Cin Musallatlari ve Cözümleri
 

Cin Musallatları ve Çözümleri

Cinler, insan vücudunda daha çok kasıklarda saklanırlar. Sırasıyla ensede, diz kapak altlarında ve sol kol altında. (Çünkü sağ tarafta hayra yönelik amellerimizi yazan melek vardır. Oraya gelemezler.)

Beden sahibini bazen ateşlendirirler, bazen sol kolu uyuştururlar ve ağrı verirler. O ağrıyı dumanla verirler. Genelde sabah kalkınca sol kolda uyuşukluk olur. Kişinin sol tarafında bulunmalarının asıl sebebi, kalbin orada bulunması ve kişiyi kalbi olarak sıkıntıya sokarak ibadetten ve güzel şeylerden uzaklaştırıp, sapıkça şeyler yapmasını sağlamalarıdır.

Eğer kişi, sabahları çok zor uyanıyorsa, namazlarda çok vesvese oluyorsa, abdest anında akla hayale gelmeyen vesveseler geliyorsa, eşiyle çok şiddetli geçimsizliği varsa, eşinin yüzünü bir anda değişik görüyorsa, gözleri kan çanağı gibi kırmızıysa, sol kolda uyuşmalar oluyorsa, bunlar o kişide cin musallatı olduğunun delilleridir. Eğer gece geç vakitlerde yorgun uyanıyorsa, banyoda, tuvalette çok uzun kalıyorsa, ani sinirlenmeleri varsa, yatakta çok sağa sola dönüyorsa, uykuda dişlerini gıcırdatıyorsa, eşine karşı sebepsiz soğuksa, bir anda kendini kaybediyorsa, bir anda kramp şeklinde ağrı giriyorsa, bir anda uyku basıyorsa, iki ayrı insan gibi farklı kişilikler sergiliyorsa, mutlak surette bu o kişinin bedenin içinde cin olduğunu gösterir.

Diğer bir konu da insanın bedeninin dışından insana müptela olmalarıdır. O da şu şekilde olur: Onlar da rüya âleminde kendilerini göstererek alıştırırlar. Hiç acele etmezler, çok sabırlıdırlar. Kedi, köpek ve yılan olarak görülürler. Eğer uykuda yılan sokuyorsa uyanınca soktuğu yerde kişi acı hisseder.

Yerde fare gibi koşuşan siyah karaltılar görüyorsa, karanlıktan korkuyorsa, arkadan biri beni takip ediyor korkusu varsa, biri tarafından devamlı gözetleniyor hissine kapılıyorsa, namazlarda arkasında biri varmış gibi hissediyorsa, kâfir cinler tarafından gözetleniyor demektir. Uygun zaman kollayıp mutlak surette müsait bir anda içine girme yollarını arıyorlardır.

Devamlı zaman kollarlar. Üzgün ve ümitsiz anlarında “Fırsat bu fırsattır.” deyip saldırırlar. Daha çok ani şok anlarında, yani aşırı sevinç ve aşırı korku anlarında, kişinin savunma metopolizmalarının en zayıf olduğu anlarda kişiye müptela olurlar. Çok sabırlıdır ve hiç vazgeçmezler.

cin ve şeytandan korunma

Cinlerden Uzak Olma Yolları

Şu duanın sıkça okunması lâzımdır:

لا إِلهَ إِلاَّ اللهُ وَحْدَهُ لا شَرِيكَ لَهُ، لَهُ المُلْكُ، وَلَهُ الحَمْدُ وَهُوَ عَلَى كُلّ شَيْءٍ قَدِيرٌ

Lâ ilâhe illallahü vahdehü lâ şerîke leh lehülmülkü ve lehülhamdü ve hüve alâ külli şey’in kadîr.

Anlamı: Allah’tan başka hiçbir ilâh yoktur; o tektir, ortağı yoktur. Mülk onundur, hamd ona mahsustur ve o her şeye kàdirdir.

Bu âyet, günde 100 defa okunur. Allah Resûlün'e 100'den az olmamak şartı ile salâvat getirilir. Kurân'ı açıp sesli olarak evde dinlediğiniz zaman evdeki cinlerin rahatsız olup uzaklaşmasını sağlarsınız.

Cinlerin etkisinden kurtulmak için aşağıda yazmış olduklarımızı uygulamanızı tavsiye ederiz inşallah yapmış olduğunuz bu uygulamadan fayda göremediğiniz zaman en kısa zaman da bir manevi doktor mutlak bulun derim. Bulduğunuz bu doktor, size şayet ilk etap da muska ve benzeri şeyler veriyorsa, orayı derhal terk edin; ondan bir fayda göremezsiniz. Çünkü cinler üzerinde belirli bir tasarrufu olmayan kişiler size yardımcı olamaz. Çünkü bu tür arız cinler, yazılmış ayetlerden fazla etkilenmezler. Onların da üzerinde insanların yaptıkları muskalardan etkilenmemek için korunma tılsımları ve zırhları vardır. Büyücülükte ve sihirde insanlardan çok ileri safhalardadırlar.

Evet, kendi kendinize yapmanız gerekenler ise şunlar..

Yöntem 1

41 kere “MÜ’MİNÜN SURESİNİN 97 VE 98'İNCİ” ayetleri.:

وَ قُلْ رَبِّ أَعُوذُ بِكَ مِنْ هَمَزِات الشَّيَطِينِ

Okunuşu: Ve gul rabbi eûzü bike min hemezâti'şşeyatîn.

Anlamı: Ve de ki: "Rabbim, şeytanın kışkırtmalarından Sana sığınırım." (Mu'minûn Sûresi, Ayet 97)

وَأَعُوذُ بِكَ رَبِّ أَنْ يَحْدُرُونِ

Okunuşu: Ve eûzü bike rabbi en (y) yahdurûn.

Anlamı: "Ve onların benim yanımda bulunmalarından da Sana sığınırım Rabbim." (Mu'minûn Sûresi, Ayet 98 )

41 defa Felak ve Nas sûreleri.

Günde 100 defa da “LA HAVLE VELA KUVVETE İLLA BİLLAHİL ALİYYÜL AZİM” denir. Buna bir hafta devam edilir. Genellikle abdestli bulunmak ve Allah’ı zikretmek de fayda sağlar inşallah.

Yöntem 2

41 Ayet'el Kürsi,
3 İhlas-ı şerif,
11 Felak,
11 Nas

7 defa da Fatiha suresi okunur. Bu okumaları özellikle hasta olduğunu hissedene birisi tarafından okunup nefes edilmesi yani üflenmesi lazım. Aynı zamanda bir suya da okunarak nefes edilir ve hasta olduğundan şüphe edilen şahsa içirilir. İçmiş olduğu bu suyun da tadı sorulur. Bir kenara not alınır. Su, sağ elle içilir ve Besmele çekilerek içilir.

Yöntem 3

Aşağıda yazmış olduğum duayı da her gün hasta olduğundan şüphelenen şahıs, dilinden hiç düşürmemeli:

“BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM. BİSMİLLAHİL MAHZÜNEL MEKNÜN VE BİCELALİ VECHİKEL KERİM. VE BİL KEFFİL BÜRHANEL AZİM. VE LA HAVLE VELA KUVVETE İLLA BİLLAHİL ALİYYİL AZİM. VE SALLALLAHU ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİHİ VE SAHBİHİ VE SELLEM”

İnşallah faydasını göreceksiniz. Tabii bunları yapmanız sizi rahatlatacaktır; ama kesin çözüm değildir. Kesin çözüm, sadece Allah’ın inayeti ile olur.

Ayrıca cinlerden korunmada etkili bir sistemde şudur.

  1. Besmele ile Fatiha suresi
  2. E’üzü Besmele ile Felak ve Nas sureleri
  3. E’üzü Besmele ile Bakara suresi
  4. E’üzü Besmele ile Ayet-el Kürsi
  5. E’üzü Besmele ile Bakara suresinin son ayeti
  6. E’üzü Besmele ile Ha-Mim Mü’min suresinin başından (Masir) e kadar ve Ayet-el Kürsi
  7. “LA İLAHE İLLALLAHÜ VAHDEHÜ LA ŞERİKE LEH LEHÜL MÜLKÜ VELEHÜL HAMDÜ VE HÜVE ALA KÜLLİ ŞEY’İN KADİR." GÜNDE 21 DEFA OKUNMALIDIR
  8. Çok Allah (cc) demeli
  9. Hep abdestli olmalı, farzları ve sünnetleri hiç terk etmemeli
  10. Günah işlemekten, kadınlara bakmaktan, çok konuşmaktan, çok yemekten ve kalabalıktan sakınmalıdır.

KAYNAK BELİRTİLMELİ

Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: Hakan , 26.11.2020, 02:31 (UTC):
Arkadaşlar arif arslan hocanın panik atak için 21 gün 21 defa okunacak duaları var youtuba yazın panik atak arif arslan diye bu panik atak içine ifrit girdiğinden oluyor diyor hoca sizde okuyun çok faydasını görürsünüz

Yorumu gönderen: emir, 11.07.2019, 13:46 (UTC):
çörekotu tohumlarından kolye yapıp boynunuza takın hiç çıkarmayın .Cinler çörekotu tohumu yağı ve saf zetinyağı ,sirke kokusundan nefret ederler. Bu yağlarla kafanızı yağlayın.
Gerçek akik taşı kolyede takabilirsiniz akik nazar sihir büyü ,cinlere karşı kalkan oluşturur ilk takdığınızda çok sıkılırsınız boğulacak gibi olursunuz sakın çıkarmayın etki başlamıştır akik taşı pil gibi dolan taştır he ay bir avuç toprağa gömün 2 saat bekleyin içindeki kötü enerji boşalacaktır

Yorumu gönderen: zeki , 25.08.2018, 23:49 (UTC):
arkadaşlar görüyorumki burdaki herkezin üzerindeki cinler rahmani okudukça onları güçlendiriyorsunuz aşevi gbisiniz yanlış yaptığınız şu sadece niyetsiz okuyosunuz her okuduğunuz onlara yarıyo yarım bardak suyun içine biraz tuz azda sirke atın ve şunu söyleyin niyet ettim allah rızası için üzerimdeki nazar muska büyü sihir cin musallatı cin çarpması göz değmesi haset gibi sağlığımı bozan tüm kötü enerjilerin temizlenmesi niyetiyle deyin 7 nas 7 felak 7 ayetel kürsü cin süresinin ilk 4 ayeti bak nasıl çıkıyo rahmaniler zarar vermez diye bir şey yok bazen onlar daha fazla zarar verir şarlatanlara gitseniz onlarda sağmal inek gibi sizi sağarlar üstünüze bi onlar koruma cin atar büyü varsa bide üst üste koruma atıldığında iç içe hepsini hapsedersiniz tüm cinler birbirine girer dr bile sizi kurtaramaz şansınız varsa bu işi parayla yapmayan bir üstada rastlarsınız cin ifrit yada şeytan 5 dakkada temizler ayrıca büyüler sadece büyü bozan cinler tarafından gene onlarla konuşan bir üstad tarafından 3 dakikada bozulur okuyarak bozmaya kalksan 10 gün okuman lazım garantisi yok büyü de kötü cinlerin görev kağıdıdır cinleri öldürsen gene başkaları gelir mecbur büyüyü bozman gerekir.cinler yani varlıklar bazen sağlığı öyle bir bozarki hiçbir doktor çözüm bulamaz bir cinciye git de diyemez aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık zor işler

Yorumu gönderen: KILLUA, 09.04.2018, 06:33 (UTC):
Arkadaşlar, onlar karanlıktan gelen karanlık varlıklardır. Yani ışığın olduğu yerde onlar aktif olamazlar. İçinizdeki ışığı ortaya çıkarmaya çalışın. Sizin üzüntü,keder ve bunalımlarınız onları daha güçlü kılar. Her daim gülün :) Her ne olursa olsun mutlaka gülün. Gülümsemeyi yüzünüzden bir an olsun eksik etmeyin. Ne kadar acı çekerseniz çekin, gülmek size zor gelebilir ama kalbinizi rahatlatmanın yolu gülmektir. Kendinize güvenin, asla korkmayın. Korkularınızla beslenirler. Korkacak hiçbir şey yok, sadece ve sadece Allah'tan korkun. Rahatsız edeceklerdir ama iş düşünce şeklinde bitiyor. Siz onları ne kadar güçlü ve korkunç olarak düşünürseniz tam olarak öyle olurlar. Eğer onları aciz, size sıkıntı vermeye çalışan yaramaz varlıklar olarak görürseniz baş etmeniz de o kadar kolaylaşır. Rabbim hepinize şifa ve hidayet versin. Unutmayın, her daim gülümseyin :)

Yorumu gönderen: Misafir, 01.01.2018, 21:40 (UTC):
Arkadaşlar selamın aleykum hicbirsey bilmiyorsaniz Türkçe bir şekilde ''Allah'ım cinlerin ve şeytanın şerrinden sana sığınırım '' diye 7 defa tekrar edin. Ben tüm dualarımı bitirdikten sonra mutlaka türkçe inanarak anlayarakta söylerim tüylerim diken diken olur ve çıkıp giderler vucudumdan.

Yorumu gönderen: Hüsne, 10.12.2017, 19:22 (UTC):
Maalesef bir şarlatan tarafından büyüye uğradım intihar etmek üzereyken Rabbim bana Allah dostlarını yolladı şükürler olsun bu günüme

Yorumu gönderen: Murat, 09.11.2017, 22:06 (UTC):
ALLAH razisazi için gerçek bir allah dostuna işin ehline paraya pula tapanlardan olmayan bir allah dostuna ihtiyacım var ne olur tanıyorsanız öyle birini bana yardım edin allah peygamber için hayatım herşeyin bitti ortada kaldım lütfen

Yorumu gönderen: Küçük Savaşçı, 20.10.2017, 20:04 (UTC):
Kurtulmak için yapman gerekenler: 1.Oku 2.Oku 3.bol bol Kuran oku bildiğin tüm ayet ve sureler belli bir sıra ve sayı aranmaksızın.4.Bal gerçek saf kovanına şeker konulmamış çeşitli renklerde ve saf bol bol ye ve göğsüne aşırı kaçmadan surebilirsin 5.saf koruyucu içermeyen doğal fermantasyon elma sirkesi yarım çay bardağı her gün veya gün aşırı bal ile aynı anda içme arasında en az 3 saat olsun6.hacamat kafadan sırtdan( kalp hizasından ) 6.rahatlamak için tuzlu su ile banyo yap karın ve göğüs bölgesi zeytinyağı ile masaj yapa bilirsiniz 7.gümüş en az10cm 10cm kare ebatı önem degil 4 ucundan dellik açıp pantolon lastiği ile huzursuzluk hissettiği niz bölgeye bağlantı 8.ceviz havuç suyu nar zeytin ve en önemlisi hurma tüketim ve işte en önemlisi en etkilisi sekizinin etkili olabilmesi için isteyin İstenilmeye layık olandan istenileni vermekten aciz olmayan çok cömert aldığından da verdiğinden hesap sorulamayandan.

Yorumu gönderen: Quanchi, 16.10.2017, 18:11 (UTC):
Nas,felak ve ayetel kursi okuyun sürekli.Abdestli gezin düzelmezseniz psikiyatri servisine gidin rahatsızlığınız kafadan üç harfliyle falan alakası yok.Bu üç duayı okuyup abdestli gezenin yanına yaklaşamazlar.evinizi temiz tutun sirkeli suyla silin hacı hocayıda boşverin allah sağlık sıhhat ve akıl fikir versin.

Yorumu gönderen: Nejlettin, 13.10.2017, 01:18 (UTC):
Değerli arkadaşlar, bu tür varlıklarfan kurtulmanın esas yolu, okunmakla mücize olacak dua yahut sözcükler değildir. Esas olan o ayetleri öylesine okumak değil, manalarını giyinmektir. Şöyle ki, rahman ve rahim sıfatları ve Allah a sığınırım ya da sadece Allah a boyun eğerim ifadeleri, söyleyeceğiniz değil, varlığınıza emredeceğiniz hallerdir. Bu halleri giyinin! İnanç bir haldir. Bir kuvvet ve varlık hakikatidir. O musallat dediğiniz soytarılar, sizin tabiatınız gereği, görmediğiniz ve bilmediğinizden korktuğunuzu bilmekte olduklarından başarılı olmaktadırlar. Yani sizi sizin korkularınızla yenmekteler. Üzerinizde hakimiyet kurmakta kullandıkları güç, sizin kendinizdir. Ben bir kaç büyü vakasına şahit oldum. O insaların o varlıkları yenmelerini de sağlayabildim. Kişinin Allah a güvenmeyi bilmesi oldukça önemli. Bilinmelidirki bu varlıkların var olduğu gerçeği Mevla nın varlığının en büyük delilidir. İnsan bilmelidir ki zatı, eşrefi mahluktur. Yani yaratılmışların en şereflisi. Buradaki şeref sözü, aynı zamanda, kuvvet ve kudreti ifade etmektedir. Fakat, malesef ki insan, Rab bi bilmediği gibi, kendi hakikatini de bilmemektedir. Allah a emanet olun.

Yorumu gönderen: kanarya, 08.10.2017, 19:49 (UTC):
S.a.kardeslerim bende 10 yildir cekiyorum o kadar okuyorum gitmedigim haci hoca kalmadi daha beter ettiler bu sefer gittigim hocalar kendileri saldilar uzerime pisliklerini ,simdi 10 gundur youtebeden rukye dinliyorum maddiyattan sifirlandim gucum kalmadi ogretmenim ama gorevimi bile yapamiyorum butun gun evdeyim tesbihlerle,dualrla ayakata durmaya calisiyorum rabbim hepimizi kurtarsin 100 ayetel kursi,felak,nas, hergun okuyorum ,tefriciyedki salavat 41,salavati fatib 100,tesbih namazindaki duayi bol bol okuyorum ama henuz bende kurtulamadim

Yorumu gönderen: Aysr, 04.09.2017, 16:02 (UTC):
RUKYE TEDAVISI COK IYI DIYORLAR GEC KALMADAN TAVSIYE EDERIM YAKINIM YENI BASLADI.

Yorumu gönderen: İbrahim, 04.09.2017, 11:24 (UTC):
Kocaeli de yaşıyorum 5 yıldır sıkıntı çekiyorum gitmediğim doktor piskyatris kalmadı fiziki olarak allaha şükür hiç bir sorunum yok hiçbir derdim sorunum yok ama sürekli ölüm korkusu yürürken ve namazda sallantı hissi hayatımı kabusa çevirdi ayakların sürekli buz gibi yüzümde ve basımda uyuşukluk var

Yorumu gönderen: Eren, 03.09.2017, 16:44 (UTC):
arkadaşlar antep veya çevresinden hatta ülkemizde cidden samimi müslüman bu işin ticaretini yapmayan birisini tavsiye edebilir misiniz lütfen?

Yorumu gönderen: Eren, 28.08.2017, 18:49 (UTC):
s.a. cümleten
ben çocukluğumdan beri kendimi iyi hissetmiyordum büyüdükçe de arttı maalesef
Depresyon panik atak ilaçlar filan derken okunmuş su kağıt bilumum şeye de bulaştım
iyileşeceğime daha da kötü oldum
işin kötü yanı ünv ile birlikte iyice günaha da bulaştım
alkol zina inançsızlık vs...
ama bi yanım da hep pişmandı Hep bunun ben olmadığını söylüyordu
neyse yıllar geçtikçe iyice lanetlendiğime inanmaya başladım
hangi işe girsem haksızlığa uğruyordum
elime geçen paranın da bereketi olmuyordu
evlilik görüşmelerim zaten hep olumsuzdu
neyse bir ay önce namaza başladım
önce kas ağrılarım azaldı
3 yıldır doktorların çözemediği sol omzumda ki ağrı gitti
sonra bi pazar içimden geldi ve içme suyuma besmele kelime i şehadet tevhid fatiha 3 nas 3 felak 3 ihlas ayetel kürsi ve ezan okudum
sonrasında aman Ya Rabbi tövbe az kalsın ölüyordum
önce vücudumda korkunç bir yanma terleme hissettim
öyle bir his geldi ki bana o hisin içerisinde hem korku hem yalnızlık hem ölüm hem Allahsızlık vardı
sanki bi an arafa atılmıştım
daha sonra bi üşüme geldi tuvalete gitmek zorunda kaldım
bi yandan kusmaya çalışıyorum bi yandan titriyorum
biraz gücümü toplayınca abdest aldım
sonra bi arkadaşımla konuştum
kendisi 3 harflilerle konuştuğunu iddia ediyor gerçeği Allah bilir tabi
sende iki tane var dedi birisi çocukluğundan beri musallat ve dişi diğeri ise evlenmemen için 2012 hazirandan yapılmış dedi iyi düşün karar ver istersen arkadaşlarımla (3 harfliler) konuşayım dedi ben de hele bekle ben düşüneyim dedim ama niyetimde yok açıkçası
burdan okuduklarımı uygulamaya çalışıyorum
5 vakit düzenli namaz sürekli abdest uyurken rukye dinleme ve bol bol dua
ayrıca enerjimi ve moralimi yüksek tutmaya özen gösteriyorum
Cenab-ı Hak tan da cümlemize şifa dilerim
sizlerin de bana vereceğiniz değerli fikirlerinize ve hayır dualarınıza muhtacım
antepten günahkar bir kardeşiniz
selametle

Yorumu gönderen: Htc, 23.08.2017, 15:16 (UTC):
Burda anlatılan bütün belirtiler annemde var ve çok caresiziz annem kabullenemiyor hatta sorunun bizde olduğunu söylüyor senede 3 4 kez evden kaçıyor hic olmadik bir sebepden babamla tartsiyorlar siddet kesinlikle olmuyor evden kaçıyor ailemiz dağılacak :( yardim edin bana

Yorumu gönderen: Leyla, 21.08.2017, 12:15 (UTC):
Merhaba benim de sıkıntılı bir durumum var. Daha önce hocaya da gittim kendim de evde okuyabildiğim kadar okudum ama şuana kadar dönemsel azalmalar dışında bir azalma olmadı . Sürekli acı ve ızdırap duyuyorum. Tehditler alıyorum uyandığımda her yerimi kontrol ediyorum bir yerimde bi yara izi var mı diye. Çok güçlüyüm çok şükür , ama erkek arkadaşımın benden ayrılmak istemesiyle birlikte bütün gücüm tükendi ve işkenceleri hiç olmadığı kadar acı vermeye başladı. O hayatımdayken ve ben ondan güç alıyorken onlara katlanmak çok çok daha kolaydı. Bütün yol göstermelere ihtiyacım var ...

Yorumu gönderen: Gulbahar, 20.08.2017, 10:46 (UTC):
Ifrit musallatinin tedavisi nasil olur?Nasil kurtulunur?Yardimci bekliyorun...

Yorumu gönderen: hakan, 12.08.2017, 22:35 (UTC):
ben erkek olmama rağmen rüyamda birkaç defa cinsel saldırıya uğradım. Acaba bu cin musallatı mıdır. Senede bir defa da olsun böyle rüyalar görüyorum.Bu rüyaları görmeye başlayandan beri sürekli huzursuzluk var. Bu durumdan kurtulmanın yolu var mıdır?**

Yorumu gönderen: Ramazan, 04.08.2017, 15:35 (UTC):
Arkadaşlar benim da başıma gelmişti.kalbime bir karartının geldiğini hissettim sonrasında hayat zindan olmuştu.sürekli vesvese.sözde hocalara gittim bi halta yaramıyorlar para tuzağı.kendi işinizi kendiniz görün.Allaha teslim olun ve kesinlikle korkmayın Allahın izni olmadan hiç bir şekilde zarar veremezler.sadece vesvese verir.enerjinizi yüksek tutun Allaha teslim olun.imanınıza sahip çıkın.benim çok daha büyük derdim var şu anda lütfen bana dua edin Allaha emanet olun

Yorumu gönderen: saadet, 04.08.2017, 08:09 (UTC):
Su an rulye okunmus yag suruyorum ufak kistim ama cok agri yapiyor bazen.Kadir hocam siizn tedavi sekliniz nasil acaba bilgi verebilirmisini?

Yorumu gönderen: kadir, 03.08.2017, 18:28 (UTC):
saadet kardeşim.üzerine okunmuş ,zeytinyağı sürmeye devam edin...şifa ayetlerini okuyun veya okutun...(Fatiha..ayetel kürsi..3 ihlas,3 felak,3 nas...3 nazar ayeti...)
.birde : Kurşun kalemle etrafını çizerek 3 defa yazmış olduğum korunma duasını okuyun...Küçüldüğünü göreceksiniz inşeALLAH Zamanla da kaybolacaktır...

Yorumu gönderen: Sadet, 02.08.2017, 16:22 (UTC):
Kadir hocam musallattan ötürü. gogsumde kis olusmus.Rukye okumaya basladikca basladikca agrim.daha da fazla olabiliyor ve akabinde baska sikintilarda tabikide.Zeytinyahini suruyorum.Kis nasil gidebilir??

Yorumu gönderen: KADİR, 01.08.2017, 18:42 (UTC):
Arkadaşlar...musallat yaşayanlar gerek namaz kılarken gerek kuran okurken,dinlerken rahatsız olanları vardır...burada rahatsız olan aslında kişi değil ,bedendekidir..Dolayısı ile kendi rahatsız olduğu için kişiyede baskı uygular...Namazdan ,ibadetten alıkoymaya çalışır...İşte bu noktada kişi üzerine giderek bedendkini sıkıştırmalıdır...geri adım atmamalıdır..bulunduğu ortamda kuran ı kerim açmalı hem ev hemde kendisi dinlemelidir..ilk başta dayanılmaz işkenceler olabilir...Ama sabırla devam edildiğinde bedendeki güç kaybetmeye başlayıp zayıflayacaktır.....
Bazı bayan kardeşlerimiz bunların taciz ve tecavüzünede bu şekilde direnç göstermeli..gerekirse yatarken bakara suresi açık uyumalı,abdestli olmalı,yattığı yatağını parmağıyla saat yönünden başlayarak 'bismillahillezi la yedurru maasmihi şeyün fil ard.vela fissemai vehüvessemiül alim ' korunma duası nı okuyarak daire içersine almalıdır.....Ayrıca içersine Ayetel kürsi,3 ihlas,3 felak,3 nas süresi okunmuş su ve elma sirkesi karıştırılıp bir fısfıs yardımıyla odanın köşeleri spreylenmelidir...Bu onlar üzerinde muntazam etkilidir...odada duramazlar...

Yorumu gönderen: Tolgahan , 26.07.2017, 19:01 (UTC):
Kadir çok güzel ve mantıklı

Yorumu gönderen: Hakan, 15.07.2017, 05:58 (UTC):
Vesvese ve bunun gibi sıkıntılara maruz kalmayan insanlar tekdüze hayatlarına devam ediyorlar. Bu sıkıntılı durumu lehimize çevirmek insanın kendi elinde. Elimizden geldiği kadar
tevekkül. Örneğin, geçenlerde vakit namazı cami cıkısı hocaya
sordum , hocam bende vesvese ve tuhaf seyler oluyor dedim,
hoca da , iyi ya ne güzel buna rağmen namaza geliyorsun,
bak diğerleri gelmiyor, dedi.

Yorumu gönderen: Ayse, 14.07.2017, 15:08 (UTC):
Erkek arkadaşım gördüğünü söylüyo ona hep gülüyorlarmış ve tehdit ediyorlarmış sevgiline anlatma onada musallat oluruz ne yapmalıyım anlattı

Yorumu gönderen: sümeyye, 07.07.2017, 21:11 (UTC):
ALLAH’IN RAHMETİNDEN ÜMİT KESENLERİN TEVBESİ
YA TEVVAB!
Tevbelerimi geciktirmekten, nefsimi temize çıkarmaktan, namazı terk etmekten, ibadetlerimi yapmamaktan, islamiyeti tam olarak yaşamamaktan, günahlarımı büyük görüp senin rahmetinden ümidimi kesmekten, günahlarımda ısrar etmekten, günahlarımdan kalben pişman olmamaktan, tevbelerimi kabul etmediğini söylemekten, samimi bir dil ve kalp ile tevbelerimi ve dualarımı yapmamaktan, bağışlayıcılığına güvenmemekten, senin isim ve sıfatlarınla tevbe etmemekten, Allah’ım senin rızan ile yapmadığım bütün işlerimden, kullarından tevbe etmiş kimseleri ayıplamaktan, kınamaktan ve onlara iftira atmaktan, Allah’ım tevbelerimi neden kabul etmiyorsun diyerek YA TEVVAB! İsminden ümit kesmekten, isyan etmekten, lanet ve bela okumaktan, emir ve yasaklarına uymamaktan, elimle ve dilimle günah işlemekten, dualarımın ve tevbelerimin kabulüne engel hata ve günahlarımdan, Kur’an’ın emir ve yasaklarına uymamaktan, Peygamber Efendimiz (s.a.v.)’in sünnetini terk etmekten, günah ve kusurlarımı senin rahmet ve merhametinden büyük tutmaktan, tevbe ettiğimde tevbemin kabul edilmediğini düşünmekten ve öyle davranmaktan, tevbe ederek günahlardan arınmak yerine Allah’ım günahlarımı bu dünyada çekeyim demekten, TEVBE, DUA VE İBADETLERİN KABUL MAKAMINDA SENİN ARINDIRAN VE TEVBELERİ KABUL EDEN VE KABUL EDECEĞİNE DAİR VAADİNDE ALLAH’IM SENİ SUÇLAYARAK VE SENİ VAADİNDEN DÖNER VEYA DÖNEBİLİR DİYEREK, YA TEVBEM KABUL OLMASSA, YA TEVBEM KABUL EDİLMESSE, YA TEVBEMLE ARINAMASSAM GİBİ SÖZLER İLE SENİN KUDDÜS İSMİN İLE ARINDIRMANA VE TEVVAB İSMİNLİE TEVBELERİ KABUL VAADİNE VE KABUL ETMENE KARŞI YA TEVVAB! İsmine yaptığım bütün şirk, isyan, bela, lanet, kahır, intizar ve inkar, şüphe sözlerimden ve davranışlarımdan
YARATTIĞIN KATRE VE ZERRELER ADEDİNCE TÖVBE ETTİM ESTAĞFİRULLAH
YA TEVVAB! (100 tekrar)
Ve kul olarak tevbe ettikten sonra nefis ve şeytana uyarak tekrar aynı hata ve günaha düştüğümde tevbeleri tekrar tekrar kabul eden YA GAFFAR ismini unutarak veya Nefs ve şeytanın unutturması ile ŞİRK, İSYAN VE ÜMİTSİZLİĞE girerek senin rahmetinden ümit kesmekten ve tekrar tevbe ettiğimde affedilmeyeceğimi düşünerek veya söyleyerek affediciliğinden ÜMİT KESEREK İŞLEDİĞİM tüm ŞİRK, İSYAN, HATA VE GÜNAHLARIMDAN
TEVBE ETTİM ESTAĞFİRULLAH YA GAFFAR (100 tekrar)
“Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed”
İftira atmaktan, kibirlenmekten, insanlar hakkında sû-i zan yapmaktan, dedikodu yapmaktan, haram yemekten, faiz yemekten, çirkin söz ve davranışlarda bulunmaktan, nefsimi temize çıkarmaktan, kendimi beğenmekten, her zaman haklıyım demekten, kendimi kusursuz görmekten, sürekli insanları suçlamaktan,
YARATTIĞIN KATRE VE ZERRELER ADEDİNCE TÖVBE ETTİM ESTAĞFİRULLAH
YA TEVVAB! (70 tekrar)

Yorumu gönderen: Sinem, 04.07.2017, 16:36 (UTC):
Rukye ayetleri her derde deva peygamber efendimiz deliye okumus o bile iyilesmis.Sabirla inanarak sifa isteyerek okumak lazim ist3 o zaman hicbir sikinti kalmaz ins..


Yorumu gönderen: Robert De Niro, 04.07.2017, 13:32 (UTC):
Zehra Hanım siz günahlara tövbe edip Allaha gönülden dönmez gerekli rukyeleri okuyup Allahtan şifa istemezseniz ömür boyu sürer.Ama dediklerimi yaparsanız Allahın izniyle iyileşmeye başlarsınız.Başkalarının hastalığı kendine özeldir.Siz kendiniZe bakın vesveseleri bırakın.

Yorumu gönderen: zehra , 02.07.2017, 16:52 (UTC):
su an.nasil durumunuz?kac yil surdu siizn acaba?

Yorumu gönderen: Robert De Niro, 02.07.2017, 14:23 (UTC):
Değerli kardeşlerim sizin ki ne kadar sürdü ne kadar sürede iyileştiniz gibi sorulara takılmayın.Dediklerimi yapın Allaha güvenin.Şizofrenler,Ağır anksiyete yaşayanlar,bipolar hastaları,ağır depresyon yaşayanlar size reçeteyi verdim.Gerisi size kalmış.Herhangi bir faniden kurtarıcı beklemeyin.Bu arada bir kardeşimiz ilaç kullandınız mı demiş.Size soruyorum Manen hastasınız bunu maddi ilaçlar mı tedavi edecek.Asla ve kata.Bende zamanında antidepresan kullandım.Zararı o kadar fazla ki hastalığa katlanmayı tercih ediyorsunuz.Ruh hastalığını maddi ilaç tedavi edebilir mi?Tam inanın güvenin bu işin kurtuluşu yaradanla irtibattan geçiyor.

Yorumu gönderen: Zehra, 02.07.2017, 08:44 (UTC):
Robert bey sizin ne kadar surdu kendiniz okuyarak iyilesme sureniz? Ne gibi sikintilar mevcuttu acaba....Gunde kac kere okudunuz??

Yorumu gönderen: Gulsum, 02.07.2017, 05:22 (UTC):
Robert bey rukyeleri okurken ilac takviyeside aldiniz mi?Bende evham vesveae kotu dusunce vucut agrilari var

Yorumu gönderen: Robert De Niro, 01.07.2017, 18:52 (UTC):
Google girip "rukye ayetleri pdf" yazıp rukye ayetlerini telefonunuza indirip okuyabilirsiniz.Suya okuyup bir kısmını gün içerisinde içip diğer kısmınıda çoğaltıp banyo yapın.Suyu temiz bir yere dökün.Bunu şifa bulana kadar yapın.Ama en önemli mesele Allaha güvenin,farzları yerine getirin.Günahlarınıza tevbe edin.Sabredin.Asla şarlatanlara gitmeyin daha kötü olursunuz.Şifayı sadece Allah verir sabırla isteyin.Sürekli abdestli gezin temiz gezin haramdan sakının bir ömür boyu tabiki öyle tevbe edin.Sonrada yorumlarınızı buraya yazın.Günler geçtikçe iyileşeceksiniz.Kuranı Kerim bilmeyenler acil öğrensin.Ruhi sıkıntılar tövbeye Allaha davettir.Çünkü siz öyle bir hale düşmüşsünüz ki ne Anne ne baba ne kardeş kimse size yardım edemiyor.Adeta iki ucu kapalı bir tünelde gibi hissedersiniz kendinizi.Tek kurtarıcı Allahtır bunu iliklerinize kadar hissedersiniz.Sabırla denilenleri yapın.Tünelden ışığın göründüğünü zamanla anlayacaksınız ve o tünel açılacak inşallah.

Yorumu gönderen: Funda, 01.07.2017, 17:54 (UTC):
Bundan 8 ay önce bedenimde dürtülmeler ve tecavüz olmaya başladı.bu durumu googleden araştırdım ve bir medyum ücretsiz bakabilecegini söyledi. Dogumtarihimi anne adımı aldı.gece aradı sende 7 cin 3 büyü var hemen çözmezsek seni kaçırcaklar dedi.fiyatıda doğumtarihine göre alıyorum dedi yani 1993TL, uzun zamandır işsizim bunalımdan dolayı çalışmadım bana yardım edin bu yaşadığım şey çok ağır sizde kadınsınız beni anlayın size gelecek ay çalışıp ödemeyi yaparım dedim.bağırdı ye kafayı baybay beni boşuna yordun veresiye yok dedi.o gece 10 kat tecavüze uğradım nedenini bilmiyorum. Sonra bir hocaya daha gittim su verdi daha kötü oldum. Ibadet yapmak istiyorum fakat ağır vesvese var, Araplar ve islama karşı fobim oldu.önce böyle değildim dua bile ederken arkasından zaten duymuyorsun diyor bırakıyorum içimde inanç yok.Buradaki yorumları okuyunca anladım ki inanç ibadet olmadan Allah izin vermiyor ve ben şuanda intihar etmek istedim. Nedeniyse ruhumu kendimi hissetmeyişim ve bu ızdırabın bitmeyişi. Şunuda eklemek isterim, asla cinlerle çalışana gitmeyin başıma daha anlatmadığım şeyler geldi. Şeytana ve uşaklarına güvenip yardım dilemeyin

Yorumu gönderen: Sevgi, 01.07.2017, 16:16 (UTC):
ROBERT KARDESIM O SIKINTILI DONEM ICINDE NELER OKUDUNUZ NE YAPTINIZ?LUTFEN YAZABILIRMISINIZ VE NE KADAR SURDU BENDE RUHI SIKINTILAR ICERISINDEYIM....

Yorumu gönderen: Filiz, 01.07.2017, 10:53 (UTC):
Çok haklısınız robert kardeşim bu sıkıntıları veren de duzeltecekte allahtir onun müsaadesi olmadan yaprak bile kimildamaz saltanatcilara inanıp guvenceymize allahın yolunda rabbim güvenip sıfatı ondan isteyelim

Yorumu gönderen: Robert DeNiro, 30.06.2017, 20:51 (UTC):
Kimse mucize beklemesin.Kurtulmanın tek çözümü var gönülden Allaha dönüş,günahlara tebve,dua her gün düzenli olarak kuran okumak,rukye ayetlerini okuyup Allahtan şifa istemek.Değerli muzdarip kardeşlerim şimdiye kadar bir çok şarlatan tanıdım.En sonunda bu sonuca vardım.Şimdi çok şükür yavaş yavaş normal hayata dönüyorum.Neler yaşadım neler bin defa ölümü istedim çektiğim ruhi sıkıntılardan dolayı bitiyor bitmek üzere.Allah şifayı Ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde arayanlara da yol göatersin.Bir de sabır çok önemli çünkü şifa birden gelmiyor.ÜmidiniZi yitirmeyin Rabbimize gönülden bağlanın Onu çok sevin O sizi zayi etmeyecektir.Vessalam

Yorumu gönderen: selim, 20.06.2017, 23:16 (UTC):
s.a kadir kardeş rahatsız olan bir kardeşimize yardımcı olurum demişiniz. bende aynı sıkıntıları yaşıyorum bana musallat olan hem inkarcı hem aşık yanlız değiller sürekli abdestte karşımdalar. namazda sürekli karşımdalar çok vesvese veriyorlar çok etkilenmiyorum fakat gece sarkıntı oluyor bu yüzden sıkıntı oluyor bana tavsiyeniz varmı

Yorumu gönderen: Filiz, 18.06.2017, 15:13 (UTC):
Ayşe h gildyo kardesimizin yazısını okdunmu umarım okur da ders irsin

Yorumu gönderen: Adem, 18.06.2017, 14:46 (UTC):
Akhaneton kardeş tsk ederim uyarilarniz içinde sanırım gerçek sifayida siz uyarmaya çalıştınız metre ole saltanatcilar varki bırakın hocalığı yanından bile de geçirmişler onlarda artık allah korkusu diye bir seyde kalmamış allahın kurbanını kullanıyorlar resmen allah o sahtekarlarin belalariniversin

Yorumu gönderen: Gerçek Şifa, 17.06.2017, 21:00 (UTC):
Günahlarınıza tevbe edin haramlardan uzak durun,Her gün yatmadan önce 21 fatiha ihlas ayetel kürsi ihlas felak ve nas surelerini okuyup avucunuza üfleyip vücudunuza mesh edin.En önemlisi şifayı sadece Rabbimiz verir bunu bilin.En önemlisi Allahın her şeye gücü yettiğine bu belayı yalnız onun geçireceğine tam manasıyla inanmak ve Günahlara pişman olmakla beraber Allaha tam bir tevekkül etmek gerekiyor.Allah şifa versin.

Yorumu gönderen: Akhenaton, 16.06.2017, 16:09 (UTC):
Merhaba. Lütfen bu siteye bilmem ne hoca, ne medyum, hangi üfürükçüye tedavi oldum diuerek isim, telefon veren hiçbir dolandırı ve şarlatanın mesajlarına itibar etmeyin. Hocadan, üfürükçüden, cinciden, muskacıdan, medyumdan ya da kendine başka takmış bu kişilerden size hiçbir fayda dokunmaz. Şifa, sadece Allah'tandır. Bu kişilerin mesajları saat başı silinmektedir. Tekrar rica ediyorum... Bu kişilere asla güvenmeyin ve asla itibar etmeyin. Teşekkürler...

Yorumu gönderen: Zeynep, 15.06.2017, 06:24 (UTC):
TAHMIN ETTIM ZATEN.SAYFAYA.DIKKAT ETTIM HEP OMER RUKYEYE.GITMISLER TEDAVI OLMUSLAR!!!!!

Yorumu gönderen: Cladio Shafer, 14.06.2017, 22:37 (UTC):
Ömer Rukye ile Bedia aynı kişidir bilginize.3 kağıtcılık yapmayın.Burda bir sürü sıkıntılı insan var bir de sizler şarlatanlık yspmayın.

Yorumu gönderen: AYSE, 14.06.2017, 13:24 (UTC):
Filiz hanima :Bu tur seylerin.tedavisi varmis.Ben yasadigim.icin.atlatanlarin nasil atlattigini yazmasi icin yazdiM.BEDIA HANIMIN YORUMUNA BAKIN.
MEHMET BEY:RUKYE TEDAVISI OLUN....

Yorumu gönderen: mehmet , 14.06.2017, 13:08 (UTC):
Bana konyali olup bu Tür rahatsızlığı olan bi arkadaş lazim

Yorumu gönderen: Filiz, 14.06.2017, 13:01 (UTC):
Ayşe hanım bende o sıkıntıyı yaşadım halinde yaşıyorum hiç bir müslüman cin görünmez banda ole dediler sonrasi orendimki şeytan cinlermis allah korusun sağlığıyla oynarsın da kötü olursunben ole oldum iste çekiyorum

Yorumu gönderen: AYSE, 14.06.2017, 12:46 (UTC):
KocaeliBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56449913 ziyaretçi (143846621 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)