Burclara Göre Anneler
 
Burçlara Göre Anneler

Burçlara Göre Anneler

Akrep: Çocuklarını sevmesine rağmen sevgisini gösteremeyebilir. Çocuklarının yüksek hedefleri olmasını ister. Ama onların kusurlarını da görmez.

Aslan: Kendi hayatını yaşamaktan vazgeçmez. İş ve çocuk dengesini kurar. Çocuklarıyla arkadaş olur, oyunlar oynar. Ancak, söz dinlemeyi de öğretir.

Balık: Küçüklüğünde mahrum kaldığı her şeye onların sahip olmasını ister. Aşırı hoşgörülü olması, disiplin kurmasını zorlaştırır.

Başak: Çok çabuk çocuk sahibi olmaz. Ama, anne olduğunda da disiplinli ve titizdir. Çocuklar, O'na güvenir ve sevildiğini bilir.

Boğa: Çocukları büyüdükçe biraz "tatlı sert" olsa da bu anneler şefkâtli ve koruyucudur. Yıllar içinde
çocuklar için iyi bir arkadaş kılacaktır.

İkizler: Çocuklarını çok sevmesine rağmen, onların kendisini kısıtlamasına izin vermez. Çocukları da onu örnek alıp bağımsızlıklarına düşkün kişiler olur.

Koç: Çocukla çocuk olan, yaratıcı ve "masalcı" bir annedir. Mükemmel bir oyun arkadaşıdır. Disiplin
sağlamak ister; ama öfkesini de çabuk unutur.

Kova: Kendini o küçük insana adamak zor gelebilir. Sevgi gösterileri yapan bir anne değildir. Ama, ev ödevlerine yardım eden, eğlenceli bir kişidir.

Oğlak: Çocuklarıyla ilgilenir, onları dinlemek isteyecektir; ama öpücükler dağıtmayacaktır. Çocuklar
özgürlükleri için mücâdele ettiğinde gerginlik olabilir.

Terazi: Onun için çocukları, eşinden sonra gelir. Ama çok sevecen ve şefkâtli bir annedir. Gerektiğinde serttir. Çocuklar, eşini dinlemezse öfkelenir.

Yay: Çocuklar için iyi bir arkadaştır. Önceleri biraz korksa da bu işi iyi yapacaktır. Çocuklarının
kendisi gibi, dürüst ve neşeli olmalarını sağlar.

Yengeç: Fedâkâr bir anne, çocukları için kabuğundan çıkıp güvenilir bir sığınaktır. Bu da, çocuğun dış dünyaya uyumunu zorlaştırabilir.

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: Bahar, 06.02.2014, 01:43 (UTC):
Esimle bende boyleyim ben akrep o aslan evde ne varsa havada ucusur 5 dakka sonra sanki o kavgayi yapan biz deyiliz tek merak attigim acaba birgun aldatirmi beniBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 55882814 ziyaretçi (142383342 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)