Cin Carpmasi Nedir ve Cin Nasil Cikarilir?
 

Cin Çarpması Nedir ve Cin Nasıl Cikarılır?

Cin ve şeytan çarpmasının bariz belirtisi, kişinin hareketlerinde gözle görülür bir bozulma ve rahat yürüyememesi gelir. Adımlarında ve konuşmalarında dengesizlik olur. Söyleyeceklerini birbirine bağlamada güçlük çeker. Sözlerinin arasında mantıklı bir anlam ilişkisi kuramaz.

Çarpılma, insanın yapmak istediği ya da düşündüğü bir hususu sağlıklı bir şekilde idrak edememesidir. Bunların bazıları başka hastalıklarla benzer belirtiler gösterebileceği gibi bazıları da kendine özgü çok farklı belirtiler gösterir.

Cinlerin insanları çarparak sara nöbetine sokmaları, çoğunlukla öfke ve cezalandırma gayesiyle olur. İnsanlardan bazıları cinlere eziyet edebilir ya da cinler, onların kasten eziyet ettiklerini düşünürler. Kişi, farkında olmadan cinlerin üzerine küçük su dökebilir ya da kaynar su boşaltabilir. Ya da farkında olmadan cini öldürebilir. Bu da bilmeden cinin bulunduğu yere ağır eşya koymak, taş koymak ya da yüksekten düşmek gibi nedenlerle olur. Özellikle kırlarda deliklere tuvalet yapmamak, özellikle tuvalete, hamama ve benzeri yerlere girerken besmele çekmek, yılan, akrep, siyah kedi ve köpeğe zarar vermemek gerekir. Yılan, akrep, siyah köpek öldürülebilir; ancak yaralı bırakılmamalıdır.

Büyüklerimiz, bu tür olayların yaşandığını bildikleri için çöplük kenarından geçerken, açığa tuvalet yaparken, sıcak kül ve sıcak su dökerken "Destur" denmesini hep tembih ederlerdi.

YAŞANMIŞ BİR ÖRNEK

Şeyh Ebu Bekir Cabir'in anlattığı yaşanmış bir olay:

“Şadiye isminde bir ablam vardı. Çocukluğumuzda bir gün evin alt tarafından çatıya, ucunda sepet takılı iple eşya taşıyorduk. Sepeti yukarıya çekerken ablam da çekmek istedi. Fakat ağırlığına dayanamayıp çatıdan düştü. Düştüğü yerde bir cin bulunuyormuş. Cinin canı yanmış.

Cin, ablamdan intikam almaya başladı. Her hafta 2-3 kez uykuda geliyor ve onun boğazını sıkıyordu. Zavallı ablam bu acıya dayanamayıp havalara zıplıyordu. Cin, ancak ölü gibi nefessiz kaldığında bırakıyordu.

Bir keresinde ablamın ağzından bu işkenceyi ablamın canını yaktığı için yaptığını söylüyordu. Cin sadece uykuda geliyordu. Yıllar geçiyor ve cin ablamın yakasını bir turlu bırakmıyordu. Zavallı ablam, bu acıları yaşayarak 10 yıl sonra yine cinin boğazını daha fazla sıkmasıyla çırpınarak son nefesini verdi. Bu olayı bizzat gözlerimle görerek yaşadım.”

CİNİN GELİŞİ NASIL ANLAŞILIR?

Cin eğer hastanın içinde ise şu alametler zuhur eder:

  1. Cin bağırmaya başlar, sızlanır, çığlık atar, acı çeker ve kişinin ağzından konuşur.
  2. Hasta sağa-sola sert bir şekilde bakmaya başlar ya da ellerini gözlerine kapatır.
  3. Bakışları donar ya da şiddetli bir şekilde açıp-kapar.
  4. Vücudu titremeye başlar, sağa sola döner.
  5. Hasta bayılır ve cin hastanın dilinden konuşur. Bazen de cin adını söyler.

CİNİN ÇIKIŞINDA GÖZETİLMESİ GEREKENLER NELERDİR?

Cin el ya da ayak parmağından, ağızdan ya da burundan çıkmalıdır. Göz, karın ve benzeri noktalardan çıkmasına izin verilmez. Bedenden çıkmadan önce "Esselamu Aleykum" demesi talep edilir. Hasta okunan ayetlerden etkilenir, sağa sola titrerse cinin hala bedende olduğu bilinmelidir.

CİN BEDENDEN ÇIKMAKTA DİRETİRSE NE YAPMALIDIR?

Ayetel Kursi, Yasin Suresi, Saffat Suresi, Duhan Suresi, Cin Suresi, Humeze Suresi, A'la Suresi, Kafirun Suresi, gibi cinleri rahatsız ettiği bilinen Kurân Sureleri okunur.

Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: bir dost, 10.12.2019, 13:29 (UTC):
Arkadaşlar bende de 4 tane olduğunu ve bir tanesinin hristiyan olduğunu bir hoca dile getirdi.. okundum bir hocaya, rüyalarım daha da kötüleşti üzerimde 3 tane muskayla dolaşıyorum yalnız bu sorunu hocaların değil kendimin çözebilmesi lazım diye düşünüyorum çünkü kurtuluyorum beni tekrar buluyorlar 1 seneden fazladır namazı bırakmıştım,şimdi play store da esmaül husna nın zikir saatleri ile ilgili bir program var onu telefonuma yükledim hergün merih vaktinde EL MÜNTEKİM okuyorum 630 tane hergün düzenli okumak gerekiyor ve rüyalarım düzelsin diye 1-2 gündür başladım EL VELİ günde 1000 tane namaz kılamıyordum şuan tekrar kılmaya başladım henüz üzerimden atamadım ama korkum bayağı azaldı diyebilirim sizde isterseniz bir deneyin belki faydalanırsınız bu isimleri ben araştırdım kendime bunları uygun gördüm sizde araştırın inanın çaresiz değilsiniz derdi veren dermanını da vermez mi ..Selamete ermeniz dileğiyle....

Yorumu gönderen: Sirac, 21.12.2017, 00:34 (UTC):
Cinlerden muzdarip olan kardeşlerim varsa onlara müjde bir metod soyliyecem cinlerin cani fena yanacak ve kaçacak delik arayacak buna hasta kişi de şahit olacak inşaallah

Yorumu gönderen: İbrahim Zavlak, 27.07.2017, 12:43 (UTC):
Tüm yorumları başından sonuna kadar okudum. Arkadaşlar Allah'a güvenin. Allah'a sığının. Bırakın hacıyı hocayı kendinizi Allah'a bırakın. Allah bizimle ve her an yanımızda, şah damarımızdan daha yakın. Belki de başımıza bu tür olayların gelmesi (şüphesiz Allah'ın izniyle geliyor) Allah'ın size kendini buldurmaya çalıştırmasıdır (doğrusunu Allah bilir). Sabah akşam Allah'ı zikredin. Veysel Karane zikrini internetten araştırmanızı öneririm. Allah ile aranızdaki tüm aracıları kaldırın, kaldırın ki kendinizi keşfedin. Allah'a sığınınca cin denilen mahlukatın size hiçbirşey yapamayacağını farkedin.

Yorumu gönderen: kadir, 29.01.2017, 14:11 (UTC):
arkadaşlar bu konudan muzdarip o kadar çok insan var ki sayısı belli değil...rukyeciler ve işin ehli insanlar insanların %80 inde var diyorlar..Bu yazıyı okuyanlar bile kendilerini kontrol etsinler,mutlaka belirtilerini bulurlar...mesala: kalabalık ortamdan sıkılanlar...baş omuz,sırt bölgesi,bacaklarında ağrı olanlar...aynaya gece bakmakta zorlananlar...eşiyle sebepsiz kavga,sıkıntı,soğukluk yaşayanlar...işleri hep ters gidenler,kuran okunan yerde sıkılan,bunalanlar (elinde olmadan),namaz kılmakta zorlananlar,gece uyku sorunu olanlar,uykuda sıçrayanlar...agresif,gergin olanlar...özellikle eşine,çocuklarına karşı...aklına sapkın fikir ve düşünce gelenler...midede problem olanlar...banyo tuvalette korkanlar veya çıkmak istemeyenler...abdest ve namazda sürekli vesvese gelmesi....
tüm bunlar, belirtiler onların bedendeki belirtilerdir. AMA Allah ın izniyle çözümü de vardır..maneviyatın güçlenmesi lazımdır...öncelikle abdest alıp youtubeden rukye ayetlerini açıp kulaklıkla yükses seste en az 20 dk dinlemek lazım...rukye ayetleri büyü sihir,nazar,cin,haset,yakma ayetleri gbi vardır...bunları sırayla dinleyip vucudun tepkisi ölçülmelidir...titreme,ağlama ,bunalma,gözyaşı gibi tepkiler olur
bunlar dışında ezan sesi dinletilmeli,cin suresi dinletilmeli...mutlaka rahatsızlık olacaktır...
ondan sonra tedavi için rukye ilmiyle ilgilenen kişilerden yardım alınmalıdır...
Yorumu gönderen: Saffiye, 13.01.2017, 01:06 (UTC):
Merhabalar ; geçmişte hatrı sayılır bir başarım vardı(en iyi üniversitelerin birinde mühendislik okuyordum) ve ailemin maddi durumu çok iyiydi...Bir gün komşumuzu kapımızın iç kısmına tuz dökerken yakaladım ve seyrettim ...Ayrıca kendimde siyonizmle alakalı (dünya su rezervlerini parselleme) araştırma yapıyordum.Ailem komşumuzun yaptığını onemsemedi...Babamın işleri tepetaklak oldu. Ben ve kardesim rahatsizlandık...Evimiz karadumanlarla kaplandı...Bilgisayarın basina geciyordum yazi yazmaya ellerim dizimde Pc de yazilar çıkıyordu öğrencim şahit! Bir komşumuzda otururken kadın birden durup bana sen Saffiye değilsin deyip odaya kitledi ve polisi aradi maksatli oldugunu düşünmüyorum...iste o gün Ayetel Kursi okudum ve binayı ne kadar insan varsa bosaltti...Binada lokal deprem olmuş. Kadın titreyerek ne yaptin dedi dedim Ayetel Kursi! Ruyamda Peygamberimiz SAV Allah CC isimlerinden bir isim yazılı altından bir taç taktı "Cebbar".(Zor bayag zor zamanlar atlattim. Yemeden icneden kesildim yedi gun yedi gece aralıksız basimda Kuran-i Kerim okunmuş ...)( Ne anlama geldiğini anlamaya calisiyorum...Basir ,Semi...Gören ,Duyan manasına gelmesine ragmen Allah CC ya ait bir ismin tecellisinin insanda olmasina tasavvuf ehli olabilir derken, bazi hocalar şirk kabul etmis ...muallak gibi...) Nisan yağmuruyla ilgili bir Hadis-i Şerif i uyguladim...Evimizde kiyafetlerimiz yandi ve buyuk bir yangını zor söndürdük itfaiye çağıracaktik...Şimdi namaz kilamuyorum. Sorunum budur. Ne zaman kilsam rahatsizlanuyorum. Her yer bembeyaz oluyor 99 ismin bazilarini ve kapilar goruyorum...secde aninda...tabii sonra da rahatsizlaniyorum...Okuduklarim INANMAK eyleminin beynin bir noktasindan kaynaklandigini ve inanmayanlarda beynin bu kisminin olmadigini ortaya koymus . Peki yasadiklarim ki dumanlar ,ateş benzeri varlik, pc nin göz hareketiyle yazi cikarmasi, kendimden gectigimde vucuduma dokunan komsularimin kol tuylerinin kül olmasi...sadece benim yaşadığım veriler olmamasina ragmen komşularim arkadaşlarım sahit...Tum inananlari basta Peygamberleri hasta kabul eden bu duzeni toplu olarak Yaradan a sevk ediyorum...Bir inanan olarak bu varliklarin kanda ve beyinde bazi kimyasallari tukettigini düşünüyorum oyle ki bu durumdan muzdariplere ilac olarak verdikleri kimyasallari Hz Musa AS a Cebrail AS in verdigi madde karisimi olabilecegi kanaatindeyim...Arastiriyorum bulgular yildizlarin bu ilac olarak verilen maddeler elementler bittiginde kendilerini infilak ettirdikleri yönünde...Peki yildizlar kimlerin ugrak yeri?...Öyle böyle imtihan oluyoruz şu bir gerçek ki kötülük adına iş görenler...ahireti uzak sanmasin!Son olarak Ayetel Kursi,Bakara Suesi,Felak&Nas Sureleri ve Nisan yağmuru...Arti ben Haşr Suresini de ayri bir severim! Selamlar...Allah CC 'ya emanet olun...

Yorumu gönderen: Rüzgar , 12.01.2017, 08:34 (UTC):
cin musallatı olup olmadığını anlamak için bazı sureler var.saffat suresi tarık suresi falan onları dinleyin veya dinlettirin.hal ve hareketlere göre olup olmadığını anlarsınız.ben dinlediğimde biraz canım yanmıştı ama bir süre sonra alıştım.çünkü o sureler cine zarar veriyor

Yorumu gönderen: Çaresiz , 10.01.2017, 21:43 (UTC):
Meraba arkadaşlar. Bende eşimden muzdaribim.kendi kendine sessiz bir şekilde konuşuyor sağına soluna bakar,hızlı hızlı yürür ellerini ovalar tuvalete ve banyoya girdimi çıkmak bilmez 10senelik evliyim benden çok uzak duruyor normal eş ilişkisi yok bizde. Ellerini yıkarken ağzını yüzünü yamultup suda ellerini sıkar. Ama buna kendisi asla inanmıyor.bir hocaya gidelim doktora gidelim diyorum asla gitmiyor. Şu anda bende iyice soğudum ondan boşanma derecesine geldik. Anne babası inanmıyor görüyorlar yaptıklarını ama onun huyu deyip gülüp geçiyorlar. Bunlar beni daha çok uzuyor. Artık benim psikolojim bozuldu. Sizce cinle alakali bir durum varmıdır ne yapmalıyım akıl verin nolur.

Yorumu gönderen: Rüzgar , 09.01.2017, 19:18 (UTC):
bu sorunun tek çözümü rukye.gerçek ve işinde ehli birinin rukye yapması lazım.veya onları görmezden gelip hayata devam edeceksiniz.ben daha tedavi olamadım. öyle yaşayıp gidiyorum.insanlarla sürekli aramı bozuyorlar.herkesle düşman oldum nerdeyse.beni sürekli yalnız bırakmaya çalışıyorlar.amaçları bizi öldürmek değil.bizi intihar ettirmeye çalışıyorlar .bu oyuna gelmeyin

Yorumu gönderen: Tugce, 29.12.2016, 19:42 (UTC):
Önceleri yakma morarti siyah gölge duman ses kabus olarak rahatsız ediliyordum sonrasiysa hiç susmayan ve benimle konuşan iç ses oldu belki bir kişi belki fazlası buda azaldı simdilerdeyse hep insan yada yaratık suretleri yansımaları görüyorum çirkin suratlar falan çok dualar okudum çok araştırdım gitmediler azaldı sadece yaptıkları korkmuyorumda eskisi kadar ama hep benimle olduklarını biliyorum çok fazla düşmanım var eften püften büyü yapıyorlar bana rüyalarımda yapan kisiler hep gösteriliyordu son zamanki ruyalarimdaysa çocukluğumdan bu yana içime cin girdiğini görüyorum hep vücudumun dermani yok bacaklarım güçsüz kelimelerim anlamsız iradem zayıf hep isteksiz ve yorgunum tüm çaba ve emeklerinin sonu hep hüsran hep dua ediyorum zikri namazı bıraktım dönmek istiyorum. Eski hayatımı çok özlüyorum yani sağlıklı ve güçlü olduğum zamanları. Allah seytandan ve seytanlasmis insanların şerrinden beni ve tüm inananları korusun.

Yorumu gönderen: hasan, 11.12.2016, 20:17 (UTC):
selam panyo yaparken çırık çıplak banyo yapmayın edep yerlerinizi örtülü şekilde banyo yapın bu nun faydası olabilir bende faydası oldu oyüzden söylüyorum tuvalete fazla durmayın her işte besmele çekin tuvalete girmeden önce bile besmele çekin allah yardıcımız olsun

Yorumu gönderen: Onur kaya , 26.11.2016, 19:06 (UTC):
Bir kağıda ayet-el kurs iyi yazıp yatmadan bir fatiha üç ihlas bir felak bir nas süresini okuyun yatarken kağıda yazdığınız ayet-el kurs iyi yastığın altına koyun yatın

Yorumu gönderen: Burcu aygun, 09.11.2016, 09:50 (UTC):
Ben yıllardır cinlerle yaşayan bi insanım gitmediğim hoca kalmadı lakin gitmediler yahudi benimkiler halende uğrasuğrasiyorum gitsin diye

Yorumu gönderen: Hatice , 20.10.2016, 08:05 (UTC):
Rabbim bu hastalığa düşene şifa versin korktuğunuz zaman ayetel kursi okuyun her zaman kuran okuyun

Yorumu gönderen: İslam , 15.09.2016, 06:11 (UTC):
Arkadaşlar herşeyi unutun ilk önce diyin ki ben Allah'a inanıyorum ve o beni yarattı derin derin nefes alın verin çünki her şey bi kadar ve yaptığınız şeyler çok önemli sakın yanlışa düşmeyin çünki yaptığınız en ufak yanlış size kötü mal olur siz kiminle muhattap sanız emin olun ki o da sizin le muhattap olur sakın unutmayın Allah onu anan ve ona itaat eden hiç bir kuluna acı verenleri cezasız bırakmaz biraz sabır ve sadece Allah <3

Yorumu gönderen: Fatoş , 05.09.2016, 13:01 (UTC):
Sevimli bana ulaşabilir misin

Yorumu gönderen: sevimli, 16.08.2016, 19:30 (UTC):
hakan kardeşim, ben seni anlıyorum. Bende de namaz kılmaya başlamamla başladı.Önce leş kokusu patlamaları oldu evde. olup aniden de geçiyordu. Sonra ben ev temizlensin diye Ayet El KÜrsi okudum 200 er tane, 2 gece okumanın sonunda sabaha karşı üstümde birşeyin örtüyü çektiğini hissettim, o çekti ben çektim, yarı uyanık yarı uykuda,dilim zor dönüyordu, ayet el kürsi okudum. son kelimeye kadar çekti pikeyi üstümdeki...hüvel aliyyül azim dediğimde bırakmıştı. bundan sonra ise geceleri uyutmadılar, sesler evde, ışıkların sönmesi, tv nin kapanması, yardım istemek için aramak istediğimde telefon rehberimin yokolması, telefonu kapatıp açınca son çare düzeldi de arkadaşlarımı arayabildim tabi rehberden ismi de silinmişti arkadaşımın. Messenger dan ulaşabildim... Baktım geceleri uyuyamaz oldum işim gücüm dağılacak bir hocaya gittim, hocaya gittiğim gün ağırlık hissi berbattı. ve o gün vücudumda yanmalar başladı. noktasal yanmalar, şimdi resmen sigara söndürüyorlar gibi. hocayı aradım hocam hani üstümden almıştın ama iyi değilim artarak devam ediyor diyince hata yapmışsındır dedi. ne hatası hocam dedim ...Tuvalete yanlış ayakla gitme lavabaoya tükürme konusunda dedi .Hocam dedim ben yanlış yapmadım. başkası musallat olmuştur o zaman dedi kapattı. Allah allah , yani bende 3 cinlik kontenjan var, biri gitti, boşaldı diye, yerini hemen dolduruyorlar mı dedim...Espri de yaparım yani, bu kadar mantıksız olmasınlar onlar da...Herneyse anladık ki, bizde 3 varsa , hoca da yoladı ya 4 ya da 5 olduk..Tabrikler. Bir daha neymiş hoca moca yokmuş. Evde tabletten kuran okutuyorum , devamlı yasin başa dönüp dönüp okuyor. okunurken sorun yok...Bugün işyerinde bile telefondan kulaklıkla dinledim gene sorun yok. kulaklığı çıkardım dışarı çıktım işyeri komşularıyla sohbet ediyorum nasıl yaktılar gene, acısı resmen beynimden çıktı. Bu böyle ne kadar sürecek bilmiyorum ama hocadan yadigar cin en berbatı sanırım çünkü hocadan sonra yanmaya başladım. Bazen sigara yanığı kadar, bazen daha büyük bir alanı yakıyorlar, bazen de kılıç saplıyorlar gibi sanki ışın kılıcı, ama canımı çok yakıyorlar. Bir tek okunan dualar azalttı sıkıntılrımı...Onun dışında bir çare bulamadım. O da geçici, duayı kapatınca yeniden başa sarıyor herşey. yardıma ihtiyacım var gerçekten...şimdiden tşkler...

Yorumu gönderen: emrah kuzucuoğlu, 31.07.2016, 09:46 (UTC):
onlardan korktuğumuz ve kabul etmediğimiz sürece bu olaylar devam eder... her canlıyı Allah yarattı diye sevmeliyiz kötü olsalarda. biz seersek olarda sevmeyi öğrenir ve zarar vermeyi bırakırlar. yılan akrep aslan bile sevgiyle eğitilirse zarar vermiyor... eğitim para için olursa vahsiyat doğar... eğitim ancak geçinmek için sevgi için allah için olmalı. hiçbir canlıyı cin şeytan da olsa paradan daha çok sevmeliyiz. rabbimiz bu yüzden dünya malına değer veren beni ve cennetimi bulamaz demiş...

Yorumu gönderen: esma, 21.07.2016, 08:53 (UTC):
benimde bir arkadaşımı cin çarptı

Yorumu gönderen: Constantine , 17.07.2016, 23:36 (UTC):
Neredeyse bütün yorumları okudum , bilen bilmeyen ne varsa yazmış... Cin vücüdü terk edebilirmiş? ;))) arkadaşlar öyle birşey yok kesinlikle ve kesinlikle öldürülmesi gerekir ki. Madem vücüttan çıkıyor , bilgili bir insan cini yakalayıp konuşturmaya başladığında cin isterse çıkıp gidebilir , madem çıkabiliyor :)) neden ölümü beklesinler değilmi siz olsanız beklermişiz ? Bakın arkadaşlar kaç tanesini yakaladım öldürdüm adamların dediği şu , bu bedenden çıkış yokkkkk... Kimse kimseyi kandırmasın , yok Rukye yap geçer şu suyu iç bilmem ne , hepsi para tuzağı sakın sakın yaptırmayın , Muska takıp şirke düşmeyin... Muska iyi gelir diyenlere de şunu söyleyim bilgisayara kurani Kerim'i indirin ve usb ye atıp boynunuzda taşıyın ;) aynı sistem :)) rabbim sizlere ve hasta olan tüm müslüman kardeşlerimize yardım etsin..

Yorumu gönderen: ahmet, 26.06.2016, 07:42 (UTC):
selamünaleyküm ben ahmet daha iki yıl önce rüya gördüm bi ormandayım falan siyah çarşaflı kadınlarıgördüm tenleri beyazımsı morumsuydu gözleri falan çok farklıydı heracıdan her noktaya bakıyordu birisi bana bakıyordu ve birden saldırdı bana bana acı cektirmek istiyordu uyandım ağlayarakrüyam bitmişti falan gözlerim açıldı odaya baktığımda etrafımdalar hepsi gözlerim doldu konuşamıyordum allahtan annemler babaanemler uyanınca birden hepsi kayboşdu sonra diyarbakırda bir hoaya gittik çok iyi bir hoca para falan isteymiyo muska yaptı falan muskaları takıyorum hiç korkmuyorum boşver artık muskasızda gelse korkmam hiç bişey yapamıyosanız allahüekber diye bagır ben öyle yapıyorum hala bazen gerçekmiş gibi rüyalarıma giriyolar sevdigim insanların kılıgına giriyor bende rüyada bile bagırıyorum allahüekber rüyaysa eger neden allahüekber diyorumki bilinçaltı ile ilgiliyse benim o kelimeyi herdefasında kullanmam normall bişey degill onlar var bilim dünyası bile onların nerede oldugunu araştıramıyo bile bulmak imkansız sizce bana bulaşan cinmi
ney

Yorumu gönderen: Hüseyin , 24.06.2016, 07:27 (UTC):
3 5 gün içinde bunu senden almaya gelecekler sakın çıkarma boynundan demiş hoca ve su falan okumuş esinede şöyle sana hergün sen uyumadan dua okusun esin peygamber ocağında duası kabul olur demiş benim asker olduğumu soylememislerdi hocaya eve gidiyor lar aradan 2 gün geçiyor akşam saat 10 11 gibi tlfnda konuşuyoruz eşimle biraz duraksadi ve ağlamaya başladı geldiler diye bağırıyor annesi kardeşi yanında tlfn açık bende bi yandan duyuyorum bi yandan dua okuyorum anne beni goturecekler yardım edin anne gözümü oyacaklar diye bağırıyor bu 10 dakika falan sürdü daha sonra normale döndü ve gözü kanlanmis dizi ve vücudunun bazı bölgelerinde morluklar olmuş ne oldu dediğimde siyah giyinenler geldi muskayı almak istediler beni duvardan duvara vurdular ellerini gozumün içine soktular dedi daha ben eşime besmele çekmeyi alıştırdım kuran okuyamıyor namaz kilamiyordu ezan sesi duyunca urperiyordu daha sonra kendisi dua etmeye başladı ben teselli ediyordum sen çok güçlüsün bırakma kendini allah de sabır et dua okumaya çalış diye iyileşmeye basladi eşim hocaya tekrar gittiler eskisinden iyisin ama tetikte bekliyorlar seni boşluk arıyorlar sende buldukları an götürürler seni demiş evlenmek istiyorlarmış eşimle cinler bu olay 1.5 sene önce oldu şimdi çok şükür iyi bazen sıkıntıya düşüyor ama çabuk topluyor kendini eşim seyyitdir ve rüyasında gördüğü iyi veya kötü şeylerin çoğunluğu gerceklesir sizinde yorumlarınızı alabilirmiyim arkadaşlar tesekkurler.

Yorumu gönderen: Hüseyin , 24.06.2016, 07:18 (UTC):
Arkadaslar bende eşimde olan bi rahatsizligi paylasacam ben 2 senelik evliyim eşim güzel bi bayan çocukluğundan gelen biraz hurcinlik var eşimde biz sürekli kavgalar etmeye başladık hiç olmadık yere eşim sesinin çıktığı kadar bağırıyor kendini tokatlayip dovuyordu ben askeri personelim sürekli eşimin yanında olamıyorum görev icabı eşim uyku sorunu çekiyordu gece uyuyamıyor elleri ayakları uyuşuyor ve sürekli ağlama hissı duyuyordu rüyalarında sürekli boş bi mezar ve 4 5 tane siyah giyinmiş kadınlar ve erkekler görüyordu nefessiz kalmış gibi irkilerek uyanıp bsy yokmuş gibi tekrar uyuyordu ben içimden ayetel kursi nas Felak okurdum o uyurken ellerini ağzıma goturup kapatırdı okuma der gibi bir gün rüyasında kötü yüzlü pislik birini görüyor elleri ters sakalı 2 karış varmış ve dokunmaya çalışıyormuş daha sonra durum iyice kötüye gitmeye başlamıştı kırşehir kamanda böyle hastalara şifa veren allah için bunu yapan bi hocaya götürdüler eşimi hoca kafasini kaldırıp eşime bakmadan bütün herşeyi söylemiş korkudan ve guzelliginden musallat olmuşlar rüyanda gördüğün şeyin ayaklari nasıldı demiş ayaklarını görmedim demis eşim eğerki ayaklarinida görseydin seni burdan suruyerek gotururlerdi demiş hoca tam anlamıyla elde edememisler seni demiş daha sonra bi muska yazmış kuran ayrtlerinden bunu hiç bi sebeple boynundan çıkarma demiş ve

Yorumu gönderen: Bir dost , 07.06.2016, 14:13 (UTC):
Sayin Berk Allah sevgidir Allah nurdur Allah ruhtur.Hepimizin icinde onun parcasi var.Allah hic birseyi cezalandirmaz.O affedicidir.Allah herseyden üstündür.O herseyin üstündedir.Allaha güvenin sizi asla cezalandirmaz.Suclu olan siz degilsiniz ki size küfür ettiren negatif enerji (cin) Cinlerden korkmayin.Kalbinizde Allah sevgisini cok yüksek tutun.Bence meditasyon yapin.Isik meditasyonu yapin.Hem enerjik olarak güclenirsiniz hemde sevginiz artar.Cinler musallat olmus insanlarin hepsi meditasyon yapsin.Ayrica sizofren hastaligida vücutta iki üc ruhun bir arada bulunup vucudun dengesini bozmasindan kaynaklaniyor.Bunun icinde meditasyon yapilip kurtulunabilir.Bütün hastaliklar icin vede cin musallatlari icin meditasyon yapilip kurtulunabilir.Hic birseyden korkmayin Allaha güvenin ve inanin.O kendi yarattigi bütün gercek varliklari SEVIYOR ve koruyor.Cinler ve seytanlar negatif enerjidir.Insanlarin düsünce gücüyle olusmus parazitlerdir.Korkmayin o parazitlerden.Kalbinizden sevgiyi eksik etmeyin.SAKIN UNUTMAYIN ALLAH HERSEYI AFFEDIYOR ASLA CEZALANDIRMIYOR.Herkese sevgiler. :)

Yorumu gönderen: adı yok, 19.05.2016, 20:55 (UTC):
Arkadaşlar bende birkaç bir şey söyleyeyim öncelikle allahın yolundan ve sünnetten ayrılmamaya çalışın korkuyorsunuz evet ama allaha sığının normal insanlar gibi ibadetlerinizi yapın allahı zikredin bunlar her müslümanın hayatı boyunca yapması gerektiği şeyler. Bunların dışında hacı hoca bunları bilmem o yüzden yorum yapmayacağım ama bildiğim bir allah dostu var şah hazretleri yanılmıyorsam eskişehire bağlı bilvanis diye bir yerde biz sofiyiz babam oraya gider seyiddir kendileri oraya gidin ve derdinizi anlatın allahın izniyle size yardımcı olacaklardır ama lütfen önyargılı olmayın ve böyle allah dostlarınım yanlarına gitmeye çalışın allah hepinizin şifasını versin.

Yorumu gönderen: Deeccal , 07.03.2016, 18:18 (UTC):
Ismimden ablasilacati uzere bi weledim.Ben ara sira 2-3 gunde bir icime birsey giriyomus gibi hissediyorum.Gozlerim buyuyp kotuluk gibi kotu kavramlar aoyluyorum.Babam namazinda niyazinda bi insan ara sira 5 vakiti kacirsada cumaya mutlaka gider.Haftanin cuma haric hergunu namaz kilcam baslicam ergen olunca kolaylik olur diye basliyim diyorum yasim 13 bu arada psikololjik aorun yasiyo gibi bi insanim dersleeim iyi olmasina ragmen hayattan cok bunaliyorum boyle sevap isledigimde veya birini trolledigimde(saka yaptigimda)kotuluk cok yasa falan diyom


Yorumu gönderen: Mehmet , 05.03.2016, 05:49 (UTC):
bir insanın işleri hayatı ters gidiyorsa yanlış Şeyler yapıyorsanız bu Şeytanın bir oyunudur size Allah'a sığının

Yorumu gönderen: Mehmet , 05.03.2016, 05:34 (UTC):
şu an sabahın 7 buçuğu ve ben hala uyuyamıyorum ,sürekli saldırıyorlar Hayatım alt üst oldu herşeyi denedim Kısmen rahatlasamda tekrar Yineliyor,40 yaşındayım ve Hayatımı alt üst eden şeyin cinler oldugunu birkaç ay önce Tesadüfen ögrendim,gece saat 3 gibi evin içinde çıraların yandıgını fark ettim bu ıkı hafta üst üste aynı gece oldu araştırdım sordum cinler miş,yıllardır çok kötü bir hayatı neden yaşadığımı şimdi Anlıyorum ,çalışamıyorum hiçbirşey yapmak istemiyorum gece uyuyamıyorum gündüz uyanamıyorum çok mutsuzum işe yaramaz biriyim hep intiharı düşünüyorum ,kuranı Kerim'den sûreler okuduğumda bacaklarımda ve vücudumun bazı yerlerinde segirmeler oluyor ve inanılmaz bir şekilde gegiriyorum sonra çok rahatlıyorum fakat bir süre sonra tekrar oluyor ne yapacam bilmiyorum

Yorumu gönderen: Fatih Kaya, 03.02.2016, 17:26 (UTC):
Selamün aleyiküm bizden birinde cin fark eddim kimse cinlerle ilgilenmiyordu ben ara sıra araştırırım ama musallatı çıkartmayı bilmiyorum benim adım dımdımdımdı diyor insanca davranmıyo yanlış şekilde yürüyo herkese acayip bakıyo

Yorumu gönderen: Mine, 20.01.2016, 07:24 (UTC):
Bendeki hal burdaki yorumda anlatılanların az cok benziyor evlendim evleneli kayın validem ve eltimden gelen büyüyle çinler musallat oldu uyurken onları görme ayaktayken ev iş leri yaparken yanımda hıssetmem sonra bir hocaya gittim kuranı kerimden ayetler verdi okutucaksın dedi annem okudu bendeki o kotü haller geçmişti kayın validem köyden geldi hoş geldine gitik o gün eltimde geldi sonra evimize geldik ve yatım ben tam uyur uyanık bir halde bir el bogazımı sıkıyor bogluyorum nefes alamıyordum bagırmak istıyor bagıramıyordum sonra kalbimden yani içimden eüzü besmele cekmeye başladım 7 kere okudum 8yi okurken üzerimden koşar adımlarla bir duman kutlesinin kaçtıgını gördüm anladımki eüzü besmele şeytanları kacırıyormuş sabah aksam 100kere okuyorum şuan cok şükür rahatım yanlız onlar rahatsız oldukları için evimde ya bir bardak kırılır yada bir cam neden böyle oluyor bir anlam veremedim büyüklerimiz derlerdiki bir bardak yada bir tabak kırıdıgı zaman nazar cıkar derlerdi ne kadar dogru bilmiyorum
Allah herkeze açil şifalar versin yanlız onlardan korkmayın kortukca üzernize geleceklerdir Allahu tealanın 99 isimlerini yani esmaül hüsnayı hergün okuyun ve sabah akşam 100kere. Eüzü besmeleyi şerife devam edin onlardan kurtulmanız için Allaha dua edin Allah sevdigi kullarına dert verirmiş rabbim sabredip kazananlardan eylesin Rabbim yar ve yardımçımız olsun bol bolda kuranı kerimi okuyup evimizde okutalım inşallah

Yorumu gönderen: ibrahim, 17.01.2016, 14:28 (UTC):
Her insanda olduğu kanatindeyim sahabe efendimize sorduğunda sizde de varmı deyince bende de var ama ben onu müslüman ettim bana itaat ediyor demiş ona göre siz kıyas edin.önemli olan doğru olan belli kurallar birdir bunun aksi içimizden gelen vesvesenin ehli keyfidir bu yanlis fiil ise inat edip yapmamakla rahatlarız yoksa bi çocuğun istediğini yerine getimiş gibi olur buda bize zarar verebilir bu bedeni bir ev gibi kullanir yer içerler kullandirmamak gerek

Yorumu gönderen: dost, 27.12.2015, 18:11 (UTC):
KORUNMA DUASI

Rabbi enniy messeniyeş şeytanu Bi nusbin ve azap ; Rabbi euzü BİKE min hemezatiş şeyatiyn ve euzü BİKE Rabbi en yahdurun, Ve hıfzan min külli şeytanin marid.
(38.Sad: 41 _ 23.Mu'minun:97-98 - 37.Saffat:7 )

Bedendeki şeytanları yakar, sabah akşam 200-300 defa okunacak fazlada okursan faydasını kısa zamanda görürsün. (A. Hulusi)
hızlı okuyun

Yorumu gönderen: dost, 27.12.2015, 18:02 (UTC):
hergün 80 defa ayetel kürsi okuyun onları bloke edersiniz

Yorumu gönderen: Ayşe özel arıcan , 20.12.2015, 14:17 (UTC):
bir onceki yorumumu silemiyorum herkes ağır vaka ben bio enerji ile ilgileniyorum beni aşıyor yani...

Yorumu gönderen: burak karan , 26.11.2015, 12:06 (UTC):
Selamın aleykum Allahın rahmeti ve bereketi hepimizin üzerine olsun inşaAllah..

Arkadaşlar bir tanıdığımın teyzesi de bu durumdan muzdarip. Kadın dini bilgilere hakim ve ibadetini yapan birisi. gençliğinde çok aşık olduğu ve evleneceği kişi ölüyor ondan sonrada kimseyle evlenmek istemiyor. bunalıma da giriyo.Şu anda 60 küsür yaşlarında yaklaşık 5 sene önce izini kaybettirmiş, arkdaşımın annesi babası gidip bulmuşlar kimseyle konuşmak istememiş farklı bir yere yerleşmiş. Birkaç hocaya götürmeye kalkmışlar fakat bağırıp çağırmış engel olmuş hep duruma . Yeni oturduğu yerdede komşuları müzdarıp hiçbir sorumluluğunu yapmıyormuş, gece yarısı bağırma sesleri falan geliyormuş evinden son 2-3 senedir kimsenin bir malumatı yok. Belirtilerin coğu bir cin musallat olduğunu gösteriyor. Bana bu konuda yardımcı olabilecek bir ehil arkadaş varmı varsa çok teşekkür ederim. Arkadaşım teyzesini çok seviyor kucukken onunla ilgilenmiş teyzeside onu çok seviyor ama bu muhtemel cin onu herkesten uzaklaştırıyor. Yardımcı olabilecek bir ilim sahibi varsa bana ulaşabilirmi. Kadının fotoğrafı ve ismi bende var durumu sorgulayıp öğrenebilecek birisi varsa çok çok çok mutlu olurum. Allah hepinizden razı olsun, Rabbim kimseye dert veripte dermansız bırakmasın. Aminnn... (bana buradan ulaşabilirseniz sevinirim saygılarımla)

Yorumu gönderen: firuze, 24.11.2015, 09:20 (UTC):
benimde içimde var ama asla konuşmuyor bendeki belirtileri iç ateşim yüksek ağzımdan salya geliyor devamlı gegirme oluyor tibbi hiçbir rahatsızlıgım yok ama her yerim ağrıyor evimin işini bile yapamıyorum ibadetimi yapamıyorum kuran okuyamıyorum uzun yıllardır mücale ediyorum gitmedigim yer kalmadı artık hoca hacı adını bile duymak istemiyoru çok çektim allaha teslim oldum olmayanı olduran rabbim merhamet etsin bana dua edermisiniz allahyar yardımcımız olsun

Yorumu gönderen: cansu, 23.11.2015, 19:04 (UTC):
ben de arkadaşlar böyle bir olay yaşadım üç sene önce hayatım zıntan oldu uyku uyumamakla başladı sonra beynimle konuşdum hep önce ohcaya gidim var dedi cin mızka verdi ablam beş fakit namaz kılan biriydi mızkayı açdı ve içinde rakamlar çıkdı başka iç bişey yokdu duva denen iç bişey sonra doktora gidim biskoz dedi ben ama ditriyor aglıyor iç uyumuyordum yasin okurken sesim başka biri oluyor çok kalın çıkıyordu böyle olan birinin yanında esan okuyun dediler vallan vilan hen son kardeşime kirdi ve kardeşim ölüyordu kızacası kurdulmak aklınızda oluyor ben küçlüyüm senden deyin ve imanınıza sının ben ceza evinde başa çıktım onunla ve tek başıma def edim anlatması çok uzun bunlar insanların saflarını koluyor boşlukda oldugumuzda yakalıyor buna hemin olun

Yorumu gönderen: Muzaffer, 14.11.2015, 08:21 (UTC):
Benim ilk olarak 11-12 yaşlarımda yaşadığım olayları anlatacağım. Defalarca gece yarısı uyanıp balkondan atlamaya çalışırken annem her seferinde kurtardı.Sabah bu olayları anlattıklarında hiç bir şey hatırlamıyordum. Aksine o kadar rahat uyumuştum sanki pamukların üzerinde gibi. Bazende gece uyanıp kardeşimi boğuyormuşum. Gözlerim pörtlek şekilde yerinden çıkacakmış gibi bakıyormuşum. Sonra cevşen takıp sürekli kuran okudular ve geçti. Şu an 37 yaşındayım 6 senedir evde tuhaf şeyler olmaya başladı. Genellikle eşim uyuduğu zaman ve ben tek başıma bilgisayar başında iken odanın içinde birilerinin gezindiğini farkettim. Ama hiçbirşey göremiyordum. Sabah olayı eşime anlattım. İnanmadı. Kafandan uydurduyorsun dedi. Sonraki evdeki eşyalar hareket etmeye ve devrilmeye kırılmaya başladı ve yine hiçbirşey göremiyordum. Kırılan eşyaları söyledim. Yine inanmadı. Felak nas okudum korkumdan. Aradan 1 ay geçti. Ben gece vardiyasından çıkıp eve geldiğimde eşim evde gece birilerinin evde ayaklarını sürüyerek gezindiğini söyledi ve benim söylediklerime inandı. Bize zarar vermiyorlardı. Ama o her neyse birlikte yaşıyorduk. Namaza başladım. Arasıra kuran okuyorum şimdi. Bu olaylar azalmaya başladı. Evi değiştirdik . Şuan herşey normal sıkıntı yok. Ayrıca namazıma devam ediyorum. Bu şeyin ne olduğunu bilmiyorum. Neden böyle birşey yaptıklarınıda mana veremedim doğrsu.

Yorumu gönderen: ahmet ata bulancak, 28.10.2015, 19:01 (UTC):
cini göndermek hem cok zor hem cok kolay ehli icin tek kelimeyle kovar ama ehli olmayan icin cok zordur eyer bir insana cin musalat olmuş ise bu işin ehli, o cine 3 gün izin verir ya bu kişiyi bırak git der yada seni yakarım der eyer bırakıp gitmesse o 3 günün sonunda o cini ehli olan kişi yakar o yananı musalat olunan kişi görüryandığını o kişi o cinden kurtulur amaaaa o yanan cinin bir yakını bu sefer gelir o ehli olan kişi bu defa onuda yakıp öldürmesi lazım o zaman o kişi kurtulmuş olur birdaha başka bir cin o kişiye gelmez ZİZE 2 CİN İSMİ İSGUN ŞEMUN

Yorumu gönderen: hamiyet, 20.10.2015, 23:18 (UTC):
Slm arkadaslar herkezin yazdığını okudum bendede ayni dertler var aklıma hep ölüm geliyo şurda burda ölcen gibi evde sanki birileri var tuvalete gidemiyorum evde tek duramiyorum evde arkamda hep birileri varmış gibi hep korku icindeyim aynaya bakinca kendimden korkuyorum canavar gibi hissediyorum kendimi akşam hava kararinca dahada urperiyorum napicami şaşırdım yardim edin bana :'(

Yorumu gönderen: Elif, 16.10.2015, 16:30 (UTC):
Evet ilkay buyuk ihtimalle var .. iyi bir rukyeciye gitmen gerek ..

Yorumu gönderen: ilkay, 11.10.2015, 08:58 (UTC):
Ben kendi kendime konuşuyorum bunun cinle alakası varmıdır lütfen yardim edin

Yorumu gönderen: Elif, 04.10.2015, 11:33 (UTC):
Sakın cinci hocalara gidip bakım dahi yaptırmayin .. onlar insanı dahada beter yapıyorlar . içimizde 1 cin varsa 1 tanede onlar sokuyor al sana 2 cin .. işin dahada zorlaşiyor .. Evde bulunan cinleri kovmak çok önemli . Evdekileri kovarsaniz içinizdeki yalniz kaliyor ve güçsüzleşiyor.. Açın bakara suresini evin ortasina koyun banyolarin bile kapisini acın . Fıs fısida yapin bak cin kaliyormu .. Allah yardimcimiz olsun . Rabbim yardim etmezse biz nasil kurtuluruz bunlardan . Müslumansan Allahtan başka hiç bir şeyden korkma .. Allah bizi üstün yaratti onun için insanlardan nefret ediyorlar . Rabbim bizi bağışla bizi affet bize acı. Sen mevlamızsin kafirler topluluğuna karşı bize yardım et amin ..

Yorumu gönderen: Elif, 04.10.2015, 10:57 (UTC):
Arkadaşlar bu işin çözümü Allaha sonsuz güven.. Her gün sabah luhaidan hocayi ,öglen bakara suresini aakşamda yakma ayetlerini kulaklikla gözleriniz kapali dinleyin .. Rukye ayetleri okunmuş su için devamli .. ayni sekilde bu suyla her gün banyo yapin.. ve bu sudan fıs fısa koyup geceleri evinize sıkın .. Rukye ayetlrri okunmuş Z.yağıylada geceleri bütün vücudunuzu yağlayın.. Hergün bakara suresini okuyun .. Bayansaniz eşiniz veya babaniz okuyacak suya ve yağa.. yalnız kalmamaya çalışın ve ailenizle bu durumu paylaşın .. Elinizin ve ayağinizin hareketleri gitgide azalacak .. bu cinin enerjisinin azaldigini gosteriri .. yılmayın ve korkmayın . Bunlar korkudan beslenir .. Ben senden gücluyum Allah beni güclü yaratti sen zavallsın deyin .. müslüman Allahtan başka kimseden korkmaz deyin .. internetteki yok akrabalari gelir size daha çok zarar verirler yazmasina inanmayin .. külliyen yalan .. evinizdede yüksek sesle bakara actiginiz zaaman zaten cinler evden kaciyor duramiyorlar .. öyle bir yalniz kaliyorki.. eğer sizdeki cin büyüyle girmişse yada aşık cinse uzuun bir savaş sizi bekliyor demektir.. Bunuda iyi bir rukyeci neden girdigini anliyor.. Bu muslumanlar ve kafirler arasindaki savaştır .. Allah bizimle olduğuna göre biz kazanacagız savaşı .. bol bol dua edin ve devamli abdestli olun .. namazlarida sunnet farz birakmadan kılın.. Allah hepimize şifa versin .. Amiin

Yorumu gönderen: MireL, 09.09.2015, 12:58 (UTC):
Arkadaşlar,bunları doktora anlattığınızda sizlerde biliyorsunuz ki psikiyatriye yönlendiriyorlar.Benim hem dinsel hem ruhsal sorunlarım var.Rüyalarımda defalarca cinleri gördüm insan kılığındaydılar hepimiz camide oturuyorduk.Onlarla arkadaş olduğumu görüyordum.Bana hiç zarar vermediler.Bazen de rüyamda onları gördüğümde yasin suresini okuyordum gidiyorlardı.Ben kıyamet gününü Hz.Rabiayı gördüm.Büyük ihtimalle onlar aracılığıyla gördüm diye düşünüyorum.Sorduğumda çarpıldığımı söylediler.Ve bir cin bana aşıkmış,bugune kadar hep sevgililerimle aram açıldı en son sözlümden ayrıldım.Bana coğu zaman bir erkek, adımla sesleniyor.Varlığını adeta hissedebiliyorum.Bazen korkuyorum, bazen korkmuyorum.Son 2 aydır,bayılma derecesine geliyorum.Bu çok yoruyor beni.Öfkem tavan,insanlardan korkuyorum,yabancılaşma yaşıyorum.Halsizlik,yorgunluk en üst zirvededir.Test yaptrıdım tertemiz çıktı.Ben napacağım yardım edin.

Yorumu gönderen: ömer akkaya, 06.09.2015, 19:35 (UTC):
kardeşim istegi kabul ettim

Yorumu gönderen: tolga, 06.09.2015, 10:16 (UTC):
ömer kardeş faceden seni ekledim kabul eder misin

Yorumu gönderen: ömer akkaya, 04.09.2015, 12:31 (UTC):
Allah Rasulune bir bayan gelip ya rasulullah benim çocugum delirdi diyor.Rasulullah efendimizde bayandan çocugunu getirmesisi istiyor.cocugu yanına oturtup kurandan sureler okuyup eliyle cocugun sırtına vuruyor ve cık ey Allah ın düşmanı diyor. ve cocugun agzından siyah köpek yavrusu gibi bir varlık cıkıp gidiyor.ve çocuk normale dönüyor. BU SAHİH BİR RİVAYETTİR.

HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ? neden Rasulullah efendimiz bayan sıkıntısını söylediginde dur bi bakım yapayım nesi var cocugunun demedi? veya neden muska yazıp vermedi? neden bi kagıda birseyler yazıpta al bunu evinde yak veya bunu yak ve dumanını cocuguna koklat demedi? neden al bu vefki duvarlarına as birdaha zarar görme demedi.VE NEDEN EY .... CİN GEL BU HASTANIN BEDENİNDEKİ CİNİ YAKALA VE ÇIKAR DEMEDİ.

ALLAH RASULU bilmiyormuydu sanki bunları yapmayı? Rasulullah efendimiz ümmetine eksik veya yanlış birşey ögretir mi hiç?KESİNLİKLE HAYIR!!!

Şifa bulacagım derken haram ve şirk batagına düşmeyiniz.
öncelikle kuran ve sünnete sıkı sıkı sarılmalıyız.kuran ve sünnetten uzak iseniz boş yere ne paranızı harcayın nede boş yere insanları yorun.çünkü şifayı veren Allah'tır.siz Allah'ın huzuruna çıkmazsanız kulu ne yapsın?

kuranla tedavi haricindeki yöntemlerden uzak durun dinimizde yeriyok çünkü.Allah rasulu herşeyin en dogrusunu bize göstermiştir neden göz göre göre yanlış yollara sapıyorsunuz.
sıkıntılarınıza çözüm ararken kuran ve sünnetten uzak olursanız yıllarca hoca kapılarını aşındırır bir gram düzelme kaydedemezsiniz.
musallat konusunda detaylı bilgi veya yardım isteyen arkadaşlar facebooktan ömer rukye olarak beni ekleyebilirler

medyum,bakımcı,cinci,muskacı vs. vs. kendi iyiliginiz için uzak durun

Yorumu gönderen: hakan , 25.08.2015, 20:37 (UTC):
teyzemı cın çarptı halen devam edıyor ne yapmalıyız


Yorumu gönderen: BARIÞ, 07.08.2015, 11:56 (UTC):
SELAMIN ALEYKUM ARKADAŞLAR

HEMEN HEMEN BUTUN YORUMLARI OKUMAYA ÇALIŞTIM BENDE 10 YASINDA BUNA BENZER OLAYLAR YAŞAMIŞTIM SONRA ILIM IRFAN SAHIBI BI HOCAMIZIN YARDIMI ILE DÜZELDİM O GUN BU GUNDUR HAVAS İLMIYLE VE TEDAVİ YONTEMLERI ILE UGRASIYORUM BIR COK INSANLARA YARDIMIMIZIN DOKUNDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM ŞİMDİ BENİM SİZLERE TAVSİYEM ŞUDUR :

ŞÜPHE ETTİĞİNİZ KİŞİDE CİN OLDUGUNU ANLAMAK İÇİN SAĞ KULAĞINA EZAN OKUYUN VE GÖZLEMLEYİN EĞER HUYSUZLANIYORSA O KISI CINLENMIS OLABİLİR:

KORKMAYIN ONCE GÜZELÇE BİR BOY APDESTİ ALIN , SONRA BUYUKÇE BİR BAKIR KAP BULUN İÇERİSİNE 3 FATİHA , 3 KULHUVALLAHU AHAD ,3 FELAK , 3 NAS , 7 AYETEL KURSİ , 10 DEFADA LA HAVLE VE LA KUVVETE ILLAHİ BİLLAHİ ALİYYUL AZİYM OKUYUN VE CİNLENMİŞ KİŞİYİ 1 HAFTA BOYUNCA YATSI NAMAZINDAN SONRA BU SU ILE YIKAYIN ANCAK SUYU LAVABOYA BANYOYA PİS YERLERE DÖKMEYİN AĞAÇ DİBİNE YADA TOPRAĞA DÖKÜN

BU SIRADA EVİNİZDEKİ BÜTÜN AYNALARI KAPATIN VEYA KALDIRIN EVİNİZDE VEYA HER HANGİ BİR YERDE NAZAR BONCUĞU BULUNDURMAYIN BUNUN YAERİNE KORUYUCU VEFK LER ASIN

YİNE BİR HAFTA BOYUNCA CİNLENMİŞ KİŞİYE TARİF EDİLEN BİR ŞEKİLDE BANYO YAPTIRDIKTAN SONRA YATAĞA YUZU YUKARI GELECEK ŞEKİLDE YATIRIN ELLERİNİ YA BİRİNE TUTTURUN YADA BAĞLAYIN AYAK BAŞ PARMAKLARIN DAN KENDİ EL BAŞ PARMAKLARINIZLA SIKICA TUTARAK GÜÇLÜ KARALI VE TOK BİR SESLE ŞU KELİMEYİ SÖYLEYİN ''MEN ENE VEMA ENTE YA CİN '' (BEN KIMIM SEN KIMSIN EY CİN) EĞER SES VERMİYORSA PARMAKLARINI BIRAZDAHA SIKIN VE SARSIN CEVAP VERMEYE BAŞLARSA ONCE MUSLUMAN OLUP OLMADIGINI OĞRENİN SONRA CINSINI VE KABİLESINI ÖĞRENİN NE İÇİN BU KISIYI RAHATSIZ ETTIGINI ÖĞRENİN SONRA MUSLUMANLIĞA DAVET EDİN EGER KABUL ETMEYIP CIKMAZSA ONA SERT Bİ SESLE CIK BU BEDENDEN DIYIN VE BU SOZU TEKRARLAYIN SONRADA CIKMAK ISTEMIYORSA ONA SOYLE DEYIN BUTUN EKSIKLERDEN MUAF OLAN ALLAH'IN ISIMLERINE SIGINIRIM KI O KULLARINA YARDIM EDEN VE BAĞIŞLAYANDIR ONUN EKSIKSIZ BUTUN SIFATLARININ YUZU SUYU HURMETİNE CIK BU BEDENDEN DİYİN VE 1 HAFTA BOYUNCA YAPIN BUNU EĞER OLUMLU BİR SONUÇ ALINMIYORSA TEZ VAKITTE ILIM IRFAN SAHIBI BIRININ GÖRMESINDE COK FAYDA OLABİLİR BU TUR ŞEYLERİ GEÇ BIRAKMAYIN ÇUNKU NETİCELERİ TAHMİN EDİLEMEYECEK DERECEDE KÖTÜLEŞE BİLİR SAYGILARIMI SUNUYORUM
ALLAH HEPİMİZE ACIL SİFA IHSAN EYLESIN VE BİZİ KALDIRAMAYACAGIMIZ YUKLER ILE YUKLEMESIN İNŞALLAH...

Yorumu gönderen: ugurcan, 15.07.2015, 06:15 (UTC):
1 haftadan belli saçma düşüncelere kapıldım su içmek için tövbe edenler varmıdır vb düşünceler gibi içinnden çıkamıyorum yardım edin lütfenBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56464917 ziyaretçi (143892978 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)