Cicek Tercihine Göre Karakter Tahlili
 

Çiçek Tercihine Göre Karakter Tahlili

İnsanların ayrı ayrı çiçekleri sevmeleri, onların karakterlerinin farklı olmalarından ileri gelir.

Gül Sevenler

Hisli, sevgisi ve arkadaşlığı kuvvetli, şen insanlardır. Mantıktan çok hisleriyle hareket ederler.

Hanımeli Sevenler

Çok değişik ve birbirine zıt görüşleri vardır. Neşeli iken birkaç dakika içinde değişiverirler. Yeis ve ümitsizliğe kapılırlar.

Karanfil Sevenler

Sert tabiatlıdırlar. Her şeye çabucak kızarlar. Duyguları kuvvetlidir. Az konuşur ve çok dinlerler Sevgide kıskançtırlar. Bir kere sevdiler mi, onları sevdiklerinden ayırmak güçtür. Tabiatlarında her şeyin aşırısına gitmek eğilimi fazladır.

Kasımpatı Sevenler

Fazla ciddi ve ağırbaşlı bir görünümleri vardır. Biraz zalim ve katı kalplidirler. Titiz ve müşkülpesentttirler. Doğruluk ve dikkatlilik, çalışma hayatlarında biricik idealleridir. Etraflarında bulunan herkese iyilik etmek isterler.

Lale Sevenler

Hassas bir kalpleri vardır. Çabuk kırılır ve hayata hemen küserler. Sevmekten çok sevilmek isterler. Çekingen ve korkak tabiatlıdırlar.

Leylak Sevenler

Onlarda tabiatın özene bezene yarattığı bir ruh varlığı vardır. Çok içli ve nazlıdırlar. Açık kalplidirler. Felaketlerin ortasında bile saadet bulurlar. Kuvvetli yaratılıştadırlar.

Manolya Sevenler

Hayattan çok şey bekleyen, ihtiraslı, kuvvetli benlik sahibi kimselerdir. Her yerde ve her şeyde üstün olmak isterler. Gururludurlar. Övülmekten fazlaca hoşlanırlar.

Menekşe Sevenler

Yaratılışlarından temiz ruhlu, temiz duygulu kişilerdir. Alçakgönüllü, kin tutmayan, herkesi seven, saadetlerini sevdikleri içim paylaşmak isteyen bir karakterleri vardır. Telkine çabuk kapılırlar.

Sardunya Sevenler

Hisleri dengelidir. Çok zaman hayatlarından memnundurlar. Pek hayale kapılmazlar. Gerçeğin ardından koşarlar. Duygu ve düşüncelerini saklamasını bilmezler.

Sümbül Sevenler

Dağınık, ağır bir yaratılışları vardır. İnsanlardan uzak yaşamak ve daima hisleriyle başbaşa kalmak isterler. Çok hassas ve çok içli bir ruh halleri vardır.

Şebboy Sevenler

Bir dalda durmayan, daima değişiklik isteyen bir tabiattedirler. Sevdikleri kimselerin de değişmesini isterler.

Yasemin Sevenler

Hayatları hayal ve ümitle doludur. Çok içlidirler. Hareketleri ağırdır. Haristirler. Arkadaşları, onları çok mağduru ve kendini beğenmiş zannederler. Halbuki öyle değillerdir. Çok hassastırlar.

Zambak Sevenler

Her gördükleri güzel şeyi hemen seviverirler ve ona hemen sahip olmayı isterler. Her güzele karşı duydukları bu temayül, onların mutsuz olmalarına sebep olur.

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: Ayşegül, 12.03.2014, 11:01 (UTC):
Hmmm... Papatya yok mu bu çiçeklerin arasında? Ya da orkide, nilüfer falan... Bunlar da değişik karakterlerin işareti olabilir bence. Neye göre belirleyip guruplandırılıyor çok merak ettim açıkçası. Şu çoook ünlü "yüz kişiye sorduk" anketi falan mı acaba? Yine de, uyan yönlerinin oldukça fazla olduğunu söylemeliyim. Yani ben kendi karakterime çok yakın buldum bu analizleri. Beni doğrular gibi; "İyilik budalası"yımdır... Bu arada, Leylak ve lale olmasına sevindim. Çok severim. Menekşeleri de öyle...Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56272428 ziyaretçi (143372362 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)