Boyutlar Arasi Insan (Ruhsal Celse)
 
Boyutlar Arası İnsan (Ruhsal Celse), Kyron, Lee Carroll

Boyutlar Arası İnsan (Ruhsal Celse)

Lee Carroll

Bu materyalin güvenliği: OrtaOrtaZayıfZayıfZayıfZayıfZayıfZayıfZayıfZayıf (Çok Zayıf. Sadece bilgilendirme amacıyla verilmiştir.)

KRYON'un Medyum / Yazar Lee Carroll kanalı ile verdiği bilgiler

Sevgili dostlarımız, bizim Şimdi Çağ'ı - Yeni Çağ dediğimiz yeni bir boyutun öncüleri olarak, eskileri bırakmayı ve gezegeninizde yeni-yi inşa etmeyi kendi özgür iradeniz ile seçtiniz. Yaşadığınız bu gezegen özgür irade gezegenidir ve rayları siz döşüyorsunuz. Sizler hep birlikte el ele bu eşiği geçmeyi istediniz ve her gün bunu yaratıyorsunuz. Artık, insan ırkının yok olması, kısa ömürler, karmik nitelikler ve almanız gereken dersler geçmişte kalmıştır. Bu yeni enerji barış ve huzur içinde bir gezegen potansiyelini sunar.

Sizlerin Dünya üzerinde her gün birlikte yaşadığınız, ama göremediğiniz ya da anlayamadığınız şeylerden biri de Manyetiklerdir. Gezegenin manyetik alanı, bedenin hücresel yapısına- bir iletişim içinde- bilgi damgalar. Yakında bilim insanlarınız bunun nasıl işlediğini göreceklerdir. Kendi manyetik alanınızı birlikte taşımadan bir gezegenden diğerine gidemeyeceğiniz olgusu da anlaşılacaktır. Çünkü, Dünya'nın magnetik alanı yaşamı destekler. O, tablonun bir parçasıdır ve biyolojinizin de bir parçasıdır. Artık bilim insanlarınız atomun boyutlar arası olduğunu kabul ettiler, fakat onlar boyutların 11 olduğunu düşünüyorlar ve bir boyutu gözden kaçırıyorlar, 0'ı boyut olarak saymıyorlar.

Yakında gezegendeki tüm maddenin özünde 12 boyut olduğu anlaşılacaktır. Sizler insan genomunun haritasını çıkardınız. Bu, insanın karbon kopyasıdır, en azından kimyasal olarak görebileceğiniz bölümüdür. Yakında sizler, bu karbon kopyanın genel tablosunu ve kodlamayı göreceksiniz ve insan genomunun şifresi çözüldüğünde DNA'nın da 2 boyutlu değil, 12 boyutlu olduğu ortaya çıkacaktır. Bu boyutlar arası kalıplar, karma, yaşam dersleri, eski kimliğinizin damgası, ruhsal kontratınız ve astrolojik manyetik niteliklerinizdir. Doğumunuzun enerjisi, günü, saati, anı, güneş sisteminin o andaki konumu-hepsi DNA'nın kimyasal değil, manyetik bölümünde damgalanmıştır. O, yerçekimi ve zamanın çevresinde sarılıdır ve biliminiz bunu keşfedecektir. Zeki- DNA'nın, bu şifresinin keşfi ile bilim, yalnızca bildiği ve olduğu gibi kabul ettiği evrim sürecinin çerçevesi içinde, kendi kendisini yaratmış olamayacak kadar mükemmel bir şeyi görmekle kalmayacak, bulmacanın kodunu da görecektir. Sevgili İnsan, unutmayın ki madde ve yaşam ayrılmaz bir bütündür ve her ikisi de evrenler gibi boyutsaldır.

Sizler, kendinizi bulmaya daha çok yaklaştıkça, eşiğe de yaklaşıyorsunuz, boyutsallığınızı keşfetme ve gezegeninizde boyutlar arası yeni bir yaşamı kurma yolunda hızla ilerlemektesiniz. Kutunun dışına çıkmaya ve olağanüstü keşiflere hazır olun, mezuniyetiniz çok yakındır.

Kryon Kimdir?, Who is Kyron

Kryon Kimdir?

Kryon “yeni çağ”ın yüksek enerjisine girmemize yardımcı olmak için halen dünyada bulunan bilgelik ve sevgi dolu bir varlıktır. Kryon’un sözleri, birçok yaşamı değiştirmiş ve iç varlığımızdaki karanlık köşelere ışık ve sevgi getirmiştir.

Kaynaklar 1

[1] Yuvaya Yolculuk - Kryon - Akaşa Yayınları - 2000

Kyron, Ruhsal Celse

"Merhaba! Ben manyetik hizmetten, Kryon’um. Her birinizi yürekten seviyorum! Eğer siz bu iletişimi okuma noktasına getirilmişseniz, doğru zamanda doğru yerdesiniz demektir. Lütfen devam edin. Ben direkt olarak size, tek tek her birinize hitap ediyorum.

Ben manyetik hizmettenim. Bu size iki şey ifade eder ve ben ikincisi ile başlayacağım: hizmet. Ben bir hizmet varlığıyım. Ben asla insan, ya da Kryon’dan başka bir şey olmadım. Benim tüm amacım, evrenin her yanındaki, sizin gibi varlıkların bulunduğu “okullara” özel ve belirli bir kapasitede hizmet etmektir. Çeşitli düzeylerde birçok okul vardır ki bunların bazıları sizinkinden düşük, bazıları da yüksek okullardır." [1]

İlgili Diğer Makale: Kyron, Lineerligin Meydan Okuması

Kaynaklar 2

[1] Bitiş Zamanı - Kryon - Akaşa Yayınları

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: andrew, 05.02.2018, 22:55 (UTC):
farklı bir gezegenden geldiğini söyleyen bir varlıkla beraber yaşıyorum yıllardır..bedensel bir netliği olmasa da bazen ona dokunabiliyorum...ve amacının benim bedenimi almak olduğunu söylüyordu...bunun için beni defalarca kez öldürmeye çalıştı...ama ait olduğum yerin bu dünya olmadığını farklı bir galakside farklı bir gezegen olduğunu söylüyor...benimle bilinç algım oluşmaya başladığı zamanlardan beri yani kendimi bildim bileli beraber...davet etmesem dahi yanımda beliriyor..kimseye var olduğunu ve isteklerini kanıtlayamıyorum..uzun süredir benimle beraber değil...astral seyahat yoluyla onunla tekrar buluşmayı planlıyorum ...astral seyahatle geçtiğim 5. boyutta onunla karşılaşma ihtimalim nedir?..onunla buluşabilmek için evrensel bir seyahat yapmayı ve risklerini yani kaybolmayı uyanamamayı da göze alıyorum..yardım eder misiniz?

Yorumu gönderen: Serkan , 22.01.2018, 10:30 (UTC):
Merak ettiğim birkaç şey var. Dünya ve insanlık için bu denli önemli olduğu öne sürülen bu değişim için seçilen kişiler neye göre kime göre seçiliyor? Mesela neden ben ya da siz değil de Laura? Galaktik meclisin bizden sorumlu kanadında kim var? Son olarak, dünyadaki yapay dinlere değil kutsal düzenin gerçekliğine inanan bizler ile neden iletişime geçilmiyor ne bekleniyor? Hazırlık falandan bahsetmeyin lütfen zira 11 yılımı kadim tabletlerden günümüze özümü anlamak için araştırarak geçirdim ve bir çok kişinin olduğundan daha farkındayım neyin nasıl olması gerektiğinin. Umarım ciddiye alıp bir yanıt verirsiniz. SevgilerBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56075713 ziyaretçi (142858042 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)