Blue Beam - Mavi Isik Projesi
 
mavi ışık, blue beam

Blue Beam - Mavi Işık Projesi

Kategori: Komplo Teorileri

Bilgiyi okumadan önce şunu anlamanızı istiyorum, dünya üstünde 2 tür insan vardır: Acık ve kapalı görüşlü olan. Görüş açısı, paraşüt gibidir, ne kadar geniş olursa o kadar yumuşak inersiniz. Bu bilgi, yüzde 100 gerçek ve şu an çarkları da zaten dönmekte. Bu yazıyı “sonuna” kadar okuduktan sonra hayata olan bakış açınız tamamen değişebilir. Yazı “gerçek” olan hayatî ele almaktadır ve rüyalar âleminde kredi kartlarıyla boğuşan, âlem yapan ve umurumda mı dünya diyen kesimi ilgilendirmemektedir. Sadece 1000’de 1'lik bir kesim bu yazıyı anlayacaktır. Eğer anlamadım diyorsanız demekti sizde rüyalar âleminde yasayan 1000'de 999'dan birisiniz. Yine de araştırmak ve anlamak için çok geç değil! Bu makalede 1994'te ortaya cıkmış olan bir raporun İngilizceden tercümesinden yararlanılmıştır.

Tekrar ediyorum, bu yazıda yazılanların hepsi gerçek! NASA'nın gizli Mavi Işık Projesi “Project Blue Beam” Bu Proje, yeni cağ inancını oturtabilmek için 4 farklı basmaklardan oluşmaktadır. Unutmamalıyız ki yeni cağ inancı kurulmak istenen “Yeni Dünya Hükümeti”nin temelini oluşturmakta ve bu inanç dışında “Yeni Dünya Düzeni”nin kurulmasına izin vermemektedir! Şunu tekrar edeyim: Yeni cağ dini/inancı olmadan “Yeni Dünya Düzeni”ni kurmak olanaksızdır. Bu yüzden de “Blum Beam Project” bu projenin en önemli temel taslarından biridir ve bu nedenle şimdiye gizli kalmıştır. Bilginin dışarı sızmasını 1994 ta Serge Monast isimli kişi sağlamıştır.

NASA'nın deşifre olan programlarından bir tanesinin adı, "Blue Beam", yani "mavi ışık'tır. Temel amaç, İlluminati adlı masonik örgütün Kudüs merkezli tek yeryüzü devletini oluşturabilmektir. Bunun için bütün dünyadan görülebilecek bir hologram oluşturulacak ve bu hologram, o toplumun inancına göre figürlerle yine o toplumun diliyle hitap edilecek şekilde uydulardan, HAARP ve casus uçaklardan faydalanarak bir gösteri yapılacaktır. Bu sırada düşük frekanslı yayınlarlar yapılarak beyinler etkilenmeye çalışılacak, işin içyüzünü bilmeyenler ise bu aldatmaya inanacaklardır.

İlluminati, yıllardır bu oyunu sergilemek için gizliden gizliye çalışıyor. Tarihi değiştirdiler, bilimi manipüle etiler, sinema ve sanatla inanmanız ve etkilenmeniz gereken kodları size yüklediler. Artık geriye tek bir hamle kaldı: "Mavi Işık Projesi".

Bu Proje, uygulanmakta olan senaryonun sadece görsel yönüdür. Bu projeyle amaç, uzay ve dünyadaki bağlantıları kullanarak özellikle gökyüzünde çeşitli görüntü ve simgeler oluşturmaktır. Yeni nesil lazerler sayesinde gerçek zamanlı hologramlar oluşturulmaktadır. Özellikle dinsel simgeler ve imgeler kullanılarak insanların beklediği ya da görmek istediği birtakım görüntüler gösterilmektedir. Aşağıdaki videolarda da görülebileceği gibi, insanlar, görüntüler karşısında şaşkınlık ve hayrete düşüyorlar. Bir de bu görüntüleri kutsal mekanlar üzerinde yaptığınızda etkisi kat be kat Artıyor.

Amaç, aslında çok basit. Dinsel kaynaklarda bahsedilen ve beklenen Mesih, Mehdi çıkış alametlerini dünya teknolojileri sayesinde hayata geçirmek ve insanları kendi çıkartacakları, rol verdikleri kişilere itaat ettirmek.

Planlı Depremler ve Hileli “Buluşlar”

Bu projenin ilk ayağında birçok arkeolojik bilginin çökertilmesiyle ilgilidir. Olay, dünyanın belirli yerlerinde yapay olarak oluşturulan depremler ve akabinde ortaya çıkacak olan arkeolojik yeni buluşlar sayesinde bugüne kadar öğrenilmiş ya da öğretilmiş dinsel/ilahi bilgilerin hatalarını ve yanlış anlaşılmış olduklarını gözler önüne serecek. Bulunan tüm bilgiler ülkelerin dinlerini yüzyıllardır yanlış anlaşıldığını ortaya koyacak! Psikolojik hazırlıklar çoktan filmler sayesinde başlatıldı. Bunun ilk örneği, “2001: A Space Odyssey”, ardından “Star Trek” serisi ve “Kurtuluş Günü” filmi. Tüm bu filmler uzaydan gelen bir ET saldırısını ve tüm dünya halklarının ve ordularının birleştiği bir ani betimlemektedirler. En son film serisi “Jurrasic Park” evrim teorisini tekrar mikroskop altına almakta ve Tanrı'nın sözlerini yalanlamaktadır.

blue beam

Hileli Buluşlar

İlk basmakta enlenmesi gereken en önemli konulardan birisi de, oluşacak planlı depremlerin bilim insanları ve arkeologlar tarafından gömülü olduğu iddia edilen gizliliklerin olduğu bölgelerde gerçekleşecek olması, yani artefaktların orada olduğu zaten tahmin ediliyordu ve deprem sayesinde hepsinin yeniden gün ışığına çıkması sağlanacak. Bulunan yeni antik bilgiler özellikle Hıristiyanlık ve Müslümanlık inancının temellerini çökertecek nitelikte ipuçları sunacak. Bunu yapabilmek için eski geçmişe ait kimi hatalı kanıtlar yenileriyle karsılaştırılarak uluslara dinlerini yanlış anladıkları gösterilecek.

Gökteki Dev Büyüklükteki “Uzay Şov”u

Projenin 2. ayağı dev büyüklükteki bir 3 boyutlu göksel şovdan ibâret. şov Optik Hologramlar, lazer görüntüler ve sonik seslendirmeler (doğrudan kafanızın içine konuşabilme teknolojisi) içeriyor. Lazer gösterimli ve değişimli hologramlar dünyanın her bölgesinde ülkeye ve onların inançlarına bağlı olarak farklı şekilde hareket edecekler. Yeni Tanrı'nın sesi her dilde ve lehçede doğrudan kişilerin kafasının içine (telepati gibi) gelecek. Bunu anlayabilmek için çeşitli gizli örgütlerin yaklaşık 30 senedir yaptıkları araştırmaları incelemeliyiz. Sovyetler ileri teknoloji bir işlemciyi mükemmelleştirdiler ve hatta ihraç ettiler. İşlemcinin haznesine şimdiye kadar insan beyni ve vücudu üzerine yaptıkları anatomik, elektromekanik kompozisyon, kimyasal ve biyolojik yapılanma bilgilerini parçalar halinde yüklediler. Bu işlemciler serisi tüm insan dilleri, kültürleri ve bunlara bağlı anlamlarla yüklendirildiler. Sovyetler ilk olarak işlemcilerini objektif programlarla yüklemeye başladılar, en baslarda yeni Mesih programı ile. Görünüşe göre Sovyetler yani Yeni Dünya Düzeni yandaşları, kullandıkları metotlara aynı zamanda insanların ve toplulukların beyin dalgalarını hedefleyerek ister tek kişi ister bir ulus, istenilen yeni sisteme ya da diktatörlüğe uymak istemeyen kişilerin beyinlerine “intihar” teşvikli farklı beyin dalgaları yollayarak tehdit unsur eden kişileri ortadan kaldırmayı planlamaktadırlar.

2. ayağın 2 farklı bakış acısı vardır. İlk öncelikle “Uzay şov”u. Bu şov neyden dolayı kaynaklanacak? Dinlerin çökmesine az kala, verilmiş olan kehanetlere bağlı olarak es zamanlı yapılacak. Gösteri uydulardan, sodyum bazlı bir katman üstünde yerden yaklaşık 90 kilometre yukarıda gerçekleşecek. Günümüzde hâlen arada bir testlerini görüyor fakat bunları UFO gözlemlemesi olarak kayıtlara geçiyoruz!

Çok profesyonelce hazırlanmış bu şov sonucunda yeni Mesih tanıtılacak ve yeni dünya inancına adapte edilecek. Gereğinden çok gerçekler ortaya atılacağı için kimsenin karsı çıkma fırsatı olamayacak. “Hatta en bilgeler dahi kandırılacak”.

Projenin en can alıcı araçlarından biriyse “Tractor Beams” (Emici Işınlar). Bu sayede belirli insan grupları göğe çekilerek sanki Tanrı’nın evine gidiyorlarmış gibi bir görüntü yaratılacak. Bu teknolojinin testleri küçük gri uzaylılar tarafından yapıldığı savunulan kaçırılma olaylarında sıkça yapılmaktaydı. (Küçük griler Amerika de gizli laboratuarlarda üretilen Bio-Androidlerdir). Hesaplanmış olan, Yeni inanca ve Mesih'e karsı olacak ayaklanmalar ve akabinde gerçekleşecek kutsal savaşlar çok büyük, dünya üstünde görülmemiş bir insan kaybına neden olacak.

Mavi Işın Projesi 2000 yıllık eski kehanetleri evrensel bir tamamlanış olarak ortaya koyacak. Prensip olarak gökyüzü bir Film ekranı olarak kullanılacak ve uzay tabanlı uydular sayesinde dünyanın 4 kösesine es zamanlı, her dilde ve lehçede yayın yapılacak.

Bilgisayarlar tüm şovu uydulardaki yüklü programlar sayesinde koordine edecek. Holografik görüntüler neredeyse aynı ELF, VLF ve LF beyin sinyallerine bağlı olarak görsel ve işitsel olacak, aynı zamanda da sanki bir optik fenomenmiş hissi uyandıracak. Özellikle, her ülkeye kendi kültürüne ve inancına bağlı olan görüntüler ve akustik sinyaller verilecek. Dünyanın hiçbir kösesi es geçilmeyecek! Sanki uzayın derinliklerinden geliyormuşçasına verilen görüntü ve sesler, birçok Mesih bekleyen din gruplarını ve tarikatları çok etkileyecek ve sanki bekledikleri Mesih en sonunda gelmişçesine bir düşünce uyandıracak.

blue beamArdından İsa Mesih, Hz. Muhammed, Buda, Krişna vb görüntüleri açıklanmış olan ilahi ve mistik gerçeklerden sonra iç içe kayarak bir bütünü oluşturacak. Fakat bu yeni gelmiş olan Tanrı esasında “Antichrist” denen yalancı peygamber olacak ve eski anlatımların yanlış anlaşıldığını bu nedenle kardeşin kardeşi vurduğunu, ulusların uluslara savaş açtığını belirtip artık eski dinlerin yok edilmesi gerektiğini ve yeni bir inanışa geçilmesinin vakti geldiğini söyleyecek. Bu yeni inanış tabiî ki Yeni Dünya Düzenin inancı olacak!

Tabiî ki bu mükemmel hazırlanmış plan dünya üstünde dev büyüklükteki bir düzensizlik yaratacak, ülkeler birbirlerine düşecek, herkes birbirini öğretileri için suçlayacak, din uğruna akmış olan milyonlarca doların hesabi yapılacak. Ayrıca, tüm bunların gerçekleştiği sırada tüm dünyada politik anarşi ve doğal afetlerden oluşan zararların gerçekleştiği bir an olacak. Hatta Birleşmiş Milletler yeni dünya dininin tanıtımı için Bethooven'in “Song of Joy” isimli müziğini kullanmayı planlıyorlardı. Eğer ki bu uzay şovunu yıldız savaşları programıyla bir araya getirirsek karsımıza su sonuç çıkıyor: uzun süredir ürelerinde çalışılmış olan elektromanyetik radyasyon ve hipnotizma! 1974'te araştırmacı G.F. Shapits yaptığı araştırmaların birini anlatırken; “Araştırmalara göre hipnotizörün kullandığı kelimeler elektromanyetik enerjiye çevrilebilir ve bu enerji doğrudan insan beyninin bilinçaltına, şahsin bilgisi ya da herhangi bir araca bağlı olmadan yerleştirilebilir ve sahsın bu iletiyi bilinçli bir şekilde kontrol ya da bloke etme olanağı yoktur! Bu sayede şahsın kişisel kontrolü elinden alınabilir ve özgür iradesi bastırılabilir. (Gerçek Zombiler!)

Channeling fenomeniyle uğraşanları bu alanı daha iyi incelemeleri tavsiye olunur! Birçok, kendini “Channeler” olarak tanıtan kişiler bu açıklamalardan sonra bir daha yayın yapmamışlardı. Çünkü birçoğunun mesajlarının birbirine çok benzediği ortaya cıktı. Channeling olarak gelen mesajların içeriği ve kaynağı gerçekten çok ciddi bir şekilde incelenmeli ve ayrıca mesajların Yeni Dünya Düzenine faydalı olup olmadığı göz önünde bulundurulmalıdır.

The Sydney Morning gazetesinin 21. Mart.1983 yayınladığı haberde, Sovyetlerin insan aklini ele geçirmeye çalıştıklarına dair yayınladığı haber etrafa korku salmıştı. Yazılan haber eski olmasına rağmen Sovyetlerin bu teknolojiyi ne kadar zamandır geliştirdiğine dair önemli bir ışık tutuyor. Sovyetlerin kullandığı işlemciler daha önce belirttiğimiz gibi dünya dilleri, lehçeleri ve anlamlarıyla yükleniyor ve objektif programlarla birbirlerine bağlanıyordu. Fakat biz artık Sovyetlerden bahsetmiyoruz! Bahsettiğimiz şey “Birleşmiş Milletler”, yeni dünya düzeninin minyonları işlemcileri hâlen gerekli bilgilerle yüklüyorlar.

Köse yazısını yazan editör, haberin es geçilmeyecek kadar önemli olduğunu belirtiyordu. Sanırım bu mega-akil-kontrol-programını yapanlar bu programı farkında olmadan bir organizasyona satıp tüm insanlığın köleleşmesini sağlayabilecek bir temel yarattıklarını göremiyorlardı. Sadece 1983 ten günümüze bu programın ne kadar geliştirilmiş olabileceğini bir hayal edin!

blue beam

Yapay Düşünce ve İletişim

Aşırı ilerlemiş olan teknikler bizleri Mavi Işın Projesinin 3. basamağına doğru götürüyor. Proje telepatik ve elektronik olarak güçlendirilmiş çift-yönlü iletişim metoduyla ELF, VLF ve LF dalgaları her kişiye ulaşacak ve akıllarında sanki tanrıları onlara doğrudan ruhlarının derinliğinden konuşuyormuşçasına ikna edici bir his yaratacak. Bu dalgalar uydulardaki işlemciler tarafından şu ana kadar dünyadaki her insani, onun dini, dili ve kültürü hakkında topladığı bilgilerle etkileyecek. Dalgalar doğal düşüncelere yatay olarak isleyip “yanıltıcı yapay düşünceler” dediğimiz olayı yaratacak.

Bu tip teknoloji 1970, 1980 ve 1990'larda insan beyni üzerine yapılan araştırmalarda beynin tıpkı bir bilgisayar gibi çalıştırılabileceğine ve nasıl manipüle edilebileceğini göstermektedir. Bilgi yüklenir, isleme konulur, entegre edilir ve verilen karşılığa göre de sistem programlanır. Akil Kontrolörleri bilgileri tıpkı aynı yolla ellerindeki işlemciler sayesinde gramer değişikliği yoluyla manipüle etmektedirler. Ocak 1991 de, Arizona Üniversitesinde sunulan “The NATO Advanced Research Workshop on Current and Emergent Phenomena and Biomolecular Systems” konferansı ne içindi? Şunun için: bilim insanları, bilinmeyen kaynaklar tarafından finanse edilen araştırmalarının yanlış ellerde potansiyel birer silah olarak kullanılabileceği konusunda uyarılmak istenmişti.

Buluşları sayesinde Amerika çoktan körlerin tekrar görmesini, sağırların tekrar duymasını ve felçlilerin tekrar yürümelerini sağlayan iletişim aygıtları üretmişti. Aygıtlar kurtuluşu olmadığı belirtilen hastaları ağrısız ve neştersiz şekilde iyileştirebilme özelliğine sahip. Bu yazdıklarım Bilim-Kurgu değil “gerçek”! Bu yeni iletişim aygıtları insan beynine ve nörolojik sistemlerine ultra-low frekanstaki radyasyon dalgalarıyla yeni bir bakış açısıyla bakmamızı sağlıyor. Bu aygıtların bazıları CIA ve FBI tarafından şuan kullanımda. Fakat bu aygıtlar asla hastaları iyileştirmek için kullanılmayacak çünkü bu yeni dünya düzeni için uygulanan ajandaya ve onun kuklaları olan Amerika hükümetine aykırı.

Yurt içinde, bu yeni aygıtlar, yeni dünya düzenine karsı grup ya da kişiler üstünde kullanılarak işkence ve suikast ile ortadan kaldırılmaları sağlanıyor. Sistem “Manchurian Adayları” yaratıyor. Halk kimin terörist ya da iyi olduğu konusunda manipüle ediliyor. Bu sistem sayesinde yeni bir “köle” halk tipi yaratılıyor. Uluslararası denemler ele geçirilmiş ve beyni yıkanmış kişiler tarafından Amerika, Kanada, İngiltere, Avustralya, Almanya, Finlandiya ve Fransa’da yürütülüyor. Ayrıca, İngiliz Bilgisayar Bilim insanlarının akıl almaz intihar serileri ve ölenlerin Amerikan Ordusuna olan bağlantıları çok ilgi çekicidir.

Simdi karşımıza çıkan soru su: herhangi bir hükümet, psikiyatrist ve şirket bu tip korkunç teknolojileri insanlığa karsı gerçekten ve bilerek kullanabilirler mi? Cevap, tabiî ki EVET!

Hükümet ajanları ve bunlara bağlı olan şirketler yeni dünya düzenini kurmak ve halkı tamamıyla kontrol edebilmek için gereken her türlü yola başvurmaktan kaçınmamaktadırlar. Neden sorusuna gelince: Sadece bir şey için, eğer ki halk korkunç eylemlerle korkutulur ve güvenliklerinin tehlikede olduğu hissi verilirse, halk sizi yeni koyacağınız “ırkçı yasalara” karsı desteklemekten başka bir şey yapamaz. Bu yolla halk silahsızlandırılır, tüm kişisel bilgileri ele geçirilir ve halka tüm bunların sadece güvenlikleri için olduğu söylenerek kandırılırlar. 2. olarak, onlarca yıllık politikanın ve sosyal yasamın bugünkü haliyle yeni sisteme adapte olamayacağından dolayı yeni ve alternatif ideolojilerle değiştirilmesi önerilir. Tabiî ki alternatif sistem çoktan planlamıştır! Bu yeni alternatif sistemin adi Yeni Dünya Düzenidir () ve halkın güvenliğiyle gönülden hiçbir ilişkisi yoktur. George Bush bir röportajında “Dudaklarımı okuyun: korku her zaman güçlü elitler tarafından halkı kontrol altında tutmak ve yönetmek için kullanılmıştır” demişti.

Eski “böl ve yönet” sistemi küresel bir şekilde uygulanmakta ve her kişiyi güvenliğinin risk altında olduğuna ve etrafındaki herkesi potansiyel bir suçlu olabileceğine dair inandırmaktadır. Tabiî ki bu tamamıyla “akil kontrolüdür”! Mavi Işın projesinin derinlerine inebilmek için psikolog James 5. McConnel’in 1970'te yayınladığı açıklamaya bir göz atmalıyız. Demişti ki: Kişiler algi yeteneklerinin uyuşturucu hipnotizma ve çevresel hileli yönlendirme sayesinde bir “ödül ya da ceza” sistemi altında neredeyse tamamıyla kontrol altına alınabilir. Bu sayede halk pozitif bir beyin yıkama yöntemiyle dramatik ve çok hızlı bir kişisel ve karakteristik evrime uğratılabilir.

Başka bir psikolog, bir açıklamasında: “Bizler doğumumuzdan itibaren toplum ne istiyorsa yapmak için eğitilmekteyiz! Aslında kendimizin ne yapmak istediğinin bir anlamı ya da önemi yoktur. Bunun nedeni elitlerin ellerinde bu teknolojiyi barındırıyor olmalarıdır. Kimseye kendi öz kişiliklerini geliştirme hakkı tanınamaz!” Bu açıklama ve fikirler çok önemli bir temel teşkil etmektedir; çünkü bu temeller bugün birleşmiş milletler tarafından kullanılmaktadır ve kimsenin kendi öz kişiliğini keşfetmesine izin vermez. Aslında kimsenin kişiliğinin sırf toplum kendisini anti-sosyal görüyor diye değiştirmesine dair bir düşünceye kapılmasına gerek yoktur. Her birey yeni bir kişiliğe bürünme ya da bürünmeme hakları olduğuna dair bir dilemmadadır. Haklar hayal ürünü kavramlardır! Böyle bir hakkin varlığı üzerine tartışılamaz bile.

Bu açıklamalardaki önemli husus, yenin dünya düzeninin şu anki sosyal sistem üzerine oturtulacağıdır. Yani eski inanışlar artık “eski ve yanlış” olarak nitelendirilecek ve insanlar yeni inanışa davet edilecek. Halen eski inanışa bağlı olan kişilerse yeni inanışa geçmiş olan toplum tarafından dışlanmaya başlanacakları için yavaş yavaş değişime ayak uydurmaya başlayacaklar. Yeni inanışa geçmiş olanlarsa aslında sadece yeni dünya düzenine gerçekleri bilmeden destek olmuş olacaklar.

Bu şimdiye kadar tasarlanmış en büyük “Akıl Kontrolü” projesi olabilir mi? NASA'nın Mavi Işın Projesi, yeni Dünya Düzeni'nin en öncelikli görevidir. Sizlere bu bilgileri es geçip kenara itmeden önce dikkatlice okumanızı ve araştırmanızı tavsiye ediyorum. Gösterilen raporları daha da incelersek, akil kontrolü operasyonları için kullanılan ve Pasında/Kaliforniya da yerleştirilmiş olan insan sinir sistemiyle aynı frekansta yayın yapan bir sinyal sisteminin Loral Electro-Optical isimli firma tarafından dikilmiş olduğunu buluyoruz. Lokal firması Amerika ordusunun savunma sistemleri için anlaştığı en önemli firmalarından biridir. Amerika Hava Komutanlığından General Leonard Perem, Loral firmasına düşman askerlerinin akıllarına mesajlar yerleştirip kendi “süper askerlerini” düşman hattına rahatça sokabilmek için geliştirilmesini istediği bir teknolojiyi araştırmaları için bir sipariş vermişti. Geliştirilen cihaz elektromanyetik radyasyon yaratarak gigahertz frekansında [mikrodalga] ELF (extreme low frequency) dalgaları oluşturuyordu. Cihaz uzak mesafeden insanlara psikolojik ve fiziksel işkence yapma amacıyla yapılmıştı.

Bu tarz silahların 1970lerde Greenham Common hava üssünden bir İngiliz bayana karsı uygulandığına dair dava açılmıştı. Silahın gönderdiği sinyaller doğrudan işitme sinirlerini etkiliyor ve kişinin kendi düşüncelerini dahi duyma yetisini yok ediyordu.

Bu tip ELF teknolojileri birçok Amerikan savunma bölümü tarafından kamuya sunulmuştu. En önemlilerinden birkaçı “The Electromagnetic Spectrum and Low Intensity Conflict” Yüzbaşı Paul E. Tyler tarafından yazılmış; Albay David G. Dean tarafından yazılan “Low Intensity Conflict and Modern Technology Edict” koleksiyonuna eklenmişti. Kağıtlar 1984'te iletilmiş ve 1986 dada Alabama Hava Üniversitesi tarafından yayımlanmıştı. Başka bir mikrodalga cihazıylaysa sesli sinyaller doğrudan belirli kişileri hedefleyebiliyordu ve etraftaki diğer insanları etkilemiyordu. Teknoloji oldukça basit ve hatta trafik polislerinin radar aletlerinin modifikasyonuyla yapılabilmesi mümkün. Cihazın ürettiği mikrodalga ses sinyalleri doğrudan beyine ulaşıyor. İste böylelikle Mavi Işın projesine geri dönüyoruz. Bilinçaltını etkileyen çift yönlü, sesli ve görüntülü uzay şovunda kullanılacak olan teknolojide iste bu tarz bir teknoloji.

Nobel ödüllü Dr. Robert O. Becker “The Body Electric” isimli kitabında 1960ların başlarında Allen Frie ve 1973'te Walter Reed Ordu Araştırma Enstitüsünde DR. Joseph C. Sharp tarafından yapılan bir dizi testler gerçekleştirmişlerdi. Testler sırasında kapalı bir odada bulunan kişinin beynine kelimeler titreşimlere dönüştürülüp mikrodalga sinyallerle ışınlanıyordu ve alınan sonuçlarda sesler çok net anlaşılabiliyordu. Dr. Becker sonuç olarak böyle bir cihazın, teşhis edilemeden gizli operasyonları yönetme, hedef kişileri sadece kendisinin duyabildiği sesler yüzünden çılgına çevirme ve suikastçıları doğrudan programlamak gibi görevlerde kullanılabileceğini açıklamıştı.

blue beamSimdi bir düşünün ki bir anda herkes Mesih'inin sesini uzaydan konuşurken içinde duyuyor ve dinci fanatiklere talimatlar alıyor. Bu sayede tüm dünya üstünde şimdiye kadar görülmemiş bir histeri ve panik yaşanırdı. Hiçbir polis gücü, hepsi bir araya gelseler bile böyle bir düzensizlikle bas edemezler. 1978'de James C. Lynn tarafından yazılmış olan “Microwave Auditory Effect and Application” isimli kitap, mikrodalgayla nasıl doğrudan beyine ses sinyalleri gönderilebileceğini açıklamıştı. Bu teknoloji aslında körlerin görmesini ve sağırların duymasını sağlayabilirdi. Fakat bunun yerine bu teknoloji bir silah olarak dünya halkını köleleştirmek amacıyla kullanılmak üzere.

Allen Frie yazdığı bir raporda, kurbağalar üstünde yapılan denenlerde, kalp atış frekanslarının mikrodalga ısınlarla senkronize edilerek hızlandırılıp yavaşlatılabileceğinin mümkün olduğunu bulmuştu. Bu açıklama aynı zamanda insanlar üstünde kalp krizine yol açabilecek bir buluş olduğunu da gösteriyor.

Yapılan gösterilerde UHF (Ultra High Frequency) elektromanyetik enerji ısınlarının kas hareketlerini önemli ölçüde etkilediği gözlemlenmiştir. Mikrodalgalar aynı zamanda insan derisinde yanıklar oluşturabilir! Uyuşturucu, bakteri ve zehirlenme etkilerinize iyileştirebilir ya da insan beynini tümüyle etkileyebilir. Tüm bu etkiler 21. Eylül 1977'de CIA tarafından Sağlık ve Bilimsel Araştırmalar Enstitüsünün alt Komitesine sunulmuştu. O sıralarda MK-Ultra programını yöneten Dr. Sidney Gottlieb CIA'nın insan organizmasının uzaktan elektronik tekniklerle aktif hale getirilme araştırmalarını destekleyecek teknikler bulması için zorlandı. Bu, şuan varılan bir teknoloji! Bu teknoloji en üst aşamalarına getirildi ve şuan yeryüzünde uzaydan her kişiye her yerde ulaşabilecek kapasitede.

Eğer bu akil kontrolü işleminde daha derinlere inersek, aletlerin ve teknolojilerin politikayı çok daha can alıcı bir şekilde etkilemiş olduğunu görebiliriz. Michael Dukakis, 1988'de George Bush a karsı Demokratlar tarafında mitinglerini verirken, halkın onun konuşmalarını gereğinden yüksek pozitif algılaması ve Bush un seçimleri kazanma sansını azaltması nedeniyle ona karsı mikrodalga ısınları kullanılmıştı. Açıklamaya göre Kitty Dukakis inde üstünde kullanılmış olan bu ışınlar onu neredeyse intiharın eşiğine getirmişti. Amerika'nın politik Disneyland'ında başkanlığa doğru ilerliden bir adayın böyle ailevi sorunları olması onu kolayca yarıştan alıkoyabiliyordu. Amerikan Ordusunun “Military Review” isimli dergisinin 1980 Aralık sayısında, Albay John B. Aleksander “The New Mental Battlefield: Beam Me Up, Spock” isimli yazısıyla ellerindeki tekniklerin kapasitelerini açığa vurmuştu. Yazdıklarında şunları söylüyordu:

Çeşitli örnekler işlevin görüldüğü alanları göstermektedir. Enerjinin bir canlıdan diğerine aktarılması; iyileştirme ya da hastalıklara neden olma yetisi belirli bir mesafeye kadar başarılabilir, ancak hastalık ya da kaynağı belli olmayan bir ölümü sızdırabilme; telepatik davranış değişimi ve uzak hipnoz yetisi yaklaşık 1000 kilometrelik uzaklıklara kadar rapor edilmiştir.

Telepatik hipnoz kullanımı büyük potansiyellere sahiptir. Bu özellikle ajanlar bilinçlerinin derinlerinde programlanabilir ve bunun kesinlikle farkında bile olamazlar. Filmlerdeki “Manchurian Adayı” aslında aramızda yasamaktadır ve telefon yoluyla aktivasyona da ihtiyacı yoktur. Diğer akıldan-akıla sızma tekniklerime dikkate alınmaktadır. Eğer bu yeti mükemmelleştirilebilirse, doğrudan düşünce transferi telepati yoluyla tek bir akıldan ya da bir akil grubundan, hedeflenmiş kitleler üstünde uygulanabilir. Olayın kusursuzluk faktörü, alicinin aklına yerleştirilmiş olan düşüncelerin başka bir kaynaktan gelmiş olabileceğinin farkına varamamasıdır. Hedef her kimse, düşüncelerin orijinal olduğunu düşünecektir. İşte bu, tam olarak üstünde konuştuğumuz şey.

Mavi Işın Projesinin 3. ayağı “Telepatik Elektronik Çift-Yönlü İletişim”. Albay John Aleksander'in yazısının devamı:

Eğer ki uydular yoluyla yapay düşünceler küresel bir şekilde iletilebilirse, tüm dünya üstünde kesin bir akil kontrolü sağlanabilir. Kişinin tek karsı gelme yolu düşüncelerinin arka planını sürekli sorgulayıp bağlı olduğu ideoloji ya da dinsel inançlarına olan aykırılıklarını incelemekten geçer.

Sunu tekrar etmeliyim, günümüz televizyonu, reklamlar, modern eğitim ve sayısız sosyal baskı sürekli olarak temel düşüncelerinize saldırmakta ve sizleri değişime zorlamakta olduklarını aklınızdan sakin çıkarmayın. Albay Aleksander’in yazısındaki son sözleri söyle idi:

Burada sunulan teknoloji türleri birçok kişi için “saçma” olarak nitelendirilecektir çünkü bu bilgiler bu tip kişilerin hayatî görüşlerine uymamaktadır. Fakat kimi insanlar hâlen dünyanın bir tepsi gibi düz olduğuna da inanmaktadırlar.

Simdi, bunun buradaki anlamı çok önemli; çünkü bu teknolojilere inanmayacak olan insanların oldukça çok sayıda olması mümkün ya da bunları bilim kurgu olarak nitelendirmeleri de. Fakat bu kişiler nasıl bir tehlikeyle karsı karsıya olduklarının farkında bile değiller. Mesih'in tanıtıldığı gece bu olaya hazırlanmamış kişiler kendilerini kurtarmakta geç kalmış olacaklar. İnanmadıklarından dolayda hazırlıksız yakalanacaklar.


blue beam

Elektronik yoluyla Evrensel Doğaüstü Bağlamlar

4. ayakta evrensel doğaüstü bağlamlar elektronik yoluyla gerçekleştirilecek. Bu asama 3 farklı yönlere ayrılmakta.

İlk olarak insanoğlu dünya dişi bir uzaylı ırkın ülkelerinin büyük şehirlerinin saldırısına uğrayacağına dair aldatılacak ve bu yolla tüm ülkelerin nükleer silahlarıyla karsı gelmesi için hepsi provoke edilecek. Tüm nükleer silahlar ateşlendikten sonra Birleşmiş Milletler Senatosu ateşlemeden kısa bir süre sonra ülkelere füzelerini imha etmeleri için çağrı yapacak ve saldırının olmadığını açıklayacak. Peki, Birleşmiş Milletler Senatosu saldırı olmadığını nereden bilmiş olacak? Sahneyi kendileri kurdukları için!

2. olarak Hıristiyanlar, İncil'e göre beklenen bir iblisin yaratacağı katliama karsı gelecek olan dünya dışı bir ırkın kendilerini kurtarmaya geleceklerine inandırılacaklar. Olayın amacı tüm yeni dünya düzenine karsı gelebilecek muhaliflerin tek seferde ortadan kaldırılması. Aslında bu olay uzay şovunun başlamasından birkaç saat sonra gerçekleşecek.

3. olarak elektronik ve doğaüstü güçlerden oluşan bir miks yapılacak. Bu sefer kullanılan dalgalar optik fiberde, coaxial kablolarda (TV), elektrik ve telefon hatlarında kısacası her cihazda doğaüstü güçlerin gezmesini sağlayacak. Cihazlardaki çipler zaten bunun için hazır! Bu olayın amacı insanları küresel bir şekilde şeytânî ruhlarla karsı karsıya getirip düzensizlik ve kaosa neden olmak. İnsanlar bu yüzden psikolojik bunalımlara, intihar dalgalarına ve katliamlara varan düzensizliklere itilecek. Binlerce Yıldız gecesinin ardından dünya halkı yeni Melihi kabul etmek için hazırlanmış olacak. Barış ve düzen ne pahasına olursa olsun yerine oturtulacak. Hatta özgürlüklerin kaybolması pahasına.

Nakitin ve bağımsızlığın yok edilmesi. 4. ayakta kullanılan teknikler eski Sovyetlerin komünizmi kabullendirmek için kullandıklarının aynisi olacak. Ayni teknik Birleşmiş Milletler tarafından yeni dünya dininin ve düzeninin oturtulması içinde kullanılacak. Birçok insan bu olayların ne zaman gerçekleşeceğini ve 1000 yıldız gecesinin tarihinin tam olarak nasıl seçileceğini soruyor.

Aldığımız birçok raporlara dayalı bilgilere göre, sanıyoruz ki tüm bunlar küresel bir ekonomik çöküşün ardından başlayacak. Fakat tam bir ekonomik çöküş değil! Fakat nakit ve plastik paradan kurtulmadan önce oluşturulacak yeni bir “ara para birimini” kabullendirecek kadar bir çöküş. Ara para birimi herkesi ellerindeki nakdi bankalara yatırmaya zorlayacak ve bu sayede parası olup da buna ihtiyacı olmayanlar bile yeni dünya düzenine karsı herhangi bir ayaklanmayı finanse edebilecek yetilerini kaybedecek. Nakit para sistemi yok olacak! Bu ilk işaretlerden biri.

Fakat küresel elektronik para sistemi oturtabilmek için gelecekte parası olacak olanların paralarını sadece elektronik olarak transfer etmelerine izin verilecek. Son yıllara doğru neredeyse herkes elindeki nakitini tümüyle harcamış duruma getirilecek. Herkes sadece 0 konseyine bağlı olarak yaşamını sürdürebilecek. Bağımsızlığı önlemek için, yeni dünya düzeni zaten şimdiden vahşi hayvanlara, kuşlara, balıklara vb microçipler yerleştirdi! Neden? Bu sayede yeni dünya düzenini kabul etmeyenlerin avlanmaları ve hayatta kalmaları engellenecek. Eğer ki buna karsı gelirlerse, uydular tarafından takip edilip bulunacaklar ve ya hapsedilecekler yâda öldürülecekler.

Yeni dünya düzeni zaten ülkelerin yasalarını değiştirmekte ve bu sayede herkesi belirli yiyecek ve vitaminlere bağlı bırakmakta. Ayni zamanda dinsel ve psikiyatrik bozuklukları olanlarla ilgili yasalarda değiştirmekte ve bu sayede sisteme karşı tehdit olabilecek kişilerin kimlikleri tespit edilmekte. Üreme bozukluğu olarak görülenler ölüm kamplarına yollanıp organları alınacak ve en yüksek ödeyenlere satılacaklar. Öldürülmeyenlerse ya köle gibi çalıştırılacak ya da laboratuarlarda kobay olarak kullanılacak. Diktatörlüğün amacı gezegendeki herkesi istisnasız kontrol altına almaktır. Bu yüzden herkesi kontrol altında tutabilmek için her yerde izleme kameraları, infrared kamerlere vb gibiler şuan monte edilmiş durumda. 1940 ve 1950lerin insanları birbirlerine yârdim edip yaşamlarını kolaylaştırmaya ve üretken bir hayat sürmeye çalışırlardı!

Yeni teknoloji sadece insanları izlemek kontrol altında tutabilmek için geliştirildi. Bu teknoloji belirli bir amaç için geliştirildi ve bu amacı görmezden gelerek ya da farkına varmaktan kaçınarak sadece kurulacak olan yeni dünya düzeni, antichrist ile gelen yenidünya dinî ve yeni dünya hükümetini bir adim daha yaklaştırmış olacaksınız. Eğer göremezseniz, eğer öğrenemezseniz, eğer anlayamazsanız, siz ve aileniz balkıda arkadaşlarınız sizler için çoktan hazırlanmış olan ocaklarda yakılmaya yollanacaksınız. Bu ocaklar ve kamplar dünyanın her yerinde sizinle uğraşabilmek için kuruldular. Tümüyle polis kontrolünde olan bir ülkede kimse güvende olamaz! Bu raporu açıklayan Serge Monast ve arkadaşı, açıklamadan birkaç gün sonra kalp krizi geçirmiş bir şekilde ölü bulundular.

Anlamak isteyenler için: Ne kadar ödeme zorunluluğu altında olduğunuzu bir hesaplayın. Vergileriniz, sigortalarınız, faturalarınız. Bugün devlete işiniz düştüğü zaman parmak izi ya da fotoğraf bırakmadan bir işlem yapabiliyor musunuz? İstediğiniz telefonu kullanabiliyor musunuz? Arabanızla istediğiniz gibi ticaret yapabiliyor musunuz? İstediğiniz gibi yurtdışına çıkabiliyor musunuz? İstediğiniz yere ev kurabiliyor musunuz? Hadi araziyi aldınız diyelim, evinizi istediğiniz gibi inşâ ettirebiliyor musunuz? Aldığınız yiyeceklerin, özelliklede hazır yiyeceklerin nereden geldiğini gerçekten biliyor musunuz? İçtiğiniz suda neler olduğunu biliyor musunuz? Doktorunuzun size verdiği ilaçların sizi gerçekten iyileştirdiğine inanıyor musunuz? Kanserin 0 çaresinin olmadığına hala inanıyor musunuz? Size yapılan asıların içeriğini biliyor musunuz? Toplumun bir bireyi misiniz yoksa toplumdan bağımsız birimisiniz? Bundan ne kadar eminsiniz? Ülkenizde kaç tane cezaevi olduğunu ve kaçının bos olduğunu biliyor musunuz? Deniz suyundan su üretmeyi biliyor musunuz? Balık tutmayı ve olta kurmayı biliyor musunuz? Bitki yetiştirmeyi biliyor musunuz? Örmeyi ve iplik yapmayı biliyor musunuz? Codex Alimentraius un ne için oluşturulduğunu biliyor musunuz? Kopenhag’daki Küresel ısınma antlaşmasının esas nedeninin bir dünya hükümeti kurmak olduğunu biliyor musunuz? Antlaşmanın maddelerini okumuş olan var mı?

İlgili Videolar

Kabe'ye İnen Melek

Mescid-i Aksa'nın Tepesindeki Beyaz Cisim

Mısır'daki Savaşta Beyaz Atlı Hızır

Gökyüzünde Beliren Suret

Gökyüzünde Çarmıha Gerili İsa Hologramı

Project Blue Beam of NASA

Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: Sema çelik , 02.01.2022, 17:28 (UTC):
Merhaba, yazınızı büyük bir ilgiyle okudum. Bana ne olduğunu anlamak istediğim için. Yazar beyhanimin bana ulaşmasına ihtiyacım var.

Yorumu gönderen: Musa Tuncer, 09.04.2020, 12:14 (UTC):
Bu Projeye Karşı tabikide çalışanlar vardır elbet ama elektronik bir çaga geçiş başarılırsaki Emin adımlarla o yöne dogru gidiyor kıripto para dedigimiz bitcion gibi paraların kimde ne kadar nereye nasıl harcadıgı bilgileri elinde olan bir yapılanmayla nasıl savaşmayı düşünüyoruz burdan anladıgım kadarıyla sistemli olarak ülkeleri korkuya yönlendirip mehdi arayışı başlatmak virüs bunun sadece başlangıcı korkuya kapılan dünya toplumuna sahte peygamberi tanıtıp inandırıp istedikleri gerçekleri bizlere dayatarak yönetmek istiyorlar ama bilmedigimiz şey ise buna karşı savaşanlar kimler bu planı destekleyip yönetimin içinde olmak isteyenler kimler bunları bulup onlara dolaylı yoldan halk yani biz insanlar olarak birşey yapmamız gerekmektedir 1 kişi degil milyonlar olarak ayaklanmazsak işimiz zor bize dayatılan hayatı yaşama devam edecez şuanki çegirke karınca istilalarının uydu sistemli yönetilmedigini nerden biliyoruz bu proje açık ve net olarak kanıtı diyebiliriz peki biz insanları araştırma yapmak yerine sosyal medya vs gibi işlerle ugraştırarak kendilerinin istedikleri gerçekleri dayatıyorlar binlerce bu plan için çalışan insan degil yapay zekalar üretip başımıza koydular yazarken biraz karışık oldu kusura bakmayın

Yorumu gönderen: Projeyi yaşayan biri, 08.01.2018, 08:35 (UTC):
Sitedeki emeğiniz ve verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Ben bu projenin şuan hayata geçirildiğine inanıyorum. Çünkü bizzat kendim yaşıyorum. Kendim KİMYASAL UYUŞTURUCU MADDE kullanan biriyim kullanmamak içinde 40 takla atıyorum. Nasıl yaşadığıma gelirsek: önce uyuşturucu kullandığım zamanlarda 2 olay denk geldi 1 sene içinde. Kullandığım 2 kişiyle zihinsel iletişime geçtim. (biri 2 ay önce) Ağızdan konuşma hariç konuşurken jest ve mimiklerini normal konuşur gibi kullanıyoruz. Bu olayla ilk karşılaştığımda ertesi gün ve zamanlarda çok zor günler geçti benim için. Tanıdığım arkadaşa Yüksek bir tepeye çık Rabbinle konuş orda ne derse sana onu yap (aşağı atlada diyebilir) İletişimin belirli esasları var ben bilmiyorum ama göz göze gelmemek önemli bence geldikten sonra zaten içine çekiyor seni iletişim başlıyor. Yalnız kaldığında sürekli içinden konuşuyor aklınızda deli sorular oluyor çıkmaza giriyosun. Ben çıkmaza girdiğimde Rabbime sığınırım diyip kestirip atıyorum rahatlıyorum. İlahlık muhabbeti oldu ihlas suresinin anlamı aklıma geldi çok şükür geçtim sınavı. Yaşayan arkadaşlara tavsiyem kimyasal uyuşturucu kullanmayın kullananlarla veya başka biriyle göz göze gelmeyin,içinizde yaşadığınız muhabbetleri Rabbime sığınırım diyip kestirip atın, cenabet gezmeyin, yaşadığınız muhabbetten memnun olmayın. Allah a emanetsiniz

Yorumu gönderen: Mutlu, 22.09.2017, 09:37 (UTC):
Belkide kıyamet yakın. Hz. Mehdi gerçekten gelecek ve bu hologram gerçek değil diyeceğiz. Allah muhafaza. Bunlar beyin yıkama, algı değiştirme operasyonu.

Yorumu gönderen: Fırat , 19.08.2017, 14:10 (UTC):
Kesinlikle doğru bir yazı. Çünkü amerikalıların böyle bir projesi var. (Uzaylılarla inanmıyorum diyen arkadaş, ben birkaç sefer ufo gördüm tatava yapma bu konuda daha da iddia ederek. Hayal ürünü sanmaya devam et bu yazıyı. Kimsenin sana illa ki inandırmaya ihtiyaç yok.)
Blue Beam Project HAARP teknolojisiyle alakalı bir projedir ve bazen HAARP ve Blue Beam Project gökyüzünde tuhaf ve korkutucu sesler duyulmasına sebep olur. (Ki bununla ilgili videolar mevcuttur. Gökyüzünden gelen tuhaf sesler yazarsanız görürsünüz. Yakalamaya kalkanlar izlemesin.)Bu sesler genellikle borazan sesine benziyor. (Ki bu sesleri çekip internete koyanları bile fake hazırladılar böyle şey olmaz diye suçlayanlar var gördüm ben yorumlarda.) Yüce yaradan Allah c.c. yu inkar etmiyorum ben ama HAARP ve Blue Beam Project gerçeğini de es geçmiyorum. (Niye bunu yazdım diye soracaksınız açıklayayım. Bu yorumumu okuyup da bazı cin fikirli arkadaşlar bana diyecekler ki, saçma saçma konuşma allah istemezse bi şey olmaz diye lafı ağzıma tıkacaklar. Yüce Allahın varlığını inkar ettiğimi düşünenler de olacaktır. Hiç uğraşamam o sivri zekalarla. Kimseye müslümanlığımı kanıtlayacak değilim, böyle de bir zorunluluğum yok.)
Size en basitinden bir örnek daha. 17 Ağustos 1999 depreminde de HAARP teknolojisi kullanıldı. (Baştan belirteyim, hiçbir depremde yerin altından ne patlama sesi gelir ne de yeryüzüne deprem yarığından ateş topu yükselip çıkar. Ateş topu çıktığını ve patlama sesi düdüğünü o yılların tanıkları bizzat anlatmaktadır. Depremde duyulan ses çoğunlukla uğultu sesleridir. Ki daha birçok esrarengiz olaylar yaşanmıştır o yıllarda. Hepsi de HAARP teknolojisine bağlı olaylardır ki, bununla ilgili 1997 Komplo Teorisi filmini izlemenizi tavsiye ederim. Adamlar orda resmen itiraf ediyorlar yapay deprem olacağını.)
Allah bir daha ülkemizin başına 17 Ağustos felaketi yaşatmasın. (Yapay deprem bile olsa.)
Ha son bi şey daha. Bu yazıt bile dalga konusu yapanlar veya inanmak dahi istemeyenler varsa (ki benim yorumuma da inanmayanlar dahildir) daha söylenecek söz kalmamıştır. (Ha elbette saygımız sonsuzdur illa ki inanmaları gerekmiyor. Olabilir herkesin fikri kendinedir.)

Yorumu gönderen: cemal, 28.07.2017, 07:35 (UTC):
doğru olabilir.fakat yanılıyor olabiliriz de bir gerçeğin üstünü örtmek için aynı gerçeğin taklitinin yapılabilmesi ile mümkün olabilir.örneğin: at üstünde gerçekten hızır varsa çarmığa gerilen isa hologramı yapılır ve bunu gizli örgütlerin yaptığı açıklanırsa herşey mantıklı gelir o zaman kimse böyle şeylere inanmaz.

Yorumu gönderen: çirkinkızlarınyakışıklıprensi, 29.06.2017, 18:15 (UTC):
Eifeffel 65 - Blue şarkısı ile alakası olabilir mi diye düşündüren bir konu. )))

ne şarkıydı beeee meğerse bize neyin Propagandasını yapıyomuş

bi izleyin derim


Yorumu gönderen: Realistic, 22.04.2017, 06:34 (UTC):
Ben bu projeye inanmıyorum.Tıpkı uzaylılara inanmadığım gibi.Çok hayalperest bir yazı.Yine amerikan uydurmaları.Bir kere ışığın kırılması der kenara çekilirim.Zaten videolarda sahteydi.Işık kırılması diye bir olay var atmosferimizde ve hiç bir gelişmiş lazer böyle bir hologramı oluşturamaz. Yani insanlar mal değil ki böyle bir şeye inansın be kardeş.Bir çok böyle safsata var adamlar 2012'de sahte ufo saldırısı yapacaklardı diyordu birileri.:D bırakın bu işleri gerçek dünyaya dönün derim.

Yorumu gönderen: M1DH, 16.04.2017, 13:31 (UTC):
Malesef alt yapısı teknolojiyle hazırlanan bu projelere dünya nüfusunun önemli bir kısmı inanacak. Gökyüzünde dev bir hologram düşünün ben sizin Tanrınızım diyor bakıldığında çok açık bir aldatmaca olduğunu anlasakta özellikle ABD halkı büyük ölçüde inanacak bu yüzden öncesinde yozlaştıran seküler sistemlerin benimsenmesini istiyorlar neye inandığını tam olarak bilmeyenler neye inandırılacağını bilenler tarafından hep kontrol edilmiştir. Güç sahipleri cehaletin üzerine otururlar ancak Nizam-ı Alem ülküsüne sahip bu millet Allahın yardımıyla bütün oyunları bozacaktır. La Galibe İllalah..

Yorumu gönderen: Ülkü, 05.03.2017, 15:16 (UTC):
Bu teknolojilerle Tanrıyı Kıyamete zorlamayı amaçlamışlar.Ama Tanrının daha yapacak çok şeyi var.Zihin kontrol dedikleri şeyi ilk çağlardan beri gerçekleştiren insanlar var.Belli bir alt yapınız varsa hepiniz insanları kontrol edebilirsiniz.Henüz hükmedemesem de zihinlere girmeyi başarıyorum.Çok gizli sırlara vakıf olabiliyorum.Bunun için çok büyük bir çaba harcamıyorum ama deneyim olmadan bunu başaramazsınız.

Yorumu gönderen: Emre, 05.02.2017, 23:10 (UTC):
Diyelimki böyle bir teknolojiyi kullanmaya başladılar ve Diyelimki Müslüman ülkelere İslam ile alakalı, Hristiyanlara kendi dinleri ile alakalı,Budistleri kendi inanç tanrıları ile alakalı mesajlar vermeye başladılar.Budistlere müslümanları öldürün savaş açın,hristiyanlara budistleri öldürün falan dediler.Peki medya ,internet vs .aracılığı ile insanlar bu yapılanların bir sahtekarlık olduğunu insanlarım birbirine düşürmek için yapıldığını anlamayacaklarmı?..Bazı yönleri şaşırtıcı geldi.

Yorumu gönderen: esra, 11.08.2016, 01:56 (UTC):
yazınızı okudum ve madalyonun öbür yüzünden bakmayı tercih ediyorum sanırım.Belki de bu insanların inanmamızı istedikleri şey böyle yaygaralarla düşüncelerimizin kontrol altına alınabileceğini zannetmemizdir.belki de amaç bizim vay be adamlar ne yapabiliyorlar dememizi sağlayarak gözümüzü korkutmaya çalışmaları ve baştan teslim olmamızı sağlamaktır.Bir kaç hologram bir kaç uzaylı hikayesi anlatan şizofrenle yol almaya çalışıyorlardır belki.Yeni dünya düzeni kurmaya çalışanların hesaplayamadığı birşeyler vardır belki.Her zaman evdeki hesap çarşıya uymaz.Mutlak güç ALLAH ındır.

Yorumu gönderen: Kurami , 29.07.2016, 17:18 (UTC):
Heft xelil:)))

Yorumu gönderen: Angel, 20.07.2016, 09:12 (UTC):
Bilim kurgu filmlerini hangi hayal gücüyle yazıyorlar sizce? Tabi ki bi ayağını Nasanın çalışmalarından haberdar olanlar oluşturuyor. Hem insanlık kendi sonunu kendi getirecek ayeti de var değil mi?

Yorumu gönderen: Asdf, 28.04.2016, 05:14 (UTC):
Gerçekten mükemmel bilgiler bunlar tamda yapmak istedikleri Rabbim doğru yoldan ayırmasın

Yorumu gönderen: senol Bakıs, 31.12.2015, 14:08 (UTC):
Şüphesizki ''Allah c.c oyun bozanların en hayırlısıdır''

Yorumu gönderen: Dünya, 18.12.2015, 18:03 (UTC):
Yazınızı beğendim bu konuyla ilgili ayrıntılı bilgim yoktu fakat az çok bazı şeylerin farkındayım ve şunu fark ettim ki serisini okuduğum ve filmlerini izlediğim şu anda da vizyonda olan açlık oyunları tamda bu dünya.bu kitabı yazan kişi bunları biliyormuş ve bu dünyayı göstermek için de filme dökmüşler buna nasıl izin vermişler yada buda oyunun bi parçası mı tam bilemedim ama şu bi gerçek ki teknoloji denilen şey insanlığı geliştirmek yerine değiştirmek amaçlı kullanılıyor eski günleri özlüyorum

Yorumu gönderen: serap, 05.12.2015, 20:32 (UTC):
eğer kendilerini böylesi komik duruma düşüreceklerse gerçekten aptal olmalılar. ya da bizimle dalga geçiyorlar, ama yahudilerin çok zeki oldukları gerçek. gökyüzünde isa misa maho zaho çıkacak millet buna iananacak öyle mi?? çok komik, isa bunlara nikah kıysa inanmazlar, bunlar paradan başka bişeye inanmaz. yahudilere selamımı söyleyin oraya gelirsem mavi ışıkla boğarım onları

Yorumu gönderen: opgeslagen, 22.10.2015, 22:15 (UTC):
Arkadaşlar sizin açınızdan üzülerek diyebilirim ki MEHDİ gelmiyecek neden derseniz olmuyan birşey neden gelsin ALLAH azim ve hakimdir... kuranda en küçük ibareye bile rastlamadım tevratta geçen mesih gelecek ibaresi nasıralı isa peygamber içindir.fakat yahudiler hayır sen mesih olamazsın sen aklımızdaki beklediğimiz kişi değilsin diyerek kabullenmek istemezler... hala beklerler son peygamber hz Muhammettir sonrası dalavere KURAN o kadar güzel açıklıyor ki her şeyi allah insan oğluna özğürlük bahşetmiştir. inanamama özgürlüğü vermiştir. fakat biz insanoğlu bu özğürlüğü ne kadar kötü kullanırız.... kuranda YUNUS:108 süresi /
De ki: "Ey insanlar! İşte size Rabbinizden hak geldi. Artık kim hidayeti kabul ederse kendi canı için kabul etmiş olur. Kim sapıklık ederse kendi zararına sapıklık etmiş olur. Ve ben sizin üzerinize vekil değilim. peygamber efendimiz vekil değildir.
ALLAH'TAN BAŞKA VEKİL YOKTUR.......

Yorumu gönderen: Taner , 26.09.2015, 04:18 (UTC):
Ydd çok yakında arkadaşlar türkiye güçlü felan değil hepsi hikaya tüm amac tek devlet tek din tek tek para birimi o cipi tüm insanlara taktinktan sonra köle oluşumuzu izleyin . Kahrolsun amerika fransa almanya ingiltere ve tüm avrupa ülkeleri .

Yorumu gönderen: Osiris, 10.08.2015, 22:23 (UTC):
Avrupanin bazi ülkelerinde 2018`den sonra nakit para oldugu gibi tedavülden kalkiyor. Bu $ekilde onlarin kontrolü altinda olmadan ciddi bir yatirimi asla yapamayacagiz. En fazla gizlimiz , bir gram altin kar$iliginda bir haftalik erzak alabilmek olacak. Eger olurda Radyo-Frekuans-Identifikasyon-Ciplerini (RFID) vücudumuza yerle$tirmeyi kanun hükmünde kabul ettirebilirlerse, onlarin aleyhine cali$ma durumumuzda , bizi icerden de öldürebilecekler.

Bu saydiklarim bilim-kurgu gibi kulaga gelse de, kismen bu projede ilerlemi$ bulunuyorlar. Bunu yapabilenler icin , HAARP silahiyla dünyanin her yerinde kasirgalar ve depremler yaratabilenler icin , gökyüzünde bir kac Hologramm yaratmak , büyük bir sorun olmasa gerek ;-)

Yorumu gönderen: sonsuzluk, 14.06.2015, 17:35 (UTC):
herkesin bilmesi gereken bilgiler faydalı ve güzel bir yazı

Yorumu gönderen: yıldıray yıldırım, 03.06.2015, 11:38 (UTC):
evet . bunu bir KOMPLO teorisi gibi görerek hafife alanları anlayabiliyorum .
zihinler o kadar çok karışık ki !!!
TEK DÜNYA
TEK DEVLET
TEK DİN
yaratılmaya çalışılıyor .
ve bunun da en büyük delili de DKB adındaki örgüttür
ellerinde BİLGİ KİTABI adında bir kitap vardır .
bu kitap tüm dinlerin bittiğini ve artık bundan sonra bu kitaba ( birliştirilmiş din kitabı ) inanılması gerektiğini savunuyorlar . çok hızlı bir şekilde organize olarak da örgütleşiyorlar .
lütfen inceleyin tehlikeyi.
tüm insanlar KÖLE yapılacak . herkes belli bir grubun ve örgütün kontrolune alınacak . bunun için de uzun zamandır süren bir organizenin izlerini pekala görebiliyoruz .
insanların bu konulardan haberdar olmamaları ve bölünmeleri için de gizliden gizliye çalışıldı şu ana kadar . ama sosyal medya vasıtası ile de belli bazı grupları etkileri altına aldılar .
özellikle MEVLANA kullanılıyor türkiyede . onun REENKARNE olmuş RUHu tarafından bir İNS AN a yazdırıldığı yalanı da en çok kullanılan yalanlarındandır .
tehlike büyük .
dikkatli olun

Yorumu gönderen: Haberci,, 23.02.2015, 10:51 (UTC):
Yazınız cok guzel cok uğraşırmış ,tesekkurler.bu projenin sonucları ,intihar vakalarının artması,zihin kontrollerinin en cok görüldüğü yerler garnizonlar,karakollar,hapishaneler,sahada farklı noktalar,hızlı bir limbik beyin reaksiyonu,daha fazla yapay paronoid şizofren tabloları bipolar bozuklukların artması ve derin depresyon vakalarindaki inanılmaz artış ,lustral zanaks sentetik uyuşturucular gibi beyni kısmen veya tamamen x eden maddeler,terapisi oldugum ve alanım bu konu olduğu için yazıyorum.danisanlarimdan biri hapisten yeni çıktı digeri üstün zekalı biri doktorasını tamamlayamiyor digerleri farklı sendromlar gösteriyor.mesele cok buyuk vahim ,siyasiler hic birşeyi yapmıyor.bu son durumu anlatıyor ve olabildiğince korunma yöntemlerini geliştirmeye çalışıyoruz. Öncelikli olarak kisi inancına sarılacak ,inancının gereklerini yapacak.
Manevi kalkan oluşturacak,araştırmacı olacak ,daha sonra ne yaptıgı anlaşılmayan meditasyon gruplarından uzak duracak marduk,kordon,Sion yıldızına bağlanıp aydınlanma isiklanma vd.soylemlerden uzak duracak.gecmisi temizleyeceğim bu sıkıntın bitecek diyen kisilere kendini Hipnoz yaptırmayacak ,üst bilinç savunmanız hale geldiginde içeri giren teknomanyetik frekansları ölçecek bir alet bulunmadı,!gerekli gereksiz ilaç ası vd.yapilmamasi bunlar öngörülerim.dostlarla sohbet aileye ilgi ve sevgi birlikte olmanın verdigi güç ,biraz dikkatle aşılamayacak güçlük yok diye düşünüyorum.

Yorumu gönderen: Elçin, 31.01.2015, 22:09 (UTC):
Haklısınız Mesut Bey, sizinle aynı düşünceye sahibim.

Yorumu gönderen: Muhammed ALi, 26.01.2015, 06:46 (UTC):
birleşmiş milletlerin kaç ülkeden ve kaç farklı dinden olduğunu bildiğini farz ederek soruyorum? tüm ülkelerin razı oldukları ortak dinimiz ne olacakmış??? gökyüzü ışıklandırmaları teknolojinin varabileceği uzak bir hedef değil ve dediğin gibi cahil insanları da yanıltır. Ancak beyinleri kontrol etmeyi ve intihar gibi talimatları vermeyi başaran bir teknoloji olsaydı, bahsettiğin diğer senaryoları uygulamasına neden kalmazdı. sonuca sahip olma gücünde olan; adım adım senaryolarla uğraşacak kadar aptal olmasa gerek!! din dünyanın en ucuz ve en etkili siyasetidir. sende tutmuşsun bu konunun bir köşesinden farkında mısın?

Yorumu gönderen: Mehmet Can , 06.01.2015, 13:31 (UTC):
Akhenaton Blue Beam projesinde elktromanyetik dalgalarla insanlara zihin konrolü diyor buna karşı savunma yapılabilir gerekli çalışmalar yapabilirsek zihnimize girmelerini engelleyebiliriz tedbir amaçlı yapabilriz blue beam gerçekleşir se kendimizi en azından koruyabilecek bi gücümüz olmazmı sizce

bu tür konularda ve haarp silahına karşı illaki bi gücümüzün olması lazım kendimizi ülkemizi korumak biz vatan evlatlarının elinde buna benzer cok yazı okudum 2012 kıyamet tin geleceğini diyenler hakkında da çok araştırma yaptım asılsız olduğunu 2011 de bazı belgelerde gördüm

en son okuduğum yazılar arasında 2019 yılında illumiti nin istediğine ulaşacağı ile ilgili bazı bilgiler vardı insanları tedavi amaçlı beyinlerine çipler yerleştirilecek diye bu konu hakkında da bilginiz varsa paylaşırmısınız

Yorumu gönderen: Mantık, 01.01.2015, 20:47 (UTC):
Merhaba arkadaşlar,
Bence yazar çok doğru konulardan bahsetmiş,aslında bunlar komplo teorisi filan değil çünkü 11 Eylülden sonra yaşamımızda meydana gelen değişikliklerine bakarsanız,bunların aslında yaşadığımız şeyler olduğunu göreceksiniz.Büyük İsrail Devleti amacına ulaşmak için tam gaz yoluna devam ediyor ve aslında hepimiz Siyonizmin ellerimize verdiği internetli akıllı cihazlarla zaten kontrol altında değil miyiz ? Hepimiz TV de izlediğimiz Siyonizm kontrolündeki Programlarla beyinleri yıkanmış birer robot değil miyiz ? Türk Devleti de diğer bütün devletler gibi İllimünatinin emride mecburen,aranızda onların hala Güçlü Türkiye hikayelerine inanalar varsa lütfen yemesin :)
Biraz daha bilgi edinmeniz için GELENLER belgeselini baştan sona izlemeniz tavsiyemdir.
Hepinize Saygılar..

Yorumu gönderen: Akhenaton, 27.12.2014, 23:12 (UTC):
Farkettim ki "Mehdi" yerine "Mesih" yazmışım. Mehdi inancı, insanları tembelliğe sürüklemekten, güç ve iktidar hırsından ve fitneden öte başka birşey getirmemiştir. İnsanlar, kendi üzerlerine düşen görevleri Mehdi adındaki "hayali kurtarıcı"nın üstüne yüklemişlerdir. Ve mehdilik, (bana göre tabii) Yahudilikten önce Şiiliğe sonra da sünniliğe geçen aslı-astarı olmayan ve Müslüman düyasına zarardan başka birşey vermeyen bir kavramdır.

Yorumu gönderen: Davut, 16.12.2014, 20:15 (UTC):
Akhenaton adlı kardeşim herşeyi çok güzel anlatmışsın aynı düşünce tarzına sahibizde ' Aslı astarı olmayan mesih inancı' cümlesini açıklayabilirmisin ?

Yorumu gönderen: Akhenaton, 15.12.2014, 22:03 (UTC):
Bunun cevabını gazete başlıklarına ve televizyon haberlerine bakarak bulabilirsin. İslam dünyası, sen şusun sen busun diye kendi din kardeşlerini yemekle ve ötekileştirmekle meşgul. Batı'ya karşı aldığı tek gard, yok "koka kolayı protesto et", yok "gazozlarını içme"den ibaret. Bir de pasif dua ve Mesih beklentisi var tabii ki. Her şeyi sen yapma, Mesih gelecek yapacak, Mesih Müslümanları kurtaracak. Her şeyi aslı astarı olmayan Mesih inancının üstüne yıkmışız. Diz boyu tembellik ve atalet içindeyiz. Bunları insanlara anlattığın aldığın tek cevapsa, boş ver bu gibi konuları, Kuran oku sevap kazan! İnsanlar, sevap ve bonus peşine o kadar düşmüşler ki, etraflarını çeviren yangınları görmüyor kimse. Yok Allah onları cezalandırır, yok biz ne yapabiliriz, yok aile-geçim derdine gömülmüşüz. Oysa yapmaları gereken çok basit. Bilinçli nesiller yetiştirmek. Birbirini kıran Müslüman kavimler yerine "Müslümanlar ancak kardeştir!" sözünü hatırlayacak evlatlar yetiştirmek. Öyle Mesih beklemekle, dua etmek ve kendi kılını kıpırdatmadan her şeyi Allah'tan beklemekle, Kuran'ı sadece sevap kazanma aracı görmekle olup olacağı, sadece bu örgütlera kölelik yapmak...

Yorumu gönderen: Davut, 15.12.2014, 21:51 (UTC):
öncelikle bilinçlendirme adına bu kadar araştırma yaptığınız için teşekkür ederim. elinize sağlık bu kadar emek vermişsiniz.. bir kaç sorum olacak cevaplarsanız sevinirim. ilk sorum şu: blue beam projesine yada yeni dünya düzenine karşı hiç bir savunma yapılamayacakmı ? yani demek istediğim günü geldiğinde karşı gelemeyeceğimiz bilinçaltı teknikleri kullanılacaksa kişi istem dışı bu bahsettiğiniz verileri alacaksa bizde adı geçen yeni dünya düzeninin bi parçasımı olacağız. kısaca robotlaşmak kaçınılmazmı ?
Bir diğer sorum şu: illuminati, masonluk, haarp, mkultra ve blue beam gibi gizli oluşum ve projelere karşı islam dünyasının almış olduğu herhangi bir önlem varmı ? yada islam dünyasında kendi dinimizin çıkarlarını gözeten bunlara benzer gizli oluşum ve projelerimiz mevcutmudur ?
Cevaplarsanız sevinirim teşekkürler..

Yorumu gönderen: gizem, 19.10.2014, 16:37 (UTC):
Eger tumbular gerçekse !insan ligi korkunç bi son bekliyor

Yorumu gönderen: mesut, 27.03.2014, 00:45 (UTC):
Selam aleykum ben arada kaldım acaba yazdıkla rınız ne kadar doğru yadabir başka değişle hangi taraftasınız geleceğinden emin olduğum mehdi ve mesih isanın mı yoksa küçük iblis deccalin mi inşaallah allah yolundasınızdır eğer öyleyse allah teala yar ve yardımcınız olsun neden hakkınızda olumsuz düşündüğüme gelirsek sanki bu yazıyı bilerek yazıp gelecek mehdi ve mesih isaya inanmamamızı istiyorsunuz gibi hissettim inşallah yanılmışımdır çünkü o (allah) var .

Yorumu gönderen: Ayşegül, 18.02.2014, 20:50 (UTC):
Hmmm... severim komplo teorilerini, çok ilgimi çeker. Tabii kimi gerçekleri, yine "komplo teorisi" adı altında da saklıyorlar kimi zaman; ne de olsa, bir şeyi saklamanın en güzel yolu onu göz önüne koymaktır böylece ya dikkat çekmez ya da inandırıcılığını kaybeder. Maksat, insanların kafasında soru işareti oluşturarak istedikleri doğrultuda yönlendirebilmektedir...

Şu sıralar yeni bir komplo teorisi dolanıyor halk arasında. Buna bizzat şahit oldum; Arap ülkeleri, birleşip Türkiye hakkında ortak bir bildiri yayınlıyormuş. Buna göre, eskiden müslüman ülkelerde lider ve örnek kabul edilen Türkiye, bu özelliğini artık yitirmiş miş... Bu fitilin ateşini ise bir gazete ateşlemiş... Hani, vatan herşeyden önemliydi? Çıkarlar söz konusu olunca ne din kalıyor ne vatan... hani ülke huzuru için, sıla hasretine razı olunuyordu, peki bu oyunlar hangi ülkenin çıkarlar ve huzuru için?!! Bence, mavi ışık burada da yanıyor, artık enerji santrali hangi topraklardan diye sormak biraz saflık mı olur ne?!Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56073690 ziyaretçi (142853316 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)