Beynin Gizli Gücleri
 
 Beynin Gizli Güçleri; Amargi Hillier, Safir Yayınları

Beynin Gizli Güçleri

Tavsiye Kitaplar, Kitap Tanıtımı

Amargi Hillier, Safir Yayınları

Bu kitaptan öğreneceğiniz teknikler ve bilgiler sayesinde hayatınız sonsuza dek değişecek! Koşullarınızı ve Gerçekliğinizi değiştirecek gücün içinizde olduğu düşüncesi ulaşılmaz bir şey olmaktan çıkacaktır. Bazı insanlar bunu uzun zamandır kullanıyorlar. Peki ya siz daha önce bu teknikleri hiç duymadınız ya da öğrenmediniz mi? Artık sır olarak tutulan bilgilerin açıklanma zamanı!

Bu kitapta anlatılan teknikleri kolay bir şekilde aktarmak için eğlenceli bir konu seçtim. Teknikleri; Baştan Çıkartma ve Cezbetme konusu üzerinden anlattım fakat bu sizi yanıltmasın, okuduğunuzda fark edeceksiniz ki bütün teknikler istediğiniz her konu ve alan için değiştirilerek kullanılabilir. Önemli olan tekniklerin temelini, barındırdıkları güçleri ve içerdiği öğeleri kavramanızdır. Bunu yaptığınızda; Sağlık, İlişkiler, Para ve aklınıza gelen her konu için bu güçlü teknikleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu kitap, görünmez dünyayı nasıl ele geçireceğinizi ve nasıl kendi komutanıza alacağınızı gösterecektir. Bunu yapmaya başladığınızda hayatınızın akışı değişecektir.

Kendi kategorisinde kült olan bu kitap, dünyada yankı uyandırmıştır. Dünya'nın bir çok ülkesinde İnsanlar, kitapla ilgili çalışma grupları kurmuş ve yöntemleri uygulayarak elde ettikleri başarıları birbirleriyle paylaşmışlardır. Günlük yaşam içinde bu tarz konular yeterli ciddiyetle ele alınmamaktadır. Bu bilgiler sadece bir hayal ürünü ya da bir televizyon gösterisi zannedilmekte ve bu nedenle insan potansiyelinin o sonsuz yapısı keşfedilememektedir. Bu kitap, potansiyelinizi aktive etmeniz için size muhteşem bir kaynak olacaktır.

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: Irade, 07.08.2014, 18:20 (UTC):
Şehvet çox maraqlıdır,

Yorumu gönderen: volkan, 02.09.2010, 13:24 (UTC):
teşekkürlerBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56449987 ziyaretçi (143846898 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)