Cinleri Tanitan Dört Önemli Özellik
 
cin, cinler

Cinleri Tanıtan Dört Önemli Özellik

Cinlerin çok önemli birkaç özelliği vardır ki, bu hususlar konuyu dikkatle araştıranlerin asla gözünden kaçmaz.

  1. Cinlerde mantıksal bütünlük yoktur.
  2. Cinlerde büyüklük duygusu aşırı gelişmiştir.
  3. Cinlerde kendini kontrol mekanizması çok zayıftır.
  4. Cinlerde sürekli tekrarlar mevcuttur.

Hangi isim altında, dünyanın neresinde olursa olsun verdikleri tebliğlerde daima yukarıda saydığımız bu dört esası derhal müşâhede edebiliriz.

Şimdi bu dört hususu açıklamaya çalışalım:

1. Cinlerde mantıksal bütünlük yoktur

Eğer cinlerden ya da kendi tanıtımlarına göre UZAYLILARDAN alınan tebliğler dikkatle tetkik edilecek olunursa, verilen konularda baştan sona mantıksal bir bütünlülük asla görülemez. Sürekli çelişkili beyânlar verilir. Bir yerde verilen beyân, bir başka yerde, ötekine ters düşer. Bunu kamufle etmek için de hemen bir yafta, bir kılıf sererler; "biz sizi düşündürmek, imtihan etmek, dikkatinizi ölçmek için bu çelişkileri koyuyoruz."

Oysa, sürekli çelişki içindedirler. Bunun sebebi de "zekâ"ca güçlü olmalarına karşılık "akıl" yönünden bir hayli ölçülü yapıya sahip olmalarıdır. Pratik "zekâ" ile o an için o konuya bir çözüm getirebilirler, ancak "akıl" son derece sınırlı olduğu için, o anda buldukları çözüm mutlaka bir süre evvel verdikleri tebliğlere; ya da, bir süre sonra verecekleri tebliğlere, son derece ters düşerek, büyük bir çelişki oluşturacaktır.

2. Cinlerde büyüklük duygusu aşırı gelişmiştir.

Burada bahsi geçen büyüklük, sadece duygusal büyüklük, gurur kibir anlamında olmayıp; birimsel ve boyutsal anlamdadır aynı zamanda.

Bir yandan kendilerini yeryüzünün yöneticileri olarak gösterip insanları buna inandırmaya çalışırlarken; diğer yandan da birimsel ve boyutsal büyüklüklerle düşünceleri allak - bullak edip, çaresiz hâle getirme çabaları içindedirler.

Cinler, kendilerinin insanlardan ne kadar üstün, büyük ve yüce olduklarına inandırmak için de insanlarla aralarına mertebe koyarlar.

Cinlerin, kendilerini UZAYLILAR diye tanıtarak verdikleri tebliğlere inanan insanların çok çok büyük bir kısmının, temelde İslâm düşünce sistemi, Tasavvuf düşünce sistemi üzerine alt yapıları mevcut değildir. Bahsedilen konular üzerinde, Kur'ân'ın görüşü nedir, o konuda Allah Rasûlü ne demiştir, hiç haberleri yoktur. Normal şartlarda konuşula gelenin çok değişiği olarak, bu bilgilere rastlanınca, hâliyle inanmaktadırlar. Üstelik.

Cinler, bu kişilerin çoğunda halusinasyon türü, uzaylı - uzay gemili rüyalar ya da uyanıklık halinde görülen imajlar da göstermektedirler ki, artık onlar için inanmaktan başkaca bir yol kalmamaktadır.

Cinlerin insanları kandırmada önemli bir taktiği de, ayrıca şu olmaktadır:

Her medyum topluluğu, hangi inançlarla bezenmiş ise, onlara kendi inançları doğrultusunda tebliğ verilmekte, sanki onlardanmış gibi kendilerini kabûl ettirmektedirler.

Meselâ dini ciddiye almayanlara, aynı şekilde; dinle ilgilenene aynı şekilde; tasavvufa meyli olana bir tasavvuf önderinin ismini kullanarak gibi.

3. Cinlerde kendilerini kontrol mekanizması çok zayıftır

Bu sebepten ayarları çok kolaylıkla kayar ve konuşmalarında haddi aşarlar. Buna şayet tâbiri caiz ise "reostaları bozuktur" da denilebilir.

Bazen Yaradanı yaradan, yüce güçler olurlar; bazen, Allah'ı bedenleyip insanların arasına yollarlar; bazen evrenlerden büyük, yüce varlıklar olurlar; bazen de Rabbin itaatkâr kulları olarak, insanları dinden ve Allah Rasûlü'nden uzaklaştırıp kurtarmak{!} için ellerinden geleni esirgemezler.

4. Cinlerde sürekli tekrarlar mevcuttur

İnsanlara sürekli tebliğler vererek, onlara kendilerinin üstünlüğünü kabûl ettirmeye çalışan cinlerde mevcut bulunan bir özellik de belirli kelimeleri sürekli tekrar eden cümleler kurmalarıdır.

Böylece:

  1. İletişim kurulan medyumun, bu tekrarlarla sanki tesbih çeker gibi beyninde bir açıklık oluşturularak, kendilerine daha fazla bağlanılmasını temin ederler.
  2. Zaman zaman düşülen fikir tıkanıklıklarında, cümle tekrarları ile zaman kazanırlar.
Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: Aydin , 02.04.2017, 11:07 (UTC):
Selam cinlerden kurtulmak isteyen kişiler lütfen RUKİYE AYETİ OKUSUN

Yorumu gönderen: tufana, 15.03.2017, 07:07 (UTC):
Selamın aleyküm. Arkadaşlar burada paylaşılan yazılan yazılar tamamen bilgi amaçlıdır. Enazından bu doğrultuda kullanmak en iyi şeçenektir.Beni yazılanlardan çok yorumlar korkutuyor belirtmeden geçemiyeceğim insanlar sıkıntıları paylaşıyor çözüm arayışındalar vs. bunları daha dik bir bakış açısıyla yapmanızı öneriyorum sonuç odaklı olalım bu tür konular hakkında bilgi almak istiyorsanız bilgi alın fakat sıkıntınız varsa eğer sıkıntınız gideren konular alın fazlasına lüzüm yok zaten korkmuş ve karışık olan aklınızı daha da karıştırmamanızı öneririm.
Selamın aleyküm.

Yorumu gönderen: Ziya, 12.03.2017, 23:13 (UTC):
Arkadaslar bu sekilde sorunlariniz varsa telefon veya pc ye bakara suresini indirin ve tekrara birakin sesini hafif acarak yattiginiz odaya birakin Allahin izniyle aksam yatarken hicbir şeytan ve cin size yaklasamaz birde sabahlari ihlas felak nas bol bol okuyun hicbir halt edemezler artik kalbinizde sadece alemlerin Rabbi olan Allah in korkusu olsun cinde neymis pehh

Yorumu gönderen: İbrahim, 27.02.2017, 23:14 (UTC):
Sadece varlıklarını bilmek için merak ediyorum ne onerirsiniz

Yorumu gönderen: Meltem , 12.02.2017, 10:26 (UTC):
Tabi inancımız sonsuz Rabbim korusun bizi benim de eşim bu tür şeylerle ilgileniyor yani ilgisini çekiyor ve yapmak istiyor ama ben çok korkuyorum bana ve çocuklara musallat olacaklar diye kocamı bu ilgisinden nasıl vazgeçirebilirim yardım edin

Yorumu gönderen: Melda, 15.01.2017, 18:03 (UTC):
.....

Yorumu gönderen: Kerem, 22.12.2016, 12:49 (UTC):
Zeynep hanım size nasıl ulaşabilirim lütfen size ulaşmam gerekiyor

Yorumu gönderen: Zeynep sana nasıl ulaşabilirim., 19.12.2016, 12:34 (UTC):
Kadıköy'de gittiğin kişi ile görüşmek isteyebilirim ve sana sormak istediğim şeyler var

Yorumu gönderen: gizli25, 19.11.2016, 14:14 (UTC):
merhaba burdaki bir cok yorumu okudum. musallatlar bende 3 yıldır var 100 binlerce üstümde .. büyüyle gelen var.. dud agacının altına destursuz cay doktugum ıcın gelenler var.. son olarakta aşık bı cın var.. 3 yıldır yap madıgım gıtmedıgım yer kalmadı bendekılerın hepsı hırıstıyan.. 1 müslüman var sadece.. rabıa dıye bı arkadasımız yazmıs kına yaktılar dıye.. benımde ellerım ve ayaklarıma kına yakıldı.. yanı nıkahlandım ıstemedıgım halde. kocanım dıye gezınıyır. her gıttıgım hoca sana bulasamayız cok gucluler dıyor. namaz kıldırmıyor.. gece tecavüze kalkışıyor.. 2 yıldır ıstedıgım bırı var evlenemıyoruz hep aksılıkler cıkıo. gecelerı dovuyor sevgılımle bulusunca sırtım morluk ıcınde oluyor.. arkadaşlar bu iş şakaya gelmez MERAK ETMEYİN BULAŞMAYINNNNNN.. ben 3 yıldır cekiyorum. Allah rızası icin yakmayın kendinizi baska seylerle ilgilenin..

Yorumu gönderen: Koboy, 08.11.2016, 19:12 (UTC):
Uzak durun arkadaslar bizim onlarla iletisimimiz yasak kuranin hukmune uyun allahtan baska kimseden korkmayin. Akliniza sayip çikın vesvese gelmeyin bol bol ayeti kursi okuyun abdest alin oyle yatin başiniza iş almayiiin kimseye kulak asmayin iletisime gecmeye kalkmayin sakin buyuk belaye bulasirsiniz sakin eger ben buraya bisey yaziyosam bi bildigim vardir sakiiin onlara bulasmayin sakin aklinizi iradenizi kaybedersiniz ...

Yorumu gönderen: haşmet, 29.10.2016, 02:12 (UTC):
On numara sayfa olmuş.
fakat !! az doğru, fazla yanlış var.

Yorumu gönderen: Zeynep, 27.10.2016, 08:46 (UTC):
Merhaba arkadaşlar. Bu konu üzerinde bi çok yaşanmışlığım var. Ciddi mana daa naparsanız yapın daha da üstünüze geliceklerdir. Dininize de bağlansanız dinden de cıksanız asla doymuyolar. Ben eskiden deisttim o zamanlar bana cektirmedikleri acı kalmadı, sonra müslüman oldum namaz, Kuran derken baya ilerledim fakat bu sefer rüyalarıma girmeye başladılar. Gece tesettürlü ve Kuran ı kalbimin üzerne koyup uyuyodum ama yine de rüyamda kendisini gösterdi tecabüz etmeye kalktı. Sesini duyurmaya başladı aynalarda arada görünmeye başladı. Ben bi süre bi hocaya gittim youtube de videoları var. Mustafa palabiyik yazarsanız çıkar. İzmitte yeri var. Size ne dokunuyo ne de bisey iciriyo. Sadece karsınızda size Kuran okuyo. Ve size nasıl geldiğini anlamaya çalışıyo. Örneğin vucudunuzda yanma hissediyosanız büyüyle gelmiş gibisinden. Bana aşık olarak geldiğini düşünmüştük. İcimden cıkmasına rağmen uzun bi süre rahat edemedim dışrsan tacizler başladı. Cok daha acı seyler yaşadım. Hoca sizi bi yere kadar onlardan kurtabiliyo. Siz ne kadar dine bağlansanız da hee türlü vesveseleri ile sizi çıldırtabiliyo. Daha sonra kadıkoyde bi falcıya gittim. Kadını gördüğümde sırtımda bi ağrı oluştu ayağımda bi tutma hissettim. Kadın falıma bakarken bana cinlerden bahsetti. Bu seni isyana kadar götürcekten tutun 3 tane olduklarına ve anne karnında aileye yapılan bi büüyüyle bana geldiklerini söyledi. Seni kurtarabilirim dedi öğrenci olduğum icin para falan istemedi. Parasında olan bi insan da değildi. Ama ben gitmedim. Çünkü uzun süredir onlarla yaşıyorum. Onlarsız henüz hayatımı devam ettirebilir miyim bilemiyorum. Eğer sorularınız olursa umarım size yardımcı olabilirim

Yorumu gönderen: murat, 27.09.2016, 04:27 (UTC):
ALLAH ile irtibata geçin kardeşim sarılın kuran a peygamberimizin sünnetlerine hesap günü yakındır bırakın bu işlerle uğraşmayı... selamlar

Yorumu gönderen: Şeyda, 18.09.2016, 07:21 (UTC):
Merhaba,bende belirtilerin hepsi var. Bana hiç bir zarar vermiyor arada kapalı tv nun açılması ışığın kendiliğinden açılması gibi absürt şakalar yapması dışında herhangi bir şey yapmıyor.Yeni öğrendim bende olduğunu havasla ilgilenen bir arkadaşım onun bende olduğunu söyledi. Müslüman ve genç olduğunu belirtti ondan korkmama mı söyledi ki yıllardır garip şeyler oluyordu zaten hissediyordum ama dillendiremedim. Benden gitmesini istiyorum arkadaşım gönderebileceğini söyledi onun güçlü olmadığını falan söyledi biraz tedirginim açıkçası bulaşmak istemiyorum çünkü algılarım kuvvetli... İlişkilerim yürümüyor mutlu olamıyorum bu iblis yüzünden bana yardım edin lütfen...

Yorumu gönderen: rabia, 10.09.2016, 07:35 (UTC):
sabah uyandığımda iki ayağımın altıda kınalıydı çok korktuğum için bi hocaya sordum ve müslüman cinlerin evlenme isteyiymiş ve ben çok korkarım böyle konulardan ne yapıcağımı bilmiyorum acaba gerçkten onlarmı yaptı yoksa meleklermi yaptı die düşünüyorum

Yorumu gönderen: Kaan, 15.07.2016, 13:37 (UTC):
Banada musallat olmuslar bunlardan kurtaracak bırılerını tavsıye edebılırmısınız tskler

Yorumu gönderen: Salih, 12.03.2016, 00:50 (UTC):
Arkadaslar kesinlikle korkmayin korlulacak bisey degiller onlarda bizim gibi allahin kullari ve zeka olarak bizden ileride degiller siz onlardan korkarsaniz kolay vesvese verirler sunu kabul edin onlarda bizlerde ancak kulluk edelim diye yaratildik allahu tealanin kainatta yarattigi en degerli ve ustun varlik insandir bunuda aklinizdan cikarmayin onlarin bizden daha ustun oldugu dusuncesine kapilip sakin korkmayin onlarin ancak kotuleri korkuyla beslenirler biz insanlarinda oyle bizimde kotulerimiz var ve korktugumuz zaman surekli ustumuze gelmedilermi. Hic bir zaman allahin disinda birseyden korkmayin unutmayin korkunuz her ne olursa olsun sizi esir alir konu fark etmez allah bize yeter sadece samimi ve fziksel olarak temiz olun eminim o sacma vesveseler gidicek.

Yorumu gönderen: Nigar, 06.12.2015, 07:28 (UTC):
Cinlerle iletişime geçen bi insan bana birşey yaptırmak istiyorsa bunu yaptirabilirmi aklıma girerek cinleri kullanarak bilgi verirmisiniz lütfen

Yorumu gönderen: KURTULUŞ REÇETESİ, 02.11.2015, 06:10 (UTC):
Ayet-el Kürsi Okunuşu
Bismillahirrahmânirrahîm.
Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard. Men zellezî yeşfeu indehû illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bi’şey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azîm.
Ayetel Kürsi Anlamı (Meali)
Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın adıyla.
Allah ki, O’ndan başka ilah yoktur. O hayydır, kayyûmdur.
Kendisine ne uyku gelir ne de uyuklama.
Göklerde ve yerdekilerin hepsi O’nundur.
O’nun izni olmadan katında kim şefaat edebilir?
O, kullarının yaptıklarını ve yapacaklarını bilir. (Hiçbir şey O’na gizli kalmaz.)
O’nun bildirdiklerinin dışında insanlar,
O’nun ilminden hiçbir şeyi tam olarak bilemezler.
O’nun kürsüsü gökleri ve yeri içine alır, onları koruyup gözetmek kendisine zor gelmez.
O, yücedir, büyüktür.

Yorumu gönderen: illuminati ve masonlardanda buyuk olan ustad , 20.09.2015, 18:49 (UTC):
simdi beni dinleyin bundan cok once dunyad birsuru savas olmustur metafizik varliklar yani cinler arasinda sonra insanoglu yaratildi azazil adli cin egosu yuzunden insanlari kucuk gordu ve kendi isini bitirdi sonra insanlar uze üzerine vesveseler vb diyicegim su onlarla iletisime gecmeyin gorurseniz cok korkarsiniz solediklerinden daha korkunclar sonucta onlarida allah yaratti sakin konusmayin cinler suan ufo diye kendilerini tanitiyolar evreni sevin cin melek insan sevgi yayarsaniz hicbisey olmicaktir evreni sevin allah tek guctur kalbimde cesaret varsa allahin tek guc oldugunu gucluce biliosan gece karanlikta cin diye bagirsan bile hic bisey olmaz herkezi sevin bu cesaret olursa tek bismillah korur

Yorumu gönderen: Mehmet e., 30.06.2015, 04:05 (UTC):
Yıllar önceydi canani konağı diye biryere tasınmıstık. İçinde define olan bir konak. Öyle büyüktü ki içerisinde üç adet konak vardı bahçenin. Babamlar ve bi kaç arkadaşı defiene aradılar 5 ay boyunca heryer eşilmişti. Benim cinlerle tanışmam ve ruhaniler ile görüşmem orada oldu. Evin kuzey bölümün de arka bahçe de duvarda çivi yazısı vardı. Ve ben o yaşımda kendiliğimden çivi yazısını okumuştum. Bana bir tas suyun içine bakıp hazinenin yerini söylememi istediler cinciler. Baktım baktım su kapkara olmustu. Birsey gözükmüyordu. Daha sonra kendi çapımda definecilik oynardım bende bir yer vardı girdim ve ilk şok oldugum yer oraydı. Bana dediki burayı kaz. Mala dönmüştüm korkuyorum fakat ne bağırabiliyorum ne kaçabiliyorum gözümü bile kapatamıyorum dediğini yaptım.kaZdım kazdım yarım metre falandı sanırım bir şeye sarılı paket vardı. Aldım aç dedi açtım. Saf gümüşden yapılmış meryem ana ve hz.isa kabartmalı bir figür buldum. O şeyi o gün den sornra görmedim. İşin tuhafı kazı yaptığım yerin 5 metre ilerisinde defineyi buldular.. Hala o definenin yeri aklımdadır. Ama boşaltılmıştı.5 yasından beri ilgim merakım var. Birtakım şeyler hissedebiliyorum fakat bana o günlerde etki eden birşeyler kaldı. Ben annemi asılmış halde gördüm şok geçirdim tavanda asılı duruyor bende birisinin elini tutuyorum sıkıca baktım ki elini tuttugum annemiş. Selerini duymuşdum. Arkadaşlar dediğim olaylar gerçektir. Gaziantepte eblehan mahallesinde ahmed rasim canani diye bir adamındı bura. Paha biçilmeyecek derecede bir konaktı. Canani ailesi tanınmış bir ailedir. Onların şakası yok... Hizbul bahr ve evradlar okuyun... Vesselam

Yorumu gönderen: sevgi, 20.04.2015, 19:21 (UTC):
Bu sayfadan anladığım kadarıyla çoğunlukla psikolojik rahatsızlığı olan insanlar da daha çok var yorumları bi okudum nutkum tutuldu adam tam 37 yıldır bi cinle yaşıyor bu nasıl Bi kafa insan ölmek ister ya.bi video izledim o gün bugündür korkuyorum otururken acaba bir cin benim yanımda mı beni izliyor mu diye kafayı yiyicem

Yorumu gönderen: yardim, 09.04.2015, 10:36 (UTC):
Ahmet beyin saydığı 13 maddeyi de yaşıyorum özellikle yogun olarak Allah ı reddetmekle ilgili vesvese alıyorum ve ne kadar dua okusamda vesveseler durmuyor özellikle geceleri aynaya bakmaktan korkuyorum tenha yerlerde yürürken takip edildiğim hissine kapılıyorum rüyalarımda aşırı derecede korkutuluyorum bugüne kadar fiziki olarak görmedim yada bi temasta bulunmadım yardimci olabilecek varsa lutfen ulaşsın saytex_1 et outlook . Com

Yorumu gönderen: Ahmet D., 02.03.2015, 08:02 (UTC):
Tavsiyeler:
01. Mümkün oldukça Abdestli durun. Abdest sizi 1000 tane askerin korumasından daha etkili korur.

02. Namazlarınıza devam edin inşallah.

03. Sabah ve Gece yatarken 8 Adet Ayetel-Kürsiyi okuyun. 1.sağa, 2.sola, 3.Öne, 4.Arkaya, 5.Yukarı, 6.Aşağı, 7.İçinize çekin. 8. Sağ arkadan başlayıp sola doğru etrafınızda daire yapın.Böylelikle kendinize koruma yapmış oluyorsunuz.Bir nevi zırh takmış oluyoruz. Ayrıca 11 felak ve 11 Nas'ı okuyun.

04. Üzerinizde hiçbir zaman Muska ve buna benzer şeyler taşımayın. Şayet üzerinizde bir Musallat var ise bu size daha fazla sıkıntı yapacaktır.

05. Şayet bulabilirseniz gerçek manada Hüddam'ı olan birisine başvurun. Cinci hocalardan uzak durun. Sizin rahatsızlığınızı bilebilirler ama pek yardımcı olamazlar.

06. Aşırı yorgunluk, aşırı üzüntü, aşırı stress gibi insanın çok zayıf olduğu durumlardan istifade ederler. Bu nedenle böyle durumlara düşmeyeye gayret edin.

Sonuç olarak: Hepimiz bir imtihandayız. Bu nedenle sabırlı olup Alemlerin Rabbi olan Yüce Mevla'mıza yönelip, onun razı olacağı bir şekilde hayatımızı sürdürmemiz gerekli. Biz ALLAH'ü Teala c.c. Hazretlerine kul olabiliyorsak emin olun Rabbimiz bizleri muhafaza eder.(Zaten etrafımızda hafaza melekleri vardır ama biz onları göremiyoruz.)

Rabbül Alemin c.c. Hazretleri bizi heran görüyor duyuyor ve halimizi biliyor.Biz Rabbimize ne kadar kulluk yapabiliyoruz ona bakalım.Unutmayalımki herşey ALLAH’ü Teala (c.c.) Hazretlerindendir. Yardım eden o, bu can’ı veren o, nefes aldıran o, gözümüzü gördüren o, canımızı alıp tekrar diriltecek olan yine o. Saymakla bitmez.

Selam ve dua ile.

Yorumu gönderen: Ahmet D., 02.03.2015, 07:51 (UTC):
Sahtekar hocalar ya da medyumlar nasıl anlaşılır.?

1.Şayet bu Hoca ya da Medyum, islama uygun olmayan bir büyü yapıyor ise böyle kişilerden uzak durun. (Mesela: Ayırma, soğutma, papaz büyüsü veya buna benzer tılsım ve büyüler). Çünkü hiçbir Hüddam böyle amaçları olan kişilere yardım etmezler. Öyle kişilerin yardımcıları olsa olsa şeytan olur. Sizin hakkınızda bilgiler verebilirler hatta sizde olumsuz bir durum var ise onu da bilebilirler ama sonuca ulaşamazlar. O hocayı denemek için onu arayıp böyle şeyler yapıp yapamayacağını sorun. Yaparım diyorsa o hoca’dan kesinlikle uzak durun.

2. Yıldızname’ye bakan, Suya bakan, Muska yazan ve başka işlem yapan hocalardan uzak durun. Böyle hocalar sizdeki rahatsızlıkları belki bilebilirler ama size yardım edemezler. Çünkü birisinde bir büyü ya da musallat olup olmadığı bu yöntemler ile anlaşılsa bile bir sonuç elde edilmesi çok az bir ihtimaldir. Gerçek hocalar bazı ayeti kerimeleri okuduktan sonra Hüddam’ları çağırır daire yapar ve ne yapılması gerekiyorsa onu yapar.

3.Bazı hocalar seans yapıyor ve bu seanslar karşılığında para alıyorlar. Bu seanslar saatleri hatta günleri alabiliyor. Ne kadar çok seans o kadar çok para. Hüddamı olan gerçek bir Hoca ALLAH’ü Teala’nın izni ve yardımı ile en şiddetli büyüyü (Papaz Büyüsü dahil) bile en fazla 15-20 dakikada bozar. İnsanların üzerinden musallat(ları) almak en fazla 8-10 dakika sürer.(Okuma ve daire yapma dahil.) Fakat bazı büyüler bozulmasına rağmen etkileri durumlarına göre 7,14,21 gün sürebiliyor.

4.Gerçek Hoca’lar kalkıp ta İnternet’te kendilerini reklam etmezler. Çünkü buna gerek duymazlar. İnternette biraz video izledim ama hayretler içinde kaldım. Daha Hüddam nedir bilmeyen hocalar sözüm ona Medyumlar var.

5.Para konusuna gelince sizden bakım parası alan kişilerden uzak durun.

6. Şayet Hoca olan kişi size benim Hüddamım var derse, Hangi Surenin Hüddamı olduğunu ve Hüddamının isim(leri)ni sorun. Hüddamların başlarında ne var diye sorun. Başlarındaki Taç'ın üzerinde ne yazıyor diye sorun. Aslında burada herşeyi açık açık yazmak isterdim ama maalesef herkes iyi niyetli değil. O nedenle hakkınızı helal edin herşeyi yazamıyorum.

7. Bir de Bayan Hocalar ya da Medyumlar türediler. Makyaj yapıyorlar. Saçları başları açık. İslama uygun birşeyleri yok. Hiçbir Hüddam bir kadının yanına ne gelir ne de yanında durur. Onların yanına gelse gelse Cin(ler) gelir.

8. Lafın kısası Hüddam haricindekiler bana göre bir arabanın çamurda patenaj yapması gibidir.

Yorumu gönderen: Ahmet D., 02.03.2015, 07:16 (UTC):
Selamun Aleyküm arkadaşlar.
Arkadaşlar maalesef çoğumuz merakımızdan dolayı bazı işler ile meşgul oluyoruz. Sonra da zararını kendimiz çekiyoruz. Maalesef internet'te de çok yanlış bilgiler paylaşılıyor. Bu Cin olayından kesinlikle ve kesinlikle uzak durun.

Arkadaşlar Her Surenin, her Ayetin hatta her harfin bir görevlisi vardır. Belli sayılarda zikir yapıldığı zaman ALLAH'ü Teala (c.c.) Hazretleri dilerse size kapıyı açar. Fakat gelecek olan Hüddam mı, yoksa Şeytan mı belli olmaz. Gelen Müslüman olsa dahi sizi uzun süre (2-3 sene) test eder. Şayet gelen şeytan olsa, gelen kişi size kendini Müslüman olarak tanıtır. Sizinle beraber Camiye ve hatta Hac'ca bile gider. Daha sonra yavaş yavaş sizin imanınızı çalar ya da çalmaya çalışır. Böyle şeylerle uğraşan arkadaşları buradan uyarmak isterim. Böyle şeyler ile uğraşmaktan vazgeçin. Çünkü gelenin ne olduğunu anlayamazsınız. Anlaşılacak noktaları çok ama bilgisi olmayan anlayamaz.

Bazılarımıza ise maalesef ALLAH korkusu olmayanlar tarafından büyü yapılıyor. Hele şu zamanda insanlar öyle kötü işler yapıyorlar ki, maalesef Ahiretlerini Dünya'ya değişiyorlar. Unutmayalımki bu Dünya bir imtihan Dünyası. Kimi insan yoklukla, kimisi hastalıkla, kimi en yakınının kaybı ile, vs... imtihan oluyor. İnşallah biz ALLAH'ü Teala c.c. Hazretlerine kul olma yolunda adımlar atalım. Ben 45 yaşındayım. Bu yaşıma kadar şunu anladım sadece. Bu Dünya'da en büyük marifet; ALLAH'ü Teala c.c. Hazretlerine Kul, İki cihanın serveri Sevgili Peygamber Efendimize (s.a.v) ümmet olabilmekmiş. Emin olun bunun harici herşey boş.

İnsan üzerinde Musallat olup olmadığını nasıl anlayabilir ? Burada unutup yazamadıklarımda olabilir. O nedenle kusura bakmayın. Neticede insanız.

01. Sanki arkasında birisi takip ediyor gibi bir his.
02. Tuvalet ve Banyoda iç daralması, sıkıntı.
03. Ağızda anormal kuruluk (doktorlukta olabilir) ve ateş.
04. Aynaya bakmaktan korkmak.
05. Düşünceyi bir noktaya toplayamamak.
06. Olur olmadık lüzumsuz şeyleri düşünerek uyuyamamak.
07. İnsanın göğüs kısmında daraltı.
08. Herşeye sinirlenme.
09. Gece uyuyacağında kırmızı nokta(lar)görmek.
10. Rüyada korkmalar.(Her rüya değildir.)
11. Vücudunuzda normal olmayan kasılmalar.
12. Normalden fazla vesvese.
13. Aşırı yorgunluk ve halsizlik.

Daha çok etkileri sayılabilir ama bu yukardaki saydıklarım başlıca belirtileridir. Fakat bunlardan biri var diye kesinlikle bende Musallat var algısına kapılmak yanlış olur. Önce rahatsızlığınız için Hekime başvurun.

Yorumu gönderen: Ömer, 20.02.2015, 19:22 (UTC):
--zeynep; Ayetel Kürsi, Felak ve Nas surelerini her akşam okuyun.
--Cevher; kardeş Cin mescidi Mekke'dedir, Medine'de değil.
--mustafa; kardeş cinlerin dişilerine peri deniyor sanırım. sana aşık olan ve gülümseyen bu varlığın güzelliği nasıl? önerir misin onlarla birlikteliği? ya da sen memnun musun? ve o dişi cini nasıl arkadaş edindin? eğer özel detaylar varsa maille yazışabilir miyiz?

Yorumu gönderen: ali, 16.01.2015, 22:57 (UTC):
Alim cinlerle nasil iletisime gecerim

Yorumu gönderen: ceyhun, 12.01.2015, 20:57 (UTC):
Biri lutfen bana yardim etsin. 05349293985 bu işi çozebilen biri.lutfen beni arasin.

Yorumu gönderen: muharrem çuğali, 03.01.2015, 16:11 (UTC):
benim bedenime girip çıktı sıcak bir kan dolaşımı gibi çanım yanmadı bile karşima geçip kanatlı bir kelebek gibi arabanın çamından bir şeyler söyledi kızğındı çekip gitti neden
bir arabanın içinde uyuyordum oanda aniden sarsıldım ve gözlerimi, açtığımda karşımdaydı zarif iskeleti andırıyordu kanatlari bir arının kanatları gibibiydi o konuşurken ben anlamadın nedemek iştediğini sadece defol git diye bildim

Yorumu gönderen: muharrem çuğali, 03.01.2015, 16:04 (UTC):
benim bedenime girip çıktı sıcak bir kan dolaşımı gibi çanım yanmadı bile karşima geçip kanatlı bir kelebek gibi arabanın çamından bir şeyler söyledi kızğındı çekip gitti neden

Yorumu gönderen: mustafa, 20.12.2014, 17:17 (UTC):
evet herkesin dedegi ğibi konu cinler bazıları cok ister bana gözüksün diye bazılarıda gitsin diye ben cinlerle 11 yaşında tanıştım kendileri müslüman cinlerdi tabiki cinler herkesin istediğine gözükmezler onlar kime gözüküp gözükmeyecegini iyi bilirler sizler istediğiniz kadar uğraşın bana gözüksün diye kızaca o alem cok farklıdır insanlara aşık olabilirler insanların isteklerini yerine getirebilirler bu konuda bana cok yardımcı oldular yıllarca şuan yaşım 48 tabiki zararlı yönleri vardır onlar hep bizlerle ilgilensin isterler ben zamanında evlendim fakat evliliğim uzun süre gitmedi belli bir zamandan sonra boşandım şuan bekar olarak hemde cok uzun zamandır tek başıma kalıyorum kendi evimde tabiki cinlerden biriyle evli degilim ama bana sevdalı olan bir cinim var kızaca o alem le olacağın zaman yanlız olman ve kendinden cok iyi emin olman lazım yazılcak cok şeyler var ama bu sayfalar yetmez sizin anlıyacagınız ben bu cümleleri yazarken yanımda aşıgmda duruyor ve bana bakıyor gülümsüyerek diyecegim bu alem cok farklı bir alem bana cok yardımcı oldular maddi ve manevi dedegim gibi zamanında benim ilk ğöz agrım vardı onu hala cok seviyorum fakat bana bu konuda yardımcı olmuyorlar bende ilk göz agrıma bu alemden zarar gelmesin diye konuyu kapatıyorum kızaca cok merak eden kişi bu alemle olacaksa kendisi tek olacak yanında hiçbir insan olmayacak birde kendinden cok iyi emin olacak yani korkmayacak yinede ben yıllardan beri bu alemle oldugumdan sebeb tafsiye etmiyorum yinede merak edenler icin siz siz olun verdiğiniz kararlara cok iyi emin olun diyorum hepinize buradan saygılarımı sunuyorum

Yorumu gönderen: şevket, 19.12.2014, 00:27 (UTC):
Ben çok kötüyüm ve yanlizim sevgilim benden ayrıldı sırf ailesi vermedi diye..oysa ben çok seviyorum. intahar edecek kadar çok.Ben hoca buldum guyya büyü yaptı ama neticede halen bişey yok ..bende karar verdim cin le irtibata geçip yardım etmesi için yalvarcam .bu konuda yardım edecek kimse varmı ..hayatım allak bulak istifa ettim sadece caresizim. Belki çaresizlikten sacmaliyorum...saygilarmla yardım bekliyorum

Yorumu gönderen: Tarık, 05.11.2014, 21:14 (UTC):
Selam arkadaşlar ben kendim şahsi olarak büyük sıkntıdayım bu cinlerden sadece bende dyil eşime de musallat oldular kendim hem hocadan hem pisikologdan destek alıyorum ama ne yazıkki eşim yaklaşmıyor kesinlikle destek istemiyor hatta şuan evi terk etti ayrılmak istiyor bu arada 19 yıllık evliyiz yeni ev yaptırıyoruz derken ayrılmak istiyor artık ben nasıl görünüyorum eşime , hocalar sabret herşey geçecek eşin geri gelcek dediler avukattan ayrılmak için mektup geldi

Yorumu gönderen: Cevher, 20.10.2014, 13:31 (UTC):
Cin kelimesinin en belirgin manası "örtülü" ve "gizli" demektir. Hatta Medinede Cin mescidi vardır. Peki neden ismi cin mescidi? Peygamberimiz Mekke den Medineye göç ettiğinde yanındaki sahabilere vaaz verdiği mesciddir ve Medineliler bu kimseleri tanımadığından Cinler yani bilinmeyen yada tanınmayanlar demişler ve günümüze kadarda ismi Cin mescidi olarak bilinmiştir.

Allah ın yaratma sünneti vardır. Sünnetullah. Cin diye tabir ettiğimiz oldu bir takım kişilerin tek elinde olamaz.
Bu Allah ın yaratma sanatı ve sünnetine terstir. Her doğan insan fizyoloji bakımından eşittir. Doğa üstü güçleri olamaz.


Yorumu gönderen: Barış, 18.10.2014, 21:04 (UTC):
Selamun aleykum arkadaşlar ben bir kitap aldım Kenzü-Havas okumaya basladım cinlerle irtibata geçmek için kitaptaki tüm duaları okuyorum ama birtürlü başarılı olamıyorum gerçekten bir art niyetle yapmıyorum sadece karşıma çıkması için neler yaptım hatta tarihi eser yerlere gittim hazinelerine dokundum ermenilere ayıt asırlar öncesine ayıt mezarlara gittim gezdim gece yarısına kadar kaldım karşıma bir tür hayvan bile çıkmadı canlıya rastlayamadım açıkçası cesaretim yeterince var tarihi eser kiliselere gittim koylerde bulunan tılsımlı dediler yine gece yarıları işaretlerle ugraştım tümülüslere gittim acaba neden benimle irtibata geçmiyorlar benim için çok önemli lütfen bana bu konuyla ilgili cevap bekliyorum teşekkürler arkadaşlar sevgilerle...

Yorumu gönderen: zeynep, 06.10.2014, 22:02 (UTC):
Bugün izlediğim bir filmin etkisinde kalarak onlara ulaşmayi istedim birşey denemedim sadece cok istedim insanlarla anlasabilen biri değilim cok az arkadaşım var bir sürü problemim var aşırı hayvan severim ve kabul ediyorum dini inançlarim cok zayıf pek inanmıyorum öyle dua falanca bilmem eve gittim tek yaşıyan bir bayanım mutfakta akşam yemegimi pisirirken siyah bir gölge kolidordan geçti GÖRDÜM eminim yanılgı bilinç altı bilmem ne değil eminim o an o cok fazla istediğim şey öyle bir korku ve paniğe dönüştuki evden kendimi gece vakti nasıl attım hatırlamıyorum eğer karşımda dursaydi herhalde kendimi camdan atardım hem istiyorum cok yalnızım hemde korkuyorum ne yapicam bende bilmiyorum

Yorumu gönderen: bilen biri, 28.08.2014, 09:04 (UTC):
Küçüklüğüm bu cinlerin elinde geçti.annem ve babamdan daha çok ilgi gösterdiler.benimle konuştular benimle eğlendiler benim isteklerimi yerine getirdiler.Ama bundan hiç bi zaman pişmanlık duymadım.Tek sorun vardı ben onlara tapıyordum.müslüman olalı onları unutmak için hakka yöneldim.Ama içimdeki güç sevgisi bitmiyor.şimdi ise allaha inanarak ve yaptığım şeylerin günah olarak bilincindeyim en azından kafir ölmek istemiyorum.şu bi gerçek benim gençliğimi onlar aldılar ve sıra bende ...onları yakalamak bir yerr hapsetmek için yıllarımı verdim.sakın ola bulaşmayın bu illete.

Yorumu gönderen: serranur, 08.07.2014, 09:22 (UTC):
ben ömrümde hiç cin görmedim Allah göstermesin ama bir sorum var: ateşten yaratıldıkları bir kesin evet elhamdülillah inanıyorum yalnız ateş gözükür ama cinler gözükmez burayı idrak konusunda yetersizim yani demek ki cinler ısı kameralarıyla görünebilirler (mi?) Mısır piramitlerini süleyman aleyhisselamın emrindeki cinler mi yapptı, uzaylılar varsa Allahu teala bundan kuranı kerimde bahsetmez miydi??

Yorumu gönderen: adem, 21.05.2014, 18:33 (UTC):
s.a arkadaşlar anlatılmaz yaşanır sakın bulaşmayın ve de bismillehirrahmani rahim yerine bismillah demek daha i rahmani rahim bize de onlarada rahman rahim ..... onlar yerine zikirle allaha ulaşın zaten her istediğinizi verir allah yetrki istemeyi bilmemiz gerekkk.ayetel kursi onlara karşı gecilmez duvar sakın unutmayın ayetel kursi..!

Yorumu gönderen: şenay, 18.04.2014, 15:02 (UTC):
ben bunları okumaya korkuyorum hiç istemiyorum bunların konusu açılsın.

Yorumu gönderen: ŞULE, 19.11.2010, 01:23 (UTC):
OKUMAKTAN BEYNİM SULANDI

Yorumu gönderen: ömer, 28.10.2010, 20:03 (UTC):
cinlerle konuşmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim.yardımcı olabilirmisiniz.tşklr.

Yorumu gönderen: emine, 24.10.2010, 17:40 (UTC):
Ben henüz 16 yaşındayken onların varlığını hissediyordum ama ne olduğunu bilmiyordum. Bazen gecenin bir vakti musluklar açık ve sanki su akıyormuş gibi oluyordu kalkıp bakıyordum musluklar kapalı arkamda gezinen birisinin olduğunu hissediyordum ama baktığımda kimseyi göremiyordum.Sürekli nerden geldiği belli olmayan konuşma sesleri duyuyordum.Emine diyordu sesi o kadar güzeldi ve diksiyonu çok düzgündü.Bir gün yatsı namazını kılarken secdedeyken sırtımı birinin sıvazladığını hissettim çok korktum ve ALLAHIM sen istemezsen bana kimse birşey yapamaz diyerek namazımı tamamladım ve bu olaydan kimseye söz etmedim.Sonra birgün annem bir fal baktırmış falcı beni tarif edip namazda başıma gelenleri anlatmış ve kızını çabuk kurtar yoksa onların arasına karışıcak demiş .Annem bana olanı anlattı ve gerçekmi diye sordu evet dedim.Birkez kendisinide gördüm ince uzun 25 yaşlarında başı sarıklı bir delikanlıydı.belliki müslümandı.bana hiçbir zararı olmadı.Annem bir hoca bulup muskave tütsü yaptırdı.Onları kullandıktan sonra onu ne gördüm nede duydum.

Yorumu gönderen: mehmet ali, 29.09.2010, 14:58 (UTC):
arkadaslar eğer cinlerden dolayı bir rahatsızlığı olanlar onların etkisinde kalanlar carpılanlar devamlı onları görenler hemen gidip hastaneye pisikiyatri servisine kendisine NÖROFREN ADINDA bir ilaç var onu yazdırsın yeşil reçete değil sağlık ocağında bile yazdırabilirler bu ilaç onların yavaş yavaş kabolduğunu göreceksin ve onlardan kurtulacasınız emin olun 3 ay kullansınlar devamlı sabah akşam 3 ay sonra eski sağlıklarına kavuşacaklar

Yorumu gönderen: aybüke, 16.09.2010, 20:45 (UTC):
en çok koyun,at,tavşan kılına giriyorlarmış.büyüklerimiz anlatıyorlardı gece değirmene giderken atın önüne çıkıyorlarmş at ürküp ter içinde kalıoyrmuş biz göremiyoruz tabi zavallı hayvanı iyice yorup bitkin düşürüyormuş.birde suyu geçemiyormuş ateşten yaratıldığı için..

Yorumu gönderen: ZorbeY, 09.09.2010, 00:17 (UTC):
3. CİNLERDE kendilerini kontrol mekanizması çok zayıftır

Bu sebepten ayarları çok kolaylıkla kayar ve konuşmalarında haddi aşarlar. Buna şayet tâbiri caiz ise "reostaları bozuktur" da denilebilir.

Bazen Yaradanı yaradan, yüce güçler olurlar; bazen, ALLAH'ı bedenleyip insanların arasına yollarlar; bazen evrenlerden büyük, yüce varlıklar olurlar; bazen de Rabbin itaatkâr kulları olarak, insanları dinden ve Allah Rasûlü'nden uzaklaştırıp kurtarmak{!} için ellerinden geleni esirgemezler.

söylermisiniz... bu ne demek?

Yorumu gönderen: Ömer, 05.09.2010, 07:25 (UTC):
Sayın saçmalık ;

Ne biliyorsunki sadece gülüyorsun ?

Yorumu gönderen: sacmalik, 26.08.2010, 07:29 (UTC):
UFO larin veya uzaylilarin cinlerin bir oyunu oldugu buyuk bir sacmalik hemde cok buyuk bir sacmalik
:)))))))))))))guluyorum sadece

Yorumu gönderen: Yolcu, 16.07.2010, 19:51 (UTC):
Cinlerle temasa gecmek isteyen kisi yada kisiler
kesinlikle yanlış yoldasiniz
nedenmi çünkü cinler kesinlikle vardır
aynı insan oğlu gibi
bilmek görmek işitmek isteyen olursa tavsiye etmem
ilk temas tan sonra en 3 yada 4 hafta
nereye gidilirse gidilsin surekli takip eder
dikkat bir cinın yüz ifadesi
bilmek isteyenler için
1-seninle konuşur asla onu goremezsin
çok kısa konuşur büyüklük taslar
2- yüz sekli sivri kafalı sivri ceneli sivri kulakli
sivri burunlu sivri kasli sivri gözlü
rengi ise ates renginde kısaca her tarafı yamuk
daha net bilmek isyeyenler için
Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56465050 ziyaretçi (143893384 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)