Burclarin Aldatma Nedenleri
 

Burçların Aldatma Nedenleri

Akrep

Kontrolü ya ona bırakmalısınız ya da elinizden bir sâniye bile bırakmamalısınız. Kontrolü kaybetme duygusunu yaşaması, ayrılmak ve sizi acılar içinde bırakmak için yeterli.

Aslan

Gururunu zedelemeniz, hatalarından bahsetmeniz, eleştirmeniz, desteklememeniz, alkışlamamanız, takdir etmemeniz çekip gitmesine sebep olur ve bir daha da kolay kolay geri dönmez.

Balık

Aldatmak için bir sebebe gereksinimi yoktur; çünkü sebepleri her an değişebilir. Ayrılmak için de!.. Duygusal dünyasını azıcık sarsacak herhangi bir somut olay, yeterlidir. Gerçek sebep, kendi çıkarına daha uygun bir durum yakalamış olmasıdır!.

Başak

Dikkatli, özenli, akıllı ve sevecen olmamanız yeterli. Entelektüel birikiminiz ve kültürel yeterliliğiniz de yoksa çok çabuk kaybedersiniz. Geri dönmez. Ancak kalbinizi de kırmaz.

Boğa

Zor ayrılır. Seksüel isteksizliğiniz, finansâl güvensizlikleriniz, maddî kararlarınızın sık sık yanlış çıkması, birikim sağlamamanız, çok harcamanız, güvenliğe dönük düşünememeniz ve davranamamanız. Doğru ve dürüst olmayan tutumlarınız, ayrılmak istemesi için yeterli, gerekli ve ön koşul.

İkizler

Korumacı, sahiplenici ve kıskanç olmanız yeterli. Bir dakikada unutur.

Koç

Her dediğini yapmanız, size sahip olduğunu avucunda olduğunuzu düşündürmeniz, başkalarıyla ilgilendiğinizi fark ettirmeniz, kıskançlığınız, sahipleniciliğiniz, bıkması için yeterli.

Kova

İstemediğinizi belli etmeniz, söylemeniz ya da hissettirmeniz yeterli. Bunlar yoksa kısıtlamanız, hesap sormanız, müdahale etmeniz, arkadaşlıklarına karışmanız ağır sözlerle terk edilmenize rahatlıkla sebep olur.

Oğlak

En zor ayrılan burçtur eğer sizi yeterince benimsemişse! Ailesi hakkında olumsuz konuşmalarınız, maddi güvenliğini zora sokmanız, işinde desteklememeniz, finansal konularda savruk ve düşüncesiz davranmanız yeterli. Elbette hepsi bir arada olmak koşuluyla!

Terazi

Modern, popüler, bakımlı, saygın, olmamanız yeterli. Nezaketini bozmamak için konuşmadan terk edecektir.

Yay

Gezmekten hoşlanmamanız, başka kültürlere ilgi duymamanız ve akıllı biri olmadığınızı fark ettirmeniz yeterli. Buna ego katliamını da eklerseniz her zamanki hızıyla Yay uzaklaşacaktır.

Yengeç

Kaçarsanız kovalar, kovalarsanız kaçar. Kovalamanız, düş kırıklığına uğratmanız, incitmeniz, düşündüğü gibi biri olmadığınızı belli etmeniz, eleştirel, şefkatsiz, hırçın tavırlarınız, onun kızgınlıklarını körükler ve anında soğumuş hisseder.


Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56073351 ziyaretçi (142851351 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)