Define Musallati ve Definedeki Tilsimi Cözmek
 
kilit, lock

Define Musallatı ve Definedeki Tılsımı Çözmek

Bilindiği gibi, insanların var oluşundan beri inançlar olmuş ve olmaya da devam edecektir. Definede her zaman duyuyoruz cin musallatı tılsım diye musallat olma, üç şekilde olur:

 1. Cinlerin kendiliğinden sahiplenmesi
 2. Cinlerin bekçi olarak bırakılması
 3. Meleklerin bekçi olarak beklemesi

1. Cinlerin kendiliğinden sahiplenmesi

Bildiğimiz gibi, her maddenin bir enerjisi alanı var. Gömülerin de toprak altında yaydığı enerji alanı var. Cinler, bu enerjiden vitamin gibi yararlanırlar. Yâni aile olarak ne kadar enerjiye sahipse, o kadar hızlı hareket eder, o kadar zengin olurlar. İnsanların zenginliği gibi, cinlerin kendiliğinden sahiplendiği hazinelerde genel düşünce, böyledir.

"Bu sahiplenilen hazineyi yine başka bir cin ailesi sahiplenemez mi?" diye aklımıza gelebilir. İster insan, ister cin soyundan bunlar alınmak istendiğinde savaşta galip gelen kazanır. Cin ailesi, az ise sayıca daha fazla fert ile saldırıp alınabilir. Fakat bu savaş, çok tehlikelidir; tıpkı insanlarda olduğu gibi, kin duygusu cinlerde insanlardan daha fazla gelişmiştir. Siz, on kişi; bir kişinin elinden zorbalıkla aldığınız malı, malı alınan, sizi teker teker yakalayıp hesap sorma eyleminde bulunuyorsa, cinler için de aynı şey geçerlidir. Zorbalıkla alınan hiçbir para, hayır getirmez.

2. Cinlerin Bekçi Olarak Bırakılması

İnanışlardan biri de, Hz. İsa'nın çarmıha gerilip öldürüldüğü yerden bir ağaç çıkar. Bu ağacın salgıladığı zamk, ağacın ağladığını simgeler. Bu, tütsü olarak yakıldığında, cinler, çıkarılan kokuyu çok seviyorlar. Nerede yanıyorsa bölge olarak hepsi oraya toplanırlar. Bunlar hazır olunca, defineyi gömerken cinleri musallat edecek kişi devreye girer. Gömülen bu hazinenin korunmasını ister. Cinler, ne zamana kadar sorusuna, devreye giren kişi, saat, tarih, zaman belirtmez. Şifreyi söyler; yani örneğin "Felçli biri gelecek ya da 7 kişi gelecek, şunları yapacak, ya da şunlar oluncaya kadar." der. Daha sonra oradan ayrılır. O denilen gerçekleşmediği müddetçe, o para oradan alınamaz. Hiç mi alınamaz, tekrar aynı ayin gerçekleştirilir. İşin ehli, tütsüyü yakar, şifreyi öğrenir ve yapar.

3. Meleklerin Koruduğu Mallar

Para, bir Müslüman tarafından gömülmüşse; bunları melekler korur. Kutsal emanetleri de öyle. Eğer gömüde haram varsa, bunları da Müslüman cinler korur. Bu parayı gömen insanın soyundan birisi, bu tılsımı bozmaktadır; fakat, o soydan bir insan, ayakta ve sağ ise, bir başkası bunu alamaz.

Tılsım yapılarak gömülenler var, bilgileri nelerdir?

Tılsımları, yalnız o tılsımı bekleyen cin, Müslüman ise sizin okuduğunuz Kurân-ı Kerîm'e saygı duyar. Hıristiyan ise, okunan İncil'e saygı duyar size izin verir. Eğer bunlar zıt ise; siz Müslüman, o Hıristiyan ise, hiçbir şekilde o defineyi alamazsınız. Peki gizli ilimler ve havas kitaplarının faydası olmaz mı? Buradaki bilgiler, sadece Müslüman cinler içindir. Gayri Müslim bir cine okunduğunda etki etmez. Eğer etseydi, bütün cinler Müslüman olurdu. Bunlarla anlaşıp irtibat kuran insanların pazarlıkla anlaşabilme yöntemleridir ya da onların dinini öğrenip zoraki alınmasıdır. Defineyi bekleyen cinler Müslümansa, önce abdest almak, 7 ayrı kağıda Ayet-el Kürsi'yi yazıp bu kağıtları tespit edilen noktaya yerleştirmek için işin ehli kimseler gerekir. Bu işlemler yapıldıktan sonra, işin ehli, 7 tur definenin olduğu bölgeye daire çizerek bir kapı bırakır. Çalışma esnasında kimsenin konuşmaması gerektiğini telkin eder. 21 Nas, 7 Ayet-el Kürsi, 3 İhlâs ve 1 Fatiha okunur

Hıristiyan cinlerin sahip olduğu tespit edilirse, İncil'den ayetler ve papazların ayin esnasında yaktığı tütsü yakılarak çıkartılabilir. Papaz ve İncil yok ise, kazan kişiler.??( ..sırra vakıf olmak gerek.) yıkanır. Para, büyü ile koyulduysa cimentu buhur tütsüsü yakılır. Eğer para, dinsizler tarafından konmuş ise, tek yöntem savaşmaktır. Oradaki cinlerin sayısını öğrenip üç-dört kat cine sahip hoca ile çalışılmalıdır. Yahudi ve diğer dinlere tâbi olan cinler için, Hıristiyanlık'ta yapılan işlemin aynısı uygulanır

Cin padişahları ve ya askerleri tarafından korunan hazineler ise, hiçbir zaman çıkartılamaz. O paraların, Mehdi resûlün yeryüzüne ininceye kadar korunacağına söz verilmiştir. O bölgede kazı yapanların hayatı, tehlikededir.

Kazıda duyulan sesler ve görüntüler

Kazıda, kazan kişiler neyden korkuyorsa, gördüğü cisim ona göre değişir. Örneğin; insan, yılandan korkuyorsa yılan, akrepten korkuyorsa akrep. İki kişinin de korkuları farklı ise; aynı cisim, korktukları şekle bürünür. Burasının büyülü olduğunu işaret eder. Görünen cismi orada kesmek gerek.

Neden görüntü ya da ses yollarlar?

Cinler, orada beklemekten sıkılmıştır. Size şifre veriyordur. Altı-yedi metrede kurbağa yılan vs çıkabilir. Bu çıkan hayvanı altına dönüştürürseniz, büyük parayı çıkartabilirsiniz. Çıkan cisimler, en fazla 40 gün içinde altına dönüştürülmelidir. Dönüştürülemez ise, ilk çıktığı yere geri döner. Eğer hızla kaçan varlıklara dönüşmüşse (sinek, arı vs) bu varlıkları hemen öldürürseniz hemen altına dönüşür. Kaçanlar ise, o parayı gömen insanın soyundan olan eve gider. Eğer 7 gün içinde buhur ve ayin yapılmazsa bir daha alınamaz.

Eğer o parayı gömen kişinin soyunun evi, yedi günden daha fazla ulaşabileceği bir yerdeyse, tütsü ve diğer işlemleri yapmakla onları geri getiremezsiniz. 24 saatte içinde yapmak daha iyidir. Unutulmamalıdır ki cinler, insan zekasının ancak yüzde 10'una sahiptirler. İnsanlar düşündükleri zaman, beyinlerindeki enerji, dışarıya renkli ışıklar olarak yansır. Bunu bazı hayvanlar ve cinler görür. İnsanları yönlendirmesi ise bu zamanda olur. Bu âna da gaflet ânı denir. Örneğin, sabah evden markete ekmek almaya gittiniz. Daha sonra, marketi geçtiğinizi fark ediyorsunuz ve ekmek alacağınız aklınıza geliyor. İşte bu an, gaflet ânıdır. Bu ânda, insanları yönlendirirler. İnsandan üstün oldukları güç, sadece budur.

Cinleri uzaklaştırmak ve bölgedeki büyüyü bozma için tertipler

 1. Kazılacak yere 6 köşeli yıldız çizmek ve ortasını kazılınca büyüğünün ve cinleri kayboldukları biliniyor.

 2. 7 adet yeşil sedir, iki taş arasında dövülür. 2 litre suya konup üzerine 7 Ayet-el Kürsi, Kâfirûn, İhlas, Felak ve Nas sûreleri okunur ve bölgeye serpilir.

 3. Yunus Sûresi 81-82, Ta'ha Sûresi 69, Araf 118-122 ayetleri bir tabak suya okunur ve bölgeye serpilirse büyü bozulur

 4. Yasin Sûresi'ni 21 kere bölgede okumak.

 5. Başka bir çözüm: Fatiha, Ayet-el Kürsi, İhlas, Felak ve Nas surelerini 70 kere o bölgede okumak.

 6. Başka bir çözüm: Defne yaprağı'nın tütsü olarak yakılması ve 7 İhlas okunması

 7. Başka bir çözüm: Beyyine Sûresi'nin, bir tabağa okunup bölgeye serpilmesi

 8. Başka bir çözüm: 33 defa Fatiha Sûresi okunur.

 9. En zor olan tılsımlar, büyü ve cinleri temizlemek için 789 kere Besmele, 70 Fatiha, 41 Yasin, 2200 kere Felak ve Nas, 41 kere Cin Sûresi, 1 kere Fetih Sûresi, 1 kere Ta'ha suresi.

Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: Memet, 07.08.2018, 18:11 (UTC):
мerнaвa. Sa

Yorumu gönderen: SİNAN..., 14.04.2018, 21:45 (UTC):
@ERZURUM kardeşim ulaşabilirsen ulaş bana bı goruselim

Yorumu gönderen: Erzurum, 04.01.2018, 15:21 (UTC):
Face Muhammed Özdemir

Yorumu gönderen: Erzurum, 04.01.2018, 15:05 (UTC):
Arkadaşlar sağlam yerim var ilmine güvenen varsa tanışalım çok hoca geldi alamadı çok sağlam bekçileri var lütfen sıradan kisilerin işi degil

Yorumu gönderen: Cevat özdemir, 08.12.2017, 22:31 (UTC):
Defineyi 3 grup bulur. 1.nasibin varsa 2.isin ehli isaret takipcileri doga okumayi bilenler her seyi sorgulayanlar.3.allahsiz kitapsizlar.cunku allah onlara gunah islemesi icin zenginlik verir cehennemde atese atilip cira niyetine kullanmak. Ben 2.gruptanim. elinizde adresiniź varsa yardımci olabilirim. Yedigimiz bi tas corba. Maneviyat havasini hicbiseye degismem.

Yorumu gönderen: ünal, 23.11.2017, 16:59 (UTC):
kızıltaş vadisini arayanlar buraya yorum yazsın

Yorumu gönderen: hakan, 05.11.2017, 09:47 (UTC):
arkadaslar bızım arsada buyuk bır kaya var kayanın bır kenarında kuyu var vede kayanın ustunde balık.kablumbaga.yılan vede 8 tas gıbı buyukten kucuge sıralanmıs tas ısaretlerı var yıgenım kuyuya gırdı 1 metrelık taslar vardı ıcınde onları cıkartıyor kenara atarken kaya parcasının altından 1 altın sarısı yılan cıktı ve gıttı daha sonrada kahverengı bır yılan cıktı sonra kuyudan cıkacagı vakıt kırmızımsı arılar cıktı dırek kuyudan cıkardık yıgenımızı zarar vermesınler dıye burada buyu varmıdır bu buyu nasıl bozulur bır kac kısıye sordurdum suryanı mezar var dıyorlar he bırde kayanın hemen kenarında merdıven var ama toprak altında su doktuk kayanın ustune dırek merdıvene gıttı su cok ısaret var kayanın ustunde buyu varsa buyuyu nasıl bozabılırız kendı yontemlerımızle detaylı bılgı verenle ortakda olabılırız...

Yorumu gönderen: Emrah, 21.10.2017, 19:18 (UTC):
Makinayla 3 defa baktım boşluk artı altın sinyali aldık yanlız akşam ezanı okundu.hava iyice karardı bidaha baktık makina kilitbaktık kapatıp açtıl defalarca sonra bir ara çalıştı bu kezde hiç bişeye ötmedi.uzaklşatık ordan. Face adresim. emrahyildirim571

Yorumu gönderen: Emre, 21.10.2017, 19:06 (UTC):
Makinayla 3 defa baktım boşluk artı altın sinyali aldık yanlız akşam ezanı okundu.hava iyice karardı bidaha baktık makina kilitbaktık kapatıp açtıl defalarca sonra bir ara çalıştı bu kezde hiç bişeye ötmedi.uzaklşatık ordan.

Yorumu gönderen: Mehmet, 13.10.2017, 23:37 (UTC):
Peki define aramak için en iyi ve hesaplı cihaz hangisidir?

Yorumu gönderen: Srkngny, 05.10.2017, 14:36 (UTC):
GOZİ Ermeni mezarları hiç bir zaman boş olmaz 3 mezar vardır 2 si boş 1 hediyesi 3. Olan tek basına olur orada kapak taşı olmalı su yolu olmalı kapak taşını kaldır malı alırsın.....
Herkes derki yerim var makına lazım falan filan herşey makına degıl bunu bilin oncelık araştırmadır egerki bilgi almak isteyenler olursa maılıme yazsın bölge hakkında bılgı verebılırım bu bılgılerde zamanla ogrenılmıs gerçek bılgılerdır tabıkı karadenız Akdeniz Doğu tarafı ıcın geçerli çünkü uzun yıllar bu bölgelerde yarığı çalışmalarımız oldu....
srkngny..gm.cm

Yorumu gönderen: ersan ferah, 26.09.2017, 19:16 (UTC):
arkadaşlar altın arama işinde kısmet ön plandadır herkesin birbirine güvenmesi gerek icinizde kötülük olmaması gerek büyü tılsım da her hazine de olmaz kara büyü eski büyüdür onlarda doğu tarafında olur gerçekten de tehlikelidir bu işi de bilinçsiz eglencesine yapmamak gerekir.

Yorumu gönderen: Ayşe , 25.09.2017, 17:13 (UTC):
Benim bulunduğum bölgede büyük bi metropol var ama öyle hocayla kitapla değil de büyük makinalarla girmek lazım devlet desteği lazım yani yardimci olacak var mi

Yorumu gönderen: Tuğçe, 24.09.2017, 11:36 (UTC):
Merhaba. Koyfeki evimin bahçesinde define olduğunu biliyorum.yerinide tam olarak biliyorum.ama oraya gittiğimizde yilanla karsilasiyoruz.ruyama da girdi.altin renklerde bir boğa yılanı.ayrica oraya gittiğimde arabamı düz bı şekilde koymuştum döndüğümde arabamin yönünü ters buldum.makine filan her şey var.sadece orayı koruyan cinlerden nasıl kurtulup defineyi alabilirim ?yardımcı olur musunuz lütfen

Yorumu gönderen: Osman, 23.08.2017, 06:59 (UTC):
Allah aşkına su var bu var diyorsunuz ama başı bos birakiyorsunuz altının olduğu yerde hic birşey karşılıksız kalmaz varsa yerimiz kaziyiniz arkadaşlar bos bırakmayın bol sanslar

Yorumu gönderen: Serkan, 15.08.2017, 11:03 (UTC):
Merhaba lahit bulduk fakat kazdigimizda yerinde olmadığını gördük yerden kayma yapmış olabilir dediler konu ile ilgili bilgisi olanlar lütfen yardımci olsun.tesekkurler

Yorumu gönderen: Mardinli, 14.08.2017, 14:41 (UTC):
Abi bildiğim onlarca yer var mardin de ama sağlam bi ekıp yok hep merakcı adamlar geliyo ve boş dolanıp gidiyor lar birseyden anladıkları da yok bana yardımcı olacak biri yok mu

Yorumu gönderen: Mardinli, 14.08.2017, 14:33 (UTC):
Arkadaşlar yer değiştiren malın sihrini nasıl çöze biliriz

Yorumu gönderen: Gozi, 12.08.2017, 13:07 (UTC):
Ermeni Mezarından Define Cıkarmı Sizce Define Cubukları Orayı Gösteriyor da ?

Yorumu gönderen: Sinan batman , 07.08.2017, 13:58 (UTC):
definecilik bir hastalık gibidir

Yorumu gönderen: Gökhan, 23.07.2017, 16:07 (UTC):
Berkcan kardeş sen o ermeni nin dediği ağacı bul bakalım.Ağaçta çivi falan muhabbetlerine girdiyse eğer yerin doğrudur.

Yorumu gönderen: keko, 25.06.2017, 10:44 (UTC):
seelam arkadaslar biim burda bi yigmateepe var yaklasik 100 yildan fazla ama deevleet tarafindan korundugu ve tilsimli oldugunu soyluyo herkez yardimci olurmusunu ne yapmaliyim

Yorumu gönderen: fatih, 30.05.2017, 08:28 (UTC):
Bende çok uğraştım hacişaretide değirmende yuvarlak oymalar ne ararsan var ama bi b...bulamadık ama gerçekten anlayan biri olsa bulur en son xp 5000 ile gitmiştik oda fasa fiso şans olacak gardaşım şans cininen periyle hacıyla hocayla bu iş olmaz

Yorumu gönderen: Berkcan, 11.05.2017, 18:01 (UTC):
Bi mezar var içeri girdiğimizde ağlayan bebek sesleri geliyor ve dışarda kedi gibi bir hayvan var içeri giriyor bir Ermeni 7mezar olduğunu söyledi ve bi ağaç var orda onu bulun demişti bu konuda bilgisi olan lütfen yardımcı olsun büyülü mu değil mi ....

Yorumu gönderen: UFUK, 20.04.2017, 08:11 (UTC):
Arazimde hazine var çıkaramıyorum. yeri belli değil ama çok yüklü bana nokta atışı yapacak ve çıkarmamda yardımcı olacak biri lazım. Ortak çıkaracağız. arazim kilise üzerinde ve hazine sahibinin torunu zamanında çok yüklü 10 sülaleyi ihya eder demişti. çıkarmaya yanaşmadı çıkarmaya korktu

Yorumu gönderen: betül , 09.04.2017, 15:06 (UTC):
Bahcemizde büyük bir kaya var kaya dinamitle patlatilmaya çalışsa bile patlatilmiyor taşı parcalayamiyoruz sahipli olduğunu düşünüyoruz napmaliyiz

Yorumu gönderen: Kader, 06.04.2017, 23:04 (UTC):
Mrh Arkadaslar bahcemizde kucuk bir kulube var bundan 10 yil once ablam rüyasında ölmüş olan annanemi gördü ķulübenin içinde bir küp altın var onu al senin derdi neyse umursamadık 1 ay önce bana rüyamada ben şehidim dedi asker kıyafetli o kulübeyi temizlememi ama sadece senin temizlemeni istiyoruz dedi sonra bi hocaya baktirdik o kulübede hem yatır hem altın olduğunu soylüyo ve müslüman olduğunu da bi şey olmasindan korkmuyoruz ne yapmalıyız yardımcı olun

Yorumu gönderen: Kamil 07, 05.04.2017, 11:33 (UTC):
Bizde tam nokta.isaretini bulduk toroslarda yavruyu almışlar ama ana duruyor fark etmemisler makine 5 6 metre gosteriyor kazdıgımız zaman topragın ustumuze yıkılmasından korkuyoruz birde onun içindeki gaz çeşitli evremler geçtikten sonra insanı gençleştiriyormus dogrumu bilen varmı

Yorumu gönderen: Reco, 01.04.2017, 18:32 (UTC):
Merhaba bende kazdım 4 mt de siyah arı çıktı aldım şişeye kapadım daha sonra bitene daha çıktı onuda kapadım bişey cikmadi

Yorumu gönderen: Murat, 14.03.2017, 22:20 (UTC):
Arkadaslar kendi bahcemde bir kazi esnasinda kara bir kedi cukura girdi ve kayboldu yardimci olacak varmi

Yorumu gönderen: Cann, 26.02.2017, 10:08 (UTC):
Selam arkadaşlar, Bir akrabam bana 3 arkadaş bir mağaraya girdiklerini ve mağaranın derinliklerinde bir pencere gibi delik olduğunu ve biraz derin olduğunu söyledi. İçlerinden birinin indiğini ve aletin öttüğü yere gittiğinde siyah büyükçe bir yılan olduğunu söyleyip öldürmek icin kazma ve kürek istediğini diğer arkadaşı birimize birşey olmadan çıkalım buradan deyip çıkmışlar. Ve o arkadaş şimdi yurt dışında. Neyse sizce yaşananlar dogrumu eğer doğruysa buna ne yapılabilir. Facebook/ Çağdaş Çankaya Gaziantep

Yorumu gönderen: taner, 22.02.2017, 11:57 (UTC):
slm arhadaşlar biz bigömü bulduk tam yaklaştık tılsımlı ve zehirli dir diye korkuyoruz çıkarmaya çalışırsak ne olur*

Yorumu gönderen: demiryolcu, 18.02.2017, 09:39 (UTC):
Arkadaşlar üstte yazılan yazıların bazıları doğru bazıları yanlış.Tabi birde benim bilmediklerim var onlara birşey diyemeyeceğim.Sadece yorum yapabilirim.Şu musluman cin korursa Kuran ı Kerim deki dua ve surelere saygı duyar yok kafir cin koruyorsa Kuran ı Kerim iş görmez incil olması lazım diyor ya.Buma inanmak bile Allah muhafaza küfre götürür.Peki bu yazanlara sorarım.Muslüman cinleri kafirler büyüyle bağlıyorda bağlanan cin kafir olursa Kuran ı Kerim niye çözemiyor.O cinleri uzaklaştırmak için yapılan dualar muslüman cinlere fayda veriyor öylemi.Burda dediğim gibi Kafirler büyüyle müslüman cinimi bağlamış oluyor.Burda tezat olduğunu anlamıyormusunuz.Ayrıca şuda var.Büyüyü yapan alet olan kişi veye cinin müslümanlığı kalmıyor.Büyü vardır ama uğraşan kafir olur.O zaman yazdığınız büyüyü bozan dua ve sureler hepsi boş size göre tabi.Bakın Kuran ı kerim kafire etki etmez demek çok büyük yanlış.Etkilenmez demekte yanlış.Hz. ÖMER r.a müslüman olmadan Kuran ı Kerimi dinledi etkiledide müslüman oldu.Hadi herkes saygı duymayabilir diyebilirsiniz ki saygı konusunda haklı olabilirsiniz ama etkilemez demek çok tehlikeli.İncil zaten insanların yazdığı bir kitap.Allah kelamı bile değil.O zaman Euzubesmelede şeytana etki etmiyor.Ayetel kursuler felak nas lar.Yapmayın Küfre giriyorsunuz Allah muhafaza.Ne diyor.Allah dilemezse bir zararı bir insana.Dünya bir olsa o kişiye zarar gelmez.Peki Allah ın dilemesini celbetmek ne ile olur.Dua ve yaşantıyla.Yani kısaca Dua kafirede müslümanada etki eder ve zararı dokundurmaz veya giderir böyle inanın.Papaz incil olayını silin atın kafanızdan. Gelelim tılsım olayına pek bilmiyorum doğruda olabilir yanlışta.Ama başımdan geçen bir olayı anlatayım.Kazdık topraktan arılar çıktı ki bir sürü.Topladım öldürdüm hiçbirşey oladı.Günah kazandım başka.Sordum hocalara ve bu işi yapanlara bana güldüler bıraktığım için.Neymiş onların hepsi paraymışta tılsımdan öyle görünmüş.Ben bıraktığıma çok üzüldüm.Aradan zaman geçti yine gittim oraya arılara bakıyım kaldıysa toplayım diye.Yok kardeşim arılar gerçek arıymı.Eştiğimiz yerin biraz üstü yüzeye yakın yerde yuvaları varmış ve biz onu dağıtmışız.Bundan sonra arı çıkarsa inanmıyorum tılsıma.Çünkü eşek arıları yuvalarını kışın toprak altına yapıyorlarmış.Bence sizde inanmayın.

Yorumu gönderen: demiryolcu, 18.02.2017, 09:01 (UTC):
Arkadaşlar üstte yazılan yazıların bazıları doğru bazıları yanlış.Tabi birde benim bilmediklerim var onlara birşey diyemeyeceğim.Sadece yorum yapabilirim

Yorumu gönderen: İsimsiz , 11.02.2017, 19:11 (UTC):
Altın alınır altın bozulur iletişime girmek isteyen Facebook'tan kenny manson diye girin mesajlarınızı bekliyorum

Yorumu gönderen: Gök, 04.02.2017, 10:52 (UTC):
Tozcu hangi şehirdesin. İşin ehli birine yönlendirebilirim tozlar için.

Yorumu gönderen: Tc vatan, 02.02.2017, 00:46 (UTC):
Boyacı zonguldaklisin değilmi.

Yorumu gönderen: tozcu, 01.02.2017, 21:52 (UTC):
Biz bi gomu bulduk alet usunde otuyordu vikardik toz kul halindeydi aleti vurdik yine otuyordu yarsimci olurmusunuz bilgisi olan varsa

Yorumu gönderen: boyacı, 24.01.2017, 14:59 (UTC):
ek olarak köye giden patika yol üzerinde burası ve geceleri bazen burada taşlandıgını söylemektedir köylülerimiz yada öyle sanıyorlar

Yorumu gönderen: boyacı, 24.01.2017, 13:43 (UTC):
merhaba arkadaşlar bulundugum bölgede in var derin degil tavana baktıgımda aynen inek oraya çıkmış basmış ve bir tırnagın izi kalmış lakin hayvanın oraya çıkma imkanı yok kayanın dış yüzündede küçük bir kaç tane kuyu var derin degil internette çok araştırdım inek tırnagı izi hiç bulamadım ne anlamı taşıyor diye bilen bir arkadaş yardımcı olabilirmi

Yorumu gönderen: akhilleus, 19.01.2017, 07:34 (UTC):
Arkadaşlar işinin ehli yardımcı olabilecek bi hocaya ihtiyacımız var. Kim nasıl yardımcı olabilir mesajlarınızı bekliyorum.

Yorumu gönderen: baran karaca , 17.01.2017, 15:11 (UTC):
bız bı kaya bulduk kaya bulduk kayanın ucundan bır parca kopardık cok guzel kokuyor bu nedır bılen bırısı acıklama yapa bılırmıYorumu gönderen: emsal, 16.01.2017, 22:35 (UTC):
Egerki altn bulmak ve sıkıntı lrım gidecek ve bitecek dersenz yardmcı olurum size

Yorumu gönderen: ugur vural, 09.01.2017, 13:45 (UTC):
kerem1656 bana ulaşabilirmisin baboş bursadayım
facebook/ugurvurallll

Yorumu gönderen: Kerem1656 Ülkücü41 fikri, kardeşe cevap, 02.01.2017, 10:57 (UTC):
Sa arkadaşlar hala define olduğunu bilip tılsım yüzünden alamıyorsanız yardımcı oluruz en son van daki bir mezarın tılsımını çözdük üstelik bulunduğumuz yerden ben bursadayım..

Yorumu gönderen: Enes, 26.12.2016, 22:47 (UTC):
Ustalarim babamin dedesi savasa giderken koy evinde tanesi avuc ici kadar altın 1 tanede altin kostekli saatini saklayip gitmiş koye gidip gelmiyoruz ev kullanilmaz halde zaten eski ermeni eviydi yalniz koruma durumu varmıdır yada çözümü nedir teşekkürler. ...

Yorumu gönderen: yusuf, 19.12.2016, 08:27 (UTC):
merhaba arkadaşlar 10 farklı yerde oyma sunak taşı bir tanede binek taşı var bu sunaklarda birbirine yakın 100 metre kare alan içerisinde cıvalı çubuklarlar bu sunak taşlarının olduğu yerlere baktık çubuklar yön vererek bizi götürdü ve nokta verdi aşağıda birleşti nokta dediğim bu buralarda gerçekten dolumu bilmediğim için kazı yapmadım birde bahçede ü nokta verdi ama orayı alamıyoruz yer deiştiriyor yardım için yorumlarınızı bekliyorum

Yorumu gönderen: ersel, 18.12.2016, 16:23 (UTC):
arkadaşlar toprağn altında bulunan defineyi arazide teknolojik birşey kullanmadan nasıl tespit edebiliriz ?

Yorumu gönderen: Murtaza, 18.12.2016, 01:00 (UTC):
Kilise bulduk. Papazin kendi heykelini buldum . Heykelin arkasında 6 Tane daha heykel vardı. Hoca bu heykel buranın hakkı deyip 10 parçaya ayırdı bizi kandırdı bulduğumuz yerine etrafına dağıttı. Kalan 6 heykeli cinler odaya götürdüler. Hocayı cinler bogacakmis o yüzden bizi kandırdı . Başka hoca bulduk kendisi beni ruhumu odaya gönderdi. İçerdekiyle benim üzerimden anlaşma yaptı. Sonra sıkıntılar oldu bıraktık. Ama ben kendim hoca ruhumu odaya gönderdiğinde odanın içindeki altınlar kulceydiler gördüm. Kazdigimiz yerde sabit kayada haritada var. Orhan.06.54 instgrm hesabım ulaşın payda verriz

Yorumu gönderen: Ülkücü41, 13.12.2016, 21:20 (UTC):
Arkadaslar ben cinci hocaya gittim bir bizim oralarda biseyler varmi dedim hazine gibi hoca bana dediki incir ve ceviz ağacin arasinda kazan dolu mal oldugunu söyledi fakat bunu almam biraz zor oldugunu söyledi fakat ben sunu anlamadim cinleri bağlarim ve kazi yaparken sakin konusmayin dedi bu konuda bana yardimci olacak kardesimiz varmi cinleri baglayabilrmi???Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56468625 ziyaretçi (143902427 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)