CIA MIT'ten Türkiye UFO Raporlarini Istedi
 
cıa, istedi, mıt'ten, raporlarını, türkiye, ufo

CIA, MIT'ten Türkiye UFO Raporlarını İstedi

Amerikan Merkezi haber alma ve İstihbarat Teşkilatı Başkanlığı “CIA”, Türkiye Milli İstihbarat Dairesi “MİT” Başkanlığından 1999- 2003 yılları arasında yaşanan UFO olaylarının detaylı bilgilerini istedi. MİT'e, 2003 yılı Mayıs ayında CIA'den “Top Secret”, “Çok Gizli” damgalı şu not ulaştı: “UFO'larla ilgili kapsamlı bir araştırma yapıyoruz, bu konuda işbirliği yapmak istiyoruz.” CIA'nın MİT'ten bilgi talebi üzerine, Milli İstihbarat Teşkilatımız, başta Türk Hava Kuvvetleri olmak üzere, Türk Hava Kurumu ve Türk Hava Yolları gibi ilgili birimlerden rapor istedi. Türkiye'de özellikle 1999 yılından sonra yoğunlaşan UFO gözlemleri, son dönemlerde resmi kurumların mensuplarıyla, Türk Hava Yolları ve Türk Hava Kuvvetleri pilotlarının gözlemleri de eklendi. Bu gelişmeler üzerine CIA, MİT'e yazı göndererek, UFO olayları hakkında bilgi istedi. MİT'te, UFO olayları konusunda bir albay başkanlığında çalışmalar yapan Türk Hava Kuvvetlerine işbirliği önerdi ve ilgili kurumlardan ellerindeki görsel malzemeleri ve raporları istedi.

CIA'nin MİT'ten UFO dosyalarıyla ilgili bilgi talebinde bulunması, diğer ülkelerde olduğu gibi T.C'nin bazı resmi kurumlarında UFO olgusuyla ilgili ciddi çalışmalar sürdürdüğünü açıkça belgelemektedir. Ayrıca, CIA'nın bu bilgi talebi, Türkiye'de özellikle 1999 yıllından sonra artan ve toplumumuzun değişik kesimlerinden yüzlerce vatandaşımızın, askeri ve sivil pilotlarımızın gözlemlediği ve zaman zamanda filme alınan UFO olaylarının gerçek olduğunu belgelemektedir.

T.C. ASKERİ İSTİHBARATLARI'NA, MİT'e ve DİĞER TÜM İLGİLİ RESMİ KURUMLARA AÇIK ÇAĞRI.

Bilindiği üzere, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de son zamanlarda sıklıkla UFO gözlemleri yapılmakta, dünya dışı yaşama dair önemli tanıklıklar yaşanmakta ve bu olaylar sonucu birçok kanıt ele geçmektedir. Ufoloji konusunda artık dünyanın önemli üniversitelerinde araştırma birimleri kurulmaktadır, ayrıca üst düzey askeri ve sivil yetkililer UFO'larla ilgili ele geçen kanıtları, belgeleriyle sunarak bu gerçeği açıklamaya başlamışlardır. Buna en son olarak, 11 Mayıs'ta Meksika Savunma Bakanlığı ve Hava Kuvvetlerinin yaptığı basın toplantısında, askeri uçak personelinin 11 UFO'yla karşı karşıya geldiği olayı ve görüntüleri dünya basınına sunmuşlardır.

T.C. RESMİ MAKAMLARI "U F O GERÇEĞİ'Nİ AÇIKLAYARAK, DÜNYA'YA ÖNCÜLÜK ETSİN!

T.C. Askeri İstihbarat Servisleri'ne ve MİT'e, ülkemizde yaşanan resmi uçan daire gözlemleri ve karşılaşma olaylarını kamuoyunun ve Dünyanın bilgisine sunmaları için açık çağrıda bulunuyoruz. Halkımıza da "UFO Gerçeği Açıklansın İmza Kampanyası'na Katılın” çağrısı yapıyoruz. İnsanlık için son derece büyük önem taşıyan ve gezegenimizin tarihindeki dönüm noktalarından birini başlatacak bu resmi açıklamayı yapan ülkeler arasına Türkiye de girerek, Dünya'ya öncü olsun. Dünya tarihinde görülmemiş bir zamanı başlatacak olan bu açıklamanın ve diğer dünya devletlerinin de “UFO Gerçeği”ni itiraf etmelerinin, dünya insanlığını bir araya getireceğine, gezegende yeni bir barış, birlik ve beraberlik bilinci doğuracağına ve tüm insanlığı, bir Dünya vatandaşı olma bilinciyle galaksiler arası bir iletişim ve bilgi çağına taşıyacak dev bir süreci başlatacağına inanıyor ve ülkemizden bu büyük misyonu insanlık adına üstlenmesini istiyoruz.

KAYNAK BELİRTİLMELİ

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: Kadir kapıcı , 14.10.2016, 19:09 (UTC):
Milli istihbaratın ufo ve parapsikoloji paranormal masası benimle 1995 den beri ilgileniyor hatta benim için yapılmış değil ama tvlerde parapsikolojik ve uzaylı filimler benim için yayınlanıyor konyali kadir yaz googleye bakın

Yorumu gönderen: ozan, 06.05.2016, 08:42 (UTC):
Gerçekleri Gören Gözler,ah birde konuşmayı,ifade etmeyi öğrenebilsen ...ne saçmalamışsın anlamak mümkün değil !!

Yorumu gönderen: Gerçekleri Gören Gözler, 24.04.2015, 10:03 (UTC):
Bu konuyu açana gelirse bunlar kulaktan dolma herhan gibi bir insanın kendi görüşlerini,bilgilerini ve düşüncelerini kağıtlara bir kaç gruplarla bilgi alışverişi var bunlar doğru diye gerçekliğine inanan insanları daha fazla bu sözlerle oyalayıp gizli kapılar arkasında kendilerini insanların gelişmesi için yaptıkları çalışmalarla kendilerine üst akıl kabul eden bencil(egois) insanların bir araya gelerek eski yıllardan beri büyücülüğü meslek ve yaşam tarzı edinen birkaç şeytanın hizmetkarlarına öğretilmiş bilgileri şeytanın emrine girerek sözde insanlığa hizmet edecğim düşünceleriyle bu bilgilerle kendileri en üst düzey medeniyet haline getireceklerine inanan kandırılan bu insanlar böyle bilgi fakirliği için de sürekli birbirlerini tekrarlayan yaşam tarzları olduğu süreçte kendilerini her bilginin ne kadar insanları etki altına alıp bizleri nasıl yönlendirdiğinin farkına varmadan özgürce yaşadıklarına inananlar sizler bilgi fakirlğiniz içinde kendi renkli ama gerçekleri bilenlerin karanlıklar için kaybolan insanlar olduğunu söyleyerek yaşamınıza devam ederken bir program kontrol ve YARATICIMIZIN kesinlikle yasakladığı büyüyü meslekmiş gibi bağımlılık gösterenlerin altında sahte yüzünüzü ani gülücüklerle hipnotik emirler ve algı kontrolleriyle zehirlenmeye devam edin ettikçe gerçekler hesap günü başladığında o zaman sizlere bunlar söylendiği zaman göreceksiniz eleştirerek başınızdan kovmak istediğiniz bir işim var yalanlarınıza sığınarak kaçıp gittiğiniz bu gerçekler bizlerin gerçeği bulmakta zorlanmamamız için YARATICIMIZ tarafından olan bu bilgileri gerçekleri sahte yalan sözlerle insanları ben buna inanıyorum sende inan diyerek etkilememeliyiz.

Yorumu gönderen: Sakaryalı, 05.09.2010, 05:07 (UTC):
tuğçe sen yayınlamadan önce yazı yazmasını öğren bence..şimdi CIA istiyo diye mi MİT bu raporları hazırlıyomuş? iyi ben de CIA'den 51.ci bölge, düşen ufolar, NASA'nın son 50 yıl raporlarını, ikiz kulelerle ilgili bütün raporları, amerikanın afganistan ve ırak işgallerinin gizli ve aşikare raporlarını, gelecek 50 yıl hedef ve planlarını...vs..vs.. ne kadar bilimsel bilgi, araştırma, stratejik planları varsa hepsini istiyorum.. bunları merak ediyorum ve bunlar hakkında kapsamlı bir çalışma yürütüyorum !!! böyle bir saçmalık var mı ya.. eğer karşılıksız olarak mit veya herhangi bir kurumumuz bu iblislerle böyle bir alış(!)verişe girmişlerse ben bir vatandaş olarak aldıkları maaşı ve tüm hakkımı haram ediyorum.. yani tabiri caizse bir de peçete tutsaydık.. anlamışınızdır (!!!)

Yorumu gönderen: tuğçe bakırtaş, 11.11.2009, 20:49 (UTC):
ufotu ğercekden bende arsdırıcam herenğiğibi durum olursa bilisayarlarda yayınlayınız.Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56244526 ziyaretçi (143293915 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)