Bilinmeyen Vatikan
 
vatican, vatikan

Bilinmeyen Vatikan

“Vatikan'ın ve Papalığın tarihi sayısız cinayet, entrika ve skandalla doludur. Vatikan'da gece sapasağlam yatıp sabaha ceset olarak kaldırılmak, su içmek kadar olağan bir durumdur.

Amerikalı Kardinal Joseph Bernardin, Amerikalıların Papa adayıydı. 1995'de ABD'deki Yahudi Merkezi'nde yaptığı konuşmada Katolik Kilisesi'ni eleştirdi ve "Anti-semitizm, incil'den kaynaklanıyor." demek cesaretini gösterdi. Nedir ki bu açıklamasından bir süre sonra esrarengiz bir şekilde hastalandı ve öldü!” (Aytunç Altındal, “Vatikan ve Tapınak Şövalyeleri”, s.9.)

vatican

Bu Kategorideki Bazı Makaleler

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: nuri, 20.02.2016, 17:51 (UTC):
Kus kondugu dala güvenmez,sadece kanatlarina güvenir.

Yorumu gönderen: koyulhisarlımurat, 01.12.2015, 21:56 (UTC):
işte o gün gelecek gavurun kalesi VATİKAN çökecek islamın karşısında hiç bir güç duramaz.sadece müslümanların ahmaklığından şu an dünyaya hakim gibi görünüyor,işte ozaman kendisini sözde islam temsilcisi olarak gören(gayri islamın sembolü kravat ,dar pantolon,vs.vs.gibi kıyafetlerle kime benzemek istedikleri belli olmayan )müslüman müsvetteleri ne olacak bakalım,,mehdinin gelişini bekleyin

Yorumu gönderen: emre, 18.12.2010, 08:17 (UTC):
çok güzel bir araştırma tebrik ederim, ama ben fransız ihtilalinin siyonistlerce çıkarıldığını biliyodum

Yorumu gönderen: akbudak, 03.12.2010, 14:47 (UTC):
Faiz ilk hiristiyanlardada haram ve yasakti.O caglarda ellerinde cok büyük paralar birikem Yahudiler bu parayi getirisi olsun maksadi ile Papayi kafaya alip;Illa Müslü,amlardan Kudüsüve kutsalHz.Isa ,ezarini kurtarin diye Propogandaya basladilar.Papaninda akli yatti bu ise-A,a bu muazza, orgamizasyon icin para lazimdi.Plam tikirinda isöedi.O yillarda faize ve para islerine bulasdam Vatikan bu gün bile en büyük finans kurulusudur.

Yorumu gönderen: Kubilay, 30.11.2010, 19:55 (UTC):
Vatikanın Asıl Hedefi İlluminate 'dir Sionlar Osmanlı Öncesinden Beri Varolmuşlardır Ama Son bir kaç yy. da Masonları Göz Önüne Almıştır

Yorumu gönderen: amed_lii, 19.07.2010, 21:55 (UTC):
vatikanda siyonistlere çalışıyor zaten.dünyada yankılanan butun buyuk olaylar siyonistler tarafından yapılmıştır.adamların kendılerını aklamak için başvurduklarıen etkılı yöntem:'kandıracağın kadar doğru bılgı ver ve sahte hedef göster'yöntemıdır.bu her zaman işe yaramıştır ve işe yaramaya devam edecektir.bu yalanlar destanı deccalın yok olacağı 3. dunya savaşına kadar devam edecektır.bize düşen bunları görmezlikten gelip hz mehdiyi beklemek değildir.o gelene kadar ulaşabıldığımız kadar insana bunları anlatmaktır.yani öncü birlik görevini üstlenmelıdır butun ınananlar.inşallah hepımız bu kutsal yolun birer neferı olma şerefıne ulaşırız.

Yorumu gönderen: Hear, 28.12.2009, 09:27 (UTC):
Güzel ve aydınlatıcı bir çalışma, Tebrikler.
çalışmalarınızın devamında illuminati'ide eklemeniz temennisi ile...

Yorumu gönderen: kemso, 04.12.2009, 21:24 (UTC):
ilk postaciligi ve bankaciligi, cek senet havale ve benzer islemleri tapinak sovalyeleri icat etmis ve uygulanmistir. bu zenginliklerini kiskanan fransiz krali papayi bu tarikati yok etmesi icin baski yapmistir. ilk önce buna direnen papa sonunda fransiz kralina boyun egmistir yoksa kendisi tahtindan olacakti. tapinak sovalyelerini bir oyunla ingizisyonu´nu kullanarak cogunu yok etmistir. masonculugun gercek kuruculari ve temel felsefelerinin mucidi ise genede tapinak sovalyeleridir.

Yorumu gönderen: Anka, 20.09.2009, 21:34 (UTC):
çok güzel bir araştırma tebrik ederim, ama ben fransız ihtilalinin siyonistlerce çıkarıldığını biliyodumBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56434331 ziyaretçi (143796962 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)