin cekmecesinin için de bi şort ve o şortta da aynı insan pisligi vardı ve o şort eşime olmicak kadar küçük bi şort şimdi evde büyük tartışmalar oluyo kim benim odama girip böyle bişey yapar ve boyle bişey neden yapılır allah rızası için biri bana bunun ne olduğunu söylesin geceleri uyuyamaz hale geldim çok mutlu bi evliliğim varken bi anda kötü olduk

Yorumu gönderen: Fatih , 09.10.2017, 14:53 (UTC):
Ben mersin den 10 yilldir inanılmaz bir ruh daralması var bende bana Allah için yardım edecek birine ihtiyacım var tıbben her şey o denedinm ama çare yok çok hocalara gittim yok bana yardım edin faceden levrafy ismiyle ulaşabilirsiniz

Yorumu gönderen: Sevda Alçam, 25.06.2017, 18:54 (UTC):
Abim ve yengem 11yıllık evliler gecen sene ye kadar hiç sorunları yoktu birara abimin işleri iyi gitmedi arkadaşının biri sende büyü olabilir diyerek bir hocaya yönledirmiş ondan sonra ne olduysa oldu abim ve yengemin arası acıldı hatta kadın bile girdi aralarına oysaki 10yıl boyunca hiç sorunları yoktu birbirlerini delicesine seviyorlardı ama bu hocaya gittikten sonra olan oldu evlilikleri bitmek üzere Allah razı için hocam abim yengeme yardım edin neyapacagımı bilmiyorum

Yorumu gönderen: Reyhan, 05.06.2017, 15:17 (UTC):
ALLAH rizasi icin bilen biri cevep versin bana 30yıl önce hamileyken evimde nuska icinde sabun buldum rendelemişlerdi cöp hamile kadin cizmişlerde cocuktum denize atdediler attim hocaya gittim bana büyü yapildigini söylediler para talep ettiler inanmamdim yayatim alt ust oldu yuva yikildi bir iste enfazla 3ay calişyorum bir şekilde cikartiliyorum işten yada kendim birakiyorum dualara sigindim ama delirmek uzreyim artik bir evim bile yok cocuklarimla kızımın yanina sıgındım. Bir arkadaş vesilediyle bir hocayla taniştik dun gitim hocaya eczmi hesabi biyla bakim yaptim bana yanista yazmiş olabilirim bukonularda acemiyim ben debüyü oldugunu söyledi kaldigim eve gelmesi gerekiyormuş musalat olmuşlar ben neregidersem benim geldiklerini söyledi ve bu hoca para talep etmiyor dua edin yeter diyor kızım istemiyor eve gelmesini oldugu yerdede yok edebilir diyor bilen biri ALLAH rizasi icin yazsin eve gelmesi şartmidir büyüyu bozmasi icin kendi oldugu yerdende bozabilirmi

Yorumu gönderen: Adiyaman, 12.05.2017, 08:01 (UTC):
Büyüyü yapan buyucuyu nasıl tespit Edip nerde olduğu bulunuyor benim nişanlıma bağlama büyüsü yapılmış düğün hazırlığı yaparken aniden evlenmeyecem deyip yüzüğü attı sordum kaç kişiye büyü var bağlamışlar dedi kendisi reddediyor olmaz böyle birşey diyor o Diyarbakır'da ben adiyamandayim birşey yapamıyorum ne olur yardımcı olun

Yorumu gönderen: b. G., 02.05.2017, 12:49 (UTC):
Dinimiz de;
flörd [ evlilik le ilgili erkek
bayan, arkadaş lı ğı ], haram dır.
Böyle, yapılarak yapılan evlilik ler den, kaçınma' lı yız.

Yorumu gönderen: Serkan ÖZ, 11.04.2017, 18:08 (UTC):
Merhaba
Hep olayacak insanlarla zaman kaybi yasiyordum ta ki; Ahmet Güneş KASRANOGLU nun kitaplarini okuyana kadar ozelliklede İLAHI ENERJİ LER VE METAFİZİK ÇÖZÜM bu kitaplari okuyum Ahmet bey ile tanistiktan sonra uzerimde ne kadar nazar buyu metafizksel karabasan korkunc ruyalar ne varsa uctu gitti. Resmen hafifledim.. Kendisi o kadar ozverili calisti ki benimle Allah bin kere razi olsun. 40 gune kalmadan hayatimim askini buldum. Islerim yoluna girdi. Ailemle olan sorunlari çözdüm. Sosyal cevrem genisledi. En guzelide Ahmet GÜNEŞ KARSRANOGLU sayesinde hayatimin askini buldum. Evlilik kurumuna saygisi olmayan bir adamdim ben, simdi kiz arkadasima evlenme teklif ettim. Benimde hayatin rayina girdi. mutluyum huzurluyum basariliyim icimde aile kurma askimi omur boyu yasama istegi var. Dahanne olsun. Hocam Ahmet beyden razi olsun.

Yorumu gönderen: Kübra, 28.03.2017, 22:45 (UTC):
Ben 31 yaşındayım 1 önlisans birde lisans okudum yapılan büyülerden dolayı her elimi attığım iş yarım kalıyor aldığım her eğitim elimde patlıyor girdiğim her işden çıkıyorum istediğim işler olmuyor kesinlikle istediğim hiç bir ilişkim resmiyete dökülmedi başta delidivane isteyen insanlar bir yıl içinde sırtlarını döndü bir sürü kredi borcum war ve iş bulamıyorum hiçbir şey yapamıyorum köşeye sıkışmış vaziyetteyim hangi hocaya gittiysem bi fayda görmedim ne olur bilemiyorum.

Yorumu gönderen: ılımlı, 24.03.2017, 06:50 (UTC):
yaklaşık 14 sene önce o zamanki sevgilim bana büyü yaptırmış benden başkasıyla olmasın diye, ama kendi ayrıldı benden. hocaya gittim bana bir kaç tane dua verdi. onları okuyorum. allahım umarım yolumu açar ve biran önce evlenip yuva kurabilirim.

Yorumu gönderen: 21.02.2017, 21.02.2017, 07:43 (UTC):
allah'u ekber bu niyeti kötü olan büyücüleri param parca eder inşallah banada büyülerlen saldırıyorlar hemde bir değil 3-tane büyücü ve sihirciylen ugraşıyorum bitane sihircilerini öldürdüm birinin kafasını kırdım birinin belini kırdım birininde kollarını kırdım yine ar etmeden büyülerlen ve sihirlerlen bana saldırıyorlar diyarbakır mesken yuvaları haline gelmiş her türlü role kendilerini sığdırmışlar bu sinsi yılanlar aman dikkat edin 50-yıllık komşunuzda olsa ne elinizle bişey verin nede elinizle bişey alın birde tüyo vereyim sizlere kandırmak için çok çok kibar olurlar konuşmaları şirin olur tabi insanları kandıra bilmeleri için evinizdeyken birileri sizlerden bişey isterse vermeyin yada size bişey verirlersede almayın eletronik cihazları onlardan kesinlikle almayın yada sizlerden bişeyler isterlersede vermeyin verirsenizse kendinizi onların esiri olmayın ve ben iki tane büyücü ve sihirciye şuan dava açmış durumdayım mahkeme çagrısını beklemekteyim dersime iyi çalışmış durumdayım günümü bekliyorum sadece bu sinsi yılanları deşifre edebilmek için niyeti iyi olan insanlara sevğilerimi ve sayğılarımı ifade etmek ve söylemek istiyorum ----yazan diyarebekir

Yorumu gönderen: te-le-si, 05.02.2017, 19:01 (UTC):
hiç kız arkadaşım yokdu falcılara gittim kısmetim açılsın diye 85 yaşlarında bi derin hocaya gittim hoca okudu üfledi sende büyü var dedi bunu bozmak için dilenci ile ilişkiye girmen lazım anca böyle bozulur yapmayın hocam nerden bulacaz dilenciyi ben yapamam dedim bunu yapamazsan ömür billah evlenmeyi unut hocam dilenciyi nerde buluyum yolda dilenenlere mi gidecegim dedim bunu nasıl söylerim sen merak etme o senin ayağına gelecek 2 vakte kadar 2 vakit ne zaman olur dedim 2 gün 2 saat 2 dakika bile olabilir hocam borcum nekadar dedim para ile iş yapmıyorum evlenince yanıma gel dedi inşallah hocam dedim cıkdım eve gittim oturdugumuz yer site oldugu için güvenlikler filan var eskiden olsa dilenci gelirdi diye düşünüyordum tam o sırada kapı çaldı 20 li yaşlada bi bayan allah rızası için varsa bi ekmek parası dedi kadının yüzene baka kaldım 5 yıldır o sitede oturuyorum daha dilenci kapıyı çalmamışdı 10 tl verdim sizden bi ricam vardedim falcının dediklerini dilenciye de anlattım düşündü tamam dedi hocanın dediği işi yapdık ama o dk. dan sonra sanki ben ben deilim felaket rahatladım üzerimde sanki 100 kilo taşıyordum gitti gibi geldi duşumu filan aldım telefonum çaldı bi bayan sesi iş başvurusu için yanlışlıkla benim numarayı aramış yanlış numara hanım efendi dedim sondaki numaayı yanlış çevirmiş kapattık telefonu akşam saat 10 gibi aynı bayan mesaj attı sesinizden çok hoşlandım çok kibar bir bey siniz sizinle tanışmak istiyorum dedi düşündüm hoca bukadar çabuk nasıl çözdü bu işi diye telefondaki bayan a görüşelim bende bekar ım filan diye mesajlaşdık birbirimizi tanıttık ertesi gün buluşduk sabah 9 da akşam 10 a kadar sohbet ettik tabi hoca mevzusundan bahsetmedim ama sanki biz bir elmanın iki yarısıydık birbirimizi tamamladık o gün evlenme kararı aldık ailelerimizle ertesi gün buluşup 3 gün nişan yapdık 7 gün sonraya nikah tarihi aldık herşeye çok şaşırıyordum hocanın yanından ayrılalı 10 gün olmuşdu ve evlenmişdim çok mutluydum şimdi eşimle birlikde hocanın yanına gitmem gerekiyordu ama bunu eşime nasıl anlatırdım tabiki fazla ayrıntıya girmeden benim evlenmem için bana dua eden bi hoca var onun yanına gidelim dedim eşim olur dedi gidelim gittik hocanın yanına bana dua etmişdiniz hatırladınız mı dedim hatırladım dediklerimi yapmışsın aferim ama neden böyle geç oldu dedi dedim geç olur mu 12 gün oldu sizinle görüşeli geç olmuş geççç dedi hocam bide çocuğumuz olursa bizden iyisi yok o iş olmuş bile baksana gelin kızımıza dedi hayret ettim hocanın yanından ayrıldık 2 ay sonra anladık ki eşim hamile şimdi 3 yıllık evliyim 2 coçuk var hocayı sorarsanız hakkın rahmetine kavuşdu

Yorumu gönderen: mağdurum, 25.12.2016, 20:52 (UTC):
büyü yapıldığı söylendi bana ne yapmalıyım dualarımı okuyorum ama güvenilir bir hoca arıyorum yardımcı olucak ve paragöz olmayacak tanıdığınız varsa lütfen yardımcı olun

Yorumu gönderen: Eka, 16.12.2016, 23:09 (UTC):
Merabalar . ben size bi hikiae anlaticam . ben yabanjeim . gurjistanlim
Burda calismae esinin isiere geldim . 2sene konusioduk sonra evlendik . birbirine oile baglidik memlekete gidiodum ikimiz aglioduj uiamioduk senki o olmadan nefes alamiodum . cok sevioduk birbirini . ama bi horospo uvani icinde girersa o uva salam kalmas . esim is ortak bir kadin tuttu . kadin evlidi bir cucuk vardi . esimle goz koumus ic anlamadim . 2sene birlikteidilar ben 3cucukte hamileidim . oda hamile kalmis . esimleme kimlem bu sadece alah bilio esine diodum siz birliktemisin dedin beni doviodu hamile halinde . oda bu durumda gaet mutluidu . duidum hersei . imam nikia kilmislar guvendim ibandim esim coktan basima sicmis . ama giormiodum oile guveniodum . hersei duiduktan sonra . esimle soudum kadin kiz cucuk dourdu . benimda 3 oglum oldu . ben hergun o aldatma yuzunde kendine gelemiorum . okadar bu yapmisky esime tamamen onun yuzunde sevdim insan beni hergun doviodu . seni olduricam diodu beni cucuklara kutu davraniodu . alaha dilerim ajda turkmen insala beterin beter olursun insala alahtan bulursun . sen benim uvan alt ust etin . alah sana dilerim beni iki sene goziaslar icinde boulduia beni sirdinda gulduia insa ben den beter et alahim sana havalediorum .

Yorumu gönderen: Meral , 15.12.2016, 09:59 (UTC):
Bnö eşimede buyu yapıldıgını duşünüyorum biz ewleneli bi buçuk yıl olduu eşim ewliligin il üç ayı ben çok seviyorduu ama kayın pederim sürekli kıskanıyodu eşim beni seviyo diyee benö sözümü dinliyo diye üç au sonra eşim benden ızaklaştıı benden sogudu gece geç yatıyo arkasını dönerek yatıyoben konustugum zamn dinlemiyo sus diyoo konuşma diyoo beni sevmiyo deger vermiyo

Yorumu gönderen: Zeynep, 09.11.2016, 14:09 (UTC):
Selamin aleykum arkadaslar bn evleneli 1 bck yıl oldu 4 ay ssevgıl olduk 1 sene kadar da nişanli kaldık eşim eeskiden dayısnın kzı ile nişanlanmiş aıle zoruyla kiz cok istemiş tabıkı daha önceden kkonusmusla ama ayrılmiş her neyse ssevgılı donemi olsun nişanlilik donemi olsun gercelten ccook cokkk gzldı ddugune yakın eşim işe gidememeye başlamiş uykudan uuyanamamiş ssurekl bagırıp cagırmiş atacam kendımı intühar edecem falan flan demiş kayınvalidemler hocaya gitmişler ve buyu yyapmişla ve eşimde bulunan herşeyo söylemiş bizim dugun oldu ve bana bbunlardan bahsedılmedi haberim yoktu eşim bni cokk sevıyordu eevlendık ilk bir ay cok gzl gectı taki memlekete gidene kadar gttk geldik ve hersey mahvoldu eski nişanlisinn annesi bni gorunce agladi bana ssurekli kafasallayarak ters ters bakıodu evimize ddondugumuzd olanlar oldu eşim bnden ayrı yatmaya küfür etmeye istememeye bbaşladi her gece 3 4gibi geldi içki bar pavyona gitti resmen bana deli gbi aşık olan adam bnden nefret eddi kabus dolu gunler gecirdim hep dua eedsı cok yere gittik hiç birsey bbahsetmedik hhepsıd aynı seylerı soyledıler buyu yyapılmi hemde 3 defa 2 yyedırerek 1 içirerek 2 kadın eski nnişanlis ve annesi dedı asla biz eski nişanlısı falan ololdugu soylemedik rukye tedavisi oldu halini gormeliydiniz sonra bir zaat Allah dostu imam akrabamiz konustu dua eddıler cok sukur cok kotu büyüler yyapılmiş hem bana hem eşime en az 2 yılda düzelir dems eşim işine başaldı bana karsşida cok cok iyı hatta bebegımız oldu ama 3 aylıkken karnımda öldu eşim yyıne işe gıtmiyor yyıne cok cok iilgisiz galiba başa dönuyoruö cok koorkuyorm cok belki rabbim ondan aldi bebegımı bnden

Yorumu gönderen: Tuba, 01.11.2016, 17:41 (UTC):
Selin arkdasim bna ulas lutfen bende esime buyu yapildgni dusnyom

Yorumu gönderen: Tuba, 01.11.2016, 17:32 (UTC):
Bende cok zor durmdaym esim bi anda benden sogdgnu soyliyo bosancam diyo 4 aydir benden ayri yatiyo gece gunduz uyuyamyorum ne olur bnada dua edin. Yuvam yikilmasn

Yorumu gönderen: Selin, 24.10.2016, 18:55 (UTC):
İzmirde fakat büyü yapan kişiler kadar büyü çözen insanlar vardir isim söylüyorsa zaten inanıyorsunuz.

Yorumu gönderen: merve, 23.10.2016, 17:11 (UTC):
Yorumu gönderen: Selin, 13.10.2016, 08:02:
Bazı büyüler kolay çözülmüyor 2 kez başıma geldi bir bucuk yıl önce yaşlı bir teyze çıktı karşıma kimin yaptığına kadar söyledi isim bildi Allah razı olsun ilki 21. günde çözüldü diğerini kayınvalidem yeni yapmış eşimden ayırmak için eşim beni çok severken birden benden soğudu o zaman anladım Allahın izniyle onunda çözülmesine az kaldı ortalama 25 gün dediler sabırla bekliyorum büyünün çözüleceğine kalpten inanmak gerekiyor..

selin arkadaşım kime çözdürdün büyüyü benimde eşime yapıldığını düşünüyorum bana ulaşabilir misin lütfen

Yorumu gönderen: fatma, 16.10.2016, 04:14 (UTC):
Ben talihsiz bir evlilik yaptım.aynı kişiyle 2 kere evlendim ama yürümedi şiddet vardı aşağılama vardı ailesi yüzünden şiddet gördüm.ayrıldıktan sonra oğlumla yaşamaya başladım.eski eşim 2 çocuklu kadınla evlendi bana yapmadıklarını ona yapıyor.ev aldı yüksek maaşı olmasına rağmen bizlere nafaka vermek gücüne gidiyor. oğluna para harcamak istemiyor Oğlum babasıyla 1 yıldır görüşmüyor .Hatta kadının çocuklarına rahatlıkla para harcayıp bunu sosyal medyada paylaşıyor.bu kadar seviyesiz Ben onu ALLAH'a havale ediyorum.oğlum ve beni çok üzdü.Ama Ben dualarla rahatladım.oğlum la birlikte yaşadığım için sağlıklı olduğumuz için şükürler olsun.Bundan sonra isteğim oğlumun mutlu olması artık üzülmesin

Yorumu gönderen: NURDAN, 11.10.2016, 19:03 (UTC):
20016 10CU AYIN 9DAGÖRÜMCEME GİTTİK GÖRÜMCEM EŞİME ISRARLA EŞİM KARNIM TOK DEDİ HALDE ZORLE EKMEYİN ARASINDA HAŞLAMA ET DİYE AĞZINA ZORLA VERDİ BİZ O GÜNDEN SONRA EŞİM BENİM VARLIMDAN HABERSİZ İLGİSİZ ONUŞ MAYI HİÇ İSTEMEYO YIKIL DIM NAPICAMI ŞAŞIR DIMİLGİLEN MEK İSTİYORUM AMA YÜZE ME BİLE BAK MIYO ALLAH İÇİN YARDIM EDİN NOLURR . KOCAMLA İNANIL MAZ BİR SEVGİMİZ VARDI .(((

Yorumu gönderen: umit , 15.09.2016, 08:41 (UTC):
merhaba sanırım öğretmen olan abim büyülendi .Eşiyle sürekli tartışıyor ama gözü ondan da başkasını görmüyor .daha genç yaşında başına aklar düştü eşi ise çok fırlama .Abim de bende bir büyüden şüpheleniyoruz.

Yorumu gönderen: Ebru , 14.08.2016, 16:43 (UTC):
Babanın ve halam. Ikisini Allah'a havale ediyorum. Işleri güçleri para verip yok cinci hocaya gitmek büyü yapmak bozdurmak. Halam üç çocuğu olmasına rağmen eşini aldatıyor adamların paralarını yiyor, babanem desem kızından başka bir sey düşünmüyor. Parasını ona veriyor o paraydı annem kazanıyor. Benim saf annem inek bakar bağ bahçe yapar. Evde hizmetçi rolunde. Bir senedir falan eskiden babamla çok iyiylerdi şimdi babam ne benimle ne annemle konuşmuyor köpek muamelesi yapıyor Allah aşkına yardım edin ne yapabilirim.

Yorumu gönderen: Nuray, 06.08.2016, 19:45 (UTC):
Mehaba .benim bu yorumlari gordum.allah razi olsun.bana da yardimci olur musunuz.benim annem felcli 9 sene oldu.ben bakiyorum.ama ailemde hep evlen diyor.gelen kismetletim nedeni belli degil .bir sekil iptal oluyor.dua ediyorum.her turlu dua kitabi okuyorum olmuyor .istemeye gelenler cok istiyor.ve onlar hayir diyor.taliplerim. hepsi evlendi.bi kac gun oncede sevdigim biri sozlendi .canim cok aciyor.sizce bu kadar seyin sebebi nedir.arti annemin durumu icinde bir dua varsa...annem surekli agliyor sabri yok...allah razi olsun

Yorumu gönderen: asse, 10.07.2016, 10:42 (UTC):
merhaba, bu mesajı mutedo ve eşi göknur a ithafen yazıyorum.mutedoya mail attım ama okumadı .sizinle aynı sorunları yaşayan bi yakınımın fayda gördüğü biri var.isterseniz size yardımcı olabilir

Yorumu gönderen: engin dağ , 08.07.2016, 21:03 (UTC):
arkadaşlar allaha sığının kuran bize verilen rehber ışığımızdır falcılardan kendine hoca denilen para karşılığı işlerle uğraşanlardan uzak durun rukye ayetleri etkilidir yeterki aptestli olun peygamberimize selatu selam getirin namaz kılın allah kendisine kulluk edenlerledir büyü diye kendinizi kaptırmayın rukye dinleyin baktınız olmuyor büyü olmaya bilir

Yorumu gönderen: Serdar, 28.06.2016, 21:21 (UTC):
Eşime ailesi tarafından büyü yapıldı zaten büyüyle sürekli ilgileniyorlar dı bir bucuk yıl önce ayrıldık son mahkemeye gireceğiz hangi hocaya gitsem para dedi verdim hiç birşey yapan olmadı hem yuvam hemde aklımı kaybetmek üzereyim bir buçuk yıldır yalnız yaşıyorum allah rızası için yardım edecek kimse varmı

Yorumu gönderen: Sevda, 03.06.2016, 18:56 (UTC):
Evlenleneli22 yil oldu esim gecen seneden bu yana bana yapmadigi kalmadi cocuklarimi okutuyorum sehirde esim koyde annesi ile arasi eskiden pek iyi degildi ama simdi ararlari cok iyi esimi surekli dolduruyor ona buyu yaptigini dusunuyorum cunku surekli bosanmaktan soz ediyor sonra sorunca ben saka yaptim sen de inandin mi diyo cocuklari ve ben aylarca aramiyor niye aramiyorsun dedigimde aman ben sizi niye arayim siz orda rahatsiniz diyo yanimiza gelince hemen bahaneler uydurup gitmek istiyor biz koye gidincede siz geldiniz keyfim bozuldu gidin diyor cok caresizim bana lutfen Allah rizasi icin yardim edin.annesi ile arasini nasil sogutabilirim

Yorumu gönderen: Kevser, 22.05.2016, 10:03 (UTC):
Abi'm. Nişani attı. Önce çok iyiydi hiç üzülmüyordu. Sonradan çok. Değişti. Bazı çevreden abime büyü yapıldığı. Söylendi. Abimin aileyi dinlemiyo. Nişanlımı iştiyom. Diyo. Çok. Huzursuzuz. Lütfen. Yardımcı olurmusunuz

Yorumu gönderen: Göknur, 03.05.2016, 14:34 (UTC):
Mutedonun boşanmış eşiyim evliliğimiz boyunca bu şeylerden ötürü beni hep mutsuz etti evde paranormal hareketler yaşadım evde onun her gece birlikte olduğu dişi cini vardı onunla sürekli ilişkiye giriyordu bana gelince basireti kalmıyordu 6 ay boyunca bu dişi cinle aynı yatağı paylaştım ikiside bana işkence ediyorlardı onu kurtarmak istedim ama malesef 6 cı ayda evi terkettim iflas ettik işten ayrıldı iş bulamadı aç kaldım bana bakamadı öteki dünyadan olan onu rahat bırakmadı namaz kılmıyordu allaha inancı kalmamıştı bense yusuf gibi bir kuyudaydım allahın izniyle kurtuldum son zamanlardı dişi cin rüyama girdi eşimi bırak neden dedim o küçük odada yani benim namaz kıldığım odada bebek beşiği vardı içindeki bebeği gördüm işte gördün evi terket dedi dişi cin esmer etine dolgun kocaman kahverengi gözleri olan ahu gibiydi oda onları kaybetme korkusuyla işe gitmedi çalışmadı dünyayla irtibatını kopardı derin bir uykuya daldı bi aile böyle tükendi mutedo iş tutturaması dişi cini yüzünden arkadaşlar

Yorumu gönderen: gazal, 22.04.2016, 07:57 (UTC):
ölmüş babama yıllar önce yapılmış olan ve domuz yağı ve mezar toprağının sözkonusu olduğu büyü, bizleri etkiler mi, bilen var mı?

Yorumu gönderen: mutedo, 11.04.2016, 14:58 (UTC):
Arkdaşlar benim başıma gelenler pişmiş tavuğun başına gelmemiştir Allaha havale ediyorum hayatın dibindeyim yerimden kalkacak halim olmuyor mutsuzum bunalımdayım başladığım bir işi bitiremiyorum özgüvenim yerin dibinde kimseyi görmek duymak istemiyorum bunun hesabını kim verecek bilmem ama ben çoktan bitmiş durumdayım.bir işte 6 aydan fazla çalışamıyorum.hep bir sebepten işten çıkartıyorlar.yanıma yaklaşan bayanlar bir sebepten düşüyorlar ve tökezliyorlar.işsizim.aç ve açıkta kaldım.yalnızım.bir hoca buldum.dürüst ve işinin ilmi sag olsun inanılmaz bir şekilde yapılan muskaları getirdi ve bozdu.bu muskalar çok eskiden yapılmış oldugunu söyledi.yapılan yere kadar hayatımı ve yaşadıklarımı bana anlattı.ben inanamadım.bendeki asıl sorunun çözümü hıristiyan kökenli incil ve tevrat tarafından yapıldıgı için kuran üzerinden müdahale edemedini ve böyle birini bulmamı ancak o şekilde bozulacagını ve hayatıma geri dönüceğimi söyledi.halen arıyorum.mut_70htmil.cm.bilgisi olan var ise yardımcı olsun.

Yorumu gönderen: yücel, 28.02.2016, 11:03 (UTC):
Bir vatandas kardesim bana acil ulasabilirsen bekliyorum kardesim benimde ayni olay basimda suan butun islerim darmadagin oldu dukkana hic musteri girmez oldu

Yorumu gönderen: mahmut , 10.02.2016, 21:13 (UTC):
Büyü ile alakalı ailece bizde muzdaribiz fakat maalesef bu işi bir para kapısı gören mahlukatlar yüzünden şifa bulamadık

Yorumu gönderen: Asl, 03.02.2016, 22:11 (UTC):
Mrh Biz kardeşime sifa için gittik ama hava denilen kişi becerememiş çok kötü oldu kardeşim delirdi hayatımız maf oldu artık bizde kafayı yemek üzereyiz neyapmaliyiz bilmiyordu

Yorumu gönderen: zeynal, 27.01.2016, 03:52 (UTC):
bunun türkçesi yokmu

Yorumu gönderen: Bir Garip, 29.12.2015, 15:39 (UTC):
Arkdaşlar benim başıma gelenler pişmiş tavuğun başına gelmemiştir 3 ayrı kişi tarafından habire muska yiyorum..Kaldım büyücülerin arasında Allaha havale ediyorum hayatın dibindeyim yerimden kalkacak halim olmuyor mutsuzum bunalımdayım başladığım bir işi bitiremiyorum özgüvenim yerin dibinde kimseyi görmek duymak istemiyorum bunun hesabını kim verecek bilmem ama ben çoktan bitmiş durumdayım

Yorumu gönderen: nil, 19.11.2015, 14:01 (UTC):
Merhabalar, ben birsey merak ediyorum. ailemizin üstünde cok uzun süredir bir büyü oldugunu düsünüyorum, cünkü ailemin bütün bireylerinde bir mutsuzluk ve islerin ters gitmesi var ben dahil. ailede hic namaz kilan yok bu yüzden cok teshir etti saniyorum. kurtulmak istiyorum ama kurtulamiyorum bu durumdan. tam olarak nezaman basladi bu durum bilmiyorum ama 20-30 senedir cok sorunlar var ailemizde. bütün hayatimizi etkiledi. bu yüzden bunu yapan veya yapanlarin artik birkac akraba ve tanidiklardan süphelenmeye basladim bunlarin cezalandirilmasini diliyorum allahtan. internetde bu sorunun cevabini ararken büyünün yapana geri cevirme geri yollama dualarini gördüm. sorum: geri cevirme duasini yaparsam bende büyü mü yapmis olurum???? bundan cok korkuyorum lütfen bir cevap tsker

Yorumu gönderen: gerçek gelecek, 08.11.2015, 17:42 (UTC):
50 gün 5 vakit namazı sünnet vitir dahil kıldığınzda üzrinizde ne varsa büyü,cin nazar.hepsi bozulur.büyü varsa enerjisi azarlarak bozulur.KESİN ÇÖZÜM.HOCAYA GİTMEYE GEREK YOK.PARANIZ BOŞUNA GİDER.AKLINIZDA ŞÜPHE OLMASIN.KESİN BOZULUR.RUKYE.HACI HOCA UĞRAŞMA.

Yorumu gönderen: mutsuz, 29.10.2015, 23:15 (UTC):
1. bölüm
mrh. Aslında böyle sayfalara hiç girmem göz atmam bile ama nedense kendimde öyle birşeyler araştırdım ve burda buldum kendimi. yazmakta istedim aslında. burda tabiki cevabı bulacağımı düşünmüyorum. dedim ya ben böyle yerlere girip yazı yazmam die. ama yazıyorum:). ben bir tiyatro oyuncusuyum. insanları o kadar iyi tanıyorum ki arkam dönük olsa arkamdaki kişinin nefes alışverişinden ne düşündüğünü ne hisettiğini kelimelere dökmeden ben kelimesi kelimesine kalben ve beynen hissediyorum. bazen bu durum beni yoruyo. çünkü biriyle masade oturuyorum ilk görüşmem 20 kelimede ne yapmaya çalıştığını anlıyorum. bu herkese olmuş olabilir.

Yorumu gönderen: Mehliqa, 22.10.2015, 12:47 (UTC):
bu siteye nasil üye olabilirim?

Yorumu gönderen: Ali'nin ablası, 26.09.2015, 20:16 (UTC):
Merhaba ben bundan yaklaşık 2 ay önce kardeşimi kaybettim vefatı beni çok etkiledi vefatından önce hemen hemen 45 gün yoğun bakımda kaldı yoğun bakıma ilk alındığı günlerde duaya yeni başlamıştım uykumda birinin kulağıma kardeşimin öleceğini fisildadigini hatırlıyorum rüyayla uyanıklık arası birşeydi daha sonra da ölümünden 3-4 gün önce rüyamda kardeşimin hastaneden çıktığını ve onunla bir yerlere gittiğimizi gördüm rüyamda kardeşim bana uykusunun geldiğini ve kanepede biraz uyuyacağıni söyledi ben ona henüz tm olarak iyileşmedin uyuma Aliş dedin o bişe olmaz dedi başımı çevirdim sonra ona döndüm baktım nefes alamadığını gördüm gözleri kan çanağına döndü bana baktı ve vefat etti.. rüya aynen böyleydi ve biz onu hastaneden almaya gittiğimizde ağzındaki hortumları çıkardıklarında akan kanın gözlerine dolduğunu gördüm. Rüyalar beni çok etkiliyor kardeşim kıymetlimin gitmesi apayrı bir psikolojik travma. Bunlar olmadan once de ben aşırı korkaktim artık tek başıma evde duramaz oldum ne gündüz ne gece.. Gördüğüm rüyaların sebebi nedir kendi kendime soruların cvp larını aramaktan yoruldum bana yardımcı olur msnuz?

Yorumu gönderen: Gökhan, 22.09.2015, 09:41 (UTC):
selamun aleyküm arkadaşlar öncelikle yüce rabbimin rahmeti ve bereketi üzerinize olsun.Arkadaşlar üzerimde bazı sorunların oldugunu biliyorum bu konularda allah rızası için yardım edebilecek biri varsa onunla irtibata geçmek istiyorum şimdiden allah razı olsun hepinizden

Yorumu gönderen: Aslan, 16.09.2015, 20:16 (UTC):
sekiz yıldır elimi neye attıysam kuruttum resmen. İş yok eş yok herşey gittikçe daha içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Hiçbirşey yapmak istemiyorum, hayattan soğudum. Bıkkınlık var. Yok mu ALLAH rızası için yardım edecek biri. Ailemizde de huzur yok.

Yorumu gönderen: ömer akkaya, 03.09.2015, 02:21 (UTC):
selamun aleykum arkadaşlar. musallat vs. sıkıntısı olan arkadaşlar facebookta ismim ömer rukye eklerseniz Allah ın izniyle yardımcı olurum

Yorumu gönderen: Şirin , 31.08.2015, 11:07 (UTC):
Hocam benimde eşiminde ikinci evliliği eşimin eski eşi biza büyü yapiyor bunden eminim beni ayrılsın diye dualar okuyor hocam ben büyüden okuyan dua büyülere karşi korunmak için yaptigi büyülerin bozulmazi icin ne yapabilirim allah rızası icin bana yol gösterin yoksa ben eşimden ayrilmak istiyorum her gun kavga her gun ağlamakdan artik yoruldum

Yorumu gönderen: ayse, 24.08.2015, 17:56 (UTC):
esımle ayrıyız yardımcı olurmusunuz

Yorumu gönderen: pervin, 24.07.2015, 07:48 (UTC):
allah razi olsun

Yorumu gönderen: Uzgun , 15.07.2015, 09:51 (UTC):
Hayirli gunler bende size ruya mi anlatmak istiyorum omru hayatimda hic bir ruyadan bu kadar etkilanmemistim ruyamda kaynanamlarin evinde bir odada yatiyorum sanki bi hastaliktan dolayi odanin kapisi acik kaynanamin odasiyla karsi karsiya esim kaynanamin yatak odasina gidip diyo ki siz benim karimi uzdunuz kalbini kirdiniz oyle derdemez kaynanamla kayinbabamin yuzleri degisiyo cok cirkin oluyo guluyolar agizlari kulaklarina kadar ayriliyo kaynanamda dislarinin arasini açıyo ve icinden ceke ceke bi ip cikariyo esim de bunu gorunce aglamaya basliyo bende icimden diyorum ki demekki daha oncede yapmislar esimde ondan kotu bisey yapacaklarini anliyo agliyo bide diyorum ki buyu yaptiracaklarina hic inanmiyodum bak yapiyolarmis kaynanam ipi agzinden cektikce uzuyo ve o cektikce benim yattigim yerden elim kolum baglaniyo halsizlesiyo kimildayamiyorum bide bakiyorum ki hamileyim iki tane bebek varmis biri 8 biri 6 aylikmis karnim boyle yamru yumru cocuklarda ozurluymus diyirum ki hamile hamile bana kiydilar o esnada kayinbabam geliyo elinde daha dogmadan kedilerin karnindaki yavrularini cikarip getirmis alip yanima koyuyo sonra bi bakiyorum ki topragin altindayim orasi da olu dolu diyorum ki ne kadar cok insanin gunahini almislar olulerden biri ustume dusuyo buz gibi soguklugunu hissediyorum ben kurtulmaya calisiyorum ama hareket edemiyorum o esnada esim beni zorla uyandirdi kalktigimda okadar cok aglamistim ki bu rutayi da kaynanamlarda gordum yardimci olursaniz sevinirim esimin hareketleri cok degisti onlarin her dedigini yapiyo onu hic aramiyolar sormuyolar bi araya geliyolar cagirmiyolar yine de o ariyo durmadan eskiden ben soylerdim ben arardim aramak aklina bike gelmezdi evimiz huzursuz bende cok yorgun cok halsizim mutsuzum

Yorumu gönderen: heja, 03.07.2015, 10:55 (UTC):
slm cümleten.35 yaş evliyim. eşime büyü yapıldığı kanısındayım.bikaç kez kaynanam ve görümcemde bişeyler gördüm. zemzem suyu deyip üzerine üpleyip çaya döktüklerini kendi evimin w.c. anahtarı onların evinden çıkması ve şifa va nazar için yapılan muskalar yada başka niyetle yapılıp bana öyle yutturmaları gibi ve çok kezde üzerinde nazar var hocaya gidelim okusun gibi teşvikler ve ısrarlar . hoca dedikleri cami hcası filan değil hatta hocalıkla hiç alakası yok bu benim gördüklerim. annemin sıkıntılarıda var ondada gelin problem altlı üstlü otururlar çok kez evden giysi tabak çanak anahtar gibi şeyler kaybolur sonra gelin onu bi bahaneyle gördüm yada çocuklarım almış yada annemlerde gördüm getirdim gibiii. ve hiç ihmal etmez yarım kuru soğan mutfak penceresinde tutar annem alır çöpe atar tekrar gelin koyar bide bi kova yoğurt kömürlük çatısında bulunmuş oyğurttan sadece bi kaşık alınmış bunu kim yaptı kim koydu teşhis yok... bu durumda büyü varmıdır gerçekten yoksa bizim kuruntularımızmı bilemiyorum bildiğim tekşey annemın evinde sebebi olmayan huzursuzluk bendede kocamın annesine olan bağlılığı canını yaktığı halde onu çok kez kırdığı halde annesine toz kondurmaması . bilgili akıllı bi insan nasıl bu duruma düşer anlamıyorum annesi uzaklaşınca herşey normale dönüşüyor tesadüf olabilirmi?Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56744372 ziyaretçi (144632205 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)