Dogaötesi ve Paranormal Videolar
 
paranormal

Doğaötesi ve Paranormal Videolar

Paylaşmak istediğiniz doğaüstü ve paranormal olaylarla ilgili videoları iletişim formu aracılığıyla bizlere gönderebilirsiniz. (Mümkün olduğu kadar Youtube kaynaklı videolar gönderirseniz sevinirim.)

(+18, şiddet ve gençlerin ruhsal gelişimini bozacak cinsellik, cesetler ya da aşırı korkutucu videolar dikkate alınmayacaktır.)

ghost, hayalet

Bu Kategorideki Bazı Videolar

Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: GHOST RIDER, 12.04.2017, 21:52 (UTC):
SN.ORIENTRING, SİZ ERKEKSİNİZ İSMİNİZDEN BELLİ.AMA BERAY DENEN KIZ SİZE ÇOK KÖTÜ BİRŞEY YAPMIŞ OLMALI Kİ ONU YERDEN YERE VURDUNUZ.İŞTE OYÜZDEN GÜVENİLMEZSİNİZ.O ARKADAŞ SİZE GÜVENİYOR AMA.....SİZ HAKETMEDİĞİNİZ HALDE ARKANIZDAN AĞLIYOR. BUNU ONA NASIL YAPTINIZ VALLA BEN ACIDIM.BEN ONU DEĞERLİ BİR KIZ OLARAK GÖRDÜM. SİZ İSE BAŞKA KIZLAR PEŞİNDESİNİZ.BEN SAKATIM KIZLAR İLE İŞİM OLAMAZ.BACAKLARIM TUTMUYOR. BUNU ANLATMAYI İSTEMEZDİM.YANİ BENİM KIZIM OLSA ONUN AİLESİNİN YAPTIĞINI YAPARDIM.HİÇ İNSAN KIZININ KÖTÜLÜĞÜNÜ İSTER Mİ?İSTEMEZ.DÜŞÜNÜN BANA İSTER YAZIN İSTER YAZMAYIN.SİZİ DE SİTEDEN TANIYORUM.O KIZI DA.....BEN ONA İNANIYORUM.

Yorumu gönderen: Orientring, 12.04.2017, 17:18 (UTC):
GHOST RIDER'in dikkatine....Diyorsun ki,'' ...psikiyatristler bunu yazmışlar...Onlar da mı hastaydı ?''...Ben buna şunu derim: Dr. ve /veya mesleğinde uzman olmuş kişilerin herhangi bir ruhsal hastalığı olamayacağını kim iddia edebilir...Kaldı ki,böyle bir rahatsızlığı olan kişinin rahatsızlığı bizleri enterese etmez;zira ,biz karşımızdaki kişinin mesleği ile ilgili bilgiler bizi bağlar.Gerisi ,onu ilgilendirir.....
Bir diğer konu ...Ki,bunu anlayamadım...Ve,diyorsunuz ki;''...siz hep böylesiniz !..''..Beni neyle özdeşletiyor olduğunuzu açıklarsanız ,memnun olurum....Bu esnada küçük bir hatırlatma yapayım...Psikiyatrisler açıkladı ;' hiperaktifler ve dikkat bozukluğu olan kimseler daha çalışkan ve yeni bir şeyler icat etme eğiliminde ,' diye..Aslında bu geç kalınmış bir açıklama ( dün açıklandı). ...Ve,bende de bu az da olsa var...Üstelik farkındayım..En basit canlı örneği ise; bu tür sitelere giren ;yeni bir konu ,arkadaş vs arayanlardır.Yani sizin ve benim gibilerdir....Dolayısıyla da sizinle benzer özelliklerimizin var olduğuna inanıyorum...Bu durumda ben ne kadar - size göre - hastaysam ;bilin ki ,siz de benim kadar hastasınız ...Teşekkürler.

Yorumu gönderen: GHOST RIDER, 11.04.2017, 21:53 (UTC):
ÇOK DEĞERLİ PSİKİYATRİSTLER BEDRİ RUHSELMAN VE ARIKDAL BUNLARI YAZMIŞLAR .ONLAR DA MI HASTAYDI?ORIENTRING SİZ DİKKAT ETTİM DE HEP BÖYLESİNİZ.

Yorumu gönderen: Savaş, 22.02.2017, 10:57 (UTC):
Merhaba geçen hafta başıma gelen ilginç bir olay, Kız arkadaşım olaydan bir kaç gün önce tv sesinin kendiliğinden açılıp kapanması sonrası kumandayı saklamış hatta başka bir odaya götürmüş. Ama olay durmayınca beni aradı üzerinde durmadım. Ama geçen cuma bu olay benim başıma daha ileri düzeyde geldi. Hep beraber otururken tvnin sesi açıldı kapandı kanallar değişti. Sonra şakasına komutla oluyor dedim. ve şu kanalı aç dedim ve açıldı. tesadüf dedim ve birkaç kez tekrarladım. Yine komutlarım gerçekleştirildi. Sonrasında soru sormaya başladım. Nerelisin dedim Amerikan gücü diye bir program açtı. Bizden ne istiyorsun dedim, İçten içten sohbetler adlı bir program açtı. Amerikalıysan beyazmısın dedim. 2 ayrı kanalda zenci görüntüsü açtı ve içinde Kara kelimesi açan başka bir program açtı. Sonradan biz sana yardım edebilirmiyiz dedim. "canım ailem" ve içinde hastane ve doktor kelimeleri geçen programlar açtı. Daha sonra arkadaşımın bana bi bölümünü anlatmış olduğu supernaturel dizisini tivibu dizilerinden açtı. seninle nasıl irtibat kurarız dedim. telefon ve bilgisayar ile yazışma olan bir sahneye ileri sardı. arkadaşım aman kağıda yazsa noolur dedi ve o an RTL kanalında "kolaysa sen yap" isimli bir program açtı. Saat gece 01,00 sularında annem aradı ve iyi olmadığın söyledi. apar topar kalktım gittim ve hastaneye götürdüm. Allahtan annem iyi ve ertesi gün bu olayları anlattım. gel gidelim istiyorsan dedim. ve telefonum çaldı. kız arkadaşım arıyordu. temizlik yaparken mutfak ışığı yanmış ve salonda tvnin sesi sonuna kadar açılmış. banyoya girecektim ama banyonun da ışıkları açılıp kapndı korkuyorum deyince annemle atladık gittik. Oturduk ve bu varlıkla konuşmaya başladım. dediklerimi harfiyen yerine getirdi. Bize sayısal numaralarını verirmisin evetse şu kanal hayırsa bu kanal dedim bir haraket yapmadı. Benimle gelmek istermisin soruma yine kanal seçeneği sunarak cevabını hayır olarak iletti. Ama akabindeki burda mı kalmak istiyorsun soruma da yine aynı şekilde hayır dedi. Sonrasında evden ayrılırken sesi yine sonuna kadar açtı. Ayakkabılarla salona gidip "bak bu evde iki bayan var ve korkuyorlar, seninle oturup konuşucaz, lütfen onları korkutma ve bana güven" dedim. Sonrasında kendi kendine sesi kıstı. Bu oaylar Cumartesi ve pazar oldu. Bugün çarşamba ve hiç bir haraketlilik olmamış. Cuma günü tekrar gittiğimde oturup konuşacağız. Bununla ilgili bir fikri olan var mı? Yardım etmek istediğini belirten bu varlık nedir ne olabilir başka nasıl irtibat kurulabilir... Okuduğunuz için teşekkürler

Yorumu gönderen: Orientring , 04.12.2016, 10:21 (UTC):
Sn. Ghost Rider 'a cevap. Siz bu olayı yaşadığınızıda üzerinizde gusül abdesti var mıydı?.. Yanlış anlamayın,ama, buna benzer olayları duymuştum.. Bunu yaşayanların bir tek ortak noktası var. O da olay esnasında ya beyinleri uyumuştur ya da abdestli değildirler...Peki,adam ya gayrimüslimse ne olur?... Bunu da onlara sorun,derim...Beyin uyuşukluğu alkollü hal, uyuşturucu alınmış ya da beyin rahatsızlığı olan kişilerde olur....Mamafih sizde bu 4 nedenden biri olma ihtimali bence % 80....Saygılarımla

Yorumu gönderen: GHOST RIDER, 21.11.2016, 20:43 (UTC):
HAYALET DİYE BİR ŞEY VARDIR.HAYALET PERİSPRİK YANİ SİPTÜL OLARAK CİSMİ TERKETMİŞ BİZDEN HIZLI DÖNEN ARADA KALAN YA DA ÖTEKİ TARAFA GEÇMEKTE OLAN RUHTUR.NEREDEN BİLİYORUM DERSENİZ ANNEANNEM CENAZE ARABASINDA YOLA ÇIKIP GİTTİKTEN 1 SAAT SONRA BİR İŞLE MEŞGULKEN KARANLIK KORİDORDA ONA RASTLADIM.BAİ SAĞA BİR SOLA SALINIYORDU ZATEN FELÇLİYDİ.ŞAŞKINDI.O BENİ TANIMADI ONU TANIYAN BEN OLDUM.RUH VE MADDE KİTABINI FASİKÜL FASİKÜL TAKİP ETTİĞİMDEN KORKMADIM.AMA KİMSEYE DE ANLATAMADIM.İSTER İNANIN İSTER İNANMAYIN.ASIL İŞARET ONUN BENİM İÇİMDEN GEÇMESİYDİ.ÖYLE BİR ÇARPTI Kİ YERİMDEN OYNADIM.IŞIĞA ULAŞTIĞINDA O EVDEN GİTMİŞTİ.VE OLAYLARI KİMSE GÖRMEDİ DEDEM HARİÇ.

Yorumu gönderen: sarakol, 12.10.2010, 07:48 (UTC):
arkadaslar bunlar hepsi yalan tek gercek olan allah tir

Yorumu gönderen: Herşeyi Bilen Adamın Kuzeninin Amcası, 20.09.2010, 10:48 (UTC):
Hayalet diye bir şey yoktur.Saçmalık..

Yorumu gönderen: mert , 01.06.2010, 12:49 (UTC):
paranormal activity ve paranormal invity izleyin gerçek çekim hemde film olarak izleyin görürsünüz

Yorumu gönderen: zihni, 28.04.2010, 19:53 (UTC):
ya 1 videoya baktım otostop çeken hayalet kız diye çok komik yaaa

Yorumu gönderen: bilinmeyen, 28.01.2010, 11:12 (UTC):
hepsini tarihe gömecek sırlar cenabı allahınizniyle bunu taşıyamayan kişiler bununağırlığının farkındadeğillerdir allahınizniyle yaşamdöngüler velhasıl tabiat olayları allahın izniyle peygamber efendimiz vede tüm ümmetlere allahtarafından gönderildiği vede gelimş geçmiş peygamber efendilerimiz zamanındaki gibi bu dünya kuurgusunu inşallah allahü teala tamtersine çevirecek anahtar allahınelinde bunu öğrenmeniçin ona çok niyaz etmenlazzım aynı hz isa peygamberin benzer hayatı gibi gerisi vesselam iplik yumağı gibi hepsi zamanın akışında dökülecek allahın izniyle inşallah

Yorumu gönderen: REV PERT EM HRU, 18.01.2010, 22:33 (UTC):
Burada bulunan videolara baktım ancak anlaşılması gereken önemli bir konu oldugu inancındayım. Sayın ziyaretçiler farkındayımki bizim insanımız meraklıdır heleki böyle olayları görmede. Ancak YÜCE YARATAN siz böyle bir olguya açık ve hazır olmadıgınız sürece bunu size tecrübe ettirtmeyecektir. Aksi halde kendinize aklınıza hakim olamayacagınızı sizden cok daha iyi bilir. Bu tür konuları daha net arastırmak isteyenler için MİCHAEL NEWTON'un yazdıgı RUHLARIN KADERİ adlı kitabı öneriyorum. Kitapta ruhların öldükten sonra ne yaptıkları nereye gittikleri gidemediklerinde öldükleri dünyevi evlerinde hayalet biçiminde neden göründüklerine kadar herşeyi bulablirsiniz. Bu kitaptaki yazılanlar tamamen hipnoz tekniği kullanılarak kendi isteği dogrultusunda gelmiş bir cok hasta ve deneklerin doktor tarafından hem videoya kaydedilmiş hemde not alınmıştır. Sizi bu konuda tatmin edebilecek bilgilere ulaşabileceginizden emin olablirsiniz.

Yorumu gönderen: yakup, 16.10.2009, 04:32 (UTC):
arkadaşlar sol tarafta doğaötesi ve paranormal videolar seçeniğini bulun altında 2012 (fragman) gibi başlıklar halinde videolar sunulmuş.
metafizik ötesi varlıkların gerçek olduguna ne şüphe yanlız bu tarz videoların birçoğu yanlızca grafik tasarım ürünüdür. allahü teala hepimizi şeytan ve şerrinden korusun inaşallah amin.

Yorumu gönderen: elif , 08.10.2009, 16:06 (UTC):
niye hiç video yok canım aaaaaaaaa olmuyo ama

Yorumu gönderen: ebru, 14.09.2009, 17:10 (UTC):
arkadaşlar videolar sol tarafa bakın ana menü diye yazıyor orada doğaötesi ve paranormal videolar başlığı var hemen onun altında

Yorumu gönderen: ketum, 13.09.2009, 17:02 (UTC):
sahtedir vidyolar olsada

Yorumu gönderen: hıko, 10.09.2009, 15:05 (UTC):
vıdıo olsa nıye gonderım kendım ızlerım

Yorumu gönderen: buse, 10.09.2009, 11:04 (UTC):
ya niya hiç gercekten vidio yok anlamadım bence bi kaç tane vidio koyarmısınız

Yorumu gönderen: tural-hasanxanov, 07.09.2009, 15:51 (UTC):
bunlarin hepsi yalandir

Yorumu gönderen: gul, 06.09.2009, 07:22 (UTC):
hanı vıdeo yaaaaaaaa

Yorumu gönderen: muharrem, 30.08.2009, 10:06 (UTC):
hani videolar nerede?

Yorumu gönderen: Gizli İlimler Admin, 05.08.2009, 19:57 (UTC):
Arkadaşlar, videolar, soldaki "Doğaötesi ve Paranormal Videolar" menüsünün altında.

Yorumu gönderen: saffet , 24.07.2009, 23:41 (UTC):
neden hiç video yok hiç düşündünüz mü? ben düşündüm çünkü yok!! :)

Yorumu gönderen: mehmet, 20.07.2009, 13:57 (UTC):
TEŞEKKÜR EDERİM

Yorumu gönderen: issiz@d@m, 12.07.2009, 21:26 (UTC):
coktesekkürler

Yorumu gönderen: rıdvan, 27.06.2009, 15:52 (UTC):
merak içindeyimBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56434195 ziyaretçi (143796590 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)