Blank Piramitleri
 
Keops Pyramid

Blank Piramitleri

Kahire'de bulunan Keops piramidinin 12 ton ağırlığında, iki buçuk milyon kat bloktan oluştuğunu. Günde on blok yerleştirilmesi halinde yapımının 664 yıl süreceğini. Piramidin üstünden gecen meridyenin karaları ve denizleri tam eşit iki parçaya böldüğünü ve piramidin dünyanın ağırlık merkezinin tam ortasında bulunduğunu Yüksekliğinin (164 metre) bir milyarla çarpımının, Güneş'le Dünya'mız arasındaki uzaklığı verdiğini. Taban alanının, yüksekliğinin iki katına bölünmesinin pi sayısını verdiğini.

Piramitlerin içerisinde ultrasound, radar, sonar gibi cihazların çalışmadığını. Kirletilmiş suyun birkaç gün piramidin içinde bırakıldığında arıtılmış olarak bulunduğunu. Piramidin içerisinde sütün birkaç gün süreyle taze kaldığını ve sonunda bozulmadan yoğurt haline geldiğini. Bitkilerin piramit içerisinde daha hızlı büyüdüklerini. Çöp bidonu içindeki yemek artıklarının hiç koku yaymadan mumyalaştıklarını. Kesik, yanık, sıyrık ve yaraların piramidin içinde daha çabuk iyileştiğini. Piramidin içinin yazın soğuk, kisin sıcak olduğunu. Piramit, kimin adına yapıldıysa; onun bulunduğu odaya yılda 2 kez Güneş girdiğini; bugünlerin, piramidin adına yapıldığı firavunun doğduğu ve tahta çıktığı günler olduğunu. Biliyor muydunuz?

KAYNAK BELİRTİLMELİ


Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56741299 ziyaretçi (144624216 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)