Cin Astrolojisi
 

Çin Astrolojisi

İLGİ İÇİN: DOĞDUĞUNUZ YILI BULACAKSINIZ!...

AT Yıllar

1930-1942-1954-1966-1978-1990-2002 Dinamik, huzursuz, ateşli, faal, enerji dolu, özgür ve vahşidir. Heyecan duymadığı hiçbirse yi yapmaz. Yorulmak bilmeyen yapısı ve neşesiyle çevresindekileri kendisine hayran bırakır. Keskin, parlak bir zekası vardır. Girişken ve pratik bir insandır. Hareketsiz yasamdan hiç hoşlanmaz. Spora eğilimi vardır ve özgürlük onun için kutsaldır. Duyusal yasamda fazla romantik değildir.

ERKEK: Sosyal, girişken, başarıya yönelik biridir, hayal kırıklığına uğramaktan hiç hoşlanmaz. Kıskançtır ve sevgisi dolu sağlam bir aile ortamında yasamak ister.

KADIN: Kur yapılmasından hoşlanır. Giyimine çok düşkün, şık biridir. Formda olabilmek için spor yapar. Onun için basari ve özel arkadaşlıklar çok önemlidir. Özgürlüğünü her zaman için korur ve geç yasta evlenmeyi seçer.

DOMUZ Yıllar

1935-1947-1959-1971-1983-1995-2007 Sert bir mizacı vardır ve düşünmeden harekete geçer. Kafasına bir şey koydu mu fikrini değiştirmek imkansızdır. Öfkesi korkunç olur, neyse ki uzun sürmez. Güçlü ve kararlıdır, ancak kin, intikam gibi kelimeler onun kitabında yoktur. Hoşgörülü ve keyfine düşkündür, sadık, samimi ve dürüst birinsindir. Görevine sadık olan Domuz burcu insani genellikle çok iyi yerlere gelir. Zaman çok saf olabilir. Finans alanında çok yeteneklidir, çok zengin olabilir. Aşkta partnerini çok fazla idealice etmeye eğimli olması sebebiyle çoğu kez hayal kırıklığına uğrar. Esine ise hiç acı çektirmez.

ERKEK: Sosyal bir tip olmakla birlikte (kulüplerden, derneklerden, kalabalık seyahatlerden ve kültürel aktivitelerden hoşlanır) yabani bir yanı da vardır. Dürüst ve cömerttir. Cinselliğe çok düşkündür.

KADIN: İş hayatında çok yeteneklidir; profesyonel kariyer için yaratılmıştır. Sevdikleri için hiçbir fedakarlıktan kaçınmaz, aşka inanır, yalana ve ihanete tahammülü yoktur. Bir ilişki sona erdiğinde gururu, ağlamasına ve yakınmasına engel olur.

EJDERHA Yıllar

1940-1952-1964-1976-1988-2000-2012 Birçok erdemi vardır. Canlı, coşkulu, iyimser, yeteneklerine güvenen biridir. Sıfırdan başlayarak çok zor hedeflere ulaşabilir. Keskin bir zekası vardır, mükemmellikten hoşlanır. Organizasyon yeteneği gelişmiş, diplomatik, dürüst ve samimi, bazen biraz saf biridir. Aşkta çok yoğun ve dürüst duygular besler. Hayranları çoktur ama o kolay kolay asık olmaz. Ailesine karsı çok cömerttir.

ERKEK: Güçlü, iyimser, vaktinin çoğunun evin dışında geçirmekten hoşlanan biridir. Müsrif ve kendini beğenmiştir, herselin kendi kurallarına göre yürümesini ister. Özgürlüğüne çok düşkündür. Evlilik hayatına pek yatkın olduğu söylenemez.

KADIN: Güçlü, otoriter, kendinden emin ve kararlı biridir. Erkekler üzerinde etki yapar. Cömert ve samimidir, özgürlüğüne düşkündür. Çevresindeki insanların saygısı ve beğenisini kazanmak ister. Hareketli ve dolu bir hayat sürer. Is hayatında pratik ve etkindir. Çok yoğun duygularla sever.

FARE Yıllar

1936-1948-1960-1972-1984-1996-2008 Çok zeki, girişken, çekici, konuşma yeteneği gelişmiş, dinamik, faal, dakik ve girişkendir. Aynı zamanda hırslı, meraklı ve huzursuz bir yapısı vardır. Çok kolay arkadaşlık kurar. Önsezileri gelişmiştir. Kıvrak bir zekası vardır. En zor durumlara bile kolaylıkla uyum sağlar. İdeallerine inanır, ailesine karşı çok koruyucu ve cömerttir. İlgili bir ebeveyndir.

ERKEK: Dengeyi, tutarlılığı arasa da hareketli bir yaşam sürer. Polemiğe girmekten hoşlanır ve alıngandır. İlişkilerini açıklık ve düzgünlük üzerine kurar. Hem eleştirel hem anlayışlı bir dosttur. Aşk onu daha huzurlu, sakin kılar.

KADIN: Çok pratik ve zeki, girişken, aynı zamanda romantik ve bağımsız bir kadındır. Doğal ve sade bir güzelliği vardır ve çok çekicidir. Herkesle anlaşır. Adalet duygusu çok gelişmiştir. Kendisine karsı gelenleri kolay kolay affetmez. Genellikle doğru erkekle evlenir, iyi bir ev sahibesi, sevecen bir eş ve anne olur.

HOROZ Yıllar

1933-1945-1957-1969-1981-1993-2005 Sosyal, çok yönlü, orijinal, egzantrik ve zekidir. Her zaman ilgi odağı olmak ister ve konuşma kabiliyeti sayesinde çoğu kez bunu başarır. Öte yandan zalim, sabit fikirli ve gerçekleri görmesini engelleyecek kadar önyargılı olabilir. Eleştirilmekten hiç hoşlanmaz. Çok çalışkandır, ancak yalnızca gerektiği zaman. Bir çoğunu asla sonuçlandıramayacağını bile bile yeni projeler üretmeye bayılır. Aşkta utangaç, temkinli, duygusal ve şefkatlidir, ancak gerçek duygularını gizlemeyi çok iyi bilir. Kendine uygun bir partner bulamayabilir. Genellikle karsısına güvenilmez ve kuruntulu kişiler çıkar.

ERKEK: Keskin bir gözlemcidir; gözünden hiçbirsek kaçmaz. Huzursuz, tatminsiz, otoriter, kendinden çok emin, daima hakli olmayı isteyen biridir. Uzun vadeli projelerden hoşlanmaz. Aşkta sadık olmamasına karsın evliliğe inanır, çocuklara deli olur. Sevilmeye ihtiyacı vardır.

KADIN: Evin dışındaki görevleri ile es ve annelik rollerini hayranlık duyulacak bir basarıyla yürütebilir. İletişime açık, zeki, düzenli, planlı biridir. Büyük duygusal çıkışları vardır. Sorumluluklarının bilincinde ve kıskançtır, isine karışılmasından hoşlanmaz.

KAPLAN Yıllar

1938-1950-1962-1974-1986-1998-2010 Çok çekici, karizmatik ve otoriter bir kişiliğe sahiptir. Gururlu ve bağımsızdır. Doğuştan fatihtir: girişken, asi, hırslı ve çoğu zaman tehlikeli bir fatih. Olağandışı bir canlılığa sahiptir. Hak ettiği başarıya çoğunlukla kavuşur. Aşkta içgüdüsel, tutkulu, kıskanç ve sahiplenici, bazen acımasız, biraz yüzeyseldir. Çocuklarına çok düşkündür.

ERKEK: Aktif, enerji dolu ve huzursuzdur; maceradan hoşlanır. Arkadaş ilişkilerinde dürüst ve cömerttir. Eş olarak ise biraz zordur. Eş seçiminde çoğunlukla hata yapar ve kolaylıkla boşanır. Sadık olmadığı gibi kıskançtır. Ağlayan kadınlara tahammül edemez.

KADIN: Evin dışında birçok ilgi alanı vardır. Modayı çok yakından takip eder, şıktır, beğenilmekten hoşlanır. Bağımsız ve saldırgan, huzursuz ve atılgandır, sıradan aşklardan nefret eder. Erkekle eşit fırsatlarda bir ilişki ister. Kaplan kadınını elde etmek zordur.

KEÇİ Yıllar

1931-1943-1955-1967-1979-1991-2003 Sevgi dolu, sevimli, özenli, kibar, cömert ve içtendir. Hoşgörülüdür, her isi yordamına göre halleder. Randevularına sadık değildir ve dakik olduğu söylenemez. Hırslıdır, artistik ve yaratıcı yönleri gelişmiştir; hayal gücü geniştir ve yasam dolu bir insandır. Anlayışlıdır, rahatına ve sağlığına düşkündür, öte yandan şartlara uyum göstermesini de bilir. Ne var ki mücadeleci yönü zayıftır ve fazla pasif olabilir. Güvenli ve huzurlu ortamlara ihtiyaç duyar, çatışmanın her türlüsünden nefret eder. Mutluluğu için aşk ve ailesi çok önemlidir. Çok fazla romantik ve hayalperest olan Keçi insani her zaman büyük aşk arayışındadır ve partnerine fazla yaslanmaya meyillidir.

ERKEK: Ebedi çocuktur, havai ve sorumsuzdur ve annesine çok düşkündür. Tembeldir; bir es ve baba olmanın gerektirdiği sorumluluklar onu korkutur. Bir kez söz verdi mi, ona sadık kalır. Mizah ve eğlenceden çok hoşlanır, ilgi çekmek ister ve özgürlüğü çok sever.

KADIN: Son derece dişidir, kedi gibi değişken ve kaprisli tavırlarıyla erkekleri cezp eder. Dağınık ve düzensizdir, ama son derece bakımlı ve hoştur. Aşkta korunma ve güvenliğe ihtiyaç duyar, kur yapılmasına bayılır. Hayal kırıklığına uğrayacak olursa esine karsı buz gibi davranmakta tereddüt etmeyecektir.

KÖPEK Yıllar

1934-1946-1958-1970-1982-1994-2006 Görev bilinci son derece gelişmiş olan Köpek burcu insani sadık, dürüst, adil ve kararlıdır - tüm bu meziyetlerinin de farkındadır. Ne vaki ilk bakışta farklı bir görüntü çizer. Hassas ruhunu ve asaletini soğuk, alaycı bir maske altına gizler. Çok zekidir ve mizah duygusu gelişmiştir. Kendinden daha zayıf olanlara hamilik etmesiyle takdir ve saygı toplar. Daima yardıma hazırdır, ancak takdir edilmemek onu derinden yaralar. Çin horoskopunun en sevimli tipleridirler. Aşkta çok vericidir ve abartmayı sever. Güvensizliği, sevme kapasitesinin önündeki en büyük engeldir.

ERKEK: Hayal edilebilecek en sadık estir, fakat sevgisini göstermeyi bilmez. Açıklık ve netlik arar, özel hayatına girilmesinden hoşlanmaz. Aşkta son derece koruyucudur, iletişimcidir; karsısındaki kişiden güven ve anlayış bekler. Koruyucu, evhamlı ve sert bir baba olur.

KADIN: Çok güzel ve dişidir. Yumuşak baslı, duygusal, son derece hassas ve sakin bir kadındır. Kendisine değer verildiğini hissetmeye duyduğu ihtiyaç yüzünden mevki sahibi erkeklere zaafı vardır. Es olarak içten ve sadıktır.

MAYMUN Yıllar

1932-1944-1956-1968-1980-1992-2004 Hayat dolu, sosyal, uyumlu, hayal gücü kuvvetli, meraklı ve yasam sevinciyle dolu bir insandır. Dışardan bakıldığında açık, nazik ve dost canlısı görünse de, gerçekte oldukça inatçı ve hesabidir. Keskin bir zekası, ince bir mizah anlayışı vardır; meraklı ve fesat olabildiği gibi, her zaman samimi de değildir. En karmaşık durumlardan ustalıkla sıyrılmayı bilir. "Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır" sözü Maymun burcu için söylenmiş gibidir. Dürüstlük, diploması ve özgürlük tutkusu, en olumlu özellikleridir. Aşk hayatında tatlı ve bağışlayıcı görünüşünün altında kararsızlık ve havailik gizlidir. Olgunluk çağında ailevi yaşamında gerçek huzuru bulacaktır.

ERKEK: Karmaşık, orijinal, bireysel bir tiptir. Kelime oyunlarına ve imalara bayılır. Şık ve zarif olmaktan büyük keyif alır, lüksü sever. Pek çok yeteneği olan, kültürü ve dost tavırlarıyla ilgi çeken Maymun erkeği, bos oturamaz. Basından çok sayıda aşk macerası geçse de, aslında aradığı derin değerlerdir.

KADIN: Hem ruhen, hem bedenen daima genç kalan Maymun kadını çok meraklıdır, herseli öğrenmek için tükenmez bir arzu duyar. İlgi çekici ve büyüleyici biridir ve fark edilmemesi neredeyse olanaksızdır. Teşvik edici, fakat kıskanç bir partner, şefkatli, yumuşak ve çok özenli bir anne olur.

TAVŞAN (KEDİ) Yıllar

1939- 1951-1963-1975-1987-1999-2011 Sakin, huzurlu bir hayat sürmek ister. Kontrolünü çok ender kaybeden, nazik, sakin, temkinli biridir. İş hayatında başarılıdır. Çevresindekilerle uyum içinde yaşamak için bir çok şeyi de kabullenebilir. Ticarete yatkındır. Lükse bayılır, rafine ve parlak bir hayat sürmekten hoşlanır. Arkadaş çevresinde çok sevilir. İyi bir ev sâhibi ve konuktur. Aşkta büyük tutkuyu değil, sevecenliği ve ona güven duygusu verecek bir evliliği arar.

ERKEK: Şık, biraz ben merkezci, sosyal, barışçı, zeki ve gerçekçi biridir. Önsezileri gelişmiştir. Yaşam stilinin çok kişisel olmasını ister. Kendine pek güveni yoktur. Aşkta fazla sahiplenici ve asabi olmayan bir eş arar.

KADIN: Espri anlayışı çok gelişmiştir. Neşeli bir karakteri vardır, fedakarlıklar ona göre değildir. Hoş bir yaşam sürmekten hoşlanır. Aşırı duyarlı, romantik, sevecen biridir. Eş seçiminde biraz hesapçıdır.

YABAN ÖKÜZÜ Yıllar

1937-1949-1961-1973-1985-1997-2009 Sükunet ve barışı sever. Hayatta ağır ve emin adımlarla ilerlemeyi ilke edinmiştir. Hiçbir engel cesaretini kıramaz. Sabırlı ve inatçı, oldukça muhafazakardır. Parayı ve rahatlığı sever, maceradan hoşlanmaz. Modayı takip etmez. Yalnız kalmaktan hoşlanır, iş yapmaktan kaçınmaz ve yorgunluğa dirençlidir. Nazik, arkadaş canlısı, sadık ve sorumluluk hissi gelişmiş bir insandır. Aşkta samimi ve düzdür. Aile yaşamını sever ve ailesinden hiçbir şey esirgemez.

ERKEK: Saygı duyulmaktan hoşlanır. Bir kadına bağlanmadan önce artıları ve eksileri iyice değerlendirir. Fazla tutkulu ve girişken değildir. Aşk onu utangaç bir delikanlı yapar.

KADIN: Çok nazik, düzenli, hassas, kararlı bir kadındır. Organizasyon yeteneği çok gelişmiştir. İstediği her şeyi de elde eder. Çok dişi bir stili vardır, ama ölçülüdür. Eşinin gölgesinde yasayabilir. Çok iyi bir eğitimcidir. Çocuklarına karşı hem sevecen hem biraz katıdır.

YILAN Yıllar

1941-1953-1965-1977-1989-2001 Sakin, soğuk görünürler ama gizemli, mantıklı ve çok çekici kişilerdir. İnce zevkleri olan, entelektüel yapıda bu kişiler övülmekten çok hoşlanır ve ona sadıkça hizmet edenlere karsı cömert davranır. Düşmanları, rakiplerine karsı acımasızdır. Aradan yıllar geçse de intikamını alır. İmkanlarını çok iyi bilir. Sessiz. Sabırlı, kuşkulu ve altıncı hissi kuvvetlidir. Fazla efor sarf etmekten hoşlanmaz, rahat, sakin bir hayattan hoşlanır. Aşkta pek sadık değildir, ama esinden mutlak sadakat bekler. Kıskanç ve sahiplenicidir.

ERKEK: İçine kapalı, çevresinde olan bitene dikkatli, istediğini nasıl elde etmesi gerektiğini bilen biridir. Hedefleri basit ve pratiktir. Hırslı ve çok dürüst, tembel ama fikren çok aktif Yılan erkeği sürekli pohpohlanmak ister. Zeki, klan ve gölgede kalmayı kabullenecek bir kadın arar.

KADIN: Basarili erkeğin ideal esidir. Doğru kişiye karsı çok vericidir. Çekici, soğuk ve vakurdur, karsı cinsi hem çeker hem iter. Aşk onu neşeli, canlı kılar, biraz kıskanç ve sahiplenici, aynı zamanda çok kuşkucudur.

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: HATİCE, 01.05.2010, 20:36 (UTC):
Bu bölüme kimse yorum yapmamış.tek meraklı benim demekki.ama tahminler gerçekten tutuyorBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 54456857 ziyaretçi (138776972 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)