Bush'un Armagedon Savasi: Yecüc ve Mecüc Kim?
 
armagedon, bush’un, kim?, mecüc, savaşı, ve, yecüc

Bush’un Armagedon Savaşı: Yecüc ve Mecüc kim?

Bush Chirac'a “Yecüc ve mecüc ortaya çıktı bana yardım etmelisin” diyor. Peki, Bush’un gözünde Yecüc ve Mecüc kim? Aytunç Altındal’a sorduk.

İlgili bilgi:

“Yecüc ile Mecüc çıktı, bana yardım etmelisin!”

Bush Yecüc ve Mecüc Ortadoğu’da çıktı diyor. Şu anda Ortadoğu’da olan hangi iki şey Yecüc ve Mecüc Bush’un gözünde. Bizim için netleştirebilir misiniz?

Bu aslında bir ay önce yansıdı Fransa basınına. O sırada ben Fransa’daydım. Türk basınına nasıl yansıdı bilmiyorum. Ama Fransa basınına yansıdığına göre Bush Chirac’a “Yecüc Mecüc tekrar ortaya çıktı” demiş. Yabancı dilde Yecüc Mecüc “gog and magog” şeklinde söylenir. Chirac “bunu duyunca gülmemek için kendimi zor tuttum ama Bush çok ciddiydi bozuntuya vermedim” diyor.

Tam da bu şekilde yansıdı. Gog and Magog'u açalım mı?

Gog and magog nedir? Evangelistlerin meşhur Armagedon savaşı diye bekledikleri olayın ilk işaretleridir. Evangelistler için Ortadoğu’da Yecüc ve Mecüc daha çok Farisiler (kökeni Pers imparatorluğudur) ve Araplardır. Bu bir kehanettir ve Evangelist inanca göre gerçekleşecektir.

Şu anda Amerika kıyamet savaşının neresinde. Yeni bir delilik yapabilirler mi, dini inançlarından yola çıkarak cevaplamanız için soruyorum. Mesela İran, Bush’un evangelizmine göre kıyamet savaşında savaşılacak yerlerden birisi midir?

Bana kalırsa ABD İran’a saldırmaz hiçbir zaman. İsrail’e saldırtır.

Peki, Bush’u “Mesih” olarak karşımızda görecek miyiz?

(Gülüyor) Yok yok. Evangelistler ve Bush ekibi zaten ne yapıyorsa Yahudiliği hızlandırmak, İsa’nın yeryüzüne gelişini kolaylaştırmak için yapıyorlar. Amaç şu: Yahudiler güçlü olsun, dünyaya saldırsınlar, yecüc mecücle savaşsınlar sonra da İsa gelsin. İstekleri bu.

Şunu da sorayım: Vatikan Evangelizmin yaklaşımını nasıl buluyor? Vatikan da Yecüc ve Mecüc’ün ortaya çıktığına inanıyor mu yoksa “bu adam bunamış” mı diyorlar?

Vatikan kendi problemleriyle uğraşıyor. Dünyayı göremiyor şu anda.

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: Keşli, 04.04.2015, 14:47 (UTC):
Müslüman kardeşlerim! Hurafe ve safsata şeylere kafa yormaktan bir faide hasıl olmaz. Hadisi şerifte şöyle buyuruldu: Yecüü mecüc fırattan içecekler, taberiye gölünün suyunu içip bitirecekler, arkalarından gelenleri diyecek ki: Burada önceden su varmış. Sonra Beytül Makdis'e varacaklar. Diyecekler ki: Dünyalıları öldükdük. Şimdi de göktekileri öldürelim diye gök'e ok atacaklar. Yüce Allah onların oklarına kan renginde bi şey bulaştıracak. Şimdi göktekileri de öldükdük diye sevinmekteler iken: Yüce Allah Hz. İsa (a.s.)ı gönderecek. Bu hadisi şerifi imam-ı azam: Aynen çıkacak demiş. Yorumu şu olmalı, Allahü âlem: Fırat çevresinde PKK kefereleri yecüc mecüc'ün öncüleridir. Taberiye gölünün suyunu içip bitirmeleri -Allah bilir-Artezyenler. Kudüs'e gelmeleri Yahudinin devlet olması, göğe ok atmaları uzaya gitmeleri, kan bulaşması uzay aracı atmosfere girerken sürtünmeden kızarması.İşte yecüc mecvüc bunlar.Kimler? A.B.D.İngiliz, Yahudi,Fransa, Rusya ve bizdeki din dilinden bilmezler ve teröristylerdir.(Kehf su.Ayetin manası)dır. Slm.

Yorumu gönderen: bülent, 22.03.2015, 07:41 (UTC):
yecüc mecüc ne iranlılar ne çinliler nede başka bir şey. Onlar yerin altında yaşamaya zülkarneyn a.s. tarafından mahkum edilmiş yaratıklar. Büyük ihtimalle avrupanın altındalar. Niye derseniz avrupada bu yaratıklarla ilgili efsaneler var. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. gizliilimleri-efseneviyaratıklar-goblin bakın.

Yorumu gönderen: Ali AYVAZLI, 11.10.2010, 03:56 (UTC):
Allah kullarını korur, müslümanları korur! Bun aşüphe yok. Amma bu dini anlar va yaşarsak, dinin emrettiğini yapar, yapma denilenleri yapmaz isek, Allah cc bizi korur!
Acaba Irak bu korumaya layık mı?

Yorumu gönderen: hasan, 05.06.2010, 20:02 (UTC):
Aytunç bey,bush saçmalamıyor söylrdikleri tamamen doğrudur.Bakın amerika nın savaştığı topraklara bakarsanız,tamamen islam açısından kutsal topraklardır,bu topraklar boş değildir,siyah ve mavi elbiseli,kollarında ve şapkalrında ağızları yukarı bakan 3 hilal olan enerji halinde askerler var,bunlar kim,kutsal yerleri koruyan,Hz. mehdi nin askerleridir,sadece conilre ve israil askerlerine(ortak gücün askerlerinede)görünen ve onlar öldüren askerlerdir,coniler bunlara hiçbir şey yapamıyorlar,orda ölen coni sayısı amerikanın dediği gibi 2453 misal,en azından 250-300 bin coni öldürüldü,peki dünya bunu biliyormu,tabiki büyük sansür uygulanıyor,bush kafayı yiyior,onun için araştırma istiyor.Adamlar resmen görüyor,tabiki diğer insanalar bir şey görmüyor.Bakın,baba bush ırak ailk girdiğinde,dönemin başbakanı ecevit i kırmızı telefonla arar ve sorar,sizin ırakta askeriniz varmı? diye,ecevit tabiki hayır der,bu gizli bir görüşmedir,adamlar karşısında ölümsüz,acımasız siyah ve mavi elbiseli askerler görmekteler,ve hilallerini gördükleri için,Türk askeri zannederler.Aslında savaşan siyah elbiseli askerler,ölmüş ve şehitlik mertebesine ulaşmış,Türk askerleridir.İster inanın ,ister inanmayın :)eğer inanmıyorsanız,şeytan bush a telefon açın,bu tür askerler gördünüzmü diye,conilerin sağ kalanlarıda psikolojik tedavi görmekteler zaten :)Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56744399 ziyaretçi (144632273 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)