Bedende Agri Ya Da Sanci Hissedilince Yapilan Dualar
 

Bedende Ağrı Ya Da Sancı Hissedilince Yapılan Dualar

Önce vücudunuzdaki ağrıyan yerin üzerine elinizi koyun ve 3 kere

بِسْمِ الله

(Okunuşu: Bismillah) yani "Allah'ın adıyla." dedikten sonra 7 kere şöyle de:

اَعُوذُ باِللهِ وَقُدْرَتِهِ مِنْ شَرِّ مَا اَجِدُ وَاُحَاذِرُ

(Okunuşu: "Eûzü billêhi ve gudretihî min şerri mê ecidu ve uhâzir[u].")

(Anlamı: "Bulduğum ve korktuğum acının şerrinden Allah'a ve O'nun kudretine sığınırım.") [1][2]

Kaynaklar

[1] Müslim (4/1798 ).
[2] Said el-Kahtânî, "Hisnul-Müslim", Abha Cooperative Center, İslamic Propagation Office in Rabwah, Riyadh, Saudi Arabia 2007, s. 107.

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: kuluz, 16.12.2016, 19:32 (UTC):
Hasta cocugu olan beyefendi bence hemen istigfara baslayin çocuk iyilesinceye kadarda devam edin birde yasin fatiha ihlas felak nas çok sık okuyun allah yar ve yardimciniz olsun

Yorumu gönderen: tt, 25.05.2016, 20:30 (UTC):
Misafir rumuzlu kardeşim öncelikle geçmiş olsun ve Allah acilen şifalar versin. Bağırsak hastalıklarına çoğunlukla HAZIR MAYA sebep oluyor (şeker, kalp, alerji, çölyak, romatizma vb birçok hastalık dahil). Bu yüzden her türlü hazır mayalı gıdayı kesiniz, bunlar arasında makarna,ekmek,börek,çörek,simit vb. yer alır. Dedelerimizin yaptığı gibi EKŞİ MAYA lı gıdalara başlayınız (faydalı probiyotikleri içerir, ayrıca nohutla mayalanan hamur ve yine nohutla mayalanan yoğurtta bu gruba dahildir ve diyetinize dahil ederseniz faydanıza olur). Bu konuda internetten HAZIR MAYA ZARARLARI aratıp sonuçları kendiniz görebilirsiniz. Tekrar acil şifalar dilerim.

Yorumu gönderen: misafir, 21.03.2015, 13:22 (UTC):
Merhaba arkadaslar,benim bir oglum var suan 6yasında,esim kız istedi,bense erkek vocuklarına daha duskun oldugum icin erkek istedim bir oglum olsun birdaha cocuk yapmam dedim.tabi kızım olsaudı dahamı az severdim eminim ozamanda iyiki kızım olmus derdim.bizim icin onemli olan saglıklı olmasıydı esimde hep oyle soyledi.evet bir oglum oldu ve tek gozumun nuru 6yasında kronik bir bagırsak hastalıgına tutuldu ,surekli ilac kullanıyor yavrum.genel olarak iyi ama sonucta kucucuk yasta ilaclara basladık ve hayatı boyunca kullanacak.en onemlisi saglık arkadaslar ,hersey allahımın takdiri.nadip etmeyince yaradan ne yaparsak yapalım olmaz.allah herkezin gonlune gore versinBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56741483 ziyaretçi (144625161 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)