Cin Padisahlari (7 Cin Padisahi)
 

Cin Padişahları (7 Cin Padişahı)

Pazartesi günü, Abdullah el-Hiyem ibni Ehlim Mürre'dir (Müreh). Tacı vardır. Çadırı yündendir ve yardımcılarının giyimi beyazdır. Müslüman olup adını Yusuf olarak değiştirmiştir. Mekanı Mardin'in Musaybin ilçesi olup oranın sakini ve kralıdır. 150 cm boyunda olup elleri, olduğundan daha uzun bir görüntüye sahiptir. İki hizmetkârı da kendisine benzer. Şimşek hızına sahiptir. Bu cin, Hz. Muhammed'in elleri arasında bu dini kabul eden cin padişahıdır.

Salı günü, Mihrez el-Ahmer'dir. Tacı, altındır ve çadırı yündendir. Yardımcılarının giyimi, kırmızıdır. İblis'in çocuklarından biridir. Kırmızı renkte ve insan görünümündedir. İnsanlara tasallut ettiğinde (musallat olduğunda) burunlarından kan akıtır. Kuyuları kurutur. Ateşten yatanların çoğuna halisünasyon gösterme yeteneğine sahiptir.

Çarşamba günü, Burkan'dır. Tacı vardır ve çadırı yündendir. Yardımcılarının giyimi, sarıdır

Perşembe günü, Şemharuş'tır (Şemhurış). Tacı vardır ve çadırı yündendir. Yardımcılarının giyimi, beyazdır. Çok bilge bir görüntüye sahiptir. Görüntü itibariyle insana çok benzer. Görevi; altın, hazine vs. Işlere hakimlik yapmak ve bu işleri yönetmektir.

Cuma günü, Ebyab (Ebyed) ya da Zevba'dır (Zubea). Bunun iki adı vardır. Tacı vardır ve çadırı yündendir. Yardımcılarının giyimi yeşildir. Ay'ın etkisindeki cin padişahıdır. Her yanı beyazdır ve ürkütücü bir şekli vardır. Soğukkanlı bir görünümdedir. Bilgin ve akıllı cin liderlerinden biridir. Emrinde onlarca cin hizmetkârı bulunur. Aşk ve iki şahsı birleştirme gücüne sahiptir. Görüntü olarak ihtişamlı bir kral görümündedir. Davetlere hemen hemen hiç cevap vermez.

Cumartesi günü, Meymun Ebu Nuh'tur. Tacı vardır ve çadırı yündendir. Yardımcılarının giyimi, siyahtır. Uranüs'ün yeryüzü cini de diyebiliriz. Görünüm olarak yaşlıdır ve elinde bir asa ile dolaşır. Çenesinde yedi kıl vardır. Genelde kuyu kenarları ve harabe yerlerde dolaşır. Uçma özelliğine de sahiptir. Babasının adı, Deybac Afif'tir.

Pazar günü, Ebu Abdullah Müzheb'dir. Tacı vardır ve çadırı yündendir. Yardımcılarının giyimi beyazdır

Bu 7 padişahların emrinde toplam 378 kabile vardır. Her bir padişaha 54 kabile düşüyor ve bu kabilelerin sayını yanız Allah (cc) bilir. Bu padişahların hükmüne girmeyen 42 kabile daha vardır. Bunlar şeytânî ve azgın cinlerdir. Taçı altın olan Mihrez el-Ahmer, bütün kabilelere hükmedebilir.

Diğer Cin Padişahları

Denaheş: Gezici cinlerdendir. Tayfasındaki cinler, hayal gösterme (halisünasyon) ve insanların aklını çelme (vesvese) gücüne sahiptirler. Hayallerde uzman olduğundan gerçek yüzünü gören hiç olmamıştır.

Fekacin Meğmet: Davetlerde en hızlı cinlerden biridir. Hemen hemen tüm Arapça kitaplarda ondan bahsedilir.

Kemtemin: En korkunç cin krallarından biridir. Davetlerde genellikle korkunç bir yüze sahiptir.

Mazerin: Arap Yarımadası'ndaki dört büyük cin kralından biridir. Savaşçı bir görüntüsü vardır. Güçlü bir ordusu vardır ve bu kralı, bir tabutu taşır gibi tahtını omuzlayan hizmetkârlarıyla davetlere katılır.

Se'nik: Çok güçlü bir cin kralıdır. İfritlerden oluşan bir ordusu vardır. Diktatör bir yapıya sahip olduğu gibi, kontrol edilmesi zor bir cindir. Mekanı, Arap ülkesindeki yarımadalardır. Tahtına oturmuş, soğul ve orta yaşlardaki bir insan görümündedir.

Teykel: Arap yarımadasının en büyü dört cin padişahından biridir. Çok güçlü bir cin ordusuna sahiptir. Emrinin altında dağlar kadar cin vardır. Bu cin, okült sıralamadaki 4 kaba elementten meydana gelme olup, çıplak gözle az da olsa yoğunlaşıp kişilere görülebilir.[1][2][3]

Kaynaklar

[1] www.istasy10.com
[2] www.ruhsalenerji.com
[3] Sihr-ül Acâîb

Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: Hz. Mehdinin Duası, 24.08.2020, 20:53 (UTC):
Ya Rabbi! Ya Zel Celali Vel İkram!
Nasıl ki şeytan (iblis) kulların her tarafından saldırıp vesvese veriyorsa, sende kullarının her tarafından basiret gözü ve kulağı, salih (uyarıcı) rüyalar, ve salih ilhamlarla kuşat. Allah ve dostları galip olsun ya rabbi ya BASİR. Sen biz neyden anlıyorsak onunla bize muamele et ki hidayete erelim!

Yorumu gönderen: cinler insanları neden şizofren yaparlar?, 02.08.2020, 18:31 (UTC):
cinler insanları neden şizofren yaparlar? (delirtirler?)

1.) ÇÖP BALIĞI olarak kullanırlar. Ölen cinlerin canlarını içine atarlar. Sonra tekrar ölen kardeşlerinin içine atıp iyileştirirler (azrailler ve ölüm başmeleğinden çalıyorlar)

2.) GÜNAH KEÇİSİ olarak kullanırlar. Sen mehdisin, sen isasın, sen deccalsın deyip kandırırlar. Melekler veya zebaniler hesap sorunca bu kişilerden emir aldıklarını söylerler.

3.) KAPICI (PEZEWENK) yaparlar. perdeleriyle oynarlar şizofrenlerin, insanlar alemine giriş çıkış için kullanırlar. Büyü ve sihir malzemeleri ile maneviyatının akışında kullanırlar. Bazı günahlarını bu sayede aynı zamanda insanlar alemi meleklerinden gizlerler 2. maddedeki gibi bu şizofren kişiler yapıyor zannedilmesini sağlarlar.

4.) PİS İŞLERİNİ HALLETTİRMEK İÇİN FEDAİ yaparlar. Önce kandırırlar sen başkansın felan. sonra git şunu öldür buna tecavüz et şunu çal derler. Havadan sebepten fitne çıkarmak veya düşmanlarını delilere hallettirmek için. Zaten hapse girmezsin felanda derler.

En çok bu 4 sebepten olup, her türlü büyük küçük günah, haram, büyü ve sihir, intikam cezalandırma, gezinti ve musallat işlemlerinde fayda sağlarlar.

Şizofren İlaçları geçici süre fayda sağlar. Çünkü ruhlarının perdeleri yırtılıp üst boyuta çıkarılır (psikolojik olarak üstün yapılırlar).

Tekrar meleklerce ve zebanilerce perde çekilmesini ruhun özü kabul etmez. kesin çözümü 3+1 tanedir.

1.) Allahça veliler arasına alınıp nur verilmesi: çok düşük ihtimalle başarılı olunur. zaten milyonda yada milyarda bir olur.

2.) Ağır depresyon veya akli denge kaybıyla İntihar ederler. Zaten sürekli depresyon ve saire tedaviler görürler. Ancak ilaçlar bazen tesirsiz hale gelir veya alınması unutulur ve şeytan kontrolüne geçerler.

3.) Eceli gelir rahat eder. Ahirette muhtemelen muaf sayılabilirler. Hafif hastalar (%45 felan) en çok zararı görüp en çok yorulup, ahirette sorumlu tutulabildiklerinden en talihsiz ve bahtsız olanlarıdır. Ağır engelliler (%80 ve üstü) muaftır.

4.) Azraile dua edip yalvarır. Binde bir ihtimal icabet eder ve canını alıp nispeten huzura erdirir.

Yorumu gönderen: mahmut ustaosman hakkinda, 12.05.2020, 16:18 (UTC):
efendi hazretleri dediginiz azraili kovup seytan evliyasi oldu. o cemaatle gorusmeyiniz bizide gorusturmeyiniz

Yorumu gönderen: program, 03.05.2020, 20:52 (UTC):
2020-2120 = %49 münkir %51 mümin
2120-2129 = %25 münkir %75 mümin
2129-3500 = %5 münkir %95 mümin
3500-7000 = %100 mümin ± %0.1-0.2.

Yorumu gönderen: 3. boyutta adil dunya duzeni nasil kurulur?, 03.11.2019, 22:53 (UTC):
affetmeyerek. misilleme yapmayan ruhlar ve bedenler var. onların yerine başkası yaparsa, orjinal olmasada muadil bir adil dunya duzeni kurulmasi teoride mumkun.

Yorumu gönderen: iblisin secenekleri, 20.10.2019, 10:38 (UTC):
en sonunda iblisin önüne 3+1 = 4 hayati seçenek gelecektir. azrail tarafından canının alınması ve ölmesi,,, zebani olup azrailin yerine geçmesi ve en son kendi canını alması,,, isyana devam edip 10 üzeri 100 yıl lanetlenmesi,,, 4. seçenek tövbeyi nasuh edip allaha yönelmesidir. Bu seçenekler dünya teklikte birliğe geçmeden, 3 ler makamı hatmine yakın gerçekleşebilir.

Yorumu gönderen: Yüksek Askeri Şura, 20.10.2019, 08:10 (UTC):
perde tutmayanların derecesi yaşa endekslidir. Yani yaşı 30 sa 3. boyutun sıfırıncı derecesine geliyor.

Yorumu gönderen: kalp gözü nasıl açılır, 14.10.2019, 04:13 (UTC):
Kalp gözü sadece 1 veya 2 gözü kör olan müminlere veriliyor. Gözünüz kör değilse 10 bin fatiha okuduğunuzda ruhunuz 1 basamak yükselir. Devam ederseniz 100 bin'e ulaşınca evliyaya yakın bir dereceye ulaşırsınız veya gökte ruhunuz kat çıkar ve velayeti suğra'ya alınırsınız.

Yorumu gönderen: haa simdi anladim, 13.10.2019, 13:04 (UTC):
bir sehirde birini yukari alinca deprem oluyor. cunki evliya cikincada 4 siddetinde deprem oluyor.

Yorumu gönderen: motosiklet, 13.10.2019, 10:12 (UTC):
salı günü birşeyler olacakmış. saatini bilmiyorlarmış. haber sağlam: motosikletlerden.

Yorumu gönderen: Huruf-u mukattaa (elif-lam-mim...) nedir?, 21.09.2019, 10:28 (UTC):
Bunlar sure okunan yerden, okunulan kişiye boyut açan anahtar kelimelerdir.

Yorumu gönderen: şehadet alemi, 16.09.2019, 21:31 (UTC):
İnsan bedenli cinlerin ve meleklerin kameralarına asla bakmayın. Onların dünyasını görüp kafayı yersiniz. Çocukları da henüz ölümü tatmamışsa, buraya şahadet alemine gelir.

Bitkilere (2b) ve hayvanlara (3b) zarar vermeyiniz. Onlar insanlar(3.b) ve cinlerin(4.b), bilinçatımızdır (ruhumuz). Ruhunuzu kızartıp karartırsınız.

Sinekler ve böcekler, rengine ve türüne göre, ölmüş kişilerin, dünyayla bağı kopana kadar şehadet alemindeki temsili varlığı olduğu düşünülür.

Zararlı canlıları , Mümkün olduğunca uzak tutunuz ama mümkün olduğunca zarar vermeyiniz. Zehirlerseniz bağışıklık kazanıp sizi ısırınca sizide zehirleyebilirler. Hiçbir canlıyı ateşe atmayınız. Öldürmek zorunda kalırsanız eziyet etmeden öldürüp gömünüz.

Yorumu gönderen: Allah esmasının sırrı, 16.09.2019, 20:11 (UTC):
"Allah, kulunun zannı üzerinedir."

"Ey iman edenler! Zannın birçoğundan sakının. Çünkü zannın bir kısmı (su-i zan) günahtır."

Yorumu gönderen: mehdiyet kitabim cikti, 28.06.2019, 04:28 (UTC):
HZ. MEHDİ ve MEHDİYET

Yazar: Volkan Fevzi KIRIK

Günahlar: Kuranda yasaklanan şeyler hariç haram yoktur.

Mekruhlar: Kuranda yasaklanmayan kabahatler ve ayıplar mekruhtur.

Caizler: Kuranda bahse konu edilmeyen her faydalı şey caiz, faydasız şeyler mekruhtur.

Usul ve Adap: Bu konularda dört büyük fıkıh mezhebinden hangisinin hükmü daha kolaysa o geçerlidir. Çünkü islam kolaylık dinidir.

Yorumu gönderen: kıyamet 2129, 30.03.2019, 10:36 (UTC):
bediüzzaman said nursi hazretlerinin cifr ve ebced hesaplarından yola çıkarak bildirdiği bir haberdir.
hicri 1545 yani miladi 2129 yılında kıyametin kopacağını söylemiştir.
risâle-i nur talebelerinin ne zamana kadar devam edeceğini düşündüğü bir sırada, ramazanın onuncu gününün ikinci saatinde birden kalbine bu hadisin ihtar edildiğini söylemiştir.

şu hadisten yola çıkmıştır.

lâ tezâlü tâifetün min ümmetî zâhirine ale l-hakkı hattâ yetiyallahü bi emrihî.

anlamı ise şöyledir:

ümmetimden bir taife allah ın emri gelinceye kadar (yani kıyâmetin kopmasına kadar hak üzerinde galip olacaktır.)

lâ tezâlü tâifetün min ümmetî
ebced ve cifir ilmiyle rakam değeri :
rûmi tarihle 1542. miladi 2126

zâhirine ale l-hak
rûmî 1506 milâdi 2090

hattâ ye tiyallahü bi emrihî
rûmi 1545 miladı 2129

1506 tarihine, yâni, miladi 2090 tarihine kadar zâhir, âşikârâne, belki galibâne hizmetler yapılacağını,

1542 tarihine kadar, yâni, milâdî 2126 yılına kadar, gizli ve mağlûbiyet içinde irşad ve tenvir vazifesini sürdüreceğini;

1545 de, yâni milâdî 2129 yılında kâfirlerin başında kıyametin kopmasını îma ettiğini ve bunların allah ın ilminde olup ve doğrusunun allah tarafından bilinebileceğini ifâde eder.

Yorumu gönderen: bürkan, 27.03.2019, 20:19 (UTC):
selamın aleyküm
bugün benim doğumgünüm hem mutluyum hemde yastayım

Yorumu gönderen: dabbe, 21.03.2019, 11:33 (UTC):
dabbe eski hint dilinde örümcek ağı gibi yayılan şey demekti.
dabbe kurandaki en keskin ayetlerden biridir.
dabbe kıyamete yakın çıkacak dünyayi saracak.
cinler dabbeye hizmet edecek.
cinler bize göre aynanin içindekilerdir.
maskeler düşünce,kalpler taşa dönünce,gölgeler uyanınca,gerçekler tersyüz olunca,cinler dünyaya akın edip deccale hizmet edince,mehdi gözyaşı döküp deccale meydan okuyunca emin olunki kıyamet savaşı çok yakındır.

Yorumu gönderen: mihreze mesaj, 06.03.2019, 22:01 (UTC):
semsemaili boşver mihrez

rusya ve amerikayı nükleer savaşa sok.

birinden diğerine siz nükleer bomba atarak savaşı başlatın.

inkar etselerde savaş devam eder

Yorumu gönderen: stefan hawKING, 29.12.2018, 18:54 (UTC):
kiyamet kopacagi zaman sura uflenmeden once hz. muhammed ile şeytanın yer (makam) değiştirmesi lazım.. ki kıyamet kopmasın.. mecburuz bu alemin sırrına..

Yorumu gönderen: zinaya yaklasmayin, 29.12.2018, 15:50 (UTC):
cunki zina yaparken olursenız cehennem atesıne rahmet perdesı olmadan gırer sımsıyah olursunuz... nur namına hıcbırsey kalmaz... ayrıca goz zınası zinaya yaklasmanın ilk adımıdır göz nurunuzu azaltır, yapmayın. bakmayın namahrem bölgelere. hanım kardeşlerimde ruj sürmesin ve göğüslerini, boynunu, saçlarını tam kapatsın... erkekleri sokakta en çok şehvete yönlendiren şey dudak ve memedir... sonrada boyun ve saçlar geliyor...

Yorumu gönderen: kiyamet alametleri, 26.12.2018, 10:01 (UTC):
arkadaslar kiyametin kucuk alametlerinin gerçekleştiğini hepiniz gördünüz. büyük alametleri siz göremezsiniz. dabbe konuşan kedidir ve çıkmıştır, yecuc çin halkıdır dünyayı manen ele geçirir, deccal çıkmıştır bir gözünün nuru yoktur (yanmıştır) ama sadece cinler tanır, güneş batıdan doğmuş ve doğudan batmıştır ancak sadece kalp gözü açık olanlar görebilmiştir. şeytan (iblis) antakyada habibi neccar türbesinde (mağarada) secde etmiş ve zebani olmuştur. duhan (duman) çıkmıştır (petrol kuyularının ateşe verilmesi) ; Doğuda, Batıda, Arap Yarımadasında olmak üzere üç bölgede yer çöküntüleri peşpeşe meydana gelmiştir. hz. isa dünyaya müslüman olarak üç kere inmiştir dünyaya hakim olamadan göğe dönmüştür. son alamet iran-amerika nükleer savaşının gerçekleşmesi nuranilerce engellenmektedir. kıyametin ne zaman kopacağı bu nedenle bizlere meçhuldur. bilgilerinize saygılarımla sunarım...

Yorumu gönderen: bunu bir yere yazin, 11.11.2018, 07:33 (UTC):
en geç 31 aralik 2129. HA-HA-HA.. kaçın kaçabilirseniz.

Yorumu gönderen: 12 imam, 26.10.2018, 06:53 (UTC):
arkadaşlar müjdemi isterim. hz. mehdinin neslinden 5 imam daha gelecek. hz. muhammed mustafa sav ile birlikte masumların sayısı 18 oldu.

Yorumu gönderen: sayin cinler, 23.10.2018, 13:31 (UTC):
sayin cinler, ben kalici olarak cin olmak istiyorum. sizden ricam insanlar boyutundaki tüm varlıklarımı yakıp , veya başka ne gerekiyorsa yapip, kalici olarak cine dönüştürebilir misiniz, insanlıktan çok sıkıldım. böyle kepaze hayatı sürüklemekten yoruldum

Yorumu gönderen: 100 rekat, 11.07.2018, 03:53 (UTC):
üst üste , aynı vakitte ve tek seferde 100 rekat şükür namazı kılın, cennet melekleri başkanının pozisyonuna getiriyorlar, cebrail karınca kadar gözüküyor

Yorumu gönderen: cin padisahi, 28.04.2018, 22:34 (UTC):
ben cinlerin padisahiyim. sorunuz varsa yorum ekleyerek sorabilirsiniz. herseyi bilirim ona gore

Yorumu gönderen: ben deli değilim, 26.02.2018, 09:51 (UTC):
bir sır arıyorum mezarlıklarda, ölülerle bunun için gezerim
güneşten nurdan başlasam bile karanlıklarda bitiyor düşüncelerim
cansızla canlının irtibatını bulamadı zihnimdeki kör ışık
ikiz görünüyor her şey gözüme ki düşüncem duyguma yapışık
çığlıklar geliyor mağaralardan korkuyorummm
şaşkınlıktan bildiğimi unuttum, bilmediğim duaları okuyorum
kafatasıma çiviler çakıyorlar, kurşun döküyorlar kulaklarıma
ben deli değilim, ben deli değilim, ben deli değilim aaaaaaağaağağağağaahhhhhhhhhhhaaağağağağağa

Yorumu gönderen: iblise mektup, 31.01.2018, 18:56 (UTC):
sayın lucifer (iblis), yeraltındaki nükleer cephaneliklerden birine girip kendinizi nükleer bombayla patlatın. o zaman bence ya ışığa(nura) ya da nefs-i tezkiyeye dönüşürsünüz ve allah sizi birdaha kovamaz, çünkü sizi tövbe kurtarmaz, atomlarınızdan kurtulmadıkça bir sebep çıkacak ve tekrar kovulacaksınız. sizi peygamberlerde kurtaramaz, kendi kendine bir iyilik yap ve kendini nükleer reaksiyona girerek kurtar. allah nurunu tamamlamaktan başkasına razı olmaz. bütün mesele sensin bence. yoksa seni nura dönüştürmek için bütün dünyayı uzun yıllarca göktaşı yağmuruna maruz bırakacaklar bence.. ve bir damla su kalmayacak. sizde açlıktan ölecek, gerçek bir melek olacaksınız... kesin sonuç belliyse kısa yoldan gitmek daha mantıklı olur. iyi düşün.

Yorumu gönderen: Bilmek , 27.11.2017, 18:14 (UTC):
Bilmek şanı yüce Allah ile mümkündür aslın yansımaları olan kamil hidayet sahibi insanlara bakın cinler kullukla mükellef varlıklardır konu şulan konular cinler üzerine gibi gözüksede çok bilgi sahibi olmadığımız bir konudan yola çıkarak inkara felakete götürecek düşüncelere kapı açılıyor son olarak bu konularda sıkıntısı olan arkadaşlar felak nas ayetel kürsi okuyun abdestsiz dolaşmayın yalan küfür gıybet haram lokma zina iftira uzak durun en iyi reçete dir korkacaksanız yalnız şanı yüce Allah'tan korkun başkasından değil

Yorumu gönderen: Siyam, 23.10.2017, 14:18 (UTC):
Derdim var dünya kadar
Dünya kadar dert önümde arkamda ama bilirim derdimden büyük Allah var bir dua kadar yakinimda musallatli olan herkes bana ulaşabilirsiniz

Yorumu gönderen: Berfin, 30.07.2017, 13:29 (UTC):
Cahit konuşmak istiyorum sizle bu konu ile ilgili

Yorumu gönderen: Wolf, 25.07.2017, 12:03 (UTC):
En üstte Güçlü denen vatandaşa sormak istiyorum;

1.Kuran-Kerimi Peygamberimiz mi yazdı? Anlamadım?

2.Cinleri iyi kullanırsak iyi olur? Tövbe tövbe sapık sapık konuşmayın arkadaş onların alemi onlara bizim alemimiz bize irtibata geçmek dahi tehlikeli olduğu gibi hoş karşılanmaz dinimizde kıssadan hisse geçtim çok yazıp sıkmak istemedim.
Allah'a emanet olun...

Not: Korkanlar için 3 harfli falan diyenlere :) Felak ve Nas sureleri bu yüzden var Allah'a sığının yeter.O izin vermedikten sonra yaprak kımıldamaz.

Yorumu gönderen: Güçlü, 27.05.2017, 18:17 (UTC):
Kardeşlerim, Her Şey Sizde Bitiyor Onlar Varlar Ve Çok Kıymetliler Değerini Bilirseniz Size Yol Gösterir Bunu Kötüye Kullanırsanız O zaman yanlışa düşer yoldan çıkarsınız. Çok şey öğrenebilirsiniz iyi ve kötü ben iyiyi seçtim Şükürler olsun ALLAH'a ki layık gördü
peygamberimiz nasıl KURANI KERİMİ yazdı sizce? sadece ince çizgi kötüye kullanmayın .

Yorumu gönderen: Tirrek, 21.05.2017, 05:40 (UTC):
Cinler gerçektir

Yorumu gönderen: Gamze, 21.05.2017, 05:39 (UTC):
Bir gece uyuyordum uyku ve uyanıklık arası uyandım ve yan yatıyordum bi an hissettim arkamdan biri bana sarılmıs ellerini sarmıstı tam uyandım çığlık çığlığa herkes başıma toplandı hiç uyuyamadığım rahatsızlandığım zamanlar oldu. Bir gece yine uyandım nasıl oldu bilmiyorum ama gözlerim acık tavana dikmisim gözlerimi ama ne zaman uyandığımı bilmiyorum gözümün önüne tavanda bir sey gelmesiyle irkildim yine çığlık çığlığa ve o an gece lambam olduğu yerden sallandı ve kablosu düstü kablo sallanıyordu cok yüksekte olmasına ragmen

Yorumu gönderen: samet, 21.05.2017, 05:38 (UTC):
peygamberin sünnetinden çıkanlara cinde musallat olur her türlü doğa üstü olayda başına gelir.

Yorumu gönderen: isimsiz., 21.05.2017, 05:37 (UTC):
Işığın girmediği bir odada karşınıza bir ayna alın. Aynanın karşısına oturun. Gözlerinizi sımsıkı kapatıp tam 1 dakika boyunca sessizliği dinleyin, aklınızdan ayet ve duâ geçirmeyin. Gözlerinizi bi anda açın ve AYNADA etrafınıza bakın. Bu evrende yalnız değiliz :)

Yorumu gönderen: angel, 14.05.2017, 11:45 (UTC):
merhaba kımınle bu konu hakkında yazısabılırım burda ılk defa bulunuyorum sayfayı tesadufen arastırırken gordum

Yorumu gönderen: Aliekber yorulmaz, 14.05.2017, 11:43 (UTC):
ALLAH ölümsüz dur gelip burda yok Allah ölümlüdür deme beynini yokluklami yedin yaratan ALLAH öldüren ALLAH madem oyle sende ölüm lusun sende dirilt birileri arti cin muhabbetine gelince resulallah buyurur ben insanlarin ve cinlerin peygamberiyim olan seyleri yok 2017 deyiz sacmalamayin yok pisikoloha gidin demeyi birakin onlar musallat olursa tip yardimci olmaz ALLAH KAFİ dir

Yorumu gönderen: Taylan, 14.05.2017, 11:42 (UTC):
Cumartesi deki bilgi persembe gunune ait olmasin ?Gunler dogru degil bence . Dogruluguna kanitiniz varmi admin ?

Yorumu gönderen: AKIN, 14.05.2017, 07:07 (UTC):
Arkadaşlar davet etmeyin iyilik içinde olsa büyü yaptırmayın fal bakmayın baktırmayın evet cinler güçlü ama yaratılmışların en üstünü bizleriz (halk dilinde büyü yapan hocalar) cinlere eziyet ediyorlar yapmak istediklerini bu şekilde yaptrıyorlar bunun gibi birsürü örneklerini yaşadım zaten büyü yapanda yaptıran da dinden çıkar allah muhafaza kadınlarda yaygın olarak fal merakı var en büyük davettir fal farkında değildir çoğu insan fincan kapandığında toplanırlar genelde fal bakan kişiyi uyutmazlar fal bakan kişi cinlerin tercümanı gibidir onların söylediklerini söylerler çoğunlukla geçmişten bahsederler mesela yapılan hatalardan bitanesi de gece dışarı çöp atmaktır çöpü atarken destursuz atıyorlar sonra hoca hoca geziyorlar lütfen arkadaşlar söylediklerim basit ama çok önemli büyü fal davet etmek özellikle olmasın hayatınızda ALLAH HEPİMİZİ ÖNCE İNSANLARIN SONRA DA CİN VE ŞEYTANLARIN ŞERRİNDEN KORUSUN İNŞALLAH..

Yorumu gönderen: CAHİT, 14.05.2017, 07:06 (UTC):
Ayrıca şunuda önemle yazmak istiyorum arkadaşlar ....korunma duaları....AYETEL KÜRSİ...FELAK VE NAS SURELERİDİR..fakat bunları okurken., korkarak okumak size hiçbirşey sağlamaz. imanla korkmadan okumak gerekir YÜCE ALLAHA iman etmek sadece ALLAH tan korkmak ve ondan yardım dilemektir...bunlar sizin korkmanızdan zevk alırlar...zaten onunla besleniyolar..eğer birgün İNŞAALLAH olmaz..biranda karşınıza çıkarlarsada zaten o an bütün ruhaniyetiniz kaybolur, dua okumak o an için aklınızın ucuna gelmez işte inme veya felç dedikleride budur kasılma..olayı oan sadece ALLAHU EKBER dediğiniz zaman yüksek sesle o güzelim isimle ortadan kaybolup giderier... eğer diyebilirseniz o an itibarıyla.. ALLAH ın sevgisi üzerinize olsun

Yorumu gönderen: cahit, 14.05.2017, 07:05 (UTC):
eğer bunlar bir vücuda girerse veya girdiği zaman öyle bir soğuk dalgası vücudu sarıyorki insan buzdolabındaymış gibi oluyor ben beş yaşından beri bunların içindeyim...korkmak kelimesini unuttum bir arkadaşım bu işlerle uğraşıyordu cin çıkarma işlemi ile ilgil sanada bir bakayım dedi içinden bir kaç dua okudu ne kadar israr ettiysem okuma diye o yinede okudu inanın bana dokunduğu an ayakları yerden kesildi ve duvara çarptı yere oturdu abi sen beni aşıyorsun kimlere bulaştın diye inanın bende bilmiyorum geceni ikisinde üçünde uyandırıyolar bazen korkutarak bazende usulca kalkıp teheccüt namazı kılıp yatyorum ama etrafımdalar yalınız o gördüğüm yüzü hayatım boyunca unutamam ALLAH Kimseye göstermesin..bu işlerle üğraşmak isteyen arkadaşlar sakın diyorum ben çağırmadan zaten yanımdalar siz denemeyin gelenler dost değil .... çağırdığınızda ilk başta müslüman cinler gelir fakat kötü olanları okadar çokturki iyi olanlar oradan ayrılır içinizden imanı düşük olan varsa ona musallat olurlar...ve kurtulması biraz zordur bunlar serseri olan boş gezen cinlerdir ...kimse alınmasın imanı düşük demek müslüman değil demek değil..herzaman sabah akşam yatarken selavati şerifeyi okumak gerekiyor..yani bu beş vakit namazla alakalı değil..iman ruhun temiz olamsı demek yani burada ALLAH mevzusu konuşup yalnız kalınca değişmek zaten nefis denen okötü yol insanı yalnız yakalar..o an imanlı olabilirsen sana zarar vermeleri zorlaşır onlar okadar güçlüki tahmin bile edemezsiniz ..oturduğum koltuğu alaşağı ettiler..yalnızdım okadar sinirlendimki bütün odaları tek tek dolaştım..sadece şunu söylüyorum ONLARLA UĞRAŞMAYIN ...

Yorumu gönderen: Dünyanın tepesine binen aygır, 14.05.2017, 07:03 (UTC):
Musallat diye bahsettiğimiz şey bazen psikolojikte olabiliyor biz burda böyle şeyleri okuyarak korku sahibi oluyoruz ve başımız ağrısa uykumuz gelse onlara yoruyoruz hiç düşünmeyin bile içiniz rahat olsun Rabbim bizi korur ve kollar. Onların zararları dokunan insanlarda elbet bigün haklarını alacaklar. Vessaffati saffa

Yorumu gönderen: mücahit, 13.05.2017, 13:39 (UTC):
eğer siz bunların gerçek yüzlerini görseydiniz. inanın adını bile bahsetmezdiniz

Yorumu gönderen: arkadaşlar, 13.05.2017, 13:37 (UTC):
arkadaşlar büyü ve sihirle uğraşmayınız

Yorumu gönderen: kurtuluş reçetesi, 13.05.2017, 13:02 (UTC):
Ayet-el Kürsi Okunuşu
Bismillahirrahmânirrahîm.
Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard. Men zellezî yeşfeu indehû illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bi’şey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azîm.
Ayetel Kürsi Anlamı (Meali)
Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın adıyla.
Allah ki, O’ndan başka ilah yoktur. O hayydır, kayyûmdur.
Kendisine ne uyku gelir ne de uyuklama.
Göklerde ve yerdekilerin hepsi O’nundur.
O’nun izni olmadan katında kim şefaat edebilir?
O, kullarının yaptıklarını ve yapacaklarını bilir. (Hiçbir şey O’na gizli kalmaz.)
O’nun bildirdiklerinin dışında insanlar,
O’nun ilminden hiçbir şeyi tam olarak bilemezler.
O’nun kürsüsü gökleri ve yeri içine alır, onları koruyup gözetmek kendisine zor gelmez.
O, yücedir, büyüktür.

Yorumu gönderen: kadir, 06.05.2017, 10:45 (UTC):
En başta bahsedilen NUSAYBİN cinleri ;Kuranı kerimde cin süresi ve ahkaf sürelerinde geçen cin kabilesinin ismi nusaybin cinleridir...Bu cinler peygamberimiz zamanında iman etmiş bir kabiledir...Efendimiz Taif dönüşü yoluna çıkarak müslüman olmak istemişler,efendimiz huzurunda iman etmişlerdir....Yoksa MARDİN Nusaybin cinleri diye adlandırmak yanlıştır ...

Yorumu gönderen: kurtuluş, 14.04.2017, 13:28 (UTC):
Ayet-el Kürsi Okunuşu
Bismillahirrahmânirrahîm.
Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard. Men zellezî yeşfeu indehû illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bi’şey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azîm.
Ayetel Kürsi Anlamı (Meali)
Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın adıyla.
Allah ki, O’ndan başka ilah yoktur. O hayydır, kayyûmdur.
Kendisine ne uyku gelir ne de uyuklama.
Göklerde ve yerdekilerin hepsi O’nundur.
O’nun izni olmadan katında kim şefaat edebilir?
O, kullarının yaptıklarını ve yapacaklarını bilir. (Hiçbir şey O’na gizli kalmaz.)
O’nun bildirdiklerinin dışında insanlar,
O’nun ilminden hiçbir şeyi tam olarak bilemezler.
O’nun kürsüsü gökleri ve yeri içine alır, onları koruyup gözetmek kendisine zor gelmez.
O, yücedir, büyüktür.

Yorumu gönderen: tekzip mesaji, 27.03.2017, 15:24 (UTC):
islama aykırı yazdığım herşey için tövbe ediyorum, site sahiplerinden islama aykırı mesajların silinmesini rica ediyorum.Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56730022 ziyaretçi (144594972 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)