Cipli Nüfus Cüzdani
 
cüzdanı, nüfus, çipli

Çipli Nüfus Cüzdanı

Herkes, çip'leniyor. Orwel'in Big Brother'i Türkiye için geri döndü.

Pilot bölge, Bolu imiş. Nüfus cüzdanları çiplenmiş. Çipli nüfus cüzdanı, hangi ülkede kullanılıyor? Neden Türkiye?

Bu uygulama çok tehlikeli bir uygulamadır. Nedenini açayım :

Dünya finansını elinde bulunduran ve "şu anda krizde görünen" Federal Hazine'nin sahipleri, anladığım kadarı ile Türkiye ile sanılandan çok daha fazla ilgileniyor. Onlar, tek dünya düzeni projesini kurgularken dünyada tek bir kart "çip" sistemine geçmeyi de planladılar. Bu çipler sayesinde bütün insanların ne yaptığı, "bulundukları yer dâhil" takip edilecek.

Bu uygulamayı ilk olarak Avustralya'da başlatmak istediler; Avustralya halkı ayağa kalktı, uygulatamadılar. Şimdi sıra Türkiye'de.

Uykudaki beyler, bayanlar; çağdışı kalmış muhalefet, uyanın artık! ABD'yi asıl yöneten "federal hazinenin sahipleri", diğer bir deyişle, Lucifer'in çocukları, kehânetlerle plan yapıyorlar. Onlar, ABD'nin kısa bir süre sonra büyük oranda yok olacağına inanıyor. New York, sular altında kalacak; ABD'nin tek kalacak olarak kabul ettikleri orta kısımlarına yerleşmeyi öneriyorlar ve tohum saklayın deniyor.

Toprakların altından kıymetli olacağı biliniyor. En sağlam kalacak yer de Ortadoğu. İster inanın, ister uçuk bulun; ama, Lucifer'in hizmetkârları, paranın yöneticileri buna inanıyor. Tek banka, tek kart sistemine geçmek istemelerinin altında yatan, dünyada çok azı kalacak diye hesapladıkları karasal alanda kendi hâkimiyetlerini kurmak.

Onlar, büyük krizler çıkarırlar. Önce globalleşme masalı ile dünyadaki sistemlere girdiler. Sonra kriz. Bütün krizlerde paralar ve şirketler belli ellerde toplanır.

İbrahim Karagül, krizden çok önce ABD'de yapılan hazırlıkları yazdı. Yazısında:"Ekonomik çöküşe hazırlanan ABD, 12 eyalette toplama kampları inşa ediyor. Nedeni de açlık durumunda isyan edebilme tehlikesi olabilecek halkı toplamak." diye belirtiyordu. Müteahhit Hallyburton (!)...

Para, el değiştiriyor. Bu kriz, bir proje. Bakın VERSO başkanı Erhan Göksel ne diyor: "Birisi batarken, öbürü mü kazanıyor? Evet. JP Morgan, 10 milyar dolarla batarken bu şirketler kâr ediyor. Bütün Ortadoğu ve Kuzey Irak'ta iş yapan firmaların hisse senetleri, yüzde 700–900 arasında değer kazandı. Yâni Hallyburton, Bechtel'in değeri 100 milyar dolarsa 700 milyar dolara çıktı. Para, el değiştiriyor. Sermâye el değiştiriyor."

Evet, işte bu Hallyburton ABD'de toplama kamplarını yapan müteahhit. İlginç değil mi?

Kaynaklar

[1] http://acikistihbarat.com


Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56076027 ziyaretçi (142859157 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)