Cinler En Cok Neyi Sever?
 
cin

Cinler En Çok Neyi Sever?

Cinler kabile ve gruplar halinde yaşarlar, o kabile nereye yerleşmişse, üyeleri de orada toplanabilirler. Cinler de biz insanlar gibi yer içer, biz insanlar gibi uyur, yatıp kalkar ve ölürler.

Alkame anlatıyor:

"İbni Mes'ud'a dedim ki:

"Sizden kimse, cin gecesinde Hz. Peygamber'e refakat etti mi?"

"Hayır, dedi, bizden kimse ona refakat etmedi. Ancak bir gece O'nunla beraberdik. Bir ara onu kaybettik. Kendisini vadilerde ve dağ yollarında aradık. Bulamayınca: 'Yoksa uçurulmuş ya da kaçırılmış olmasın?' dedik. Böylece, geçirilmesi mümkün en kötü bir gece geçirdik. Sabah olunca, bir de baktık ki Hira tarafından geliyor."

"Ey Allah'ın Resulü, biz seni kaybettik, çok aradık ve bulamadık. Bu sebeple geçirilmesi mümkün en fena bir gece geçirdik." dedik.

"Bana cinlerin davetçisi geldi. Beraber gittik. Onlara Kurân-ı Kerîm'i okudum." buyurdular. Sonra bizi götürerek cinlerin izlerini, ateşlerinin kalıntılarını bize gösterdi.

Cinler kendisine yiyeceklerini sormuşlar. O da:

"Elinize geçen, üzerine Allah'ın ismi zikredilmiş her kemik, olabildiği kadar bol etli olarak sizindir. Her deve ve at mayısı da hayvanlarınızın yemidir." buyurmuşlar.

Sonra Resûlullah, bize şu tenbihte bulundu:

"Sakın bu iki şeyle (kemik ve kuru hayvan mayısı) abdest bozduktan sonra istinca etmeyin; çünkü onlar (cinnî olan) din kardeşlerinizin yiyecekleridir." [1]

Kaynaklar

[1] Müslim, Salat 150; Tirmizî, Tefsir, Ahkâf,; Ebu Dâvud, Tahâret 42,

Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: Mesut, 07.09.2017, 19:03 (UTC):
Arkadaşlar benim biraz merakim var bu konulara benle bu konuda sohbet etmek isteyen varmi.
Faceden...mesut dal ...antep .özel güvenlik görevlisiyim..ekleyin...

Yorumu gönderen: efsun, 08.04.2017, 14:42 (UTC):
eğerki bu yazdığım kuran da yazan yasakların hiç birini yapmadınız (büyü.sihir,inkar, ve ruh çağırma,iletişim gibi) işte o vakit bir başka sahsın musalatın a mağruz kalmış tırsınız ya size büyü veya sihir yapılmıştır yada besmele siz bir yanlış yapışınızdır bilmeden işde o zaman sizin çok büyük bir şifaniz vede silahınız var kuran nı kerım vede iman sizi bir sırh gibi sarar vede ALLAH ın izni ile korur korkmayın korku sizi zayıflatır vesveselerle güclenirler onun içindirki ALLAH a sığınıp kuran na sarılın peygamber efendimiz e yahudiler büyü yapmış peygamber hz. muhammed svs efendimiz günlerce hasta yatmış cebrail as. ona büyü yapildığını vede kuyu ya atıldığını bildirmiş kuyudan o muskayı çıkarması için hz. ali efendimizi görevlendirmiş hz. ali efendimiz cebraıl as. peygaber efendimize söylediği kuyuya inip büyü yü çıkarmış peygamber efendimiz hz. muhamed svs hemen ayağa kalkmış vede ardından ALLAH tarafından cebrail as. peygamber efendimize nas,ve fellak surelerini indirip okumasını istemis ve peygamber efendimiz bu surelerin tüm mümin kardeşlerimize şifa ve korunak olarak okumalarını istemiş öyle şifalar varki kuran da hiç bir dert devasız deyil içinde ilim bilim kimya birsürü şifere vede güc var arkadaşlar o güçki tarif edilemez büyüklükte okuyun anlaya anlaya okuyun hem arapca hem türkce nasıl bir gücünüz olduğunun farkına varacaksınız sonrasında sizi tedirgin eden enerjinin yok olduğunu ve de vesevesenin kalktığını göreceksiniz vede unutmayın vesvese ınsanın kalbını karartır iman ise aydınlatır hic kimse yokturki bana birsey olmaz desin olur herkezın başına gelir bilerek yada bilmeyerek ama önemli olan bundan nasıl kurtulurum nasıl şifa bulurum derseniz ben şifamı yuce yaradan da ve on un göderdiği kuran da buldum çok şükür bilinki size musallat edilmek istenen sey bunu size yapana döner size zarar veremez herkez ektiğini biçer buda bizlerin imtihanı kuran nın ilmiyle imanla kalın hoşçakalın.

Yorumu gönderen: efsun, 08.04.2017, 13:53 (UTC):
ayrıca bakınız YUCE ALLAH C.C. yaratığı tum varlıkları kendıne kulluk etsınler dıye yarattı ve bu varlıkların aralarına zamanlar ve farklılıklar koydu öncelikle Allah ın yaratığı herseye saygı duyacaksınız bu ne olursa olsun görünen görünmüyen hayvanı bıtkisi .bildiğimiz bize bildirilen her şey ve Yüce Allah bızden neyi nasıl yaşamamızı istemiş ona bakalım insan oğlu üstün ve merhametlidir unutmayın. bağızı şeyleri çok fazla karıstırmak iyi deyildir eğerki Allah uygun görse idi ğörebildiğimiz diyer canlılar gibi onları da görürdünüz Allah ın koyduğu perdeyi kaldırmayın zira işte o zaman kimse size yardım edemez Allahın buyruğundan çıkarsan cehennem de onlarla bırlıkte yasayacağın bildiriliyor kuran da onun içindirki büyü,ruh çagırma iletişim isteği gibi seyler perdeyi kaldırır işte sen ozaman şeytana uymuş vede cehennemi kazanmış olusun vede Allah a karşı gelip günah işlediğinden dolayı da Allahın şevkatınden,merhametinden, vede korumasından yoksun olursun biz balçık dan yani çamurdan yaratıldık merhametımız özumüz olan topraktan geliyor onlar ise ateşten yaratıldı tabıhat farkı bariz ortada buna göredir ki her yartılan kendi kulluk gorevını Allah ın istediği ğibi yapmalıdır yaradılan herşey in kulluğu YUCE ALLAH C.C. dir ALLAH tüm ınanların yar ve yardımcısı olsun imanla ve merhametle kalın.

Yorumu gönderen: efsun , 08.04.2017, 13:07 (UTC):
mehmet bey o otun adı uzerlık otu uzerınde tohumları tutsu olarak kullanırsanız uzaklastırır ve sızı sıkan huzursuz eden seyler den kurtulur rahatlarsınız unutmayın kı her varlık yuce ALLAH cc tarafından yaratılmıstır hıc bır varlık sebebsız yaratılmamıstır yalnızca farlılık lar vardır ve bır perde vardır o perdeyı kaldırmazsanız sıkıntı yok ama bazen sızden kaynaklanmaya bılır yada bılmeden yaptıgınız bır hatanın sonucu olabılır bunun ıcınde bakara suresının ılk ayetlerını vede 102. ayetını okuyun ayrıca nas ve falak surelerını okuyun Allaha olan ınancınız hıc bır zaman eksılmesın BURAK beye de sıcaklık versın kuran a karsı dıye şu ayetlerı tavsıye ederım araf suresı 169. ,nahi suresı 89.,kehf suresı 54. ,isra suresı 89.,nısa suresi 174. ayetlerı okuyun merak edenlere lısa bır ozet olarak şunu dıyebılırım kı YUCE ALLAH C.C bu ayetlerde okuyun ve ısteklerımı anlayın dıyor demem o kı kuran ı kerımı mutlaka turkce olarak da okuyun RABBIMIN kullarından ne ıstedıgını anlayın ıste o vakıt ALLAH ın kullarını nıye nasıl yaratığını ve onlardan nasıl kullar olmasını ıstedığini anlarsınız sıze vesvese verern herseyden uzaklasır güçlenirsiniz unutmayın ALLAH C.C ınsan ı merhametlı yarttı ve tüm meleklere secde ettırdı yannı cok güçlü yarttı ımanı güçlü olanı hiç bir sey alt edemez yeterki onu güclü ve merhametli tutun adil olun ALLAH tum ınanların yar ve yardımcısı olsun.

Yorumu gönderen: arzu, 08.04.2017, 12:27 (UTC):
mehmet bey o otun adı uzerlık otu uzerınde tohumları tutsu olarak kullanırsanız uzaklastırır ve sızı sıkan huzursuz eden seyler den kurtulur rahatlarsınız

Yorumu gönderen: Mehmet, 27.01.2017, 06:32 (UTC):
Rüyamda bir ot türü vardı,ve bu ot türü ile cinleri korkutabiliyordum.Biraz araştırma yapmam gerek sanırım bu konuda.(eğer bildiğiniz birşey varsa lütfen yoruma yazın)

Yorumu gönderen: Nermin, 29.12.2016, 18:25 (UTC):
Arkadaşlar cinlerden korkmayın onlar da ALLAHIN yarattığı yaratıklar bundan kurtulmanız için cin suresi okuyun bu varlıklar insanları sevmezler korkuturlar sadece onların enerjisi bizden az oldukları bazı korkak insanları özellikle inançsız yaşayanların çok çabuk beyinlerine girebilirler gusulsuz gezmeyin

Yorumu gönderen: Aytekin, 28.12.2016, 20:52 (UTC):
Cinler çok kıllı ve siyah elleri farklı ayakları bacakları farklı ve halan bana görünüyor asla asla bana zarar vermiyor bana bakıyor beni seyrdiyor ve gidiyor

Yorumu gönderen: Aytekin, 28.12.2016, 20:41 (UTC):
Cin bana görünüp kaçıyordu sanki benim takip etmemi istiyordu ama ben korkudan bilgisayarın başından kalkamadım çok hızlı yok oluyordu aynı gece tam 4 kere göründü bana şu an kendi evimdeyim annemle yaşıyorum annem evde olmadıgı zaman halen bana görünüyor bana ve korkmuyorum beni korkutmuyor sadece bana bakıyor

Yorumu gönderen: Aytekin, 28.12.2016, 20:32 (UTC):
Benim kız kardeşime musallat oldu eşi 6 hocaya göturdü ama kurtulamadı intihar etmeye kalkıştı bacım bir keresinde bacım gildeydim eşi ve kendisi köye gitmişti bende bilgisayarda oyun oynuyordum bir an sol tarafımda 5 metre ilerimde bir yansıma gördüm baktıgımda sim siyah kıllı birisi tüylerim diken diken oldu hayal sandım önce bir daha göründü oldugum yerde dondum kaldım ve gerçekten cin görmüştüm

Yorumu gönderen: Semanur , 13.12.2016, 13:59 (UTC):
Inaniyorum cunku gordum ....

Yorumu gönderen: Gül, 04.10.2016, 08:13 (UTC):
Bende bu aralar hissediyorum sanki once rüyamda yavru kedi olarak gördüm sonrasında surekli bir şehvet hissediyorum dun resmen uyuyamadim vucudumda hissettim dokunduğunu ve rüyamda sarılı kundakta yuzu biraz değişik bebek gördüm bilmiyorum ama garip bu aralar herşey gunduz dahi rahat hissetmiyorum kendimi

Yorumu gönderen: muhammet, 16.08.2016, 09:15 (UTC):
arkadaşlar herkesin başına gelen bir olay değildir bu gibi olaylar.ama gerçekten çok kötü bir durum haline gelebiliyor kimi insan akıl sağlığını kaybediyor ve sıkıntılar çekiyor.allaha sığınmak lazım bende yok dersin bir bakmışsın başkalarına olduğu gibi sana da cin musallat olmuş.bilemezsin bu yüzden abdestli gezmek lazım ve elimizden geldiği kadar cin sureleri okumakta fayda var benimde zamanında yaşadığım çok kötü olaylarım oldu bu cinlerle anlatmak istemiyorum.dua çözüm yoludur.allah hepimizi korusun.

Yorumu gönderen: Keyhar, 14.08.2016, 10:51 (UTC):
Sebo denilen sahıs,, Allah dışında her şey yalan demeniz haşâ Allah'ı da yalancı konumuna düşürür. Eğer Kur'an'ı açıp okusaydınız bahsedilen varlıkların var olduğunu anlardınız. Kur'an Allah'ın kelamıdır. Eğer bu kelamda her şeyden bahsedilmişse bunlar yalan değildir. Silkelenin ve kendinize gelin !! Zira farkında olmayarak inkara düşüyorsunuz. Önce imanın şartlarını öğrenin daha sonra Kur'an okuyun. Bu size naçizane tavsiyemdir.

Zâriyat suresi 56
Ben, cinleri ve insanları ancak bana kulluk etsinler diye yarattım.


Yorumu gönderen: Reyhan, 25.06.2016, 22:43 (UTC):
93,33 sayısını söylerken dikkat edin onları çağırmaya yarayan elit rakamlardan birisidir eğerki konu cinlerse ve istemsiz söylediseniz çağırdınız demektir

Yorumu gönderen: hüseyin, 07.05.2016, 21:00 (UTC):
sabah namazından önce uyandım abdes aldım seccadeyi serdim 2 rekat namaza niyet ettim secdeye vardıgımda zifiri karanlıgın birden aydınlandıgını etrafımda kelebek gibi nurdan canlıların döndügünü gördüm namazı bitirip seccadeyi toplamak için kalktıgımda birden kayboldular evde kamera olup kanıt mahiyetinde yazmak degil yaşadıgımı görüntüyle paylaşmam isterdim

Yorumu gönderen: adem, 02.05.2016, 13:56 (UTC):
cinler evet herkeze gorunmezler bazı kişilere gorunurler doustan ve benim bi arkadasim var o hocaya gittii ve cinleri gorebilmek icin gozunu actırdı ve arkadasim i kotu olan cinleri gorebiliyor ve cinler guzel kız sekline girip onu kendilerine asik ettirip onu bunu oldurmesi icin asık etmeye calısıyolar ama ben arkadasim cinleri goruyo diye ben ondan asla uzaklasmam ve aslında hic korkmanızı gherektirecek bisey yok hattaa bende onların yanıma geldiklerini hissediyorum benim karsıma cikiyolar bazen ama korkmuyorum haatttaaa simdii bile yanımdalar...

Yorumu gönderen: umud, 02.05.2016, 03:54 (UTC):
bloom kardeş senilne irtibata geçebilirmiyiz benimde bir musallat var çok değişik psişik gücler vs sahibim gibi ama korkuyorum aklım sırrım ermıyor hıssedıyorum bana dokunuyor korkunc sekılde gordum birkere yaratık seklınde ateş külü kırmızısı renginde iri gözlü sivri kulaklı bişey aklım gidiyodu ki cok sukur suan sadece onların boyutunda olduguma kanıtıda vardım vucudumdan sabun tarzı kokusu gelır aynaya baktıgımda yüzüm soluk beyazımsı bir renk vs dıkkatlı bakamam aynalara.icimde oldugundanda eminim. bir ruh girdi bedenime cunku. bu konuda yardım edecek varsa irtibata geçelim.

Yorumu gönderen: kedicik , 05.03.2016, 06:21 (UTC):
Bende akşamları yatağa girdiğimde saçlarım bir şeyler dokunuyor ne olduğunu bilen birileri varsa söylesin

Yorumu gönderen: bloom, 31.01.2016, 13:47 (UTC):
Aslında cinler bizler gibi içer yer uyur ve ölmez.Aslında onlar sihirli güçlere sahiptir.Onlar büyü yapabilir.Ben sihirli winx ten olarak bu cinleri tanıyorum.

Yorumu gönderen: mavi, 25.01.2016, 15:01 (UTC):
yani bencede korkucak bişi yok çünkü sonuçta onlar da bi varlık ve onlarında acizlik durumları var bende çok korkardm onlardan ama artık çok korkmuyorum çünkü benm ALLAHIM var elhamdülillah o yuzden ha bide ben de bole seylere meraklıyım yani çok fazla merak etmemek gerek sonuçta bizede gelebilirler neyse hayırlı akşamlar Allaha emanet olun...

Yorumu gönderen: Kübra, 20.01.2016, 17:12 (UTC):
Merhaba Burak, senin yaşadıklarını ben de yaşadığım için yazıyorum sana... Muhtemeldir ki sana tebelleş olmuşlar... Sağlam bir hocaya gidip tedavi olman gerekir... Yoksa çok daha kötü boyutlara ilerletiyorlar insanı... Ayrıca Kuran ayetleri ile tedavi yapan bir hocayı tercih etmen hayrına olur, bir çoğu büyü yolunu kullanıyor çünkü...

Yorumu gönderen: Burak, 13.01.2016, 17:48 (UTC):
Arkadaslar bende de ufak bi sıkıntı var. Umarım yardımcı olursunuz. Gecen seneye kadar huzurlu bi hayatım vardı. Fakat gecen seneden beri içimde sürekli bir sıkıntı var. Yaptığım hiçbirseyden zevk alamaz oldum. Cevremdeki insanlardan gittikce uzaklasıyorum. En önemlisi dinimden uzaklastığımı hissediyorum. Namazımı kılardım Kuran ımı okurdum. Ama artık ne namaz kılasım var ne de Kuran okuyasım var. Sürekli iç sesimle konuşuyorum iç sesim dinimi sorgulatıyo. Ne yapmam lazım lütfen yardım edin

Yorumu gönderen: ulıudağlı, 05.01.2016, 12:41 (UTC):
merak ettiğim :acaba cinlerde kendi aralarında insanlardan korunma duaları falan araştırıyolarmıdır,insanoğlu malum,in cin ayırt etmez,,

Yorumu gönderen: sebo, 05.01.2016, 02:25 (UTC):
beyler arkadaşlar. lutfen kendınıze gelın boyle bırsey yok. nasıl olurda sız hepınız boyle sacma sapan yorumlar yazar ınsanları yuzde bes salısan beynını yuzde bıre ındırırsınız. ben yıllar yıllıdır yalnızım daglarda ovalarda yollarda yım hıc boyle seylerle karsılasmadım.o sadece beyınde bır gen ve bu gen korkuyu sezdıgı an heyecan yaratır ve kanın hızlı calısmasıyla beynın kendını toparlamamasına neden olur.cesıtlı engeler olusur yanı gormede parazıt ve beynın tanımlayamadıgı cısımler algılar.bakın bırı der ufak ufak bır suru cın gordum. bırı der yatak odasında gordum bırı der benı bogdu bırı der falanda fılan. bu ne ya....dusunun at ustunde karanlık dag tas yada ormanda savasta oldugunuzu dusunun.eee o zaman dusmanı gormeden olursunuz.sıcak suyun cıktıgı bır yerde calısıyorum devlet orada kur merkezı yaptırıyor.ısık yapmısız bırkactane ve gece olunca her tarafta buhar ve bu buhar ısıgı gorunce resmen korku fılmı ve ormanın ıcınde ben aylarca kaldım ama hıc bırsey gormedım. sadece kedı sesı gece oten kusların sesı kurbaga sesı hepsı bu...sız sız olun boyle seylere ınanmayın.yuce yaradan dısında hersey yalan yalan yalan...kendınıze ıyı bakın kendınızı korkutmayın...

Yorumu gönderen: Hafi, 15.11.2015, 11:03 (UTC):
akbaba mektubu nerden bulucam

Yorumu gönderen: akbaba, 31.10.2015, 07:50 (UTC):
eger söyledikleriniz doğruysa temiz bir kagıda h.z alinin mektubunnu yazıın ve gece yastıgınızın altına koyun gece onların sizden allha sıgınırım nolur beni affet nolur o mektubu kaldır bi daha senin evinin yakınından bile gecmem diye kulagınıza fısıldadıklarını duyarsınız am kesinlikle öyle bir şey varsa yoksa hiç bir şey olmaz

Yorumu gönderen: hafi, 07.10.2015, 12:24 (UTC):
cin filmlerine gittikten sonra başladı bende gece yatağa girdiğimde birden yatağımda uzanmış halde titreme zıplama karışımı bişey istem dışı oluyor gözümün arkasında şimşek çarpması olyo gecenin bi yarısı kalkıyorum üstüme 10 ton yük koymuşlar hareket edemiyom sonra sabaha kadar otruyorum uyku tutmuyor sizce ne yapmalıyım arkadaşlar

Yorumu gönderen: Melek, 28.09.2015, 10:24 (UTC):
Arkadaslar bende yaşadım 2 ay boyunca sanki içime giriyo kendi oluyo hocaya gttm muska verdi taktım şimdi cok iym ama kendi evimde korkuyorum sanki bıri bana sesleniyomuş. Gbi

Yorumu gönderen: Kelebek, 15.09.2015, 16:57 (UTC):
tam 20 yıl 1000 kafir cinle yasadım evlilik teklif etti olmadı zamanla Allah olan baglantım kesildi ezanı duymak istemezdim her hocaya gitmeyin Allahtan diledim hoca benim ayagıma gelsin dogru olanı dürüst olanı ve bana şifa verecek olanı getir bna dedim tek söyleyebilidigim Allahtı Allah bunu alamadılar kalbimden..öyle yerlerde süründümki şükürler ve hamd olsun iim Allah herkese şifa versin beytullaha bakın yani kabeye şifa olur size duşunuzu zemzemmiş gibi alın Allaha sıgının

Yorumu gönderen: delı kız, 14.08.2015, 20:13 (UTC):
BENİM UZUN ZAMANDIR SÜREKLİ İÇİM SIKILIYORDU.PSİKİYATRİ PANİK ATAK DEDİ.İLAÇ KULLANDIM GEÇMEDİ.SONUNDA BİR HOCA İÇİMDE 2 TANE CİN OLDUGUNU SÖYLEDİ.BANA KARIN BÖLGEMDE COK SIKINTI VERDİ.ŞU AN BİŞEYLER İÇİYORUM İNŞALLAH GİDERLER.

Yorumu gönderen: ilayda, 21.07.2015, 13:16 (UTC):
cinleri bnde hissediyorum aMA KORKMUYORUM ÖNCEDEN KORKARDIM AMA ARTIK DEGIL allah DEYİN :d

Yorumu gönderen: almila, 20.04.2015, 18:15 (UTC):
Oncelikle cinlerle olan konulari okudum cogu bilgi hemen hemen dogru olsada cinlerin yeme icme konusunda cinler insanlar gibi degildir onlar belirtildi gibi saf atesten yaratilmis enerjisel varliklardir bu yuzdendirki cok hizli hareket edebildikleri gibi insanlardan daha uzun yasarlar ve bircok sekle burunebilirler bu sekilde olan bi varlik icin insanlar gibi yer icer diye belirtilmis insan gibi olmayan bi varlik insan gibi yiyip icmesi nasi dusunulur anlayamadm cinler insanlar gibi beslenmezler onlar koku yoluyla beslenirler..seytani olanlarinlada ilgili bircok bilgi verirdim ama burdan kimseyi urkutmek istemem bunu belirtmek istedim koku duyularinla oldu icin ozellikle insanlarin uzuntu sevinc ve korku dyyularinida hisseder severler ..guzel konu tesekurler ..sevgiler

Yorumu gönderen: cahit, 18.04.2015, 20:01 (UTC):
arkadaşlar öncelikle bu gibi konuları....düşünmeyin sadece dua okuyun ben 3 yaşından beri bunları ara ara görmekteyim bir arkadaşım vardı bunları çıkaran. biara bana dediki abi sende farklı bir enerji var bende latife olarak bak bakalım dedim birşeyler okudu ve bana dokanmasıyla iki ayağı yerden kesildi ...kormayan insanın suratı bembeyaz kesildi abi dedi seninle uğraşamam sen beni aşarsın sende büyükleri var velhasıl kurtulamıyorum...ama onlarla yaşamayı öğrendim...ne onlar bana zarar veriyor nede ben onları uzaklaştırabiliyom.namaz kılarken bile beraberiz nerdeyse...yalnız kalmak inanın çok kötü mümkünse yalnız kalmayın tuvalette veya banyoda fazla kalmayın...ve eğer ürperti duyarsanız bilki gelmişlerdir soğuk bir esinti vucudun sebepsiz yere titremesi...

Yorumu gönderen: zeynep, 12.04.2015, 08:26 (UTC):
cinler gece 3 ten sonra ve sabah ezanına kadar gezerler. ve o zmana kadar baglı kalırlar.

Yorumu gönderen: fatih, 27.03.2015, 23:38 (UTC):
Mesut arkadaş çok doğru tespit yapmış aynen doğru. Arkadaşlar böyle bir şüpheniz varsa kesinlikle yumurta tavuk balık ve hayvansal yağlar YEMEYIN. ..çünki onlar musallat oldukları zaman sizin yediklerinizle beslenirler, beyinde sol omuza karın bölgesinde yaşarlar .bir insanın bedeninde 1000 tane şeytani cin yaşayabilir , sayıları fazlalaştikca sıkıntıda hat safaya çıkar .en iyi çözüm yolu işini iyi bilen havas alimi hocalardan yardım almaktır, asla korkmayın onlar size sadece vesvese verir yada korkulu rüyalar gösterir,önemli not ayna cam tablo vs yansıması olan herşeyi kaldırın , onlardan korkmazaaniz onlar sizden korkar ve zamanla bedeni terkederler, Rabbimize yürekten iman edin sürekli dua edin ,, doğru zamanda duaniz mutlaka kabul olacaktır ,, en doğrusunu Allah bilir ,,

Yorumu gönderen: nuray, 24.03.2015, 15:24 (UTC):
ben bunları hep yaşıyorum benim eşimin var rahatsız oluyorum cinden korunmak istiyorsanız cep telefonuna cin suresini okutunuz taha süresi naz felak ayetel kürsi okutunuz evinizde cinlerin sevdigi şeylerkırmızı pirinç tarhana çay şeker soganı şifa olarak degerlendirirler sevmedigi elma sarımsak mum su yatarken bunları bulundurursanız yatarken rahat yatarsınız isderlerse görünürler insanlaraisterlerse insanların beynine hükmeder benden bu kadar geçmiş olsun


Yorumu gönderen: recep öztürk, 17.03.2015, 07:06 (UTC):
banada altın verseler keşke.

Yorumu gönderen: osman, 07.03.2015, 23:55 (UTC):
Arkadaşlar cinler bizden daha hızlı hareket edebilirler ama bizim elimizde onları dize getirecek kuranı kerim var hele hele ayetel kürsünün son iki satırı cinleri yakar yok eder
o yüzden onlar biz insanoğlulardan çok korkarlar

Yorumu gönderen: bayram, 23.11.2014, 11:26 (UTC):
s.a arkadaslar ben tuncelide görev yapan bir öğretmenim burda bir köyde kadin hamileydi yardim istiyordu ebe geldi ordaki toplanan bir grup erkek ebeye dediler işalah erkek olur erkek olursa çok buyuk mukafat verecem sana ve ben bunları gözlerimle görüyordum doğum bitti erkek oldu orda toplanan erkekler ebenin yanina geldi ve bir çuval soğan verdiler ebe bune dedi dedi sen al bunları eve götür beraber eve gittik eve gitmemizle o verdikleri kabuklar altın oldu ve biz şok olduk böyle yani inanin çünkü onlar varlar ve gerçekler..

Yorumu gönderen: msjagged, 28.10.2014, 12:11 (UTC):
normalde çok korkak bir insan değilim ama cinler konusunda her insan gibi bende korkuyorum fakat korkumu yenmem bir Allaha dayanmamla geçiyo o kadar basit geliyo bana size de öneririm.

Yorumu gönderen: selen, 01.10.2014, 11:39 (UTC):
arkadaşlar,

ben hep görüyorum kimilerinin kapıda dolaşan uzun siyah tırnaklı siyah pelerinli üçgen içinde tek göz okdar bunaltıyorlarki insanları intihara kadar sürükleyebiliyorlar. çok tehlikeliler. musallat olan insanlar hep sıkıntı hissederler nefes alamazlar yılan,kedi,köpek şeklinde rüyalara girerler gülme sesleri bile duyarsınız ansızın ben mesela bebek ağlaması duyuyorum gülmesi duyuyorum rüyamda anne diyen bir kız cocuğum olduğunu görüyorum kırmızı gözlerini görüyorum ateş gibi rengi bir hocaya gittim dahada beter oldum gideceğiniz hocalarıda arastırın dikkatli seçin Allah bana ve benim durumumda olanlara yardım etsin Amin..

Yorumu gönderen: ramazan , 03.09.2014, 19:53 (UTC):
nasıl dudaklarımızı oynatmadan aklımızdan mı besmele çekeceğiz

Yorumu gönderen: zeyna, 13.06.2014, 14:54 (UTC):
insan kiligina girenden bahsetmissiniz ,biraz daha detayi anlatirmisiniz,bende bu isin pesindeyim,eger bilgi verirseniz cok sevinirim

Yorumu gönderen: mesut, 31.05.2014, 23:38 (UTC):
arkadaşlar cinler 3 çeşittir 1. mikrop haşerat kılığına girenler hatta insanın damarlarında bile dolaşabilirler - 2. yılan kedi keçi kılığına girerler - 3. insan kılığına girenler cinler en ufak bi çarpmada hemen ölürler öldükleri zaman küçülüp bebek olur öyle ölür yada yaşlanarak ölür.
genellikle kül, kemik ve pis yerlerde, incir ve dut ağacın altında çok bulunurlar.
müslüman ve kafir olanları vardır insanlara yardım edenleri ve düşmancıl olanları vardır en tehlikeli olanı mavi parlak gözlü insan kılığında olanıdır..
çünkü karşılaştım ve araştırdım çok tehlikeliymiş ve kafirmiş.

Yorumu gönderen: GÜNEŞ, 07.04.2014, 12:57 (UTC):
.M.BAŞINA ATARAK VEDE3W TAMANLAYINIZ. m nin eksiğide tamamla...M.w.dailymotion.co/video/xl44rc_serdar-ortac-in-sesinden-sems-i-tebrizi-nin-40-kurali_music

Yorumu gönderen: Rüya, 22.02.2014, 16:36 (UTC):
Korkuyorum.Ama bunlar acı gerçekler.Ben sadece korktuğum da besmele çekerdim.Ama sanırım artık her zaman çekmeliyim.


Teşekkür ederim.

Yorumu gönderen: rana , 21.01.2014, 21:20 (UTC):
bu sayfada dolaşa dolaşa nereye geldim gözüm takıldı
okudum cinler yorumlar derken saat 23 30 bir korku sardı beni akşam akşam bişey olmasa içim ürperdi

Yorumu gönderen: gül, 23.11.2010, 14:39 (UTC):
Allaha inananlar onu yarattigina da inanir zaten ben de korkuyorum ama hep felak Nas suresini okuyorum ve besmelesiz hic birsey yapmiyorum

Yorumu gönderen: ufuk, 22.11.2010, 15:49 (UTC):
bence çoğu saçma sapan şeyler belli bir kaynak yokBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56468506 ziyaretçi (143901921 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)